Gdańsk: czwartek, 1 października 2020
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 38/42

1 lutego 2014, 11:22 / sobota
Nie ma wcale teraz wpisanego właściciela.
1 lutego 2014, 11:37 / sobota
Chyba się zorientowali, że szerzy się szydera, bo jeszcze 10 min temu był wpisany Wernze : )
1 lutego 2014, 13:23 / sobota
chciałem tylko pokazać , że każdy może sobie wpisać kogo chce ;) i usunęli Dżosefa haha
1 lutego 2014, 13:35 / sobota
Wez wpisz teraz jakiegoś nowego wojewodę :D Straty żadnej nie będzie kogo byś nie wpisał
1 lutego 2014, 14:13 / sobota
O jakie klikanie chodzi? To i ja bym coś klikną...
1 lutego 2014, 14:20 / sobota
2 lutego 2014, 13:20 / niedziela
2 lutego 2014, 13:30 / niedziela
Nie no bez jaj.
Mam nadzieję że to jakiś słaby żart.
2 lutego 2014, 13:32 / niedziela
Autor: Jacek Kmiecik

Nie traktujcie gościa poważnie.
2 lutego 2014, 13:36 / niedziela
Pierdolą farmazony i sieją niesmaczne plotki. Jako, iż jeden z nielicznych klubów byliśmy czyści przy nazwijmy to "erze fryzjera" taka sytuacja byłaby ciosem w dobre imię klubu. Taka sytuacja nie obeszłaby się bez dezaprobaty z naszej strony. Poza tym, po nieuzasadnionym (przynajmniej wg mnie) zwolnieniu Kaczmarka, Probierz to obecnie najlepsze rozwiązanie i każdy przy zdrowych zmysłach powinien dać mu spokojnie pracować tym bardziej teraz kiedy gra powoli zaczyna się układać i wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku.

MICHAŁ PROBIERZ!
2 lutego 2014, 13:38 / niedziela
Probierz jest obecnie sam kowalem własnego losu-to od niego zależy a zwłaszcza od tego co będą grali piłkarze-jaka będzie jego dalsza przyszłość.
Od wyników w lidze i pucharze a także od stylu w jakim Lechia będzie grała uzależni się frekwencja na stadionie co będzie miało bezpośredni związek z utrzymaniem lub też nie posady przez Michała Probierza.
2 lutego 2014, 13:52 / niedziela
Na samą logikę wiadomo, ze wywalenie Probierza teraz byłoby najgorszym możliwym posunięciem ze strony klubu. Jesteśmy po 2 zgrupowaniach gdzie zawodnicy przygotowywali się do rundy wiosennej pod wytyczne i plany Probierza i nagle miałby przyjść jakiś umoczony pajac i kazać im zapomnieć to co przepracowali przez poprzedni miesiąc i wpajać na nowo w tydzień swoje dyrdymały?

Do tego doszłaby jeszcze kwestia pieniędzy. Kasa która poszła na organizacje obu zgrupowań zimowych zostałaby po prostu wyrzucona w błoto.
2 lutego 2014, 13:56 / niedziela
Ani teraz ani w ogóle. Nawet nie chodzi o to ,że Probierz jest po prostu lepszym trenerem niż Wdowczyk. Po prostu w Lechii nie powinno być miejsca dla Wdowczyków i innych Michniewiczów, ani teraz ani nigdy
2 lutego 2014, 14:09 / niedziela
Jesli to tacy specjaliści kupują nasz klub to chyba nie będą chcieli rozpiżyć wszystkiego już na samym początku. Probierz powinien dokończyć sezon, co potem zobaczymy.

