Gdańsk: czwartek, 2 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 11/42

12 grudnia 2011, 23:38 / poniedziałek
Prezio pieprzy coś o utworzeniu kominów płacowych, ja pierdole.........i jeszcze zapytanie do "cashless" inwestora o kasę na to. Niech idzie żebrać na Długą
13 grudnia 2011, 00:03 / wtorek
czyli jak zawsze gadanie o wszystkim i o niczym oraz nie ma winnego całej tej sytuacji , co za żenada , ta banda dorobkowiczow,nieudaczników jedyne co może zrobić to wysłać nas z hukiem do I ligi, a za rok z ich organizacja ,przedsiębiorczością w miejscu pabu będą robione wystawy psów a stadion zmieni nazwę na PGE PORAŻKA
13 grudnia 2011, 07:06 / wtorek
....czyli nihil novi po konferencji. Jesli dobrze zrozumiałem to zastanawiają sie nad Ulatem. Mam nadzieje ze mu podziekują, nie mam nic do niego, ale Kafar 2 nam nie potrzebny. Trzeba nam choleryka w szatni lub czarodzieja jak Lenczyk.
W sumie Turnos sprytnie zagrał, zwołał szybką konferencje na której powiedział ze chce kupic to a to (według mnie za mało), teraz jak cos bedzie nie tak ...to psy bedziemy wieszac na Kucharze.... tylko ze nam zalezy na Lechii a nie na tym aby komuś głowę uciąć.

Z tego watku jedyny pozytek taki ze pojawiło sie świetne określenie dla p Kuchara.

Cashless inwestor !- haha! Brawo ! 10/10

TYLKO LECHIA!
13 grudnia 2011, 16:19 / wtorek
Cvirik był na weekend w Gdańsku i kolega złotówa go woził .Niezły festyn na vipowskiej sobie zrobili po meczu . Ale wracając do tematu to z tego co się tam mówiło to Lechia jest sprzedana do JW. Józek jest wkurwiony na Hanke GW za to że tam liczy się tylko L i generalnie za całokształt a tu ma kapitał tj kibice stadion . Tyle się dowiedział więc pożyjemy zobaczymy.
13 grudnia 2011, 20:23 / wtorek
Tak przyjdzie JW, ale Jarosław Wałęsa
13 grudnia 2011, 20:43 / wtorek
W sobotnim wydaniu programu ligowego na Polsacie Sport jeden z prowadzących a zarazem pismak z GW stwierdził,że przyjście JWC do Lechii jest bardzo mało prawdopodobne a szansą na uratowanie naszego klubu jest zastrzyk finansowy ze spół(ki)ek skarbu państwa,które mają zainwestować w Lechię swoje pieniądze.
Jak sam przyznał w czwartek rozmawiał o tej kwestii z nową Minister Sportu.
Wiem,że to szuja od Schechtera ale myślę,że coś może być na rzeczy.
13 grudnia 2011, 21:02 / wtorek
Ja pierdole...........które przetwórnie rybne są własnością Skarbu Państwa ?
13 grudnia 2011, 21:33 / wtorek
?!
13 grudnia 2011, 21:36 / wtorek
żart
14 grudnia 2011, 00:46 / środa
wojtt29 - a co Peter ma z tym wspólnego?
14 grudnia 2011, 07:28 / środa
wojtt - trochę cięzko uwierzyć ze przyjechał jakiś tam Cvirik, który nie jest raczej legendą Lechii, pobalował, nastepnie wyjawił "naskrytszą tajemnicę" przypadkowemu taksiarzowi. Moze chciał zniżkę i na każde pytanie twojego kolegi odpowiadał "Ano", a moze kolega obiecał go zawieżć na "tanie szukanie"* i sie za to wygadał :)

* "szukanie" w czeskim czy słowackim to zupełnie co innego niz u nas :)

