Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Rafał Ulatowski

strona 4/7

8 listopada 2011, 19:43 / wtorek
"ode mnie nie dostanie kredytu zaufania..."

Myślę, że nikogo to nie obchodzi. Ulatowski jeszcze kontraktu nie podpisał, a Wy już go zwalniacie. Dam się założyć, że nawet jakby przyszedł do nas Jose Mourinho to i tak byłby lament i płacz. Dajcie człowiekowi chociaż rozegrać jeden mecz na ławce trenerskiej zanim będzie po nim jechać jak po tej mendzie kafarskim.
8 listopada 2011, 19:46 / wtorek
Kafar - źle, Ulatowski - źle...qrwa niektórym to ciężko poczekać i wówczas ocenić.
Gorzej od Kafara nie będzie więc spokojna głowa.
Panie Ulatowski powodzenia i mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej niż jak prowadził Pan Bełchatów.
PS. Trzymaj ich ( piłkarzyków ) za mordę i wymień sztab trenerski ( czytać Szuto ), aha i rozejrzyj się za wzmocnieniami....
8 listopada 2011, 19:51 / wtorek
Ode mnie tez kredytu zaufania ten pan miec nie będzie.To malutki,podstępny człowiek którego cechuje uległość i brak charyzmy.Ulatowski trzymaj sie z dala od Lechii
8 listopada 2011, 19:55 / wtorek
Ciekawe ze tak wszyscy sie podniecaja Urbanem ale gorszej padaki jaka grało zagłebie nie widziałem a z tym Ulatowskim jest tak ze jak by mu wyszły napoczatku z 2-3 mecze to zaraz powstaną tematy dziękczynne na forum .......zawsze coś
8 listopada 2011, 20:05 / wtorek
Nawet jak wyjda te 2-3 mecze to i tak koniec koncow skończymy z ulatowskim gorzej niz zle.Kuchar otwórz oczy pajacu.Gdzie ten budżet który obiecywałeś,gdzie te transfery,nawet na trenera z wyższej półki nie dołożyłeś troche grosza.Super wymiana mameja na mameje.Kuchar wypierdalaj to przez ciebie Lechia teraz dołuje.
8 listopada 2011, 20:18 / wtorek
Rafał Ulatowski dzieki Ale odejdz :)
8 listopada 2011, 20:20 / wtorek
Dzieki za derby ale musialesc odejsc aha moze juz ktos zrobi watek Ulatowski dzieki odejdz :P
8 listopada 2011, 20:24 / wtorek
Dla tych co już bronią Ulata- przepraszam bardzo, tu jest forum,można pisać swoje opinie,tak?
Lechia to nie jest jakiś przystanek do zapisania sobie w CV,tylko klub z tradycją i przede wszystkim Nami,kibolami!
Co to kurwa za strategia,trenera w 1 dzień wyszukać? Jest jakiś plan minimum dla tego Pana? O zwolnieniu Kafara mówiliśmy,ba- krzyczeliśmy już od dłuższego czasu,ale nie,mamy świetną obronę,chuj z bramkami,damy radę...
A teraz zwolnienie z dnia na dzień i "promocja"na Ulata.
Wkurwia mnie to...
8 listopada 2011, 20:24 / wtorek
Nie wiem czy znajdziecie wolnego trenera, którego ostatnia praca tp pasmo sukcesów, zdobycie mistrzostwa pucharu itd. To chyba logiczne ze my mozemy zatrudnic trenera, który gdzies tam stracił pracę, bo raczej nie zwalnia sie trenera jak mu idzie.
Takze kazdy kandydat bedzie zły - trener Litwy- beznadziejne el Euro, Urban - Zagłebie, Taraś - Śląsk 2010, Basler - chuj wie co, Ulatowski - Cracovia. Nawet Probierzowi zaczelo isc kiepsko w Jadze, wiec go białostoccy zbyt pochopnie zwolnili.
Nie jestesmy żadnym Chelsea, Realem Madryt gdzie trenera wydziera sie z innego klubu. Jakby było nas na to stac to ja zycze sobie Fornalika, albo Oresta.
Jedno co mi nie podoba sie w tym Ulatowskim to fakt ze nie ma "pierdolniecia" w szatni, a uwazam ze teraz to jest potrzebne.
U mnie ma carte blanche, pierwsze podsumowanie jego pracy powinno nastapic po meczu z Jagą.

