Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Legia-LECHIA 19 lis (sobota), 18:00

strona 1/5

6 listopada 2011, 16:48 / niedziela
Wszystko o meczu.
Osobiscie bylem na meczu w Warszawie, jak wygralismy 3:0 w meczu ligowym w zeszlym sezonie. Pozniej byl puchar Polski i przegralismy 4:0.

W glowie roi mi sie masa pytan...
Czy nasza obrona bedzie na tyle dobra, by zablokowac bardzo dobrze zorganizowana Legie? Czy w koncu strzelimy chociaz 2 bramki w jednym meczu? Czy bedzie to mecz przelamania? Wtedy tez nie wierzylismy w zwyciestwo 3:0, ale nie bylismy az na takim dnie jak teraz. Racjonalnie patrzac na ten mecz, obstawiam wynik niestety podobny do tego z pucharu Polski, chyba, ze stanie sie CUD :) i oby tak było...

tylko LECHIA, my wierzymy...
6 listopada 2011, 16:52 / niedziela
Niema co sie oszukiwac, gramy w tym momencie z najlepszym zespolem Polski, o ile do tej pory moglismy rwac punkty i je ciulac (to ze tego nie robilismy to wszyscy wiemy czyja wina) to o tyle teraz stajemy przed naprawde ciezkim zadaniem. Kazdy inny wynik od 4-5:0 bedzie naszym sukcesem.

Do kosciola nie chodze, w kafara juz dawno przestalem wierzyc ale cuda ciagle widac na tym swiecie wiec stawiam 1:0 dla nas... a co... ktos mowil ze nadzieja umiera ostatnia :)!
6 listopada 2011, 17:50 / niedziela
Obiektywnie obstawiam 0-2
6 listopada 2011, 17:52 / niedziela
Mamy przecież najlepszą obronę w lidze. Przegramy 1-0 ;)
6 listopada 2011, 17:54 / niedziela
@1945__

