Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 25/42

25 listopada 2013, 21:51 / poniedziałek
był widziany na lotnisku 16 listopada więc kto wie
25 listopada 2013, 22:00 / poniedziałek
Ale artykuł z 4.10 więc trochę nie świeży.
25 listopada 2013, 22:06 / poniedziałek
widocznie miał dużo przesiadek LOL

a tak na serio to link zapodany jest w celach promocyjnych strony jakaś tam prawda, liczy się klikalność :)
26 listopada 2013, 01:26 / wtorek
Może nie każdy się ze mną zgodzi, ale wolałbym jego i choć parę lat prawdziwych emocji. Nawet jeśli później położy klub - ja jestem za!
26 listopada 2013, 02:03 / wtorek
Do lozka mu sie poloz, a od Klubu sie odpierdol jak tak "dobrze" Mu zyczysz... Jak Ci emocji trzeba to masz Barcelony, Reale itp.
26 listopada 2013, 12:14 / wtorek
Zastanów się. Kibicuje Lechii odkąd pamiętam, za małolata nawet grałem... Nasz klub - po za pucharem (cieszyłem się jak dziecko, którym wtedy byłem;) - nota bene nie wiem na ile maczał w tym paluchy Nikoś) - nie zdobył nic. Za mistrza, puchary, a co za tym idzie i zapisanie się w historii złotymi głoskami oddałbym wiele. Karnet na obecny sezon na pewno - bo poziom gry jaki osiągnęli nasi kopacze to jest dno. Wydaje mi się, że nie rozumiesz mojego podejścia. Oglądanie partaczy i leniuchów bez ambicji przyodzianych w biało - zielone barwy wkurwia mnie maxymalnie. Jeśli znajdzie się ktoś (JW ma gest, a Polonia W to śmieszny klubik bez kibiców i ze stadionem na 1/2 ligę może), kto zainwestuje i da nam to o czym wyżej pisałem - ja będę go bronić...
TYLKO BIAŁO ZIELONI!
26 listopada 2013, 12:17 / wtorek
"Może nie każdy się ze mną zgodzi, ale wolałbym jego i choć parę lat prawdziwych emocji. Nawet jeśli później położy klub - ja jestem za!"

