Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 7/42

4 grudnia 2011, 21:28 / niedziela
Powiedz mi kto by na to poszedł, wchodzisz do spółki za bańkę i podpisujesz się pod tym że nie możesz pozbyć się udziałów bez zgody zarządu, proszę cię. Zresztą Kuchar sam z siebie zdjął obowiązek wpłaty do kasy 5 baniek.....resztę sam sobie dopisz
4 grudnia 2011, 21:35 / niedziela
A nawet gdyby była potrzebna taka zgoda, uważacie ze to był by wielki problem? Przed podpisaniem zawsze można porozumieć się najpier po dzentelmensku. Nie widzę problemu. A kodeks spółek handlowych jest fajny.
4 grudnia 2011, 21:36 / niedziela
Ja napisałem jak jest w teorii, a jak w praktyce wszyscy wiemy. Powtórzę się trzeba poczekać na jakieś oficjalne informacje.
4 grudnia 2011, 21:36 / niedziela
4 grudnia 2011, 21:40 / niedziela
wojtt, nic nowego.
4 grudnia 2011, 21:45 / niedziela
Co wy macie z tym JW, mi się marzy "Abullah wisi mu lacha na 100 baniek €", taką mam koncepcję
4 grudnia 2011, 21:56 / niedziela
Tak dla beki przeglądałem forum Ministrantów. Kwiatków więcej sie znajdzie, niż u bezdomnych.

Ah, te panienki z Warszafki.

"Zresztą frekwencja na Lechii też dupy nie urywa." - dwa mecze przy T29 w II lidze = cała runda u Was.

"To jak tam wyglądają drogi, ulice, ogólnie infrastruktura to delikatnie mówiąc gorzej niż dramat" - Warszafka to nie Gdańsk, gdzie idą wszystkie pieniądze, byle tylko stolica była reprezentatywna.

"Niestety Gdańsk przy Warszawie to medialna i nie tylko medialna prowincja." - No tak jesteście zajebiści, tolerancyjnie, kolorowi, rowerzyści, che i inne gówna. Wolę naszą "prowincję" niż waszą europejskość.

"Frekwencja? Gdyby na K6 zbudowano PGE Arene, to w pierwszych miesiącach po wybudowaniu stadionu" - w trzeciej lidze mieliśmy większą frekwencję, niż wy kiedykolwiek w swojej historii.

odnośnik Ogółem polecam. Powiem tak, widać, że to była długoletnia zgoda szprotek :)
4 grudnia 2011, 21:56 / niedziela
odnośnik

"A co na to wszystko sam Wojciechowski? - To jest bzdura kompletna. W ogóle nie ma tego tematu. A teraz przepraszam, ale jest niedziela i mam dzień wolny. Do widzenia - rzucił dzisiaj krótko do słuchawki telefonu prezes Polonii Warszawa."
4 grudnia 2011, 22:00 / niedziela
@Jude_Strind: Tacy sami kompleksiarze jak śledzie.
@kiki: Ten artykuł był już postowany, ale to nie zmienia stanu rzeczy. Kuchar non stop zaprzeczał, co nie znaczy, że należy mu wierzyć. Już nie wspomnę, jak obiecywał 60 mln...
4 grudnia 2011, 22:01 / niedziela
Hassanal Bolkiah Mu'izzadin Waddaulah -
Znaczy się sultan Brunei, taka mam koncepcje:)
4 grudnia 2011, 22:07 / niedziela
他媽的軌道
4 grudnia 2011, 22:09 / niedziela
czy Ci z forum Polonii to tak naprawde..? Oni wierza w to co pisza..?

dla przykłądu, pierwszy tekst :
"na Lechii też frekwencja dupy nie urywa"..

