Gdańsk: wtorek, 9 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Pietrowski - opinie ,porady,pozdrowienia.

strona 2/5

18 grudnia 2011, 22:11 / niedziela
Dzikidingo, i co nasza "gwiazda" pokazała w sobotę ? ;)
18 grudnia 2011, 22:14 / niedziela
Pewnie po alko piątku ... to nic nie pokazał
18 grudnia 2011, 22:32 / niedziela
Ze dwa udane dryblingi, ze trzy bramki (dwie godziny gry!) i zajebiste wypierdolenie się o ... powietrze :D Nie ma co się nad tym rozwodzić, bo się nie spinał za bardzo, a i w piątek do 6 rano chlał :) Ogółem było nas kilku lepszych od niego...
18 grudnia 2011, 22:36 / niedziela
Dzikidingo zima casting w Lechii sie szykuje, może zabierzesz chłopaków?:)
18 grudnia 2011, 22:38 / niedziela
czyli nic się nie zmieniło, kiedy to jakiś czas temu grałem z nim w piłkę też dla zabawy i bez spiny .. ;)
18 grudnia 2011, 22:52 / niedziela
Dziki a Wy mu naprawde nie możecie wytłumaczyc racji ??? no kurwa ! chciałbym go tak spotkac najebanego albo pijącego
18 grudnia 2011, 23:55 / niedziela
I jeszcze się tym chwalił, że do 6 chlał?? Brak słów.
19 grudnia 2011, 09:23 / poniedziałek
Może i Pietrowski jest wychowankiem Lechii, ale...co z tego? Właśnie wychowankowi powinno zależeć najbardziej na tym, żeby drużyna wygrywała i grała dobre mecze. To, że jest wychowankiem nie znaczy, że wszyscy musimy go uwielbiać, bronić, a także chuchać i dmuchać na niego jak na jakieś dobro narodowe. Dla mnie jest takim samym piłkarzem jak Wiśnia, Pawłowski, czy Lukjanovs (tylko, że dużo słabszym) i według mnie, w tym oknie transferowym to właśnie on powinien polecieć w pierwszej kolejności razem z Bensonem (który jakoś mógł w poprzednim sezonie strzelić 17 goli i awansować do Eredivisie), Tadiciem, Sazankovem, Poźniakiem, Deleu i DAWIDOWSKIM! Tak, z Dawidowskim, który na boisku nic nie pokazuje, rzadko kiedy zdarza mu się pobiec (a jeszcze rzadziej zdzarza mu się robić to z piłką), a jedyne co mu naprawdę dobrze wychodzi to zbieranie kartek. Lechia potrzebuje PRAWDZIWYCH PIŁKARZY!!! A nie gwiazdek z dyskotek i kasyn!!!
Jeżeli cała ta wyżej wymieniona zgraja chce grać w piłkę i uchodzić za piłkarzy to nie niech zrobią tylko jedną rzecz: niech zachowują się jak profesjonaliści!
19 grudnia 2011, 12:36 / poniedziałek
Trzeba się przyzwyczaić, że z tego chłopaka nic już nie będzie i jedyny pokaz jego umiejętności (jaki to on wytrzymały w piciu alkoholu) zobaczymy w Sopocie czy w Kwadracie.
Mam nadzieje, że Janas szybko się przekona co do jego umiejętności i pokaże, gdzie jest jego miejsce.
19 grudnia 2011, 21:26 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 grudnia 2011, 21:43 / poniedziałek
forresale może jestes jednym z Jego kolegów, którzy ciągną za Nim żeby im sponsorował? ja mam nadzieje,że trafie na tego pajaca pijanego gdzieś na mieście
19 grudnia 2011, 22:04 / poniedziałek
dręczyciel w życiu nie chciałbym takiego "kolegi", jeśli sponsoruje innym to fajnych ma kolegów (kasa robi swoje), ale wierz mi że jak go zobaczę dostanie chłop za swoje i zobaczymy czy wtedy też będzie taki mądry
20 grudnia 2011, 03:45 / wtorek
Czytam i nie wierze...

