Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 5/42

4 grudnia 2011, 00:37 / niedziela
Już gdzieś pisałem - nieważne jak, nieważne kto, najważniejsze żeby "Lechia Kuchara" przeszła w zaświaty...

Tego sobie i wszystkim Biało-Zielonym Braciom życzę.
4 grudnia 2011, 01:33 / niedziela
będzie dobrze......., ze wypijmy, Wasze zdrowie i pana.......
4 grudnia 2011, 01:59 / niedziela
moim zdaniem to jakaś ściema, Wojciechowski a tym bardziej Kuchar nie gadal by takich bzdur, że nie zamierza sprzedać akcji a parę dni później sprzedaje - no chyba, że JW dał mu cene nie do odrzucenia ale nie chce mi się w to wierzyć zresztą nie może mieć akcji dwóch klubów a gdyby groclinu sprzedał to już by było głośno o tym
4 grudnia 2011, 02:35 / niedziela
Po pierwsze jezeli teraz niewiadomo czy to on to rownie dobrze moze byc cicho o tym czy sprzedal Polonie. Zreszta sporo wlozyl w ten klub i pewnie by go przepisal na bliska osobe. A w pierdolenie Kuchara to ja wierze tak jak wierzylem w to ze bedziemy miec zaraz 60 milionow budzetu i grac w pucharach. Prawda jest taka ze zainwestowal troche pieniedzy, poczekal az dostaniemy stadion i akcje mocno poszly w gore. Pewnie by chcial zarobic duzo wiecej ale zeby to zrobic musialby zainwestowac a zbytnio bogaty jak na wlascicieli klubow w polsce to on nie jest.
4 grudnia 2011, 03:46 / niedziela
odnośnik tak na podgrzanie atmosfery
4 grudnia 2011, 04:15 / niedziela
Podgrzałeś informacją z 02.11.2011 ? Wolne żarty...
4 grudnia 2011, 09:25 / niedziela
odnośnik
czyli coś jest na rzeczy
4 grudnia 2011, 09:45 / niedziela
Czytajcie źródła !!!
Przecież wszędzie jest podana informacja z Radia Gdansk !
4 grudnia 2011, 10:07 / niedziela
No zaraz kurwicy dostanę, ile można czekać?:) A przycisk "odśwież" w tym wątku molestowałem od wczoraj niezliczoną ilość godzin :) Jak ktoś kiedyś powiedział, że fanatyczne kibicowanie to swego rodzaju choroba, to ja jest chory nieuleczalnie... Wie ktoś coś?:)
4 grudnia 2011, 10:17 / niedziela
też klikam co chwilę. ale wątpię by coś się pojawiło dzisiaj. może w poniedziałek się coś pojawi... zobaczymy.
4 grudnia 2011, 11:52 / niedziela
czy to prawda ze Wojciechowski byl widziany dzien przed meczem w hotelu Szydłowski?
4 grudnia 2011, 11:57 / niedziela
Ja go widziałem w Rozi w przeddzień meczu hehe.
Ciśnienie nieustannie podskakuje mi do góry. Byle tylko kuchar spierdolił z Lechii...
4 grudnia 2011, 12:00 / niedziela
to wspaniała wiadomość nasze drogie panie z Rozi napewno zachęciły go do pozstania w Gdańsku
4 grudnia 2011, 12:16 / niedziela
Polityka informacyjna naszego drogiego zarządu , to jest jakaś kpina
4 grudnia 2011, 12:20 / niedziela
Widze ze wsyscy czekaja na jakies info co do tej ploty...a ludzie ktoryz powinni poinformowac o tym robia sobie jaja lub chca to jakos ujac i nie wiedza jak.
4 grudnia 2011, 12:33 / niedziela
Andrew Kuchar fucking puchar
4 grudnia 2011, 13:15 / niedziela
Oruniak, Kiełbasa ogarnijcie sie.. zapuszczacie sie w tym płaczu tak bardzo , że Wam sie granica rzeczywistości zaciera..

Jedziecie po osobach, które mają prykas milczenia, ich obowiązkiem jest siedziec cicho- że nie dają informacji.