Na kiego grzyba ładować kasę w klub żeby go potem spuścić z hukiem z ligi? Tego tak bardzo byś chciał?
26 listopada 2013, 12:34 / wtorek
Liczę na to, że znajdzie sie ktoś (może jakaś instytucja), kto nie będzie szukał szybkiego zysku (nie mylić z naszym kapitanem Zyską, hehe) i nie spuści nas oczywiście. Historia ekstraklapy pokazuje jednak, że jeśli ktoś inwestuje to potem bankrutuje. Absolutnie nam tego nie życzę, ale znalezienie pasjonata (JW co by o nim nie mówić na pewno takim jest), co sypnie kasą i będzie czekał rok, dwa na wyniki jest niezwykle trudno...
26 listopada 2013, 12:45 / wtorek
Jestem przerażony jak czytam że lepiej się skurwić byle ugrać majstra i mieć puchary. Ludzie miejcie troszkę ambicji i poczucia godności.
26 listopada 2013, 12:47 / wtorek
Temat JW był już wałkowany wiele razy. Wierzcie lub nie facet nie jest głupi. Nie wierzcie mediom. Przy współpracy z odpowiednimi ludźmi może przynieść wiele dobrego. Będą eksperci w swoim fachu nastawieni na rozwój klubu na nie oskubanie milionera to będą wyniki i wiele radości.
26 listopada 2013, 12:48 / wtorek
Jeśli mistrz i puchary to skurwienie, to jak nazwiesz to co się teraz dzieje? Pizdrz i kuchary... czy jakoś tak..
26 listopada 2013, 13:07 / wtorek
W Twoim wydaniu Panie mrmac to jest skurwienie. Cytat z twórczości mrmac "Może nie każdy się ze mną zgodzi, ale wolałbym jego i choć parę lat prawdziwych emocji. Nawet jeśli później położy klub - ja jestem za!". Mam w dupie takie emocje, a to co napisałeś to jest definicja kurewstwa. Sprzedać się za parę groszy byle oczy nacieszyć a potem zostać z obolałą dupą i płacić za lekarza chorób wenerycznych to według ciebie najlepsza droga. Jak masz tak zakodowane w głowie to skumaj się z Boldim i róbcie za galerianki ale na własne prywatne konto. Jak mamy grać w niższych ligach (czego się nie obawiam i nie boję) to tylko na podstawie swoich świadomych decyzji a nie dawania dupy za puchary.
26 listopada 2013, 13:15 / wtorek
Czyli na ten moment to tylko dajemy dupy za darmo. Dla przyjemności. Sory, raczej nawet dopłacamy do tego, że jesteśmy przez kuchara ruchani. I Tobie to leży i Ty to lubisz? Kurestwo chociaż kasuje za bycie wydymanym, dodatkowo za pieniądze można oczekiwać lepszej jakości ruchania a i uśmiechu po zakończeniu usługi ;)
26 listopada 2013, 13:25 / wtorek
Po za tym doprecyzowałem swoją myśl w kolejnych wpisach i nie widzę powodu do aż tak wielkiego oburzenia. Owszem może i było to trochę nie popularne i niepoprawne, może nawet i konfliktowe, ale bez napinki proszę...
26 listopada 2013, 13:35 / wtorek
Tutaj chodzi o coś większego a jest nim dobro Lechii. Raz już się sprzedaliśmy i teraz dupa boli od kucharkowego kutasa więc nie róbmy tego drugi raz. Lepiej przeżyć jeszcze raz marsz od "A klasy" ale na własne konto niż kolejny raz się oddać jakiemuś pasożytowi.
26 listopada 2013, 13:43 / wtorek
Rysio zadziwiasz. A jaka masz pewność, ze po kolejnym marszu z A-klasy znowu nie przyjdzie jakiś pasożyt ? rozumiem, ze ze swojej kieszeni rzucisz kilkadziesiąt baniek na utrzymanie klubu...był już taki jeden co go zwali Rysio...
26 listopada 2013, 13:53 / wtorek
Czym zadziwiam? Tym że wole być biedny ale uczciwy? Widzę że dla większości Lechia to tylko ekstraklasa za wszelką cenę. Dajcie już spokój z kucharami i innymi wojciechowskimi bo tylko na tym wychodzimy jak tez Zabłocki na mydle.
26 listopada 2013, 13:59 / wtorek
To raczej ten drugi kolega zadziwia. Zresztą był taki wątek tutaj - dam dupy za Lechię w pucharach. Tam niech sobie pisze tego typu mądrości.
26 listopada 2013, 14:47 / wtorek
Dokładnie, dobrze ktoś prawi. Wolę A-klasę na czysto niż bycie Amicą czy innym gównem. Obudźcie się, teraz jesteśmy dymani na prawo i lewo, jak przyjdzie JW i sypnie 50mln na piłkarzy i na ich pensje na 2 lata a umowy podpisze na 4 lata i po 2 latach odejdzie z klubu to i tak zlecimy na zbity pysk. Więc wolę teraz czyste zaczęcie od IV Ligi i wyjebane w Kuchara i resztę paziów. Tylko jest jeden problem czy za te kilka lat jak byśmy znowu wchodzili do II czy I Ligi to czy znowu nie znalazł by się taki Hjenek i GruboTurnoś, którzy by wydymali Lechię za 2 srebrniki.

