Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 24/42

20 czerwca 2013, 02:36 / czwartek
W fakcie to jutro moze byc:

Kuchar nie spi, bo trzyma druta.
20 czerwca 2013, 10:04 / czwartek
Drutex zwija sie z bytowi to fakt,ale jak w fakcie nic nie bedzie to będzie wotęk ogrilowaniu gedani,... hehe
20 czerwca 2013, 23:05 / czwartek
drutex nie zwija się z Bytovii na 100%
20 czerwca 2013, 23:07 / czwartek
Prawdopodobnie fuzja z Bytowią z nazwa Drutex......i mecze w Bytowie
21 czerwca 2013, 02:08 / piątek
Witam wszystkich "pelikanowow".
Einherjer do zobaczyska niebawem hehe
Panowie troche luzu.......
21 czerwca 2013, 13:49 / piątek
Nie ma już tematu zmiany właściciela...
22 czerwca 2013, 20:10 / sobota
Jest, jest, jest !!!!!!!!!!!!!! NOWY WŁAŚCICIEL oj będzie się działo
odnośnik
22 czerwca 2013, 20:21 / sobota
bo nie zainwestowal w Lechię

odnośnik
22 czerwca 2013, 20:59 / sobota
Drutex na razie zablokowany bo kręci się inna gruba ryba czyli Solorz (dlatego nie dawał ani grosza na Śląsk bo odkładał na Lechię)
28 czerwca 2013, 09:50 / piątek
Mam plan na pozbycie się Kuchara.
Najpierw:

odnośnik

Jak donosi dzisiejsze GóWno Siergiej Kurczenko kupił gazetę bo o nim pisała.
uwaga link: odnośnik

1+1=3 więc trzeba o chłopie pisać to Lechię wykupi. :)
20 lipca 2013, 11:42 / sobota
20 lipca 2013, 12:19 / sobota
Dręczyciel,ale z drugiej strony , to takie długi u właścicieli mają wszystkie kluby w extra klasie,a już jaki dług ma Chelsea wobec Abramowicza wole nie wiedzieć.
To tak jak by maż pożyczał kase żonie,....
20 lipca 2013, 12:32 / sobota
Bardziej chodzi o te wytłuszczone fragmenty. Dostał się do Lechii z obietnicą przekazywania co roku 5 mln złotych z własnej kieszeni, lub musiałby zapewnić od sponsora.
Oznacza to, że do tego roku powinien wpompować w Lechie jako DAROWIZNE 20 MLN złotych.

Jednak poszedł wałek ze S5, anulował z "kolegami" aneks o 5 bańkach, i w swoim stylu zaczął dawać pieniądze.. ale na procent.
czy to nie podlega pod prokurature?
20 lipca 2013, 12:37 / sobota
A gdzie byli ci osławieni strażnicy pieczęci?
21 lipca 2013, 22:18 / niedziela
Dla mnie ta sprawa to całe zło, które hamuje rozwój klubu. Te wirtualne długi zniechęcają potencjalnych chetnych na kupno akcji Kuchara, a wszystko przez nieczystą zagrywkę z jego strony. Kuchar w zasadzie ustawił sie na czysty zysk w projekcie "Lechia" (gorsza z samym klubem) i tylko totalny kolaps moze pospusic jego zarobek.
Dlatego bedziemy tkwili dalej ciemnej d..., albo zdarzy sie cud (wynik sportowy) i wyrwie klub z tego marazmu, albo zapadniemy sie w tym marazmie i obudzimy sie goli w głębokim lesie (czyt w II lidze).

