Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pietrowski - opinie ,porady,pozdrowienia.

strona 3/5

25 grudnia 2011, 07:04 / niedziela
Może tego dnia byłem na wagarach...
Czy ktos może mi wytłumaczyć jak można zmienić zdanie o 360 stopni?
25 grudnia 2011, 09:22 / niedziela
To znaczy że jednak trzeba sobie przyznać racje. 360 stopni??
25 grudnia 2011, 09:56 / niedziela
MarekM: zepsułeś... czekałem czy sam zajarzy. ;)
25 grudnia 2011, 10:31 / niedziela
zmienić zdanie o 360% próbowałem ale dupa zawsze zostaje z tyłu
25 grudnia 2011, 20:04 / niedziela
"Marcin Pietrowski - Jeśli nie ma na kogo zrzucić winy za straconą piłkę, niedokładne podanie, niecelny strzał czy straconą bramkę to na pewno będzie to wina Marcina Piterowskiego. Z tego założenia wychodziła spora część kibiców biało-zielonych. W większości przypadków ich pretensje były nieuzasadnione, jednak tkwi w ich osądach szczypta prawdy."

źródło: odnośnik

Dajcie sobie i jemu trochę luzu.. Nawet redaktorzy zauważyli jaka z was hołota.
25 grudnia 2011, 20:21 / niedziela
Takie pobłażliwe pisanie o nim to jest jawne robienie chłopakowi krzywdy. On się nie nadaje nawet na ławkę. Lepiej dać szansę młodszym, którzy mają szansę cokolwiek w dorosłej piłce jeszcze osiągnąć niż taką zapchajdziurę miec w składzie, która nic do gry zespołu nie wnosi, a nawet jest wartością ujemną w niej.
25 grudnia 2011, 21:20 / niedziela
zebyscie pozniej nie płakali jak za buzała , kozła sobie znalezli /
25 grudnia 2011, 22:16 / niedziela
Gdzie się podziały czasy, kiedy wychowankowie w naszym klubie byli szanowani i to przyjezdni musieli być dwa razy lepsi żeby wyjść w podstawowym składzie...

Ktoś tu napisał, że wychowanek musi być dwa razy lepszy od kupionych zawodników żeby dać mu szansę...Za przeproszeniem chłopie puknij się w głowę. Właśnie przez takich ludzi jak Ty ten klub stacza się po równi pochyłej. Wszyscy począwszy od zarządu, poprzez kibiców zapomnieli na jakich wartościach budowany był ten klub. Z przykrością patrzę na kolesiostwo, chęć zysku i konieczności utrzymania się na stołku zarządu i niektórych ludzi pracujących w klubie i kibiców opluwających naszych wychowanków. Wystarczy wejść w temat transfery i od razu widać jak wszyscy chcieli by tylko kupować nie wiadomo kogo, majac tylu utalentowanych wychowanków, którym nikt nie daje szansy. Przez ostatnie lata dzieki takiej polityce zostało zmarnowanych wielu chłopaków z Gdańska, którzy mieli talent i za ten klub oddaliby życie. Zamiast tego mamy bandę najemników, którzy mają wyjebane w kibiców i liczą tylko zera na swoim koncie w banku...
25 grudnia 2011, 22:28 / niedziela
@ Zajkowski

Masz dużo racji, ale rozmawiamy tutaj o Pietrowskim-wychowanku który jestem o tym święcie przekonany, że jest tak samo mało przywiązany do klubu jak Tadić czy Benson. Chłopak jak zaczął dostawać szanse w pierwszym składzie i orange sport zrobiło z nim wywiad sam przyznał, że nie wiąże swojej kariery z piłką tylko z dietetyką czy tam z żywieniem sportowców, nie ważne. Gra bo gra po koneksjach albo przypadkiem znalazł się w pierwszym składzie bo nie było na kogo postawić.
A na odnośnie młodzieży chciałbym bardzo żeby tak było, żebyśmy mieli tych utalentowanych chłopaków o których mowisz. Jednak wydaje mi się, że skoro stawiają na Pietrowskiego a nie na innych to albo mamy taki ograniczony sztab albo ci piłkarze nie są wcale takimi talentami jak sobie wymarzyliśmy.

