Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Ruch Chorzów (pn 28.11.2011 godz. 18:30)

strona 6/6

29 listopada 2011, 10:52 / wtorek
Zmiana stylu gry?

Zmiana stylu, tylko dlatego, że prowadziliśmy od pierwszych minut i to ruch musiał atakować, a my mogliśmy zamurować brankę i kontrować.

Poprawa?

Nie zauważyłem.

Zajebista atmosfera na stadionie. Wolę jak jest 10 tys którzy przychodzą na Lechię, niż 40 tys którzy przychodzą na mecz.
29 listopada 2011, 11:55 / wtorek
,,Heja Danuta.......!" W nawiązaniu do przyśpiewki , bo ci którzy mieli odwagę się zapytac zostali zmieszani z błotem . W latach 80 na T-29 zagoscił Lech Wałęsa i nic w tym dziwnego bo goscił tam często , ale na któreś spotkanie zabrał ze sobą małżonkę. Tak więc została ona tę spontaniczną rymowanką przywitana na T-29. Pamiętac należy , że byliśmy wtedy postrzegani jako ,,Postrach Polski" co miało swoje odzwierciedlenie na klubowych szalikach oraz oczywiscie poczynaniach na terenie całego kraju. Stąd określenie bandyci , tak nazywani bylismy przez środki masowego przekazu ( i nadal jestesmy ) i w końcu doszło do utożsamienia ze sloganem , z przymrużeniem oka oczywiscie. Bo czy np. śpiewając ,, My wierzymy ! Tylko w BKS! " tak naprawdę wierzymy tylko w BKS ? Ja mam np. jeszcze parę priorytetów i przekonań , w które jeszcze wierzę . Tak więc nie tylko w BKS , a jednak hymn nasz śpiewam z szacunkiem i uwielbieniem . Bandytą też nie jestem , ale ,,Heja Danuta......." śpiewam , z sentymentu i dla tradycji. Ave Lechia.
29 listopada 2011, 12:00 / wtorek
Co się dziwicie że połowa nie znała "Boją się Nas kibice angielscy"
jeżeli młynarz wymysła na poczekaniu swoją wersje, a w dodatku zaintonował przyspiewke za wolno zmieniajac jej koncowke.

Tak powinna byc spiewana:

Zielono bialo zielono sie mieni
To kibice Lechii sa (Lechii sa!!)
Ci kibice sa niezwyciezeni
Boi sie nas caly swiat (Caly swiat!!)
Boja sie nas kibice angielscy
Boja sie nas fani holenderscy
Boi sie nas cala polska liga
Boja sie nas kibice Gornika.

Na Traugutta wychodziła nam ona bardzo dobrze, tak samo troche szkoda ze nie spiewamy juz "Literka B..."
29 listopada 2011, 12:11 / wtorek
"Alleluja", wróć!
29 listopada 2011, 12:43 / wtorek
JOHN - BRAWO! pokazałeś małolatom do czego słuzy forum kibiców Lechii. Wkurwiaja mnie madrosci typu "Jakbys chodził na Lechię dłuzej niz..." Ciekawe czy ci mądrale od razu mieli kilkunastoletni staż na Lechii czy moze tez kiedys mieli 2 letni staż i pytali sie innych o co chodzi z tym a tym?
Czasem lepiej milczec niż pierdolić od rzeczy, a pokurwować trzeba było po meczu na chorzowskich, a nie tutaj udawać "kumatych inaczej".

Wracając do meczu, to trzeba sobie powiedziec ze nie mamy formacji pomocy, Surmie jednak wiek dokucza, piłki odzyskiwał ale tez mnóstwo strat, Pietrowski niestety zawsze próbuje sie dostosowac do formy kolegów, u Wisni irytowały te kółeczka, w sumie to jego charakterystyczna rzecz, ale czasem mógł szybko isc do przodu, jednak musiał zrobic kółko...no i ta 100% ! Piotrek! skandal!!! Całe szczescie ze to sie nie zemsciło.
Obrona po japońsku czyli jako tako, Kozans najsłabszy a ta próba przyjecia piłki zza pleców, to jakas sztuczka miała byc czy co? O mało by sie nieskonczyła golem...no i tu dotarłem do Pawłowskiego, który znowu zagrał świetne zawody z jednym tylko babolem. Brawo! oby sodówka nie odbiła, bo stanie sie drugim Małkowskim. Reszta w miare, Janicki na + miał duzo wybic głową po stałych fragmentach gry dla Ruchu.
Ofensywa- niestety bez Traore nie istaniałaby w ogóle, pisze to ze smutkiem, bo wiadomo ze raczej ucieknie od nas i potrzeba nam kogoś takiego samego lub jak Mila + jakiegoś napastnika, bo poki co to mamy tylko emeryta Dawida do końcówek i ...tyle. Reszta służy tylko nazwiskami do protokołu meczowego.

