Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 41/42

25 marca 2014, 12:48 / wtorek
Hmm, to może "dziennikarze" wiedzą gdzie Wernze się z nimi spotka. ;-)
25 marca 2014, 14:01 / wtorek
25 marca 2014, 16:52 / wtorek
Ma ktoś jakieś wypowiedzi z tej konferencji co właśnie trwa od 15:00? Oficjalna milczy, co mnie jakoś nie dziwi, rzadko kiedy jest pierwszym źródłem informacji.
25 marca 2014, 16:58 / wtorek
łap
odnośnik

TYLKO LECHIA!
26 marca 2014, 07:29 / środa
Zapis wideo z konferencji Wernze --> odnośnik
26 marca 2014, 11:29 / środa
a co powiecie o potencjalnej fuzji Lechii z Benfiką? :D Ponoć Werne załatwi! :P
odnośnik
26 marca 2014, 11:37 / środa
Nie fuzja tylko umowa partnerska to dwie różne rzeczy.
26 marca 2014, 18:40 / środa
Wywiad dla LechiaTV Franza Josefa Wernze
odnośnik

Wywiad z Thomasem von Hessen
odnośnik
26 marca 2014, 19:38 / środa
Perspektywa wieloletniej współpracy (+10lat), oraz solidne filary nie tylko finansowe każą patrzeć z optymizmem w przyszłość. Dajcie im 3 lata, będzie LM w Trójmieście, ja wam to mówię.
27 marca 2014, 13:44 / czwartek
Ciekawe co będzie jak trafimy kiedyś na Benficę w pucharach w obecnym układzie właścicielskim :)

Amen
27 marca 2014, 14:09 / czwartek
Każdemu życzyć takich problemów.

A co będzie? Będzie to jak kiedyś Chelsea trafila w lidze mistrzów na CSKA. Wówczas Romek A. powiedział, że to nie on i co oni w ogóle od niego chcą.

Poza tym Pan Veloso napisał przecież, ze nie ma nic wspólnego.

Podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ta Pani przyszła w tym kożuchu i w nim wychodzi.
27 marca 2014, 14:24 / czwartek
odnośnik
1.26
31 marca 2014, 17:48 / poniedziałek
Z dniem 26 marca Henryk Brodnicki złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Lechii Gdańsk SA.
Henryk Brodnicki jako jeden z akcjonariuszy mniejszościowych Lechii zasiadał w Radzie Nadzorczej spółki od 2009. Pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady.
Klub dziękuje Henrykowi Brodnickiemu za lata pracy i wielki wkład w rozwój Lechii Gdańsk.

lechia.pl

odnośnik
30 kwietnia 2014, 13:51 / środa
opalony prezesem Lesi.Świat stanął na głowie :-)
30 kwietnia 2014, 14:18 / środa
nie jest prezesem

tak czy siak wstyd i hanba

odnośnik
30 kwietnia 2014, 14:22 / środa
chociaz podobno to jakis murzynski szejk wiec niech daje siano z tamtejszej korupcji, ladnie pranie pieniedzy tutaj bedzie z tego Falcon Oil

In Angola, a new generation of local independents 1st emerged during the 2005-2006 licensing round. Half a dozen previously unknown companies obtained minority stakes in exploration assets in frontier regions, and also in some of the more prospective deep-water offshore blocks. These included companies such as Falcon Oil, whose owner Antonio Mosquito Mbakassi also runs Audi and Volkswagen dealerships. Others included Angola Consulting Resources, which is run by a local oil professional, Carlos Amaral, Prodoil and Somoil.
30 kwietnia 2014, 14:22 / środa
a czemu hańba?....zjedz banana...
30 kwietnia 2014, 14:24 / środa
hanba z tego wzgledu ze wychowalem sie na Traugutta w przeciwienstwie do takiego szczyla jak ty co nigdy nie byl na T29
30 kwietnia 2014, 14:27 / środa
i vice versa...pzdr.
30 kwietnia 2014, 14:55 / środa
Menda zjedz banana bo gwiazdorzysz.
30 kwietnia 2014, 21:18 / środa
Jak Nikodem S. ladowal siano na Lechie w latach osiemdziesiatych to nie plakales Mendo, ze to z korupcji, zlodziejstwa, paserki, dragow, porwan, streczycielstwa i jeszcze pewnie wielu innych nieszczegolnie zgodnych z prawem dzialan... A to, ze w Angoli korupcja... nie jestem pewien czy przypadkiem ten kraj nie jest mniej skorumpowany od naszego, a nawet jesli, to prawdopodobnie nie wielka jest ta roznica. Moze nie w watku, ale radzilbym przypomniec sobie prywatyzowanie chociazby naszych stoczni (wszystkich chyba kurwa) i wielu,wielu innych zakladow przemyslowych, nie wspomne juz koncesjach i innych smrodach, ktore ciagle pozwalaja na utrzymywanie sie gowna na powierzchni. Ilosc umoczonych ludzi w te procedery - ???
30 kwietnia 2014, 22:11 / środa
Mrmac - powiedz mi proszę jakimi dragami handlowal Nikodem jak na Lechię dawał? :)
30 kwietnia 2014, 22:21 / środa
Nikos byl ok, bo dzieki niemu mamy jedyne trofeum
30 kwietnia 2014, 23:28 / środa
No jesli mamy PP tylko dzieki Nikosiowi, to ja w d... mam takie trofeum.

