Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Rafał Ulatowski

strona 1/7

8 listopada 2011, 10:05 / wtorek
zamienił stryjek siekierkę na kijek czyli marazmu cdn.
8 listopada 2011, 10:08 / wtorek
nie koniecznie.. :) wazne ze nie ma Kaszuba!!!
grajki dopiely swego ,moze sie odmula..
8 listopada 2011, 10:10 / wtorek
8 listopada 2011, 10:10 / wtorek
ambrozy 100 % poparcia. Myślę że po raz pierwszy od prawie dwóch lat Lechia ma trenera ( jeśli okaże się że z Ulatowskim to prawda ).
8 listopada 2011, 10:11 / wtorek
panowie poczekamy zobaczymy osobiscie dla mnie ulatowski jest to ciekawsza opcja niz jebany kaszuba
ave lechia
8 listopada 2011, 10:12 / wtorek
No zobaczymy czy to dobry ruch.. Ale nie przyjąłem tego z entuzjazmem
8 listopada 2011, 10:13 / wtorek
Szkoda że nie Urban ... ale wszystko lepsze niż Kafar
8 listopada 2011, 10:14 / wtorek
Brawo! Teraz za morde trzymać i z celów sportowych rozliczać!
A wice-Benhaker do roboty!
8 listopada 2011, 10:17 / wtorek
lepsz rydz niż nic czyli kafar.;.
teraz pora pozbyć się gołodupca kuchara
i wprowadzić do Lechii prawdziwego inwestora
8 listopada 2011, 10:18 / wtorek
oby tylko nie zrobił z nami tego co z crakovią rok temu na 10 meczy - 1 zwycięstwo 1 remis 8 porażek.
To dopiero dramat
8 listopada 2011, 10:23 / wtorek
no właśnie .... . Gość kredyt zaufania dostać musi ale żebym się jakoś cieszył specjalnie to nie powiem . Na pewno lepszy pomysł niż jakiś Mario Basler ,którego wyjebali z posady trenera jakiegoś wypiździewa w 3 bundeslidze. Nawiasem mówiąc - ciekawe kto będzie dyrektorem sportowym teraz hę ? Boję się wypowiedzieć to nazwisko ale coś czuję ,że na tym stanowisku osoba się nie zmieni ..... . Obym się mylił .
8 listopada 2011, 10:31 / wtorek
Też mam takie przeczucie.Ale może dobrze się sprawdzi w tej roli.
8 listopada 2011, 10:31 / wtorek
Kozioł ofiarny zarżnięty.
8 listopada 2011, 10:35 / wtorek
w 1 lidze nie jest źle
8 listopada 2011, 10:35 / wtorek
Stanal bym na glowie zeby sciagnac Janka Urbana, ale oczywiscie dajmy facetowi szanse. Ostatnio Ulatowski nie byl specjalnie popularny w swiatku pilkarskim, ale to jego szansa na duzy come back. Mial swoje momenty w Lubinie i Belchatowie, wiec na pewno szanse na dobra robote sa.
8 listopada 2011, 10:38 / wtorek
Darek Kubicki !!!! ponoc byl brany pod uwage razem z Grembockim potwierdzi ktos to ??
8 listopada 2011, 10:41 / wtorek
odnośnik

Klub zaprzecza !
8 listopada 2011, 10:41 / wtorek
Lechia klubem nowych szans dla słabszych trenerów i piłkarzy.
8 listopada 2011, 10:45 / wtorek
Spokojnie, poczekajmy. Natomiast jeśli to się okaże prawdą to nie zapominajcie, że on nie tylko w cracovii pracował.. był Bełchatów (gdzie wprowadzał dużo młodych(!)), był asystentem w kadrze, jakieś doświadczenie posiada.
8 listopada 2011, 10:46 / wtorek
O nie, tylko nie Ulatowski! To naprawdę NAJGORSZY wybór. Zaczynam wierzyć, że Zarząd wziął tak słabego trenera, żeby udowodnić iż ktoś MOŻE być gorszy od Kafara...

Przecież ten facet wszędzie gdzie nie przyszedł, dawał ciała.

