Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Ulatowski dzięki, ale... odejdź.

strona 1/5

19 listopada 2011, 19:25 / sobota
To jest katastrofa.
19 listopada 2011, 19:30 / sobota
Duchu nie chce być niemily ale weź sobie trochę lodu na głowę i sam odejdz ale bez ceregieli kretynie.
19 listopada 2011, 19:30 / sobota
katastrofą było moje małżeństwo..... to jest żenada
19 listopada 2011, 19:33 / sobota
z drugiej strony nie ma co mieć pretensji że ma takich piłkarzy jakich ma. To nie on ściągał ten szrot i to nie on przekonywał jacy to oni zajebiści.
19 listopada 2011, 19:34 / sobota
Sam odejdż dziennikarzu od siedmiu boleści.....i zabierz ze soba Kuchara
19 listopada 2011, 19:35 / sobota
Zgadza się, ale to jest jeszcze gorsze, niż za Kafara. Odległości między zawodnikami - nie do zaakceptowania. Deleu i Fortepian grali relatywnie najlepiej, a ten ich zmienił.

Smutny - bez inwektyw z łaski swojej.
19 listopada 2011, 19:39 / sobota
Duch jesteś żałosny. Dzieciuch jesteś i Ulatowskiemu do piet nie dorastasz. Kogo ty zwalniasz żałosny fanie Kafarskiego? Blysnij intelektem a nie zalosnym wątkiem.
19 listopada 2011, 19:43 / sobota
ta katastrofa została solidnie przygotowana przez zespół - kuchar, zarząd, kafarski vel.mam super skład i nie potrzebuję wzmocnień
19 listopada 2011, 19:43 / sobota
Ulatowski w jednym meczu stracił połowę wszystkich bramek Kafara, więc nie pierdol, że Ci się to podoba. Chyba, że Ty dywersant jesteś.
19 listopada 2011, 19:47 / sobota
Duchu oprócz tego ze jesteś żałosny to jeszcze nienormalny. Kończę ten szalowy wątek.
19 listopada 2011, 19:50 / sobota
Sam jesteś żałosny. Ja myśle tylko o dobrze drużyny, a Ty to nie mam pojęcia o czyim.
19 listopada 2011, 19:52 / sobota
Duch ma racje. Nawet zakładając temat grubo przed zakończeniem meczu. Z prostej jednej przyczyny: GORSZĄ WYJŚCIOWĄ JEDENASTKĘ TRUDNO JEST SOBIE WYOBRAZIĆ !!! Nieudolna próba kopii Lenczyka (pierwszy mecz z Wisłą, po objęciu posady w Śląsku, 9 defensywnych + Mila+ jakiś ofensywny) musiała skończyć się WPIERDOLEM. Niestety, chłop niczego nie nauczył się "na trenerskim niebycie". Nawet nie przyswoił do wiadomości jedynej w 99% sprawdzalnej piłkarskiej prawdy, że GRAJĄC NA REMIS PRZEGRYWASZ !!! Dlatego - ULA WYPIERDALAJ !!!
19 listopada 2011, 19:53 / sobota
Z ulatowskim spadek i nic nie uratuje nas. Zobaczcie kogo on ściągnął do cracovi. W bełchatowie mu poszło bo zespół składał janas a w zagłębiu po michniewiczu. Samemu to dał popis w cracovi
19 listopada 2011, 19:55 / sobota
Tak , zdecydowanie odejdź. Wolę T.Kafarskiego który pomimo braku oczekiwanych wyników potrafił chociaż nadać charakter tej drużynie. Błąd tkwi w przygotowaniu motorycznym drużyny a nie w stylu i ustawieniu. Myslę , że sam zrezygnujesz po jesieni i docenisz wyniki Kafara. Wróć do komentowania spotkań na C+ , a trenerę zostaw lepszym.
19 listopada 2011, 19:55 / sobota
Najgorsze jest to, że tu nie było żadnego pomysłu. Małkowskiemu życzę zdrowia, a do bramki Pawłowski.
19 listopada 2011, 19:56 / sobota
Acha... podejrzewam, że Kafar tego meczu by nie przegrał mimo, że uważam, że jego zwolnienie było konieczne.
19 listopada 2011, 20:06 / sobota
Miał być trener z zagranicy. A jest "po taniosci".
19 listopada 2011, 20:14 / sobota
z takim warsztatem i charyzmą to ulatowski może dziewczyny trenowac!!!!!!!!