No to prosze, dane z tabeli frekwencji na jesień:
1. Lechia Gdańsk - 20 651 (7 meczów, łącznie 144 554)
13. Polonia Warszawa - 3 589 (9 meczów, łącznie 32 300)

Czy Oni sa naprawde aż tacy durni, żeby pierdolić takie głupoty..
Dowartościowywanie się na chama ehh.
4 grudnia 2011, 22:11 / niedziela
oni są tacy od zawsze, sotolyca...............pępek wioski globalnej
4 grudnia 2011, 22:14 / niedziela
Ministranci srają w majty bo wiedzą, że jak JW od nich odejdzie to skończą jak np Odra Wodzisław tylko, że Odra ma jeszcze jako takich kibiców którzy w małych liczbach ale jednak jeżdżą na wyjazdy. Oni się chwalą że są z Warszawy i bardziej się opłaca w ich inwestować, nic bardziej mylnego, 99% Warszawy jest za Ległą, grają na jakimś kurniku to po co robić im drużynę jak i tak maxymalna frekwencja u nich to 6/7 tys. Lechia ma 100x większy potencjał od tego śmiesznego klubiku. Modle się żeby JW od nich odszedł i piłkarzom nie będzie miał kto płacić pensji, klub zbankrutuje i stoczy się na samo dno. AMEN.

Jeżeli JW by kupił udziały to na pewno by zrobił czystkę w składzie i wyjebał Ulatowskiego i zatrudnił by jakiegoś porządnego trenera.
4 grudnia 2011, 22:18 / niedziela
Najpierw Szutowicz
4 grudnia 2011, 22:22 / niedziela
Oni myślą, że My tak za JW nie możemy sie doczekać..

Otóż informuje Was, PAnowie ministranci!
Nam nie chodzi konkretnie o JW! Nam chodzi o to, żeby KTOKOLWIEK odkupił Lechie od kuchara! ale Wy jestescie ze stolicy, to dla Was nie zrozumiałe hehe
Tak wychwalajac Wasze miasteczko, zapominacie jak wyglada Wasz stadion:) taki wspaniały?? a przeciez to warszawa, wiec napewno wspanialy jest:)))
Oni Gdańsk nazywają zadupiem;) hehe
ehh szkoda,że warszawa to 70% ludzi zjezdzajacych z innych wiosek i miast:)
4 grudnia 2011, 22:46 / niedziela
Jedyne miejsce gdzie można tam nieźle się zabawić to praga po 22, polecam !!!
4 grudnia 2011, 23:02 / niedziela
Mieszkałem w Warszawie 8 lat. Infrastruktura nie jest nic lepsza od gdańskiej. Jedyne naprawdę fajne co mają, to metro i dwa pasy na lotnisku. Z tym, że w systemie krzyżowym, więc i tak można z nich korzystać na zmianę.

Każdy jeden Warszawiak, jakiego poznałem, zazdrościł mi morza, bo oni sami muszą zapierdalać nad Zegrze i tam się tłamsić wśród kilkudziesięciu tysięcy innych "plażowiczów".

