Gdańsk: czwartek, 9 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 40/42

22 lutego 2014, 21:03 / sobota
Ale jak Kuchar zatrzyma zaliczke i klub tez wroci do niego, to automatycznie ma 24 godziny na te miliony jurkow do wplacenia. Trzeba przetrzymac i miec nadzieje ze golas za golasa nie wpadl
22 lutego 2014, 21:20 / sobota
kuntakinte obawiam sie, ze jeszcze wiekszy golas niz kucharka, za to większy cwaniak.
22 lutego 2014, 21:32 / sobota
Dlaczego Kuchar miałby dostać kase za WCF skoro 100 % akcji miała jego żona ? :) a tak zupełnie poważnie to skoro mają jeszcze 10 dni na wpłatę kasy to nie ma się co martwić na zapas.
22 lutego 2014, 22:09 / sobota
stresu żadnego nie ma w końcu wiemy kto jest naszym faktycznym właścicielem z nazwy firmy lub imienia nazwiska osoby fizycznej, wszystkie zapowiedzi zostały zrealizowane nawet z naddatkiem, zamiast jednej było z pięć konferencji prasowych.

z zobowiązaniami Lechii też stresu nie ma, zostało obniżone oprocentowanie więc można zaciągnąć większy dług na gwiazdy piłkarskie w tym supersnajpera 1 gol co 13 meczy ... średnio

te raty, oczywiście nawet bogaty szkop nie nosi paru mln euro na drobne wydatki w kieszeni, ale Kuchar z jednej strony faktycznie chce oddać Lechię z drugiej ma stres czy rata wpłynie

na marginesie zaliczka jest zwrotna, zadatek nie jest zwracany, ale kogo to interesuje i stresuje ...
22 lutego 2014, 22:12 / sobota
aha i jeszcze jedno teraz wiadomo dlaczego jest cisza jak nowym inwestorem zasiał, nie ma raty, zapłaty nie ma konferencji LOL
22 lutego 2014, 22:34 / sobota
Podejrzewałem od dawna, ale teraz jestem pewien, że to strona Lechia-Gdansk.pl stoi za:

a) obaleniem Janukowycza

b) wystrzeleniem psa Łajka w kosmos

c) upadkiem muru berlińskiego.

d) przebojem grupy Just 5 pt. "Kolorowe Sny"

Panowie dzięki za dotychczas i prosimy o jeszcze więcej sprawdzonych wiadomości najlepiej codziennie.
22 lutego 2014, 22:46 / sobota
Pomijając tą stronę i jej "hitowe" newsy to fakt ,że nowy właściciel/ własciciele się dotąd nie przedstawili wygląda równie poważnie co ściąganie przez Juskowiaka swojego kumpla niemiaszka albo testy tego dziwnego murzyna
Wyglądało to dobrze a robi się śmiesznie
22 lutego 2014, 23:10 / sobota
Czyli jak to mawiał Pietrzak : Wybierzcie mnie, nie będzie lepiej ale będzie śmieszniej ... ;)
23 lutego 2014, 13:24 / niedziela
Doniesienia lechia-gdansk.pl przypominają tworzenie sensacji dla potrzeb tabloidu. Jesli płatnosc jest wymagalna do 3 marca, to nie należy oczekiwać ze ktos bedzie wpłacał (np.4 mln ojro) miesiąc wczesniej, lepiej jak procenty z kasy bedą wpadać do konca na własne konto, po 3 marca można sie zastanawiać.
Równie dobrze można napisać sensacyjny artykuł. Pt "Kowalski moze trafić do więzienia!" a w tym napisać ze Kowalski wziął żelazko na raty i juz za dwa tygodnie ma ratę do spałacenia, jesli tego nie uczyni moze trafić na listę dłużników, a potem juz prosta droga: komornik, sąd, więzienie.

