Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Paweł Janas

strona 1/4

17 grudnia 2011, 22:40 / sobota
myśle że,to dobry wybór.powodzenia i do roboty trenerze!
17 grudnia 2011, 22:50 / sobota
1945 % poparcia ! dla Janosika!
17 grudnia 2011, 23:23 / sobota
hahahahahaha
On i robota hahahahahaha
Ciekawe kto będzie za niego na konferencjach ? Polowanie przecież ważniejsze i buteleczka.
17 grudnia 2011, 23:26 / sobota
pożyjemy zobaczymy
17 grudnia 2011, 23:28 / sobota
Jeżeli będzie polował na śledzie to niech zostanie... na nic więcej nie liczę.
17 grudnia 2011, 23:31 / sobota
Na Kafara hahahahahaha za łosia albo jelenia go weźmie
17 grudnia 2011, 23:44 / sobota
Wreszcze ktos normalny.
Pije alkohol,pali paierosy, umie zwyczajnie opieolic frajerow.
Cikawa opcja.....trzymam kciuki.
18 grudnia 2011, 00:06 / niedziela
weszlo.com

Tak, wiemy, że to nudne i przewidywalne. Jednak musimy napisać tekst w tym samym stylu, co kiedyś - wiadomo już, że Paweł Janas będzie pobierał pensję za trenowanie zawodników Lechii Gdańsk, ale wciąż jeszcze nie wiadomo, kto ich będzie trenował. Jak już były selekcjoner znajdzie asystenta, który wykona za niego całą robotę - a Janas będzie mógł machać zawieszonym na sznurku stoperem, w czym osiągnął mistrzostwo - poinformujemy.

Na razie można stwierdzić, że w Gdańsku bez zmian - ciągle szukają trenera.
18 grudnia 2011, 00:08 / niedziela
A no fakt kibice Groclino Polo i Bełchatowa narzekali kiedyś, że Janasowi nawet sie nie chce treningów prowadzic...
18 grudnia 2011, 00:46 / niedziela
taaak? ale to tobie się żalili Cin? nie porównuj w/w klubów do Lechii, bo inaczej wyjdziesz na idiote.
18 grudnia 2011, 00:48 / niedziela
Nie wiem czemu ale Janas kojarzy mi się z Materną
18 grudnia 2011, 01:06 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 grudnia 2011, 01:19 / niedziela
niesamowite...
idź lepiej spać ciotko z grodziska i przestań zanieczyszczać to forum :/
bez odbioru trollu
18 grudnia 2011, 03:26 / niedziela
betonLG, masz rację, mnie też się kojarzy i też nie wiem czemu :) Materna na pewno chodził na Legię, Janas grał w Legii i był trenerem w Legii, ale jakoś nie pamiętam czemu kojarzą mi się razem
18 grudnia 2011, 05:39 / niedziela
Janas to jest super gosc powszechnie lubiany moze niezbyt elokwentny.Fakt tez marzylem o trenerze ktory wezmie te surmy nowaki itd za morde.Mysle ze to swietny wybor dalej bedziemy grali pilke na Tak
18 grudnia 2011, 07:43 / niedziela
Ja pierdolę, co się dzieje w tym klubie???? Z deszczu pod rynnę czy ćwierćfinał LM behehehe.
Czyli aspekt sportowy już w ogóle odpada i przychodzimy tylko kibicować.
18 grudnia 2011, 07:53 / niedziela
Romey: przecież gorszego niż Ulatowski już nie mogło być... Wiemy, że Lechia się utrzyma a co dalej to się okaże w maju.
18 grudnia 2011, 08:52 / niedziela
Pytanie kto będzie trenował Lechię nadal aktualne.
odnośnik
odnośnik
18 grudnia 2011, 08:55 / niedziela
Napewno nie będzie takiej sytuacji jak z kafarskim ze Janas powie:" Panie Andrzejku kochany Kucharze nie potrzebuje wzmocnień bo mam już pełny skład".
Janas postawi twarde warunki i nie będzie popeliny w tym temacie. Pytanie kogo ściągnie.
Myślę, że to jest trener który do byle gówna by się nie zabierał, tak więc oznacza to, że będą wzmocnienia i niwy właściciel.
Ma dużo czasu, trzy miesiące na zrobienie porządku.
Powodzenia
18 grudnia 2011, 09:02 / niedziela
Zarząd zwyczajnie śmieje się kibicom w twarz i robi swoje. Co oni odpie*dalają??? Komu zależy żeby spuścić Lechię do I-ligi? Zamiast wjazdu do szatni tu potrzebna jest wizyta "kolędników" u niektórych osób z zarządu...
Gorszego treneiro od Ulatowskiego nie mogłem sobie przypomnieć, a tu proszę - taka niespodzianka. Janas jest wypalony, nie zmotywuje grajków.
Ostatnim prawdziwym trenerem z jajami był Darek Kubicki. "Kafar" też ma ogromne zasługi, ale co z tego skoro później stanął mu do środka z samozachwytu...
Panie, Panowie - I-liga. Podziękujmy zarządowi, który zrobił to z premedytacją.