Ja tam nie widziałem jeszcze w grze zespołu ręki Ulata, ale zagrali trochę inaczej niz ostatnio. Jednak szybko strzelona bramka ustawiła tak a nie inaczej spotkanie.
Jesli wygramy z Polonią to zobaczę tą "rękę" :)

TYLKO LECHIA!
29 listopada 2011, 13:06 / wtorek
Witam, cieszą 3 pkt,. gra zawodników nie cieszy, mam nadzieje, że ten ostatni mecz podbuduje drużynę i wygrają dwa kolejne mecze. A na wiosne zobaczymy inną walcząca Lechie !
29 listopada 2011, 13:16 / wtorek
Oprawa – mistrzostwo świata.
Ja jakoś z przełomu lat 80-tych i 90-tych pamiętam dwie wersje historii tego tekstu. Część ludzi twierdziła wtedy jak JOHN 3-16, inni że to powstało jako zwykły, prosty rym do Traugutta, bez nawiązania do czegokolwiek.

Ważne 3 punkty, ale gra niestety tragedia... Ulatowski – nie widzę by miał pomysł na grę Lechii. Przypadkowa bramka, później przez 80 minut obrona, chwilami jak dla mnie rozpaczliwa – byle wybić dalej od bramki lub podać do Traore, który robił całą grę. Poza nim środek pola nie istnieje – ani przy konstruowaniu akcji, ani w odbiorze. Ruch do naszego 30 metra dochodził niemal bez przeszkód. Deleu w pomocy – pełna żenada. Gramy nędznie, nie wiem czy chociaż raz była wymiana 3 podań z pierwszej piłki, mnóstwo niedokładności.

Na duży plus w końcu zaangażowanie i nieco agresji.
Z Groclinem pewnie będzie męczarnia. Ale jeśli zagrają z jeszcze większym zaangażowaniem to może nie będzie źle, mimo braku formy i zerowej myśli taktycznej ze strony Ulatowskiego. Ta liga jest tak słaba, że wystarczy biegać i walczyć.
29 listopada 2011, 13:22 / wtorek
Święta prawda Cygnus z tym co napisałeś. Ja na Lechię chodzę od 1995r (samemu bo wcześniej z Ojcem) a też wielu rzeczy nie wiem i co to znaczy że nie jestem kibicem Lechii?
Tak naprawdę cwaniaczą głupki którzy pewne rzeczy usłyszeli od kogoś i teraz myślą że są Alfą i Omegą Lechii.

Co do meczu, piach ale ważne 3pkt.
29 listopada 2011, 13:27 / wtorek
Coś pięknego oprawa i piro!!!
Aż się człowiek wzruszył;)
Brawo chłopaki, oby bez konsekwencji!!!
Dzięki!!!