Jest jeszcze kwestia co do JW, może chłop trochę ochłonął ? Nie ma co mu odbierać, łeb do interesów ma, a co jest najważniejsze w interesach to dobranie sobie odpowiednich ludzi. Przecież nie każdy musi być specem od wszystkiego, on byłby tylko od kontrolowania tego ale to trzeba by zatrudnić prawdziwych menadżerów, ludzi z kontaktami, którzy znają się na sporcie, a nie ludzi którzy wczoraj byli w dziale kadr w firmie 30 osobowej a dzisiaj zajmują się podpisywaniem kontraktów z piłkarzami. Tylko czy taki JW dorósł do tego żeby to potraktować poważnie? Śmiem wątpić.
26 listopada 2013, 15:27 / wtorek
Panowie, jaka A-klasa, jakie bycie amiką?? Nie można przy każdym problemie od razu podwijać ogona i mówić a chuj założymy sobie nastepną Lechię. Swoiste katharsis jakie klub przeszedł od 2001 jest chwalebne i wyjątkowe, ale nie mozna przy każdym problemie uważac ze to jedyne zdrowe rozwiązanie. Trzeba walczyc o dobro klubu w imie tych co włożyli tyle wysiłku aby odbudować klub. Czy uwazacie ze Lechia to klub który ma grac na wioskowych boiskach czy na wielkich stadionach? Wtedy to była koniecznosc, aby odbudować klub, a teraz na razie nie ma jeszcze żadnych przesłanek, aby nie było tak tragicznie. Owszem są zawirowania, nie wiadomo jak bedzie, ale nie mozna od razu zakładać czarnego scenariusza, ze przyjdzie ten czy tamten i wydyma klub.
Mnie tez sie to nie podoba, ale obecnie każdy duży klub jest czyjaś własnoscią i zawsze bedzie tak ze wizja własciciela a wizja kibiców bedzie sie rozjeżdzać.
Poza tym, tak jak ktoś napisał wyżej, skąd pewnosc ze po kilku latach w nie pojawią sie w nowych wcieleniu klubu nowe wcielenia Jenka i Kuchara? Znowu obrazimy sie i zaczniemy od A-klasy? Niczym kolejne cykle na Słońcu?
Poczekajmy na rozwój sytuacji.

TYLKO LECHIA!
26 listopada 2013, 15:29 / wtorek
Ludzie.. Żadna a klasa nie "odbije" się tak delikatnie jak w tamtych czasach. Teraz straty w "biało ielonej przyszłości z Lotosem", z wszystkimi dobrami klubu itp. Pozbieranie się po tym trwało by o wieeele dłuzej.

Zresztą, upadek Lechii jest nierealny.
26 listopada 2013, 15:30 / wtorek
Konik JW wykładał zajebiaszczą kasę (nie pożyczał wykładał) ale problem pojawił się w tym że gdzie są duże środki zlatują się sępy. Otoczyli go w klubie złodzieje na potęgę i to go wkurwiło. Nie porównujcie chłopa co inwestuję własną kasę (coś koło 100 baniek z tego co pamiętam) z żydem co każdy kumaty od razu wiedział że przybył robić wałek życia. To podstawa więc jestem za takim inwestorem co wykłada siano (nie pożycza). A klasa powiadacie fajnie zabawnie wioski ale jak przyjdzie znowu założyć BPK i dawać kasę co miesiąc na utrzymanie klubu jak było wtedy to kto z was będzie do grupy? Wtedy było coś koło 100 osób znając życie teraz tak samo by się uzbierało te 100. I co dalej? Kibice klubu nie utrzymają bo już od 3 ligi są to za duże wydatki więc taka opcja daję gwarancję dożywotniego wegetowania w 4. Mam wrażenie że nie którzy co piszą o tej A klasie (oczywiście nie wszyscy) nie zdają sobie sprawy jaką tytaniczną pracę wykonał między innymi Kaziu żebyśmy wrócili na swoje miejsce i teraz to olać z powodu jednego huja ?
26 listopada 2013, 15:35 / wtorek
Panowie nigdzie nie napisałem, że to jest dla nas najlepsze wyjście i jedyne. Porównałem tylko, że wolałbym A-klasę niż zagrania Amicowe czy skurwienie się żeby mieć jakieś emocje przez 2-3 sezony. Jasne, że nie chciałbym żebyśmy znowu startowali z dna, bo to już nie te czasy. Nam pozostaje czekać kto się skusi na te akcje albo na rozwój sytuacji. Zresztą dla mnie śmierdzi ta cała sytuacja z Kucharką i jej mężem, coś kombinują tylko do końca nie wiadomo co.
26 listopada 2013, 15:43 / wtorek
Jak to co :)? Wyszła Ewa przyjdzie Andrzej :)
26 listopada 2013, 15:53 / wtorek
uruchomić procedurę a zakończyć ją to dwa inne światy ;) oby tylko się nie zawiesiła ;)
26 listopada 2013, 15:56 / wtorek
Szkoda, że na imię nie ma Adam, bo wiadomo by było, że chodzi im o jabłko od węża z drzewa, a wtedy stracili by raj i zostało by w nich zasiane ziarno grzechu pierworodnego.
26 listopada 2013, 16:01 / wtorek
"Panowie nigdzie nie napisałem, że to jest dla nas najlepsze wyjście i jedyne. Porównałem tylko, że wolałbym A-klasę niż zagrania Amicowe czy skurwienie się żeby mieć jakieś emocje przez 2-3 sezony"

