Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 1/42

2 listopada 2011, 16:46 / środa
2 listopada 2011, 16:50 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 listopada 2011, 17:03 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 listopada 2011, 22:20 / środa
O czym my możemy marzyć ? Tak - o wielkiej Lechii ! Ale jak ma się to dokonać ?
Na pewno to bardzo trudny proces. Wiemy, ze potrzeba wszystkiego dobrej regularnej i pewnej kasy, najlepszych oddanych pracy fachowców w swojej branży, zasiedziałych w piłce nożnej, dobrej atmosfery wokół klubu, poparcia ze strony władz miasta , dobrego trenera i oczywiście świetnych piłkarzy, którzy nie tylko potrafią ale i chcą grać dla zespołu. To każdy z nas wie, pan Kuchar również i p.Wojciechowski z pewnością też. Polonia zawodzi i Lechia zawodzi w tym sezonie . Wojciechowski twierdzi, że daje płikarzom i trenerom pieniadze - duże jak na nasza ligę i wymaga od nich ale może tam tej atmosfery brakuje ? Ja powiem szczerze: nie wiem, czy to byłaby dobra wiadomość, gdyby była prawdziwa. Na pewno jeden problem by rozwiązała : trener Kafarski zakończyłby pracę zaraz po tej rundzie, jeżeli nie wcześniej . No tak ale nie ma sensu zwalniać trenera dopóki nie ma sie na jego miejsce kogos, kto rokuje na osiągnięcie lepszych wyników, lepszego stylu gry. W dzisiejszym DB jest artykuł o Lechii - całkiem wyważony ale też rzetelny
. Znamy skutki - diagnoza jest szeroko chociaż do końca nie wiadomo czy aby pewna.
Wojciechowski to nowe marzenia o wielkiej kasie ale w naszej sytuacji potrzeba kasy, mądrości i wielkiej rozwagi - spokoju, bo nawet w Chelsea i Manchesterze City wyniki przyszły dopiero po 3 latach od chwili pojawienia się naprawdę wielkiej kasy, a tam ludzi znających sie na piłce, nie brakuje. Wojciechowski -tak ale tylko po liftingu, który chce zatrzeć swe błędy i spróbować z nowym klubem, w którym nie brakuje kibiców i który chce iść w górę.
2 listopada 2011, 22:28 / środa
^^ 1945% poparcia. Wydaje mi się tylko że pan Wojciechowski musiałby mocno jak to kolega napisał się zliftingować, bo jest za bardzo w gorącej wodzie kąpany. Chociaż z drugiej strony, patrząc na marazm decyzyjny jaki mamy obecnie w naszym "ukochanym" zarządzie i ze strony właściciela, to nie wiem czy taka gorąca głowa nie byłaby wskazana ...
Mam mieszane uczucia, ale chyba wolę Wojciechowskiego który płaci i wymaga, niż Kuchara który liczy tylko na zarobek i w d.... ma wynik sportowy.

AVE LECHIA !!!
2 listopada 2011, 22:34 / środa
a może Drutex?
2 listopada 2011, 22:37 / środa
Tak jakbyśmy mieli na to jakikolwiek wpływ...
2 listopada 2011, 22:37 / środa
Nie wierzę własnym oczom....
Wojciechowski - łapy precz od Naszego Świętego Klubu!
2 listopada 2011, 22:40 / środa
"Jak się domyślamy, przejęcie klubu przez JW zamierza storpedować trener Tomasz Kafarski - nie wyklucza kajdanek, kaloryfera i strajku głodowego. "

:-)))
2 listopada 2011, 22:47 / środa
Wojciechowski ma swoje plusy, chce wygrywać za wszelką cenę i ma na to środki $$$. Kwestia tylko jakich sobie dobierze doradców. Takich co go będą chcieli oskubać czy faktycznie coś dla niego osiągnąć. Tak czy inaczej to wszystko w sferze plotek. Co innego marzenia zaistnienia w ekstraklasowej piłce DRUTEXU. Chęć zainstnienia i promocji wiążę się z dużą kasą dla naszej Lechii bo innej drogi nie ma. Zobaczymy co czas pokażę bo ja jestem zdania, że dopóki ośrodek w Bystrej nie zostanie oddany to Kuchar klubu nie sprzeda...
2 listopada 2011, 22:49 / środa
To by oznaczało stanie w miejscu przez jakieś kolejne 5 lat.
2 listopada 2011, 22:52 / środa
Jakby JW przejął Lechię to:
- Wywaliłby Kaszuba
- Wreszcie byłyby transfery za porządną kasę
- Pogoniłby grubasów
- Piłkarze wzięliby się do roboty

Czyli wszystkie problemy, które aktualnie wpływają na nasze wyniki byłyby rozwiązane ;). W dodatku moglibyśmy się dorobić "Klubu Poźniaka", czy coś.