przekonkretne Aejaejao!!!
29 listopada 2011, 13:31 / wtorek
@Cyganus,
Widzę, że twoja opina dot. spotkania całkowicie się pokrywa z moją z 4 strony. Nie zgodze się, że Deleu w pomocy to pełna żenada. Mimo, że jest nominalnym obroncą robi tam dużo więcej (narazie wiatru) co prawda niż Pietrowski w całej swojej karierze. Mam do Deleu żal o jedną sytuację gdy mógł puścić prostopadłe podanie a holował piłkę po czym po fakcie podał do obrońcy. Po za tą sytuacją nie przypominam sobie żeby coś zawalił a nawet nawet szarpał skrzydłem i wychodził do piłek. Inna sprawa, że nasi Kopacze ostatnio jacyś krótko wzroczni, nie widzą dalej niż pod swoje nogi...
29 listopada 2011, 13:35 / wtorek
edit: Bardzo przepraszam za przekręcenie nickname'u ;) Cygnus ;)
29 listopada 2011, 13:38 / wtorek
ciesza trzy punkty,chociaz mowiac szczerze to mielismy duzo szczescia.kilka razy bylo goraco pod bramka Lechii.inna sprawa,ze Dawidowski i Tadic,gdyby mieli podstawowe umiejetnosci przyjmowania pilki do nogi( a nie wypuszczania jej na trzy metry do przodu)to bramki by padly.to co zrobil Wisnia,ze 100 proc sytuacja to mistrzostwo swiata.mogl sie zapytac bramkarza,w ktory rog ma strzelac,a strzelil prosto w niego.nie ma co narzekac,trzeba sie cieszyc z punktow.z innej beczki-znane sa klopoty finansowe ruchu,czy nie daloby rady wyciagnac od nich kilku pilkarzy?np Piecha.no,co-pomarzyc zawsze mozna przeciez :)
29 listopada 2011, 13:38 / wtorek
My nie umiemy dobić przeciwnika na dwa czy trzy do zera. Prowadzimy 1-0 i zamiast kontrować rywali i ich dopierdolić, to holujemy piłkę, wybijamy na oślep..

Ok, raz udała się taka kontra, gdzie Traore bardzo dobrze wypatrzył Wiśnię, ale poza tym naliczyłem przynajmniej dwie sytuacje, w których powinniśmy zagrać do przodu, a nie zrobiliśmy tego. Dwie zaprzepaszczone sytuacje na wyjście z kontrą.

Jeszcze jedna sprawa. Mecz W Lubinie i wczorajsze spotkanie. Traore zagrywa identyczną piłkę do Bensona i Tadicia. Obaj fatalnie strzelają w sytuacji sam na sam.. Chyba czas dać szansę młodym.. podobno Ulatowski jest w stałym kontakcie z trenerem MESY i rezerw, tylko kiedy się doczekamy wychowanka w ataku.. nie mówię tu o Dawidowskim..
29 listopada 2011, 13:43 / wtorek
Zgadzam sie z 1945 ze jakis mlody napastnik z ME by sie przydal. Pewnie cudow by nie zrobil ale mysle ze wlozylby serce w mecz. A swoja droga Dawidowski moglby zbijac glowkami i sie rozpychac. Zawsze jak sie nie sprawdzi mozna go zdjac z boiska. Nic nas to nie kosztuje. A w piatek poczatek rundy rewanzowej wiec moze warto zaczac probowac.
29 listopada 2011, 14:47 / wtorek
TECHLG, napisałeś: „Nie zgodze się, że Deleu w pomocy to pełna żenada. Mimo, że jest nominalnym obroncą robi tam dużo więcej (narazie wiatru) co prawda niż Pietrowski w całej swojej karierze.”

No tak, ale czy porównanie z Pietrowskim coś wnosi? Chętniej bym w tym miejscu widział Hajrapetiana. Deleu miał sporo strat, słabo grał w odbiorze.

Środek Surma – Pietrowski? Kto poza Traore ma robić grę? Gra u siebie zaledwie 3 ofensywnymi piłkarzami (Wiśnia, Dawid, Traore) to kompletna pomyłka, wychodzimy by nie stracić i liczyć, że coś fartem wpadnie? No tym razem wpadło, ale czy to jest pomysł na zwycięstwa?
29 listopada 2011, 15:25 / wtorek
@false prophet
tez bym chetnie widzial na tej pozycji Hajrapetiana ale oceniam to co nam zaserwowal Ulatowski :)
29 listopada 2011, 15:43 / wtorek
Zaryzykowalbym, ze Hajrapetian jest w tej chwili bez formy. Wczoraj tez glownie straty. Co do mlodych to mamy Kacprzyckiego, ktory przychodzil do Lechii jako absolutny diament, wiec moze czas go zaczac sprawdzac? Jest pomocnikiem, ale bardzo ofensywnym i szybkim - jak dla mnie czlowiek jakiego nam brakuje. Juz dostawal szanse na wystepy w sparingach (z Zalgirisem zrobil duzo pozytywnego wiatru), wiec pewnie tez liczy na cos wiecej niz ME. Jest jeszcze Duda, ktory strzela regularnie. Jak sie patrzylo na Tadica wczoraj to naprawde nie wiem, dlaczego nie probowac z mlodzieza?
29 listopada 2011, 16:12 / wtorek
Oprawa wyszła świetnie :) Taki klimat że aż miło ;)
29 listopada 2011, 16:25 / wtorek
Orientuje się ktoś z was Bracia czy jest gdzieś wczorajszy meczyk do pobrania ?
29 listopada 2011, 16:54 / wtorek
podbijam pytanei poprzednika,mozna skads sciagnac bo ze strony eurosportu raczej nie.
29 listopada 2011, 17:55 / wtorek
odnośnik dobre ujecie ;)
29 listopada 2011, 18:34 / wtorek
Jutro powinny być dostępne na tej stronce