Zagrania Amicowe? Fuzja dwóch drużyn z czego jedna w późniejszym czasie zostaje rozwiązana, a druga mimo czynów korupcyjnych nadal gra w Ekstraklasie.

Ile to ma wspólnego z nami? W ogóle nie bardzo rozumiem porównania ich sytuacji a naszej... No i o jakim skurwieniu piszesz? Dla Ciebie wyłożenie prywatnych pieniędzy np. JW na funkcjonowanie klubu byłoby skurwieniem?
26 listopada 2013, 16:21 / wtorek
Niektórzy chyba myślą, że pieniądze rosną na drzewach a kluby piłkarskie funkcjonują z hot-dogów. To nie czasy, gdzie się zrzuca na benzynę dla piłkarzy. Teraz mimo, że poziom zbliżony to jesteśmy wielomilionową organizacją której po prostu nie da się zarządzać jak zespół z orlika.
26 listopada 2013, 18:31 / wtorek
BioShock, mówię tu o zagrywkach tego typu czyli kupowanie przesuwanie licencji, mogłem równie dobrze napisać na przykładzie Grodziska czy innych tego typu wynalazków. Generalnie wolę być czysty i nie wchodzić w żadne układy, bo dobrze wiesz że oddanie praktycznie wszystkich udziałów mogłoby się do tego sprowadzić.

Co do JW, to sam wytłumaczyłem na jakich zasadach mógłby wejść do Lechii, na pewno nie mogło by to wyglądać jak w Grodzisku, że robi co chce i kiedy chce. Nie potrzeba nam zmiany trenera co 2 kolejki. Skurwieniem w tym przypadku było by stanie się marionetkami, które cieszą się że jest hajs ale chuj jakim kosztem i wtedy zapewne bylibyśmy nie liczącym się elementem tej całej układanki. JW ale tylko na zdrowych zasadach, gdy on sam wykłada pieniądze ale zarządzają osoby kompetentne, które niewątpliwie JW potrafiłby sobie dobrać.

I proszę nie rzucaj podtekstów jakobym pisał o Lechii w kwestii korupcji czy innych tego typu rzeczach, bo nie przeszło by mi to przez klawiaturę.

