Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 17/42

26 kwietnia 2012, 16:12 / czwartek
Jesli przymiarki JW do Lechii to nieprawda, to należy sobie zadać pytanie, kto i w jakim celu co pewien czas wypuszcza taką "kaczkę"? Przecież to nie są jednorazowe przemyślenia jakiegos dzienikarzyny tylko powracający jak bumerang temat.
Swoja droga jesli okazałoby sie to prawdą (kupno Lechii) to JW wyjdzie na taniego łgarza, dlatego poki co wrzucam to na pólke z innymi bajkami typu "PGE inwestuje w LG", "9 milionów rocznie do Sport5" albo "Rumaki ze stajni Piniego Zahaviego" (kto to jeszcze pamieta? :)).

TYLKO LECHIA!
26 kwietnia 2012, 19:48 / czwartek
"Swoja droga jesli okazałoby sie to prawdą (kupno Lechii) to JW wyjdzie na taniego łgarza..."

zawsze może powiedzieć "toczyły się negocjacje i nie chciałem odkrywać kart" i wszyscy dziennikarze i światek piłkarski przytakną ze zrozumieniem.

pewnie czekają nas zmiany w czerwcu (oby na lepsze), ale czy to będzie JW ? pewnie do momentu oficjalnych informacji i tak się nie dowiemy (był tu już taki jeden, co przyklepał transakcję z JW).

teraz i tak najważniejsze jest utrzymanie...
26 kwietnia 2012, 20:09 / czwartek
PrzemasLisewo - baranie, nie wklejaj linków do g..a wybiórczego. Jest ci po drodze ideowo z nimi??
26 kwietnia 2012, 21:41 / czwartek
@Cygnus x-1:
"Swoja droga jesli okazałoby sie to prawdą (kupno Lechii) to JW wyjdzie na taniego łgarza..."

Jedną z ważniejszych cech negocjacji jest poufność, pewnie o tym wiesz! Wypuszczanie informacji pt. " nie jestem zainteresowany, nie kupuję Lechii Gdańsk" jest elementem tej gry. Więc wychodzenie Twoja stwierdzenie jest, przynajmniej moim zdaniem, przesadzone. Bez urazy:)
Z drugiej strony, patrząc na ostatnie informacje JW może mówić prawdę. On nie chcę kupić Lechii, on chce kupić głównego udziałowca przez co stanie się też właścicielem Naszego Klubu. JW może mówić zresztą zgodnie z prawdą, że zakup Lechii go nie interesuje, że nie ma, nie było i nie będzie takiego tematu bo on zainteresowany jest tylko i wyłącznie WCF. A kupując WCF automatycznie przejmuję wszystko co do nich należało. Czy tak będzie nie wiem jednak zapowiada się ciekawy " sezon ogórkowy"
27 kwietnia 2012, 08:26 / piątek
Panowie! Nie chodzi mi o samo dementowanie informacji (to zrozumiałe ze do czasu konca ewentualnych negocjacji nikt tego nie potwierdzi), ale o formę wypowiedzi typu " To chyba Prima Aprilis" " od chodze z piłki " itp. Przecież wygodniej i z klasą lakonicznie zdementować niż "ubierac to w takie piórka".
Choć z drugiej strony JW własnie tak postepuje.
No ale nam zostaje tylko snuć domysły.

TYLKO LECHIA!
1 maja 2012, 22:25 / wtorek
odnośnik

w tym tekscie jest też coś na rzeczy i do tego jeszcze trener przez T
1 maja 2012, 22:33 / wtorek
Boże chroń nas jeśli okaże się że filipiak powiedział kafarskiemu że kupuje licencję polonii, a kafarski wygadał się przed kamerami...
1 maja 2012, 22:38 / wtorek
to z nazwy jakiś potwór wyjdzie Groclino-Polonia_Sraczka :)
1 maja 2012, 22:41 / wtorek
Groclin Polonia Cracovia Grodzisk Warszawa Krakow Wielkopolski rofl
2 maja 2012, 00:19 / środa
Mnie zastanawia czemu niektórzy Józka traktują nieomal jako zbawcę. Facet pompuje niebotyczną kasę, ale przecież wszyscy go doją jak frajera. No i przede wszystkim - co on osiągnął w piłce?
2 maja 2012, 08:26 / środa
czyli dawna scakowia moze grać w pucharach? Kafar się wygadał :)
2 maja 2012, 10:53 / środa
Tylko nie w ten sposób!!!!!!!!!! Przeciesz my oberwiemy przez to najbardziej, bo cała zawisc skupi sie na nas!!!!!!!
10 maja 2012, 11:15 / czwartek
przedostatnie zdanie...coraz bliżej JW