TYLKO LECHIA!
22 lipca 2013, 21:43 / poniedziałek
Ktoś mi jest w stanie napisać co to za facet siedział z kucharka na meczu ?
22 lipca 2013, 22:01 / poniedziałek
Z tego co zauważyłem to chyba był Jan de Zeeuw. Więc to nie żaden tajemniczy sponsor.
22 lipca 2013, 22:07 / poniedziałek
To byl chyba jakis ziomal Kuchara bo przed meczem w jednej z internetowych relacji pisali o tym, ze ziomal Kuchara chodzil po stadionie i mowil, ze jak LEchia wygra to Kuchar bedzie musial premie wyplacic :D
22 lipca 2013, 22:20 / poniedziałek
czyli Kuchar był na meczu ?
22 lipca 2013, 22:24 / poniedziałek
Był był, nawet na telebimach go pokazali. Nie wiem tylko czemu młynowi mu nie zaczęli po tym fakcie cisnąć gdzie te jego miliony.
22 lipca 2013, 22:35 / poniedziałek
zapewne nie zauważyli.. tak jak i Ja:)
4 października 2013, 18:14 / piątek
4 października 2013, 18:47 / piątek
Tyle już było jego powrotów do piłki, że teraz ten temat raczej nikogo już nie elektryzuje. Poza tym jego w Lechii chciałbym najmniej. Zdecydowanie wolę skąpego Kuchara niż obrzydliwie bogatego Wojciechowskiego, który kupuje wszystko i wszystkich, a później opuszcza klub jakby nigdy nic.
5 października 2013, 00:25 / sobota
Mi coś podpowiada że Wojciechowski kupi pakiet akcji Śląska Wrocław.Podobno miasto Wrocław ma odkupić polsatowskie akcje za 9 mln i szukać nowego nabywcy.
Wojciechowski wypowiada się że chce wrócić do piłki, może to swego rodzaju zapowiedź :)
5 października 2013, 12:34 / sobota
Myśle, że kibice żadnego klubu nie chcieliby kupna przez tego kretyna. Gość nie ma pojęcia i piłce. Klub kupiony przez niego będzie po prostu zniszczony
5 października 2013, 16:30 / sobota
Kompletnie się z tym nie zgadzam. Myślę, że Wojciechowski wyciągnął wnioski ze współpracy z niektórymi panami i teraz rzetelniej dobierał by wspólników. JW ma pieniądze i nie boi się ich wydawać, dać drużynie takich piłkarzy jakich potrzebuje. Kwestia tylko odpowiedniej osoby do mądrego zarządzania klubem i polityką transferową a w szczególności kontraktami bo na tym się przejechał bo tak mu doradzili.
6 października 2013, 10:25 / niedziela
w 100% zgadzam się z postem wyżej....
6 października 2013, 13:02 / niedziela
Dokładnie on nie pożyczał tylko inwestował :) Ja tu widzę zajebiaszczą różnice z nie którymi "właścicielami"...
6 października 2013, 14:34 / niedziela
Kuchar jest właścicielem klubu a JW był i właścicielem i inwestorem w jednym.
W Warszawie nie miał szans na zbudowanie trwałego zespołu.Miasto nie pomagało z wiadomych powodów(Legia klub atrakcja dla słoików),lokalni przedsiębiorcy też woleli reklamować się u sąsiadki.
Taka osoba jaką jest Józek nie może mieć pełni władzy w klubie ale jako współwłaściciel i inwestor to skarb dla klubu.
6 października 2013, 17:38 / niedziela
nie do końca zgodzę się ze jeśli JW by kupił lub został współwłaścicielem Lechii by ją zniszczył. Lechia to nie Polonia W-wa tu są kibice i klimat na piłkę czego mu brakowało w Polonii poza tym nie do końca to on zniszczył klub a ludzie którym zaufał. Jeśli wyłoży kapitał a nie będzie pożyczał, jeśli będą zawodnicy którzy pociągną tłumy to jestem za JW. Bo wtedy możemy coś znaczyć w naszej słabej lidze.
6 października 2013, 20:35 / niedziela
gorzej niż za kuchara by nie było więc?
co tam jestem za
6 października 2013, 20:44 / niedziela
JW to najgorsza opcja dla Lechii. Znowu sprowadzi pseudogwiazdeczki na kosmicznych kontraktach i gówno z tego będzie. A kiedy zabaweczka mu się znudzi zostawi ją na pastwę losu. Naprawdę tego chcecie?
6 października 2013, 21:28 / niedziela
Rozważając powrót JW do piłki, na dzisiaj są dwa miejsca, w których mógłby cokolwiek sensownego zrobić - Wrocław i Gdańsk. Miasta "jednodrużynowe" ze stadionem, zapleczem i kibicami. Kluby słabo zarządzane (niedoinwestowane). Kwestia doboru współpracowników. Kasę ma.
6 października 2013, 22:02 / niedziela
dlaczego JW nie zostawi Lechii jak pseudo Polonie? bo My jesteśmy Lechia i nie kupi nas na targu u Drzymały w II czy III lidze. Nikt nie sprzeda Lechii jednemu człowiekowi. Opcja 51 Miasto i 49 JW była by idealna, ale czy w ogóle jest to możliwe zobaczymy :)
6 października 2013, 22:37 / niedziela
Doprawdy porażający news :) Przez moment się zastanawiałem przy jakiej okazji Józef Wojciechowski mógłby udzielić takiej informacji dziennikarzowi, jak było sformułowane pytanie itp.