A korki dokładnie takie same jak u nas. Tylko u nas więcej się robi, choć tam też zapierdalają z łopatami.
4 grudnia 2011, 23:07 / niedziela
PRAGA PO 22
4 grudnia 2011, 23:13 / niedziela
Panowie spokojnie. akcje są podzielone.
Seria A. Czyli tzw. strażnicy pieczęci. Tutaj Kuchar ma zakupione akcje (ale w żadnym wypadku nie jest to większość). Nabył je tylko dlatego, ze przed powstaniem spółki na ostatnią chwilę został przyjęty do OSP, a akcje wtedy mogli kupić tylko i wyłacznie osoby, które były wtedy w OSP.
Tak więc wedle statutu walne zgromadzenie musi wyrazić zgodę na zbycie tylko i wyłacznie akcji z pierwszej emisji.
Z pozostałymi udziałami może robić co mu się tylko chce i nikogo o zdanie nie pytać. więc tradycyjnie kłamie.Byłem osobiście na spotkaniach z panem Kucharem i co róż osoby, które też na nich były łapią go na kłamstwach.
Pierwsze z wierzchu.
Powiedział wyraźnie przy kilkudziesięciu świadkach, że jeżeli tylko w Gdańsku znajdzie się inny inwestor on bez najmniejszego problemu spreda swoje udziału bez zysku. Będzie chciał dokładnie tyle ile włożył. Klamał? Oczywiście, że tak.
Następnie zwrócono się do niego o pomoc dla zasłużonych kibiców Lechii, którzy są obecnie w trudnej sytuacji życiowej o to, aby po przeprowadzce dać im pracę. nie chodziło tu o żadne stanowiska. O zwykłą pracę do choćby strzyżenia trawy, konserwatora czy sprzątacza. Była mowa o kilku osobach, które będą rekomendowane przez Strażników pieczęci oraz Stowarzyszenie. Panowie nie ma najmniejszego problemu. Następnie po przeprowadzce na PGE całkowicie wyparł się swoich słów mówiąc, że nic takiego nie mówił. Tutaj natomiast jest tylko kilku świadków. Wszystkie rozmowy odbywały się w trakcie zeszłorocznego protestu.
Na wszystkich tych spotkaniach byłem osobiście i uwierzcie mi, ja nie wierzę w ani jedno zdanie tego człowieka. Nie będę używał słów powszechnie uznawanych za wulgarne, ale ten człowiek z kamienną twarzą i mega spokojem w głosie wypiera się wszystkiego. Nawet tych najdrobniejszych obietnic jak właśnie tej pracy o której wspomniałem.
Oceńcie sami. Mój nick nie jest anonimowy więc głupot bym nie pisał .
4 grudnia 2011, 23:20 / niedziela
LGFT1973 - oj wiem coś na ten temat :D mam kuzynkę na Stalowej, drugą na Szmulkach i kuzyna na Woli :D i nie musi to być 22 wystarczy że się ściemni ;)
4 grudnia 2011, 23:22 / niedziela
W sumie w ogóle nie wiem skąd jest takie napalenie się na Wojciechowskiego... Od kilku dni różne strony podają informację, że J.W zamierza kupić Lechię, ale nie przytaczają żadnych konkretów, nie powołują się na żadnych ludzi. Ktoś pisze o "strażnikach pieczęci" inni o zaufanych informatorach... Kogo obchodzą słowa rzekomych anonimowych osób? Najważniejsi są sami zainteresowani, a ci już kilka razy udzielali wywiadów w których dementowali ową plotkę. Jeżeli coś jest na rzeczy to dlaczego mieliby kłamać? Wojciechowski boi się, że jego ofertę przebije szejk z Dubaju? Poza tym nie chce mi się wierzyć, żeby J.W tak łatwo pozbył się klubu w który władował tyle kasy i zdrowia, żeby ponownie przejść to samo w naszej Lechii...

Jeżeli naprawdę Kuchar chce sprzedać Lechię, a znajdzie się na nią potencjalny nabywca to raczej będzie to jakaś firma typu Drutex.
4 grudnia 2011, 23:24 / niedziela
w której ma 30% udziałów i są jego dostawca okien.
4 grudnia 2011, 23:39 / niedziela
L P - kto ma 30 proc. udziałów? J.W.? Coraz ciekawsze te puzzle :)

L P - a wracając do Lechii - czy ograniczenie rozporządzania akcjami serii A jest zawarte na jakiś czas czy na zawsze? I czy rzeczywiście chodzi o prawo pierwokupu, czy tylko o zgodę WZ?

Nie sądzę, aby prawdziwa była informacja którą ktoś podał, żę Kuchar jest w radzie nadzorczej Śląska. Po pierwsze: nie sądzę, aby przepisy UEFA pozwalały zasiadać właścicielom klubów w organach spółek prowadzących inne kluby w tej samej lidze (analogicznie jak nie pozwalają być właścicielem dwóch klubów), ponadto gdzieś tę informację można by było znaleźć. Np tu: odnośnik
4 grudnia 2011, 23:42 / niedziela
LGPG
I w Serocku też jest fajnie, jeśli wiesz o czym mówie
4 grudnia 2011, 23:47 / niedziela
Miasteczko znam ale nie miałem przyjemności bywać tam po 22 ;)
5 grudnia 2011, 00:06 / poniedziałek
Jebać Serock. Mandat za prędkość tam dostałem!
5 grudnia 2011, 00:16 / poniedziałek
Do końca roku Kuchara w klubie nie będzie. Obecny skład nie gwarantuje nawet utrzymania. Trzeba wyłożyc siano, a ten Pan i wykładanie siana...wąż z kieszeni by go ujebał przecież... Swoją ''wizje'' budowy Wielkiej Lechii zmarnował rok temu, gdy trzeba było trochę doinwestować(wzmocnienia), ale on wolał okroić kadrę jak się da...Dziś ,każdy potencjalny kupiec wie, że nikt Kuchara w Gdańsku nie chce, a każdy dzień to spadek ceny...,stąd jego kłamstwa, że nie ma tematu sprzedaży akcji
5 grudnia 2011, 00:29 / poniedziałek
Napisałem na ich forum, wykorzystując między innymi post Dręczyciela. Zgadnicje co. Moderator nie opublikował:] Ale ich kibice ciągle siedzą na naszym forum, no to przeczytają sobie tutaj.

