Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Plotka dnia czyli kolejny "farmazon?" o kupnie Lechii...

strona 9/42

6 grudnia 2011, 13:51 / wtorek
Janek jak byś przeczytał wątek to byś wiedział, że kuchar kłamie bo nie musi posiadać zgody na sprzedaż akcji większości akcji Lechii. Po drugie ten tekst już był tu wklejany przynajmniej 5 razy więc... ogarnij się!!
6 grudnia 2011, 13:59 / wtorek
Ogólnie rzecz ujmując wątek do przeniesienia na koniec i odświeżenia za jakieś 7 lat, kiedy skończy się Kucharowi umowa z Lechią.
6 grudnia 2011, 14:48 / wtorek
Smutny
jaką umowę ma podpisaną Kuchar z Lechią?
6 grudnia 2011, 15:07 / wtorek
Taką:

odnośnik
6 grudnia 2011, 15:15 / wtorek
Opis jest bardzo ogolny i w ogole nic nie mowi o sposobach rozwiazania umowy. A jak wiadomo kazda umowa ma klauzuje jej rozwiazania przed terminem jej zakonczenia.
6 grudnia 2011, 15:30 / wtorek
cytat z linku pow.:
Środki na bieżącą działalność Klubu będą przekazywane przez inwestora lub podmioty z nim współpracujące przez 10 najbliższych lat, począwszy od obecnego sezonu.

I pytanie?
Ile środków przekazał Kuchar i podmioty z nim współpracujące?

Kilka pytań do strażników pieczęci, którzy powinni nazywać się rycerze w milczeniu zaklęci:
- za ile sprzedaliście Lechię?
- czemu tak tanio?
- czy mieliście świadomość tego numeru ze SPORTFIVE?
- czy SPORTFIVE dał chociaż złotówkę z tych obiecanych pieniędzy?
- czy w związku z brakiem kasy myśleliście o podniesieniu kapitału spółki i dofinansowania w ten sposób klubu?
- co Wy zamierzacie zrobić w związku z kryzysem w jakim wpada Lechia?
- z czego będziecie (jako właściciele) finansowali utrzymanie PGE arena, jak Lechia będzie w 1-szej lidze?
6 grudnia 2011, 16:11 / wtorek
Przekazanie środków przez Kuchara i podmioty z nim współpracujące przewidziane jest dopiero w 9-tym roku od powstania spółki. To jest taki stopniowy rozwój by już w 10 roku nie trzeba było nic dokładać a tylko wyciągać ze spółki miliony.
6 grudnia 2011, 19:17 / wtorek
O jakim wpływie na morale drużyny mówicie???? nasi kopacze wiedzą już pewnie od dawna,co było widać na ostatnim meczu
6 grudnia 2011, 20:28 / wtorek
Tak sobie przeczytałem cały wątek, przeanalizowałem krótką historię Lechii Andrzeja Kuchara /2 lata i 9 miesięcy to i tak stanowczo za długo/ i nasuwa mi się tylko jeden wniosek. Kuchar zrobił interes życia, czyli tanio kupił udziały w Lechii i sprzeda(ł) je z gigantycznym /może być dużym/ zyskiem. Takie sprawy jak dobro i interes klubu kompletnie się dla niego nie liczyły. To po prostu była zwykła transakcja, taka jak na giełdzie czy na jakimś rynku :-/ Smutne ale prawdziwe...
7 grudnia 2011, 17:14 / środa
Dobra.Jest Sroda po 5 godzinie.Stan wiedzy nadal jest zerowy. co wiemy?
Że Kuchar złożył prepozycie druteksowi [co ci potwierdzili w Weszło.com]
Całą reszta to domysły oparte na jednej plotce i przeciekach z forum, zgadza sde?

