Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 12/42

16 grudnia 2011, 18:40 / piątek
Please wait 79 min. to download this file. No żesz kurwa mać!
16 grudnia 2011, 18:42 / piątek
widzę sam nie będe czekać;]
16 grudnia 2011, 18:48 / piątek
Ha! Zresetowałem router i już pobieram :)
16 grudnia 2011, 19:26 / piątek
Neostrada rulez;) ?
16 grudnia 2011, 19:37 / piątek
Takie tam pierdolenie, jakiegoś nieopierzonego pismaka. O jego poziomie świadczy wypowiedź w temacie budowy autostrad, wystarczy porównać warunki klimatyczne w Iraku i w Polsce.
16 grudnia 2011, 19:42 / piątek
tam, pitolenie zwykłe
nudno, nudno, a na koniec chłopaczek pochwalił się, że czytał wpis Iwana na blogu weszło
16 grudnia 2011, 19:43 / piątek
a czego wy sie spodziewaliscie? :)
16 grudnia 2011, 19:46 / piątek
Nie chodzi o treść ale o sposób jak on to powiedział, jakby był był tego pewien na 100%
16 grudnia 2011, 19:55 / piątek
hehhehehheh browca se walnijcie... albo wóde...

internet to zło
16 grudnia 2011, 20:26 / piątek
Litości Facet, nie mogłeś tego załadować na jakiś rodzimy ftp? np wyslijto.pl
Bez rejestracji, bez limitu prędkości pobierania....
16 grudnia 2011, 21:23 / piątek
Ja pierdole zawsze źle........
Ja korzystam z rapideo i te serwery są bardzo szybkie...
16 grudnia 2011, 21:26 / piątek
odnośnik
ruch w interesie
16 grudnia 2011, 22:16 / piątek
przeciez Stankiewicz i dziennik baltycki pisali o tym kilka tygodni temu przedrukowali stary tekst bo Lechia to goracy temat.Żalosne to i smieszne temat niewarty uwagi
18 grudnia 2011, 09:35 / niedziela
Wybór Janasa chyba definitywnie przekreśla szansę na kupno Lechii prze Wojciechowskiego. Myślę, że gdyby było coś na rzczy przyszedł by tu z Zielińskim.
Teraz zostaje Drutex, któremu marzy się pewnie Drutex w nazwie zespołu na co się powinno teaz zwrócić szczególną uwagę i zawczasu wybić z głowy.
18 grudnia 2011, 12:50 / niedziela
akurat o zmianę nazwy na Drutex Lechia Gdańsk się martwić nie musisz z tego co wiem Lechia jest zabezpieczona pod tym względem i żadnej ingerencji w nazwę klubu być nie może ;)
18 grudnia 2011, 13:38 / niedziela
Czy ktoś kumaty w sprawach wewnętrznych Lechii (np LP) może potwierdzić lub całkowicie zdementować czy jest coś na rzeczy ze sprzedażą akcji przez Kuchara? Jeżeli jest to całkowita utopia to niech ktoś wypieprzy ten temat i tyle.
18 grudnia 2011, 17:10 / niedziela
18 grudnia 2011, 17:37 / niedziela
pewnie fuji "wie" ... swoją drogą to gdzie on zniknął?
18 grudnia 2011, 17:38 / niedziela
kolejne bzdury i przedrukowany test z dziennika z przed kilku miesiecy.Panowie moderatorzy temat natychmiast do wyjebania
18 grudnia 2011, 20:17 / niedziela
Zamknijcie już ten temat w chuj.
18 grudnia 2011, 20:22 / niedziela
Chcesz go zamknac to na chuj go podbijasz?
19 grudnia 2011, 00:05 / poniedziałek
trax niestety nie mogę tego uczynić, gdyż sam jestem odcięty od informacji. Strażnicy pieczęci również.
19 grudnia 2011, 00:45 / poniedziałek
L P
3 grudnia 2011, 23:19 / sobota
Czyli mają zwołać i dementować, czyli kłamać??? Cierpliwości panowie:))). Będzie dobrze.

L P
3 grudnia 2011, 23:50 / sobota
Nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie. ale uwierz, będzie dobrze.

