Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Ceny biletów- obiecany temat.

strona 1/1

1

29 grudnia 2011, 12:25 / czwartek
Witam

podczas tego głośnego spotkania z Zarządem, którego daty już nie pamiętam - zostało poruszony temat cen biletów.

Zarząd odpowiedział, że pierwsza weryfikacja cen biletów przyjdzie w przerwie zimowej, zależnie od miejsca w tabeli, oczekiwań itp itd

Czy coś w tym temacie sie ruszy?
Dziś ukazała się wiadomość, że Wisła Kraków obniża ceny biletów na własne spotkania - pomimo kilku "szlagierów" na własnym terenie np z Legią Amiką Śląskiem i Cracovią.
Tam obniżono ceny biletów na te spotkania, u Nas na 3 z tych 4 drużyn ceny windują o jeszcze dyszkę wyżej.

Czy ktoś poruszy ten temat? czy Lwy coś wiedza?
czy ktoś wie, czy w tej przerwie będzie również zorganizowane takie duże spotkanie organizacyjno/informacyjne?
29 grudnia 2011, 12:47 / czwartek
Dobrze, na wiosnę będzie obniżona cena biletów, a kto zwróci wtedy różnicę nabywcom karnetów na cały sezon?
29 grudnia 2011, 12:53 / czwartek
Jeszcze nie tak dawno w Klubie twierdzili, że cel jaki jest walka o puchary jest aktualny, co prawda ostatnio Turnowiecki już zbastował i dostrzegł to co inni widzieli od samego początku, ale nie liczyłbym na jakieś zmiany cen biletów, gdyż ceny nie są aż tak wygórowane - na Lechię nigdy nie żal kasy prawdziwemu kibicowi, obniżka byłaby nie fair wobec osób, które kupiły karnety na cały rok, w klubie wiedzą że tylko lepsza gra jest w stanie przyciągnąć więcej kibiców, a nie obniżka cen biletów, z czegoś trzeba spłacać stadion, a wiec pomimo że nie ma w sprzedaży karnetów, choć miały być pd 12 grudnia br. nie spodziewałbym się nowych niższych cen.
29 grudnia 2011, 12:53 / czwartek
No i z tego co pamietam, to własnie taka była odpowiedz, że wracmy do tego tematu w przerwie zimowej, ponieważ nie wiadomo jakby na miało na tamtą chwile miec sie do karnetowców.
29 grudnia 2011, 13:40 / czwartek
To dotyczylo pewnie tylko tego ze jezeli Lechia bedzie w czolowce to na pewno podniosa ceny biletow. Teraz kiedy jestesmy prawie na dnie to takiego tematu nie ma,
29 grudnia 2011, 14:55 / czwartek
W przypadku obniżenia poziomu sportowego to weryfikacja cen biletów ma być w górę czy w dół? Czy oni to sprecyzowali na spotkaniu?
29 grudnia 2011, 15:23 / czwartek
Ależ przecież karnetowcy mają przywileje o jakich zwykłym nabywcom się nie śniło ;)
1 - mają co rundę zniżkę 1% czyli po 10 latach nabywania karnetu będą mieli 20 % zniżki
2 - mają pierwszeństwo pierwokupu karnetu na następną rundę ( nie muszą stać w gigantycznych kolejkach )
3 - mają zawsze gratis lub za pół ceny na mecz Pucharu Polski
4 - mają zawsze pewność że obejrzą mecz w przeciwieństwie do tych co to muszą się tłoczyć pod kasami lub na wyspach w ogromnych kolejkach po bilety na zajebiście grający zespół i walczący o najwyższe cele
29 grudnia 2011, 15:25 / czwartek
ceny są ok i tyle.
29 grudnia 2011, 15:48 / czwartek
Moim skromnym zdaniem bilety są za drogie. Pierwszy przykład trybuna zielona, gdzie na pewno chodzi dużo młodzieży powyżej 15 lat. Tacy najczęściej nie pracują i płacić za każdy mecz 25zł /chyba się nie pomyliłem/ a za kilka nawet 10zł więcej to dla nich duża trudność, przy obniżeniu biletu np. do 15zł sytuacja się zmienia. Łatwiej uzbierać te 15 zł na mecz niż 25. Drugi przykład prosta i wejście na nią 4 osobowej rodziny to wydatek minimum 105zł, a ewentualnie coś do picia, że nie wspomnę o jedzeniu. Oczywiście, odezwą się fanatycy, że Lechia to nie teatr czy Multikino:-) ale to nie o to chodzi. Prosty rachunek więcej klub zarobi jak przyjdzie 20000 ludzi za bilet 10zł niż 8000 za 20zł tu już cena przykładowa.
Ja mam karnet i wezmę córkę i jeszcze kupię bilet żonie tyle, że więcej jest jednak takich kibiców którzy przyszliby jakby bilety były tańsze, prawo rynku jest bezlitośnie proste...
29 grudnia 2011, 15:57 / czwartek
bilet na zieloną po zniżce 20 % dla uczniów kosztuje 16 zł. Bez zniżki 20 zeta. Tyle można uzbierać w 2 dni zbierając butelki, puszki czy nawet makulaturę.
