Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Legia-LECHIA 19 lis (sobota), 18:00

strona 4/5

19 listopada 2011, 19:45 / sobota
Andruskievicius na bramce - będzie 4:0.
19 listopada 2011, 19:47 / sobota
WYP....C wszystkich tych pseudo piłkarzyków won za 1600 do biedronki towar na półki wykładać co i tak niektórym by się nie udało
19 listopada 2011, 19:48 / sobota
trzeba jakos sie utrzymac i budowac druzyne od nowa, szrot odprawic nawet na 1 zł
19 listopada 2011, 19:50 / sobota
Andrius na bramkarza kolejki :)
19 listopada 2011, 19:51 / sobota
Andrius 2xbrawo :-))))
19 listopada 2011, 19:51 / sobota
Co się stało Małkowskiemu. podobno padł nieprzytomny??
19 listopada 2011, 19:52 / sobota
Radovic uderzył Małkowskiego kolanem w głowę. Sebę zawieźli karetką do szpitala.
19 listopada 2011, 19:53 / sobota
no i koniec. Jak nie będzie porzadnych transferów w przerwie to I liga wita
19 listopada 2011, 19:54 / sobota
dobrze że jeszcze są ŁKS i craxa....

kuchar wypierdalaj !
19 listopada 2011, 19:55 / sobota
Dokładnie. Trzeba liczyć na ŁKS i Craxę. Smutne.
19 listopada 2011, 19:55 / sobota
Dno do entej potęgi , 5 minut na początku drugiej połowy to zdecydowanie za mało aby utrzymać się w tej lidze , powoli zacznijmy się przyzwyczajać wiecie do czego !!!
19 listopada 2011, 19:57 / sobota
podbijam temat Kuchar wypierdalaj.

Oby się utrzymać!
19 listopada 2011, 19:58 / sobota
Oba zespoły pokazały gdzie jest ich miejsce. Legii gratuluje zwycięstwa mają naprawdę fajną pakę. A Lechia... coż każdy inny wynik niż 3:0 dla Legii byłby niespodzianką przy obecnym składzie. Lepszych poprostu w tej chwili nie ma.
Ostatnie mecze u siebie wygrywamy.
Małkowski trzymaj się.
19 listopada 2011, 20:00 / sobota
z Kafarem byłoby 0:0