Ja jestem za :D.
2 listopada 2011, 23:00 / środa
"hime
2 listopada 2011, 22:49 / środa
To by oznaczało stanie w miejscu przez jakieś kolejne 5 lat."

Mało przekonujący ten twój wpis Szanowny Panie :) argumenty nie powalają...
2 listopada 2011, 23:01 / środa
oj, jeszcze byście potęsknili za Kucharem gdyby to doszło do skutku.

Otóż wolę stabilny rozwój, czy też nawet czasem stracony sezon niż kompletnie nieobliczalnego właściciela.
2 listopada 2011, 23:11 / środa
Jaki kurwa rozwój ,chyba niedorozwój z Kaszubem i Kucharem gołodupcem.
Na ta chwile nawet szejk z libanu byłby lepszy od naszego pseudo inwestora który tak naprawdę zarobił na głupocie naszych decydentów parę lat temu.
Wole idiotę w gorącej wodzie kąpanego Wojciechowskiego ,niż ciecia Kuchara który nie ma pieniędzy i lawiruje miedzy wyplata z C+ ,a dochodem z biletów dnia meczowego.

Przynajmniej jednego jesteśmy pewni Kaszub out :)
2 listopada 2011, 23:12 / środa
tesknic za kucharem przeciez ten czlowiek jak tak dalej pujdzie spierdoli nas do 1 ligi
2 listopada 2011, 23:14 / środa
hm ciężko jednoznacznie stwierdzić - jeżeli to prawda - czy to dobrze czy źle
2 listopada 2011, 23:24 / środa
Ale jaja:) Z deszczu ( z Kafarskim ) pod rynnę ( z Wojciechowskim ).
2 listopada 2011, 23:34 / środa
Ciekawa informacja, plotka właściwie. Ale jak mówią w każdej plotce jest trochę prawdy... Tak patrząc na JW uważam go za gościa któremu jak każdemu inwestorowi/właścicielowi zależy na zarobku czyli kasie, jednak w przeciwieństwie do Kuchara, Józek chciałby zarobić na sukcesie drużyny co wydaje się rzeczą z Naszego Kibicowskiego punktu widzenia w porządku. Wracając do Kuchara po co nam "inwestor" który w rozmowie z prasą opowiada rzeczy o transferach na które idą środki z przyszłego okienka transferowego lub że zawodnik ściągnięty za darmo tak naprawdę kosztował osiem zaległych pensji? Po co nam inwestor który sobie obliczył ile osób powinno przychodzić na PGE żeby opłacało nam się wynajmować stadion a nie robi nic żeby przyciągnąć jeszcze więcej kibiców? Po co nam inwestor który tak zaciekle broni Kafarskiego, który de facto powinien się bronić sam wynikami? Osobiście odnoszę wrażenie iż Kuchar zainwestował w Lechię tylko i wyłącznie aby zrobić na złość Solorzowi który zainwestował w WKS jednak wynik pojedynku jest wszystkim jak na razie znany Kuchar- Solorz 0:1 i niestety nic nie zapowiada aby w tym sezonie to się zmieniło...
Wojciechowskiego wszyscy zdążyli bardzo dobrze poznać. Ekscentryczny, szalony, nieprzewidywalny. Jak nie idzie to nie boi się wskazać winnego wśród swoich pracowników którym płaci niebagatelne kwoty, nie boi się on jako właściciel a nie trener odsunąć od składu jakiegoś pseudopiłkarzyny który "gdzieś, coś, kiedyś".
A co JW może sprowadzać do Gdańska? Moim zdaniem zobaczył, że z Polonii dużych zysków nie będzie bo i z czego? Ze stadionu którego pojemność jest porównywalna z sektorem buforowym na PGE? Z miasta któremu Polonia jest obojętna? W Gdańsku miałby i stadion, MEGA kibiców oraz miasto po swojej stronie! Ostatniego argumnetu używałby pewnie przy kręceniu swoim głównym biznesem,no ale cóż coś za coś.
Napewno zmiana inwestora nie jest po drodze Grubasom z zarządu bo musieli by szukać nowej roboty no ale nic nie może wiecznie trwac!
Nie możemy zapominać o istnieniu takich "instytucji" jak klub Poźniaka/ Pietrowskiego i innych pozytywnych aspektach obecności JW w Gdańsku
Rozpatrując kandydaturę Wojciechowskiego trzeba pamiętać, że on ma kasę i jak trzeba to sięga do kieszeni w przeciwieństwie do Kuchara i jego grubasów z medialnymi transferami. I co jeszcze ważniejsze nie jest Cackiem z Widzewa który kasy kompletnie nie ma i leci od dłuższego czasu na grubym farmazonie...
Podsumowując, osobiście byłbym za JW w Gdańsku, a może jednak Drutex...?
2 listopada 2011, 23:41 / środa
Uwazasz ze od teraz w przeciagu pieciu lat osrodek zostanie oddany do uzytku ?
2 listopada 2011, 23:43 / środa
Podstawowe pytanie: czy Kuchar rzeczywiście chce sprzedać Lechię? Osobiście nie będę za nim tęsknił, ale jeśli tak, to warto się przyjrzeć wspomnianym potencjalnym nabywcom.

