Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk-Groclin Wa-wa 02.12.2011.godz.20:30.

strona 1/4

28 listopada 2011, 21:44 / poniedziałek
Kolejny mecz na własnym boisku i walka o zwycięstwo. Nie będzie łatwo ale muszą być 3 pkt. Walczyć ,walczyć do upadłego. Tak mają grać piłkarze Lechii na murawie w Gdańsku ( i nie tylko ). Dziś w meczu z brudnymi paznokciami to było widać!
Od strony kibicowskiej może być ciężko. Przyjeżdża ekipa , która na ten wyjazd do Gdańska zbiera się od początku rundy jesiennej . Może być ich dużo.... ale tego nie wie nikt.
Będzie lepiej niż dziś!!! I na trybunach i w końcowym wyniku meczu!!!
28 listopada 2011, 21:46 / poniedziałek
WSZYSCY NA MECZ!! DOPINGOWAĆ NASZĄ KOCHANĄ LECHIĘ!!
28 listopada 2011, 22:21 / poniedziałek
3 pkt.
29 listopada 2011, 01:33 / wtorek
Mecz może toczyć się o coś więcej niż 3 pkt do statystyk ligowych.

Dla Dyskopolo o "być albo nie być".
Dla Lechii o... szansę na przejęcie jej przez JW.

Zobaczymy jak do tematu podejdą kopacze obydwu klubów.
29 listopada 2011, 01:56 / wtorek
Ciężko będzie gości przekrzyczeć..
29 listopada 2011, 12:03 / wtorek
No nie róbcie sobie jaj, że będzie ciężko przekrzyczeć groclin. Ruch to dużo mocniejsza ekipa i daliśmy rade więc z nimi tym bardziej, poza tym ich wyjazdy nie powalaja na kolana. Po wczorajszym meczu byłbym spokojny o to.
29 listopada 2011, 12:04 / wtorek
to ironia chłopie Groclin nie jezdzi na wyjazdy tylko wyjątkowo odpala sie obejrzeć STADION
29 listopada 2011, 12:28 / wtorek
JW pierwszy raz zobaczy stadion na żywo, i usłyszy doping to zaraz po meczu podpisze umowe kupna Lechii:)
29 listopada 2011, 12:32 / wtorek
Pamietam mecz z rundy jesiennej w W-wie i w sumie Lechia bardzo pechowo przegrala a mialas swoje bardzo dobre sytuacje. Dlatego jestem optymista przed tym meczem.
29 listopada 2011, 14:09 / wtorek
Będzie dobrze jak zawodnicy będą "gryźć trawę". Wierzę w chłopaków !
29 listopada 2011, 17:24 / wtorek
No. Zarząd już piorem pismakow swoje marketingowo-mobilizująco zrobił. Puścili plote każdy naiwny w to wierzy a już super będzie jak w to uwierzą piłkarze i ludzie biznesu i może wygrają a kibice przyjdą w większej liczbie(a może choć jedna l. biznesowa zejdzie). Byle się nie okazało ze będzie l. szydercow. Na tej plocie może skorzystać tez Groclin i oni tez bedą zmotywowało.
29 listopada 2011, 18:10 / wtorek
Może także (ale nie musi) zaistnieć sytuacja, że nasi grajkowie przejdą obok meczu. A dlaczego?
Z racji tematu pojawiają się obawy, że JW jak miotła wypierdoli pół składu do rezerw, powstanie klub kokosa 2, skończy się prywata i sielanka towarzystwa wzajemnej adoracji.
29 listopada 2011, 18:16 / wtorek
Przestańcie kurwa z tym gryzieniem trawy. Mam już dość ;)
To ma być kurwa krew, pot i łzy zostawione na boisku. Zło kurwa i agresja. Jazda na pełnej piździe przez 90 minut.
29 listopada 2011, 21:22 / wtorek
Goście zebrali sobie chyba te minimum wyjazdowe liczące dwieście osób.. heheh.. wchodząc na ich zacne forum można się dowiedzieć, że wyjazd się odbędzie.. strach się bać.
29 listopada 2011, 21:35 / wtorek
200-250 osób jak ich będzie to max. na boisku kolejne zwycięstwo tym razem 2:1

WSZYSCY NA MŁYN!
29 listopada 2011, 23:05 / wtorek
W Polsce nabijano się z Groclinków, że nie jeżdżą, zatem wydali oświadczenie, że w tym sezonie wybierają się tylko na jeden mecz. Do Gdańska.
Doświadczenie z Łazienkowskiej uczy, że turystów stadionowych u nich jest niezmiernie dużo. Wiosną tego roku zajęli tam komplet miejsc i twierdzili, ze jeszcze dodatkowych kilkaset poszłoby momentalnie.
Jakie to będzie miało przełożenie na turystykę stadionową nadmorską? Odpowiedź w piatek, choć takiego wyzwania logistycznego (1 500 osób na taką odległość w dzień powszedni) jeszcze Groclinki na sobie nie testowały.