no ale Kafar won !!!
19 listopada 2011, 20:01 / sobota
szkoda Małkowskiego, Andruskievicius bramkarzem kolejki. Co do reszty to dno i 6 metrów mułu. Ale czego tu sie spodziewać jak mamy skład na średniaka 1 ligi, a treneiro w 2 tygodnie cudów przecież nie zdziała. Trzeba wierzyć
19 listopada 2011, 20:01 / sobota
Legia jest zdecydowanie najlepsza druzyna w Polsce i moim zdaniem glownym kandydatem do mistrzostwa. Bardzo dobrze ze mecz zakonczyl sie takim wynikiem, bo pokazuje to zeby budowac silna druzyna trzeba miec pieniadze, dobrych skautow, dyrektora sportowego z kontaktami a tym samym druzyne na dobrym poziomie. Lechia nie ma nic z tych rzeczy wiec jest juz bardzo blisko pozycji spadkowej. Na razie najsłabiej w lidze gra Lechia i Cracovia. Taka jest smutna prawda. Ulatowski cudu nie zrobi w ciagu tygodnia czy dwoch tym bardziej ze wielu zawodnikow jest kontuzjowanych i w sumie nie ma kto grac. Sytuacja kadrowa Lechii jest dramatyczna. Trener przygotowania fizycznego jest do wy...nia. Czlapanie nie skonczylo sie, ci zawodnicy po prostu nie maja sily biegac po boisku. Zreszta Ulatowski tez wspomnial w jednym z wywiadow że w sprawie przygotowania fizycznego nic nie moze zrobic do konca tego roku. Mysle ze Ulatowski widzi wiele problemow. Mam tylko obawy czy po zakonczonej rundzie dojdzie on do porozumienia z wladzami klubu w sprawie dalszej pracy bo na pewno bedzie on chcial solidnych transferow za solidne pieniadze.
19 listopada 2011, 20:02 / sobota
Wszystkich tych piłkarzyków trzeba wyjebać na zbity pysk, zainwestować 40 mln i kupić PIŁKARZY. Sezon, dwa, zgrają się i zaczną grać na miarę LECHII GDAŃSK. Innej, szybszej drogi już nie ma.
19 listopada 2011, 20:03 / sobota
asas byle nie ściągnał takich zawodników jak pościągał do Cracovii bo wtedy to nic się nie zmieni :)
19 listopada 2011, 20:04 / sobota
Zamknąć mordy specjaliści od wypierdalania. Sami siebie wypierdolcie i wyautujcie. Chcecie Lechię Drutex ? A może Durex ? Banda pojebów normalnie. przepraszam ale wkurwiłem się. Pierdolicie jak Kononowicz. Najlepiej wypierdolić wszystko i wszystkich żeby nie było niczego tylko zajebiści kibice wypierdalacze.
19 listopada 2011, 20:06 / sobota
baku11 to co widziales dzis to spadek po Kafarze .Jesli Kuchar nieodejdzie to nasza przyszlosc maluje sie w bardzo niejasnych barwach Dziekuje dobranoc
19 listopada 2011, 20:07 / sobota
moon jeszcze ciebie komunistyczny skurwysynu tu brakowało ...
19 listopada 2011, 20:08 / sobota
moon Ty tez łyknęłeś bajeczkę pana K o 60 milionach budzetu i europejskich pucharach?

ps.Kuchar wypierdalaj!
19 listopada 2011, 20:08 / sobota
co do Kuchara się zgodzę Kafara cenię i tyle.
19 listopada 2011, 20:11 / sobota
Trzymanie takiego gówna w drużynie jak wisniewski, dawidowski, nowak, pietrowski deleu to mijanie sie z celem. Zadnemu z tych "piłkarzy" nie chce się biegać, walczyc. Każdy junior, który obecnie reprezentuje barwy Lechii miałby więcej ambicji niż owe pseudogwiazdki.

Niestety, ale dla naszej drużyny nie ma ratunku. Lecimy sobie powoli w dół i jeżeli craxa, albo łks się obudzi to grzecznie spadniemy sobie do I ligi.

Co do ulatowskiego to ci, którzy byli przeciwni jemu w Lechii mieli rację. Jego wyniki z craxa to nie był przypadek.
19 listopada 2011, 20:17 / sobota
Kurwa nie dość, że nasi pseudokopacze grają padakę, to jeszcze zbawiciel wpierdolił obrońców na skrzydła zamiast Bensona i Kacprzyckiego... I jeszcze ten pierdolony Basałaj czy huj wie jak ma ten nieudolny komentator z C+ gada jakieś bzdury, że w Lechii nie ma skrzydłowych... No fakt.. Jak się ich sadza na ławce albo zostawia w Gdańsku to nie ma..
19 listopada 2011, 20:20 / sobota
Rafał Ulatowski (trener Lechii): W pierwszej połowie byliśmy równorzędnym partnerem do gry. Popełniliśmy błąd przy wyprowadzaniu piłki i straciliśmy gola do szatni. Nieźle zaczęliśmy drugą połowę, ale nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Druga bramka po pięknej indywidualnej akcji Rafała Wolskiego zakończyła ten mecz. Nasz bramkarz dostał kolanem od Miroslava Radovcia i wylądował w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu.