Dlatego napisałem 0-2 ;)
6 listopada 2011, 18:03 / niedziela
1:0 dla Legii po wyrównanym meczu. Pawłowski wybroni 3 setki. Na gola nie liczę, Traore pauzuje za kartki.
6 listopada 2011, 19:16 / niedziela
0-0
6 listopada 2011, 19:18 / niedziela
Benson strzeli 2 bramy buahahahaha
6 listopada 2011, 19:28 / niedziela
a jakże strzeli i to Legii w Młodej Ekstraklasie :)
6 listopada 2011, 19:30 / niedziela
Podobno Pietrowski chce strzelić hat-tricka w stolicy.
6 listopada 2011, 19:41 / niedziela
Wygramy 3-0 strzelcami zostaną Pietrowski,Poźniak, Sazankou co tam że ma kontuzje to taki walczak nawet bez kolana będzie grał, 4 bramkę strzeli Dawid ale sędiaz nie uzna bramki a następnie wywali Dawida ponieważ ten będzie grać w koszulce Widzewa.
6 listopada 2011, 20:34 / niedziela
Mimo, że nasza Lechia jest nieprzewidywalna (tak właśnie myślę i tego będę się trzymał:-)) to obstawiam niestety wygraną Legii.
6 listopada 2011, 20:45 / niedziela
nie wiem skąd macie info że, Pietrowski strzeli bramke jak on nie jedzie do Warszawy bo jest impra w Kwadratowej.
obawiam sie natomiast że,to co pisał Greenfan o Dawidzie to może być prawda.
wynik 3:0 bramki: Cetnar,Radoń i Rusinek.
6 listopada 2011, 21:44 / niedziela
Kafarski na odprawie przedmeczowej: Jedziecie do stolicy kraju kapitalistycznego na mecz z Legią! Która to Legia ma być może nawet tam i swoje...plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!
6 listopada 2011, 21:55 / niedziela
Kafarski, po przegranym meczu z legł
Może i przegraliśmy 0-3 ale w rzutach rożnych wygraliśmy 8-7
6 listopada 2011, 22:38 / niedziela
przykre jest to ze jak stanie sie CUD i wygramy z Legią to Kafar znowu bedzie nietykalny, bedzie pierdol.l o przelamaniu itd. itp. i zostanie na bank do konca rundy, znowu wygrana w Warszawie bedzie wspominana przez najblizszy rok grania padaki,
a jeżeli mielibyśmy przegrać to niech to bedzie w ch.jowym stylu ale nie za duzo, zeby nie krzywdzic Pawłowskiego, chyba ze zachoruje to moze byc i 5:0 byleby Kafar wyleciał !
Naiwnie wierzę, że w ciagu 2-3 dni poznamy nazwisko nowego trenera, moze uda się jeszcze uratować sen o Wielkiej Lechii i min. 25tys ludzi na kazdym meczu, Kuchar ogarnij sie chlopie , nie spierd.l tego calkowicie wywal Kafara to moze cos sie uda jeszcze uratowac ...
9 listopada 2011, 22:48 / środa
Komisja ligi ma posiedzenie w tym czy przyszłym tygodniu? Nie widzę żadnej informacji o tym, że Lechia odwołuje się od żółtej kartki Traore w meczu z macabi łodź? Kartka bardzo nie słuszna, nie było nawet faulu. Komisja takie kartki zawsze anuluję więc co robi klub w tej kwestii?
10 listopada 2011, 01:13 / czwartek
@TECHLG Traore nawrzucał sędziemy bo chciał dostać zółtko, nie chciał krzywdzić potencjalnego przyszłego pracodawcy :-(
10 listopada 2011, 08:45 / czwartek
Jeśli Kuchar nie będzie przeszkadzał a Dawidowski z Pietrowskim już nie zagrają to stawiam na punkty i w meczu z Legią i każdym innym przeciwnikiem. I trzymam kciukole. Ale wiem, że dopóki ten malkontencki frajer ma większościowy pakiet Lechii dopóty nic się nie zmieni na lepsze i Ulatowski będzie musiał kroić z rezerw.
11 listopada 2011, 10:26 / piątek
jest Ktoś chętny na wyjazd? Sa dwa miejsca w busie, standard luxury, ekipa przednia. Zostawiać maile kto się pisze... Koszt stówka, taniej niż pkp i wygoda jak się patrzy
11 listopada 2011, 10:32 / piątek
calcio...
malyufo1@wp.pl
jak jeszce mozna to rezerwuje oba... odezwij sie
11 listopada 2011, 11:14 / piątek
napisałem maila do Ciebie, daj znaka Ragazzo
11 listopada 2011, 11:55 / piątek
No to panowie (i panie?) wszyscy do Warszawy wspierać naszą Lechijke głośnym dopingiem. Niema zmiłuj. Niech stolica wie jak sie bawią chłopaki z Gdańska...
11 listopada 2011, 14:00 / piątek
Z Wisłą Kraków też każdy pisał że dostaniemy lanie i co wygraliśmy teraz też jestem optymistą będzie 2:0 dla nas !!!
11 listopada 2011, 15:15 / piątek
Jesli bylaby mozliwosc zebym mogl sie z kims zabrac to prosze o kontakt mailowy: fuji43@wp.pl.
14 listopada 2011, 12:46 / poniedziałek
Ponawiam moje pytanie. Dlaczego klub nie odwołuje się od żółtej kartki dla traore?
14 listopada 2011, 13:06 / poniedziałek
Tylko zwycięstwo, tylko taki wynik nas satysfakcjonuje (zresztą jak zawsze i jak w każdym innym meczu z udziałem Lechii). Ewentualnie ja osobiście mógłbym sie pogodzic z bramkowym remisem w rewanzowym meczu półfinału Ligii Mistrzów z Barceloną, ale pod warunkiem jednak, że w Gdańsku w pierwszym meczu padłby korzystny rezultat dla naszej Lechii.
14 listopada 2011, 14:23 / poniedziałek
"Po prostu marzenie Lechia prowadzi z Legią ależ to byly niemal dwa ciosy na takim poziomie jakiego dawno w Polsce nie widzieliśmy"
14 listopada 2011, 14:26 / poniedziałek
castorp - czy to nie miało trafić do wątku "Lechia w LM"?
Tyle, że... ktoś nam ten wątek zarąbał... a był taki perspektywiczny.

