Gdańsk: niedziela, 26 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 6/42

4 grudnia 2011, 17:02 / niedziela
Masz rację, ale pamiętaj, że piłka nożna to teraz czysty biznes ( nie mówię o Nas kibicach ) i wszystko jest możliwe. Oczywiście trochę przesadziłem, ale chyba wiesz o co mi chodzi. Może np. kupić Lechię na blondynę i jechać tak do póki nie znajdzie kupca na ministrantów...

Ale nie ma co się nakręcać. Pożyjemy, zobaczymy, choć szczerze powiem, że nosi mnie jak cholera:)
4 grudnia 2011, 17:05 / niedziela
Dzikidingo:

A gdzie ja napisałem, że on to napisał;]

Smutny:

Rzecz w tym, że JW robi co chce. I najwyraźniej historia czy tradycja, to nie są cechy postawione wysoko w jego prywatnej hierarchii wartości. I tego się najbardziej obawiam. Że jeśli coś nie wyjdzie, to nas wyrzuci do śmieci. I aż strach myśleć, gdzie stoi kubeł.

Z drugiej strony, Kuchar robi dokładnie to samo. Więc chyba sprawdza się teza, że w biznesie nie ma sentymentów.;/
4 grudnia 2011, 17:12 / niedziela
Ja się boje czego innego, mianowicie tego co trafia się w naszym futbolu bardzo często i jest technicznie najprostsze, co rownież wyjaśnia pewne wyniki pomiędzy zainteresowanymi - fuzja.
Najprostsze dla JWC czyli samego zainteresowanego. W takim przypadku tylko Warszawa będzie płakać. Zreszta w sumie oni przecież dostali e-klasę z 5 bodaj miejsca w 2 lidze.
4 grudnia 2011, 17:14 / niedziela
Fuji Ty troche gubisz Twoje zeznania:) piszesz, że bedzie to trwało, a z innej strony twierdzisz, że już przesadzone.

Poprostu powiedz, kiedy ma nastapic oficjalna informacja, i przekazanie udziałów- skoro jestes tak poinformowany.
4 grudnia 2011, 17:16 / niedziela
To raczej "wchłonięcie", bo Lechia ma chyba w statucie zapis uniemożliwiający fuzje. Choć pewny nie jestem. Z całą pewnością natomiast JW nie będzie nas mógł nigdzie potem wywieźć, bo gdańskość Lechii w statucie jest utrwalona na 100%.
4 grudnia 2011, 17:17 / niedziela
Bo jest ale nie powiem Tobie ,ze podpisza jutro bo niestety dnia nie znam ale sprawa jest przesadzona .Wiedza o tym i w Lechii i w Polonii ale dokladnych szczegolow oprocz tego ,ze JW nas kupuje nie znam bo sam musialbym brac udzial w tych negocjacjach :D.
4 grudnia 2011, 17:18 / niedziela
@smutny, ale farmazony pierdolisz. Żeby mogła nastąpić fuzja, musi być zgoda WSZYSTKICH akcjonariuszy. Jako kibic Lechii powinieneś wiedzieć, że takimi są też liczni kibice, którzy NI CHUJ się na ową fuzję nie zgodzą. Czegoś się w końcu nauczyliśmy po tym całym cyrku z końcówki lat 90-tych. I tak już żebyś miał całkowitą jasność - nazwy, barw i logo też nikt nam nie zmieni...
4 grudnia 2011, 17:22 / niedziela
a my swoje!! LECHIA GDAŃSK
4 grudnia 2011, 17:24 / niedziela
Dzikidingo herbu, nie logo :)
4 grudnia 2011, 17:24 / niedziela
Nikt nam niczego nie zmieni:) to Groclin zawita i o tym pisze właśnie. Tyle ze Groclin ubrany w nowe piórka, biało zielone i nowa nazwę - Lechia.
4 grudnia 2011, 17:26 / niedziela
Po pierwsze nie mowie ze nie byliby nam potrzebni chcialem tylko zwrocic uwage jak to sie losy potrafia potoczyc jak dla kogos licza sie tylko pieniadze. Choc skoro nie potrafili w Polonii w takim skladzie nic wywalczyc to tymbardziej kilku z nich nie podniesie poziomu na tyle zebysmy walczyli o mistrzostwo. Zreszta zastanawia mnie jedno, Wojciechowski tyle lat lozyl kase na kogo zapragnal, sciagal smietanke naszej ligi i co ? i nic i dopiero teraz ta Polonia ma realna szanse na walke o mistrzostwo. Dawno ta druzyna tak dobrze nie grala i pozbycie sie jej teraz byloby kompletnym idiotyzmem. Zanim by w gdansku zbudowal druzyne ktora by walczyla o cokolwiek minelo by kilka lat. Wiec albo kupi Lechie przez niezalezny podmiot albo po prostu kupuje nas kto inny.
4 grudnia 2011, 17:32 / niedziela
@Cin Drallig - oczywiście herb, przepraszam bardzo :)

