Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Ulatowski dzięki, ale... odejdź.

strona 4/5

3 grudnia 2011, 16:52 / sobota
No i co teraz do powiedzenia macie napierdalacze Kafara ?
Spadliśmy z deszczu nie pod rynnę ale pod wodospad .
Nie wiem kto był taki mądry żeby zatrudniać Ulatowskiego po tym jak odkurwił w tamtym sezonie w cracovii taką bardachę .
3 grudnia 2011, 16:59 / sobota
Mamy do powiedzenia to: że nie można porównywać pracy Kafara z pracą Ulatowskiego, bo ten drugi poprowadził 3 mecze, więc nijak można go w ogóle oceniać. Powtórzę za poprzednikami: z gówna bicza nie ukręci nawet sam Sir. Ferguson.
3 grudnia 2011, 20:10 / sobota
nie jest sztuką wziąć do drużyny 11-tu asów , powiedzieć im: zapierdalać chłopaki i grać jak potraficie: przejęcie, myk-myk ,podać do tego małego, jak mu tam Messi ? Niech będzie - do Messiego a ten już będzie wiedział, co z gałą zrobić.
Sztuką jest zrobić drużynę z zawodników przeciętnych. Tak jak Duńczycy b.mistrzowie Europy. Rosjanie za Hiddinga czy nawet Advocatta, Grecy za niemieckich trenerów. Ulatowski nie poprawił gry Lechii w NICZYM. Wczoraj biegali kupą mości panowie, bez ładu i składu. Taktyka wzięcia na kontrę drużynę podobnej klasy co my - bez szans większych. Zatracił natomiast to, co wypracował Kafar czyli trzymanie się piłki i niedopuszczanie przeciwnika do zbyt wielu sytuacji podbramkowych . Nie ukręcisz bicza z gówna ale też gówno z bicza nie strzeli. Jeśli to prawda , że JW przejmie Lechię, to oby zastawił parol na Fornalika na początek. A jeśli nam w głowie się już poprzewraca to na b. trenera Sevilli - jest do wzięcia, o ile Wisła go nie zdejmie wcześniej
4 grudnia 2011, 00:33 / niedziela
to Kafar doprowadził do tego ze teraz mamy WIELKIE g.wno a nie druzyne wiec PRECZ Z KAFAREM jest jak najbardziej aktualne
4 grudnia 2011, 00:40 / niedziela
ludzie w meczu z Ruchem wygraliśmy przypadkiem z Polonią przypadku nie było, Ulatowski powinien zostać ZWOLNIONYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 grudnia 2011, 09:31 / niedziela
Będę powtarzał do znudzienia ulatowski WON, SPADAJ, WYPIERDALAJ nieudaczniku.
Malcolm różnica między Kafarskim a ulatowskim jest taka że, jak grała Lechia to za Kafara liczyłem że, mecz możemy wygrać nie ważne czy to Lech, Wisła czy u siebie czy na wyjeździe. Za nieudacznika modlę się o szczęśliwy remis. Mecze Lechi zawsze oglądam 2 razy, na drugi dzień zawsze powtórkę w c+.
To co obecnie gra Lechia to jest mniej niż zero, to najgorsza piłka w lidze.
Też uważam że Kafarskiego czas w Lechii się skończył, ale zatrudnienie ulatowskiego-nieudacznika to kryminał.
Był Bobo jak nie on to do końca roku mógł poprowadzić drużynę asystent. Lepiej chyba by to ułożyli bracia Surma.
4 grudnia 2011, 10:37 / niedziela
Dalej będe powtarzać, że najlepsza opcja to Darek Kubicki.
4 grudnia 2011, 10:55 / niedziela
Przyznaje się, byłem tu jednym ze zwolenników Ulatowskiego. I chyba musze się przyznac do błędu. Owszem, to praeda co niektórzy piszą, że z gówna bata się nie ukręci ale mam takie jedno przemyślenie na podstawie tych 16 meczy:

Za Ulatowskiego we wszystkich trzech meczach bylismy wyraźnie słabsi
Za Ulatowskiego nie stwarzamy sobie sytuacji
Ogólnie jest dramat

Za Kafarskiego też był dramat i brak sytuacji ale to chyba nie była taka skala.
Przypomnę, że w przegranych meczach z groclinem, jagielonią i Śląskiem byliśmy lepszymi zespołami.
Z Wisełką tez byliśmy równorzędnym Zespołem, w meczach z ŁKS-em mieliśmy multum okazji, z Górnikiem co prawda szczęśliwie ale byliśmy lepsi. W wygranym meczu z zagłębiem też byliśmy równorzędnie grającym Zespołem a w remisowanych meczach u siebie tylko amica była od Nas lepsza, bo nawet w meczu z sracovią to my prowadziliśmy gre. Z zydzewem tez to my próbowaliśmy grać w piłkę, z bełchatowem obrona była dziurawa ale oni grali z kontry a my próbowaliśmy ataku pozycyjnego.