Co do tajemniczych włascicieli, to scenariuszy jest wiele.
Może też jest i tak, ze nie znamy włascicieli WCF, bo.....nikt nie wiem kim są. Po prostu ich nie ma, tzn nie ma ich, jeszcze. Wenze kupił WCF (tzn umówił sie z Kucharem na deal, wpłacił zaliczkę) i teraz szuka kogoś z kasą, bo: a) do tej pory nie znalazł b) był chętny, ale sie rozmyslił.

Oczywiscie to tylko moje przemyślenia i mogą nie mieć nic wspólnego z prawdą, no ale sytuacja nie jest komfortowa i na pewno nie wychodzi na dobre.
Tak czy siak do 15 marca musi sie sprawa wyjasnić, bo sprawy licencyjne tego wymagają (chyba ze wpłynie jakis wniosek o odroczenie złożenia wniosku itp bzdety).

TYLKO LECHIA!
23 lutego 2014, 13:44 / niedziela
o rany kupiło nas YETI, o przepraszam nawet nie kupiło bo rata za dwa tygodnie a po drugie nie wiadomo czy to YETI się nie rozmyśliło LOL było tragicznie jest komicznie tylko tych konferencji jakoś żal ROTFL
23 lutego 2014, 13:47 / niedziela
aha i co ma wspólnego wniosek licencyjny do właściciela WCFu? formalnie dla Lechii SA właściciel WCFu dynda
23 lutego 2014, 14:14 / niedziela
Jedyny wniosek jest taki ze humor ci dopisuje. A w temacie masz coś do powiedzenia?

TYLKO LECHIA!
23 lutego 2014, 14:28 / niedziela
Przypuszczam, że chodzi o Rozdział 10.2 pkt 3, ppkt f z podręcznika licencyjnego.

odnośnik strona 72

Na podstawie tego ppkt domniemam, że brak zabezpieczenia lub zastawu może skutkować nadzorem finansowym lub też (w przypadku prawdopodobnego drastycznego pogorszenia się płynności finansowej) nawet nie przyznaniem licencji na przyszły sezon (Rozdział 10.8 pkt 1 ppkt c). Przynajmniej ja tak to rozumiem, no ale może ktoś ma inne logiczne argumenty, które są oparte o konkretne przykłady, a nie własne teorie i domysły?

Ewentualnie jeszcze nasuwa mi się Rozdział 10.7.1.1 pkt 4 ppkt b oraz Rozdział 10.8 pkt Kryterium F.08 Klasa A szczególnie zwracam uwagę na ostatnie zdanie, gdzie zmiany właścicielskie w Lechii to istotne zdarzenie, które może mieć wpływ na naszą sytuacje finansową. Idąc dalej ten sam Rozdział 10.8 pkt 1 ppkt c, o którym już wspominałem wcześniej. Poza tym kluczowy wydaje mi się pkt 2 tego rozdzialu, które mówi:

"Oświadczenie Zarządu musi zostać podpisane przez wszystkich członków Zarządu."

Czyli rozumiem, że oświadczenie o stanie faktycznym złożonych przez Lechię w procesie licencyjnym dokumentów będą musieli podpisać też ludzie tajemniczego inwestora.

Dalej mowa o czymś co własnie nas dotyczy i w okół czego to wszystko się kręci, mowa o przykładzie zdarzeń lub okoliczności, które indywidualnie lub łącznie, mogą być uznawane za mające duże znaczenie ekonomiczne to:

Ten sam rozdział pkt 3 ppkt a, g, z wyszczególnieniem punktu k:
"zmiana struktury właścicielskiej Wnioskodawcy"
23 lutego 2014, 15:26 / niedziela
skoro to plotka teraz już dekady czyli farmazon cześć dalsza to :
Lechię kupił (li):

Franz Josef Wernze;
Mariusz Piekarski;
Adam Mandziara;
..........
..........

a na tych dwóch ........ czekamy
23 lutego 2014, 15:29 / niedziela
cygnus: którego słowa nie rozumiesz?

