Gdańsk: piątek, 25 września 2020
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 4/42

1 grudnia 2011, 16:26 / czwartek
a Energa wykłada konkretne pieniadze?
Energa to raczej traktuje Gdańskie kluby jako tanio masową reklame;/ tak było ze Stoczniowcem, który nie miał wyjscia i za grosze ochrzcił Energe sponsorem tytularnym, i tak tez jest teraz z Lechią która zawiązała umowe z Energą.

To już wieksze pieniadze daje raczej SAUR Neptun. (chyba!)
3 grudnia 2011, 16:33 / sobota
Lechia sprzedana ??
odnośnik

kiedy sie dowiemy oficjalnie ??
3 grudnia 2011, 16:38 / sobota
Dowiemy się, jak informacja będzie w 100% pewna. Czyżby Drutex...
3 grudnia 2011, 18:18 / sobota
Tydzien temu Kuchar juz sie dogadał z ........ na temat sprzedaży swoich akcji w Lechii,dlatego pisałem,że niedługo wybuchnie bomba :)
3 grudnia 2011, 18:22 / sobota
hehe holy fan, szacun dla Ciebie za te kropki. Pozdrawiam!
3 grudnia 2011, 18:24 / sobota
jesli bomba wybuchła i JW kupił Lechie tzn , że rowniez musiał sprzedac Polonie. Ciekawa bedzie ta przerwa zimowa:)
3 grudnia 2011, 18:24 / sobota
hektopaskal nieprzypadkowo sie wpisalem w tym temacie :P
3 grudnia 2011, 18:33 / sobota
@ Holy fan napisz chociaż czy pan ..... to da kasę na transfery czy będzie żydził jak Kuchar?
3 grudnia 2011, 18:35 / sobota
Poczekajmy jeszcze na oficjalne potwierdzenie
3 grudnia 2011, 18:39 / sobota
MArcin, przecież holy fan napisał, że specjalnie napisał to w TYM temacie:]
a czemu ? bo w tytule jest nazwisko Wojciechowskiego.
3 grudnia 2011, 18:42 / sobota
@dręczyciel Nom w sumie racja;) ale zawsze może być ktoś inny...
Zostało tylko poczekać na info z głównej..
3 grudnia 2011, 18:47 / sobota
Prawda jest taka że moży dziękować Pani HGW bo to tak naprawdę ona olała JW, a się wkurwił
3 grudnia 2011, 18:48 / sobota
poczekajmy na oficjalne info. jeszcze sie okaze ze Andrzej "nie zamierza" Kuchar nie zamierza jednak sprzedac i kazdy bedzie chodzic zawiedziony
3 grudnia 2011, 19:16 / sobota
Holy mam nadzieję, że potwierdzi się Wojciechowski co sugerujesz. Oby, bo Drutex chociaż lokalny to jednak może być ciut przykrótki na głównego inwestora. Natomiast byłby fajnym, dużym sponsorem na dokładkę.
3 grudnia 2011, 19:24 / sobota
Drutex przykrótki? Jak widać "wielki" Kuchar też nie jest za długi :-/
3 grudnia 2011, 19:30 / sobota
witam , czy ktoś ma wiedzę prawną lub statutową Lechii i klubu JW bo z tego co się orientuje to przepisy UEFA zabraniają być właścicielem dwóch klubów.
Skoro JW ma już jeden klub to nie może zakupić większościowych udziałów drugiego.!!

ale tak jak napisałem się orientuję a dziś sobota i już zaczyna słabo się orientować....
może ktoś potwierdzi? albo zdementuje moje przypuszczenia?