Natomiast co do gryzienia trawy przez zawodników Lechii - wcale nie można mieć pewności. Co niektórym może się bardziej kalkulować przegrana:
odnośnik
29 listopada 2011, 23:23 / wtorek
Ja w to nie wierze.. Jeśli bede miał do kogokolwiek z nich watpliwosci, zajebie gnoja przy pierwszym spotkaniu

wedlug mnie wlasnie bedzie odwrotnie, bo taki Traore w tym meczu bedzie sobie flaki wypruwał na zapas, gdyby JW miał kupić Lechie to i On bedzie miał najwyzszy kontrakt
30 listopada 2011, 00:21 / środa
Traore myślami jest gdzie indziej i gówno go obchodzi kto będzie rządził w Lechii.
Zagra na swoim normalnym poziomie, aby nie wypaść z obiegu.
Pawłowski jest na dorobku i nie będzie odpuszczał.
Reszta - jak już wspomniałem wcześniej: "Zobaczymy jak do tematu podejdą kopacze ..." - zagra według swojej osobistej opcji.

Jednego można być pewnym - Dyskopolo nie odpuści.
A nasi wygrywając wzbudzą u mnie - nadwątlony - szacunek.
30 listopada 2011, 01:03 / środa
Jeżeli chce zabrac na mecz osobe ktora nie posiada numeru pesel bo jest obywatelem innego kraju to co musze posiadac ze soba zeby kupic tej osobie bilet w kasach przy stadionie ?
30 listopada 2011, 06:45 / środa
Hime - ja z chrzesniakiem z erefenu bralem jego paszport i wystarczylo.
30 listopada 2011, 07:47 / środa
Witam, z tego co czytam to na meczu będzie dużo kibiców z Warszawy ?
Oby klimat na meczu był taki sam jak na ostatnim meczu.
Znowu będzie masa policji, chaos w mieście ....
Wszystko jest w głowie.....dadzą radę !
30 listopada 2011, 08:41 / środa
Na pewno nie będzie tak dużo z Warszawy jak z Chorzowa, miejmy nadzieję, że smerfy nie popełnią drugi raz tego samego błędu i nie zablokują pół miasta. Co do kalkulowania przegranej, gdyby tak było to zobaczy to cała Polska. Największym frajerstwem i skurwysyństwem byłoby celowe przegranie tego meczu, nie wierzę w to.
30 listopada 2011, 11:35 / środa
Nie ma mowy o odpuszczeniu meczu przez grajków z czystej logiki. Tak czy siak jeśli JW chce kupić Lechię nie przeszkodzi mu przegrana z w piątek naszej drużyny , a co za tym idzie grajkowie jeśli się pokażą ze zlej strony to wylecą a jeśli zagrają dobrze to będą konkurencja dla promocji z Polonii za 1 pln.
Zostaje im tylko pokazać się z dobrej strony i gryźć trawę bo wszak to ich zawód, a na murawie w piątek będzie "rozmowa kwalifikacyjna".
obstawiam 3-1 dla nas
30 listopada 2011, 12:07 / środa
3:1 na naszych ?!
Powiało dużym optymizmem ale kto wie.....nasza Ekstraklasa jest nieprzewidywalna.
30 listopada 2011, 12:31 / środa
Nie będzie aż takiego blokowania miasta, bo pedały przyjadą pewnie autokarami. Te 2-3 autokary sobie po cichu przejadą i tyle. ;)
30 listopada 2011, 12:34 / środa
To oni jeżdżą na wyjazdy ? od kiedy ?
30 listopada 2011, 12:39 / środa
2:1 dla nas i jazda z wieśmakami =D
30 listopada 2011, 12:47 / środa
Oni jadą stadion zobaczyć, a nie na wyjazd ;)
30 listopada 2011, 14:02 / środa
Turyści....... :)
30 listopada 2011, 15:15 / środa
Cena wyjazdu autokarowego wynosi 100 zł. W koszt wliczony jest transport, bilet na mecz, oraz gadżet. Istnieje również możliwość udania się do Gdańska własnym transportem. W takim przypadku koszt wyniesie 30 zł - za bilet i gadżet.
30 listopada 2011, 15:44 / środa
Czytalem, ze 200 osob minimum musi sie zapisac zeby wyjazd sie odbyl. Liczba zostala przekroczona wiec moze z 300 ich bedzie ;)
2 grudnia 2011, 10:14 / piątek
Pierdole J.W. i jego polonie