simek: nie trafiłeś, właściciel Lechii się nie zmienił nadal był i jest i będzie WCF
23 lutego 2014, 15:40 / niedziela
Czy ja wiem, czy nie trafione? Może uzasadnij czemu uważasz, że nie? Osobiście wydaje mi się, że formalnie właściciel, czyli WCF mimo, że się nie zmienił jako podmiot to jednak już zmiany personalne jakie w nim zaszły też muszą podlegać pod ppkt orzekający o gwarancjach finansowych, chyba, jednakże co do zmian w zarządzie, ten punkt jest już wg mnie jak najbardziej trafiony, gdyż personalnie skład się zdecydowanie zmienił.
24 lutego 2014, 11:50 / poniedziałek
Niemiecka spółka właścicielem Lechii. Przy klubie zaczął działać Adam Mandziara

odnośnik
24 lutego 2014, 11:58 / poniedziałek
@Simek dlatego nietrafione że spółka/osoba/konsorcjum będąca właścicielem WCF-u niema nic do Lechii. WCF to osoba prawna i dopóki nie jest w postępowaniu upadłościowym/nie ma wytoczonych procesów o zaległe należności dla osób trzecich dopóty komisji licencyjnej nic do tego kto jest właścicielem WCF.

Zaś abstrahując od licencji to nieujawnienie się nowego właściciela jest mocno niepokojące, choć może czeka on na faktyczne przejęcie WCF(na wpis do KRS) tak by po wyłożeniu kart na stół nic już się nie posypało.
24 lutego 2014, 12:02 / poniedziałek
Nihil Novi
28 lutego 2014, 19:19 / piątek
1 marca 2014, 00:42 / sobota
Ciągle jednak nie jest do końca jasne, kto przejął od niego klub, a raczej wspomniany WCF. Wszystko wskazuje na to, że za transakcją stoją dwaj biznesmeni - Niemiec Franz Josef Wernze i Portugalczyk Luis Filipe Vieira.

Formalnie kupili WCF od żony wrocławskiego przedsiębiorcy, Ewy Andreasik-Kuchar, w której posiadaniu znajdowało się sto procent udziałów tej firmy. To właśnie ten podmoit posiada 57 procent akcji Lechii SA, co przekłada się na 71,3 procent głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. I właśnie WCF, której jedynymi aktywami są udziały w Lechii, stało się przedmiotem transakcji między rodziną Kucharów i nowymi podmiotami. - Firma trafiła w ręce dwóch ludzi, co zostało potwierdzone aktem notarialnym. Sprytny dziennikarz łatwo powinien do niego dotrzeć - powiedział Kuchar.

Wedle naszej wiedzy nabywcą WCF została jedna ze szwajcarskich kancelarii adwokackich. Ale to tylko część prawdy. Bo za transakcją stoi dwóch biznesmenów, którzy mają po 50 procent udziałów. Pierwszy to Niemiec Franz Josef Wernze, wła­ści­ciel ETL-Grup­pe, sku­pia­ją­cej ponad 600 kan­ce­la­rii no­ta­rial­nych i praw­nych. Drugim - Portugalczyk Luis Filipe Vieira, na co dzień prezydent Benfiki Lizbona, biznesmen związany z budownictwem i nieruchomościami, a także udziałowiec funduszy inwestycyjnych, próbujących zarabiać również na futbolu.

Vieira formalnie nie może jednak działać w dwóch klubach, bo zabraniają tego międzynarodowe przepisy piłkarskie. Dlatego właśnie transakcja kupna WCF została dokonana przez pośrednika, wspomnianą kancelarię ze Szwajcarii (wystosowany 28 stycznia oficjalny komunikat Lechii o przejęciu akcji WCF informował o konsorcjum niemiecko-szwajcarskim jako ich nabywcy). Choć to spółka niemiecka, związana z Wernze, figuruje w dokumentach PZPN jako właściciel WCF czyli de facto Lechii.