Nie wspominając już o innych aspektach jego osoby: odnośnik

Tli się jeszcze we mnie nadzieja, że może to nie będzie Ulatowski.
8 listopada 2011, 10:48 / wtorek
Na tą chwilę Kafarski jest jeszcze trenerem.
8 listopada 2011, 10:52 / wtorek
własnie chciałem wysłac ten sam link co h.cumberdale.

nie wiem czy Ulatowski to dobry pomysł raczej liczyłem na Probierza, Tarasiewicza ew. Maaskanta

no ale cóż gorzej i tak byc nie może więc nawet Ulatowski będzie lepszy niz Kafar
8 listopada 2011, 10:54 / wtorek
Jest jeszcze jedna opcja: po takiej plotce, jeśli okaże się ona nieprawdą, wielu kibiców odetchnie z ulgą że jednak mamy Kafara a nie Ulatowskiego ;)

Przy okazji, o "niezależności" Ulatowskiego: odnośnik
8 listopada 2011, 10:57 / wtorek
Podobno na Polaka upierał sie Kuchar... Drutexie kupuj lechie zrób porzządek!
8 listopada 2011, 10:58 / wtorek
Yeah, zamieniamy trenera słabego na trenera beznadziejnego. Wypas.
8 listopada 2011, 11:00 / wtorek
Ulatowski to najgorszy możliwy wybór.

"W rozmowie z Ekstraklasa.net, rzecznik klubu z Gdańska, Michał Lewandowski poinformował, że dzisiaj o godzinie 11.00 odbędzie się konferencja prasowa trenera Tomasza Kafarskiego.
Natomiast jutro o 14.00 zostanie zwołana konferencja dotycząca przyszłości klubu."

Mam nadzieję, że oznacza to podanie się do dymisji (w końcu!!!), a jutro nazwisko nowego trenera. Byle nie Ulatowski.
8 listopada 2011, 11:00 / wtorek
nie wiem po co ten temat? Skoro Ulatowski nie jest trenerem Lechii. Gość ma umowe z jedną ze stacji telewizyjnych wiec raczej w tym sezonie się za trenerke nie weźmie.
8 listopada 2011, 11:03 / wtorek
Ja też nie jestem zachwycony, teraz się dopiero okaże czy nie będziemy jeszcze tęsknić za Kafarem. Przed sezonem nikt nie narzekał na odejście Buvala, a teraz wielu pisze, że był lepszy niż Tadic i Benson razem wzięci.

Aczkolwiek rzecz jasna Ulatowskiemu życzę powodzenia
a Kafarowi dziękuję!

No i mam nadzieję, że nastąpi weryfikacja celu na ten sezon: miejsce w 12-tce.
8 listopada 2011, 11:03 / wtorek
Co do tych linków z weszło, abstrahując od umiejętności Ulatowskiego, jeśli ktoś pisze taki paszkwil(prawdziwy czy nie, bez znaczenia) i publikuje taki anonim to ani nie jest wiarygodny, ani nie jest lepszy niż bohater opowiadania.
8 listopada 2011, 11:04 / wtorek
No to za jakieś 10 min powinna być oficjalne info, że Kafar odejdzie.
8 listopada 2011, 11:05 / wtorek
Szuja i swołocz, przypomnijcie artykuł z weszło o tym panu. Dla mnie to koniec pięknych chwil.. Już można kroic sektorowke.. Masakra
8 listopada 2011, 11:09 / wtorek
czemu masakra? Przecież gorszej padaki już być nie może. Ja uważam, że Ulatowski wcale nie jest taki zły i nie można patrzeć na niego tylko i wyłącznie przez pracę w Cracovii. Generalnie na bank nie zrobi gorzej niż Kafar. Jeszcze żeby miał jaja i umiał powiedzieć co myśli i będzie git.
A dla Kafara: nie miałeś jaj podać się do dymisji dla mnie jesteś zerem
8 listopada 2011, 11:10 / wtorek
buziek - nie jako anonim bo ostatnio autor sie ujawnił

trzeba szykować sektorówke na kuchara

Ulatowski to zaden trener co pokazują jego wyniki.
8 listopada 2011, 11:10 / wtorek
Buziek, ale to nie Krzysztof Stanowski (który przyznał się do tych artykułów na Weszło i od niedawna podpisuje się pod resztą) będzie trenerem Lechii.