TYLKO LECHIA!

ps. By
8 listopada 2011, 20:24 / wtorek
watek to za mało, może sektorówkę ?
8 listopada 2011, 20:28 / wtorek
Będą jaja jak się okaże, że to wcale nie Ulatowski bedzie trenerem ;-)
8 listopada 2011, 20:29 / wtorek
Robcie kurwa juz transparent Ulatowski won!!
Przeciez ten człowiek nawet oficjalnie nie został przedstawiony jako trener Lechii!!!
8 listopada 2011, 20:33 / wtorek
"Ulatowski to były szkoleniowiec Zagłębia Lubin, GKS-u Bełchatów i Cracovii. W latach 2008-09 pełnił funkcję asystenta selekcjonera reprezentacji Polski, Leo Beenhakkera.

Ostatnio 38-letni szkoleniowiec pełnił funkcję eksperta i komentatora w stacji Canal Plus. "

Oby sie okazał lepszymm trenejro niz komentatejro!!

A my swoje.................. bedzie dobrze w koncu Lechia TO MY!!!
8 listopada 2011, 20:33 / wtorek
Trener na miarę i możliwości (?) obecnego zarządu i właściciela. Generalnie wielkiej zmiany się nie spodziewam ale gorzej raczej też nie będzie. Oby była to opcja krótko terminowa.
Generalnie na krajowym podwórku (z małymi wyjątkami) jest posucha trenerska. Dla mnie najlepszym wyjściem jest trener z zagranicy. Ale za czapkę gruszek się nie nie uda, więc wracamy do punktu wyjścia.

Ps. Kiedyś w końcu Ferguson odejdzie z United... ;)
8 listopada 2011, 20:36 / wtorek
Ferguson za stary jest nie nadaje sie do Lechii ;)
8 listopada 2011, 20:39 / wtorek
Bede dzis aktywny heh sorki zapomnialem dodac ze Rysiek Tarasiewicz był kurwa wolny !!! no ale zobaczymy moze faktycznie to nie Ulatowski, moze powieje holenderskim klimatem (czyt. Maskant! a nie majernek)
8 listopada 2011, 20:46 / wtorek
Ja uważam, że każdy trener za Kafarskiego jest na tą chwilę niż on. Z całym szacunkiem do jego pracy, osiągnięć i stosunku do Lechii - klimat się tak zagęścił, że niestety wymiana była konieczna czy słuszna, czy też nie.
Co do nowego trenera - nie ma innej rady jak obdarzyć go kredytem zaufania i szacunkiem bo wg. mnie każdy ma prawo na szansę.
8 listopada 2011, 20:48 / wtorek
eeeeeeh,
zgaduję: autor pomysłu to ten od sazankowa i wymiany buziego za spoźniaka ?

mameja za buca,
zamienił stryjek siekierkę na kijek
8 listopada 2011, 21:07 / wtorek
rozwiń verde proszę... może mi się kurwa rozjaśni. oni to specjalnie po złości zrobili. "nie chcą Kafara ? dobra będą mieli ulatowskiego". obym się mylił, ale z ulatowskim będzie gorzej.
8 listopada 2011, 21:10 / wtorek
Niektórzy by tu chcieli od razu, kurwa Guardiolę. Zejdźcie na ziemię. Po pierwsze jeszcze nie jest pewne, że to będzie Ulatowski. Po drugie, nawet jeśli to nie należy go skreślać od razu. Dajmy mu czasu. Gorzej i tak być już nie może.
8 listopada 2011, 21:15 / wtorek
TAŃSZEGO NIE BYŁO???!!!????!!!!????!!!????!!!
NIE BYŁO!!!!!!!!!
8 listopada 2011, 21:24 / wtorek
Jeremi trafił w 10-tke, Ulatowski jest tańszy od Kafara do tego jeszcze bardziej( o zgrozo) pod butem Kuchara, bo od dawna sam prosił o posadę. Każdemu należy dać szansę i nie oceniać przed pierwszym meczem, jednak mam świadków ,jak wczoraj po spotkaniu LP gdy padło nazwisko Ulatowskiego powiedziałem każdy byle nie on.
Obym się mylił, ale na dziś uważam ,że trafiliśmy z deszczu pod rynnę.
8 listopada 2011, 21:30 / wtorek
1945__

nie zapominaj ze obiecany nam byl budzet 60-70 milionow i to nie dlugo wiec oszczedzanie na trenerze jest strzalem w stope.
8 listopada 2011, 21:34 / wtorek
Znalazlem fajny komentarz pod, ktorym chetnie sie podpisze, z wyjatkiem wzmianki o stawowym :) "