Formalnie w Gdańsku wszystko jest więc w porządku. Swoją wiarygodność Vieira próbował potwierdzić oświadczeniem, które Benfica wystosowała w styczniu. Opublikowała je Lechia na swojej stronie internetowej. Treść brzmiała tak: “w związku z publikacjami pojawiającymi się w polskich mediach, Benfica Lizbona stanowczo informuje, że ani Pan Luis Filipe Vieira, ani Benfica Lizbona nie będą właścicielem, ani współwłaścicielem Lechii Gdańsk i nie prowadzą w tym zakresie żadnych rozmów”.

Związki Lechii z Benficą są jednak namacalne. Nieprzypadkowo w gdańskim klubie zatrudniono na stanowisku osoby odpowiedzialnej za sprawy sportowe Andrzeja Juskowiaka, świetnie znającego nie tylko futbol, ale również język portugalski i tamtejsze środowisko. Sam “Jusko”, były gracz Sportingu, wspominał na antenie Canal Plus, o planowanej współpracy Lechii z Benficą w zakresie skautingu. Gdańszczanie mają w niedalekiej przyszłości korzystać z bazy danych słynnego klubu ze stolicy Portugalii.

Gdy pojawiły się pierwsze informacje na temat przejęcia Lechii (WCF) z rąk rodziny Kucharów przez nowych właścicieli, ich pełnomocnik, krakowski prawnik Maciej Bałaziński, zapowiadał, że w połowie lutego zorganizowana zostanie konferencja prasowa, podczas której dowiemy się wreszcie kto zacz. Sprawa jednak przeciąga się w czasie. Juskowiak zapewnia, że właściciele Lechii ujawnią się do połowy marca, co ucięłoby falę spekulacji z tym związanych.

Niejasna sytuacja rodzi bowiem w Gdańsku wiele plotek. Choćby taką, że Wernze, który podobno wyłożył kilka milionów euro na transakcję, nie może porozumieć się teraz z Portugalczykami. Ci gościli w Gdańsku dwa tygodnie temu. Podobało im się wszystko, może poza wizytą w jednej z restauracji, gdzie przez godzinę czekali na przystawkę. Wieść niesie, że chcieliby w całości przejąć gdański klub, na co nie zgadza się Wernze, szukając teraz innych inwestorów. Nie jest też wykluczony powrót do Lechii spółki SportFive, która miałaby wspierać klub w działaniach marketingowych. Wszystko to nie ma to jednak większego wpływu na bieżącą działalność Lechii i drużyny, która ma realizować swoje ambitne cele.

Wiem, że ciągle pierdolenie o tym samym ale przeczytać można ;)

źródło: PS
1 marca 2014, 16:34 / sobota
Nazwiska nowych akcjonariuszy Lechii długo trzymane były w tajemnicy, teraz ujawnił się pierwszy z nich. Właścicielem jednego z funduszy, który zainwestował w Lechię Gdańsk, jest Thomas von Heesen. To świetny przed laty piłkarz, który m.in. w 1983 roku wywalczył z Hamburger SV Puchar Europy. Z tym klubem związany był przez niemal całą karierę, rozegrał w jego barwach ponad 360 spotkań, zdobył 99 goli. Sześć razy wystąpił również w reprezentacji Niemiec. Po zakończeniu kariery był trenerem, prowadził m.in. Arminię Bielefeld, FC Nurnberg oraz cypryjski Apollon Limassol. Teraz postanowił zainwestować w Lechię.
1 marca 2014, 17:38 / sobota
czy ten Hessen to jakiś kuzyn naszego wzoru? prosze tylko o powaażne odpowiedzi
1 marca 2014, 17:47 / sobota
sprawdziłem, niestety jest to kuzyn E=mc2

Info telefoniczne
1 marca 2014, 19:13 / sobota
Heniek bezradnie rozkłada ręce, plotka głosi, że nowy akcjonariusz z lotniska odjechał ZKM.
2 marca 2014, 10:16 / niedziela
Ile mozna sie smiac z tego samego (taxi driver)?
2 marca 2014, 11:42 / niedziela
Tylko Heniu zna odpowiedź na twoje pytanie !