O wiele bardziej w tym artykule zainteresowało mnie IFM i jego rola w ściąganiu nam nowego właściciela. Kolejny agent piłkarski z bardzo szerokimi kontaktami w świecie futbolu i możliwościami aranżacji pieniędzy. Na ich stronie i zaprzyjaźnionych przewija sie parę nazw m.in. sportfive...
2 lutego 2014, 14:42 / niedziela
Probierz lepszym trenerem niż Wdowczyk? Wdowczyk jest dużo lepszym TRENEREM, ale jest ludzkim zerem i złodziejem, więc nie ma dla niego tu miejsca. Dzieci jego dzieci powinny być piętnowane za to, że ten gnój przyczynił łapę do zgnojenia piłki w tym kraju, i dzięki takim jak on jest ona tu gdzie jest teraz poziomem.

Niestety wyniki jakie osiąga będą niektórych kusiły, i np w takim szczecinie też tak uważali jak przychodził - a teraz mają go już za Boga..
2 lutego 2014, 14:57 / niedziela
Gdyby Wdowczyk był dobrym trenerem to by nie kupczył. I ogólne gadanie, że już za swoje odpokutował można o kant dupy rozbić. Odpokutował bo go złapali (to tak gdyby komuś przyszło do głowy go usprawiedliwiać, choć mam nadzieje, że na tym forum nikt taki sie nie znajdzie). Od Lechii jak najdalej z tym gościem.
2 lutego 2014, 16:01 / niedziela
Jak złodziej i oszust może być dobrym trenerem?I jakim przykładem i autorytetem dla młodych piłkarzy?A Piekarski zaczyna mnie wkurwiać, za duzo szczeka jakby chuj wie kim był w naszej Lechii.
2 lutego 2014, 17:17 / niedziela
a skąd wiesz, że nie jest tu "kimś" ?
2 lutego 2014, 18:03 / niedziela
Moze dla Ciebie Boldi,,,moze dla Ciebie.Wiem,ze wielu kusi zeby sie skurwić za cene wyniku.On ma kurwa załatwiać najlepszych grajków dla nas a nie ustalać kto i co ma robić w Lechii.Wdowiec przy Probierzu jest zerem i tyle dla mnie.
2 lutego 2014, 18:15 / niedziela
d.g myślę, że nie tylko przy Probierzu, on jest po prostu zerem tak jak reszta tych sprzedajnych palantów. Do tego jest zwykłym burakiem. Nowy właściciel WCFu (ktokolwiek to jest) taką decyzją na start strzeliłby sobie w kolano.
2 lutego 2014, 18:24 / niedziela
dg co Ty pierdolisz człowieku za bzdury! Ja się zapytałem skąd wiesz, że Piekarski nie jest tu kimś ( czyt. nowym prezesem, udziałowcem - CZYMKOLWIEK władnym ) a Ty tu wyjebałeś ze sprzedaniem się za wynik?

Ogarnij.
2 lutego 2014, 18:28 / niedziela
Na razie to tylko słaba plotka, moze jak, dobrze poinformowane u nowych włascicieli, Weszlo napisze coś o tym, to trzeba bedzie pomyśleć jak o realnej sprawie.
Fakt ze dobrze sie wpółpracuje Pierkario z Wdowcem nie musi wykluczać faktu ze z Probierzem też da radę.
Poza tym moze wzbudzę oburzenie, ale mnóstwo tu oburza sie za Wdowczyk to taki, to owamty, a rzeczywistosc jest taka ze jako jedyny ze znanych trenerów został skazany i odpokutował winę, a reszta jakos sie wykręciła, co nie znaczy ze jest niewinna.
Jak porozmawiacie z piłkarzami z "dawnych czasów" to zrozumiecie, ze nie było kryształowych ludzi w tym interesie, począwszy od zwykłych lokalnych grajków, trenerów, na grubych figurach kończąc, w tym obecnym piłkarskim establishmencie.
Nie bronię Wdowca, ale sądzicie ze taki Bobo w życiu nie ustawił meczu lub nie był milczącym świadkiem takich spraw?