TYLKO LECHIA!
14 grudnia 2011, 09:18 / środa
Cygnus x-1, Peter raczej jest/był epizodem w Lechii do legendy bym go nie zaliczał :)
14 grudnia 2011, 09:20 / środa
ale jeśli chodzi o balety i żetony to top fajv z pewnością
14 grudnia 2011, 09:21 / środa
Cygnus x-1 sorki ponownie przeczytałem twój tekst i wcześniej wypadły mi słowa "nie jest raczej" :):)
14 grudnia 2011, 14:17 / środa
Pożyjemy zobaczymy. Koleś był z nimi na vipowskiej w czasie i po meczu i był tam nie tylko Cvir ale i obecni piłkarze naszej drużyny, i temat był a czy to prawda to się okaże . A zresztą rano też ich odbierał i to z innego miejsca. Tyle w temacie tego wątku o JW. Inie pisze tego o tak se tylko dlatego że to słyszałem więc się tym dziele .
Pozdrawiam i bez napinki:)
14 grudnia 2011, 20:11 / środa
Dzisiaj poznaliśmy "pierwszą decyzję" Józka. Nie ma już Uli w Lechii.
Cierpliwości Panowie, będzie dobrze!!
14 grudnia 2011, 21:09 / środa
Sprawa z JW to zasłona dymna i podbijanie bębenka...
Głównym właścicielem Lechii będzie PGE. Najpóżniej za 1,5 roku kończy się ich umowa z GKS-em. Koncern jest zainteresowany przejęciem Energii i budową na Pomorzu elektrowni atomowej. Lechia, która nabędą niejako w pakiecie, ma im służyć jako zasłona PR-owa przed mieszkańcami regionu.
Po co wykupywali prawo do nazwy stadionu? Nie mają tu ani aktualnych interesów, ani siedziby, to był dobry pretekst do rozmów z miastem o przyszłej współpracy na kilku polach. 35 mln PLN jakie dali za nazwę to ciut za mało, na zrobienie biznesu jaki tu planują. A w Lechii i stadionie widzą potencjał nie tylko sportowy (na pewno dziesiatki razy większy niż w Bełchatowie) ale i polityczny vide Tusk i jak wspomniałem wyżej biznesowo-piarowski.
Niestety nie z pierwszej ręki aczkolwiek w ten sposób opisywał sprawę pewien człowiek z naszego sponsora żywotnie tym zainteresowanego ;), który niedawno bawił z kolega na nartach...
Nie potrafię zweryfikować w 100% prawdziwości, ale układa się to w logiczną całość i jest cos na rzeczy.
15 grudnia 2011, 00:31 / czwartek
@ Lee

>Ktoś kto gotów jest zaorać 100 letni klub (Polonia) bo mu zabawa nie wychodzi niech zmieni hobby (i chodzi mi tu o poszanowanie kilku pokoleń kibiców, historii..

Poprzedni właściciel utrzymywał klub z własnych pieniędzy. Nie pomagał mu NIKT. W pewnym momencie nie była na ciepłą wodę czy wręcz wynajęcie płyty, bo niegdysiejsze tereny Polonii należą dziś do miasta (WOSiR), i są zarządzane przez byłego prezesa CWKS. Po jego śmierci klub w spadku dostała rodzina i nie chciała na niego łożyć. Kupił go JW.

W II lidze niesłuszna kara PZPN (zakaz transferów) i roszczenia jakichś żydów z tytułu rzekomo zawartych z poprzednim właścicielem umów - efekt walka o utrzymanie w... II lidze.

JW wyprostował sprawy formalno finansowe, zatrudnił Fornalika i wyznaczył cel: powrót do I ligi. Dwukrotnie było blisko, ale po przegrywanych (w dość dziwnych okolicznościach) meczach drużyna nie załapywała się na miejsca premiowane awansem. Jak długo JW by wytrzymał, nie wiadomo, ale traf chciał że po Polsce jeździł Drzymała szukając chętnego na swój klub.

Gdyby JW nie zainwestował w Polonię (te II-ligową) to poleciałaby w dół, do ostatniej ligi o ile nie zostałaby rozwiązana wcześniej. Po 40 latach w II i III lidze i faktycznym nie istnieniu w świadomości przeciętnego kibica w Polsce klub przetrwał CUDEM. Na 10 lat wrócił do I ligi i potem miał znowu spaść i najprawdopodobniej przestać istnieć. To byłby koniec, bo NIKT by mu ręki nie podał.