Będę szczery:
Wole już to co grali za kafarskiego, ale nie zmienie zdania, że jego czas w Lechii dopbiegł definitywnie końca.

Potrzebny psycholog, od razu i Trener z jajami!!!
4 grudnia 2011, 10:59 / niedziela
Kobieta zmienną jest...
4 grudnia 2011, 11:05 / niedziela
Podejrzewam , że zwolnienie Uli to nie będzie taki problem jak Kafara, który był trenerem tyleż słabym co nieobliczalnym. Miał pewne atuty, jak chociażby wygrana u ległej. Ewentualne przyjście JW to by było zwolnienie Uli z automatu. Pytanie tylko czy zabrałby się jeszcze za przegonienie nierządu grubasów. JW ze swoim temperamentem to by się tu przydał.
4 grudnia 2011, 11:05 / niedziela
na głupote też nie ma rady jak widać...
4 grudnia 2011, 11:38 / niedziela
Dziki dzisiaj aktywny z rana i jak zawsze w formie ;).
Pozdro koleszko.
4 grudnia 2011, 11:48 / niedziela
A dziękuję i wzajemnie:) Wiadomo już coś?:)
4 grudnia 2011, 17:52 / niedziela
No dobra postarać się o pozyskanie Fornalika czy dobrego trenera z zagranicy , to trzeba ruszyć łepetyną, wykazać się inicjatywą i ruszyć nie tylko mózgownicę ale i tyłek ale Probierz szwendał się bez pracy przez niemal pół sezonu +wakacje, Bobo do dziś jest wolny. Krew mnie zalewa, ze takiego nieudacznika zatrudniono u nas w celu ratowania drużyny przed spadkiem. Gramy teraz padakę taką jak ŚmiećArka przed rokiem.
Teraz dowiaduję się, że Globisz - wybitny szkoleniowiec grup młodzieżowych, może zdradzić Lechię i najmie się u śledzi. No dobra nie wiem, czy doradca to musi mieć wyłączność - pewnie nie , ale z jego doświadczenia i mądrości my w Gdańsku ,jak widać,korzystać nie musimy bo my to ho, ho BARCELONA .
4 grudnia 2011, 18:16 / niedziela
Co do Kaczmarka to bym polemizował... Prowadził już kiedyś Lechię...
11 grudnia 2011, 18:47 / niedziela
To jest absolutny dramat...
11 grudnia 2011, 19:16 / niedziela
Tej drużynie trzeba magika a nie trenera. To jest wstyd na całą Polskę. Nawet Craxa potrafiła wywieźć 1 pkt z Warszawy, a my ze słabiutką Jagą przegrywamy. Żenada!
11 grudnia 2011, 19:32 / niedziela
Tym razem nie będę oglądał powtórki bo mogę tego niewytrzymać.
Smutny, Icemar, dg, buziek jak wam się podobały mecze pod wodzą Ulatowskiego?
No cóż czas przygotować się n I ligę.
11 grudnia 2011, 19:37 / niedziela
Gramy zdecydowanie gorzej niż za Kafara. Kafar jest dobrym trenerem jeśli chodzi o przygotowanie taktyczne i wpojenie zawodnikom swojej filozofii gry. W tym sezonie prowadzona przez niego Lechijka grała źle, ale zdarzały jej się dobre mecze (z Wisłą, z Zagłębiem, czy Lechem nie było źle, całkiem nieźle zagrali też z Polonią i Jagą, aczkolwiek pechowo przegrali) oraz 15-20 minutowe przebłyski dobrej gry. Na więcej nie starczało im sił, bo byli źle przygotowani fizycznie, czasem mieli też pecha, a potem doszły do tego jeszcze problemy natury psychicznej. No i oczywiście kiepskie transfery. Jako, że Traore pewnie teraz odejdzie, może dostaniemy za niego jakieś 900 tys euro lub milion- za te pieniądze powinni kupić np Pavla Vidanova z CSKA Sofia (chcą za niego 400 tys złotych), Jugurtha Hamrouna z Czernomorca Burgas (pewnie kosztowałby jakieś 400-500 tys euro) i Edgara Manucharyana z rosyjskiego Urala (pewnie jakieś 400 tys. euro). Do tego oczywiście dyrektora sportowego, nowego trenera przygotowania fizycznego i trenera pierwszego zespołu- mógłby być Cecherz z Kolejarza Stróże. Można powiedzieć, że ukręcił bat z gówna- 5. miejsce na koniec rundy z takimi zawodnikami to naprawdę sukces. Kafar w przyszłości jak dla mnie mógłby zostać ponownie trenerem Lechii, ale najpierw lepiej niech przejmie jakiegoś I ligowca i coś w nim pokaże.
11 grudnia 2011, 19:53 / niedziela
Jak już gdzieś pisałem powinien zdobyć z 10 pkt. w ostatnich czterech meczach żeby w ogóle była jakieś podstawy do prowadzenia przez niego Lechii w przyszłym roku. W Warszawie zremisować to była sztuka, ale w ostatnich trzech meczach u siebie bezwzględnie powinni gryźć trawę żeby zdobyć 9 pkt. Jesli nie u siebie to gdzie. Magia niezdobytego stadionu upadła, najlepsza obrona ligi też, jak nie strzelamy bramek tak nie strzelemy. Ulatowski nie-dzięki ale odejdź!
11 grudnia 2011, 20:00 / niedziela
Ta drużyna po prostu nie ma żadnej taktyki. Boję się, że ja plus dziesięciu Userów nade mną nie przegralibyśmy meczu z dzisiejszą Lechią.