Co do wyniku mam mieszane uczucia - serce i rozum nie chcą się dogadać.
Remis bramkowy byłby dobrym prognostykiem na przyszłość.
Nie pozostaje nic innego jak pojechać do Wa-wy i przekonać się czy zaszły jakieś zmiany pod okiem Ulatowskiego.
14 listopada 2011, 15:01 / poniedziałek
Mam ten wątek o LM w bliskiej perspektywie i nie mam tu na myśli bynajmniej perspektywy przestrzennej. Chciałbym jeszcze dodać, uzupełniając poprzedni wpis, że mógłbym się owszem pogodzić z tym bramkowym remisem w meczu z Barceloną, ale naprawdę z wielkim wielkim bólem serca, pozostając sam ze sobą z mieszanymi odczuciami w tej drażliwej kwestii.
A co do meczu z Legią... do licha, bez żartów... to nie jest żadne „piłkarskie halo” ta drużyna z Łazienkowskiej. Nie ma żadnej mojej zgody na remis z Legią. W tych okolicznościach przyrody i w tym miejscu w tabeli (w takiej dupie), na jakim teraz jesteśmy, nasza Lechia powinna wyjść nie tylko z wiarą, ale z całkowitym przekonaniem co do wygranej. Żadnego respektu dla Legii, potraktować ich jak przystawkę przed daniem głównym (czyli bojami i świetnymi zwycięstwami w LM). Po prostu nasi powinni ich, par excellence, schrupać na zimno, bez popitki, tzn. już w pierwszej połowie porządnie napocząć, pokazać lwi pazur, wbić zęby, rozgryźć, przerzuć, przełknąć. A w drugie połówce dokończyć dzieła: obgryźć kości, wyssać szpik, oblizać palce, beknąć i na końcu zejść do szatni z poczuciem sytości i dobrze spełnionego obowiązku. Liczę na błysk geniuszu Pietrowskiego. I myślę, że ta moja rachuba nie jest tak całkiem pozbawiona racjonalnych przesłanek.
14 listopada 2011, 17:05 / poniedziałek
Legia jest na pewno do ogrania: widziałem ich mecze ze Śląskiem i Podbeskidziem. Jeśli podejdziemy bez respektu to może być ciekawie. Gwiazdy z Warszawy czasem czekają, że słabszy rywal sam się za chwilę podłoży, więc jakby ich mocno przycisnąć od początku to mogą już nas nie dogonić.
16 listopada 2011, 19:38 / środa
witam
mamy wolne miejsce w busie ,
i brakuje nam kilku osób ,
koszt wyjazdu 80 zł
w razie czego prosze o szybki kontakt 513 332 962
16 listopada 2011, 20:22 / środa
Jestem realistą i kazdy wynik inny niz porazka bedzie milym zaskoczeniem. Radzilbym studzic glowy co niektorym ktorzy oczekuja cudow po niecalym tygodniu pracy Ulatowskiego. Z takiej zapasci nie wychodzi sie w tak krotkim czasie.
16 listopada 2011, 21:34 / środa
Kazdy inny wynik niz zwyciestwo Legii bedzie sensacja. Bez Traore poki co nie istniejemy w grze ofensywnej, zreszta z nim nie jest wiele lepiej. Ulatowski musialby byc cudotworca aby z Wisniewskim, Tadicem i Bensonem z przodu postraszyc Legie. O ile sie nie myle to Lukjanovs jeszcze nie zagra. Ciekawe co Ulat wymysli, obstawiam jedenastke:
Malkowski - Janicki Kozans Vucko Andrius - Surma Nowak Pozniak Fortepian Wisniewski Tadic
16 listopada 2011, 21:50 / środa
Kazdy punkt bedzie sensacją, nawet gola bedzie mozna zapisac na plus.
W tym sezonie zbyt długo łudziłem sie ze "to juz teraz ,w tym meczu Lechia zagra jak trzeba", dlatego teraz nie liczę na cos wiecej niż skromny wpierdol.
Jako obstawiacz: 1 - 2 : 0 dla gospodarzy w zaleznosci od tego jak bardzo im sie bedzie chciało.
Ale jako kibic Lechii : 0:1 Gol strzelony przez napastnika!, albo chociaz......chciałbym zobaczyc coś co moze zmusić mnie do pozytywnego spojrzenia na kolejne mecze.