Że awans z II do I ligi poprzez kupienie licencji innej drużyny nie jest sportowy to jasne, ale czemu najgłośniej o tym gardłują ci którzy nigdy słowem się nie zająknęli o kupowanych meczach, punktach czy tytułach? Czy gdyby wtedy w II lidze JW opłacił się spółdzielni to byłoby lepiej? O tyle, że nikt by nie krzyczał Groclin, o tyle lepiej. Co trzeba zrobić, żeby odpokutować korupcję? Kiedy się oszukiwało innych piłkarzy, kibiców, reklamodawców - wszystkich. Zatrzymano coś 300 osób śledztwo cały czas trwa! I co? Nic!

Tylko legalna transakcja tak w oczy kole. Legalna, przeprowadzona w świetle kamer.

ITI wydaje kibicowskie pismo "Nasza Legia", ITI dostało od miasta stadion za prawie 500baniek, ITI rozdawało karty kibica za darmo, (a mając KK Legii nie możesz mieć KK Polonii). Ico, gdzi eten protest przeciw ITI? Gdzie? Nie mają problemów z korzystaniem na wyłączność z teoretycznie MIEJSKIEGO stadionu, nie mają problemów z tym, że czerpią zyski z wybudowanych tam powierzchni handlowych. Co więcej! Kibice Legii popierali nieróbstwo i krętactwa rządzącej w Warszawie PO, Hanny GW, gdy tuż przed ostatnimi wyborami samorządowymi kibice Polonii poszli pod ratusz przypomnieć, że obiecywała pomoc w modernizacji obiektu! Popierali PO! Przyszli w tym samym czasie pod ratusz i skandowali, ze są ważniejsze wydatki dla miasta, że Polonia na stadion w Grodzisku. A skąd kurwa 90% tych pajacy pochodzi, z Warszawy niby!? Kto o tym słyszał? odnośnik

A nas ponoć 300 osób tam było odnośnik

Polonia jest po prostu groźną konkurencją dla ITI i ma być zniszczona, tak jak miała być zniszczona w PRL, bo była reliktem Polski której miało nie być.

Co tego cały czas robią propagandę: że Polonia to "milicyjny klub" - tu masz o tym jaka jest prawda: odnośnik

itd. nie chce mi sie tego ciągnąc, bo każdy kto chce może sobie sam poczytać. To nie jest wiedza tajemna. Wystarczy odrobina dobrej woli.

Polonia NIGDY żadnej pomocy kopalń, hut czy innych spółek skarbu państwa nie dostawała i nie dostaje.
15 grudnia 2011, 01:12 / czwartek
Człowieku, o czym ty z nimi gadasz? Przecież oni tylko marzą o tym, żeby jak najszybciej rzucić się w ramiona PGE, mieć budżet z 80 milionów rocznie i odgrywać rolę wielkiej drużyny piłkarskiej i każdej innej
(dzisiejsza "Wyborcza": "wielki kibic Lechii premier Donald Tusk planuje ponoć przeniesienie pieniędzy PGE z GKS Bełchatów oraz siatkarskich Skry Bełchatów i Atomu Trefla Sopot właśnie do Lechii")
Znalazł się "bastion prawicy", funkcjonujący dzięki patronatowi putinopodobnego premiera, dzięki forsie pochodzącej z kieszeni podatnika oraz dzięki układom, układzikom i frakcjom wewnątrz partii rządzącej, której bliżej do Palikota niż prawicy (stary szef PGE ze Śląska/Schetyny, nowy szef PGE z Gdańska/KLD).
Ale oczywiście ten chory układ nie przeszkodzi im stroić się w piórka świątobliwych sędziów i dziewic, i przez najbliższe 30 lat rozliczać nas z etyczności zakupu jakiejś licencji bez znaczenia. Szkoda w ogóle słów.
15 grudnia 2011, 01:17 / czwartek
Odezwał się kibic "polskiego Sankt Pauli".
To może wy jesteście dla nas wzorem prawicowości? Wykopaliście już rasizm ze stadionu? A jak wasze postępy z budową tęczowej trybuny?
Kurwa śmiech na sali.
15 grudnia 2011, 01:21 / czwartek
@ Pomuchelskopp

Mówisz o czymś konkretnym czy tak po prostu pierdolisz dla zabicia czasu? odnośnik
15 grudnia 2011, 03:00 / czwartek
Słuchaj, ptysiu miętowy...
Jeśli dla ciebie (zwróć szczególną uwagę na literę "c"), wyznacznikiem prawdy jest GW, to... jakby to najdelikatniej powiedzieć...?
Wypierdalaj.

