Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 8/42

5 grudnia 2011, 12:25 / poniedziałek
Obejrzyjcie sobie tvextraklasanet.W pewnym momencie pada zdanie od Basałaja które ponoć miał wypowiedzieć pan Wojciechowski :"Polonią to niech sie pani prezydent martwi"W tym samym materiale pada tez tekst też Basałaja że mecz z Groclinem był dziwny?
5 grudnia 2011, 14:02 / poniedziałek
wideo materiał na ekstraklasa.tv
odnośnik
5 grudnia 2011, 14:26 / poniedziałek
5 grudnia 2011, 14:31 / poniedziałek
Buracki ten Twój link to powielanie przez pismaków poprzednich informacji- zreszta przestałem to czytać w miejscu gdzie było napisane, że Radio Gdańsk podało informacje, że Wojciechowski kupił Lechie.
Typowe pismakowe przekłamanie słów innych ludzi.
5 grudnia 2011, 14:34 / poniedziałek
Sorki, skoro juz bylo, na oficjale info mysle ze trzeba bedzie poczekac minimalnie jeszcze tydzien.
5 grudnia 2011, 14:36 / poniedziałek
I co na to powie kolega Fuji83?
5 grudnia 2011, 15:23 / poniedziałek
Dla mnie sytuacja jest niezwykle prosta:

Faktycznie wszystko jest dogadane między Kucharem, a JW i tylko czeka na odpowiednie podpisy i Walne [chyba tak to wygląda od strony formalnej].

Obaj panowie zawzięcie zaprzeczają - nic dziwnego. Jak myślicie - jak by zareagowali piłkarze obu drużyn w ostatniej kolejce tego roku gdyby się o tym dowiedzieli?

Jeżeli faktycznie tak jest, to pewnie oficjalna informacja zostanie ogłoszona za tydzień.
5 grudnia 2011, 16:08 / poniedziałek
Próbowałem czegoś więcej się dowiedzieć, nikt nic nie wie nikt nic nie słyszał, tak to wygląda. Jakaś dziwna atmosfera czyżby bali się nowego.....
5 grudnia 2011, 17:15 / poniedziałek
Ale ubaw z tego forum ministrantek :) napinają sie, że czytamy ich forum a sami tu zaglądają :) Dla waszej wiadomości czarne dziewczynki to przypomnijcie sobie kto ostatnio idąc na mistrza walczył o utrzymanie. A co do frekwencji to 15 tyś na Lechii to nie problem, bo jak bedzie lepsza drużyna to i ludzi bedzie wiecej na stadionie, a dla was taka liczba jest nieosiągalna w dodatku nawet w II lidze Lechia jest atrakcyjniejsza od Groclino/Polonii który w Warszawie ma kibiców tyle co Garbarnia w Krakowie (proporcjonalnie). Jesteście tak żałośni, że nawet takie pionki jak KurwiArka was olała hehe :) Tak tak my wiemy, że teraz sracie po gaciach żeby te plotki o JW nie okazały sie prawdą. Co by oznaczało dla was upadek i co tydzien wpizde od jakiegoś osiedlowego prolegijnego klubiku.
5 grudnia 2011, 17:21 / poniedziałek
i dalej to,że 11tys ludzi to żałosna frekwencja.. kurwa "kibice" z klubu z 3tysiacami na mecz,mając 3!!! miejsce w tabeli, śmieje sie z drużyny która będac na 12 miejscu, z 4 pkt nad strefa spadkowa miala na ostatnim meczu 11tys...