Ok?
11 marca 2014, 19:48 / wtorek
No i co nadal nic nie wiemy kto oficjalnie przejął LECHIĘ?Jusko mówił,że 10,11 marca ma być konferencja prasowa i co??
11 marca 2014, 19:54 / wtorek
To już trzecia chyba konferencja, która odbywa się w niebycie:-)

Jakie wyniki taka konferencja.
Jeśli jutro przejebiemy coś o co jeszcze możemy walczyć w tym straconym sezonie to jak dla mnie ta konferencja może się odbyć pod koniec lipca.
Przestaję mieć ciśnienie na poznanie kogoś kto nie chce się ujawnić.
Albo się pokaże wynikami albo niech spierdala na grilla do Kuchara.
11 marca 2014, 20:20 / wtorek
Jak dla mnie brak ujawnienia się inwestora stanowi egzystencjalne zagrożenie dla naszego klubu. Trudno przypuszczać żeby intencje "inwestorów" były czyste i robili taką szopkę. Może się okazać że zostawią nas w dużo głębszej dupie niż Kuchar, takiej z której nie będzie już wyjścia. Prawdopodobnie należy już się powoli przygotować na dużo złych wiadomości w niedalekiej przyszłości...
11 marca 2014, 20:41 / wtorek
A Ty co Jackowski jesteś?
12 marca 2014, 08:56 / środa
jak Lechia wygra dzisiaj z Jagą to się ujawnią :) jak nie TFU ! to dalej cisza.
12 marca 2014, 23:10 / środa
Czyli dalej cisza :)
12 marca 2014, 23:14 / środa
Juskowiak ma jutro uchylić rąbka tajemnicy że nowy właściciel ma się ujawnić na 100% 23.07.2019.
to jest kurwa skandal i żenada
13 marca 2014, 20:07 / czwartek
Artur Wichniarek: Von Heesen jednym z właścicieli Lechii? W przyszłości zostanie jej trenerem!

Jedynym nowym właścicielem Lechii, który do tej pory oficjalnie ujawnił się z imienia i nazwiska, jest były niemiecki piłkarz Thomas von Heesen. Bardzo dobrze współpracę z nim wspominają Polacy, których spotkał na swojej zawodowej drodze - Artur Wichniarek i Jan Furtok. Ten pierwszy uważa nawet, że von Heesen w przyszłości zostanie... trenerem gdańskiego zespołu
52-letni von Heesen kilkanaście dni temu przedstawiony został jako nowy akcjonariusz Lechii, właściciel jednego z funduszy, które postanowiły zainwestować w gdański klub
Pozostali właściciele wciąż pozostają w ukryciu, choć dyrektor sportowy klubu Andrzej Juskowiak już kilkakrotnie zapowiadał oficjalną konferencję prasową, na której nowi akcjonariusze wreszcie zaprezentują się opinii publicznej. Na razie jednak z imienia i nazwiska ujawnił się tylko von Heesen.

To w przeszłości bardzo dobry piłkarz, przez niemal całą karierę związany z Hamburger SV. W jego barwach rozegrał we wszystkich rozgrywkach prawie 450 meczów, zdobył 125 goli (występował na pozycji ofensywnego pomocnika). Karierę zakończył w Arminii Bielefeld, potem próbował swoich sił jako trener. Pracował w Arminii, FC Saarbrucken, FC Nuernberg, cypryjskim Apollonie Limassol oraz austriackim SV Kapfenberg. W międzyczasie był również dyrektorem sportowym Hannover 96.

Kiedy pod koniec 2012 r. rozstał się z Kapfenberg von Heesen, postanowił na poważnie zająć się biznesem. Jednak fakt, że stał się jednym z właścicieli Lechii, jest dla jego byłych kolegów z boiska kompletnym zaskoczeniem.