Ale przecież ta informacja jest napisana tak jakby Wojciechowski udzielił jej sprzedawcy kupując gazetę w kiosku "Jak wrócę, będzie ciekawiej :)", zabrakło tylko "zamachał gazetą i poszedł".
7 października 2013, 00:50 / poniedziałek
Durne myślenie jak by to JW zniszczył Lechię. Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura. Tak jak pisałem wyżej. JW swoje już doświadczył. Facet nie był by tam gdzie jest teraz gdyby był idiotą! Nie było by ani pseudo gwiazdeczek ani gigantycznych kontaktów. Wiem, że sobie tutaj tylko bujamy w obłokach i są to luźne dewagacje ale ja tam wole JW który chce wygrywać i ma na to środki niż życie na kredycie u Kuchara, ściąganie resztek i ochłapów i mydlenie oczu fikcją bo to co do tej pory Andrzej Kuchar zrobił dla Lechii to jest "fikcja"
7 października 2013, 09:46 / poniedziałek
AAAAAA Najdłuższy marsz investora w histori .Facet zdążył juz sie narąbać dwa razy ,
ale ciągle do nas idzie ,idzie idzie,.....
7 października 2013, 10:26 / poniedziałek
Niektórzy z Was muszą się leczyć. Doprawdy chcielibyście żeby ten biznesmen sprywatyzował nasz klub ?? "Nauczył się na błędach" haha no głupszych tekstów nie czytałem. Skąd wy to możecie wiedzieć ?? Jak dotąd prowadził jeden klub i go zniszczył. Poczytajcie sobie wywiady z byłymi piłkarzami Polonii działaczami czy dziennikarzami. Ten facet nie ma najmniejszego pojęcia o piłce nożnej. Wie tyle, że biega 22 zawodników których zadaniem jest strzelenie bramki. On ma głowe do biznesu, ale nie do prowadzenia klubu. Czytałem kiedyś wywiad z prezesem Amici tam akurat wiedzą dobrze jak zarządać klubem. Mówił, że to jest nielogiczne w polskich warunkach tworzyć takie kominy płacowe. To jest nieumiejętność zarządzania ludźmi. Gość przychodzi rzuca sianem bierze jakiś kopaczy co dobrze ostatnio grali płąci grube siano i wymaga. Jak coś nie idzie to wyzywa, przesuwa do rezerw, zamraża pensje. Zmienia trenerów co miesiąc. Naprawde ZAPOMNIELIŚCIE już jak on działał, jaką atmosfere "zbudował" wokół Polonii i jakim jest pośmiewiskiem w polskiej piłce ???
8 października 2013, 12:43 / wtorek
jw nigdy nie kupi klubu, w którym kibice mają coś do powiedzenia. także możecie przestać się ślinić.
8 października 2013, 13:57 / wtorek
Jedyna możliwość jak dla mnie żeby JW wszedł do Lechii to wykup maksymalnie 30% przez niego, z tym że on na pewno nie poszedłby na taki układ, bo nie miał by nic do powiedzenia i musiałby dogadywać się w Zarządzie.