No to jak to jest LP? Jest temat sprzedaży czy nie ma?
19 grudnia 2011, 09:11 / poniedziałek
odnośnik

Zamierzam zorganizować dwa nasze mecze ligowe na Stadionie Narodowym. Jednym z nich będzie spotkanie ze Śląskiem Wrocław. To będzie taki sprawdzian, czy jesteśmy w stanie zgromadzić na trybunach kilkanaście tysięcy ludzi. Jeśli się nie uda, będę się musiał zastanowić, czy to wszystko ma sens - mówi prezes Polonii "Super Expressowi".
19 grudnia 2011, 10:21 / poniedziałek
Kilkanascie bedzie ale na obu razem wzietych (+kibice stadionu)
19 grudnia 2011, 10:53 / poniedziałek
hahahahaha
Ale gości chyba :) Samego Śląsk może być więcej ;)
19 grudnia 2011, 12:35 / poniedziałek
Wojciechowski nie wyklucza też zakupu Lechii Gdańsk, o czym było w ostatnich dniach głośno. - Na razie nie ma tematu, ale przecież nie powiem, że na pewno jej nigdy nie kupię. Bo może coś się jednak wydarzy w tej sprawie, a wtedy panowie by powiedzieli, że kłamałem. Lechia to bez wątpienia temat wart zainteresowania - tłumaczy dziennikarzom "Super Expressu".
19 grudnia 2011, 13:14 / poniedziałek
Może łaskawie dołączyłbyś datę do tego wywiadu bo wydaje mi się on trochę nie świeży.
Moim zdaniem temat Wojciechowskiego na szczęście już raczej upadł a znacznie bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest inwestycja PGE w Lechii.
Po ostatnich roszadach w zarządzie owej spółki można wywnioskować,że ktoś tam dosyć mocno naciska na realizację swoich żądań.
19 grudnia 2011, 13:32 / poniedziałek
Wywiad pochodzi z przeglądu prasy z dziś, a linka specjalnie dla nie dałem bo jest ze sport.pl
19 grudnia 2011, 13:35 / poniedziałek
Skoro nie ma twardych faktów to pozwolę sobie na autorską teorię:-)
Być może JW już jest w Lechii, ale w związku z tym, że ciągle jest właścicielem Polonii to nie może być oficjalnie ogłoszone (póki co). Jak się uda opchnąć problem (mam nadzieję, że koledzy Warszwiacy wybaczą;-) to pojawi się wtedy konkretny komunikat. Zarówno zwolnienie w trybie ekspresowym Ulata jak i zatrudnienie Janasa, który nijak ma się do pomysłu na młodego trenera na lata i siłę cierpliwości panującą w Lechii - to nie jest styl działania Kuchara. A nie jest to jego styl bo być może on już nie podejmuje decyzji. Janas to kolega JW i pomimo zawirowań w nastrojach Wojciechowskiego jego zaufana osoba. Informacje o planowanych transferach to, jeśli nie jest efekt uderzenia się w głowę prezesa, może być początek strategii JW. Generalnie wydaje mi się to prawdopodone, że JW już przejmuje finansowanie Lechii. W każdej plotce zazwyczaj coś jest jednak na rzeczy...
19 grudnia 2011, 13:55 / poniedziałek
Arcbuz, dziwne wnioski wyciągasz. Przecież Wojciechowski całkiem niedawno wyrzucił Janasa z Groclinu i jechał po nim w mediach:

- Nie wiem, naprawdę nie wiem. Zastanawiam się. Mnie ostatnio przegrał prawie wszystko. Sam sobie w stopę strzelał.

- Nie może być jak do tej pory, że tylko drugi trener Piotr Stokowiec biega po boisku, a Janas siedzi na trybunach i pali papierosy. Za duże pieniądze wykładam, bym płacił za coś takiego!

I teraz zatrudnienie Janasa miało by swiadczyć o tym, że JW przejął Lechię?
19 grudnia 2011, 15:21 / poniedziałek
Sprawa jest banalnie prosta. Józef Wojciechowski niechętnie ruszałby się z Warszawy. Dziś po dobrej jesieni Dyskoboli, czeka na oddanie stadionu narodowego. Chce sprawdzić czy na Groclin Warszawa jest w stanie regularnie przychodzić kilkanaście tysięcy kibiców. Od frekwencji na nowym stadionie uzależnia pozostanie w tym klubie.
19 grudnia 2011, 15:26 / poniedziałek
To ja też dorzucę autorską /po rozmowie z kumplem z pracy:-)/ tezę. JW podpisał coś w rodzaju umowy przedwstępnej kupna Lechii. Po zakończeniu sezonu przenosiny najlepszych kopaczy do Gdańska. Najgorsze byłoby w tym gdyby Polonia zajęła miejsce pucharowe a Lechia zagrałaby tam w jej miejsce :-/
19 grudnia 2011, 16:49 / poniedziałek
Umowy przedwstępne mają to do siebie, że do niczego nie zobowiązują...
Druga część tekstu to wasza niewiedza, że takie coś nie może mieć miejsca...
19 grudnia 2011, 17:15 / poniedziałek
Głowy nie położę za moje fantazje, ale owszem wydaje mi się to prawdopodobne.
Główne argumenty to:
- plotki, które wypływają w mediach od jakiegoś czasu (ktoś coś być może jednak wyniuchał mimo tajemnicy)
- ekspresowne wykopanie Ulata
- zapowiedzi ofensywy transferowej
- zatrudnienie Janasa (parę wypowiedzi negatywnych było na temat Janosika, ale tak już JW ma - natomiast po zwolnienu z funcji trenera Janas został... ponownie dyr. sportowym w Polonii:-) To jest człowiek znający dobrze Wojciechowskiego, więc wydaje się całkiem oczywistym trenerem przez niego wytypowanym. Tak na marginesie Zielińskiego też zwalniał a teraz współpracują.