Ulatowski zrobi z Lechii kopciuszka i będziemy obrywać po 0:3

zarząd ma się czego wstydzić zatrudniając ulatowskiego!!!!!!!!!!!!!
19 listopada 2011, 20:16 / sobota
Jeden mecz to zbyt mało, żeby wyciągać jakieś poważne wnioski. Trudno się jednak nie zaśmiać z tych, którzy uznawali Kafara za źródło wszelkiego zła. Nowy trener miał być zbawieniem, ale nie wszędzie tak wyjdzie jak w Śląsku z Lenczykiem:

- Tarasiewicz w ŁKS - na razie 1 porażka (0 punktów w 1 meczu),
- Pasieka w Cracovii - 2 zwycięstwa, 1 remis, 4 porażki (7 pkt w 7 meczach),
- Michniewicz w Jagiellonii - 5 zwycięstw, 3 remisy, 6 porażek (18 pkt w 14 meczach),

Jednak nie ma na razie co jątrzyć.
Zobaczymy co będzie w przyszłości.
Gramy teraz 3 mecze u siebie, więc jest spora szansa na punkty.
19 listopada 2011, 20:19 / sobota
dawajcie wszyscy ci mądrzy wcześniej kredyt zaufania Ulatowskiemu... To będziemy mieć najlepszy stadion na zapleczu ekstraklasy...
WYPIERDALAJ !!! Razem z tym co wpadł na pomysł zatrudnienia ciebie...
19 listopada 2011, 20:20 / sobota
No i zremisujemy wszystkie trzy po 0-0...
19 listopada 2011, 20:23 / sobota
2010-10-27 18:30 Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:4 (0:2) wtopa!!
2010-10-23 14:45 Polonia Warszawa - Cracovia Kraków 3:0 (2:0) wtopa!!
2010-10-17 15:00 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2:3 (0:2) wtopa!!
2010-10-02 17:00 KGHM Zagłębie - Cracovia Kraków 0:0 (0:0) remis
2010-09-25 18:15 Cracovia Kraków - Arka Gdynia 2:0 (1:0) Win
2010-09-17 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1:0 (1:0) Win
2010-09-11 14:15 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2:3 (1:2) wtopa!!
2010-08-27 17:15 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1:0 (1:0) wtopa!!
2010-08-22 17:00 Lech Poznań - Cracovia Kraków 5:0 (1:0) wtopa!!
2010-08-16 20:15 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 2:1 (0:1) wtopa!!
2010-08-13 17:45 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2:3 (2:2) wtopa!!
TAK GRAJA DRUŻYNY PROWADZONE PRZEZ ULATOWSKIEGO!!!!!!
19 listopada 2011, 20:24 / sobota
Pisałem na forum, że dopóki nie ma lepszego trenera niż Kafar zmiana jest bezsensowna. Wyszło na moje niestety, z czego się nie cieszę.......
19 listopada 2011, 20:27 / sobota
na ostanie 12 meczy prowadzonych w ekstraklasie drużyny ulatowskiego przegrywaly 9 razy!!!! czy moze byc lepszy przepis na porazke jak zatrudnianie tego trenera ????
19 listopada 2011, 20:34 / sobota
Należy mieć nadzieję, że ci co dziś nie grali u nas są oszczędzani na ostatnie mecze na PGE.
19 listopada 2011, 20:37 / sobota
Duch 91 dzięki ale odejdź.
19 listopada 2011, 20:38 / sobota
Jezus jest Panem!
19 listopada 2011, 20:50 / sobota
prosze admina o zamkniecie tego watku bo nie ma on najmniejszego sensu.
19 listopada 2011, 21:00 / sobota
brawa dla histeryków z sektorówki, wymusiliście zmianę i teraz wszyscy się wstydzimy meczu w Warszawie. Ciekawe kto z was weźmie odpowiedzialność za ten transparent ?!? Za Kafara utrzymanie było pewne, teraz nikt tak na prawdę nie wie co zrobi Ula...
19 listopada 2011, 21:03 / sobota
Jeden mecz i już same lamenty.
Dajcie popracować Ulatowskiemu!
A temat jak w nim nie będzie pisał to sam spadnie na dalsze strony ;)
19 listopada 2011, 21:12 / sobota
Damy na pewno. Ale mnie zależy jedynie, żeby podkreślić, że taka zmiana, jaką mamy za sobą, nic nie daje.