A jeżeli nie chodzi tu tylko o udziały pana Kuchara?.Czy ktoś wie jak by wyglądała sytuacja ,gdyby ktoś chciał kopic wszystkie udziały Lechii?
7 grudnia 2011, 18:06 / środa
Mam nadzieje że nikt nie będzie mógł kupić wszystkich akcji bo historia się powtórzy .W/g mnie jest coś na rzeczy bo by nic nie pisali.Natomiast kiedy kuchar sprzeda czy nie sprzeda dowiemy się najwcześniej po meczu z jagą.Podejrzewam że Kuchar wkurzył się po tym jak zarząd naciskał go na zwolnienie Kafara .Zgodził się na to ale sprzeda akcje bo mu coś już nie pasuje.To ostatnia chwila by to zrobić bo boi się że Lechia może spaść.Mam nadzieje że ten co kupi te udziały wie dobrze ile powinien wydać przez najbliższe 2-3 lata na Lechię.
7 grudnia 2011, 18:28 / środa
sprzeda akcje bo wie ze zeby utrzymac Lechie trzeba wlazyc kilka baniek
7 grudnia 2011, 19:06 / środa
Jeśli do jakichkolwiek rozmów doszło to w bardzo wąskim gronie, ludzie których znam nic, ale dosłownie nic nie wiedzą. Jedynie pismak potwierdza. Jak dla mnie temat do kasacji.
7 grudnia 2011, 19:11 / środa
LGFT74 Tylko po co? po jaką cholerę ktos roznosi te plotki?
7 grudnia 2011, 19:38 / środa
jeśli rzeczywiście to wszystko, to medialne bicie piany i w Lechii nie pojawi się prawdziwy inwestor (niezależnie czy to Wojciechowski czy ktoś inny) to czeka nas naprawdę ciężka przyszłość..
te nieudaczniki z nierządu i pseudoinwestor kuchar prowadzą Nasz Klub na samo dno :(
7 grudnia 2011, 19:52 / środa
kiełbasa
Pytasz się mnie o takie rzeczy, a skąd ja mam wiedzieć ?
7 grudnia 2011, 21:02 / środa
W ostatnich tygodniach wszystkie media obiegła informacja, że Andrzej Kuchar zamierza sprzedać swoje akcje w Lechii i w roli inwestora miałby go zastąpić właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski. To byłoby dobre rozwiązanie dla Lechii?
– Poznałem pana Wojciechowskiego, ale nie miałem okazji z nim współpracować. Ponieważ nie ma tematu sprzedaży akcji, nie ma też sensu dywagować, czy to dobre rozwiązanie dla Lechii. Przy okazji chciałbym podkreślić, że jakąkolwiek transakcję sprzedaży akcji można przeprowadzić wyłącznie za zgodą organów statutowych spółki, a w przypadku Lechii SA akcjonariusze serii A mają prawo pierwokupu. Nie wiem zatem, jaki jest cel kolportowania plotek. Nie służy to bowiem przezwyciężaniu kryzysu sportowego, w jakim znalazła się Lechia.

odnośnik
7 grudnia 2011, 21:29 / środa
Myślę, że to chwilowo zamyka temat. Przynajmniej do końca sezonu.
7 grudnia 2011, 21:33 / środa
więcej na oficjalnej:
odnośnik
całośc będzie w "Lechiście"

cóź wynika z tego że smętny dziadek kuchar dalej będzie "budował" wielki klub..
koszmar :(

taki cytat
(..)
"Turnowiecki: Końcówka tabeli ligowej to nie szczyt marzeń, ani naszych możliwości. Mimo wszystko wierzę jednak w Lechię i przy zastosowaniu pewnych korekt, w dobrą przyszłą rundę tego zespołu."

korekty? co za bełkot, konieczne są gruntowne zmiany, korekty to niech on robi odnośnie swojej wagi :/
7 grudnia 2011, 21:34 / środa
graaf - jak coś wklejasz to spójrz na źródło i wklej całość.
Więcej : odnośnik
7 grudnia 2011, 22:06 / środa
Spokojnie a co ma powiedziec na 4 dni przed meczem z jaga Trunowiecki, ze sprzedal akcje Wojciechowskiemu. Wszystko wyjasni sie pare dni po meczu z jaga. Sprzedaz jest przyklepana.
7 grudnia 2011, 22:09 / środa
Gruby jest całkowicie oderwany od rzeczywistości.Korekty?3/4 skladu do wyjebania plus on sam z inwestorem 60 baniek budzetu.Wszystko po staremu w Gdańsku - wielkie plany i wielki chuj.Jak zawsze.....
7 grudnia 2011, 22:10 / środa
i po chuj to komu było
7 grudnia 2011, 22:12 / środa
gruby jest tylko pracownikiem, jak piętaszek u robinsona.........
7 grudnia 2011, 22:23 / środa
Mnie osobiście kurwica bierze jak widzę co się z Naszym ukochanym klubem dzieje.