Mam tylko nadzieje ze nowi tajemniczy inwestorzy, bedą budować Lechię wymieniając słabe ogniwa (Probierz na dziś takim ogniwem NIE jest), a nie wyrzucać wszystkich i wstawiać tych podsuniętych przez Piekario czy inne szare eminencję. No ale ja jestem już na liscie marzycieli ;)

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2014, 18:42 / niedziela
Cygnus ale my nie mówimy o Bobo czy innych.Konkretnie uwazasz,ze Wdowczyk czy Probierz to jest to samo?Bo odpokutował?Takie relatywizowanie to wiesz moze byc dobre ale w pewnej wiosce rybackiej na północ od Sopotu...u nas nie powinnismy nawet dopuszczać możliwości obecności takiego typa wśród nas.
2 lutego 2014, 19:02 / niedziela
Nie wyjeżdzaj mi tu z wioską rybacką (pls!), podaj cytat mojej wypowiedzi gdzie napisałem ze obojętne mi jest "czy Wdowczyk czy Probierz". Raczej ty tu upraszczasz i wciskasz mi to, czego nie napisałem. Dziwi mnie tylko wybiórcze oburzenie.

Jak najbardziej jestem za zachowaniem status quo na stołku trenerskim i nie chciałbym, zeby kolesiostwo było w klubie sprawą nr 1.

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2014, 19:06 / niedziela
On jest najebany chyba, bo trochę sens wypowiedzi mu się rozdwaja..
2 lutego 2014, 19:15 / niedziela
Cygnus szybko sie obrazasz a nie było moja intencją dowalać Ci:-)
Bo to jest troche takie wybielanie Wdowczyka,bo Bobo, bo inni też krecili.
Chodzi o dobre imię Lechii.Czy uwazasz,że taki człowiek zasługuje na bycie trenerem Lechii?Tak czy nie?
2 lutego 2014, 19:17 / niedziela
Widzisz Boldi nie jestem najebany tylko głupi, ze odpisuje takiemu imbecylowi jak Ty.
Postaram sie to naprawic.
2 lutego 2014, 19:30 / niedziela
d.g. - NIE,
Jest jeszcze na tym swiecie wiele osób zajmujących sie trenerką, które mogłyby zrobić wiele dla Lechii, natomiast histeria w kontekscie Wdowca jest raczej niewspółmierna do sprawy. Zresztą to na razie luźne rozmyślania jednego pismaka...

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2014, 19:33 / niedziela
Cygnus o to mi chodziło:-)i tez mam nadzieje, ze to tylko wymysł pismaka.
2 lutego 2014, 21:44 / niedziela
2 lutego 2014, 21:56 / niedziela
Henio T milczy w komentarzach
2 lutego 2014, 23:13 / niedziela
Prawda jest taka, że nowi właściciele są całkowicie z zewnątrz. Niezwiązani z Lechią, niezwiązani z Gdańskiem. Może rzeczywiście dobrze by było aby blisko właścicieli był ktoś kto czasem będzie potrafił skutecznie podpowiedzieć co w Gdańsku będzie akceptowalne, a co raczej nie. Jedyna osoba jaka przewija się czasem w plotkach to Sławomir Wojciechowski.

d.g. - jeszcze nic o nowych właścicielch nie wiemy, ale szybko przypisałeś Piekarskiemu co mu wolno a co nie wolno :) No niestety, nowi właściciele będą mieli trochę więcej do powiedzenia, ale skoro Piekarski dotąd mógł się wypowiadać tylko o transferach a nie o nowych właścicielach to możesz mieć rację. Ale widać, że dla nowych właścicieli jest ważny i jego zdanie może mieć ważną funkcję doradczą, również w aspekcie obsady funkcji trenera. Taki lajf.