Powtarzam, że po przerwie szybko mogliśmy wyrównać. Zmarnowaliśmy okazje, a po golu Legii uszło z nas powietrze. W pierwszej połowie nasza gra nie była zła. Gorzej było w drugiej połowie. Od 60. minuty wyłączyliśmy się i czekaliśmy na ostatni gwizdek sędziego i koniec meczu.
19 listopada 2011, 20:21 / sobota
Do czerwonej budy ZeteMKa lewacki prowokatorze -ZeteMKa - Związek Młodzieży Komunistycznej i wszystko jasne.

Wypierdolenie Kuchara - ciekawe jak ? On najwyżej sam może odsprzedać swoje udziały np. do Drutexu :) No i bedzie Lechia Drutex - prawie jak Amica tylko że śmieszniej. No i kurwa kto Wam da gwarancję, że będzie lepiej ?
19 listopada 2011, 20:21 / sobota
Konieczko, to nie basałaj tylko śledzio-żyd Przytuła...
Radovic (dosłownie) wybił Małkowskiemu grę w bramce Lechii do końca roku...
19 listopada 2011, 20:25 / sobota
Ciekawa wypowiedź Ulatowskiego po meczu. Ja jakoś nie widziałem byśmy byli równorzędnym partnerem do gry w 1 połowie, a mówienie, że w 60 minucie już nasi zawodnicy czekali na koniec meczu to chyba jakiś żart. 1/3 meczu do końca i nie chcieli walczyć ? Czyli jak stracimy gola na początku meczu to też będą czekać na gwizdek kończący bo po co się silić ?
19 listopada 2011, 20:40 / sobota
Ulatowski wystawia w pierwszym składzie Deleu i Pietrowskiego. Na zmianę wchodzi exnapastnik Dawidowski i potem jakiś Łuczak. Tego ostatnio nie robił nawet Kafarski, bo z autopsji wiedział, ze musi skończyć się to fatalnie. Ulatowski kompletnie dziś zawiódł i rozczarował: na chwilę obecną najgorszy trener najgorszego zespołu.
Ale oczywiście to nie Ulatowski jest winny temu blamażowi w Warszawie, a przede wszystkim temu tragicznemu poziomowi sportowemu, jak prezentuje od miesięcy Lechia. Kuchar i jego poplecznicy praktycznie w ciągu 1 roku pogrzebali cały wysiłek, jaki został włożony w odbudowę Lechii w ciągu ostatnich lat, w stopniowe wzmacnianie jej potencjału sportowego. Nie będzie pozytywnej odmiany, postepu bez zrozumienia, iz z tymi piłkarzami, co grają pierwsze skrzypce w aktualnym pierwszym składzie drużyny, nic się nie da więcej zwojować. Oni nie będą w stanie nawet wywalczyć powrotu do ekstraklasy po nieuniknionym spadku. Tak dramatycznie odbiegają poziomem od... przeciętności, szarości, od średniego rzemiosła, czy choćby od tego letniego stylu gry, jaki dziś zaprezentowała Legia. Ograli Lechię najmniejszym nakładem sił, truchcikiem, zrobili sobie ostry trening wieczorową porą.
Jeśli chodzi najbliższą przyszłość Lechii, to widać ciemność. Po Kucharze niczego dobrego nie można się spodziewać, udowadnia to od czasu, gdy przejął udziały. On się co najwyżej nadaje do zorganizowania festynu z darmowymi kiełbaskami z grilla, ale na pewno nie do prowadzenia zespołu piłkarskiego, który ma odnosić sukcesy..
19 listopada 2011, 20:52 / sobota