odnośnik
10 maja 2012, 11:53 / czwartek
Wszyscy gadają o Jw a ja nie jestem przekonany co do niego.Ale zobaczymy.Ktoś kto chce przejąć Lechię musi się spieszyć bo kilku potencjalnych właścicieli już tu wymieniano i nie wiadomo właściwie co jest prawdą.Ale ten artykół mnie bardzo zastanawia. W łodzi wiedzą że Jw Kupił Kuchara kram. Łks na licencji polonii.Kafar gada że sraksa zostanie w lidze.Czyżby widzew nie dostał licencji albo i kto inny.Coś będzie -na pewno tego lata.Może coś wielkiego dla nas-oby.Ważne że nie przy stoliku utrzymaliśmy się.
10 maja 2012, 12:17 / czwartek
Odnośnie licencji na nowy sezon to chyba jutro mają być podane decyzje ale wiadomo,odwołania będą potem odwołania od odwołań itd.
10 maja 2012, 13:04 / czwartek
Lechia sprzedana :):)):)
10 maja 2012, 13:07 / czwartek
A Ty to piszesz żeby tak sobie popisać i zrobić zamęt na forum, czy coś wiesz? :)
10 maja 2012, 13:09 / czwartek
JW kupił WCF to co to oznacza ?? :):):)
10 maja 2012, 13:10 / czwartek
:)
10 maja 2012, 13:12 / czwartek
A to jakies oficjalne info czy znowu spekulacje i plotki ?
10 maja 2012, 14:01 / czwartek
pierdolenie o szopenie :)
10 maja 2012, 14:04 / czwartek
Skąd info i kiedy jest szansa na bardziej oficjalną informację? Tu już byli tacy co mówili kilka miesięcy temu że to się już stało, ale jakoś okazało się, że nie stało tylko miało sie stać i jednak 99procentowe info okazało się nieprawdziwym :)
10 maja 2012, 14:08 / czwartek
Pisać jeden z drugim!
10 maja 2012, 14:09 / czwartek
santtin Ty już w grudniu 2011 podgrzewałeś w tym wątku atmosferę, że JW już chyba kupił, napisz może skąd info?
10 maja 2012, 14:12 / czwartek
Dzikidingo, ale skąd ma się wziąć drugi, skoro to tylko jeden pisze? :)
10 maja 2012, 14:13 / czwartek
swoje już osiągnął - robiąc szum ;).
10 maja 2012, 14:14 / czwartek
Ten jak pamieta... Grudzien 2011 :) Panowie, jak cos wiecie to mowcie wszystko albo nic ! A nie sie bawicie w chodzace encyklopedie...
10 maja 2012, 14:15 / czwartek
Wcześniej znaFców tematu było kilkunastu, także zwróciłem się do nich wszystkich :)
10 maja 2012, 14:45 / czwartek
Też dostałem takie info, także jest już dwóch :).
10 maja 2012, 14:48 / czwartek
Nie wkurwiaj nas człowieku, tylko pisz co i skąd wiesz?
10 maja 2012, 14:52 / czwartek
Ja tez mam info i to od samego JW ! :)
10 maja 2012, 14:53 / czwartek
hahaha, nie Lechista_UK, nie kataloguję sobie tych informacji w głowie, tylko tak trochę powyżej tego wpisu, pod zielonym paskiem jest opcja "szukaj", wpisałem nick kolegi "santtin" i sprawdziłem wybiórczo co wcześniej pisał na forum, okazało się, że w grudniu 2011 wpisywał się w tym temacie, możesz sprawdzić na stronie 4 :)
10 maja 2012, 14:54 / czwartek
Dobra już wszystko jasne. Właśnie dostałem info telefoniczne od Stefka Friedmana. Lechia w rękach jego przyjaciela Józka.
10 maja 2012, 14:55 / czwartek
Ktoś komuś coś powiedział, że był gdzieś i widział co widział.
Co ja mam tobie nazwiska podać-trochę cierpliwości.
10 maja 2012, 14:56 / czwartek
JW właśnie na twitterze napisał, że kupił Izolatora Boguchwała, także chyba nic z tego
10 maja 2012, 14:57 / czwartek
To na *uj piszecie ktoś tak komuś w kiblu powiedział, że coś tak komuś powiedział..
Jak wiecie to piszcie kto komu kiedy gdzie itp. Jak gówno wiecie to lepiej się zamknijcie..
10 maja 2012, 14:58 / czwartek
Gdzieś już coś takiego słyszałem. Chwila, chwila czy to nie na tym zacnym forum? ktoś komuś coś niby nic ale zawsze... Cierpliwość? Od listopada czekam na jakieś konkrety i co? Ostatnim razem też prosiliście o trochę cierpliwości. Na bank nie jestem tu jedyny, który uważa że jak zaczyna się coś mówić to mówi się do końca. Jeśli nie możesz podać żadnych konkretów, to proszę z łaski swojej nie podjudzaj ognia!
10 maja 2012, 15:03 / czwartek
Zamiast kurwa zrobić normalna konferencje prasową, poinformować nas kibiców , w ludzki , cywilizowany sposób,ktoś sie bawi w zwykłe gówniarstwo
10 maja 2012, 15:05 / czwartek
Czegos tutaj nie rozumiem. Najpierw piszecie smieszna wiadomosc typu Mam info czy Lechia sprzedana a jak chcemy sie dowiedziec czegos wiecej to wielkie pretensje i ze mamy byc cierpliwi... Ja juz bylem cierpliwy w Listopadzie tak samo jak Dzikidingo bo bylo juz tutaj kilku ''informatorow'' po ktorych slad zaginal :)
10 maja 2012, 15:07 / czwartek
Uwielbiam takie pieprzenie, pewnie plotka z faktu zatoczyła koło i ktoś teraz rozpuścił ją jako pewny news :)