Ja nie wierze, że można być aż tak wielkim debilem.
Myślałem, że mając arkę w pobliżu już wiekszego debilstwa nie poznam- myliłem sie.
5 grudnia 2011, 17:25 / poniedziałek
A według ich moderatora w Gdańsku nie ma gdzie sie uczyć i wgl jesteśmy żałośni, słabi i jest nas coraz mniej - WYMIERAMY!!!! aaaaaaaaaaaaaa :( No i wgl Gdańsk jest brzydkim miastem porównywalnym do ich ubogich dzielnic stolycy :D Beka, że chwalą sie tak Warszawą skoro w niej nawet nie istnieją :)
5 grudnia 2011, 17:38 / poniedziałek
Po co wy tam wchodzicie?
5 grudnia 2011, 17:59 / poniedziałek
Po jakiego chuja swoje posty na forum Lechii kierujecie do fanów Polonii ?Tak się znich śmiejecie a oni w przeciwieństwie do was mają na tyle rozumu,że nie odpisują na te żałosne zaczepki co pewnie was niezmiernie złości bo nie macie na kogo pobluzgać.Siegnijcie trochę głębiej w swoje głowy to może sobie uświadomicie,że jest coś ważniejszego niż japońskie na forum,pozdro dla normalnych.
5 grudnia 2011, 18:01 / poniedziałek
dokładnie. Chce się Wam czytać co podludzie tam o nas piszą? Gównem są i gównem pozostaną.
5 grudnia 2011, 18:05 / poniedziałek
W ostatnim zdaniu zamiast zwrotu ...japońskie napinki... miało być ...napinki na forum..Taki błąd z komórki wskoczył;)
5 grudnia 2011, 18:13 / poniedziałek
Rekin nadal podtrzymuje to co napisalem bo jest to informacja od osoby ,ktora jest zbyt powazna persona ,zeby puszczac glupie plotki. JW zaprzecza ale jesli ktos sluchal dzis RG ok. godz. 8 00 to byla mowa o tym iz po spotkaniu z Jaga najprawdopodobniej zostanie podana oficjalna informacja dotyczaca interesujacej nas kwestii. Sam jestem mega zniecierpliwiony i chcialbym juz poznac ostateczna decyzje ale jak widac wszyscy musimy sie jeszcze yzbroic w cirpliwosc.
5 grudnia 2011, 18:14 / poniedziałek
Kórwa mac!!!!,........ To już jest chore !!!!!!!!!!! .Jest Poniedziałek godzina 18 ,a nasz zarząd schował sie w pizdu,.......... Odezwijcie sie mośki .Nawet zdementujcie
DAJCIE ZNAK ZE ŻYJECIE~.No chyba że was Józio samochodem do lasu wywiózł[ironia mode on] .Lud białozielonmy domaga sie info!!!!!!!!!!!!
5 grudnia 2011, 18:17 / poniedziałek
kiełbasa myśle, że jak raz tam kiedyś podali dementujące info to teraz do czasu (prawdopodobnego oficjal info o inwestorze) będzie na głównej cicho w tej sprawie. Pozostaje cierpliwie czekać (choć to trudne :)).
5 grudnia 2011, 18:17 / poniedziałek
incognito:

Nie odpisując, bo u nas jest dwudniowa karencja po założeniu konta;]
5 grudnia 2011, 18:22 / poniedziałek
To mogli by dać chociaż info ze toczą sie "jakieś" negocjacje .
Taką tajemnice stosuje sie w negocjacjach przetargopwych gdzie jest dwóch oferentów,a nie przy zwykłym kupnie udziałów?????
5 grudnia 2011, 18:25 / poniedziałek
Myśle, ze to była kiełbasa wyborcza, teraz mamy pasztet a na końcu i tak okaże się ze to była kaczka dziennikarska. Tak czy owak uważam, ze Kuchar to kawał cwanej świni.
5 grudnia 2011, 18:25 / poniedziałek
Nie chce juz podkrecac ale ile to juz razy zdarzylo sie ,ze im bardziej ktos zaprzeczal tym bardziej cos bylo na rzeczy. Poza tym takiemu czlowiekowi jak Kuchar nie wierze w ani jedno slowo bo w balona zrobil nas juz rowno.
5 grudnia 2011, 18:41 / poniedziałek
Dla mnie ta cisza jest bardzo wymowna i raczej jasna. Obecny Zarzad nie bedzie informowal o czyms co jest dla nich byc moze malo przyjemne. Wraz z przyjsciem nowego wlasciciela pojawi sie nowy zarzad, co bedzie oznaczalo koniec Grubasow i Hjenkow. Nie wiem kto bedzie nowym wlascicielem Lechii ale ktokolwiek nim bedzie nie sądzę by ten zarzad utrzymal sie do rundy wiosennej.
5 grudnia 2011, 18:58 / poniedziałek
nie wiem kto tu jeszcze słucha lub czyta wypowiedzi kuchara;
parafrazując "misia" "ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział" odnośnie planów wobec Lechii..
niech święta spędzi już jako były "inwestor" Lechii ;-]
5 grudnia 2011, 19:01 / poniedziałek
jeśli JW przejmie udziały od Kuchara tzn , że musiał je jeszcze od kogoś odkupić w bonusie, dlaczego? bo myślę , że 51% go nie satysfakcjonują niby Lechia by była jego ale decydować do końca o wszystkim chyba nie może. Poza tym jesteśmy na dzień dzisiejszy w szarej dupie a jego marzeniem jest mistrzostwo. To znaczy, że od nowa będzie tworzył drużynę. Za dużo niejasności i tyle samo za.