odnośnik
29 listopada 2011, 18:42 / wtorek
tu macie:
odnośnik skoro wyszukiwarki Wam nie działają...
29 listopada 2011, 18:54 / wtorek
Ale żeby zobaczyć linki muszą się zalogować a to już trudna sprawa ;)
dla leniwców linki :
1 poł
odnośnik
odnośnik
2 poł
odnośnik
odnośnik
ach jak te google boli ;)
29 listopada 2011, 19:02 / wtorek
29 listopada 2011, 20:42 / wtorek
Tu takiej sobie niestety jakosci filmik z oprawą:
odnośnik
30 listopada 2011, 07:51 / środa
Witam, dziękuje za wspaniały doping !
Oglądałem mecz w TV i czułem atmosferę.
Co tam musiało się dziać.......

Brawo !
30 listopada 2011, 08:29 / środa
Castrop zostain trenerem Lechii to zobaczymy jak ustawisz naszych grajow .Nie bedziesz mial za duzego pola manewru.Daj szanse nowemu trenerowi.
30 listopada 2011, 08:36 / środa
castorp przepraszam za blad w twoim nicku
30 listopada 2011, 14:56 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 listopada 2011, 15:46 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 listopada 2011, 20:35 / środa
1 grudnia 2011, 17:44 / czwartek
odnośnik

Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy SA zadecydowała o ukaraniu Lechii Gdańsk.

Gdańszczanie zostali ukarani grzywną w wysokości 10 tys. zł za naganne zachowanie kibiców tego klubu podczas meczu 15. kolejki z Ruchem Chorzów. Na trybunach użyto środków pirotechnicznych oraz wnoszono okrzyki antysemickie.
1 grudnia 2011, 22:07 / czwartek
Jakie okrzyki antysemickie chyba że przygłuchy już jestem lub sama nazwa Widzew = Izrael dla komisji ligi.
1 grudnia 2011, 22:08 / czwartek
Po meczu było coś o nienawiści do łódzkiej drużyny na ż, ale w trakcie chyba nic.
2 grudnia 2011, 10:25 / piątek
Nawet na czeskiej stronie hool's dostrzezono nasza oprawe!!!
odnośnik tłumaczac tekst mozna doczytac sie o wparciu przez zydkow elane slovan bratislava i iglopol
2 grudnia 2011, 11:31 / piątek
zapomnieli za to dodać ze wyjazd sponsorowała wytwórnia opakowań foliowych z Chorzowa :)

TYLKO LECHIA!
2 grudnia 2011, 11:38 / piątek
Cygnus nie bądź taki hop do przodu. Póki co to oni mogą się z nas śmiać. Popatrz sobie na tabelę.
2 grudnia 2011, 11:46 / piątek
Ze wszystkich to nie... z tych którzy patrzą w tabelę - na pewno!
2 grudnia 2011, 11:47 / piątek
nie rozumiem! co ma wspólnego ubieranie sie w worek foliowy kibiców z pozycją w tabeli?
Keep smile!

TYLKO LECHIA!
2 grudnia 2011, 12:11 / piątek
Cygnus x-1 Dla jednych nasza Lechia to tylko wyniki i miejsce w tabeli a dla innych to coś więcej a jeszcze dla innych to całe życie.
1 2 3 4 5 6
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.476