Plotki miewają niesamowite ścieżki rozwoju, uwierzcie mi :)

santtin, dab - jedyne co można powiedzieć, to szkoda, że nie mieliście cierpliwości aby poczekać z tym "newsem" :)
10 maja 2012, 15:09 / czwartek
Ludzie przeciez poki nie pojawi sie oficjalne info to takie gdybanie nie ma sensu...dla mnie sytuacja wciaz jak w listopadzie.
10 maja 2012, 15:12 / czwartek
Temat do wyjebania ! :) dla dobra naszych nerwow...
10 maja 2012, 15:14 / czwartek
eee tam, przynajmniej wesoło jest, sezon ogórkowy się rozpoczyna to o czym mamy gadać...
10 maja 2012, 15:56 / czwartek
zobacz Krzycho, jaki Dzikidingo wesoły jest w kilku powyższych wpisach, ja też nie jestem zwolennikiem tego typu "sensacji" :)

a swoją drogą gdyby nawet JW: to mimo wszystko równie niespodziewanie by się tu pojawił, co w przyszłości by stąd zniknął :) więc pomimo większego potencjału finansowego, ja wcale nie mam pewności czy bym go tutaj chciał. Zobaczcie - 6 drużyna ligi - Polonia może z dnia na dzień zniknąć z piłkarskiej mapy Polski.
10 maja 2012, 16:02 / czwartek
Rozumiem was, bo ja się też tym przejmowałem. Jednak zobaczcie, że to się pół roku już ciągnie, stwierdziłem, że nie ma sensu się denerwować. Dopóki nie ma oficjalnej informacji to tych "wiedzących" trzeba traktować z przymrużeniem oka.
10 maja 2012, 16:14 / czwartek
olo.gda Polonia już dawno zniknęła z piłkarskiej mapy Polski, teraz zniknie twór discopolo.
10 maja 2012, 16:21 / czwartek
Za pięć dni każdy będzie miał jasność wystarczy piętnastego(czy tam siedemnastego nie pamiętam kiedy zbiera się RN) sprawdzić kto wszedł do zarządu i czy nastąpią zmiany w radzie nadzorczej. Do tego czasu wszelkie news-y traktować jak plotki. Ja w ciągu tylko tego tygodnia od 3 osób związanych z klubem słyszałem że Kuchar udziały sprzedał, a od dwóch innych że Kuchar nigdzie nie odchodzi. Gdzieś tam kolega pracujący dla UM mówił że miasto być może wejdzie do Lechii. Jednym słowem dużo pierdolenia o niczym ;)

@Olo różnica między Lechią, a Polonią jest taka że Polonia to twór sztuczny. I nie piszę tu tylko o licencji. Brakuje tam sponsorów, brakuje młodzieży, brakuje kibiców, miasto jest negatywnie nastawione i tak dalej.
10 maja 2012, 16:27 / czwartek
sprawdzone info:
Nie kradną tylko produkują
i nie samochody tylko rowery.

Wszystkim "gorącym głowom" radzę postępować jak pisze buziek, a reszcie miłej zabawy:)

TYLKO LECHIA!
10 maja 2012, 16:37 / czwartek
Cinek1977, jesli już to Polonia była tworem, a Dyskobolia to prawdziwy klub.

Ale mam na ten temat inne - osobiste zdanie, nie pasujące do większości wyrażanych opinii. Jakkolwiek bardzo bym chciał aby nie było żadnych fuzji, przejęć, przenosin, zmian nazw, graniu "na czyjejś licencji" itp., to jednak tak było z klubami OD ZAWSZE, tak jest i będzie. Tak jak zmieniają się działacze, trenerzy, piłkarze, ludzie którzy kluby tworzą, są ich duszą itd, tak samo czasem zmienia się sama tożsamosć lub lokalizacja klubu. Tak było, jest i będzie, i można Lecha nazywać Amicą, a Polonię Groclinem, ale dla historii niewielkie to ma znaczenie, na przestrzeni kilkudziesieciu lat nie będzie to miało większego znaczenia.
17 maja 2012, 08:51 / czwartek
Wojciechowski to już nie prezes?
odnośnik
1 ..... 15 16 17 18 19 ..... 42
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.525