Tematu JW nie będę podnosił, bo primo: wszyscy już tu tym żyją, secundo: moim zdaniem to bardzo wątpliwe.

Warta uwagi jest druga firma, z naszego regionu, bardzo prężnie się rozwijająca - Drutex (co za nazwa...).

Drutex to firma Leszka Gierszewskiego, który zainwestował w Bytovię i awansował z nią do II ligi. Niestety, nie oparł się pokusie wrzucenia paskudnej nazwy swojej firmy, więc klub nasywa się Drutex-Bytovia. Miejmy nadzieję że jeśli doszłoby do mariażu Lechii z Drutexem, to coś takiego nie będzie mogło mieć miejsca - nie jesteśmy w końcu klubem z Gdyni, noszącym kiedyś m.in. nazwę Arka Bomi-Biexpol.

Tutaj bardzo ciekawy wywiad z Gierszewskim, z którego można sporo wywnioskować odnośnie prowadzenia klubu: odnośnik
2 listopada 2011, 23:43 / środa
Przy obecnym właścicielu Lechie nie czeka nic dobrego, działania i postawa Pana Kuchara jasno to obrazują i przestańcie bredzić o powolnym rozwoju... Wojciechowski to nie jest moje marzenie, ale w porównaniu z Kucharem i tym co jest obecnie, witam tego Pana z otwartymi rękoma, jak każdego kto będzie chciał tworzyć wielką Lechię, a nie dorobić się na okazji stworzonej przez...tych co mu za frajer nasz klub oddali
3 listopada 2011, 00:38 / czwartek
Problemem JW jest otaczanie się gwiazdeczkami polskiej kopanej, a nie budowanie drużyny.
Jeżeli kiedyś zrozumie, że zacząć trzeba od fachowego sztabu szkoleniowego, który dobrałby kopaczy do własnej wizji budowania drużyny - coś na wzór modelu wykreowanego ostatnimi czasy w Wiśle - to osiągnie w końcu tak upragnione laury. Zwłaszcza, że posiada ku temu środki. Niestety brak mu cierpliwości.

Drutex - wielka niewiadoma... posiadająca środki. Gdyby była cierpliwość i to co napisane powyżej - mogłoby coś ciekawego się urodzić.

Obecna Lechia to wielkie pokłady "cierpliwości" bez kasy na "inwestycje", czyli... marazm. Tkwienie w tym stanie (Kuchar) przyniesie nam corocznie niespełnione buńczuczne przedsezonowe zapowiedzi, albo - co gorsze - spadek.
3 listopada 2011, 01:04 / czwartek
Wolę Kuchara, niż Wojciechowskiego. Bo Wojciechowski co roku wywala masę kasy i nic z tego nie ma. Do tego sezonu regularnie ich praliśmy. Co nam po tym, że co roku JW wymieni nam kadrę, skoro i tak będzie nam chuja grała. JW to facet, który ma parcie na szkło. By się pojawić w "Gali" zrobi wszystko. Poloniści - kibice - mają go serdecznie dość.