@hime - myślę dokładnie tak samo jak przed chwilką napisałeś, choć z drugiej strony ten Fuji :)
4 grudnia 2011, 17:32 / niedziela
To powyżej to po pierwsze. A po drugie to jeszcze jedno marzenie JWC nie zostalo spełnione - stadion. Zreszta, zeby się nie okazało, ze będziemy rozczarowani, gdy okaze sie ze nowy nabywca nie dysponuje takim potencjałem.
Na pocieszenie. Do wszystkiego można dojść ciężka praca:)
4 grudnia 2011, 17:37 / niedziela
Dobra ostatni wpis ode mnie i zamykam temat ze swojej strony czekajac juz na wiadomosc dla mediow. JW zostal przekrecony przy kilku transferach na niezla kase przez pewnych ludzi wokol Polonii na co wpadl jakis czas temu i to zadecydowalo o jego przeprowadzce. Prawda jest taka ,ze nie zatrudnil nikogo kto by mu pomogl w prowadzeniu klubu zamiast tego pelno tam ludzi ,ktorzy tlko ciagneli z niego kase ale sam jest sobie winien bo jest zbyt naiwny. Mam nadzieje ,ze u nas sytuacja sie nie powtorzy i wszystko bedzie cacy. Nie chcialem wywolac burzy ale jak sie dowiedzialem to napisalem bo nie chcialem tego trzymac tylko dla siebie.
Pozdrawiam
4 grudnia 2011, 17:39 / niedziela
@hime

Słuchaj, z racji swoich zadań zawodowych kilkukrotnie kontaktowałem się z JW. I powiem Ci jedno. Temu facetowi nie chodzi o sport. On ma straszliwe parcie na szkło. A Lechia to - choćby przez wzgląd na stadion - produkt tysiąc razy bardziej atrakcyjny, niż maleńka Polonia. On dla "fejmu" zrobi najdziwniejsze rzeczy.
4 grudnia 2011, 17:45 / niedziela
a kto bogaty tak nie robi ? gdybym cale zycie ciezko pracowal zeby miec firme warta miliard to bym tak samo sie zachowywal. On ma kaprys i go realizuje. W przeciwienstwie do Kuchara nie jest juz na dorobku i ma prawo do takich zachowan.
4 grudnia 2011, 17:48 / niedziela
Ja juz nie wiem co ja mam myslec. Chodze na buzowany od wczoraj i cisnienie ni chuja nie schodzi i napewno nie zejdzie :)

Moge powiedziec tyle, ze tydzien temu w czwartek i piatek trwaly dlugie negocjacje a w czwartek dzien przed meczem z Polonia wszystko stalo sie jasne. Tylko niestety nie udaje mi sie wyciagnac info, kto nabyl te akcje? Wszyscy siedza cicho i nikt nie chce powiedziec...
Niestety jeszcze pewnie bedziemy musieli poczekac i odswiezac :)
4 grudnia 2011, 17:52 / niedziela
duch - a jak myslisz dlaczego Kuchar zapałał miłoscią do Lechii? Bo to przyjaciel Sląska? Wiadomo ze biznesmenów przyciągnie potencjał klubu. Kuchar przyszedł i przejął tanio klub, przeprowadził sprawę stadionu i teraz opycha z zyskiem zapewne, bo wiele kasy to on nie zainwestował. Wojciechowskiego tez nie nalezy posądzać o miłosci do Lechii tylko dlatego ze miał epizod związany z Gdańskiem. Nie łudźmy sie.

Lechia ma potencjał podobny jak jeszcze 5-6 klubów w Polsce, potrzeba nam odważnego z kasą do realizacji idei Wielkiej Lechii, czy taki Wojciechowski to odpowiedni człowiek? Cięzko powiedzieć, na pewno nie jest idealny, ale obecnie jakos nie widze innych chetnych.