TYLKO LECHIA!
16 listopada 2011, 22:14 / środa
Ja tam obstawiam 5:1 dla Lechii i wszystkie bramki strzeli Pietrowski, 2 z bańki, 2 z przewrotki, 1 z karnego oraz 1 samobójczą po uderzeniu z woleja.
16 listopada 2011, 23:01 / środa
witam czy ktos moze polecic jakis hotel w warszawie bo chcialbym zatrzymac sie od piatku do niedzieli w wawie a w sobote wszyscy na LECHIE!!!!!!!!!!
17 listopada 2011, 08:44 / czwartek
ucho122 - jak chcesz w miarę tani i bez wielkich wygód to polecam Atos Portos i Aramis przy torze łyżwiarskim Stegna.
odnośnik
17 listopada 2011, 11:11 / czwartek
Ucho122, hotel Etap przy Wisłostradzie, kilkaset metrów od Łazienkowskiej.
17 listopada 2011, 11:40 / czwartek
Wiśnia w pierwszej polowie strzeli z karnego na 0:1.Ten wynik utrzyma sie do przerwy. Po przerwie legia wyrówna za sprawą Ljuboji. Przez ostatnie 30 minut bedzie obrona remisu , a w ostatnich minutach Traore po indywidualnej akcji strzeli na 1:2. Po tym zwyciestwie bedzie zajebista atmosfera w druzynie i Lechia... idzie na majstra :)
17 listopada 2011, 11:46 / czwartek
Który Traore? Bo nasz do stolicy nie jedzie.
17 listopada 2011, 11:49 / czwartek
Wlasnie dlatego ze nie jedzie to bedzie taki wynik, bedzie mial duzo czasu z PS3
17 listopada 2011, 18:04 / czwartek
Podobno piłkarze maja taka motywacje do tego meczu, ze beda grali jakby sie podwoili, czyli 22 z Lechii na 11 z Legii. Maja zapierdalac jak nigdy. Zaczynam wierzyc w.... walke :)
17 listopada 2011, 18:29 / czwartek
Aby tylko tego animuszu starczyło im na pełne 90 minut. Może i pierwsze 20 minut będą starać się i biegać za dwóch, ale Legła nie będzie przecież stać i patrzeć jak ich Lechia dominuje i to na Ł3. Rok temu ograliśmy ich 0:3 tylko z tą różnicą, że oni teraz grają tak jak my graliśmy rok temu, a my gramy tak jak oni grali wówczas. Biorąc powyższe pod uwagę wynik powinien brzmieć 3:0. Mam jednak nadzieję, że będzie niespodzianka i uda nam się chociaż zremisować. Upatruję szansę w tym, że Legła gra systemem 3 dobre mecze i 1 mecz piachu.
17 listopada 2011, 18:39 / czwartek
Nie ma co szalec i biegac od samego poczatku, to Legia musi sie starac wiec na poczatku tylko obrona, a wracajac do 3:0 sprzed roku "koncert" zaczal sie dopiero od 70 minuty ...
17 listopada 2011, 18:41 / czwartek
lubie takie koncerty od 70 min ;)
17 listopada 2011, 22:15 / czwartek
dla naszej Lechii to znak wielkiej marki!
18 listopada 2011, 10:01 / piątek
Sędzią spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa
18 listopada 2011, 14:40 / piątek
Jest podana 18-ka i świeżej krwi brak. Jak on chce strzelać te bramki zablokowanymi zawodnikami to ja nie wiem, ale mam nadzieję, że Ulatowski wie co robi...
18 listopada 2011, 14:47 / piątek
Na mur beton swieża krew będzie, ale się lała na boisku. Będzie pot, krew i łzy (zgodnie z zapowiedzią expose), a ponadto trzask łamanych kości odbijający się echem od trybun. Najważniejsze, żeby po 90 minutach i czasie doliczonym 3 punkty jechały do Gdańska, a łzy zostały w Warszawie, mieszając się ze krwią i wsiąkając w murawę pobojowiska. Lechio, myśmy uczynili z Twojego nazwiska pacierz, co płacze i piorun, co błyska.
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023