Bez kitu. Wolałbym chyba murzyńskiego szejka z kataru, o wyznaniu mojżeszowym.
3 listopada 2011, 01:15 / czwartek
Duchu 91 czytam sobie forum , więc i Twoje wpisy...wniosek nasuwa mi się jeden :tyś albo Kuchar albo wariat:)
Bez urazy
3 listopada 2011, 01:18 / czwartek
Moment. Ja bynajmniej fanem Kuchara nie jestem. Ale wybór pomiędzy nim, a Wojciechowskim, to jak pomiędzy dżumą, a trądem;]
3 listopada 2011, 01:30 / czwartek
Ciekawy temat chociaz wlasciwie mozna go nazwac tylko i wyłacznie plotką. JW bez zmiany jego zachowania to krok w tyl nawet przy obecnej Lechii z kucharem i kafarem. Nie palam do nich miłoscia jak wiekszosc Was ale moze warto poczekac co przyniesie przyszlosc.Moze jakos sie z tym typem mozna dogadac bo w sumie nie wiem czy warto robic szopke a'la Lechia bez pieniedzy czy tez Lechia z kasa z tym samym rezultatem sportowym.

Odnosnie Drutexu... Ciekawa sprawa zwazywszy na to ze Lechia miala przyjemnosc kiedys grac w III lidze przeciwko Drutex kaszubia koscierzyna z kafarem na lawce trenerskiej.Moze historia zatoczylaby kolo. Widac ze zostawili oni koscierzyne i teraz inwestuja w bytów skad wlasciwie pochodza. Chociaz jak ktos juz napisal drutex wszedzie stara sie wcisnac swoja nazwe firmy ale widac ze jakis tam koles z zarzadu jest zapalencem pilkarskim co na pewno sprzyjaloby awansowi sportowemu naszego klubu.Jak to by brzmialo Drutex Lechia Gdańsk...

A wracajac do rzeczywistosci kuchar nie sprzeda naszej Lechijki zanim nie wybuduje sie caly kompleks w Bystrej - taka moja prywatna opinia
3 listopada 2011, 01:38 / czwartek
Mamy prawie wszystko aby osiągnąć sukces-prawie bo nie mamy drużyny.
Piękny stadion,fanatyczni kibice,rozgarnięte pikniki które mimo beznadziejnej gry chcą oglądać ten gmiot nie pozostawiając karnetowców w liczbie 4 tysięcy na 40-tysięczniku.
Niestety drużyny nie mamy.
Każdy kto przyjdzie za Kuchara będzie lepszy.Tak jak każdy trener który obejmie zespół po Kafarskim.
Tak roztrwonić taki potencjał potrafią tylko w Gdańsku.
Puchary-hehehehehehehehehe-to brzmi jak naprawdę dobry żart.
Paraolimpiada dosłownie.
Już nie mogę patrzeć na tych wszystkich Bensonów,Tadiciów i innych pseudo piłkarzyków.
3 listopada 2011, 07:53 / czwartek
duch... Kilka postow wyzej napisales " polonisci-kibice..." otoz nie ma czegos takiego jak polonisci- kibice...
3 listopada 2011, 08:10 / czwartek
Na moje oko dla obu stron ta plotka jest dobra. Bo zadziała motywująco na piłkarzy, sztab trenerski czy zarządy obu klubów. Oba kluby nie spełniają na dzień dzisiejszy oczekiwań ich "właścicieli" i kibiców. Więc perspektywa dla wielu osób z klubu, że mogą zostać odsunięci jest motywująca.

z perspektywy JW przenosiny do Gdańska dadzą mu większe możliwości, tak przynajmniej mi się wydaje. Duży stadion, klimat na Lechię, brak w mieście konkurenta, a w regionie tylko Arka. W perspektywie euro, budowa ośrodka szkoleniowego. JW w Warszawie ma problem z budową stadionu, zaczął szkolić młodzież dotychczas miał tylko konkurenta w postaci Legii ale miasto ściągnęło mu Barcelonę. Potencjał kibicowski na Polonie jest ale bez nowego stadionu mało realny do osiągnięcia. Zakładając nawet, że Polonia wejdzie do europejskich pucharów to i tak nie bedzie mogła grać na swoim stadionie.
Co może JW zniechęcać do Lechi ? Moim zdaniem brak celebrytów, "wielkiego świata" no bo kto by przyjechał na mecz Lechia - Podbeskidzie ? Hajto ? Borek ?