Czytam to i czytam i nie mogę uwierzyć. Ci czarni-niby-kulturalni, którzy co i rusz podkreślają, że JW nie jest im do niczego potrzebny, w absolutnie żałosny sposób usiłują dodać sobie animuszu.

Tak, tak, drodzy Poloniści. Wy doskonale wiecie, że bez JW wracacie tam, skąd Was wyciągnął - w czeluści drugiej ligi.

Wypisujecie tu takie bzdury, że połowa Gdańska umiera ze śmiechu. Cytujemy sobie Wasze wypowiedzi i - prawdę powiedziawszy - nie wiemy za bardzo, jak to komentować. Bo jak można się odnieść do rewelacji takiego - jak Ci tam kolego? - Linekera, który twierdzi, że frekwencja na Lechii "dupy nie urywa". To popatrzmy:

1. Lechia Gdańsk - 20 651 (7 meczów, łącznie 144 554)
13. Polonia Warszawa - 3 589 (9 meczów, łącznie 32 300)

Wy możecie jedynie pomarzyć o takiej, "nieurywającej dupy" frekwencji. Jesteście dwumilionowym miastem, a ten kurnik nie wypełniał Wam się w pełni nawet kiedy Wojciechowski Wam zrobił bilety po 5 zeta. Jeśli on odejdzie z Polonii, to to będzie tylko i wyłącznie Wasza wina. Bo gdybym to ja wykładał kasę, to też wolałbym piękny stadion i potencjał kibicowski, zamiast tej beznadziei z K6. Przykro mi, taka jest prawda.

Z niewiadomych przyczyn uważacie, że jesteście "bardziej medialni", niż Lechia. To bardzo ciekawe, bo najbardziej medialną osobą u Was jest sam Wojciechowski. A kibicowsko? Na mieście Was nie ma. Mieszkałem 8 lat w Warszawie i nigdy na mieście nie spotkałem kibica w szaliku Polonii. Na wyjazdy nie jeździcie, Waszymi najbardziej znanymi kibicami są ksiądz i Oleksy. Pięknie, pięknie.

Dalej. W tych Waszych maleńkich główkach się ubzdurało, że prócz Was wszyscy są prowincją. Okej, niech Wam będzie. Tylko to Wy się mieścicie w samym środku niczego. W góry daleko, nad morze daleko, do granicy daleko. My na weekend wyskakujemy do Szwecji, a Wy nad Zegrze. Infrastrukturę macie dużo gorszą, niż my - za wyjątkiem jedynie metra, które faktycznie jest fantastyczną sprawą.

Nie płaczcie już, tylko przyjmijcie do wiadomości, że nas wali Wojciechowski. My chcemy kogokolwiek, kto wykupi udziały Kuchara, bo ten jako inwestor - w naszym odczuciu - się nie sprawdza. A to, że bez Józka lecicie w dół? Doprawdy, kompletnie nas to nie obchodzi.

A i jeszcze jedno, bo nie mogę się powstrzymać: użytkownik Jardel lubi chyba brzydkie kobiety, skoro twierdzi, że Gdynia jest ładna. Zaledwie stuletnie miasto, bez cienia zabytku. Bez charakteru i uroku. Brawo, brawo:)
5 grudnia 2011, 00:35 / poniedziałek
Duchu zanim znów zaczniesz pisać na cudzych forach przypomnij sobie co myślisz o pajacach, którzy napinają się na naszym. Dla mnie to strasznie słabe
5 grudnia 2011, 00:37 / poniedziałek
Serock zajebiste miejsce na różne tam .........
5 grudnia 2011, 00:48 / poniedziałek
ewinsopot