TYLKO LECHIA!
4 grudnia 2011, 18:00 / niedziela
Wojciechowski to taki Cupiał i Walter z tym, że tylko Cupiał jest kibicem klubu którego jest właścicielem.
4 grudnia 2011, 18:01 / niedziela
Pójdzie Józek kilka razy na Lechię, to też się zakocha :) A tak poważnie, to dajcie jakieś oficjalne informacje już! Trochę szacunku dla kibiców :)
4 grudnia 2011, 18:11 / niedziela
Na co komu dziś wczorajsza miłość
Na ci komu dziś wczorajszy sen
Po co dalej pic to samo piwo
Kiedy czujesz ze ulecial gaz

Józek bierz się do roboty!
4 grudnia 2011, 18:15 / niedziela
Ale kto ma dać?
4 grudnia 2011, 18:18 / niedziela
Józek, Kuchar, Turnowiecki, a nawet Matka Boska Malinowska. Byleby była ta oficjalna informacja:) W każdym bądź razie nie chodziło mi o forumowiczów, choć faktycznie tak to mogło zabrzmieć :)
4 grudnia 2011, 18:20 / niedziela
Cygnus x-1.

13 sierpnia br. Kuchar mowił, że władował już w Lechię 15 milionów. Link do sport.pl : odnośnik
4 grudnia 2011, 18:34 / niedziela
duch - jakies 5 dni temu Kuchar mówił ze nie sprzeda udziałów w Lechii.
odnośnik

TYLKO LECHIA!
4 grudnia 2011, 18:34 / niedziela
ciężko Ci skopiować treść? Po co wklejasz jakieś śmierdzące linki do g...a?
4 grudnia 2011, 18:37 / niedziela
to było do ducha
4 grudnia 2011, 18:43 / niedziela
Ja napisałem o treści. Link jest dla potwierdzenia. I wyraźnie napisałem dokąd prowadzi, więc poluzuj troszkę krawacik.

Cygnus x-1:

Masz rację, to tylko słowa, ale wątpię by Kuchar tak przeinaczał fakty. Tak, czy inaczej, z tego co wiem, władował kapuchę, która mu się nie zwróciła. Ale sam jest sobie winien.
4 grudnia 2011, 18:49 / niedziela
LP
Lwy to raczej też jakieś przecieki mają;)
4 grudnia 2011, 18:50 / niedziela
duch - być moze a w zasadzie na pewno, zainwestował jakąs kasę, jego tajemnica jest ile, a papier (pismak) wszystko przyjmie (napisze).

Drugą sprawa jest ile moze teraz zgarnać za udziały w Lechii.
Czy bedzie na tym stratny? Wątpię, nawet jesli to bedą to niewielkie sumy dla niego. Byc moze przerosło go wyzwanie budowy wielkiego klubu i teraz miał najlepszą okazje do wycofania się.

TYLKO LECHIA!
4 grudnia 2011, 19:00 / niedziela
Dzikidingo: tu znajdziesz oficjalną informacje odnośnik
a jak nie pomoże to jebnij barana w ściane
4 grudnia 2011, 19:03 / niedziela
Taki zabawny jesteś? Albo piszesz coś merytorycznego, albo wołamy t-t. Którą opcję wybierasz?
4 grudnia 2011, 19:31 / niedziela
cytat z forum ministrantów:

"to okaże się prawdą, to niestety ale JW okaże się totalnym głupkiem xDD Lechia spadnie i będzie się z nią tarmosił tak jak z nami w latach 2006/7 - 2007/8. Lechia Gdańsk od 1945 nie zdobyła żadnego mistrzostwa i nie zdobędzie nigdy jestem o tym przekonany. A na pewno nie z JW.

Na stówe ktoś kupi Polonie (pytanie tylko kiedy oby nie za późno) Po lekturze książki Kamińskiego "100 lat KS Polonia Warszawa" jestem w szoku. Nie wiedziałem że mamy aż takie zasługi, i to nie tylko w piłce nożnej. Powinien znaleźć się ktoś kto weźmie to wszystko kupi i połączy. Sory ale taki klub jak Polonia Warszawa to jednak jest tylko jeden w Warszawie i moim zdaniem jest to mega okazja by zaistnieć dla tego kogoś kto miałby nas kupić. Z tego naprawdę można stworzyć Wielki Klub w pełnym tego słowa znaczeniu. Bo taka Legia, ma wyniki może i będzie miała jeszcze lepsze, ma super stadion, ma przychylność w ratuszu ale nie ma tego czegoś, tej historii/tradycji/specyficznej historii tego magicznego czegoś, co uczyniłoby z niej kiedykolwiek w przyszłości Wielki Klub. A stadion ? I tak kiedyś go zmodernizują/wybudują nowy.
Czas pokaże ale... będzie dobrze "