To jest jakiś dramat!
7 grudnia 2011, 22:40 / środa
Oby osoby sugerujące, że coś wiedzą i temat sprzedaży jest przyklepany, miały rację. Jeśli Kuchar zostanie z udziałami to nie wiem co to będzie: w dalszym ciągu nie mamy w ogóle dyrektora sportowego a ten mówi o kontynuowaniu budowy Wielkiej Lechii...
7 grudnia 2011, 22:57 / środa
On może budować ale wielką krokiew
7 grudnia 2011, 23:08 / środa
Nie przesadzaj,deski kosztuja :)
7 grudnia 2011, 23:46 / środa
LGPG - Będę pamiętał :)

Fuji83 - odniesiesz się jakoś do tego ?
8 grudnia 2011, 00:48 / czwartek
temat do natychmiastowego wywalenia jak slyszymy kuchar dalej bedzie dowodzil
8 grudnia 2011, 07:54 / czwartek
Jesli faktycznie jest to zwykła plotka i nic nie było na rzeczy, to jedyne wytłumaczenie jest takie , ze JW chciał troche postraszyć władze Wawy i wywalczyc cos dla siebie (nie wiem co, bo nie interesuje sie tym). Jednak jego tarcia z miastem sa powszechnie znane. Oczywiscie sam nie rozpuszczał tych plotek tylko jego ludzie, on oczywiscie zaprzeczał, bo nie moze być złapany na opowiadaniu głupot dla podbudowania swojej pozycji wobec HGW.
Innym wytłumaczeniem, tym razem z naszego podwórka moze być, podbijanie ceny lub mobilizacja innych chetnych do kupna Lechii. Chodzi tu o Drutex, który nie zaprzeczył ze prowadził jakies rozmowy z Kucharem. A ze plotka stała sie zbyt głosna to Kuchar z Turnosiem musieli oficjalnie zaprzeczyć.

Takze już od nastepnego poniedziałku mozemy zapadać w dłuuugi sen zimowy, bo w kwestii transferów nic sie nie zmieni. Oczywiscie Legia, Wisła i inni juz przed koncem roku bedą mieć poukładane klocki, za to my około lutego bedziemy testować piłkarzyki z youtuba. Obudzimy sie z tego snu zimowego w marcu i oby nie z reką w nocniku.

TYLKO LECHIA!
ps. Przy życzeniach świątecznych i ewntualnie noworocznych nie zapomnijmy poprosić Boga o mały cud w maju (tj utrzymanie w extraklasie).
8 grudnia 2011, 08:21 / czwartek
odnośnik
Kolejny raz już to powraca.
8 grudnia 2011, 08:35 / czwartek
Nie ma co sie podniecać takimi doniesieniami. W zasadzie ostatnie zdanie artykułu mówi wszystko. (tzn. potencjał stadionu i miasta powoduje ze Lechia to teraz idealne miejsce do inwestycji). Dlatego teraz każdego kasiastego sponsora/inwestora wszystkie pismaki bedą umieszczać w Lechii.
Póki co mamy centusia Kuchara i "profesjonlanych inaczej" pracowników klubu.