ja chcę, żeby Lechia dobrze grała. Dziś nie grała. Niechby nawet przegrali, ale pokazali coś, cokolwiek. Niechby chociaż gola strzelili. A tu dramat. Pierwsze 5 minut drugiej połowy mogło się podobać. To o 85 za mało.
19 listopada 2011, 21:18 / sobota
O moich zarzutach juz pisalem - dlaczego nie bylo na lawce Kacprzyckiego i np. Dudy? Trzeba gdzies poszukac tych bramek i odswiezyc skald skoro nie idzie. I co sie stalo, ze bronil Malkowski? Akurat on meczu nie zawalil, ale mamy najlepszego mlodeko bramkarze w Polsce, wiec dlaczego nie bylo na boisku Pawlowskiego (kontuzja czy co?)?
19 listopada 2011, 21:28 / sobota
Primo panie "duch" panu tak zależy na dobru drużyny że żeś pan krzyczał przed sezonem "Zostawcie Kafarskiego w spokoju"
Secundo panie "ako" skąd pewność utrzymania z Kafarskim na ławce? Chłop w 13 meczach zdobywa 14 pkt(średnio 1.08 pkt/mecz) by się utrzymać potrzeba zazwyczaj 30-31 oczek, jedno powinięcie nogi i już punktów by nie starczyło. Po za tym do tego pana zastrzeżenia były innego typu: brak młodych w składzie, zawalone kolejne okna transferowe i przede wszystkim odstrzał charakterników w składzie
Tertio panie "arcubuz" Pawłowski prosił o przerwę.

Miast zakładać durnowate wątki po(żeby chociaż po) jednym meczu z jedną z najsilniejszych drużyn w Polsce okażcie drużynie(w tym również trenerowi) wsparcie przynajmniej w pozostałych 3 meczach w tym roku. Tyle
19 listopada 2011, 21:43 / sobota
Się zastanawiam co sobie myśli Kafar teraz :) Współczuję trochę inicjatorom zwalniania Kafara - jak Ulatowski się nie sprawdzi i (nie daj Boże) Lechia spadnie to ciemny lud uzna, że to po części Wasza wina. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że chodziło o innego następcę a nie Ulata- no ale najważniejsze że Kafar out. Na tę okoliczność znam dwa powiedzenia: "Mysleliśmy, że to dno a tu ktoś puka od spodu" albo "Widać światełko w tunelu - o kurwa! Pociąg". Efektem ubocznym tak przeprowadzaniej akcji zwalniania Kafara jest podział wśród kibiców na kafarowców i antykafarowcow. No ale zawsze można z flaszką do Kaszuba skoczyć - może da się namówić na powrót wiosną. jego z Lechią przynajmniej coś łączy - Ulatowski chyba nie miał zielonego krawata dziś i z Lechią łączą go tylko regularne przelewy a nie sentyment do klubu.
19 listopada 2011, 21:48 / sobota
no kafar to pewnie teraz mysli sobie, ja to przynajmniej mialem najlepsza obrone w lidze

;-)
19 listopada 2011, 21:52 / sobota
Ja dodam tyle. Kiedys myślałem, że "brać" na Lechii to coś wiecej niż pierdolenie na cokolwiek.. Teraz to zdanie jest nieaktualne.
19 listopada 2011, 21:53 / sobota
Duchu pozdrawiam cie serdecznym spierdalaj... i nie wracaj kretynie
19 listopada 2011, 21:57 / sobota
Bez paniki z tym Ulatowskim - niech troche popracuje, bo po 2 tygodniach to sie zwalnia tylko za kradziez albo przyjscie do roboty po flaszce.
Fakt, ze poczatek ma zajebiscie kiepski - sklad z konserwy. Pawlowski na lawce, mlodzi poza 18-ka. Miejmy nadzieje, ze z braku laku poszuka zmian i cos sie ruszy.
19 listopada 2011, 22:21 / sobota
Co Wy pierdolicie za przeproszeniem ?!!! Czy już wyjściowa 11 -stka nie dała wam do myślenia ??? Zwłaszcza, że w zestawieniu w jednym z wywiadów na pytanie o Cabaja trener odpowiedział... bo ma charakter w szatni !!! Kurwa, największy nieudacznik w historii polskiego bramkarstwa u trenera Ulatowskiego miał plac, bo potrafił zjebać młodych, a nie potrafił grać na bramce, rozumiecie to ???! Podobnie będzie w Lechii. Dawidowski jest doświadczony, a Deleu fajnie śpiewa i nie ważne, że nie potrafi grać w piłkę, bo on jest przecież od atmosfery.
19 listopada 2011, 22:52 / sobota
Deleu tak źle nie zagrał, poza tym zagrał na prawej pomocy, a na tą chwilę nie mamy lepszego skrzydłowego (wogóle nie mamy), więc nie pierdol.
19 listopada 2011, 23:03 / sobota
Deleu, źle nie zagrał ?!!! Człowieku on nie miał żadnego dobrego zagrania w tym meczu !!! Nie jestem nawiedzony, nie jebie nikogo "z urzędu", ale ten koleś, to chyba najsłabszy piłkarz w historii Lechii, w dodatku pobierający pensje w granicach 50 tysi miesięcznie. Kosznik, Cacić czy Morka, to przy nim są piłkarzami.
19 listopada 2011, 23:09 / sobota
a jak do nas przychodzil wiazalem z nim naprawde duze nadzieje... ile to razy go chwalili... co sie stalo z tym pilkarzem... hazard? dziwki ? narkotyki ? przeciez nagle nie stal sie gownianym pilkarzem..

