Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zapisy oraz bilety na mecz Legia - Lechia (19.11.2011 18:00)

strona 1/2

9 listopada 2011, 20:11 / środa
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na mecz Legia Warszawa - Lechia Gdańsk.

Cena biletu wynosi 35 zł. Tym razem nie organizujemy transportu zorganizowanego i każdy na mecz dojeżdża we własnym zakresie.

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od czwartku 10.11 w godzinach 12-18. W sobotę zapisy odbędą się w godzinach 12-15. W piątek 11.11 sklep jest nieczynny. Zapisy trwają maksymalnie do czwartku 17.11.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE ODLICZONEJ KWOTY!

Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców do niedzieli włącznie.

PODCZAS ZAPISÓW, KAŻDY KIBIC BĘDZIE MÓGŁ ZAKUPIĆ GADŻET LECHII GDAŃSK. DLA POSIADACZY KARTY KIBICA UDZIELAMY RABATU W WYSOKOŚCI 10%. OBECNIE W PROMOCJI MAMY PAKIET SZALIK + KOSZULKA LUB SZALIK + CZAPKA ZA JEDYNE 50 ZŁ. RABAT NIE PRZYSŁUGUJE NA TOWAR PRZECENIONY.
9 listopada 2011, 20:36 / środa
Czyli rejsóweczka lub auto ;)
9 listopada 2011, 22:38 / środa
Bardzo dziwna decyzja Lwów.
9 listopada 2011, 22:56 / środa
Czemu? znowu jechac w 20 autokarow i psy nigdzie stanac nie pozwola
9 listopada 2011, 22:56 / środa
A czy stowarzyszenie może podać powód przez który nie organizuje transportu zoorganizowanego ?
9 listopada 2011, 23:12 / środa
Organizuje ktoś może we własnym zakresie autokar czy coś? Jak by potrzebował ludzi, to chętnie nawiążę współpracę..
9 listopada 2011, 23:12 / środa
Sopot zapisuje się tylko i wyłącznie przez FC ! Nie ma możliwości zapisania się w Gdańsku !

więcej na www.bzsopot.pl
9 listopada 2011, 23:17 / środa
Do Wrocławia pojechało prawie 2000 kibiców w piątek gdy nie był organizowany wyjazd, to 1400 do Warszawy w sobotę to żaden problem ! Takie czasy nastąpiły gdzie raptem na jeden wyjazd nie jest nic organizowane to wszyscy płaczą że nie mają jak dojechać. Zbierz się z kolegami i wynajmujcie busa, chętnych widząc po postach nie zabraknie. Jednocześnie zwracajcie uwagę z kim się umawiacie na wyjazd bo inaczej wyjazd może się zakończyć zanim tak naprawdę sie rozpocznie.
9 listopada 2011, 23:19 / środa
Zauważ, że mecz zgodowy to nie to samo co wyjazd do stolicy na mecz.. tam nie będą na Ciebie czekać z pączkami i piwem na stacji kolejowej.
9 listopada 2011, 23:29 / środa
lewy91 i mikibrzeźno. proszeni o kontakt gg:8893616 ;]
9 listopada 2011, 23:38 / środa
Po wyjeździe do Wrocławia gdzie chcieli nam narzucić godzinę odjazdu oraz postoju oraz przymusowy transport na stadion postanowiliśmy na Legię nie organizować wyjazdu. Dodatkowo Lubin pokazał, że nie mamy prawa zjeść ciepłego posiłku a stacje są zamykane jak przed złodziejami. Służby nie potrafią uszanować organizacji wyjazdu wszystkich e jednej kupie to będą mieli każdego osobno na wrogim terenie.
Dodatkowo przewoźnik tak urósł w piórka, że zaczął co wyjazd podnosić stawki i teraz dostanie na wstrzymanie.
9 listopada 2011, 23:43 / środa
PANOWIE ARGUMENTY SĄ WG. MNIE WYSTARCZAJĄCE.

1.psiarnia
2. przewoźnicy- kasują wiecej, a autobusy ciągle się psują, w Tym roku na szybkiego licząc 2 które pamiętam bo nimi jechałem, chorzów i lubin. a Takich usterek było jeszcze kilka,