Racja, ale czy ja piszę nieprawdę?:)
5 grudnia 2011, 00:55 / poniedziałek
Jeszcze jedno. Pozdrawiam mojego dobrego kolegę EMDa, prawdziwego Polonistę, który chyba się na mnie obrazi za ten wcześniejszy post i od godziny mi truje swoje racje na gg :D
5 grudnia 2011, 00:57 / poniedziałek
całą litanie chciałem wrzucić na ich forum ale cenzury nie przeszło.
Pracowałem w stolycy troche czasu, szaro brudno i rozległo:)
Najlepiej tam się samochodem jeździ, konkretnie i z kulturą.
5 grudnia 2011, 01:04 / poniedziałek
Mój kumpel twierdzi, że moderatora po prostu nie ma. Więc może zarzuty nieco na wyrost. Poczekamy, zobaczymy.
5 grudnia 2011, 01:29 / poniedziałek
Przez chwile pomyślałem, ze jw ma 30 % akcji druteksu ;)) w sumie to byloby logiczne bo bylby akcjonariuszem spolki ktora dostarcza mu okna czyli zysk po czesci zostaje w jego kieszeni. Coraz lepsza ta ukladanka
5 grudnia 2011, 08:19 / poniedziałek
Kuchar jest w Radzie Nadzorczej Slaska Wroclaw powtarzam to jeszcze raz. Jest to informacja z aktualnego KRS Slaska. Niestety nie moge zalaczyc print screena na potwierdzenie moich slow gdyz forum nie daje takich technicznych mozliwosci. Jesli ktos chce print screena moge podeslac na meila.
5 grudnia 2011, 08:45 / poniedziałek
Możesz screena wrzucić na jakiś hosting, a tutaj dać linka.
5 grudnia 2011, 08:51 / poniedziałek
Mane, technicznie jestem cienki wiec nawet nie wiem jak to zrobic:)
5 grudnia 2011, 09:01 / poniedziałek
np. tu wrzucasz plik, linkujesz go

odnośnik
5 grudnia 2011, 09:26 / poniedziałek
Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Domański Michał Członek Zarządu
Birka Kamil Członek Rady Nadzorczej
Waśniewski Piotr Prezes Zarządu
Myszka Aleksander Członek Rady Nadzorczej
Janicki Michał Członek Rady Nadzorczej
Patalas Włodzimierz Kazimierz Członek Rady Nadzorczej
Mrówczyński Sebastian Członek Zarządu
Birka Józef Członek Rady Nadzorczej
5 grudnia 2011, 09:26 / poniedziałek
Trzeba trochę ochłonąc. Nie mamy żadnych oficjalnych informacji, wiec najlepiej dać sobie spokój z tym tematem, do czasu jakis sprawdzonych newsów.
Widać ze każdy z nas jest rozczarowany dotychczasowymi poczynaniami Kuchara i wbrew temu co mysla polonisci, nie tyle chcielibysmy JW w Lechii ile chcielibysmy aby w koncu ktos zaczął mysleć w klubie, oczekujemy odważnych posunięc przede wszystkim w sferze sportowej.
Prawdopodobnie nikt nie liczy juz na to, ze obecnego własciciela na to stać.

TYLKO LECHIA!
5 grudnia 2011, 09:42 / poniedziałek
asas - prawdopodobnie nie ten KRS i nie ten Śląsk :) sprawdź numer KRSu, formę prawną i adres tego podmiotu
5 grudnia 2011, 09:54 / poniedziałek
Ok, moj blad bo dotyczy to spolki Slask Wroclaw Sportowa Spolka Akcyjna a nie WKS Slask Wroclaw. Sorry za zamieszanie:)
5 grudnia 2011, 10:18 / poniedziałek
A tak swoja droga to nie sądze by to Wojciechowski kupil Lechie. On ma swoja Polonie ktora gra coraz lepiej i naprawde silny sklad. T czy Kuchar sprzedal akcje nic nie wiemy oficjalnego. Jesli juz to Drutex mogl cos kupic.
5 grudnia 2011, 11:21 / poniedziałek
A mnie zaskakuje cisza na wszystkich ważnych naszych portalach www .Jakby ktoś wprowadził blokadę informacji,to by znaczyło że negocjacje idą ku końcowi?
5 grudnia 2011, 11:24 / poniedziałek
Co z tego, że groclin w tej chwili dobry zespół, jak lepsi piłkarze niż tych co ma, już raczej nie przyjdą do niego i nie chodzi tu tylko o kasę. Piłkarzom wyższej klasy też trzeba zapewnić odpowiednie warunki do gry w piłkę i do trenowania, więc nie sądzę, żeby komuś chciało się grać w drużynie z takim kurnikiem jak ma groclin. Wiadomo już, że prezydent Stolycy pani HGW, stadionu przy K6 rozbudowywać nie będzie. Nie będzie też ośrodka treningowego jaki miał powstać obok stadionu, za to w Gdańsku jest stadion klasy Elite + rozpoczęte działania w kierunku budowy ośrodka szkoleniowego w Bystrej pod szyldem Lechii. Poza tym najważniejsza sprawa w tej całej kwestii, która jest naszą główną kartą przetargową to potencjał kibicowski. Tylu kbiców co w całej rundzie przyszło na K6, tyle było praktycznie u nas na meczu otwarcia z Craxą (K6 - 35,300 widzów przez całą rundę, a w Gdańsku 34,444 na 1 meczu). Szczególnie urzekająca jest liczba widzów przy K6 na meczu z Górnikiem Zabrze (oszałamiająca liczba 2,500 tys widzów na meczu). Kibicowska prowincja. Nie trzeba być biznesmenem, żeby stwierdzić w jaki klub bardziej opłaca się inwestować.