P.S. - przypomniała mi się taka sytuacja: kiedyś słyszałem jak kłóciło się dwóch typów i jeden rzekł "ty Janasie". Zabolało bardziej niż "ty kuta*ie".
18 grudnia 2011, 09:09 / niedziela
No to będziemy mieli najpiękniejszy stadion w I- lidze .Niestety drodzy kibice Janosik to drugi Koala i nie ma pierdolnięcia .W.g mnie to zła decyzja.W/g mnie Szatałow lub Bobo Kaczmarek byliby lepsi.
18 grudnia 2011, 09:29 / niedziela
Kaidy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować, dla mnie dobry wybór.
Piszecie ze on nic nie osiągnął z żadna drużyna, a co osiągnął Darek Kubicki po odejściu z Lechii??? (Żeby nie było bardzo lubię i szanuje Darka). Co osiągnął Ształow czy Masskant? Czyli ludzie którzy byli wymieniani do objęcia posady trenera Lechii

Panie Pawle życzę powodzenie w Lechii i nie wiem czemu mam dziwne przeczucie,
ze będzie to jeden z lepszych transferów naszego zarządu :)
18 grudnia 2011, 09:38 / niedziela
arka dziwko, derby blisko !
18 grudnia 2011, 09:41 / niedziela
@Matti
Oby bozia dała to utrzymanie, bo bez pomocy niebios, kiepsko to widzę :)
18 grudnia 2011, 10:05 / niedziela
a monopolowe juz zacieraja rece...
18 grudnia 2011, 10:05 / niedziela
Geppetto!?

No to ciekawe jakich drewnianych chłopców nam teraz wystruga...

Tych, co uważają iż nareszcie będą wióry leciały uprzedzam, że nie stanie się tak raczej od nadmiaru pracy.
18 grudnia 2011, 10:10 / niedziela
@deadhead czy Ty potrafisz myśleć samodzielnie? Przejdziesz sie kiedyś na trening Lechii to zobaczysz jak wygląda trening z Janasem. Są dwie opcje albo będzie miał dalej wyjebane jak w poprzednich klubach, albo sie chłop ogarnie bo zda sobie sprawe, że tu nie Bełchatów gdzie jest tysiąc kibiców. Ja tylko mówie co było faktem, a Ty jak nie masz niczego merytorycznego do powiedzenia to zamilcz.