pozdr
3 grudnia 2011, 19:56 / sobota
Matti, szczerze nie chciałbym żeby w Lechię wszedł kolejny inwestor, który sobie złamie na ekstraklasie zęby. Drutex się w coś takiego nie bawił, niby mają kilkadziesiąt mln. zysku rocznie, ale może się okazać, że się zdziwią ile tu trzeba kaski wyłożyć.
Wojciechowski wie ile cała zabawa kosztuje, więc pod tym względem obawiać się go nie trzeba. Wolałbym żeby to JW był nowym inwestorem.
3 grudnia 2011, 19:57 / sobota
Dla mnie to wiadomość mimo wszystko sensacyjna. I jakoś nie mogę w nią uwierzyć.
Kuchar chciał coś fajnego zbudować tu w Gdańsku, więc albo nie chciał , albo uznał, że to nie takie proste , albo zmienił plany na inne.
Co do JW - jeśli zatrudni Fornalika albo b.trenera Sevilli, zakupi kilku dobrych piłkarzy w tym reprezentantów Polski - choćby tylko na dorobku, a do tego dołoży troszkę kasy do ośrodka pod Pruszczem to będzie o.k. Oczywiście bardzo dużo zależy od zarządu klubu a ten u nas często jest bardzo surowo oceniany przez kibiców Lechii. Uczy się ale za wolno, jak na nasze oczekiwania.
Jedno byłoby dobre: Wojciechowski nie szczypałby się, aby płacić Ulatowskiemu za to tylko, ze nie dotknie się więcej zespołu i nie będzie rozbrajał drużyny.
3 grudnia 2011, 19:59 / sobota
Ciekawa informacja po 11 latach Lotos zrezygnował ze sponsorowania koszykówki w Gdyni,....
3 grudnia 2011, 20:14 / sobota
Jeśli myślisz, że miałby być to Lotos, to jestes w błedzie.
3 grudnia 2011, 20:18 / sobota
to jak coś wiesz to mów no chyba ze tylko głupa palisz
3 grudnia 2011, 20:22 / sobota
Poczekajcie na oficjalne info.
3 grudnia 2011, 21:10 / sobota
Albo ustawiajcie sie juz jedni na wyjazd na Warszawe a reszta na wyjazd na Bytow i bedziecie widziec kto nadjezdza do stolicy Pomorza :)
3 grudnia 2011, 21:13 / sobota
dręczycielu,kielbasa ma troche racji.J.W. nie zamierza juz samodzielnie wykladac kasy jak to bylo w Poloni.Razem ze sportfive i lotosem bedzie jakos dzielil sie wydatkami.
Przerwa zimowa bedzie ciekawa to na pewno.Obawiam sie ze rowniez burzliwa dla nas kibicow Lechii.Moze sie zdazyc tak ze wczorajszy mecz byl oddany Poloni tylko po to zeby zwiekszyc jej szanse na miejsca pucharowe ktore zajmie Lechia grajac na ich licencji.Oby nie,jak dla mnie to czarny scenariusz.Ale jest szansa ze Polonie odkupi M.Profuss lub...Amika dajac miejsce Baltykowi.Pozdrawiam
3 grudnia 2011, 21:30 / sobota
witam napisałem wcześniej pytanie i czekam na potwierdzenie!! po co się podpalać skoro może być to niemożliwe.

JW NIE MOŻE BYĆ WŁAŚCICIELEM DWÓCH KLUBÓW BO NA TO NIE POZWALAJĄ PRZEPISY UEFA!!!!!!

czy ktoś ma taką wiedzę i może to potwierdzić czy mnie się tylko tak wydaje!!!!!

pozdr
3 grudnia 2011, 21:38 / sobota
Powiem tak : osobiście na pewno nie może ale poprzez spółki na kajmanach ...?
3 grudnia 2011, 21:51 / sobota
dupasałata
Nie, nie może być właścicielem dwóch. Ale to nei oznacza, że nie zmieni Polonii na Lechie. Sprzedać klub może bez problemu, jakiś biznesmem sie znajdzie na to chętny.

chyba, ze Oni sie poprostu dogadali, że JW bierze Lechie a daje Polonie Kucharowi hehe, to byłyby niezłe jaja
3 grudnia 2011, 21:53 / sobota
A skąd wiemy ,że on jest jeszcze właścicielem Poloni?
Jeżeli cała operacja była planowana od dawna, to miał czas na zbycie akcji,...
3 grudnia 2011, 21:54 / sobota
bedzie fuzja tragedia i wstyd grac na licencji groclinu trudne czasy czekaja
3 grudnia 2011, 21:55 / sobota
niby nie można ale jak się chce to wszytko można wystarczy zobaczyć co zrobił abramowicz spartak i chelsy
3 grudnia 2011, 22:03 / sobota
wystarczy, że Polonie np odsprzedał swojej żonie, czy tam dziewczynie.
3 grudnia 2011, 22:14 / sobota
3 grudnia 2011, 22:16 / sobota
Nie będzie fuzji. Ludzie spokojnie. Na takie coś muszą zgodzić się wszyscy akcjonariusze, a jak dobrze wiecie część jest w rękach kibiców.
3 grudnia 2011, 22:42 / sobota
Póki co nie ma nowych informacji i wszystkie linki bazują tylko na informacji Radio Gdańsk. Ciekawe, ciekawe...
3 grudnia 2011, 22:59 / sobota
dręczyciel: tak, Energa wykłada konkretne pieniądze, większe niż Saur.

W fuzję też nie wierzę, są mądrzy ludzie, którzy pomyśleli zawczasu, aby coś takiego było niemożliwe.