Chłopak nie może sobie spokojnie pójść na impreze, bo kibice jego własnej drużyny go pobiją. I jak w tym Klubie ma być normalnie...

P.S. Nie wiem czemu na Pietrowskiego się tak uwzieliście, stosując wasze metody to trzy czwarte drużyny trzeba by najebać.
20 grudnia 2011, 09:23 / wtorek
skoro większość z nas uczepiła się akurat Pietrowskiego, a nie Buchalika, Vućki czy Andrusa, to raczej coś musi być na rzeczy
jeżeli chodzi o Pietrowskiego to chyba tylko Poźniak jest od niego gorszy (z pomocników, bo o napastnikach typu Dawid czy Sazankov to już nawet gadać mi się nie chcę)
20 grudnia 2011, 10:01 / wtorek
Zajkowski obrońco praw obywatelskich rodziny Pietrowskich

Jeśli widzisz zachowania o zabarwieniu patologicznym w swojej rodzinie to chyba nie stoisz obok i nie udajesz, że nic się nie dzieje.
Pietrowski jest wychowankiem, jeszcze jest nikim. Nic jeszcze nie osiągnął w swojej krótkiej przygodzie z piłką nożną.
To nie jest nadopiekuńczość, ale dbanie o jego właściwy rozwój. Młodym ludziom jak skapnie więcej sianka odbija palma, taki myśli że jest nie wiadomo kim, wozi się po lokalach nocnych, spożywa alkohol i ...
Wszyscy życzymy mu by godnie reprezentował biało-zielone barwy, zdobył Majstra, by kiedyś został powołany do Repry pojechał na Igrzyska i Mundial ...

hehehe teraz przyszedł trener przez duże T, po swojemu zweryfikuje czy Pietriniho nadaje się do kopania piłki czy ...
20 grudnia 2011, 11:19 / wtorek
zamiast bawić sie w detektywów, którzy swe żale wylewają na forum, zróbcie Pietrowskiemu ( a pewnie nie tylko jego da się dorwać) pijącemu, jakieś sweet foto i wrzućcie to na maila Turnosia, Jenka czy w tym wypadku Janosika i będzie po sprawie.
PS: tylko niech to bedzie w czasie rundy a nie teraz jak tylko jego i Dawida można namierzyć w 3mieście bo reszta wyjechała
20 grudnia 2011, 11:38 / wtorek
dokładnie niech chłopak sobie pójdzie na imprezę i wypije itp., ale jak widzę tego gościa ledwo stojącego na nogach (bo taki pijany jest) to ręce opadają ... wydaje mi się, że mu to nie wypada się pokazywać w takim stanie
20 grudnia 2011, 12:13 / wtorek
zawsze sie znajdzie osoba ktorej trzeba sie uczepić, wcześniej Rogal i Buzała teraz Pietroś. niech sobie chłopak pije w ten sposób sam niszczy sobie kariere a myśle, ze Janas szybk osie go pozbędzie
20 grudnia 2011, 14:45 / wtorek
mnie szkoda takiego chłopaka, bo wydawał się bardzo poukładany, ma ładną dziewczynę i zamiast sobie jakoś przyszłość w dobrym kierunku nakierować to on idzie w tym drugim
20 grudnia 2011, 15:33 / wtorek
do 6 rano piją cioty, kozaki piją jeszcze cały następny dzień.
20 grudnia 2011, 17:23 / wtorek
Nie jestem żadnym obrońcą rodziny Pietrowskich tylko pamiętam jeszcze czasy Bieniuków, Zieńczuków, Dawidowskich i wielu innych naszych wychowanków i nikt wtedy jak spotkał ich pijących na imprezie nie chciał ich bić. To były inne czasy, ten klub miał charakter, zawodnicy byli zżyci z kibicami, a teraz jak czytam takie wpisy, że ktoś chce wpierdolić jedynemu wychowankowi w pierwszym składzie Lechii to ręce opadaja i zastanawiam się w jaka stronę zmierza Lechia.