- Thomas został akcjonariuszem Lechii? Pierwsze słyszę, tego bym się nigdy nie spodziewał - mówi Jan Furtok, który w latach 1988-1993 grał z von Heesenem w Hamburger SV. - Już jako piłkarz miał tam jakieś swoje biznesy, miał do tego żyłkę. Ostatnio widzieliśmy się cztery lata temu na spotkaniu byłych piłkarzy HSV, teraz koniecznie muszę odnowić kontakty, jest ku temu świetna okazja. Tym bardziej że my, Polacy [oprócz Furtoka z von Heesenem grali w HSV m.in. Mirosław Okoński i Ryszard Cyroń], zawsze mieliśmy z nim superkontakt, to bardzo fajny człowiek. Nauczył się nawet kilku polskich słów, i to nie tylko tych, o których wszyscy myślą. No i świetny piłkarz, parę bramek po jego podaniach się strzeliło [w sumie Furtok zdobył w barwach HSV 51 ligowych goli]. Ale żeby nie było, ja też mu się odwdzięczałem asystami - śmieje się były reprezentant Polski.

Z von Heesenem, tyle że jako trenerem, do czynienia miał również Artur Wichniarek - przez lata gwiazda Arminii.

- Wspominam go bardzo pozytywnie. Najpierw pracował w Bielefeldzie jako dyrektor sportowy, potem zrobił świetną robotę jako trener - podkreśla Wichniarek. - To był gość, który dbał nie tylko o pierwszy zespół, ale również o rozwój grup młodzieżowych. Działał długofalowo, miał wizję klubu na kilka lat do przodu. To w kontekście Lechii chyba dobrze wróży. Pod jego wodzą Arminia grała bardzo ciekawą, przyjemną dla oka piłkę. Mieliśmy swój styl, w naszej grze nie było przypadku. Od strony sportowej mogę o nim mówić tylko w samych superlatywach. Przy tym wszystkim jest bardzo fajnym, komunikatywnym facetem, miałem z nim naprawdę dobry kontakt. Po rozstaniu z Arminią w roli trenera szło mu różnie, ale to naprawdę świetny fachowiec. Powiem więcej: według mnie von Heesen w przyszłości będzie szkoleniowcem Lechii! - uważa Wichniarek.

Według byłego piłkarza m.in. Lecha Poznań i Widzewa Łódź von Heesenowi pomoże również fakt, że pracował poza Niemcami. - Dzięki temu poznał trochę inne realia niż niemieckie i aż tak bardzo nie przerazi go ogromna skala różnic między Bundesligą i ligą polską. Pewnie będzie się starał wprowadzić niemieckie standardy, nie wiem tylko, czy zdaje sobie sprawę, że może mu to zająć sporo czasu. Życzę mu jednak powodzenia - podsumowuje Wichniarek.

Gowno wyborcze
13 marca 2014, 23:23 / czwartek
Ostatnio mnie zastanawia jak to jest: Niby nikt nie czyta, każdy nazywa to "gownem wyborczym" tylko skąd ta wiedza co tam jest napisane. Bez napinki ale to pewna niekonsekwencja.
14 marca 2014, 08:10 / piątek
Picnick - Mamy swojego szpiega na tej stronie, który kopiuje artykuł, a nie podaje linka. Konsekwentnie to jest robione, czasem ktoś niezorientowany wrzuci link i jest karcony, ale to wyjątek a nie "niekonsekwencja".
Pzdr

TYLKO LECHIA!
14 marca 2014, 10:39 / piątek
Zastanawiasz się jak to jest?
Przy braku jakichkolwiek informacji lub bardzo opóźnionych w czasie w ważnych sprawach na stronie oficjalnej każdy z nas szuka ich gdziekolwiek, nawet w gw.

Codzienną prasówkę rozpoczynam od szukania info o Lechii, choć stanowczo wolałbym przeczytać to samo na oficjalnej - nawet gdyby to było na zasadzie kopiu-wklej z innych portali.
14 marca 2014, 16:06 / piątek
No to już wiemy dlaczego dotąd nic nie było wiadomo :)
odnośnik
14 marca 2014, 16:28 / piątek
Coś wiadomo, ale tylko trochę.
14 marca 2014, 16:55 / piątek
Spróbujcie znaleźć coś o Private Equity „W&C Vermögensgesellschaft AG” i gościu o nazwisku Benno Wismer.

