Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Kuchara - jak jest?

strona 4/4

5 grudnia 2011, 21:32 / poniedziałek
Jebal go pies. Napoleon biznesu...go mac.
6 grudnia 2011, 09:45 / wtorek
Lechia Kuchara - jak jest?
np tak :
"Póki co tylko z oficjalnych źródeł klubów pierwszej ligi polskiej dowiadujemy się, z kim podczas nadchodzącej przerwy zimowej grać będą towarzysko piłkarze gdańskiej Lechii.
Po tym, jak Olimpia Grudziądz poinformowała, że gdańskim klubem zmierzy się 28 stycznia, dziś o planowanym sparingu z Biało-Zielonymi poinformował Zawisza Bydgoszcz.
Mecz sparingowy Lechia - Zawisza został zaplanowany na 11 lutego. Spotkanie ma odbyć się w Gdańsku, zapewne na obiektach przy ul. Traugutta."
odnośnik
6 grudnia 2011, 16:48 / wtorek
Duch..91, dwa pytania, właściwie ich przypomnienie:

1) Napisałeś, że Kuchar „Nie dostał pieniędzy, mimo iż rada miejska je przyznała.” Możesz wskazać uchwałę rady miasta, podać kwotę? Ze 2 strony temu prosił o to Hektopaskal.

2) Za to Tomas 73 pytał dlaczego Kuchar podpisał umowę z miastem w sprawie stadionu, skoro ta umowa jest według Ciebie tak skrajnie dla niego niekorzystna.

Odpowiedz konkretnie.
11 grudnia 2011, 21:20 / niedziela
runda jesienna 2011 , dzisiejsza kolejna porażka po beznadziejnej kopaninie to obraz degrengolady jaka panuje w klubie :/

Lechia kuchara to jest dramat, właściwie można nazwać to co tworzy ten dziad antylechią;

jaki pan taki kram - za wszystko odpowiada właściciel , dobiera odpowiednich ludzi, weryfikuje ich pracę itd.
Ewidentnie "pana" kuchara niewiele obchodzi to co się dzieje w klubie, nie reaguje na dno sportowe, marketingowe, stadion który miał być żródłem przychodów i sporych zysków staje się zabawką na którą nierządu zaraz nie będzie stać (ciekawe na ile prawdziwe są doniesienia o zaległościach w płatnościach za energię - 1mln) - frekwencja nie zapewnia na dzień dzisiejszy pokrywania chociażby kosztów organizacji meczów..

nie wiem w co gra ta łajza kuchar, czy to celowa gra na przetrzymanie- akcje już sprzedane i lada dzień media to ogłoszą (OBY~!), inaczej to co wyprawia właściciel można nazwać działaniem na szkodę spółki, sabotaż i tyle.;.

Lechia potrzebuje prawdziwego właściciela-inwestora , z kucharem mamy zapewniony na wiosnę spadek do I ligi
26 grudnia 2011, 11:02 / poniedziałek
Od razu po oddaniu do użytku Stadionu Narodowego, odbyła sie na nim impreza BRE Banku na ponad 2 tys. osób - podobno zainteresowanie wynajmem strefy Prestige w celach okolicznościowych jest bardzo duże. Na Legii od dawna odbywają się takie eventy. Wiemy, że na PGE loże się nie sprzedają (chociaż wszystkie kluby poza Lechią sobie z tym nieźle radzą), ale czy tam się dzieją jakieś biznesowe imprezy w międzyczasie? Przecież to są grube pieniądze do budżetu, które - jaki piszą lepiej zorientowani - są dramatycznie potrzebne, bo rośnie zadłużenie Lechii operatora.
8 stycznia 2012, 04:53 / niedziela
"W latach 1994-1998 studiował Politologię na Uniwersytecie Gdańskim. W 2001 roku ukończył tamże Studia na kierunku Integracja Europejska. W latach 1996-2003 pracował w Radiu Gdańsk jako reporter, komentator sportowy, wydawca wiadomości. W 2004 roku został rzecznikiem Pawła Adamowicza - Prezydenta Gdańska. Pracą samorządową zajmował się aż do marca 2007 roku. Pełnił m.in funkcję - koordynatora projektu UEFA Euro 2012, był zastępcą dyrektora w Wydziale Promocji miasta Gdańska. Był redaktorem naczelnym portalu www.gdansk.pl. Podczas wyborów samorządowych w roku 2006 pełnił funkcję zastępcy szefa kampanii Pawła Adamowicza. Po zwycięskich wyborach, w grudniu 2006 roku został zastępcą szefa kancelarii Prezydenta Gdańska."