Może zamiast pastwić się nad Pietrowskim, założcie temat o naszych najemnikach sprowadzanych do klubu za grube pieniądze, którzy mają wyjebane w kibiców i imprezują dzień w dzień za tysiące złotych...
20 grudnia 2011, 18:19 / wtorek
Ja tam nikogo nie chce bić i nie jestem za tym by być, bardziej wolałbym pogadać, a co on zrobiłby po rozmowie to już jego sprawa.
Fajnie by było gdyby jakiemuś naszemu wychowankowi udało się wybić, bo imprezując i tyle pijąc (podobno alkohol w dużych dawkach źle wpływa na organizm sportowca), chłopak się zatraci i nie będziemy mieli w składzie nikogo przez nas wychowanego
21 grudnia 2011, 07:19 / środa
Podstawą oceny Marcina musi być wyłącznie jego postawa na boisku, a niestety na tej podstawie ocena ta musi być dla niego miażdżąca. Jest po prostu bardzo słabym i nijakim piłkarzem, bez większego talentu do tego nie jest pracowity i nie nadrabia tego ambicją. Szczerze mówiąc wkurwiam się na każdym meczu gdy słyszę wygłaszane przez spikera nazwisko Pietrowski. Wolałbym już zamiast niego Piątka. Kafar ciągnął go na siłę za uszy trzy lata a on nie zrobił praktycznie postępów. Argument że w tej rundzie byli od niego słabsi jest idiotyczny i świadczy jedynie o tym jaką nasza gra była katastrofą. Jestem za jak najszybszym jego odpaleniem do Bałtyku albo Niecieczy bo jeśli przez trzy lata stać go było na zaledwie 1-2 niezłe mecze to nawet w słabym klubie ekstraklasy nie ma czego szukać.
21 grudnia 2011, 07:50 / środa
Dla mnie moze lezec pijany pod nocnym, jesli nazajutrz bedzie dobrze zapierdalał na boisku nic mu nie bede zarzucał. Boisko zweryfikuje wszystko, jesli bedzie słaby skończy za 2 lata w Kaszubii czy orkanie rumia. To on ma najwiecej do stracenia, jesli tego nie zrozumie przesra wszystko, jego głowy nie naprawicie.