TYLKO LECHIA!
30 kwietnia 2014, 23:44 / środa
czyli rozumiem że niejaki Nikodem S. był super wybitnym piłkarzem co sam grał przeciwko pozstałym drużyną i w pojedynke wygrał PP ... tego się nie da na trzeźwo czytać ... zjedz banana zejdź na ziemie ...
30 kwietnia 2014, 23:52 / środa
wybaczcie mu-cały czas nie może się otrząsnąć po odejściu Michała
1 maja 2014, 03:50 / czwartek
MENDA jeżeli się nie mylę to Nikoś pojawił się po pucharze. A poza tym wiadome w jakim celu :)
1 maja 2014, 09:35 / czwartek
odnośnik

"Na początku lat osiemdziesiątych był sponsorem Lechii Gdańsk, a po zdobyciu przez nią Pucharu Polski w sezonie 1982/1983, otrzymał z rąk Kazimierza Rynkowskiego, ówczesnego prezydenta miasta tytuł „Zasłużonego dla Gdańska”."
1 maja 2014, 10:51 / czwartek
@Einherjer - zwracam honor, dragami zajął się później, nie zmienia to faktu jakim był człowiekiem. Szacunek dla niego za trzymanie w ryzach trójmiejskich bandziorów przez szmat czasu, ale (wiem, że może dla niektórych zabrzmieć śmiesznie) wzbogacanie się na cudzej krzywdzie to niezbyt honorowa sprawa. Mam jednak już swoje lata i wiem, że jeśli nie on to byłby ktoś inny.

Znana prawda, że świat opiera się na pieniądzach jest wciąż bardzo aktualna i jestem zdania, że jeżeli naszemu potencjalnemu angolskiemu inwestorowi nie udowodni się machlojek, przekrętów i korupcji to jest czystym biznesmenem i niech strumień jego pieniążków płynie do Lechijki!
1 maja 2014, 11:13 / czwartek
odnośnik
Był sponsorem i żadna sensacja :) W tamtych czasach bardzo podobały mi się pojazdy którymi się zjawiał na t29.
1 maja 2014, 15:45 / czwartek
skoncze juz z tym nikosiem bylo minelo, nie ma co rozpamietywac
a jesli chcecie sobie nadal gadac to na luzne gadki zalozcie sobie ten temat.
2 maja 2014, 03:04 / piątek
Można przenieść i nie widzę nic złego że ktoś go wspomina.
14 maja 2014, 00:08 / środa
nasz niejawny udziałowiec Benfica Lizbona zanotowała w mijającym sezonie 191 mln euro przychodów . To dla nas dobra wiadomość, bo jak jest kasa, to i interes sie lepiej kręci
14 maja 2014, 00:30 / środa
taa, ale ile z tego było zysku?
14 maja 2014, 08:29 / środa
Kolega myli dochód z przychodem :)
Nie sztuką jest mieć 191 milionów przychodu skoro się wydaje na funkcjonowanie klubu 190 mln (dla przykładu).
14 maja 2014, 10:45 / środa
20 maja 2014, 17:31 / wtorek
Nowa Rada Nadzorcza w Lechii:
Thomas Von Heesen
Franz Josef Wernze
Dariusz Kowalczyk
Dariusz Krawczyk
21 maja 2014, 07:25 / środa
Zmiany także w KRS, od 15 maja nie ma już WCF - zmiana nazwy: Lechia Investment i siedziby: Kraków, prezes: Maciej Bałaziński, 100% udziałów w Spółce: W&C Vermögensgesellschaft AG
21 maja 2014, 08:36 / środa
do kolegów z lepszym rozeznaniem w temacie : ten skład rady nadzorczej to dobry czy nie? oczywiście czysto teoretycznie bo po czynach ich poznacie jak mawia klasyk.
21 maja 2014, 09:26 / środa
Moim zdaniem bardzo dobrze, że Wernze i von Hessen znaleźli się w RN. Oznacza to, że poważnie traktują projekt Lechia i nie chowają się za jakimiś pełnomocnikami, prokurentami itd. Biorą na siebie odpowiedzialność i to dobrze wróży na przyszłość.
21 maja 2014, 10:03 / środa
Jeżeli dwaj najwięksi inwestorzy wchodzą w skład rady nadzorczej to jednego możesz być pewien: nie odbędzie się tu nic co mogłoby długoterminowo szkodzić Lechii. Zbyt duży smród, a nikt nie robi celowo smrodu wokół własnego nazwiska.