Kupując Lechię musi sprzedać Polonię, bo nie wierze aby Lechię zapisał na blondynkę.
obiecał nie zostawić Polonii jak ta utrzyma pozycję 1-4 a może podbija cenę dla przyszłego właściciela czarnych koszul??

O tym temacie można napisać telenowele :)
5 grudnia 2011, 19:01 / poniedziałek
Prezent na Mikołaja to ma być. Stąd taka tajemnica.
5 grudnia 2011, 19:06 / poniedziałek
Nikt z nas nie jest ani blisko JW, ani Kuchara czy innego Drutexu i nie mamy nawet pojęcia jaki interes mógłby mieć ktoś rozsiewający podobne plotki. Ale nie takie rzeczy robi się w biznesie, w każdym razie powodów może być mnóstwo. Wcale nie musi to mieć dużo związku z prawdą. Oczywiście życzę nam wszystkim, żeby Kuchar jak najszybciej pożegnał się z Lechią, ale po chłodnym przemyśleniu nie podniecałbym się tak bardzo tymi przeciekami. Poza tym, o ile Kuchar mógł stracić twarz wśród grupy kibiców (wypieranie się obietnicy zatrudnienia ludzi przy PLG1), tak w wypadku sprzedaży udziałów Lechii po wyraźnych i wielokrotnych zaprzeczeniach już żaden partner biznesowy nie uwierzy w żadne jego słowo. A to może być akurat dla niego trochę bolesne.

PS. Za takie jaranie się forami ministrantów powinny się posypać bany.
5 grudnia 2011, 19:14 / poniedziałek
od 5 stron pierdolicie o niczym, jeden drugiego nakręca a info brak.
5 grudnia 2011, 19:17 / poniedziałek
twuj stary A co my kórwa mamy robic???? Wszyscy jesteśmy biało zieloni ,nasz zarząd ma nas w dupie wiec zostało nam tylko plotkowanie przez neta,......
5 grudnia 2011, 19:33 / poniedziałek
@twuj stary
A co jest takiego wkurwiajacego w tym,że ludzie na forum swojego klubu piszą,nawet jeśli są to tylko domysły czy marzenia?
Dla mnie wkurwiajace jest wchodzenie na forum nie swojej drużyny i prowadzenie tam niepotrzebnej napinki.
5 grudnia 2011, 19:40 / poniedziałek
Kupno Lechii to nie jest prosta sprawa. Tak naprawdę kupno to nie jednej ale jak znam życie kilku Lechii. Tworzy się kilka spółek córek, każda ma inne zadania, każda na prezesów, różne zobowiązania, weksle, umowy, niektóre spółki są wydmuszkami by generować koszty itp. Nie wiem czy JW jest na giełdzie, ale na bank Wojciechowski musi dać popracować swoim księgowym, muszą zobaczyć zobowiązania, powiązania. Nie może być później tak że kupi Lechię S.A ale spółka Lechia Biało Zielona z.o.o w której syn Kuchara ma 100% ma prawo do barw i Lechia S.A musi płacić jest 1 mln zł miesięcznie przez 10 lat. Oczywiście wyolbrzymiam ale dla Wojciechowskiego to też biznes, on musi wiedzieć ze nie wejdzie w maliny. Jak taki Dawidowski, Vucko i zarząd maja kontakty po 100000 zł miesięcznie? I kto za to zapłaci? Pan Pani zapłaci, czyli my :)
Niech przejrzy księgi, zobaczy rachunki, dajmy gościowi czas.