"Żaden Kaczmarek, ani inny Lolek czy Bolek vel Bobo. Dlaczego Ulatowski??? - lepszy byłby Beenhaker + Ulatowski na asystenta. A poważnie, Kafarski powinien zostać w klubie i ewentualnie prowadzić zespól Młodej Ekstraklasy oraz doskonalić swój warsztat u boku bardziej doświadczonego szkoleniowca. Najlepszy wybór to Dariusz Kubicki - za jego kadencji zespół grał z "jajami". Można pomyśleć o Stawowym - co się z nim dzieje?. W naszej ekstraklasie o obliczu i wynikach zespołu decyduje trener a nie jakość piłkarzy ( patrz Probierz w LKS czy LeńczyK w ŚLĄSKU). Pozdrawiam wszystkich kibiców.Ps.Problemem Lechii byli zawsze niekompetentni działacze i tzw. rada "dozorcza" z prezesem"
8 listopada 2011, 21:46 / wtorek
Stawowy to bylby najwiekszy blad jaki moglibysmy zrobic. Skonczylibysmy na bank w 1 lidze. Chyba kazdy wie co zrobil z Gieksa.
8 listopada 2011, 21:50 / wtorek
niestety prawda jest taka, że nie ma kasy! na nic nie ma i jeszcze długo nie będzie!
Na trasnsfery nie ma, na trenera też nie ma.
Posiedział Ulatowski na bezrobociu troszkę czasu, to i z ochotą wrócił do "branży" za małe pieniądze!
A głupole myślą, że kibice dadzą spokój, na jakiś czas się odpierdolą od nich - przecież chcieli nowego "trenera" to mają!!!
A oni dalej jak pączki w maśle ....
A czas płynie ....
8 listopada 2011, 22:01 / wtorek
Nie jestem zwolennikiem wyboru Ulatowskiego, ale jednak może coś z tego będzie? W sumie chłopak nie tak dawno, po dobrej postawie Belchatowa, uważany był za najlepszego obok Skorży trenera młodego pokolenia. Jeśli to info będzie oficjalne to ja nie wpadam w panikę i niech pracuje spokojnie przez zimę. Generalnie trzeba było zmiany w Lechii i świeżego spojrzenia, bo było mocno depresyjnie.

Ps. Ciągle liczę na Urbana:-)
8 listopada 2011, 22:06 / wtorek
nasze dwa orły - obecny i przyszły :

odnośnik
8 listopada 2011, 22:36 / wtorek
No zobaczymy co z tego wyjdzie.
Obstawiam że w ciągu kilku najbliższych lat Kafar zrobi większa karierę niż Ulatowski.

Szkoda mi że Kafarski nie wyszedł z kryzysu bo mimo wszystko go lubiłem. Ci którzy najgłośniej płaczą ze zdobył tylko 8 miejsce, że spieprzył PP i szanse na 2 miejsce przed startem sezonów płakali że walczyć będziemy ale o utrzymanie. Bilans trenera dodatni chociaż ostatnie miesiące to taka tragedia że nie było innego wyjścia.

Co do nowego trenejro to zobaczymy jak to wyjdzie. Taki typowy średniak. Z osłabionym Zagłębiem po zdobyciu MP ugrał 5 miejsce, z Bełchatowem powtórzył wynik z przed roku i też ugrał 5 miejsce.