Informacja o sprzedaży Lechii, to raczej nie jest kwestia godzin - to bardziej kwestia dni, jak nie dłużej.
Myślicie, ze to tylko jeden podpis i heja kuchara nie ma?
4 grudnia 2011, 13:18 / niedziela
Wystarczyłby 1 strzał a nie podpis :)
4 grudnia 2011, 13:18 / niedziela
Dręczyciel masz trochę racji.Ale to wszystko wina kopaczy.Najpierw dali dupy w meczu z Groclinem.Co podwyższyło wszystkim ciśnienie, zaraz potem poszła plota z radia.Dlatego ja se daje luz do wtorku co najmniej z wypowiedziami. bo można ocipiec.
4 grudnia 2011, 15:11 / niedziela
Informacja jest wazna i pilna wiec napisze duzymi literami JANUSZ WOJCIECHOWSKI ZOSTANIE WLASCICIELEM LECHII GDANSK!!!! Informacja jest pewna od jednego z wysoko postawionych ludzi z Polonii ,wiecej szczeolow podac nie moge ,zeby nie wciagnac w to osob, ktor sobie tego nie zycza. Nie wiem tylko czy juz przed czy po Jadze zostanie to potwierdzone ale sprawa jest przesadzona.
Pozdrawiam
4 grudnia 2011, 15:14 / niedziela
a kto to jest Janusz Wojciechowski ten polityk z PSL?
o Boże :(
4 grudnia 2011, 15:16 / niedziela
JANUSZ WOJCIECHOWSKI HAHAAH

A moze Jozef ale pewien nie jestem
4 grudnia 2011, 15:16 / niedziela
Ło matko . A ja myślałem ze chodzi o Józefa Wojciechowskiego :(( . No trudno . Nie można mieć wszystkiego . Ktoś wie jaka firmę ma ten Janusz ? Jakiś kiosk albo Żabke we franszyzie chociaż ?
4 grudnia 2011, 15:16 / niedziela
Sorki Jozef za bardzo sie podniecilem :D.
4 grudnia 2011, 15:21 / niedziela
Przynajmniej tutaj nikt go nie wydyma z kasy... Już dawno chciał zawinąć interes, a ze dziadzia kuchar mial juz dosc to mamy JW i podejrzewam ze na wiosne nie poznamy składu Lechii bo beda same nowe twarze.
4 grudnia 2011, 15:32 / niedziela
Fuji83 - ale bez jaj tu teraz, poważnie piszesz czy sobie z nas jaja robisz ?
4 grudnia 2011, 15:34 / niedziela
Najpowazniej w swiecie, z Lechii zartow sobie nie robie.
4 grudnia 2011, 15:36 / niedziela
Wydaliśmy na transfery w przerwiej letniej 570 tys zł. Pomnożcie to teraz przez minimum 10. Oj będzie sie działo...
4 grudnia 2011, 15:37 / niedziela
w takim razie możesz chociaż napisać co JW zrobi z Polonią bądz może juz zrobił?
4 grudnia 2011, 15:38 / niedziela
A no właśnie.
4 grudnia 2011, 15:39 / niedziela
Nie wiem czy JW zostanie wlascicielem czy nie ale czysto teoretycznie beka by była jakby zabrał ze sobą kilku najlepszych w tym Trałkę ; )) Poleciał za kasą a skończyłby i tak w gdańsku
4 grudnia 2011, 15:43 / niedziela
Tylko jak to peawda to niech Polonię komuś sprzeda ....
4 grudnia 2011, 15:43 / niedziela
Pewne jest ,ze nas przejmuje ,na 1000% .Najprawdopodobniej wezmie kilku pilkarzy ale pisze najprawdopodobniej. Proces kupna Lechii i sprzedazy Polonii potrwa troche czasu i niestety nie wiem na pewno jak przebiegnie i kto wezmie ministarantow ale jeszcze raz zapewniam ,ze jest juz u nas.
4 grudnia 2011, 15:46 / niedziela
coś mi się zdaję że info Fujiego w 100% pewne ! i wierze, że tak będzie :)
4 grudnia 2011, 15:48 / niedziela
pewne, pewne... Czas do sklepu gonić bo jakś "literature"
4 grudnia 2011, 16:21 / niedziela
no to co dalej odświeżamy co kilka minut, czy można pójść z psem zapalić co nie co i się przespać wiedząc , że nie ma Kuchara ??