Drutex fajna opcja, firma z regionu, z tradycjami piłkarskimi.

ps
Pisze nazwy klubów z wielkiej litery bo nie mam kompleksów a mam szacunek do przeciwnika.
3 listopada 2011, 08:19 / czwartek
JW to dokladna odwrotnosc Kuchara. Wady Kuchara sa zaletami Wojciecha i odwrotnie. Dla wszystkich taka zmiana to bylby niezly szok. Ja jak wiekszosc mam mieszane uczucia. Mysle jednak ze JW wyciagnal wnioski z wielu bledow ktore popelnil w Polonii i tutaj juzby ich nie powielal.
3 listopada 2011, 08:39 / czwartek
temat do wyj....
3 listopada 2011, 08:48 / czwartek
Potrzebne są gruntowne zmiany w Lechii, to co się teraz dzieje jest nie do przyjęcia.
3 listopada 2011, 08:53 / czwartek
Lechia gra fatalnie a władza klubu udaje że jest dobrze......
3 listopada 2011, 08:56 / czwartek
"Jacek Zieliński to ostatni trener, którego zatrudnił Józef Wojciechowski. - Jeśli zaczną przegrywać, po prostu odejdę"

Polonia Warszawa-Lech Poznań
Zagłębie Lubin-Polonia Warszawa
Polonia Warszawa-Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk-Polonia Warszawa
Wisła Kraków-Polonia Warszawa
Tak wygląda zestaw gier Polonii do końca roku.
Myślę,że na gwiazdkę w tym roku możemy dostać nowego właściciela Lechii.Tylko cieszyć się czy płakać?
3 listopada 2011, 09:05 / czwartek
Cieszyć się. Idzie nowe.....
3 listopada 2011, 09:47 / czwartek
Tak jest friend. Trzeba być pozytywnie nastawionym. W końcu ilu mamy milionerów zapatrzonych w futbol w naszym kraju, a ile mamy drużyn? Dobrze będzie a przy 40tys śpiewających "My wierzymy" na PGE nie takiemu bywalcowi stadionowemu jak jwc zmięknie rura. W końcu on się dociera na 8 razy mniejszym stadionie i nie wie na co stać tutejszych fanatyków. Nawet jeszcze my nie wiemy. Dajcie nam tylko jakiś punkt zaczepienia, dosyć już hańbiących występów i uwalonych nadzieii.
3 listopada 2011, 10:13 / czwartek
Pewnie, cieszcie się chłopaki. JW ma grono doświadczonych doradców, szczególnie "cieszy" osoba jego doradcy Józefa O. kryptonim "Olin"....
3 listopada 2011, 10:42 / czwartek
odnośnik

Jednak coś jest na rzeczy z Druteksem, już mieli pierwsze spotkanie z Kucharem.

Heh robi się ciekawie, więc zimą zamiast transferów zawodników będziemy oglądać walkę o inwestora.
3 listopada 2011, 10:47 / czwartek
Się Kuchar sparzył! Pieniązki sie nie robią tak jak by chciał i ewakuacja! Dobrze ze w takim momencie ze cos mozna jeszcze uratowac!!!
3 listopada 2011, 10:54 / czwartek
Ja raczej był bym za Drutexem ponieważ mają zainteresowanie piłka! Nazwy nie zmienią bo nie mogą! Po to właśnie nasze grubasy z zarządu złożyły wniosek o to by ani herb ani nazwa klubu nie mogła zostać zmieniona! Za to im się akurat brawa należą...
3 listopada 2011, 11:09 / czwartek
Dajmy mu szanse....obecny właściciel pokazał już na co go stać.
3 listopada 2011, 11:42 / czwartek
Podanie do publicznej wiadomosci o dwóch chętnych do zakupu Lechii moze być typową zagrywką na zdopingowanie potencjalnego (jedynego) chętnego. Ciekawe którego...

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

TYLKO LECHIA!
3 listopada 2011, 11:46 / czwartek
Mam Nadzieje Ze Kuchar Tez Bedzie Miec Swoją Sektorówke...
Wkoncu Coś Sie Dzieje . NIe Było Pucharów I W Tym Sezonie Chyba Tez Nie... Wiec To Normalna Dezercja...