Trochę bujamy w obłokach, proponuję zakończyć temat.
8 października 2013, 14:04 / wtorek
Ludzie to jest martwy temat, który sobie odkopaliście po paru kompromitujących porażkach, jakby to Wasze jęczenie tutaj miało nagle ruszyć JW czy cos..

Dajcie sobie spokój.
8 października 2013, 14:31 / wtorek
Akurat to Ty jesteś specjalistą od jęczenia na tym forum, także daruj sobie prostowanie innych.
8 października 2013, 19:57 / wtorek
Nikt tutaj nie mówi, ze jakiś zakup się szykuje czy coś by się miało pozmieniać. To są luźne dewagacje i mamy do nich prawo, nikt się nie ślini nikt się nie podnieca po prostu rozmawiamy jak by to było gdyby "w sferze wirtualnej" przyszedł JW, abramowicz i szejk nie istotne. Bardziej chyba się tego wyjaśnić nie da, niektórzy i tak tylko rzucą okiem i napiszą to co niektóre "gwiazdki" wyżej.
8 października 2013, 23:13 / wtorek
mikimax100
Dzięki za ten wpis! Trafniej tego nie dałoby sie ująć.
kubeł zimnej wody dla niektórych, z różnych żródeł można sie tego dowiedzieć że to co napisał mikimax100 to w 100% prawda.
9 października 2013, 04:08 / środa
Polonię to zniszczył Król natomiast Wojciechowski zrobił z siebie dojną krowę. Może i chłop nie miał pojęcia o zarządzaniu klubem ale miał to czego nie ma 70 % ludzi bawiących się klubami - czyli gotówkę którą był gotów wyłożyć. Doskonale zdajecie sobie sprawę, że wokół niego zebrała się masa ludzi, która tą kasę z niego doiła. To, że ściągał najlepszych piłkarzy na dany moment to tylko dobrze o nim świadczy bo gdyby amicę było na to stać to też by tak robiła. Inną sprawą jest to, że Polonia to klub bez kibiców, dobrego stadionu itp. i większości tych piłkarzy by nie ściągnał gdyby nie dał im odpowiednio więcej gotówki. Wojciechowski byłby bardzo dobrym właścicielem klubu gdyby miał wokół siebie doradców, którym zależy też na klubie i wynikach a nie tylko na pensji. Bo to, że się wtrącał to normalne i pewnie każdy z was gdyby tylko miał taki majątek jak on i stać by was było na kupno Lechii to dorzucalibyście swoje trzy grosze do każdej decyzji. I co by nie mówić złego o JW to chociaż chodził na mecze "swojej" drużyny.

Natomiast miki rozjebałeś mnie kompletnie stwierdzeniem "płąci grube siano i wymaga"... Bez komentarza
9 października 2013, 13:38 / środa
Hime dobrze pisze pisze, nie rozumiem czemu ludzie tego nie dostrzegają. Zdecydowanie za dużo mediów w głowie.
9 października 2013, 15:42 / środa
nudne to sie juz robi.. brakuje emocji. OFICJALNIE: PIERDOLE NIE ,KUPUJE..

temat mozna zamknac..
12 października 2013, 11:20 / sobota
Hime: Wojciechowski sobie sam znajdował doradców.

aha teraz podobno JW zaczął kupować Ruch ROTFL
24 listopada 2013, 12:24 / niedziela
Kazimierz Wierzbicki: Nie kupię Lechii!
Właściciel Trefla nie chce piłkarskiej spółki

reszta tutaj odnośnik
25 listopada 2013, 21:48 / poniedziałek
Czyżby jemu sprzeda ?

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.243