A swoją drogą, fakt, jaką rolę pełnił Ulatowski w kadrze pokazuje tylko, jakimi tępymi indolentami są koniobijcy z PZPN.
11 grudnia 2011, 20:13 / niedziela
no no no nasz trener idzie na rekord... 15 ostatnich meczy jakie prowadził, to :

2 zwycięstwa
1 remis
12 porażek...

jakoś nie widzę tutaj "tłumu" zwalniających tego pseudo trenera. aha dla przypomnienia, to już jest runda wiosenna. ciekawe dlaczego LP nie organizuje jakiegoś protestu... nie wiecie może ?
11 grudnia 2011, 20:17 / niedziela
butthead gdyby nie prezent zawodników Ruchu to tą statystykę miałby jeszcze bardziej zachwycającą.
11 grudnia 2011, 20:29 / niedziela
i bilans bramek 11:28- w tym 3 zdobyte samobójcze i jedna z karnego, a więc z gry 7:28
11 grudnia 2011, 21:22 / niedziela
Nikodem Dyzma – tytułowy bohater powieści Kariera Nikodema Dyzmy Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, której akcja toczy się w Warszawie końca lat dwudziestych, w pierwszych latach rządów Józefa Piłsudskiego (sanacji).

Nikodem Dyzma to początkowo bezrobotny urzędnik pocztowy z prowincji, który wyrusza do Warszawy w poszukiwaniu pracy. Przypadkowo znalezione na ulicy zaproszenie na rządowy raut rozpoczyna lawinę przypadków, które bohater zgrabnie wykorzystuje do zawarcia kolejnych cennych znajomości. Staje się to początkiem zawrotnej kariery Nikodema. Niedouczony Dyzma pnie się po stopniach kariery, a jego ignorancja polityczna i gospodarcza długo pozostaje niezauważana przez otoczenie.