A co do Polonii. Nigdy nie widziałem ich szali na mieście. Kiedyś się nawet śmiałem ze największym wrogiem Polonii jest ZTM Warszawa. Bo po meczu wszyscy tłumnie wchodzą w szalikach, a już na przystanku Ratusz nie ma ani jednego:) Amba fatima w tym tramwaju czy co?
5 grudnia 2011, 20:08 / poniedziałek
w mieście gdzie mieszka grubo ponad 1,5 mln ludków, 2,5 tysia bardzo łatwo ukryje się :D
5 grudnia 2011, 20:54 / poniedziałek
LP:

Tak mi sie dzisiaj w pracy przypomnialo ze to o czym mowisz odnosnie zalatwienia pracy dla zasluzonych kibicow padlo na spotkaniu odbywajacym sie na terenie Politechniki. Przynajmniej tego jestem pewny bo bylem na tym spotkaniu i jesli dobrze kojarze to spotkanie bylo nagrywane wiec nieczego sie nie wypierac faktow. :)))
5 grudnia 2011, 21:02 / poniedziałek
odnośnik Walczacej o srodek tabeli??? Hm miały byc Puchary juz grube swinie zmieniaja cel :):)szybko
5 grudnia 2011, 21:10 / poniedziałek
odnośnik

Cytacik, który z całego powyższego artykułu jako jedyny wnosi jakieś nowe informacje:

"Cała sytuacja niepokoi także mniejszych akcjonariuszy w spółce, którzy podobno mają wystosować pytania do zarządu, a także chcieliby spotkać się z Kucharem i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące dalszego funkcjonowania Lechii."
5 grudnia 2011, 21:11 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 grudnia 2011, 21:27 / poniedziałek
Odnoszę wrażenie, ze ktoś patrzy z boku na to wszystko i dobrze się bawi. Czas mu wreszcie powiedzieć - sprawdzam.
5 grudnia 2011, 21:42 / poniedziałek
chuj wie kiedy coś się dowiemy, moje źródełka milczą, jutro spotkam się z kolesiem który ma różne powiązania między innymi z JWC, może coś tam wie zobaczymy
5 grudnia 2011, 21:50 / poniedziałek
Zapraszam do obejrzenia magazynu ligowego na polsacie sport bo maja mowic o Lechii.
5 grudnia 2011, 22:36 / poniedziałek
no niestety niemam polsatu sport bo mam cyfre , może ktoś napisać czy co mądrego tam uradzili?
5 grudnia 2011, 22:57 / poniedziałek
O Lechii były 2 zdania. Już kończą, więc nic...
5 grudnia 2011, 23:03 / poniedziałek
Sorry ale Borek w chuja przywalil i wolal podjac temat LKSu czy Nakoulmy wiec niec o nas nie bylo.
5 grudnia 2011, 23:04 / poniedziałek
Borek z kolesiami nic po prostu jeszcze nie wiedza i tak jak my czekaja az wybuchnie bomba
5 grudnia 2011, 23:05 / poniedziałek
@Fuji83, widzę że Twoje wszelkie informacje, póki co, sprawdzają się w 1945%... nie ma co...
5 grudnia 2011, 23:10 / poniedziałek
Dziki obejrzyj sobie powtorke programu i zobacz co Borek mowi na wizji o najwazniejszych tematach po reklamach.
Pozdrawiam
6 grudnia 2011, 06:11 / wtorek
A co mówił bo mi się nie chce powtórki oglądać ?
6 grudnia 2011, 10:33 / wtorek
Jest Wtorek.A my nadal gówno wiemy.Zaczynam naprawdę podejrzewać że ich Józio do lasu wywiózł[ironia modeon]
6 grudnia 2011, 10:41 / wtorek
Mysle ze dowiemy sie w przyszlym tygodniu gdy skonczy sie runda. Informacja o zmianie wlasciciela w trakcie sezonu nie wplynelaby pozytywnie na morale zainteresowanych druzyn. Na stronie oficjalnej Lechii nie pojawiaja sie zadne infomacje dotyczace pierwszej druzyny, zadnych info na temat sparingow ktore maja byc rozegrane. Widac ze kub jest w przebudowie.
6 grudnia 2011, 11:46 / wtorek
Panowie spokojnie wszystko sie wyjaśni tydzien, dwa po meczu z jaga
6 grudnia 2011, 13:41 / wtorek
"- Docierają do mnie informacje, że podobno akcje sprzedałem albo nie sprzedałem. Nie możemy rozmawiać o czymś, co jest kompletnym absurdem. Odsyłam przede wszystkim do kodeksu spółek handlowych. Nie mam możliwości sprzedania czegokolwiek bez zgody walnego zgromadzenia akcjonariuszy, a prawo pierwokupu mają pozostali udziałowcy. Nie wiem, komu zależy na rozsiewaniu tych nieprawdziwych informacji, ale na pewno nie służy to dobru Lechii - powiedział w niedzielę Andrzej Kuchar, właściciel większościowego pakietu akcji Lechii."
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017