Tak, właśnie. Delikatniej nie potrafię.
Szczególnie zwracając się do pizdy, co łyknęła fuzję z bandą chuja pod tytułem groclin.

A teraz, odchodząc w niepamięć, zadaj sobie trud prześledzenia historii naszego klubu. Właśnie tego, co się podniósł z otchłani A klasy.

Przeproś, wyczyść monitor, boś swą obecnością zanieczyścił nasze forum
i wypierdalaj już definitywnie.
15 grudnia 2011, 08:14 / czwartek
panowie z warszawki na wejsciu do naszego forum jest taki o to wpis:
"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."

Nikt tu nie czuje potrzeby czytania "dramatycznych" historii waszego klubu oraz waszego wybiórczego postrzegania spraw Lechii.
Bardzo ubolewam ze nie sponsoruje wasz żadna kopalnia ani koncern paliwowy z Gdańska, a warszawski biznesmen i ze uwziewa sie na was cała stolica, ale co do cholery to ma wspolnego z Lechią??

Dla mnie póki co, wątek jest do zamkniecia, a wy swoimi lamentami podnosicie go na nowo.
Żegnam,

TYLKO LECHIA!
15 grudnia 2011, 08:17 / czwartek
upss, przepraszam za kilka literkowych chochlików.
15 grudnia 2011, 20:20 / czwartek
@ Cyngus

Na naszym pojawił się dyskutatnt od was i tak się zaczęło. Poza tym odpowiadam na bzdury tu wypisywane.

Tu masz wypowiedź (lekko dziabniętego) JW z końca listopada nt inwestowania w Lechię. odnośnik

@fafankulo

Posiedź 40 lat w III lidze to pogadamy, zejdź na ziemie.
15 grudnia 2011, 20:44 / czwartek
Kix widziałem twoje zdjęcie na naszej klasie... ale ty brzydki jesteś, to się nie spodziewałem ze w poselstwie Groclin przysle takie szkarady. Naprawdę już nie ma nikogo przystojniejszego w Warszawie?
15 grudnia 2011, 20:48 / czwartek
Kurwa ile można pierdolić o bzdurach, nie ma takiego tematu żeby JW przejął Lechię, a ty kix, srix, dupix, obciągalix wypadzik kurwa interesuj się swoim groclinem
15 grudnia 2011, 21:04 / czwartek
Kix - skoro pojawił sie u was ktoś od nas to uznałeś ze mozesz tutaj trollować? Specyficzne podejscie.
Nikt tu nie oczekuje sprostowań ze strony kibiców Polonii, ludzie różne rzeczy piszą, nie wszystko musisz brać na swoje barki.
Potraktuj poważnie wpis kolegi LGFT.

TYLKO LECHIA!
15 grudnia 2011, 21:07 / czwartek
A mój a mój!
15 grudnia 2011, 21:13 / czwartek
sorry nie chciałem aby to zabrzmiało zbyt smutno ;)
Oni tak tu sie rozczulają nad swoim klubem, a to kopalnia nie chce ich sponsorować, a to III liga ich przeraża (my niedawno bylismy w A-klasie, da sie żyć w III lidze), a Ty jeszcze naśmiewasz sie z jego fizjonomii....
pzdr

TYLKO LECHIA!
15 grudnia 2011, 22:53 / czwartek
@ LGBT1973

Głodnemu chleb na myśli. Może Durex was przejmie? Tego wam życzę na nowy rok odnośnik , bo jeśli nie to do Tusk będzie musiał jakieś ministerstwo nowy wymyślić, żeby ten stadion utrzymać.

@ Cyngus

Jeśli przedstawianie KONKRETNYCH faktów i swoich o nich opinii jest trolowaniem to to całe forum nadaje się do zamknięcia.