Dobrze pisze TECHLG, tylko tutaj potrzebne są osoby, które mają pojęcie o tym zarządzaniu a ludzie pokroju Żelka czy innych jemu podobnych nadają się co najwyżej do ustawiania bramek na boisku treningowym.
26 listopada 2013, 18:56 / wtorek
Jak napisał przyjaciel Konik007 JW na zdrowych zasadach i o to mi chodzi :) Dobry inwestor bez bandy sępów wokół siebie i można coś budować bo Gdańsk to nie jest miejsce do grania z pastwiskami.
27 listopada 2013, 10:48 / środa
Jeszcze tylko jedno w temacie JW.. To nie on spuścił Polonię, on ją oddał Królowi za 1zł! Odszedł honorowo. To samo proponuję Kucharom - bo wliczając nasze "porzyczki", to sytuacja finansowa Lechii nie jest wiele lepsza od Polonii z jej kontraktami... TLG
27 listopada 2013, 12:55 / środa
Nie jarajcie się jak małolaty, żyjecie plotkami, nikt powiedział oficjalnie, że JW chce Lechię poza panem Iwanem czy jak mu tam, ale kiedy to było, a on sam JW zaprzeczył.
Także czekajmy na rozwój wydarzeń (co i jak po Kucharze), Kucharkowe małżeństwo ostro kręci, i Tu trzeba teraz im patrzeć na łapki.
27 listopada 2013, 15:50 / środa
Ja się nie jaram bo też za bardzo w to nie wierzę tylko wykazuje różnicę między panami:)
27 listopada 2013, 16:12 / środa
Kacperek widać, że przeczytałeś z uwagą poprzednie posty. Nikt tutaj się jak to określiłeś " nie jara" a tym bardziej nie myśli poważnie o JW. To tylko przykład do tematu o inwestorze i możliwościach. Powtórzę, "nie ma tematu JW w Lechii"
Czytamy, analizujemy i jeszcze raz czytamy.

Pozdrawiam
27 listopada 2013, 16:48 / środa
Radosław Osuch rozważa nawet wycofanie się z Zawiszy. - Bardzo poważnie biorę pod uwagę przeniesienie się do innego miasta. Jest kilka klubów, które można przejąć, tymczasem problemy z kibicami mają miejsce wyłącznie w Bydgoszczy. W innych ośrodkach, gdzie drużyna dłużej gra w ekstraklasie, każdy zdaje sobie sprawę, że burdy wiążą się z gigantycznymi stratami, dlatego fani na trybunach zachowują się lepiej - dodał.
27 listopada 2013, 16:58 / środa
kolejny biedak bez grosza
28 listopada 2013, 01:58 / czwartek
odnośnik
Patrząc na sprzedaż po 3 kwartałach to rocznie może ten pan mieć luźne powiedzmy 5-10 baniek. I jest tak blisko... i nazywa sie Leszek Gierszewski. LG...
28 listopada 2013, 09:17 / czwartek
I już powiedział, że nie jest zainteresowany.
28 listopada 2013, 11:48 / czwartek
Lechia, tj. akcjonariusze mniejszościowi powinni poszukać pomocy u Adamowicza i lokalnych firm, takich jak np. LPP odnośnik
Na dziś jedna akcja ma wartość na GPW ponad 9 tyś. zł
Jednak trzeba pamiętać, że nie jest naszą rolą znalezienie kupca Kucharowi. Kupca niech szuka on sobie sam lub jego żona. Wiadomo, że trzeba zrobić wszystko aby pozbyć się Kuchara, ale nie na jego warunkach. Skoro Kuchar oczekuje zwrotu długu to trzeba się upomnieć o to 9 mln, które wynikają z 3/4 deklarowanych 5 mln oraz obietnicy pokrycia długu Lechii w kwocie 9 mln. Różnica jeżeli jest długiem może być kwestią dyskusji/negocjacji. Warto też zadać pytanie Kucharowi na jakiej podstawie wycenia tak wysoko posiadane przez siebie akcje Lechii, które nabył za 1,5 mln zł. Jakoś nie widzę uzasadnienia dla kilkukrotnegpo wzrostu wartości. Akcje są tyle warte ile ktoś chce za nie zapłacić, a kto normalny kupi udziały w Lechii, ktora nic ma, piłkarze nie mają wartości praktycznie, a dodatkowo mowa jest tylko o długach i stratach.
28 listopada 2013, 11:50 / czwartek
miało być: "obietnicy pokrycia długu Lechii w kwocie 5 mln"
28 listopada 2013, 12:30 / czwartek
@dali Słusznie prawisz - dać Ci wódki. A'propos LPP to w ich wypadku chodzi chyba tylko o politykę marketingową i chęci... Oni raczej próbują dotrzeć do klienta poprzez sporty ekstremalne (choć właściwie futbol w naszym kraju powinien pasować pod ten trend:)
14 grudnia 2013, 17:30 / sobota
Dzisiaj spotkałem w 210 Anitę Osuch, zdradziła tajemnicę poliszynela - Radosław Osuch ma wylądować swoim bizjetem na lotnisku w Gdańsku już poniedziałek. Musi być coś w temacie, kibice w Bydgoszczy już wiedzą.
14 grudnia 2013, 18:55 / sobota
Tez ją widzialem ,ale w 110, nie rozmawialem tylko dzień dobry,dzień dobry,była jakaś zamyślona.
17 grudnia 2013, 11:35 / wtorek
17 grudnia 2013, 11:44 / wtorek
"Najpierw proponował sprzedaż za 60mln(...)" Jeśli to prawda to z kuchcika dobry agent.
17 grudnia 2013, 11:53 / wtorek
Mam nadzieję,że kupi Lechię.Chociaż będzie ciekawie,a wątpię aby znowu zrobił taki sam błąd jak w Polonii.Z resztą utopił 100mln w Warszawie,a Kuchar na Lechii jeszcze zarabia.
17 grudnia 2013, 13:05 / wtorek
A ja mam nadzieję, że to nie jest prawda bo znając jego tendencję do wypierniczania trenerów to będzie chujnia, poza tym to bardziej celebryta niż prezes klubu piłkarskiego.
Kij mu w oko z jego milionami.
Oby to była marna plota tego portalu, mająca na celu wzrost kliknięć i wejść.
17 grudnia 2013, 13:20 / wtorek
Który to juz raz JW kupuje naszą Lechię? ehhh 3? 4?
Jesli to prawda, ze proponuje Andrzejkowi kupno akcji za 1 zl, to Ewka ledwo wyjdzie na 0 przy tym geszefcie.
I tak ciężko powiedzieć czy to wszystko prawda i tak samo ciężko powiedzieć czy to dobry inwestor dla naszego klubu.