Pozdrawiam
25 grudnia 2011, 22:55 / niedziela
Ja Ci odpowiem krótko.

"Kiedyś" (jak to określiłeś), wychowankowie mieli takie coś, co zwane jest JAJAMI. Mogli wrócić nad ranem do domu najebani jak dzwonki ale 5 godzin później w meczu "gryźli trawe" do bólu fizycznego i psychicznego.

a Pietrowski ? a Pietrowski to pizda a nie wychowanek, chłop przynosi wstyd swoją grą nazwie takiego klubu jak Lechia Gdańsk, swoim trenerom i kibicom, i jeszcze jest w tym na tyle beszczelny, że nawet nie próbuje sie ukrywać.

Pamietasz takiego kogoś jak Robert Hirsz?
Im szybciej Pietrowski skończy jak On, tym lepiej dla klubu.
25 grudnia 2011, 23:01 / niedziela
Na Wasze wątpliwości odnośnie tego czy mamy ograniczony sztab czy ograniczonych juniorów podam trzy nazwiska:

szef skautingu: Kaczorek
koordynator grup młodzieżowych: Borkowski
trener przygotowania fizycznego:Szutowicz

Sami fachowcy...
26 grudnia 2011, 00:27 / poniedziałek
Zajkowski - aleś trafił CHŁOPIE, 100% POPARCIA!!!!!!!!
Od siebie dodam:
Kaczorek jako szef skautingu, Borek koordynator gurp młodzieżowych, cała ekipa "trenerów" ( Janik, Wilk, Kozak, Formela, Brede,Mazur, Staruszkiewicz, Jędrzejczak)
Gładyś jako trener bramkarzy!!!
Rozwalimy "stare układy, albo udajemy, że jest dobrze"
26 grudnia 2011, 01:07 / poniedziałek
To Ja na Wasze teksty odpowiem tak:

Gdyby moim trenerem w Lechii był nawet michał wiśniewski , czy jakis jacykow to JA bym gryzł trawe za LECHIE i dla wszystkich zgromadzonych.

a nie jak frajerzy jak pietucha, którym sie poszcześciło w życiu - ale szczescie ich nie bedzie trwało wiecznie
26 grudnia 2011, 01:27 / poniedziałek
Boldi, mów od razu, że to Pietrowskiego laska ci się w audicę wpierdoliła, a nie tu ideologie jakieś dorabiasz :)

ad rem
kuchar, wpypierdalaj!
26 grudnia 2011, 15:53 / poniedziałek
Dręczyciel: ciezko jest gryzc trawe jak ma sie taka nadwage jak Ty ;) do zobaczenia!
26 grudnia 2011, 16:55 / poniedziałek
Trudno się dziwić dlaczego się czepiamy akurat Pietrowskiego, ale po części to płacimy mu za grę w Lechii i mamy w stosunku do niego jakieś wymagania. Nie chciałbym, aby te pieniądze szły na marne i żebyśmy mieli z niego jakiś pożytek w przyszłości.
Ale jak widzę jak ten chłopak się prowadzi, jak pieniądze są wyrzucane w błoto, bo ten chłopak nie ma już ambicji by osiągnąć coś więcej, jakby nie chciał się już rozwijać i zostać na poziomie takim jakim jest. Słuchałem go kiedyś jak mówił, że jak Lechia go nie będzie chciała to zawsze może sobie znaleźć inny klub, bo już w jakimś stopniu się wypromował?! I to jest piłkarz?! W wieku 23 lat on mówi w taki sposób, to jest trochę nie na miejscu i świadczy o jego braku profesjonalizmu.
A co do jego imprezowania, to nie uważam by na miejscu było pokazywanie się codziennie w miejscach publicznych w stanie upojenia alkoholowego, po tym co pokazał z całą drużyną w rundzie jesiennej. A z tego co wiem od jego koleżków to jest w takim stanie codziennie od zakończenia rundy!!
26 grudnia 2011, 21:20 / poniedziałek
185cm wzrostu a 92 kilo wagi, to nie wiem czy mam jakas nadwage:]
27 grudnia 2011, 00:36 / wtorek
twoje BMI to 26.88
Dla mężczyzny poprawny wskaznik BMI to 20-24.9
25-29.9 nadwaga
30-34.9 otyłość
Przykro mi kolego, regiss ma 100% racji
ale nie łam sie chłopie przecież nie jesteś otyły,masz tylko nadwage!!!!!
27 grudnia 2011, 01:38 / wtorek
o a ja mam 177cm i waże 106 kg :D
27 grudnia 2011, 10:46 / wtorek
może jeszcze zacznijmy rozmawiać o naszych numerach butów czy o tym ile łyżeczek słodzimy.. rozmawiajmy tutaj o Lechii ;))
27 grudnia 2011, 15:25 / wtorek
rekin ale w Twoim wypadku nie ma raczej co mowic o tłuszczu;)
4 stycznia 2012, 13:07 / środa
Do pracy się w końcu weź, a nie po galeriach chodzisz
4 stycznia 2012, 13:15 / środa
Chłopie czego ty się martwisz, Pietrowski ma okres przygotowawczy dobrze "przepracowany" i może się zmierzyć w pojedynku z samym Janasem
20 stycznia 2012, 23:08 / piątek
odnośnik