Jeśli ta nieoficjalna informacja się potwierdzi to jeden wniosek jaki się nasuwa już teraz: bardzo dobrze, że właścicielem Lechii nie jest już Pan Kuchar skoro po 3 miesiącach niepowodzeń postanowił się zwinąć. Po pierwsze: szacun jeśli się wycofał bo uznał, że go to przerasta i nie jest w stanie osiągnąć zamierzonych celów. Tzn szacun, że nie próbował ciągnąć tego na siłę. A po drugie: mimo wszystko to nadal tylko i wyłącznie sport i zależy od ludzkich błędów (również na ławce trenerskiej i na boisku).
3 grudnia 2011, 23:11 / sobota
No coz - moze wejdzie Drutex i szkoleniowcem Lechii zostanie Waldemar Walkusz. Mial juz sprawe w sadzie za opierd.....e swoich zawodnikow to moze i naszym grajkom na cos to sie przyda ;)
odnośnik
3 grudnia 2011, 23:16 / sobota
W normalnym klubie juz byl byla konferencja prasowa i dementowano by te informacje... ktore dzialaja na szkode wizerunku wlasciciela oraz klubu. No ale tutaj jest amatorka a nie zarzadzanie, mielismy trenera nieudacznika, mamy zarzad nieudacznikow oraz wlasciciela fajtlape... co zrobic... lepiej milczec
3 grudnia 2011, 23:19 / sobota
Czyli mają zwołać i dementować, czyli kłamać??? Cierpliwości panowie:))). Będzie dobrze.
3 grudnia 2011, 23:20 / sobota
a po co mają coś dementować po raz setny? albo dementować coś, co może być poprostu zwykłą prawdą?

Fuzja jest niemożliwa również z innych względów, poprostu jest połowa sezonu, i to by oznaczało wycofanie którejś z drużyn w trakcie sezonu, co niesie za sobą kare.

NIEREALNE.

Żadnej fuzji nie bedzie, chcociaż jeśli to JW to mam nadzieje, że jako właściciel polonii rozwiaze tam kilka kontraktów i przyjdzie z kilkoma zawodnikami tutaj.
Pożyjemy,zobaczymy- też czekam z utesknieniem na info, ale to moze byc kwestia dluzszego czasu niz dzis, jutro, pojutrze.
3 grudnia 2011, 23:22 / sobota
Wojciechowski jak bardziej za, tyle że żadne fuzje nie wchodzą w grę !
3 grudnia 2011, 23:30 / sobota
ale JW nie kupił Lechii bo niby czemu miałby się z tym kryć, Drutex chyba tez nie bo nic nie słychać. Każda szanująca się firma tak nie robi -> milczy. Jedno jest zastanawiające milczy Kuchar. A może to kaczka dziennikarska ?
3 grudnia 2011, 23:34 / sobota
żadnych fuzji - bo wezmę fuzję :D

Kuchar milczy - a co jest w tym zastanawiającego , zazwyczaj dziadek milcząco traktuje świat, tak już jest ten smętny dziadek - nasz były (oby!) inwestor
:-]
3 grudnia 2011, 23:35 / sobota
to by nie była kaczka, tylko całe stado:D
nie no na poważnie, to nie jest żadna kaczka- kwestia tylko kto jest nabywcą.
3 grudnia 2011, 23:39 / sobota
dawno nic mnie tak nie ucieszyło, jak info o tym, że Kuchar sprzedał Lechię...
3 grudnia 2011, 23:41 / sobota
mam wrażenie , że siedzi przed kompem TŁUM i czeka:):) ...ja tez czekam :)
3 grudnia 2011, 23:45 / sobota
No czeka, czeka... jeśli ktoś coś wie to chociaż proszę o proste info, kiedy będzie coś oficjalnego. LP?
3 grudnia 2011, 23:50 / sobota
Nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie. ale uwierz, będzie dobrze.
3 grudnia 2011, 23:51 / sobota
jeśli faktycznie coś się wydarzyło, a mamy taka nadzieje to wiedzą o tym wszyscy akcjonariusze bez wyjątku i siedzą cichutko.
4 grudnia 2011, 00:24 / niedziela
Ja nie chce tam nakrecać żadnych teorii spiskowych, ale od paru osób słyszałem co nieco ( matko ile ja dziś wydałem na telefony :) jednak jebniecie psychiczne na punkcie Lechii wciąż się powieksza, zamiast z upływem lat spadać hehe) i jeśli sprawdzi się to co się dowiedziałem, też myślę, że będzie dobrze::)

Wybaczcie Panowie, ja wiem jak wkurwia takie gadanie typu wiem ale nie powiem, ale Ja nawet nie wiem czy dobrze wiem:D

co by nie było, kto by to nie był, i tak bedzie lepiej niż było teraz !
Ciekawe tylko, kiedy Lechia poda oficjalną informację.
4 grudnia 2011, 00:35 / niedziela
No to powiedz cos :P
Przynajmniej nieoficjalna informacje ;p
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451