Jedno jest pewne. Jeżeli dotrzyma do końca roku będziemy mieli porównanie czy to Kafar się już wypalił w Lechii czy wyciskał z piłkarzyków tyle ile było do wyciśnięcia.
8 listopada 2011, 22:46 / wtorek
A ja jestem zdania że z gówna bata nie ukręcisz choćbyś nie wiem jakim był trenerem. Obym się mylił i życzę Ulatowskiemu wielu zwycięstw z Lechią.
Zarzucacie mu że nic nie osiągnał ale z kim to miał osiągnąć ? z Cracovią ?! Toż z nimi nie da się nic zrobić. Co widać po zeszłym i obecnym sezonie. Utrzymali się w lidze nie dlatego, że dobrze grali ale dlatego, że znaleźli się jeszcze gorzej grający.
8 listopada 2011, 22:59 / wtorek
@arcbuz - weź tylko pod uwagę, że "Ula" przejął Bełchatów po Lenczyku, który to przygotował mu drużynę do rundy wiosennej, miedziaki wziął po Czesiu M., a wynik tych z drugiej, gorszej, strony Błoń na kolana nie powala. choć może i tak - 1-1-8 (o ile dobrze pamiętam) to koszmar jakiś.

ta zmiana (Ulatowski za Kafara) mnie przeraża, ale... przynajmniej na najbliższe 4 mecze to ta mietła będzie zamiatać, więc trzeba trzymać kciuki za naszego nowego Treneiro...

nie wiem, czy brano pod uwagę jakąś inną "polską opcję", ale mam wrażenie, że poszło na szybko, bez zastanowienia i włożenia większego wysiłku w wybór...
no i przede wszystkim - dlaczego tak późno ? po niesławetnej eskapadzie na południe Korona-Limanovia-Podbeskidzie był już najwyższy-kurwa-czas na zmiany.

może bylibyśmy w całkiem innym miejscu...
8 listopada 2011, 23:02 / wtorek
Tyle zachodu było z wywarciem presji na zarząd, żeby wreszcie pozbyć się dołującego Kafara, a część kibiców tak bezkrytycznie przyjmuje podawanego na tacy Ulatowskiego, najwyraźniej nie chcąc się wgłębić w jego rzeczywistą ocenę. Przecież nie po to zwalniano wypalonego trenera, żeby wziąć gorszego - za jakiś czas będzie po prostu to samo co się działo w ostatnich miesiącach. Każdy, komu zależy na rozwoju Lechii, powinien domagać się porządnego trenera. Z Ulatowskim nie jest jak z Sazankowem czy Traore, że może odpalić albo nie - przecież wiadomo że on jest słaby a do tego nie ma jaj.

A tak w ogóle, to czy trenera znalazła nam osoba, która formalnie powinna za tę sferę odpowiadać, czyli dyrektor sportowy? :D
8 listopada 2011, 23:02 / wtorek
jeszcze za Kafarem za tęsknicie za jakiś czas, mimo że chujnia byłą z wynikami naszej Lechijki ostanio, ale leggłła w poprzednim sezonie ex jeszcze większą chujnię grała i jak się nie mylę 10 spotkań położyła, Skorża został i jak jest na dzień dzisiejszy k.. wa
o bym się nie mylił ale ULAT to porażka i już, zmian trzeba większych, tylko trener z Hiszpanii, nawet z III ligi.
8 listopada 2011, 23:07 / wtorek
chrzanek - szkoda, że franek, euro itd nie są tańsze bo mimo kryzysu lubię walute:)
O Ulatowskiego się nie martw, do końca roku nie znajdziemy nikogo tańszego, więc spoko do końca wiosny się pobuja - z jakim skutkiem? kogo to poza kibicami obchodzi, przecież mamy nowy stadion:)
Nadzieja jedyna, że kuchar dostanie kase jaką chce, od kogoś NORMALEGO, kto kuma, że aby "wyjąć trzeba włożyć".
8 listopada 2011, 23:22 / wtorek
Sruba też oczywiście myślałem o przygotowaniach druzyn przez poprzednikow i dlatego facet jest ciągle w gronie tych nieprzewidywalnych. W Lechii natomiast mamy totalną zadyszkę - jest źle i fizycznie, i taktycznie, więc będzie to solidny test dla Ulatowskiego.
Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki.
8 listopada 2011, 23:27 / wtorek
Nie wiem skad pomysly ze trener bedzie na 4 mecze a potem zobaczymy?
Ktos zna jakies warunki umowy? W przypadku Ula byla by to niezla opcja, Kontrakt do konca rundy a potem ewentualne przedluzenie. Ale watpie zeby jakikolwiek trener z nazwiskiem cos takiego podpisal.