z tego co mi wiadomo Halloween jest w czasie sezonu, a gościu twierdzi, że w czasie sezonu nie imprezuje?!
Sam sobie zaprzecza!!!
28 stycznia 2012, 18:05 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 stycznia 2012, 18:16 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 stycznia 2012, 19:06 / sobota
uczepiliscie sie pietrowskiego jak buziego i rogala za dobrych lat. gra jak gra, gra na ile moze. co w y tacy naiwni jestescie, ze pilkarz bedzie siedzial w domu ?
31.10 to byl dzien po przegranym meczu ze slaskem we wroclawiu i do tego kazdy sie bawil sie kazdy. bardzo dobrze, ze poszedl poimprezowac. pilkarz tez czlowiek. a co do chlania przez grajkow to nie widzialem, nigdy nikogo pijanego bo mnie nie interesuje to, ale akurat jediego zna pewnie polowa z was i sami pojdziecie z nim na melanz polejecie zeby innym sie pochwalic, ze sie pilo z pilkarzem, a pozniej placzki na forum.

to, ze powiedzial, ze go lechia nie bedzie chciala, to znajdzie inny klub to niestety czyste podejscie do wykonywanego zawodu jakim jest bycie pilkarzem. jak xaviego nie bedzie chciala barcelona to tez znajdzie inny klub. pytanie jaki ten klub bedzie ? bo mi sie wydaje, ze jedi w lechii to jak pana boga za nogi chwycil. lepiej miec juz nie bedzie.
28 stycznia 2012, 19:12 / sobota
Kolego ULG, pamiętaj, że nick do czegoś zobowiązuje, więc z łaski swojej Lechia zawsze z dużej litery.
28 stycznia 2012, 19:30 / sobota
ty versone czy jak ci tam troche sie ogarnij jebac to tam sobie mozesz jak masz kogo ale jebac własnego piłkarza? Janasa tez jebiesz?
9 lutego 2012, 21:51 / czwartek
Pietrowski gamoniu nie "so o oooo ooo booo taaa :D" tylko Lechia powinna Ci być w głowie !!! :)
12 lutego 2012, 10:51 / niedziela
Ja rozumiem, że rzadko ostatnio wygrywamy, ale czy zwycięstwo z
Zawiszą jest tak dużym sukcesem, aby opijać go na imprezie? Wczoraj w klubie Kwadratowa świetnie bawił się niejaki Marcin. Widać buduje forme przed startem ligi już za kilka dni. Nie to, że się czepiam.. ale liga blisko.
12 lutego 2012, 12:15 / niedziela
brak już słów na tego nieudacznika.. nie dość, że nic nie pokazuje na boisku to jeszcze hańbi herb i koszulkę Lechii
12 lutego 2012, 12:20 / niedziela
Trzeba było podejść i grzecznie mu wytłumaczyć czego się oczekuje od piłkarza Lechii.
12 lutego 2012, 12:31 / niedziela
co Ty. pewnie był tak zalany, że nic by nie zrozumiał.