ale i tak gorszy jest sezamek kulawe kolano.
19 listopada 2011, 23:23 / sobota
Też zastanawiam się jak on to zrobił, że tak dobrze zaprezentował się przed angażem. Każdy normalny ludzik,nie tylko trener wtedy by go zatrudnił. Ba, on nawet dziś ma sylwetkę sportowca, ale w piłkę za ch... grać nie potrafi. Ani z tyłu,ani z przodu, ani biegać, chłop w "salezjańskiej" miałby problemy. Czary Pany, czary...
20 listopada 2011, 00:15 / niedziela
kiko byłem na meczu Deleu, co by nie mówić coś tam grał w porównaniu z innymi grajkami, dla mnie zastanawiający jest fatalny występ Fortepian, który był zgubiony na boisku, a ula go nie zmienił jak się nie mylę 70 mincie, a powinien wylecieć już przed przerwą (co do Fortepiana to jeden z niewielu grajków, którzy są dobrzy i powinni zostać w przyszłości w naszej Lechice), ale dzisiaj grał padakę, o Dawidzie nie wspomnę jego wejście na boisko to jakieś nieporozumienie, wejście Łuczka nic nie zmieniło, zmiany przeprowadzone prze "ulę" bez ładu i składu, ale dobry humor go nie opuszcza
20 listopada 2011, 00:31 / niedziela
Może zaczniecie oceniac Deleu na powaznie dopiero jak w koncu zagra na swojej pozycji ? Rownie dobrze mozecie na powaznie oceniac naszego bramkarza na ostatnie minuty. Jak sie wam jego wystep podobal ? ;)
20 listopada 2011, 00:37 / niedziela
Wystep nowego bramkarza mi sie podobal - dobre wykopy i kilka skutecznych, choc nieco nerwowych, interwencji:-)
20 listopada 2011, 01:41 / niedziela
O ile Małkowski nie zagrał jak zwykle kompletnego pośmiewiska, o tyle mam żal, że nie zaufał Pawłowskiemu... . 11 śmieszna, ale własna, Ulatowski dla mnie beznadziejny, ale nie wierze w słowa "za Kafara byśmy sie utrzymali", dajmy mu popracować z tą drużyną, chociaż dla mnie obaj to beznadziejni trenerzy... . Po co Probierz, po co Tarasiewicz? Kafar i Ula trenerzy na lata, kiedyś w tramwajach i na T29 śpiewaliśmy "I LIGA! I LIGA! LECHIA GDANSK" no i marzenia zaczynają się spełniać... .
20 listopada 2011, 01:46 / niedziela
@Buziek

No pewnie. Bo wiedziałem, że będzie tak, jak jest. Zamiast Kafarskiego przychodzi jeszcze gorszy trener. W momencie, jak przestałem wierzyć, że się Kafarowi uda zdziałac cokolwiek, natychmiast to zakomunikowałem. Ale tez od samego początku twierdzę, że jeśli ktoś za Kafara, to obcokrajowiec. Jak można powierzyć tak trudne zadanie, jak utrzymanie Lechii w Ekstraklasie - bo przecież teraz o to się trzeba bić - gościowi, który niemal spuścił Cracovię? Tu nie ma żartów. Dziś gra była dużo gorsza, niż w którymkolwiek meczu Kafara - łącznie z blamażem na Podbeskidziu. Ja wiem - powinniśmy Ulatowskiemu dać czas. ALE MY NIE MAMY CZASU. Do Lechii powinien trafić trener, który z miejsca, od ręki wprowadzi nową jakość. Ktoś, kto już coś osiągnął i zna się na tej robocie. Bo doprawdy, po co wywalać kafara, skoro ma przyjść ktoś, kto w niczym go nie przewyższa.

@19BKS45

Odwzajemniam serdeczne pozdrowienia łajzo.
20 listopada 2011, 07:44 / niedziela
Od początku zatrudnienia Ulatowskiego było powiedziane, że będzie weryfikacja w grudniu, więc w czym problem? Nie będzie minimum 7 punktów /9 to ideał/ i panu trenerowi dziękujemy, dla mnie to jest oczywiste, aha może być nawet i 6 przy gryzieniu trawy i też będzie dobrze. Pogadamy 12 grudnia, teraz spinanie się nie ma sensu.
20 listopada 2011, 08:53 / niedziela
Oczywiście, że trenerowi trzeba dać szansę. Z tym, że w piłce jak w życiu są pewne zasady. Tak jak po meczu z Limanovią Kafar "z urzędu" powinien podać się do dymisji, a kopacze zrzec się miesięcznych poborów, tak Ulatowski za wczorajszy skład i taktykę zasłużył na ten wątek. A wystarczyłoby tylko trochę poczytać to forum :))))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011