Postać ta stała się symbolem cwaniactwa i karierowiczostwa.
11 grudnia 2011, 21:28 / niedziela
4 mecze, 3 punkty, 0 goli, bo samobój nie może być liczony. Czy zarząd pokaże resztki honoru i podziękuje Ulatowskiemu już jutro? Tak jak obiecał podczas podpisywania kontraktu, że w grudniu będzie weryfikacja. Pozostawienie go na stanowisku = 1. liga.
11 grudnia 2011, 21:29 / niedziela
Ulatowski:
(...)
Jest jednak we mnie mnóstwo entuzjazmu i wiem, że Lechia będzie spisywała się w rundzie rewanżowej zdecydowanie lepiej niż teraz.
~~~~~~
jasnowidz z Człuchowa mu przepowidział wiosnę, czy co ,że taki pewny :/

no i co uspokojeni? :(
zapomnijcie o zmianie trenera, czy o mega transferach - nie z tym właścicielem, dziadkiem kucharem..
11 grudnia 2011, 21:33 / niedziela
Matti był gol Traore w meczu z Polonią.
11 grudnia 2011, 21:44 / niedziela
Można chyba juz ocenic naszego nowego trenejro po kilku meczykach. Moje subiektywne oceny/przemyślenia:
1)Brak wizji drużyny
2) brak ustawienia pod konkretnego przeciwnika (ten sam piach co za Kafara)
3)brak poprawy... jakiejkolwiek (zaangażowania, motoryki, ustawienia na boisku)
4) brak jaj i pierdolnięcia (było widac w tym meczu koło 75 minuty jak benson sobie dreptał czy popłakiwał Jaga wznowiła szybko Benson mial najbliżej do pilki a tan zamiast na niego ryknąć "Kurwa Benson Zapierdalaj bo co łeb rozkurwie" pokazujemu 2 palce i mówi futbal futbal - żesz kurwa jego mać to jest trener... to już Wójcik lepiej wołał na swoich :)
Ogólnie brak koncepcji widać w każdym meczu - wygrane są dziełem przypadku - jak za kafara, a jak gramy piłką przez jakiś czas to znaczy tylko tyle że tamci chcą odetchnać i sami oddaja nam pole.
11 grudnia 2011, 21:58 / niedziela
MatJol ups, dzięki za korektę :-) to i tak jednak Ulatowskiemu nie pomoże.
11 grudnia 2011, 22:47 / niedziela
Ulatowski to pasożyt!!! on tu nie pracuje on tu pasożytuje!!! wypier.... tak szybko jak szybko sie da!!!!
12 grudnia 2011, 08:53 / poniedziałek
"Ulatowski dzięki, ale... odejdź" za co mu kurwa dziekować? za 3 mecze przegrane z 4? za wygrany mecz ? NIE!!! Stawarczykowi mozna podziekować! za to ze wolal podejsc do kolegow z canal + niz do nas? czy moze dziekowac za bramki jakie zaczely wpadać w naszych meczach? Niech spierdala do Canal + !!! Krzyż na droge

LECHIA PONAD WSZYSTKO
12 grudnia 2011, 08:59 / poniedziałek
Ulatowski.
Kurwa - następny darmozjad !!
Wypierdalaj jak najdalej od tego klubu
12 grudnia 2011, 09:45 / poniedziałek
Po nominacji Ulatowskiego na trenera napisałem ze z jego oceną powstrzymam sie do konca rundy. Ciężko było wytrzymać.
Nie liczyłem ze bedzie cudotwórcą który juz w pierwszym meczu bedzie umiał wpłynąc na zespół jak to robili Lenczyk czy Probierz, ale liczyłem ze coś zacznie sie dziać.

Owszem działo sie... jeszcze gorzej. Liczyłem na 7 pkt jest 3 po golu samobójczym.
Zespoł w żaden sposób nie wrócił na własciwe tory.
Brak reakcji na wydarzenia na boisku (co robił Benson 90 minut na boisku?). Dlaczego zaden z młodych nie był w meczowej 18, skoro zespoł rozsypał sie kontuzjami?
Nic nie zostało poukładane.
Ulat w zaden sposób nie umie posprzątać po Kafarze tej stajni Augiasza i nie mam żadnych podstaw aby sądzić ze do lutego to mu sie uda.
Najgorsze jest to ze Kuchar ze swoim pseudozarządem nie są zdolni do wstrząsu, zrobienia rewolucji w klubie to jest najbardziej dołujące. Nie widać żadnego światła w tunelu.
Dobra to tyle płaczu.

TYLKO LECHIA!
12 grudnia 2011, 09:48 / poniedziałek
a ha! aby nie było wątpliwosci.
Ulat - odejdź!

TYLKO LECHIA!
12 grudnia 2011, 10:05 / poniedziałek