Zgadzam się z tym co napisał Cygnus x-1:
- po pierwsze to plota a jeśli nawet cos jest na rzeczy to termin zapadalności raczej po sezonie: do tego czasu Probierz ma czas pokazać, że nie warto z niego rezygnować.
- po drugie: Wdowczyk słusznie skazany, ukarany, odpokutował swoje błędy. I tu pojawia się problem akceptowalności: złapano go a przekręty były szyte na wielką skalę i grubymi nićmi. Ale tak to kuźwa działało. Myślicie, że Probierz nigdy nie grał w żadnym ustawionym meczu? Patrząc na lata jego kariery - nie wierzę. Nie znaczy oczywiście, że sam coś ustawiał. Ale takie to były poj..ne czasy. i to samo, jak pisze Cygnus, z Bobo. Ludzie popełniają różne błędy, ale to nie znaczy, że należy ich dożywotnio skreślać. Fajnie by było jakby tacy ludzie jak Wdowczyk nigdy nie byli do Lechii angażowani, bo po co kalać sobie imię pracą człowieka z brzydką przeszłością. Ale to też dobry trener, a swoje winy odpokutował nałożoną karą.

Jest inna opcja niezatrudniania Wdowczyka: umowy sponsorskie. Może być tak, że sponsorzy typu Lotos, Energa zastrzegają w swoich umowach, że z klubem nie mogą być łączone osoby kojarzone z korupcją w polskiej piłce. Taki problem był przecież kilka lat temu z Kubickim.
2 lutego 2014, 23:20 / niedziela
W "pojebanych czasach" też można było się zachować tak albo srak. Probierz nie jest w nic umoczony(o ile mi wiadomo przynajmniej) , więc go w to nie mieszaj. Bobo ma tu grono zwolenników , ale moim zdaniem dobrze ,że go w Lechii już nie ma. Układy z menagerami , dalsze pobieranie pensji (Lechista podobno?), śledzie w życiorysie itp.
Słaby i zniewolony człowiek wszystko sobie jakoś wytłumaczy.
Precz z Wdowczykiem- sprzedawczykiem!
2 lutego 2014, 23:26 / niedziela
Wdowczyka nie można nazwać sprzedawczykiem, on kupował.... :)
2 lutego 2014, 23:29 / niedziela
Ale sam sie tez sprzedal ;)
2 lutego 2014, 23:31 / niedziela
A potem odkupił swoje winy....czyli sprzedawczyk,kupczyk i odkupiciel.
Ajwaj ładny cymes!
2 lutego 2014, 23:32 / niedziela
Odkupić winy musiał... sprzedawać meczy/ów nie musiał;)
2 lutego 2014, 23:42 / niedziela
Sory, że post pod postem;p