Jedyne rozsądne powiązanie ze sportem - z całego szeregu firm (od kilkunastu do 20-paru), w których widnieje Benno Wismer - znalazłem w firmie W & C Asset Management AG, której zaktualizowany statut z dnia 05.02.2014 stanowi (wolne tłumaczenie):
zarządzanie majątkiem i doradztwo inwestycyjne jakiegokolwiek rodzaju, obejmujące nabycie wartości niematerialnych i prawnych, takich jak licencje, itp. i ich ocenę;
Sprzedaż produktów i praw oraz świadczenia usług w dziedzinie sportu, zwłaszcza piłki nożnej, obejmuje nabycie, zarządzanie i sprzedaż inwestycji w firmach zagranicznych w europejskim sporcie;

Wątpię abyśmy się kiedykolwiek dowiedzieli kto jest odpowiedzialny z imienia i nazwiska za losy Lechii.
14 marca 2014, 17:34 / piątek
Cygnus x-1
23 lutego 2014, 13:24 / niedziela
...
Co do tajemniczych włascicieli, to scenariuszy jest wiele.
Może też jest i tak, ze nie znamy włascicieli WCF, bo.....nikt nie wiem kim są. Po prostu ich nie ma, tzn nie ma ich, jeszcze. Wenze kupił WCF (tzn umówił sie z Kucharem na deal, wpłacił zaliczkę) i teraz szuka kogoś z kasą, bo: a) do tej pory nie znalazł b) był chętny, ale sie rozmyslił.

Jednak niewiele sie pomyliłem (co teraz ma do powiedzenia pan od ROTLF i LOL).

MarekM - masz rację i teraz nie bedziemy mieli jednego "Kuchara".
Teraz to wygląda tak:
Lechia->WCF->W&C Vermögensgesellschaft->ETL +fundusz von Heessena + ....
Ewentualny transparent z "pytaniem o transfery" bedzie musiał zajmować całą trybunę zieloną ;)

TYLKO LECHIA!
14 marca 2014, 17:46 / piątek
Krótkie podsumowanie tego tekstu - Probierz na wylocie o ile nie zdobędziemy Pucharu Polski.
14 marca 2014, 18:20 / piątek
Inaczej - Probież na wylocie jak nie wsoczymy do pierwszej ósemki albo nie dostaniemy się do półfinału PP.
14 marca 2014, 20:05 / piątek
Całkiem inaczej:
A- albo wpadliśmy w mega czarną du...
B- albo będziemy wymiatac w tej lidze

czyli jak wolisz to wybieraj, ale najlepiej to jutro iść na mecz, nie wspominając o piknikach i meczy za dyche o awans do 1/2
15 marca 2014, 00:19 / sobota
Nie wiem może powielam info, ale takie coś mi wpadło w oczy

odnośnik
15 marca 2014, 09:05 / sobota
Podsumowujac, Probierz praktycznie juz bezrobotny.
24 marca 2014, 20:40 / poniedziałek
Jutro o 15.00 konferencja prasowa z Wernze, Sarnowskim i Juskowiakiem.
25 marca 2014, 00:13 / wtorek
Skąd info? Chętnie się przejdę.
25 marca 2014, 09:59 / wtorek
"Więcej dowiemy się we wtorek. I kto wie, czy ważniejsze wydarzenie niż wieczorny mecz, nie będzie miało miejsca o godzinie 15. Wówczas Wernze po raz pierwszy od przeprowadzenia transakcji związanej z przejęciem Wrocławskiego Centrum Finansowego, a tym samym pakietu większościowego akcji gdańskiego klubu, spotka się z dziennikarzami."

trojmiasto.pl

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.325