Ciekawe czy w Lechii znajdzie sie 40-50 mln zl na zakup porzadnych pilkarzy?
Swoja droga tak jak pisalem w Lechii nie ma skautingu, dyrektora sportowego, sztabu szkoleniowego (glownie chodzi mi o przygotowanie fizyczne), zas są...aspiracje. To troche zabawne bo powinno sie mierzyc sily na zamiary a nie zamiary na siły. Zarzad mowiac o walce o puchary skompromitowal sie na calej linii. Weryfikacja tego celu po zakonczeniu rundy bedzie jeszcze wieksza porazka zarzadu.
19 listopada 2011, 20:59 / sobota
dajcie teraz tych co chcieli zablokować możliwość przejęcia Lechii przez Solorza , bo ponoć miał naszą Lechijkę doprowadzić na same dno
19 listopada 2011, 20:59 / sobota
Asas jakie 40 mln?!
Fajnie jakby się znalazło chociaż 5-6 mln...
Ale przy takim właścicielu to można zapomnieć o podanej przeze mnie kwocie :(
19 listopada 2011, 21:12 / sobota
Wynik i gra jaka byla kazdy widzial, ja natomiast na goraco w sprawie kibicowskiej.
Z racji pracy siedzialem na trybunie tzw. biznesowej, natomiast bylo slychac Lechie chwilami rewelacyjnie. Na Legii dawno nikt nie zrobil takiego uderzenia z przyjezdnych (a bywalo duzo wiecej wiary). Coscie tak cicho bylo juz po prostu wymiatajace:-)))
Za doping wielki SZACUNEK!!!!!
19 listopada 2011, 21:19 / sobota
moon czerwona szmato stul pysk i wypierdalaj kurwo :)
19 listopada 2011, 21:24 / sobota
Janicki nie nadaje sie na prawego obronce
Dawidowski moze wejsc na max 10min jak wygrywamy
Surma czas na emeryture
Pawłowski musi wrocic do skladu
Pietrowski to nie jest gracz na ekstraklasowe boiska
Nie mozna wystawiac 8 obroncow do skladu naraz
W przerwie zimowej potrzebujemy conajmniej 3 klasowych zawodnikow
Za wszelka cene podpisacc nowy kontrakt z Traore
Ulatowski pomysl troche!!!
19 listopada 2011, 21:31 / sobota
Pierwszy mecz a juz nastapił wysyp "tęskniących" za Kafarem. Otoż ogladacie ciag dalszy przedstawienia wyreżyserowanego przez Kafara (a przynajmniej on firmował to swoim nazwiskiem, on dobierał fachowy sztab, on podobno -sam tak twierdził zatwierdzał transfery, mówił ze ma kompletny skład). Tylko naiwniak oczekiwał ze nastąpi drastyczna zmiana. Nie byłem zachwycony nominacją Ulatowskiego, tu wrecz nasuwa sie powiedzenie "zamienił stryjek....', ale za wczesnie na ocene Ulata.
Teraz nagle Kafar zaczął płakac w mediach - jak to miał związane ręce, ale to jeszcze gorzej on nim swiadczy. Jakby miał jaja to by pierdolnął w stół i powiedział "albo robimy jak ja chce albo szukajcie nastepcy. Ja nie bede świecił oczami i opowiadał bzdur" Jednak Kafar wolał pierdolic farmazony, a teraz robi sie z niego meczennika, ze on chciał...ale ten zarzad do d.... Moze i jest do dupy ale Kafar firmował to własnym nazwiskiem i mnie nie obchodzi jak to wygladało od kuchni, to był jego swiadomy wybór. Takze skończcie pierdolic "A za Kafara to by..."