Mam pytanie odnośnie tego :odnośnik

Mieszkam w anglii i nie moge tego obejrzec pewnie z powodu jakiejs zagranicznej blokady na ich stronie... Wie ktoś jak to obejsc??
3 lutego 2014, 21:28 / poniedziałek
Przemas, to wypowiedź red Błońskiego (ex wyborcza) dla orange sport, żadnych nowych ani ciekawych informacji: Kuchar nie spełnił zapowiedzi, słaba frekwencja na PGE Arenie, jest nowy właściciel, ale musi mieć jakąś strategię. Koniec wypowiedzi.
3 lutego 2014, 21:35 / poniedziałek
Tak się zastanawiam od kogo przywiezie pełnomocnictwo ten prawnik z Krakowa (Bałaziński). Fajnie by było, aby okazał je mniejszościowym akcjonariuszom, szczególnie przez kogo jest wydane, żeby wiedzieli z kim rozmawiają, no i aby byli pewni, że jest odpowiednio umocowany. Oczywiście moze być i tak, że pełnomocnictwo podpisze jeszcze p Kuriata, prezes WCF, ale kto wie, może tam nastąpiły już jakieś zmiany nieuwidocznione jeszcze w KRS? No jakoś facet powinien się wylegitymować. A mniejszościowych akcjonariuszy nie obowiązuje już żadna zmowa milczenia.
3 lutego 2014, 21:58 / poniedziałek
Za całą transakcją stoi Henio złotówa.......
3 lutego 2014, 22:08 / poniedziałek
Ja dzisiaj rano słyszałem plotunię o tym, że Lechia będzie najbogatszym klubem w Polsce, że będzie wpompowane 120 mln .... I że przyszły sezon to będzie skład pucharowy... aż się kurwa rozmarzyłem, a skończy się pewnie jak zawsze...
3 lutego 2014, 22:19 / poniedziałek
Ta ploteczka już od czwartku krąży po forum :)
3 lutego 2014, 22:26 / poniedziałek
Tak na prawdę co to jest 120 mln na Europę -dobrej klasy zawodnik.W Polsce -taki klub z takim budżetem byłby potęgą na nasze warunki-ale pomarzyć warto.
3 lutego 2014, 22:37 / poniedziałek
Tak naprawdę to 120 mln zapowiadał już kuchar.
3 lutego 2014, 23:01 / poniedziałek
Wierny - potęgą owszem, ale tylko finansową, a kasa nie gra.
Dobitnie przekonała się o tym Legia dwukrotnie dostając w dupę w tym sezonie z o wiele biedniejszą finansowo Lechią.
Tak ku pokrzepieniu serc...
4 lutego 2014, 00:31 / wtorek
Pieniądze nie grają ale nie mamy zmartwienia, bo na pewno nikt ich nam nie da , bo w tym przedsięwzięciu nie ma wsparcia szejków z Emiratów czy Abramowicza a ma być biznes . Czy będzie on realizowany profesjonalnie, to się okaże. Na pewno zakręci się wokół nas cale grono menadżerów, którzy ten układ będą starali się wzmocnić i coś samemu zarobić. Czy ukręcą kurze łeb, zanim zacznie się nieść , to będzie zależeć od ich rozsądku. Na pewno będziemy mieć szerszy skauting ale w tej branży nie ma możliwości, aby zaspokoić popyt. Owszem tych ludzi, którzy orientują się w europejskich ligach będzie więcej. Jednak na pewno będziemy potrzebować skautów z sercem i oddaniem i dobrym okiem po naszych ligach ale tych niższych, bo za Stolarskiego trzeba już dzisiaj było dać dużo kasy a i tak przeszedł do nas tylko dlatego , że naciął się na buraka Franka. Jednak w terenie gra mnóstwo chłopaków ze smykałką , którzy gdyby wiedzieli, że w Gdańsku dostaną internat i będą mogli grać na boiskach w Bystrej czy w samym mieście pod okiem dobrych trenerów ( taki Grembocki prowadzi własny biznes a przecież chyba nie stroniłby od poprowadzenia jednej , dwóch grup ), to moglibyśmy część z nich mieć pod okiem . Oni by na tym nie stracili a trenerzy mieliby nad kim pracować i w kim wybierać. Wówczas klub może stanąłby na nogi mocniej, bo nad wytransferowaniem tych kandydatów na piłkarzy profesjonalnych czuwaloby całkiem pokażne stadko menadżerów z jakimiś tam kontaktami w Europie Zachodniej.
4 lutego 2014, 08:57 / wtorek
Wiesz zgoda kasa nie gra.Wojciechowski tez sie o tym przekonał.Ale legła mimo iż przegrała kilka spotkań w lidze to w zeszłym sezonie była mistrzem a w tym też jest to wielce prawdopodobne.
Oczywiście masz rację ale zawsze łatwiej osiągnąć sukces z większą kasą niż z mniejszą.
4 lutego 2014, 10:19 / wtorek
a wy dalej wierzycie w kolegę zarzecznego z Brazylii i jego wieściach o 30mln euro ;)
4 lutego 2014, 10:46 / wtorek
Kasa nie gra, ale brak kasy nie gra jeszcze bardziej, o czym się już przekonaliśmy, bo maksymalnie 8 miejsce w tabeli ciężko uznać chyba za sukces sportowy po 5 latach w ekstraklasie. ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.299