Swojej fatalnej opinii o Ulatowskim - jako trenerze, przede wszystkim - nie opieram bynajmniej na jednym czy dwóch artykułach. Co on osiągnął? Bo według mnie tam gdzie szedł, tam działo się źle. Został wypompowany w mediach jako "młody zdolny" (skąd my to znamy?), tyle że nigdzie się to nie przełożyło na sukcesy.
8 listopada 2011, 11:10 / wtorek
Dramat - jak przegrał 6 meczów z rzędu w Cracovii to się tłumaczył że Wenger w Arsenalu przegrał 7 - mam nadzieję że nie zacznie z taką filozofią w Lechii.
8 listopada 2011, 11:13 / wtorek
Hm, ja miałem czasem wrażenie, że Kafar uczył się głupich tłumaczeń właśnie od Ulatowskiego...
8 listopada 2011, 11:13 / wtorek
moim zdaniem trzeba dac szanse Ulatowskiemu, wcale nie jest powiedziane, ze trener z zagranicy okazałby sie lepszy (np Basler z 3 ligi niemieckiej)

moim zdaniem ruch ze zmianą trenera troche spóźniony trzeba było to zrobic jak wolny był Probierz
8 listopada 2011, 11:14 / wtorek
Kamil Poźniak będzie w 1 składzie ;) a tak poza tym - powodzenia Ula ;)
8 listopada 2011, 11:15 / wtorek
Nie ma się co napinać, czy zły czy dobry trener. Najważniejsze że jest nowy i zawodnikom powinno się na nowo poukładać w głowach, bo zawsze jak przychodzi ktoś nowy to piłkarze chca sie jak najlepiej zaprezentowac. Teraz na kilka meczy do konca niewiele sie zrobi ale mam nadzieje ze moze jakies normalne transfery w zimowej przerwie sie pojawia. Ulatowski na pewno nie jest spelnieniem marzen kibicow ale pozyjemy, zobaczymy. Uwazam ze nie powinno sie czlowieka skreslac od razu na starcie. Kazdy klub jest inny i warunki wspolpracy sa inne wiec dajmy mu szanse.
8 listopada 2011, 11:20 / wtorek
Z Cracovia to każdy trener będzie przegrywał bo to beznadziejny klubik, z Bełchatowem 5 miejsce w lidze. Gorzej niż z Kafarem nie będzie. Lepszy Ulatowski niż jakiś nie wiadomo skąd Basler ( ładny gol z MU w finale LM ) czy Kubicki ( z całym szacunkiem).
8 listopada 2011, 11:21 / wtorek
Oni cały czas wybierają gorsze zamiast lepszego. Zamiast szukać optymalnego rozwiązania wybierają półśrodki, licząc tylko na łut szczęścia. Polityka minimalizmu, gry na tzw. „aferę”, a nuż się uda. Wrzucają w sytuacji podbramkowej Ulatowskiego i może wypali, a może nie, na dwoje babka wróżyła. Tak jak z dośrodkowaniem w pole karne w 93 min. Na to chyba liczą, bo solidnych, „naukowych”, empirycznych podstaw do optymizmu ta nominacja nie daje.
Zresztą pozostają na tym kursie wybierania gorszego (choć są lepsze możliwości) od czasu, kiedy właścicielem jest Kuchar. Zamiast zakontraktować Rodionowa czy Kiślaka wybrali Sazankowa, zamiast Niedzielana Bensona, zamiast zostawić Buzałę wzięli Poźniaka (i, o zgrozo, jeszcze musieli dopłacić), zamiast się dogadać z Wołąkiewiczem pozostał Deleu. I takie są tego skutki, zjazd po równi pochyłej. A teraz na ten wózek pędzący na złamanie karku wsiada trener-wielka niewiadoma i nie jest wykluczone, że tylko przyśpieszy ten zjazd w przepaść. Po wielu "bulach" biorą zamiast sprawdzonego i doświadczonego fachowca kolejnego... właśnie czy nieudacznika czy wielką niewiadomą. Pozostaje tylko obstawiać. Na to że zostanie on zbawcą nie postawiłbym złamanego grosza. Bo Ulatowski nie daje żadnej gwarancji, że gra Lechii ulegnie poprawie. Jedyną jego zaletą jest to, że nie jest Kafarskim. To jedyny plus pośród kilkunastu minusów. Jakby już nie było w kraju czy za granicą wolnych trenerów, którzy udowodnili swoją jakość wynikami sportowymi (choćby Maaskans, mistrz Polski z Wisłą).