WSZYSCY DO WARSZAWY !
9 listopada 2011, 23:45 / środa
2 albo i 3 to do samego Chorzowa się posypały, jeśli mnie pamięć nie myli
9 listopada 2011, 23:46 / środa
Chuj im w dupę. Teraz będą mieli dopiero zabawę w stolicy:)
9 listopada 2011, 23:46 / środa
Malo kola nie urwalo,a Ty Pasi piszesz o usterce?!:-)
9 listopada 2011, 23:49 / środa
Nie ma co się bawic w statystyki, było jak było.
Trzeba pchac info po znajomych, którzy nie zaglądają na to forum o co kaman i szykowac się do wyjazdu.
Kiedyś nie było autokarów podstawionych pod nosek i dawaliśmy radę.
Poza tym tak jak napisał LP - szanujmy się bo niedługo nam białoruś zafundują
9 listopada 2011, 23:49 / środa
do tego chorzowa Buziek syply się 2 napewno tak jak mowisz w 1 strone, w 1 ogrzewanie padlo ale naprawili a w 2 kolo odpadlo, nie pamietam czy przypadkiem na powrocie w ktoryms cos sie nei zesralo,

Nie wspominając o delikatnej craxie jak wracaliśmy z BStoku :) jak na ten rok troche dużo.

Najmilej z autokarowych i tak wspominam Łomże :)
9 listopada 2011, 23:52 / środa
Czarny teraz z Lubina cała oś sie wydupiła. Więc jeszcze lepiej bylo :P
9 listopada 2011, 23:55 / środa
Czarny przypomniałeś, aż się gęba teraz zaśmiała, chociaż wtedy nie było to ciekawe: "Sorry Panowie koło się urwało" - na pewno jeden z lepszych tekstów na wyjazdach.

A wracając do tematu, to Panie i Panowie damy radę. Nic tylko jutro iść do Młyna i kupować bilety. Jesteśmy w stanie pojechać tam godną liczbą nawet bez zorganizowanego transportu!
9 listopada 2011, 23:57 / środa
Bo jak ty Pasi jedziesz to się coś spierdzieli zawsze :)

Damy rade! Wszyscy do Warszawy!
10 listopada 2011, 00:36 / czwartek
Wszyscy do Warszawy tylko nie chlać po drodze ani na powrocie do zgona,żebyście nie potracili naszych swietych barw
W ŚWIECIE BARANÓW WOLIMY BYĆ WILKAMI
10 listopada 2011, 19:41 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 listopada 2011, 15:25 / piątek
Panowie zaktywizujcie osiedla i samych siebie. wynajmujcie busy i autokary. Są już osiedla, które ruszyły do boju w tej kwestii.
11 listopada 2011, 15:43 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 listopada 2011, 13:46 / sobota
Panowie ruszać po bilety bo narazie jest lipa. Do boju Lechia Gdańsk !!
12 listopada 2011, 14:28 / sobota
Spokojnie, najwięcej biletów pójdzie znając życie od poniedziałku lub wtorku.
12 listopada 2011, 14:32 / sobota
Ja sam kupuje w poniedziałek po pracy także spokojnie :).Dużo takich jak ja zrobi to samo i w tygodniu kupi.
12 listopada 2011, 21:22 / sobota
ma ktos miejsce w aucie na ten wyjazd?bo nie mam transportu..jesli ktos ma to 515858566 jestem pod tym tel...pozdrawiam mremil07
12 listopada 2011, 21:36 / sobota
Ja też się dołączę i jak ktoś ma jedno miejsce w samochodzie prosiłbym o Kontakt.
Mój nr gg 28606636

Wolę jechać z kimś raźniej jest oczywiście na paliwo się dorzucę. 2 Sprawa nie wyśmiejecie mnie panowie, ale moja mama jest nadopiekuńcza ... Do 18-stki brakuje mi 3 miesiące a matka nie pozwoli mi jechać samemu pociągiem, a byłby to mój 3 wyjazd. Proszę o wyrozumiałość nie wyśmiejcie mnie ;)

Pozdrawiam..
12 listopada 2011, 23:36 / sobota
Virtua, ważne, że chcesz jeździć i to się liczy ! Wiadomo, że dochodzi do takich też sytuacji bo znam kilka osób, które też tak mają(nie mówie o sobie) ale najważniejsze ze zaczynasz jeździć :) Skołujcie sobie busa na 8 osób i tyle.
13 listopada 2011, 00:00 / niedziela
Dzielnice organizują autokary. Pytajcie znajomych.
13 listopada 2011, 16:24 / niedziela
odnośnik
Jak się chce, to można zorganizować pociąg specjalny...
Tyle w temacie...;-(
13 listopada 2011, 16:33 / niedziela
To organizuj chłopie skoro myślisz, że to takie proste.
13 listopada 2011, 16:35 / niedziela
LP. dlaczego nie udało się zorganizować specjala ? Bo mówicie, ze teraz autobusami narzucają nam wszystko, ale czytałem napoczątku sezonu chyba na waszej stronie, że chcecie zorganizować specjala. Chyba nie przez to, że nie chcą go dać i chuj, skoro Ruch zorganizował i mogliśmy zorganizować go do Wrocławia, ale skoro tylko miało być przyjazd na mecz to chyba do Warszawy ta opcja by wypaliła. Niewiem pytam się tylko w celu informacyjnym, a nie siejącym ferment. :) pzdr
13 listopada 2011, 17:15 / niedziela
Przeczytaj jeszcze raz poczatek tego tematu. Tam jest wyjasnione dlaczego nie ma speca. Nie doslownie ale osoba myslaca zrozumie.
13 listopada 2011, 17:17 / niedziela
i tu sie zaczyna problem.... z tym mysleniem.
13 listopada 2011, 17:20 / niedziela
Cytuję.