Co do meczu. Obraz druzyny wyglada jak Gdansk w 1945, wszystko rozpierdolone, czy zdaży sie cos odbudowac przed majem 2012 (czyt utrzymać), zależy od Kuchara, zarządu no i najwiecej od Ulata. Trzeba liczyc na cud ze zdobedziemy jeszcze z 6 pkt, wtedy nie bedzie aż tak nerwowej zimy.
Ulatowski nadszedl czas twojej próby. Ruch, Polonia , Jaga. Po tym czas na ocenę

TYLKO LECHIA!
19 listopada 2011, 21:40 / sobota
czarna komedia, debile chca powrotu nieudacznika kafara, skreslaja goscia po 2 tygodniach pracy gdy kafar mial 2 lata na to co widzimy obecnie, jest tak jak mowi moj poprzednik, po chuj on teraz placze w mediach jak mu bylo zle, trzeba bylo to powiedziec jak byl trenerem no ale stolek przeciez taki cieply i wygodny... chuj z honorem.

Ponawiam pytanie o Pawlowskiego, nie wierze ze Ulatowski sam by wystawil Malkowskiego w pierwszym skladzie, jesli cos go bolalo to ok, ale jesli liczyl ze bedzie czesto musial wyciagac pilke z siatki i chcial tego uniknac to juz bedzie problem.
19 listopada 2011, 23:00 / sobota
Pawłowski nie wszedł, bo dopiero wczoraj wrócił do Gdańska i nie było go na treningu z Ulatem do tej pory...
19 listopada 2011, 23:08 / sobota
Nikt tu nie tęskni za Kafarem , ale styl dzisiejszej porażki był żenujący. Jedno jest pewne, że z Kafarem takiej żenady by nie było. Takiego tchórzostwa jakie zaprezentował Ulatowski, próżno ze świecą szukać gdziekolwiek.
19 listopada 2011, 23:14 / sobota
Nie będe się pastwił nad drużyną i Ulatem bo to nie ich wina. Przyczyn tej sytuacji jest kilka:
1.Brak wzmocnień (co rundę trzeba dokonywać 3-4 wzmocnień do drużyny) wzmocnień nie uzupełnień.
2.Nie zatrzymanie takich zawodników jak Trałka , Buzała ,Zieńczuk nawet pinokio.
3.Kompletny brak polityki transferowej.
4.Chyba jednak słabe przygotowanie drużyny do sezonu (przez ostatnie 2-lata)
.Wielka Lechia ? większej już chyba nie będzie niż przez ostatnie 2-sezony.
5.Jeśli w na wiosnę Lechia sprzeda Traore i nie kupi lepszego to znaczy że wielka Lechia to bujdy a spadek bardzo realny.
6. Syndrom nowego stadionu(problemy miała Arka Legia ,Cracovia i teraz My).Cracovia ten syndrom to ma już 3-sezon.
Tak więc długa , ciężka i gorąca zima nas czeka.
19 listopada 2011, 23:15 / sobota
Grają kompletnie bez ambicji. I tu nie chodzi o trenera, tylko o piłkarzy bez jaj i honoru.

0:0 - bronią się,
0:1 - obrona, tylko kilka minut po przerwie w ataku, poza tym cofnięci
0:2 -wciąż z tyłu, obrońcy stoją jak wmurowani na 20-ym metrze, legła rozgrywa piłkę
0:3 to samo, legła rozgrywa piłkę, lechiści stoją, przeciwnik ma cały czas inicjatywę

Naszej piłki zagraliśmy kilka minut ok. 27-35 minuty meczu. Kilka szybkich wymian po ziemi, utrzymywania się przy piłce, pokazywania przeciwnikowi, gdzie jego miejsce.

Wraca stara, dobra Lechia sprzed lat: nasrane w gacie od samego początku, remis to sukces, walka o utrzymanie etc.
W dalszym ciągu kretyńskie wykopy w obronie. Kompletny brak ciągu na bramkę przeciwnika.
Andruskevicius może i grał bohatera na bramce, ale ten gość nie potrafi dograć logicznie albo chociaż celnie żadnej piłki. Vucko - kompromitacja przy bramce, wcześniej znowu wypierdzielanie piłki w pole na pałę. Janicki to 12 zawodnik przeciwnika, skrzydłowy, który nie wie, co to jest dośrodkowanie. Wystarczy powiedzieć, że Deleu był chyba naszym najlepszym graczem w pierwszej połowie. Pomoc nie istnieje. Muszą zacząć grać Machaj i Bajic, wtedy może Nowak i Surma w końcu się przebudzą.

Czy ktoś widział przy pierwszej bramce dla legły, jak pierdoła z naszej drużyny (nie dostrzegłem dokładnie kto) przyjął piłkę tak, że odskoczyła mu na kilka metrów i podał ją przeciwnikowi???? Stąd się wzięła cała akcja. Co to jest, podwórko, czy ekstraklasa?