Utrzymywanie iluzji z pieniędzy podatnika, hutnika czy górnika (nie pytając ich oczywiście o zdanie) jest kurewstwem gorszym niż kupienie licencji.
15 grudnia 2011, 23:01 / czwartek
ktoś Cie pytał o zdanie?
15 grudnia 2011, 23:04 / czwartek
Chciałoby się rzec:

odnośnik

Niestety będzie tylko:

odnośnik
15 grudnia 2011, 23:27 / czwartek
ale ministranci maja kupe w majtach ze niedlugo zostana Baltykiem Gdynia :)
16 grudnia 2011, 11:02 / piątek
taka ciekawostka :) wczoraj wieczorem na kanale Sportklub na zywo leciał program "grzywka" czy jakoś tak i rozmawiali o narodowym i jakiś ekspert powiedział mniej wiecej coś takiego "co do stadionu narodowego to nawet Józef Wojciechowski właściciel Polonii a za chwile Lechii Gdańsk miał w planach by wynajmowac stadion na ważniejsze mecze" Mniej wiecej tak to brzmiało :)
16 grudnia 2011, 11:03 / piątek
@ Pomuchelskopp

odnośnik

Cytat: "M.S.: No właśnie. Oczywiście okazało się, że list od Polonii napisali kibice Legii, list od Cracovii - Wisła."

Cwelowska propaganda. Tak samo jest z antifą i milicją, itd. Trzeba być idiotą lub mendą, żeby takie gówno bezkrytycznie powtarzać
16 grudnia 2011, 11:06 / piątek
kix idz lizac dupe żydom z Kozłówka, a nie leczysz kompleksy na nie swoim forum.
16 grudnia 2011, 12:36 / piątek
kix,głąbie.Po co wy gracie,jak wy kibiców nie macie...........To powinno ci zamknąć mordę.Na naszym terenie jest w A-klasie drużyna Amator Kiełpino albo np. Sokół Bożepole.Uwierz mi,że na mecze wyjazdowe tych drużyn jeździ dwa razy więcej kibiców niż od was siermięgi.
16 grudnia 2011, 17:23 / piątek
kurwa
przed chwilą oglądałem ten program na sportklubie i rzeczywiście pierdoli koleś że JW.....wrzucę na YT i dam linka
16 grudnia 2011, 17:32 / piątek
Dawaj szybko w takim razie:)
16 grudnia 2011, 17:37 / piątek
Ta plotka jest tak zywa, ze zastanawiam sie czy za chwile nie okaze sie prawda. Slysze z roznych stron, ze JW jest juz w klubie. Zobaczymy...
16 grudnia 2011, 17:53 / piątek
odnośnik
Co prawda jeszcze się wrzuca ale linka mogę dać już, pod sam koniec jest to co nas interesuje
16 grudnia 2011, 18:07 / piątek
Masz problemy z nowym projektem strony przesyłania lub nie chcesz jeszcze z niej korzystać? Powróć do starego projektu lub zgłoś problem z przesyłaniem.
Taki wyjebało komunikat przy 99%, wrzucam na jakiś hosting
16 grudnia 2011, 18:11 / piątek
Żądany film wideo jest niedostępny.
16 grudnia 2011, 18:14 / piątek
Napisałem przed chwilą że YT wyjebało mi przy 99% i wrzucam na hosting zaraz będzie cierpliwości
16 grudnia 2011, 18:28 / piątek
odnośnik
Odtwarzamy w VLC
16 grudnia 2011, 18:34 / piątek
kuźwa nie mogę pobrać bo mam zasrane limity w necie.
Co tam jest ciekawego?
16 grudnia 2011, 18:36 / piątek
Tam jest to co napisałem kilka postów wyżej. Ludzie czytajcie forum
16 grudnia 2011, 18:37 / piątek
pewnie tylko to co wyżej napisali, że ten gościu tak powiedział, ale tez sobie pobiore i obejrze;)
16 grudnia 2011, 18:37 / piątek
Pod koniec kolo mówi "Janusz Wojciechowski właściciel dyskopolo, a za chwilę Lechii Gdańsk"
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034