Tak prawde mówiąc Janas jest nieprzewidywalny, nie wiemy jak będzie wyglądał zespoł Lechii w rundzie rewanżowej (przygotowanie itp) no ale chyba gorzej niż jest już byc nie może. Choc cudów nie ma co się spodziewać bo gośc jest wypalony.
18 grudnia 2011, 10:14 / niedziela
Kontrkandydatami byli Apostel i Gocel także i tak dobrze trafiliśmy
18 grudnia 2011, 10:23 / niedziela
Witaj pierwsza ligo...
18 grudnia 2011, 10:27 / niedziela
Calcio: Janas ma 2 miesiące bo 18.02 mecz z Craxą.
18 grudnia 2011, 10:39 / niedziela
Zapowiada się że po tym sezonie Lechia będzie miała nowy hymn;)
odnośnik
18 grudnia 2011, 10:41 / niedziela
Kurwa no człowiek wstaje rano, i od razu cały dzień na wkurwie...
18 grudnia 2011, 10:43 / niedziela
Gorzej mają Ci, co kładli się spać z tą informacją, cała noc zjebana, a jak noc zjebana, to i kolejny dzień też zjebany, jest zjebany.
18 grudnia 2011, 10:44 / niedziela
Jak Janasowi się nie uda to zawsze warto zainwestować w kolejnego dinozaura - Wojtka Łazarka.
18 grudnia 2011, 10:50 / niedziela
Łe,a myślałem,że będzie Jacek Gmoch.
Przynajmniej byłoby śmiesznie
18 grudnia 2011, 10:52 / niedziela
a myślałem, że nic gorszego już Lechii nie może spotkać...
18 grudnia 2011, 10:52 / niedziela
rozmawiałem z Turnosiem i powiedział, że poważną opcją dla Janosika praktycznie do ostatniej chwili była opcja grecka, czyli Jacek Gmoch
18 grudnia 2011, 11:04 / niedziela
cin darling latasz po tematach i panikujesz jak baba. Pierdolisz tu co mówią w jakimś Bełchatowie a hooy mnie to obchodzi! będziemy go rozliczać za wyniki i osiągnięty cel,jakim jest bez wątpienia UTRZYMANIE. a do tego wydaje mi się PJ jest kompetentny. Będe się opierał w mojej opinii na tym co zobacze. Narazie witaj Janas w Lechii.Powodzenia.
18 grudnia 2011, 11:19 / niedziela
A ja mam takie malutkie głupiutkie pytanko.
Czego może nauczyć 36letni trener piłkarza?
Dlaczego trenerem lidera extra klasy jest 60 letni nestor polskich trenerów??
Janas jaki jest taki jest.Ale ma wiedzę. Będzie wiedział jak ustawić zespół podczas meczu.Tylko na Boga dajcie mu porządnego dyrektora sportowego!!!!!!!!!!!
18 grudnia 2011, 11:34 / niedziela
Jeszcze jedno...

" (...) zna obowiązujące tutaj realia (...)"

... z wiadomego wywiadu nabrało zupełnie nowego znaczenia. :D
18 grudnia 2011, 11:40 / niedziela
Kiełbasa , dyrektora sportowego nie będzie . Turnoś się jasno wraził, że w polskich realiach i przy takich budżetach on nie widzi sensu takiego stanowiska jak dyrektor sportowy. Więc przy Janasie, któremu nic się nie chce i ogólnie wygląda jakby szedł przez życie tempem ślimaka już widzę jak będziemy brylować na rynku transferowym.
18 grudnia 2011, 12:51 / niedziela
deadhead wiesz po co jest forum? Do wpisywania swojej opinii, jak masz coś porzeciw to nie czytaj bo narazie jak baba zachowujesz sie ty i pierdolisz kocopoły od rzeczy, jak go tak lubisz to go chlebem i solą przywitaj bo widoczie malo o Janasie wiesz. To jest trener ktory kariere ma juz dawno za soba i czas na emeryture a nie bawienie sie w trenerke
18 grudnia 2011, 12:55 / niedziela
Wybór Janasa na trenera wskazuje ,iż zarząd ( vel Kuchar ) jest totalnie pogubiony, koszmarnego sezonu cd. Najgorszy scenariusz jaki mogłem sobie wyobrazić.

Najpierw pogoniony Kafar na 4 kolejki przed zimą - przynajmniej uciszymy na trochę sfrustrowane trybuny.

Potem młody Ulatowski - dobra bierzemy nie wyszło co prawda do końca z Kafarem ale ok. zobaczymy może drugi młody nie będzie gorszy.

Teraz emeryt Janas - czemu nie , w Śląsku wypaliło z Orestem aż miło , to dlaczego w Lechii ma nie wyjść kolejnej " trenerskiej wydze" . Tylko nic się nie zdarza 2 razy ...