reszta zespołu walczy o utrzymanie, a Pietrowski walczy z własną wątrobą
12 lutego 2012, 12:58 / niedziela
ULG
Jak chcesz to pij z leszczami :) To żadne gwiazdy coś ci się popieprzyło jak i zawodnikom. Autografy od takiej ofermy są tyle warte jak od ciebie.I jak wyżej LECHIA z dużej.
12 lutego 2012, 13:22 / niedziela
jak miał się dobrze nie bawić skoro był sponsorem, a całe jego towarzystwo się cieszyło, ze pili za darmo z gwiazdą !! ale jedzenie tłustego żarcia na noc, przy jego "szybkości", to już lekka przesada ...
25 lutego 2012, 13:56 / sobota
Marcin to co, widzimy się dziś w Kwadratowej?
25 lutego 2012, 16:04 / sobota
Marcin dawaj dziś do kwadratu zapraszam cie na twoje ulubione kamikaze, bierz kolegów, w końcu twój kompan Andriuscievicius tak się napracował z tym łkasem, że zasłużył na flache z tobą jak 2 tygodnie temu, a i nie zapomnij zabrać Hajrapetjana bo sądząc po jego formie z waszej imprezy, też lubi sobie wypić i to tak ze nie rozumie nic co się do niego mówi... z pozdrowieniami obsługa
25 lutego 2012, 23:44 / sobota
Pomimo, że nasz "piłkarz" to czyta ma nas w dupie ...
woli wypić i postawić swoim kilku "kolegom i koleżaneczkom " by go lubili niż zagrać dobry mecz dla kilkudziesięciu tysięcy kibiców ... on ma nas gdzieś chłopaki i to jest przykre ... bo jak by było inaczej ...
stoczył się na dno, jak go widzę i jest mi przykro, wcześniej jak miał dziewczynę (widocznie miała na niego dobry wpływ) nie widziałem go tak imprezującego i tak często bywającego w sklepach nocnych .. a teraz dziewczyny tej już nie ma (są inne 18) i jest nasz pijany pan Pietrowski z bandą z panem M. na czele ... aż przykro patrzeć
26 lutego 2012, 01:58 / niedziela
Szkoda, że Cvirika już nie ma.. ten to miał mocną głowę..
26 lutego 2012, 02:13 / niedziela
Gosc zarabia troche wiecej niz dobry junior, gra mega przecietnie i jeszcze odbija mu palma ?
26 lutego 2012, 04:37 / niedziela
Bo on przecież w TEJ Lechii gra, to wieszzz..
A że "kumple" mają frajera co stawia no to szaleje.
26 lutego 2012, 11:22 / niedziela
Marcin "Uśmiech Colgate" Pietrowski ma gdzies kibicow jak wiekszosc tych pijakow zwanych pilkarzami.
26 lutego 2012, 17:19 / niedziela
Trochę więcej ? Zdziwiłbyś się ile on zarabia..
26 lutego 2012, 19:51 / niedziela
Tyle osób tu pisze, że spotyka naszych kopaczy w knajpach i monopolowych, a czy ktoś zwrócił im uwagę, że postępują nie ładnie wobec Kibiców?

Taki przykład z polskiego serialu:
odnośnik
29 lutego 2012, 18:20 / środa
Gdzie jest jutrzejsza impreza urodzinowa Pietrowskiego?? Pewnie chlanie zacznie się już po treningu.
1 marca 2012, 10:12 / czwartek
odnośnik razem z Deleu w kwadratowej beda
1 marca 2012, 10:16 / czwartek
tez wpadne Jedi stawia
1 marca 2012, 10:32 / czwartek
hehe Deleu wygląda jakby chciał mu zegarek zajebać
1 marca 2012, 12:04 / czwartek
Istnieje możliwość, że niektórzy "piłkarze" będą "chorzy" w dniu meczu jeśli pan za przeproszeniem Pietrowski zrobi urodziny dzisiaj lub w piątek.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024