Jeżeli faktycznie zostanie trenerem Lechii, to do końca rundy trzeba będzie dać mu kredyt zaufania. Ale jak się nie sprawdzi w tych kilku meczach, to zimą trzeba będzie na gwałt szukać innego trenera.
8 listopada 2011, 11:23 / wtorek
Tusio niewiem czy Ulatowski Lepszy od Kubickiego
8 listopada 2011, 11:25 / wtorek
Kafar to małe piwo! Szutowicza trzeba się pozbyć bo przez niego chłopaki człapią. Należy także zatrudnić dyrektora sportowego. W takim układzie trener musi być dobrym motywatorem i na polską ligę to starczy. Ulatowski - słabo to widzę:(
8 listopada 2011, 11:27 / wtorek
No coz - szkoda Kafara. Zapowiadal sie dobrze, na poczatku jego pracy Lechia zaczela grac odwaznie i ofensywnie. Dawal nadzieje na lepsza jakosc. Niestety - chyba sie jednak wypalil. Ostatnie miesiace to zaklinanie rzeczywistosci. Kiedy kibice na trybunach widzieli bardzo slaba gre na murawie, trener nie potrafil uderzyc sie w piers i powiedziec MEA CULPA. Poza tym niezbyt trafione transfery ( jedna jaskolka wiosny nie czyni), brak zaangazowania u pilkarzy, obnizka formy u wszystkich to juz za wiele. Ja ze swej strony dziekuje T. Kafarskiemu za zwlaszcza pierwsza czesc jego pracy w Lechii. To byl naprawde udany czas ( te derbowe zwysciestwa, nowy styl itp) Chyba jednak - na dluzsza mete - p. Tomaszowi zabraklo po prostu jaj by z Lechii zrobic zespol naprawde wielki. Teraz trzeba dac czas nowemu trenerowi. Na razie go nie oceniam...
8 listopada 2011, 11:27 / wtorek
Myślę, że ta zmiana trenera (o ile to prawda), ukazuje nam nieudolność władz klubu, którzy nie mają kontaktów lub też nie potrafią (może ich nie stać) znaleźć jakiegoś konkretnego, ogarniętego trenera z umiejętnościami a nie z opinią w mediach, zmiana zrobiona by "uciszyć kibiców" a nie by odmienić drużynę - moja subiektywna opinia.
Obym się mylił co do Uli.
8 listopada 2011, 11:30 / wtorek
Kuchar musi miec mlodego trenera i tyle w temacie, pozyjemy zobaczymy
8 listopada 2011, 11:31 / wtorek
jak musi mieć młodego to niech Maaskanta zatrudni, wkońcu miał byc trener zza granicy :)
8 listopada 2011, 11:33 / wtorek
Pieniądze.

Nie wzmocnili znacząco drużyny bo nie było pieniędzy.
Nie zwalniali wcześniej Kafara, bo nie znaleźliby drugiego trenera który pracowałby za taką kasę, a więcej nie chcą/nie mogą nikomu płacić.

Widocznie teraz znaleźli.
Ulatowski.
Japierdole.
8 listopada 2011, 11:38 / wtorek
No to nam trenera strzelili ja pierdole.... Na dzień dobry powinien dostać jakieś ultimatum.
8 listopada 2011, 11:39 / wtorek
Dajmy mu szansę , gorzej nie będzie. Czekałem na takiego newsa już od tygodni i wreszcie jest KAFAR OUT :]
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.430