TYLKO LECHIA!
8 grudnia 2011, 09:51 / czwartek
Na miejscu JW wytoczył był sprawę dziennikarzom
Art. 38.
1. Odpowiedzialność cywilną za naruszenie prawa spowodowane opublikowaniem materiału prasowego ponoszą autor, redaktor lub inna osoba, którzy spowodowali opublikowanie tego materiału; nie wyłącza to odpowiedzialności wydawcy. W zakresie odpowiedzialności majątkowej odpowiedzialność tych osób jest solidarna.
8 grudnia 2011, 10:19 / czwartek
Oo Zarząd się znalazł!!!!!!!! to już wyszliście z lasu?? . I całe PIĘĆ dni zajeło wam sklecenie jednego zdania którym zresztą rozwscieczylisacie kibiców?[korekty to se wsadźcie w d,........
8 grudnia 2011, 11:41 / czwartek
Oficjalne info bedzie max kilka dni lub tydzien po meczu z Jagiellonia. A teraz radze panowie juz nie spekulowac nie stresowac i nie potrzebnie sie nie wkurwiac tylko wytrwale czekac :) po meczu z jaga dowiemy sie kto.
8 grudnia 2011, 11:41 / czwartek
dziwna sytuacja zupełnie odmienne głosy dochdzące z róznych stron moim zdaniem są dwa wyjścia:

1. albo nie ma nic na rzeczy, lub rozmowy były i się niepowiodły - Kuchar, Trunowiecki i Wojciechowski mówią prawdę zaprzeczając

ale wtedy kto i dlaczego puszcza takieploty albo ktos kto chce zaszkodzić naszemu klubowi, albo kuchar kombinuje żeby zwiększyć wartość akcji

2. jest coś na rzeczy (bez powodu nie byłoby tylu doniesień medialnych + głosy na forum) sprzedaż jest zaklepana albo doklepywana

ale nie było walnego zgromadzenia, zresztą Kuchar wiemy , że kłamie ale Turnoś do którego mam szacunek jako taki - dobrze wie, że wprowadzając wbłąd i ściemniając teraz strzeliłby sobie w stope bo byłby skończony wsród kibiców

lub widze trzecie wyjscie - nagle po meczu z jagą odbędzie się/lub nie odbędzie walne zgromadzenie i okaże się , że akcje zostały sprzedane bo "nagle" znalazł się chętny inwestor

nie głupie rozwiązanie ale też wszyli by na debili bo ploty chuczą od jakiegoś czasu
8 grudnia 2011, 16:09 / czwartek
Sprzed paru minut:
odnośnik