Proces sprzedaży musiał ruszyć już tydzień temu skoro przecieki były wczoraj podane w radiu Gdańsk a skończą sie też najszybciej w ciągu tygodnia, także ' odśwież' nadal w modzie.
4 grudnia 2011, 16:22 / niedziela
Negocjacje trwaja juz od kilku tygodni tylko tyle wiecej moge dodac.
4 grudnia 2011, 16:34 / niedziela
Dodaj wszystko co możesz :)
4 grudnia 2011, 16:36 / niedziela
Niestety kilka dodatkowych informacji nie jest na 100% pewnych wiec nie chce kogos oklamac lub minac sie z prawda.
4 grudnia 2011, 16:41 / niedziela
Co info to inne.. sprzedana, negocjowana, nie bedzie sprzedana.
Ciegle inaczej.
4 grudnia 2011, 16:43 / niedziela
Fuji83, jak Nas oszukujesz, to wiedz, że My Cię znajdziemy, oj znajdziemy...
4 grudnia 2011, 16:43 / niedziela
Czego nie zrozumiales? Negocjacje trwaly kilka tygodni i Lechia po ustaleniu kilku ostatnich szczegolow zmienia wlasciciela. Powtarzam sprawa jest przesadzona.
4 grudnia 2011, 16:44 / niedziela
na pewno to wiedzą akcjonariusze, ale ich obowiązuje tajemnica handlowa , więc niema się co dziwić, że siedzą cicho. To o czym teraz wiemy to spekulacje, które tylko podkręcają temat i klimat wokół wszystkiego i to musi nam wystarczyć na jakieś kilka dni.
Pewne info będzie po ostatnim podpisie sprzedaży Polonii W-wa jeśli właścicielem Lechii zostanie JW.
4 grudnia 2011, 16:47 / niedziela
Jedno jest pewne. Jedna osoba/podmiot nie może posiadać dwóch sportowych spółek akcyjnych w tej samej klasie rozgrywkowej w Polsce. Resztę można sobie dospiewac. Zreszta już kiedyś o tym pisałem. Zmienia to o tyle, ze jeśli to JW to zapewne będzie ciekawie. Ktoś przecież musi utrzymać Polonię/Groclin Wa-Wa do końca sezonu.
Albo może tez być tak, ze zdrowo wkurzył się jeden z naszych możnych sponsorów;)
4 grudnia 2011, 16:49 / niedziela
Może się z Kucharem wymienią? :D
4 grudnia 2011, 16:49 / niedziela
kuchar to minimalizm, przeciętność, nijakość, równia pochyła po której stacza się Nasza Lechia...
niedobrze mi się robi na myśl jakie niedorajdy decydują o klubie, dość wyznaczania zajebistych celów, których nie spełnienie i tak nikogo nie wzrusza z zarządu :/
Oby pojawił się wreszcie w klubie inwestor na miarę oczekiwań ..
szkoda tylko straconej jesieni roku 2011, która miała być przełomowa a okazała się klęską i kompromitacją założeń nierządu, pseudoinwestora oraz zaplecza trenerskiego..
oby to był ostatni weekend kuchara jako "inwestora" Lechii - precz skąpcze!
4 grudnia 2011, 16:50 / niedziela
A czy Wy nie rozumiecie, że Józek może sobie mieć klubów i 16 w jednej lidze? Nie formalnie, ale może. Lechię kupi na "papierach" blondyny, Groclin będzie miał na stryjka swojej ciotecznej kuzynki, a np. Ruch kupi dla siebie itd. Kto bogatemu zabroni?
4 grudnia 2011, 16:52 / niedziela
@hime

A chyba, wobec przeciętnej dyspozycji Surmy, nie pogardzilibyśmy Trałką. I Canim też nie. Ani nawet Bruno;]
4 grudnia 2011, 16:55 / niedziela
A gdzie on napisał, że by pogardził?
4 grudnia 2011, 16:57 / niedziela
Tylko kto "poważny" tak zrobi. Wtedy pokaże, ze niepoważnie traktuje jeden z klubów z tradycja i historia i było nie było ze znanymi osobistosciami wsród kibiców. Ani Lechia ani Polonia to nie s-ka krzak, żeby je sobie kupowc na blondyne.
Zreszta jak wyobrazacie sobie rozgrywki pomiędzy tymi zespołami w lidze, czy pucharze?
Ten wariant nie przejdzie. Gdyby tak było, to JWC kupił by sobie pól ligi, ustawił rozgrywki i zrobił majstra.
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 42
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479