No i na deser: nie jest w interesie JW ogłoszenie, że już wszedł w Lechię, bo to oznacza, że jest zdesperowany sprzedać Polonię a to negocjacjom dobrze nie służy. W obecnej sytuacji zawsze może powiedzieć, że sprzedać chce, ale nie pali mu się i równie dobrze może eksperymentować ze Stadionem Narodowym.
19 grudnia 2011, 19:04 / poniedziałek
CzechuLG: sprecyzuj jaka rzecz nie może mieć miejsca?
19 grudnia 2011, 19:23 / poniedziałek
Lechia nie zagra na licencji innej drużyny...
19 grudnia 2011, 19:26 / poniedziałek
Czy ja wiem... W naszej lidze wszystko niestety jest możliwe...
19 grudnia 2011, 19:34 / poniedziałek
Do tego byłaby potrzebna zgoda wszystkich akcjonariuszy. Większość z nich jest kibicami Lechii, więc nie poparliby tego pomysłu.
19 grudnia 2011, 19:38 / poniedziałek
Arcbuz. A może Janas był po prostu wolny:)
19 grudnia 2011, 19:42 / poniedziałek
Smutny Ty i te twoje teorie spiskowe... ;]
19 grudnia 2011, 19:59 / poniedziałek
od 11 grudnia akcje JWCONSTR na polskiej giełdzie poszły w górę 15% i jeszcze pójdą :). Czy ma to związek z 'zakupem' Lechii ?? okaże się. Poczekamy - zobaczymy.
19 grudnia 2011, 20:22 / poniedziałek
Akcje wszystkich notowanych deweloperów wzrosly z powodu nowej regulacji "rodzina na swoim" a w związku z tym spadku średnich cen za metr w głównych miastach Polski. Krótko mówiąc na rynku nieruchomosci jest hossa. Świadczy o tym chociażby fakt kupowania na aferę nieruchomosci przez zagranicznych inwestorów.
19 grudnia 2011, 20:35 / poniedziałek
Mnie jednak coraz bardziej przekonuje możliwość wejścia do Lechii Spółki PGE.
Jeszcze kilka argumentów pod moje przeczucia doszło dzisiaj,mianowicie wieści z Sopotu o możliwym zakończeniu współpracy i Bełchatowa o przykręceniu kurka z kasą w drużynie piłkarskiej a co za tym idzie podjęcie decyzji o wystawieniu na sprzedaż Nowaka,Mysiaka,Bociana,Kuświka i jeszcze kilku ważnych dla tego klubu piłkarzy.
Tak więc ta opcja dla mnie jest bardziej realna i stabilniejsza od opcji z JW.
Jeden minus tego może być tylko taki,że znów zostaniemy drużyną kojarzoną głównie z Tuskiem i ekipą rządzącą.
19 grudnia 2011, 20:45 / poniedziałek
PGE chce budować elektrownie atomową i Lechia jest jak najbardziej po ...drodze, a jeśli jeszcze grajkowie by cos prezentowali i byli wyżej niz niżej to takie Drutexy i inne podmiociki pchali by się aby tylko być na bandzie :). Inwestować prze duże I a potem kasa sama się zwróci.
19 grudnia 2011, 20:52 / poniedziałek
Dokładnie,w obecnej chwili to Drutex może sobie co najwyżej Bytovię sponsorować ale jeśli będą się rozwijać w takim tempie i według obecnej strategii to za 5 lat mógłby to być partner do rozmów dla takiego klubu jak Lechia.
19 grudnia 2011, 22:08 / poniedziałek
incognito
Drutex w zeszłym roku wyrobił 100mln zł przychodu na CZYSTO.
Za mało ? Prosze Cię. Każdy kolejny rok będzie zapewne lepszy
19 grudnia 2011, 22:10 / poniedziałek
a co to jest "przychód na czysto"...? hehe
19 grudnia 2011, 22:14 / poniedziałek
Tak jak kolega pytam co to ten "dochód na czysto"?
Jak odpowiesz to Ci odpiszę czy to dużo,ok?
19 grudnia 2011, 22:15 / poniedziałek
Zapewne pieniądze zarobione, po uwzględnieniu wcześniejszych wydatków.

Przykład.
Inwestycja 10 mln -> zarobek 110 mln -> przychód na czysto 100 mln.
1 ..... 10 11 12 13 14 ..... 42
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021