Do "śledczych": Zajmijcie sie lepiej tym czy przypadkiem przed meczami żaden z grajków nie odwiedza bukmacherów, to moze byc znacznie bardziej szkodliwe dla Lechii niz to że jakiś przecietny nasz grajek po meczu wychylił sobie o jednego za dużo.
23 grudnia 2011, 10:18 / piątek
jak dla mnie Pietrowski to jeden z najsłabszych piłkarzy w drużynie Lechii. praktycznie w żadnym meczu nie pokazuje się z dobrej strony. raz strzelił decydującą bramkę z Zagłebiem i to tyle jeśli chodzi o jego osiągnięcia. na dodatek jest wychowankiem klubu, a od wychowanków wymaga się dwa razy więcej niż od zwykłego kupionego piłkarza. zatem apeluje do trenera Janasa, aby posadzić Pietrowskiego na ławkę i wpuszczać tylko w ostateczności.
23 grudnia 2011, 10:42 / piątek
pietrek wczoraj widziany zataczający się na jednej z imprez ;)
23 grudnia 2011, 10:59 / piątek
sparingi przygotowania;)
23 grudnia 2011, 15:08 / piątek
no to w formie chłopak :)
23 grudnia 2011, 15:54 / piątek
Pietrowski widziany w kiblu na dworcu grzejąc stuff na łyżce.
23 grudnia 2011, 20:14 / piątek
a ja byłem sobie w Tesco na Chełmie, patrze a tu Rafał Murawski! po krótkiej rozmowie okazało się że jego rodzina mieszka na Chełmie, a w związku z urlopami piłkarzy, przyjechał do krewnych.. miłe spotkanko :)
23 grudnia 2011, 20:35 / piątek
Na bank przyjechał na bibe do Pietrowskiego
23 grudnia 2011, 20:53 / piątek
pewnie tak, Pietrowski też z Chełmu to pewnie szykują coś niezłego
23 grudnia 2011, 21:20 / piątek
widzian w brzozowym zagajniku na Ujeścisku odziwo Bez trunków odnośnik
24 grudnia 2011, 01:50 / sobota
mija drugi tydzień od zakończenia rundy, a nikt nie widział Pietrowskiego trzeźwego ?! chłopie masz problem ...
24 grudnia 2011, 02:39 / sobota
Okres świąteczny, więc świętuje... co w tym dziwnego?
24 grudnia 2011, 06:24 / sobota
Pierwszy raz na tym forum widzę, żeby ktoś określał spotkanie ze śledziem jako miłe...
24 grudnia 2011, 10:48 / sobota
jeżeli od zakończenia rundy cały czas jest nawalony no to ma niezłą formę..
strach pomyśleć co to będzie na sylwestra
24 grudnia 2011, 11:10 / sobota
pewnie będzie leżał gdzieś po stołem, ale w sumie niech pije sobie, dokładnie tak jak ktoś mówi zrobić mi jakąś fotkę w czasie sezonu i mamy chłopaka z głowy ... i oszczędzimy sobie oglądania go
24 grudnia 2011, 11:18 / sobota
24 grudnia 2011, 11:19 / sobota
niby tak, ale Janas też lubi sobie kielicha strzelić więc może stanąć w jego obronie
24 grudnia 2011, 11:44 / sobota
forresale a co ty za łeb jesteś,że chłopakowi tak źle życzysz?
Od kiedy się tu zalogowaleś to twoje jedyne wpisy są na temat Pietrowskiego,cóż takiego On ci zrobił.
Niech sobie chłopak chleje do woli,sam sobie tym życie zmarnuje.
24 grudnia 2011, 11:53 / sobota
24 grudnia 2011, 12:18 / sobota
forrsale wylewanie zasłyszanych smutków na forum jest żałosne, a co do reszty forumowiczów to ilu z Was widziało tak naprawdę Jediego pijanego?? No i czemu reszta wkładów może pić ile im sie chce i kiedy im się chce a jego piętnujecie :> bo to wychowanek... w takim razie żadnego wychowanka nie będziemy mieć bo Nasza młodzież tez ładnie sobie radzi na imprezach trójmiejskich.

Wesołych Biało - Ziolonych
24 grudnia 2011, 12:40 / sobota
foresale nawet największemu wrogowi nie zyczy sie kryminału bo nie jestesmy zwierzetami zeby nas trzymac w zamknieciu - no chyba ze jakims zboczencom itd
24 grudnia 2011, 13:40 / sobota
24 grudnia 2011, 13:46 / sobota
no to napisz, z chęcią się dowiem, bo może nie potrzebnie bronie jego imię
24 grudnia 2011, 13:55 / sobota
Wszystko sprowadza się tutaj do jednego. Rozumiem złość ludzi słuchajacych historii o pietrowskim. Dla mnie osobiście facet albo jeszcze chłopak jest nędznym piłkarzem, antyzawodnikiem a do tego to co sobą reprezentuję na boisku i z tego co czytam po za nim jest poprostu skończonym idiotą i mam nadzieję, że szybko go odstrzelą gdzieś do IV ligi i poprostu o nim zapomnimy.

Pozdrawiam

Wesołych Biało-Zielonych Świąt ;)
24 grudnia 2011, 16:02 / sobota
"jakbyście wiedzieli też byście zmienili zdanie o nim o 360 stopni"

Skończ Waść, wstydu (sobie) oszczędź...
24 grudnia 2011, 21:46 / sobota
HAHAHH co za chłop ;)

Biało-Zielonych Świąt

LG!
24 grudnia 2011, 23:39 / sobota
kto tam krzyczy zamknij ryj?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033