Służby nie potrafią uszanować organizacji wyjazdu wszystkich e jednej kupie to będą mieli każdego osobno na wrogim terenie.
13 listopada 2011, 17:35 / niedziela
Bardzo dobrze,że nie ma specjala- powtórzę już do znudzenia- kiedyś ( nie tak dawno,4-5 lat temu ) jeździliśmy bez żadnych specjali,stali itp. i każdemu dupa twardnieje po takim wyjeździe.Co Wy dzieci jesteście,że trzeba prowadzać za rączkę,może jeszcze bilet kupić i skasować? Dramat.Większość jednak,jak pisał LP już jest w trakcie organizowania wyjazdów i nie ma,że boli.
Oczywiście,jak to zwykle w przypadku Warszawy bywa,część zalicza swój pierwszy wyjazd i nie ma kontaktów do ludzi ze stałego składu wyjazdowego-od tego macie ten wątek- dajcie nr gg,maila a ktoś z autem bądź wolnym miejscem na pewno się odezwie.
13 listopada 2011, 19:14 / niedziela
Jeśli ktoś miałby jakieś wolne miejsce w samochodzie lub organizował jakoś inaczej wyjazd do Wawy to prosiłbym o kontakt.

E-mail: pawel.klotz@gmail.com
GG: 3194120

Z telefonem jest problem gdyż od paru dni nie działa mi T-mobile... Mam nadzieję jednak że gg i mail wystarczą ;)

Zwracam się tutaj na forum gdyż rozmawiałem z kumplami i jeszcze nie zdecydowali czy jadą czy nie. Dlatego też szukam czegoś na własną rękę.
13 listopada 2011, 20:08 / niedziela
Też się przyłącze, poprzedni środek transportu nie wypalił. Jakby ktoś miał miejsce w aucie to proszę o kontakt.

Gadu 1643522 lub 517308384
13 listopada 2011, 20:16 / niedziela
Oby fakt, że nie ma zorganizowanego wyjazdu nie odbił się negatywnie na frekwencji. Niby nikt nie jest dzieckiem, ale zawsze to ułatwia zebranie ludzi do kupy.

Ps. Ja na meczu na pewno będę i mam nadzieję, że zadziała efekt nowej miotły, i będzie sensacja:-)
13 listopada 2011, 20:18 / niedziela
Ja podobnie jak ciumak.GG 8996996,mejl - grac_1945@onet.pl
14 listopada 2011, 18:59 / poniedziałek
podbijam:)
14 listopada 2011, 19:51 / poniedziałek
Panowie (i panie) do roboty.Nie kupować na ostatnią chwilę bo po Co tracić nerwy i utrudniać chłopakom od zapisów (już widzę te kolejki w ostatni dzień) :).
14 listopada 2011, 21:23 / poniedziałek
Lewy ja raczej widze w połowie zapełniony sektor , no ale cóż nie ma autokarów to już co niektórym za cieżko dojechać ... A MY SWOJE
14 listopada 2011, 21:41 / poniedziałek
Jest was już 3 na forum, znajdźcie czwartego i wynajmijcie auto. Za 7 dyszek a dobę bez problemu da się wynająć
14 listopada 2011, 22:37 / poniedziałek
Witam, jeśli ktoś ma 4 wolne miejsca( autokar, bus, auto) to proszę o kontakt gg 7723957.Oczywiście dorzucimy się na wache.
AVE LECHIA !
14 listopada 2011, 22:41 / poniedziałek
Również poszukuję 4 wolnych miejsc w busie/autokarze/aucie , wszelkie opłaty oczywiście zostaną uiszczone. GG : 11113255 , Mail: Wronia63@wp.pl
14 listopada 2011, 23:10 / poniedziałek
Jest was tylu, że możecie autokar robić. Jak chcecie moge wam dać namiar na firmy autokarowe. Panowie odrobine samoorganizacji. Pytajcie znajomych na dzielnicach bo naprawde sporo dzielnic się ogarnia.
15 listopada 2011, 09:39 / wtorek
wynajęcie busa na 9 osób zajęło mi dosłownie 5 minut w necie są namiary na wypożyczalnie koszt to około 200 mnie wyniósł 100
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022