Znajac zycie trener dostanie kontrakt do konca sezonu wiec o ile nie bedzie notowal tragicznych wynikow to nikt go nie zwolni bo przeciez musialby mu wyplacic odszkodowanie.

To samo dotyczy sie wyciagania trenerow z innych klubow. Dopoki taki trener ma kontrakt to zeby go wyciagnac trzeba wylozyc kase ktora pokryje kare za wczesniejsze rozwiazanie kontraktu. A to wcale nie sa male pieniadze.

Jedno jest pewne. Wole Ulatowskiego od Maskanta ktorego ktos tu podawal w przykladach.
8 listopada 2011, 23:50 / wtorek
Myślałem, że jak już zmienią Kafara to na jakiegoś dobrego, zagranicznego trenera. Jest wolny Maaskant.

Jeśli chodzi o Polaków to w ostateczności opcji jest kilka, choćby Urban.
Jednak Ulatowski mnie zupełnie nie przekonuje (to już wolałbym nawet Grembockiego.
8 listopada 2011, 23:51 / wtorek
Z deszczu pod rynnę.
9 listopada 2011, 00:13 / środa
po wypici kolejnego piwa, kurwa ta zmiana to jakaś pomyłka z takim trenerem Lechijka ma grać na w miarę dobrym poziomie naszej EX czy na być drużyną formatu gry na poziomie Ewropy, bo o co tutaj chodzi budować zespół by walczył z najlepszymi w kraju czy w Ewropie, czas na zmiany duże zmiany, na nie zamienił "siekierkę na kijek" to wszystko co się dzieje to "dupa jasiu karuzela co się kręci w koło macieju"
9 listopada 2011, 00:15 / środa
na maskaanta nas niestac :). po drugie taki trener ma wymagania co do zawodnikow. powie, ze chce takiego i takiego i ma byc
9 listopada 2011, 00:22 / środa
Ale widzę że wszyscy eksperci.

1. Nie wiemy czy nawet Ulatowski zostanie trenerem.
2. Nawet jeśli dajmy mu się wykazać. Po czym oceniacie że beznadziejny ? Po Cracovii ? Pasieka prowadząc Cracovię pokonał Wisłę i co ? Mega trener ?
Ulatowski moim zdaniem może być dobrym pomysłem.

i po 3. Panowie... zajmijmy się dopingiem !! Bo na PGE mamy rewanż z niemcami i teraz skupmy się na mobilizacji na ten mecz.
9 listopada 2011, 02:05 / środa
9 listopada 2011, 06:10 / środa
dużo jeszcze razy ten sam link bedzie wrzucany?
9 listopada 2011, 07:59 / środa
Nie znam szczegółów kontraktu ale powinien być podpisany do grudnia z opcją przedłużenia jak będzie efekt pracy po tych 4 meczach.
9 listopada 2011, 08:14 / środa
Gorzej oczywiście może być, bo co prawda za Kafara w ostatnim czasie było na zero z przodu i na zero z tyłu, z przodu nic nie zmieni żaden trener jeśli nie zmieni się tego zagranicznego szrotu, a grę w obronie zawsze można sp.....
9 listopada 2011, 08:25 / środa
@arcbuz

Kafar jak wygrywał też był uznawany jako jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia :)
9 listopada 2011, 08:56 / środa
Zamienił stryjek siekierkę na kijek......
Niezmiennie uważam, że Kafar powinien zostać - a teraz po decyzji o Ulatowskim jeszcze utwierdzam się z przekonaniu. Wolę Kaszuba związanego z Lechią od lat od przypadkowego krętacza z łapanki. Choć oczywiście nowemu szkoleniowcowi życzę powodzenia bo Lechia jest najważniejsza.
9 listopada 2011, 09:25 / środa
powinien zostać jako woźny chyba
9 listopada 2011, 09:33 / środa
Mogło być gorzej... powrót Koali... :) ale dla mnie chłop nie ma jaj na prowadzenie takich wyjadaczy jak Surma Nowak - owiną go sobie wokól kutasa i będą pocierać góra-dół-góra-dół.
9 listopada 2011, 10:21 / środa
o ile oficjalnie zostnie trenerem...jestem za, bez żadnego ale
to najwyższy czas na zmiany
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.459