Teraz oglądam Pietrowskiego w przerwie dla Canal+ "Trener im krzyknął, że zostały tylko dwie minuty, żeby to jakoś dograli" Co to ma być? Co macie dograć? Obronę Częstochowy???? Myśmy wygrali tam rok temu 0:3 po świetnym meczu, a tu bronimy 0:0???? Z drużyną, która przegrała z Podbeskidziem?

Zrozum pan, panie Pietrowski: jeśli bronicie się w środku boiska, to przeciwnik musi wywalczyć i przejść z piłką kilkadziesiąt metrów terenu. Po drodze może ją sto razy stracić, źle podać etc. Ale jeśli bronicie się na linii pola karnego, to 4/5 boiska oddajecie za darmo, a bramka jest tylko kilkanaście metrów dalej. Groźny jest wtedy każdy błąd i każdy strzał. Nawet taki gówniany, na aferę jak ten na 1:0

Z taką grą jesteśmy pierwszym kandydatem do spadku. A na PGE przychodzić będzie niedługo 5 tysięcy ludzi.
19 listopada 2011, 23:26 / sobota
Tak, trener zarządził im "obronę Częstochowy". Dlatego na starcie ma przejebane i niech w ogóle WYPIER....
19 listopada 2011, 23:42 / sobota
no a co mial robic z najlepiej grajaca Polska druzyna ? Gdyby poszedl na wymiane ciosow to pewnie by sie skonczylo 10:0 z tego wzgledu ze nasze ofermy nie umieja strzelac a i z obrona maja problemy jak Pawlowskiego niema... nie pamietacie juz ze Kafar ratowal sie Pawlowskim i to tak naprawde on go uratowal z tydzien dwa przed wywaleniem ? Farta mial kafar i tyle.

Grala najgorsza druzyna z najlepsza i kazdy z nas realnie patrzac wiedzial ze z wawy to my z punktami nie wrocimy. kafar tak zaplenil w naszych te swoje hokus pokus magiczne teorie i taktyki ze teraz wyleczenie ich z nieudolnosci, frajerstwa oraz lenistwa troche potrwa...

to tak jak z silownia... idzie pierwszy raz i masz zakwasy, idziesz znowu i powoli te zakwasy puszczaja... ale niema opcji ze pojdziesz na silke po przerwie i bedziesz na nastepny dzien czul sie jak mlody Bóg.

u naszych pilkarzy nastapil regres formy, widac zaniki miesni, kontuzje sypia sie jak deszcz... czemu jeszcze konsekwencji nie poniosla kaleka od fizycznego ?