Nie znaczy to rzecz jasna ze Lechia zacznie zdobywać trofea, to mimo wszystko jest sport
21 maja 2014, 10:14 / środa
Nowymi członkami Rady zostali: Franz Josef Wernze, Maciej Bałaziński, Dariusz Kowalczyk, Dariusz Krawczyk oraz Łukasz Warczak. Skład Rady uzupełnia dwojka dotychczas zasiadających w niej osób - Jowita Twardowska oraz Jarosław Czarnecki

To z oficjalnej. Ja żadnego Von Hessena nie widzę.
21 maja 2014, 10:56 / środa
von Hessena wziąłem wczoraj z lechia-gdansk.pl, widać się pomylili.
21 maja 2014, 18:49 / środa
Nie wierzę w to co czytam. Cieszą się z niemcow w RN, a Krawca nie znają. Znak nowych czasów. Darek od zawsze na zawsze. Szacunek.
21 maja 2014, 21:00 / środa
Gwarantem, że nikt nie będzie szkodzic Lechii nie jest zaden Niemiec a właśnie Krawiec.No ale jak go maja znać festynowcy i kup nam Wernze Lige Mistrzów?
Przeciez to Polak......a wiadomo ze najlepsi sa zagraniczniacy co nas do Jewropy wprowadza i w ogole ten teges pokazą co co jewropejska kultura i szyk:-)
21 maja 2014, 21:11 / środa
Udziałowcy mniejszościowi mają zaledwie 2/5 głosów na walnym. Nie są w tej chwili gwarantem niczego. Podziękować wypadałoby tym panom którzy pozwolili A. Kucharowi wejść do OSP i w ten sposób nabyć akcje "emisji A".
21 maja 2014, 21:28 / środa
Ciekawe, czy pod "władaniem" Kuchara nie byli byśmy teraz zagrożeni spadkiem. Bardzo prawdopodobne, tym bardziej, że nie było by Makuszewskiego, Vranjesa, Sadajeva i Lekovica. No i na ławie byłby udawacz trenera probierz.

Ciekawe, czy już byśmy nie spadli.

Co do obecności "Józefa" w Rn - jestem w szoku. Gość, dla którego taka kasa jak za całą młodzież z Lechii licząc Dawidowicza Frankowskiego itp - jest jałmużną, zainteresował się Lechią na dobre.

Ten niemiec ma majątek szacowany na 900 mln EURO. Prywatny majątek.
Wydaje mi się, ze trafiliśmy "gęś, co znosi złote jaja". I to nie dlatego, że chciałby pompować swoją prywatną kasę, tylko po to, że tacy jak on mają swoje kaprysy.
A jego kaprysem jest własna drużyna osiągająca sukcesy.

Dużo o tym swiadczy to, że jest OSOBIŚCIE w RN, a nie ma tam jego pełnomocników.
21 maja 2014, 22:36 / środa
Widzę Boldi, że przeraża Cię wizja spadku. Ja tez tego nie chcę (nigdy więcej drugiej ligi! ), ale gdybyśmy spadli to co? Częściej byś był w galerii czy byś się przerzucil na odradzający (i dobrze) się hokej? Bo tak Ci podpowiem, że można zawsze zaśpiewać: nie płacz Lechijko ma, z żalu co serce rwie, nie płacz Lechijko ma... a później przyjść na swoje wysiedziane miejsce, siąść między podobnymi do siebie i robić to co się kocha najbardziej, kochać Lechię, a nie płakac czy zainwestuja czy nie.
21 maja 2014, 22:42 / środa
Ja wiem, że lubisz pogadać byle pogadać. Ale poczytaj nawet dzisiejsze artykuły "Europa albo smierc". Źle pisze? I ja chce spadku? Dobrze wiedzieć.
21 maja 2014, 23:40 / środa
W końcu Piotruś odpowiedziałeś na post adresowany do Ciebie. A wytłumacz mi kurwa czemu mam brać do siebie wymioty pisane przez frajerzyny dziennikarzyny. Kim dla mnie ma być dziennikarska kurwa niewiele różniaca się od jebanego psa żebym miał kurwa czytać jego wypociny?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.559