Jak ktoś taki może być prezesem ekstraklasowej drużyny, jakieś referencje ? jakaś wiedza ?
23 stycznia 2012, 23:45 / poniedziałek
Aż fajnie się czyta ;)

odnośnik
24 stycznia 2012, 12:39 / wtorek
A ilu łyknęło to jak pelikany i potrzebowalo dwóch lat, aby przekonać się o tym, o czym pisałem już wtedy - MŻONKA, AWYKONALNE, BICIE PIANY...

Nie przeiwdziałem tylko, że będzie gorzej niż wtedy, w 2009 roku.
24 stycznia 2012, 12:50 / wtorek
Najlepsze jest to:

- Ostatnio spotkałem się z Pawłem Adamowiczem aż trzykrotnie - wyjaśnia Andrzej Kuchar. - Stadion to dobro publiczne, tak samo jak np. Opera, więc musi zarabiać na Lechię i niedopuszczalna jest sytuacja, że spłacamy miastu ten stadion. Ale zatrudniłem kilku fachowców, którzy wypracowali nam najlepszy model, który sprawdza się na zachodzie - dodaje. "
Wywiad oczywiscie z 2009 roku...

Aha 60-70 baniek to ma być od sezonu 2012-2013 czyli mamy jeszcze czas do końca tego sezonu.No i mamy "fachowców" także panowie jest dobrze a będzie jeszcze lepiej........
26 stycznia 2012, 17:41 / czwartek
Czemu nie można tego zrobić z naszym "właścicielem"?:D

odnośnik

"Właściciel Neuchâtel Xamax Bułat Czagajew został aresztowany pod zarzutem niegospodarności."
28 stycznia 2012, 23:29 / sobota
Lechia Kuchara jaka jest...?
Słaba jest...
30 stycznia 2012, 09:36 / poniedziałek
60 baniek budżetu w 1 lidze to by było coś :D
30 stycznia 2012, 10:07 / poniedziałek
nie ma Lechii Kuchara, jest tylko jedna Lechia Gdańsk - Nasza Lechia
5 lutego 2012, 10:02 / niedziela
Mialem sen, snily mi sie taczki, niebo ktore zakrywalo slonce, puste trybuny PGE, widzialem smutek w oczach bezradnych kibicow, niektore wklady do koszulek sie cieszyly bo juz mialy oferty z innych klubow, co gorsza na stadionie nie bylo juz zarzadu, nie bylo kuchara, wszyscy wyjechali na wczesniejsze urlopy, wiedzieli ze koniec nastapi tego dnia ? Sen sie konczyl w pierwszej polowie Lechia przegrywala 1:0. Czy byl to znak informujacy abysmy nie zaspali ? Aby cos zmienic i uratowac nasz klub ? Oby koniec wygladal inaczej, nie zaslugujemy na tyle cierpienia...
5 lutego 2012, 13:22 / niedziela
Niestety jest jak jest - mamy duże ambicje, ale możliwości na utrzymanie w ekstraklasie i nic więcej. Jak to się zestawi z planami Kuchara to facet totalnie zawalił temat i nadaje się tylko do wykopania ze stołka. Problem w tym, że chociaż szukał chętnych na Lechię to nikogo nie znalazł. Obawiam się, że czym bardziej będą nowe stadiony powszedniały tym mniejsze są szanse na poważnego inwestora. Może jakieś poważne korpo zwóci uwagę na stadion podczas Euro tym tropem trafi do Lechii?
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.432