Za 4 kolejki kolejna zmiana ( w uzasadnieniu -różnice dotyczące wizji zespołu)

Wracając do Pawła Janasa ( do którego nie mam przekonania od czasu żenującej porażki ze Szwedami w eliminacjach ME , w meczu nomen omen grał Dawid a Janas błysnął taktyką - 1 napastnik w meczu który trzeba było wygrać)
- w mojej opinii facet ,któremu bardziej mu zależy na własnej osobie niż klubach w których jest trenere.

Dla mnie już na początku jest spalony.

a my swoje
18 grudnia 2011, 13:01 / niedziela
czołowy napastnik o leśnym dziadku z oficjalnej:

Tomasz Dawidowski spotkał się już w swojej karierze z trenerem Pawłem Janasem kilkukrotnie. Grał przy nim w Amice Wronki, reprezentacji olimpijskiej i seniorskiej kadrze narodowej.
Jak przyjmujesz informacje o tym, że trenerem Lechii został Paweł Janas?
- Moim zdaniem klub wybrał najlepiej jak mógł. Miałem już okazję pracować z Pawłem Janasem i dla mnie to jeden z najlepszych szkoleniowców w Polsce, z doskonałym podejściem do piłkarzy.
Przed wami teraz okres przygotowań do rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. Czego się spodziewasz?
- Przed naszą drużyną będzie wielka praca, bo u trenera Janasa nie ma lekko na treningach. Będzie dużo pracy z piłką, ale też czekają nas dwa zgrupowania i będzie trzeba naprawdę sporo biegać. Zwłaszcza, że jesienią nie wyglądaliśmy dobrze. To na pewno się zmieni. Trener Janas przychodzi w idealnym momencie. Myślę, że nie tylko dobrze przygotuje drużynę pod względem fizycznym, ale też odpowiednio poukłada nas taktycznie. To świetny strateg.
To też z pewnością trener z charakterem.
- Powiem tak, dla trenera Janasa nie ma znaczenia kto jak się nazywa, czy ile ma lat. Dla niego najistotniejsze jest to, jak ktoś w danym dniu wygląda na treningu i w jakiej jest dyspozycji. Jak już mówiłem ma również świetne podejście do zawodników. W szatni potrafi być surowy, ale też zawsze traktuje piłkarzy sprawiedliwie.
~~~~~~
jaki inwestor - taki trener
ile jeszcze czasu ta łajza kuchar będzie niszczył Lechię...
:(
18 grudnia 2011, 13:13 / niedziela
Tomasie i reszta płaczków.
Kto Waszym zdaniem powinien przyjść na stanowisko trenera Lechii aby tego ruchu nie można było nazwać "niszczeniem klubu"?
Czy może po prostu stękacie tak dla samego stękania i obojętnie kto by tu nie przyszedł będziecie narzekać?
Panie Janas powodzenia!
18 grudnia 2011, 13:24 / niedziela
18 grudnia 2011, 13:27 / niedziela
Incognito zgadzam się, tutaj na forum trzeba wybrać trenera Lechii i najtańszy by był, bo zgodziłby się pracować z Lechią za symboliczne 5000 złotych miesięcznie netto. Grunt to wiara i dobre nastawienie. Także od dzisiaj piszemy maile do klubu, że najlepszy trener Lechii pisze na forum internetowym.
18 grudnia 2011, 13:33 / niedziela
BOŻE BROŃ NASZĄ LECHIE
18 grudnia 2011, 13:33 / niedziela
@incognito Chociażby Bogusław Kaczmarek lub Darek Kubicki.
18 grudnia 2011, 13:35 / niedziela
incognito masz racje trzeba mu życzyć powodzenia bo wszyscy dobrze życzymy naszej Lechii. Skoro juz Janas został zaktontraktowany no to oby osiągał dobre wyniki, wszyscy mamy taką nadzieje. Ale nie każdy musi się zgadzać z tym, że jego zatrudnienie to dobra decyzja.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.475