Chodzi mi o to ze bez potrzebnego czasu to nawet Ferguson tu nic nie zrobi, podziwiam Ulatowskiego ze zaryzykowal i trenuje Lechie... moze inni kandydaci widzac umowe do konca rundy i to jakie gowno przyjdzie im trenowac poprostu powiedzieli kucharowi prosto z mostu ze dziekuja ale takie cos ich nie interesuje bo to jest niewykonalne.
19 listopada 2011, 23:48 / sobota
Gra dno, zero pomysłu, zero inicjatywy. Trzeba przyznać że młodych to legia ma, oj ma.
A emocje? Dla mnie jedyne emocje związane z meczem to jak jak jechałem na mecz z Ursusa autobusem i żona zadzwoniła na komórkę i powiedziała że kara miejska mi wypadła w domu, 15 minut świadomie na gapę jechałem :)
Lechia nie istnieje, słyszałem ze od nas śpiewali "wypierdalaj do widzewa" to chyba dla trenera najlepsze rozwiązanie.
19 listopada 2011, 23:57 / sobota
Ursus mana, ja jechałem z Targówka na mecz naszej Lechijki, ale takiej padaki w naszym wykonaniu dawno nie widziałem, ULA spierdalaj do ula poszukaj sobie królowej trutniu może cię wykarmi, od naszej Lechijki z daleka się trzymaj, a temu który cię zatrudnił to jaja urwać przy samym korzeniu, nam potrzeba chłopa z jajami, a nie wypierdka, który rozpierdolił w pięć minut nawet to co mieliśmy w tym sezonie znaczy defensywę, bo ataku nie było ale o tym wszyscy wiedzą
20 listopada 2011, 00:22 / niedziela
"wspaniała" praca zarządu, inwestora i aktywu trenerskiego (notabebe jednemu z nich dziwnie rozwiązał się język po zaliczeniu kopa na bocznicę) przez ostatni rok można podsumować tak:
od bohatera do zera - od 3:0 do 0:3
"wzorcowy" przykład marketingu na rzecz nowego stadionu - łubudubu łubudubu !!
20 listopada 2011, 00:25 / niedziela
Czym my się kurwa łudzimy???
Z góry jest uzgodnione, że mamy grać padake i tyle. Kto bierze trenera bez doświadczenia i charyzmy??? Wzięli Ulatowskiego tylko po to żeby spuścić Lechię.

Otrząśnijmy się kurwa wreszcie i przestańmy łudzić.
Ja pierdolę taką grę i tyle. Moja noga nie postanie przy PLG dopóki nie będzie zmian w zarządzie. Mam wy*bane co o tym sądzicie. Pierd*lenie, że trzeba być z Lechijką na dobre i na złe już do mnie nie dociera. Jak na mecz przyjdzie <1000 osób może coś drgnie. Inaczej będziecie tylko statystami w dramacie pt: "Upadek Lechii".
Nie po to masa ludzi budowała Wielką Lechię, żeby teraz wszystko legło w gruzach.
20 listopada 2011, 00:33 / niedziela
Defensywa smierdziala od dawna. Cuda musial bronic Pawlowski, bo byloby tych bramek straconych przynajmniej 3 wiecej w samym meczu z GKS. Mielismy czesto farta a nie najlepsza obrone w lidze. Inna sprawa, ze Legia przez prawie cala pierwsza polowe byla dobrze rozbijana i wygladalo to solidnie. Tyle, ze mecz trwa jednak dluzej niz 40 minut. Nie popadajmy w histerie - druzyna byla i jest w kompletnej dupie do tego gralismy z najmocniejszym teamem w lidze. Szanse na odbudowanie sie kosztem Legii byly marne i to wiedzielismy juz przed meczem. Niestety Kafar wspolnie z Kucharem zbudowali paczke na walke o utrzymanie.

Ula martwi mnie tylko tymi decyzjami presonalnymi. Powtarzam to jak mantre: trzeba przewietrzyc sklad i wpuscic mlodych do rozkrecenia ataku, przynajmniej na zmiany (bo jak widzielismy wpuszczanie Dawidowskiego to strzal w stope). Mam nadzieje, ze to zle dobrego poczatki i z ocenami trzeba sie wstrzymac do konca rundy, kiedy cos tam juz bedzie widac, jak to wszystko sie zmienia i czy sie zmienia.
20 listopada 2011, 03:09 / niedziela
Bardzo dobry mecz.
Doskonały wywiad po. I znamienne słowa - /w skrócie/ - gdybyśmy nie stracili 3 bramek, to mielibyśmy szansę wygrać.
Następnyżeszkurwamać laureat Oscara.
Wulkan ekspresji i guru erudycji.
Jeno jestem rozczarowany, bo przeciwnik nie zawiesił wysoko poprzeczki, a szybko strzelona bramka nie ustawiła meczu...

60 baniek budżetu już nadjeżdża w uzbrojonych po zęby walizkach.

Tylko panakuchara szkoda. Wszak on tak się martwi, biedactwo, o naszą Lechię...

KURWAAAAA, DOSYĆ!!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.435