Tak sobie obejrzalem konferencje prasowa po meczu z Jaga i naprawde szkoda mi Ulatowskiego. Widac jak ma bardzo uwiazane rece w zakresie dzialania z ta druzyna. Przynajmniej inaczej niz Kafar mowi ze widzi co trzeba zmienic i wyraznie dal do zrozumienia ze jest wiele ogniw do wymiany, ale nie wie czy bedzie budzet na transfery. Ten klub z tym wlascicielem to jest zupelna porazka. Jesli nic sie nie zmieni to obudzimy sie w 1 lidze po sezonie, nie ma co do tego watpliwosci. Obecny sklad jest zbyt slaby by utrzymac lige, a poza tym na pewno Traore odejdzie z Lechii, wiec juz nikogo nie bedzie kto moglby grac w srodku pola. Obecny potencjal Lechii to koncowka II, III liga. Zreszta Limanovia wyraznie im to pokazala gdy gorowala nad nimi szybkoscia i wyszkoleniem technicznym. Ta druzyna potrzebuje rewolucji bo ci zawodnicy ktorzy ciagneli Lechie 2 lata temu juz zupelnie sie wypalili (Surma, Nowak). Ataku nie mamy w ogole, obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. Jedno co mozna zrobic to popracowac nad przygotowaniem kondycyjnym. Zauwazcie jedno ze w kazdym meczu Lechii byla jakas kontuzja. To nie jest chyba przypadek, co swiadczy o beznadziejnym przygotowaniu fizycznym zawodnikow. Kondycja,szybkoscia i wola walki mozna wiele zdzialac w tej beznadziejnej lidze. Tymi walorami mozna nadrobic braki pilkarskie. W polskiej lidze nie potrzeba wirtuozow futbolu, tu potrzeba szybkich graczy z wola walki. A takich Lechia nie posiada (moze za wyjatkiem Traore w niektorych meczach).
12 grudnia 2011, 20:04 / poniedziałek
Powiem krotko i na temat... Ulatowski wypierdalaj!!!
12 grudnia 2011, 20:13 / poniedziałek
Rafał zmienił tyle, że wystawia i tak cały czas ten skład co wcześniej był.. Bez eksperymentów z młodzianami.. No i tracimy więcej bramek.. Cała metamorfoza...
12 grudnia 2011, 20:29 / poniedziałek
lepiej od niego poprowadzilby Lechie kazdy kto gra w footbal menagera.
13 grudnia 2011, 13:04 / wtorek
odnośnik

Odpowiedzi:
Tak, powinien dalej prowadzić Lechię. 5.8 % (3 głosy)
Nie, szansę powinien otrzymać ktoś inny. 94.2 % (49 głosów)

Widzę, że zagłosował już Ulatowski i jego żona, ale kim do cholery jest ta trzecia osoba?
13 grudnia 2011, 13:12 / wtorek
Może Ulatowski ma brata...... Albo kolegę z wojska.
A swoja droga pięknie zarząd próbuje zwalić winę na Kafara. Tylko, że za jego czasów drużyna chociaż remisowała a nie przegrywała 0:3. Ale trzeba jakoś bronić swoich złych decyzji.... Ulatowski prochu nie wymysli, niestety.... ale i na polskim rynku zbyt wielu orłów nie ma..... ktoś z zagranicy z kolei nie zna realiów polskiej ligi i może sie zdziwić ( tak jak ten Czech z Lubina ) nawet jeśli jest niezłym szkoleniowcem.... No i na koniec gorzka prawda - Lechia nie jest teraz klubem o który będą się zabijać szkoleniowcy, więc "wyjęcie" kogos z innego klubu wydaje sie być nierealne......
13 grudnia 2011, 13:13 / wtorek
False ta trzecia to kuchar... Ile można nowych trenerów zatrudniać: drukowanie umów (tusz kartki), praca prawników to wszystko Panie kosztuje...

A tak na serio te osoby co głosowały na pozostawienie Uli na stołku może niech podadzą jakieś argumenty. Te 98% głosów przeciw - nie trzeba argumentować - prawie każdy wątek i każdy post o tym mówi...
13 grudnia 2011, 13:16 / wtorek
Michniewicz pewnie zagłosował :)
13 grudnia 2011, 13:33 / wtorek