TYLKO LECHIA!
17 grudnia 2013, 13:41 / wtorek
Czyżby artykuł na zamówienie Kuchara, aby przekonać "mniejszościowych" do zmiany stanowiska i przyjęcia "postulatów" WCF na Walnym 30.12.2013?

Jedną tego typu akcję już przeżyliśmy - wykreślenie ze statutu 5mln zł zobowiązań Kuchara wobec Lechii.

Bez "zabezpieczeń" i 100% pewności, że JW (lub ktoś inny) przejmie udziały nie godziłbym się na zmiany w akcjonariacie. Pytanie - jak prawnie takie "zabezpieczenia" uzyskać?

Z drugiej strony - jeżeli powyższy artykuł nosi znamiona "jest coś na rzeczy" - JW (lub ktoś inny) ma czas i niczego na siłę robić nie musi. To Kucharowi zależy na pozbyciu się Lechii.
Propozycja JW (lub kogoś innego) przejęcia akcji za 1zł i spłatę długów jest z jego punktu widzenia logiczna na tym etapie "negocjacji".

Za dwa tygodnie - po Walnym - będziemy "mądrzejsi".
17 grudnia 2013, 14:45 / wtorek
niech kupi Lechię dogada się z miastem i robi interes, oby mu wyszło.

cyt.
Wojciechowskiemu ostatnio zaczęło znowu dobrze powodzić się w interesach i w związku z tym gotowy jest powrócić do zaniechanego w Polonii planu stworzenia silnego europejskiego klubu, grającego dla wielotysięcznej widowni. Lechia, występująca na ponad 40-tysięcznej PGE Arena, jak najbardziej odpowiada spełnieniu szalonego marzenia „polskiego Abramowicza”, który wywodzi się z Wybrzeża.

akurat to mu by się udało z jego kasą :
silnego europejskiego klubu, grającego dla wielotysięcznej widowni
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025