Co prawda gada głupoty o połączeniu składów, byle nie żadna fuzja... No moim zdaniem to przesądzone. Zagranie z PGE oraz Drutexem typowe na podbicie ceny.
8 grudnia 2011, 16:39 / czwartek
Przecież nie chodzi o fuzję, JW mógłby przenieść karty zawodników do Gdańska, jeśli jest ich właścicielem. Ciekawy jestem jak przyjęta byłaby "nowa Lechia" z zaciągiem Warszawsko - Grodzisko Wielkopolskim??? Tu byłaby niezła zagwozdka, a jeszcze ciekawiej by było gdyby nowy skład zaczął tłuc wszystkich po kolei i piąć się ostro w górę tabeli ;-)
8 grudnia 2011, 17:03 / czwartek
Dobra ekipa by mogła z takiego połączenia wyjść :)
8 grudnia 2011, 17:12 / czwartek
Oby nie doszło do transakcji Kuchar - JW dlaczego? Ponieważ zostanie powtórzony scenariusz z przejęciem Lecha przez Amicę czyli zniknięciem Lechii Gdańsk, nie jako nazwy ale jako klubu . Wg mnie scenariusz możliwy jest następujący ( oby nigdy się nie sprawdziło moje czarnowidztwo ). JW dokonuje zakupu akcji Lechii od Kuchara, ale oficjalne sfinalizowanie transakcji nastąpi po zakończeniu sezonu ( polskie prawo chyba nie zezwala na bycie większościowym udziałowcem dwóch klubów w tej samej klasie rozgrywkowej ). Po zakończeniu sezonu będzie to możliwe ponieważ zarówno Polonia jak i Lechia będą już w dwóch klasach rozgrywkowych. Lechię spotka kontrolowany spadek do I ligi. Dlaczego kontrolowany otóż JW jest bardzo niecierpliwy i nie będzie czekać na zbudowanie nowego zespołu, on go już buduje ( w Polonii ) zespołu, który ma wywalczyć co najmniej Ligę Europejską . Tak więc po dokonaniu zakupu Lechii ( i po jej spuszczeniu do I ligi a później całkowitym wycofaniu z rozgrywek ) przeniesie Polonię do Gdańska i zmieni jej nazwą na Lechia, ale grać będzie na licencji Dyscoboli ( bo na takiej chyba cały czas gra Polonia ). Dlaczego zachowa licencję Dyscoboli a nie Lechii? Ponieważ Polonia / Dyscobolia ( zapewne ) będzie miała prawo gry w rozgrywkach pucharowych, za pucharami idzie kasa, a JW to człowiek interesu. Lechia JW jest potrzebna tylko dla stadionu i widzów na stadionie. Piszę celowo widzów bo jemu nie będzie zależało na nas Lechistach. Nas jest mało, nas jest 6 może 8 tys, a on będzie potrzebował 20-30 tys widzów-hotdogożerców. On zdaje sobie sprawę, że nas utraci, że kibice Lechii nie zaakceptują takiego rozwiązania ( pewnie część się złamie i po pewnym czasie zaakceptuje taki stan rzeczy ) ale to już jest wkalkulowane w jego biznesplan. A co z Lechią ? Zostanie znowu jej odbudowywanie od zera ( od a-klasy ) tylko, że tym razem będzie znacznie trudniej. Dlaczego? Bo prawo do nazwy, herbu i barw będzie w rękach JW, chyba że prawo własności nazwy, barw i herbu nie należy do Lechia SSA. Tak więc na transakcji Kuchar - JW najwięcej mogą stracić kibice Lechii, bo możemy stracić nie tylko miejsce w ekstra klasie ale mogą stracić wszystko. Dlatego ze wszystkich sił pragnę aby do tej transakcji nigdy nie doszło.
8 grudnia 2011, 17:22 / czwartek
Ale nierozgarnięty jesteś. Tyle pisaniny po próżnicy.
Czy mówi Tobie coś hasło - akcje serii A?
8 grudnia 2011, 17:24 / czwartek
O losie co za kretyn! Szkoda klawiatury na takie bzdury. Gość zupełnie nie zorientowany w temacie, a pisze jakby wszystkie rozumy pozjadał...
8 grudnia 2011, 17:40 / czwartek
Żal mi go....
Wejdzie raz na jakiś czas, nieprzeczyta innych postow a pieprzy farmazony.
8 grudnia 2011, 18:50 / czwartek
odnośnik

co jest ,niby nie ma tematu sprzedazy a coraz wiecej sie ukazuje jakis artykulow...wiec ja sie pytam o co kaman albo sa wyssane z palca..albo cos poszlo tylko nikt nic nie pisze.Prezez zdementowal oiwszem ale jak widac jest cos na rzeczy innego.
8 grudnia 2011, 18:55 / czwartek
wp.pl to gorsze gowno niz te cale fakty gw i tym podobne szmatlawce informacyjne.
8 grudnia 2011, 19:08 / czwartek
Wszystko już rozumiem po tych plotkach.Jedno jest pewne Kuchar sprzedaje udziały i robi zamieszanie że ten kupuje lub tamten w celu podbicia stawki.Drutex,PGE,JWC -pewnie żadne z tych .Na pewno ktoś te akcje kupi bo teraz są one najtańsze a widać Kucharowi jest potrzebna kasa.
8 grudnia 2011, 19:08 / czwartek
Jeśli byś zauważył to WP podała informację za weszlo.com, na którym to bloga pisze Iwan.
8 grudnia 2011, 19:09 / czwartek
a Wojciechowski nie może się dogadać z pilkarzami Polonii na rozwiązanie kontraktów za porozumieniem stron i podpisaniem nowych oni pewnie chętnie pójdą za nim na piękny stadion a Wojciechowski lubi zapłacić jak na naszą lige
8 grudnia 2011, 19:20 / czwartek
Jest jeszcze jedna możliwość. Nasz prezes nie ma pojęcia co sie dzieje.Nie jest decyzyjny, a cała sprawa jest między Kucharzem, a Jw. I jednocześnie plotka o pge wcale nie musi byc nieprawda.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.275