Odejście Kafarskiego było koniecznością. Ale zatrudnienie Ulatowskiego to sabotaż. I pisałem to już przed porażką w Warszawie. I tu nie chodzi tylko o żenujące wyniki Cracovii. Należy też pamiętać jaki rozkład następował w drużynach przejmowanych od Michniewicza czy Janasa - te drużyny zaczynały grać bez koncepcji, bez własnego stylu. No i bez sukcesów - mówimy o drużynach, które dysponowały jednymi z najlepszych budżetów w kraju w tamtym okresie, które były tuż po sporych sukcesach odniesionych przez poprzednich szkoleniowców, które miały ambicję i możliwości walczyć o puchary, a które pod Ulatowskim popadały w przeciętność. Nie bez powodu przez ponad rok nikt, kompletnie nikt nie chciał go zatrudnić jako trenera. On nie chciał wielkiej kasy, chciał tylko pracować gdziekolwiek, nie chciał go nikt, zatrudniła go Lechia. I efekty widać - chociaż wydawało się już po Widzewie, że gorzej być nie może to Ulatowski pokazał, że nie ma takiego dna, którego nie jest w stanie osiągnąć.

Kafarski był do zwolnienia, ale zwalanie przez Zarząd całej winy na niego - idiotyzm. Gdzie w takim razie był nadzór, dlaczego nie zauważono błędów Kafarskiego wcześniej, dlaczego jeszcze kilka tygodni temu mówiono, że skorygować wystarczy detale a drużyna lada moment zatrybi? I skoro wszystko wina Kafarskiego, to dlaczego drużyna po jego odejściu gra jeszcze gorzej?
13 grudnia 2011, 15:45 / wtorek
3 głosy i więcej na tak można jak pewnie wiesz z różnych IP lub też wiele " nick "
Ja jestem za NIE dla 80% grajków , trenera , reszta która ma odwagę przyznać się do błędów niech ...... a .
13 grudnia 2011, 21:35 / wtorek
Faktycznie zaglosowalm drugi raz... ale chujnia... to już wiemy co Ulatowski będzie po nocach robił do końca sondażu :)
13 grudnia 2011, 22:12 / wtorek
Żeby zmienić styl i sposób gry takiej drużyny jak Lechia trzeba mieć charyzmę. Tego na pewno nie ma Ulatowski. Kto ma charyzmę? Popatrzcie na wyniki Śląska (nie kibice, bo My widzimy ale slepcy z Zarządu) po przyjściu trenera z charakterem - Pana Leńczyka. Na początek 3 remisy ale potem powolny marsz w górę i na końcu sezonu wicemistrzostwo. Trener pozostaje, klub robi niewielkie korekty w składzie i jest na 1 miejscu. A Lechia?....Kafarski zbiera odpadki (Benson, Tadić, wcześniej Sazankou i Milion (Poźniak). Do tego dochodzi nieudolny sztab trenerski przygotowania motorycznego, Lechia jest najwolniejszą i najsłabszą fizycznie w lidze drużyną , do tego pozbywa się paru dobrych graczy ( Wołąkiewicz, Buzała, Bąk) i mamy przy umiejętnościach trenerskich Ulatowskiego (tchórz, zespołowi nie szło a nie dokonywał zmian-grał na remis i został z "0" pkt) pełne gacie i zagląda nam widmo w nowym sezonie "Grand Derbi" ale na poziomie I ligi. Mamy cudowny prezent na święta, nie ma co! Za to chyba należy podziękować specjalnie Kuchrowi i Zarządowi. najlepiej teraz chyba by było, żeby Kuchar sprzedał Lechię (akcje) i poszedł wraz z Zarządem w siną dal zabierając ze sobą nieudacznika Ulatowskiego. Jedno świństwo zrobił Michniewiczowi, drugie rok temu Cracovii a teraz trzecie zrobił nam. Za co i dlaczego?
Powiem jak Kmicic do Wołodyjowskiego ..." kończ Waść, wstydu oszczędź"....
13 grudnia 2011, 22:38 / wtorek
Przyznaję Ulatowskiego skreśliłem przed pierwszym meczem, do Kuchara podejście zawsze miałem mocno sceptyczne, ostatnią (tak na siłę) wiarę pokładałem w tych naszych przedkucharowych prezesach, po tej wczorajszej szopce to już tylko wiara w cuda została, może jakiś zagubiony piorun wyje... tą całą pozbawioną jaj i pmysłów
bandę
14 grudnia 2011, 14:45 / środa
Dziękujemy komentatorowi TV i mistrzowi FM-a. Mam tylko nadzieję, że wakat zostanie wypełniony z głową. Po raz pierwszy od kilku miesięcy.
14 grudnia 2011, 18:02 / środa
Mówisz Masz
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021