ale tam są przygłupy, a już o kompleksie Legii to nawet nie wspominam heh
4 grudnia 2011, 19:33 / niedziela
Też tam dziś byłem i takich kwiatków jest tam od metra :D Dobra lektura na poprawę humoru i odreagowanie :)
4 grudnia 2011, 19:36 / niedziela
warto przeczytać
odnośnik
4 grudnia 2011, 19:50 / niedziela
W pizdu, mieszania ciag dalszy... Chetnie bym chcial zeby mi internet odcieli na kilka dni :)
4 grudnia 2011, 19:57 / niedziela
A ja idę na browar, daleko od internetu :) Miłego oczekiwania Panowie:)
4 grudnia 2011, 19:58 / niedziela
Wątpie, że ktokolwiek z grona strażników pieczęci rozmawiał na ten temat z prasą, zapewne jest to wyssane z palca.
4 grudnia 2011, 20:03 / niedziela
Dręczyciel, a mnie ciągle zastanawia mnie mecz w Piątek, Bo to nie był normalny mecz,ani my nie gramy tak słabo ,ani oni tak dobrze, momentami nasi odpuszczali niemal na besczela. i to dziwne zachowanie naszych piłkarzy po takiej porażce tak sie sciskali z rywalami?
4 grudnia 2011, 20:15 / niedziela
Albo Fuji ściemnia/ma nieprawdziwe informacje, albo Wojciechowski, Kuchar i pospołu dziennikarze lecą w chuja...
4 grudnia 2011, 20:24 / niedziela
To nie chodzi tylko o informacje Fujiego, nikt raczej nie opierałby tak wielkich spekulacji na jednej osobie !

KIlka osób o tym pisało za wczasu, Holy Fan już z poltora tygodnia temu napisał, że niedługo wybuchnie bomba, i czekajcie na info - i miał racje.
4 grudnia 2011, 20:33 / niedziela
Pozostaje nam czekać w takim razie...

Pytanie tylko jak długo?
4 grudnia 2011, 20:49 / niedziela
Nie wiem czy wiecie ale Kuchar jest w radzie nadzorczej Slaska Wroclaw.
4 grudnia 2011, 20:51 / niedziela
Ja pie@##$$% !!!!!! A jak kilka dni temu mówiłem na forum o dziwnych związkach Kuchara z Wrockiem to mnie wyśmiano!!!! żądam przeprosin!!!!!![ironia mode on]
4 grudnia 2011, 20:57 / niedziela
przeciez kuchar podobno nie lubi sie z solorzem
4 grudnia 2011, 21:03 / niedziela
z linku santtin'a :

Nie mam możliwości sprzedania czegokolwiek bez zgody walnego zgromadzenia akcjonariuszy, a prawo pierwokupu mają pozostali udziałowcy.

Jeżeli tak jest, to ja to rozumiem tak ze Ci akcjonariusze to wszyscy posiadający jakieś tam udziały(akcje), a oni jakby się zebrali na takim walnym zgromadzeniu to już dawno byśmy o tym wiedzieli, bo jest tam wielu kibiców i na bank któryś puścił by parę z ust.

Jak się mylę to może ktoś to wytłumaczy ?
4 grudnia 2011, 21:05 / niedziela
druga sprawa -

"Odsyłam przede wszystkim do kodeksu spółek handlowych. Nie mam możliwości sprzedania czegokolwiek bez zgody walnego zgromadzenia akcjonariuszy, a prawo pierwokupu mają pozostali udziałowcy. Nie wiem, komu zależy na rozsiewaniu tych nieprawdziwych informacji, ale na pewno nie służy to dobru Lechii - powiedział nam dzisiaj Andrzej Kuchar, właściciel większościowego pakietu akcji Lechii."

było jakieś walne zgromadzenie? mi się to wszystko wydaje, że to jedna wielka ściema tylko po co ktoś by miał puszczać ploty tego typu tym bardziej, że nie które osoby tutaj na forum piszą, że jest inaczej
4 grudnia 2011, 21:18 / niedziela
Kuchar to jest niezły ściemniacz, kurwa na prosty rozum, jeśli posiadam większościowy pakiet udziałowy, to kto może mi zabronić sprzedaży swoich udziałów ? Pierwokup ? Już widzę te tłumy po te udziały :D Andrzej nie ośmieszaj się do końca !
4 grudnia 2011, 21:19 / niedziela
Jakby nie było nic na rzeczy to ktoś z kibiców by na pewno wyraźnie zaprzeczył, a takiego zaprzeczenia nie ma. Za to są teksty w stylu coś wiem, ale nie powiem.
Czyli ogólnie rzecz biorąc nie wiadomo nic i dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia nie ma co gdybać.
4 grudnia 2011, 21:23 / niedziela
LGFT1973
Jeżeli jest taki zapis w statucie spółki Kuchar nie może sprzedać pakietu bez walnego zgromadzenia akcjonariuszy. Lechia nie jest notowana na giełdzie i sprawy z kupowaniem i sprzedawaniem akcji nie są takie proste.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.242