Zresztą niech przyjdzie byle kto... byle był to ktoś z głową, gotówką i pomysłem jak ogarnąć cały ten syf, który natworzył Kuchar i jego klika z Żelemem na czele.
5 grudnia 2011, 11:57 / poniedziałek
Przecież nawet Podbeskidzie ma większy potencjał kibicowski od Polonii/Groclinu (nieobrażając Podbeskidzia) Ministrantki na wyjazdy nie jeżdżą a jak juz im sie raz na pół roku uda w 100 osób zebrać to sie podniecają jak nie wiem co :) Aż dziwne, że ktoś chciał inwestowac w klub który kibiców to ma tyle, że jak by chcieli zapełnic swoj kurnik to by bezdomnych z centralnego musieli pozbierać a i pewnie by jeszcze brakło :)
5 grudnia 2011, 12:02 / poniedziałek
Zauważcie, że zawsze gdy ukazywały się jakieś ploty na temat Lechii, oficjalna strona zawsze ukazywała w moment oświadczenie Lechii prostujące lub demontujące ploteczki... teraz jak jest? CISZA...
Jeszcze trochę zjadę z wątku...
DiscoPolowcy będą mieli "nowe trybuny" hehe...
Treść ze strony stadiony.net

"Warszawa: Nowe trybuny dla Polonii? Najpierw mobilne

Pojemność stadionu przy Konwiktorskiej może wzrosnąć z 7 do 12,5 tys. miejsc siedzących. Wniosek w tej sprawie trafił już do komisji sportu rady miasta. Jednak dwie nowe trybuny mają być konstrukcjami mobilnymi – podaje serwis Konwiktorska6.pl.

Krok po kroku stadion Polonii Warszawa będzie zmieniał się na lepsze. Pierwsza w kolejności będzie murawa, której wykonawcę właśnie wybrano. Nową murawę w maju 2012 r. położy firma Tamex. Koszt inwestycji wyniesie ok. 1,2 mln zł.

Tymczasem 22 listopada WOSiR rozpisał przetarg na wymianę zaplecza sanitarnego trybuny głównej. Prezes WOSiR Janusz Kopaniak w rozmowie z Konwiktorska6.pl zdradził też, że złożył kilka wniosków do Wiesława Wilczyńskiego, przewodzącego komisji sportu w radzie miasta. Pierwszy dotyczy rozebrania baraków przy trybunie głównej i budowy w ich miejscu piętrowego pawilonu. Usunięta ma być też bieżnia i stare ogrodzenie boiska.

I wreszcie jako ostatnie powinny pojawić się przy Konwiktorskiej nowe trybuny. Mają być dwie – za bramkami – i będą też tymczasowe. – "Oczywiście trybuny mobilne miałyby nowoczesne kontenery, to nie byłaby prowizorka. Jeżeli tylko byłaby możliwość rozbudowy obiektu, wtedy te trybuny można byłoby przenieść na inne obiekty warszawskich klubów" – deklaruje Janusz Kopaniak w rozmowie z Konwiktorska6.pl. Według danych serwisu liczba miejsc mogłaby wzrosnąć dzięki takiemu krokowi do 12,5 tysiąca."
5 grudnia 2011, 12:10 / poniedziałek
No dobra ale nawet jakby mieli nowy stadion (co i ta jest niemożliwe) to kto na niego bedzie chodził? Przeciez w rok nie wychowają sobie tysięcy kibiców w dodatku przy Legii która ich trzyma pod butem jak burą suke. hehe
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.299