Lechia To MY!!!
3 listopada 2011, 12:05 / czwartek
Tak trochę abstrahując od rozmowy o ewentualnym zmienniku pana K. zastanawiam się ile on może wziąć za pakiet udziałów w Lechii? Dodatkowo ciekawym jest czy sprzeda tylko akcje serii B, czy też swoją część serii A, a co mogłoby być niebezpieczne przekona kilku kolejnych udziałowców do sprzedania dalszej części z pierwszej emisji.

@eFCLG no tak bo Kuchar jest otoczony samymi nieskazitelnymi osobami, a majątku dorobił się uczciwą pracą wielu pokoleń. Możesz mi wierzyć lub nie ale w Polsce ludzi z majątkiem większym niż 300 mln i nieskażonych współpracą ze specsłużbami zwyczajnie nie ma. Taki nam Wałęsa z Mazowieckim zaoferowali "kapitalizm" w którym SB najpierw się uwłaszczyło, a potem powiedzieli "Teraz kurwa z nami konkuruj"
3 listopada 2011, 12:14 / czwartek
Drutex firma na dorobku , podobnie jak Kuchar oglądają każdą złotówke piec razy - zanim ją wydadzą. To dobra cecha ale dlaczego Chelsea , MU a ostatnio MC grają na topie, bo tam kasę ładuje sie bez umiaru. Drużyny księgowych grają w niższych klasach i nie jest to nic nagannego ale naszych oczekiwań na pewno nie spełnia. Nie wiem, jaką kasę ( pod warunkiem średnich perspektyw na dobry czas w gospodarce ) Drutex jest gotowy dać ale wątpię, by była to kasa, która jakościowo podniesie nasz poziom. Kuchar ma rozsądku i inteligencji aż nadto - ciągnie długofalowo, choć najwyraźniej spóźnił jeden i drugi takt ( PP z Jagiellonią, nieefektywna końcówka zeszłego sezonu ) . Myslę, że Drutex parłby na sukces - jest szansa bierzemy wszystko, co sie da a resztę uzupełnmy - jak będzie trzeba. Wojciechowski na pewno trochę się zmienił ale ma już utrwalone oblicze wariata zatem trudno będzie mu się odciąć od tego wizerunku.A powinien podejrzeć sponsorów zacnych klubów - po prostu zmienić wizerunek - to też by szokowało media, czyli to, co lubi - tylko pewnie z lepszym efektem finalnym.
A czy Kuchar z Drutexem mogliby razem być w spółce ? Przynajmniej przez kika lat do ukończenia Bystrej ? To byłoby chyba optymalne rozwiązanie, bo trudno jest się ludziom (JW) całkowicie zmienić . Madrości i działań na miare mozliwości w prowadzeniu klubu nie powinno wtedy zabraknac w klubie. Gdyby JW umiał wyciagnąć wnioski z tego, co szwankowało w Polonii, przygotowałby nowu bussinesplan i chciałby raz jeszcze spróbować z innym klubem, to z duszą na ramieniu i nadziejami w sercu przyglądąłbym się Nowemu, które siła rzeczy musiałoby nadejść.
3 listopada 2011, 12:19 / czwartek
Jeśli rzeczywiście Kuchar myśli o wyjściu z Lechii to świadczy to o nim bardzo źle. Takie były plany długofalowe i zapowiedzi, i już się znudziło?
3 listopada 2011, 12:32 / czwartek
jezeli bylaby to prawdato moze n ie na najblizszym meczu ale ktoryms z kolei powinna byc taka sektorowka kuchar pajacu won z LEchii! za te klamstwa i miliony...a Wojciechowkski, jakis czas temu czytalem ze sie wkurzyl i chce w ogole rozwiazac poloniebonie ma zyskow, wiec gdyby Lechia nie dawala mu wynikow to sie obrazi i tez ja rozwize?...
3 listopada 2011, 12:53 / czwartek
Jak sie czyta niektore wpisy to rece opadaja. Bez poszanowania chociazby trudu ludzi ktorzy i o ktorych pisze sie w watku Eljota odnośnik oddaliby Lechie nawet czarnemu zydowskiemu ubekowi z emiratow arabskich byleby tylko opierdolic gieta na meczu europejskich pucharow.
3 listopada 2011, 13:09 / czwartek
To ja jeszcze raz zadam pytanie, abstrahując od tego że i tak na nic nie mamy wpływu...

Jaka to różnica czy będzie Kuchar czy Wojciechowski?
 
1 2 3 ..... 42
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.502