TYLKO LECHIA!!!
2 grudnia 2011, 11:40 / piątek
Moj sklad na mecz Lechia - Groclin

Pawlowski - Andriuskevicius,Kozans,Vucko,Janicki - Pozniak, Surma, Wisniewski, Traore - Benson, Lukjanovs.

... i 3 pkt zostaja w Gdansku !

TYLKO LECHIA !!!!
2 grudnia 2011, 12:07 / piątek
Lechista, tam u was w UK mają chyba mocniejszy towar od naszego bo Poźniakowi to nie pozwoliłbym nawet na kopanie piłki na podwórku.
2 grudnia 2011, 12:13 / piątek
Czarne koszule do swego ch... przytule! :) na cały ryj!
2 grudnia 2011, 12:16 / piątek
hehe powiem tak, ja nie wiem dlaczego ale caly czas w niego wierze. Niestety jest to silniejsze odemnie :) Niech zagra zamiast Susziego...
2 grudnia 2011, 12:43 / piątek
zaglądnąłem na forum Groclinu i co zobaczyłem :) ten wątek jest wklejony na ich forum wieśniaki mają kompleks na naszym punkcie pozdro wieśniaki ze stlycy hehehe
2 grudnia 2011, 13:13 / piątek
Ludzie pamiętajcie, że dzisiaj dalej trwa zbiórka na paczki na święta dla dzieciaków.

odnośnik
2 grudnia 2011, 13:18 / piątek
przyjechali bo widzę 2 busy i koparkę odnośnik
2 grudnia 2011, 13:27 / piątek
do popołudniowej kawki

Kibice Polonii dopingujący Groclin liczą na zwycięstwo z Lechią ponieważ :
1) Debiński bedzie komentował mecz na C+
-"Jak skomentował mecz z Ruchem to od razu wygrali po serii porażek na wyjezdzie"
2) ustawienie bramek
-"No i oby bramki w Gdańsku stały od strony północ-południe, a nie wschód-zachód...
Te na Traugutta stały z dupy strony, bo ja sobie gola, żebyśmy tam strzelili nie pamiętam.
EDIT: ostatni to chyba samobójczy dla nas był, ale nie chce mi sie szukać"
-"Po konsultacjach z google maps - bramki są północ- południe Nic nam nie odbierze 3 punktów ..."
-"A na Traugutta jak stały, bo szło nam tam jak po grudzie...
-"diagonalnie,więc nic dziwnego"
2 grudnia 2011, 13:42 / piątek
A chuj im w dupę. Na co dzień w stolicy znaczą tyle co Rafał Mroczek w aktorstwie.. dlatego muszą się dowartościować:) Poza tym przyjeżdżają na najpiękniejszy stadion w Polsce (wiadomo - kompleksy z tego powodu).

Żeby tylko za głośno nie krzyczeli dziś, bo ogłuchnę..
2 grudnia 2011, 13:54 / piątek
Czy ksiądz tez przyjedzie?
2 grudnia 2011, 16:43 / piątek
Gdzieeee Jeeeeest KSIĄDZ ?????
2 grudnia 2011, 16:55 / piątek
Witam jest jeszcze możliwość wejścia na mecz bez karty kibica z góry dzięki
2 grudnia 2011, 16:57 / piątek
IDZIE KSIĄDZ IDZIE KSIĄDZ !!! ;)
2 grudnia 2011, 17:02 / piątek
Jest możliwość ale bilet musisz kupić w kasie pod stadionem.
2 grudnia 2011, 17:12 / piątek
Dzieki wielkie, kumpel przylatuje praktycznie na styk wiec muszę wiedzieć jak działać. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja pod stadionem w kolejce do kasy po bilety. ile minut zajmuje kupno biletu przed meczem

Pozdrawiam
2 grudnia 2011, 17:23 / piątek
odsprzedam bilet!!!!info na ucho122@wp.pl
2 grudnia 2011, 17:30 / piątek
W kasach kolejki są zazwyczaj dość spore.
2 grudnia 2011, 17:38 / piątek
30minut powinno starczyć na zakup biletu na tak nowoczesnym stadionie :)
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444