29 grudnia 2011, 16:48 / czwartek
Gdyby kosztował 10, przyszło by dużo więcej ludzi niż tych którzy uzbierali by te wtórne surowce.
29 grudnia 2011, 17:00 / czwartek
Proponuje podnieść ceny o 40%. Przecież za obejrzenie Janasa na ławce trzeba dodatkowo płacić:)
29 grudnia 2011, 17:01 / czwartek
zaraz napisz ze za darmo
29 grudnia 2011, 17:36 / czwartek
A ja dożucę jeszcze fakt że Lechia będzie miała w tym sezonie konkurencje sportową w postaci Żużla. Zawsze po wejściu do ekstraklasy każda drużyna dostaję sporego zastrzyku kibiców. Co będzie jak część ludzi będzie musiało dokonać wyboru między Lechią a Wybrzeżem. A budżety domowe z pewnością się nam nie powiększyły.
29 grudnia 2011, 17:39 / czwartek
A co ma być? Na Lechię będą przychodzili prawdziwi kibice, wszak chce tego 90% tego forum. Sławne już krążące po sieci zdanie: "Lepsze 10000 fanatyków niż 40000 pikników" z którym akurat można mocno polemizować...
29 grudnia 2011, 17:53 / czwartek
Marudzicie i marudzicie że drogo a siatki piwa i fajek idą jak woda przed meczami. Bilety i karnety w/g mnie są w dobrych cenach.Nawet jeśli lechia rozgrywa 2-mecze na miesiąc to jest raptem 50 pln. Większość z was wydaje więcej na fajki i piwo na miesiąc.15-letnie dziecko ma zniżkę ew może pójść z Rodzicami na rodzinny.Żużel ok jest też popularny (choć mnie akurat nie interesuje) wyjdzie pewnie taniej niż na Lechię.Więc jeśli będzie to nawet 100 pln na miesiąc to chyba nie jest tak dużo.Raptem 10-paczek fajek lub 25-30 piw .A jak za mało to trzeba dokonać wyboru-nie można mieć wszystkiego.
29 grudnia 2011, 18:18 / czwartek
Wierny w ten sposób obalisz każdy argument :-) Wiadomo, że żeby chcieć coś bardzo mocno kupić należy odmówić sobie kupna innych rzeczy. Temat dotyczy cen biletów, które moim zdaniem mogłyby być tańsze, jasne, jest że jakby były po 5 zł a ktoś wolałby się zapożyczać na browary i fajki to nie będzie miał 5 na Lechię. Tylko, że w tej sytuacji on dokonał świadomego wyboru. Równie dobrze możesz napisać, że syn przyjdzie do domu i powie mama daj mi 50 zł a ja przez tydzień będę jadł chleb i pił wodę, rachunek będzie się zgadzał...
29 grudnia 2011, 18:44 / czwartek
Najgorsze jak wszyscy maja rację.Ok obniżmy ceny biletów o 5 pln .Oszczędzisz 10 pln miesięcznie-nie dużo -to 1-paczka fajek lub 3-piwa.Może przyjdzie więcej kibiców -o ilu 1-2 tyś -ok.Wpływy do budżetu klubu i tak spadną a my pojedyńczo i tak wiele nie zaoszczędzimy.Drużyna musi grać wówczas przyjdzie nas 40 tysięcy.
Oczywiście teraz po takiej słabej rundzie zarząd jak chce zdobyć dodatkowych kibiców będzie musiał coś zrobić.Te 10-12 tys zawsze przyjdzie.Na Wisłę Śląsk i Legię pewnie będzie kpl ale na pozostałe mecze frekwencja zależy od jakości gry.
A wyborów takich jak ty opisałeś na pewno jest nie mało-to przykre ale takie jest życie.
Powiem ci że jak dla mnie przenosiny na PGE spowodowały że za 2-karnety dla mnie i Syna płacę mniej niż za 1-karnet na krytą lub prostą na T29 nie mówiąc już o dodatkowym bilecie lub karnecie dla mojego syna.
29 grudnia 2011, 20:12 / czwartek
Coś mi się nie zgadza Wierny, ja za karnet na prostą na PGE płacę więcej niż na T29, chyba, że Ty masz 2 karnety na najtańszy sektor i w sumie wychodzą mniej niż na krytą T29?
29 grudnia 2011, 20:21 / czwartek
Tak mam karnety na sektor rodzinny ,ale i tak siedzimy w innym miejscu.
29 grudnia 2011, 21:07 / czwartek
Nie przesadzajcie z tymi cenami. Młodzież ma bilet za 16 zyla i to jeszcze na najlepszą trybunę. W miesiacu wychodzi 32 zl, rozumiem ze sa osoby bardzo ubogie dla których to duzy wydatek, ale moge sie założyc ze najwieksze płaczki przepierdolą 3 razy wiecej jednym wypadem do Sopotu (aby szpiegować Pietrowskiego)
Obniżka tych cen zuboży i tak pustą kase klubu, bo nie wierze ze po obniżce 5 zl nagle znajdzie sie 20 tys chętnych.
Co do żużla to ceny chyba nie maja wcale mniejsze od Lechii, a i terminami jakos sie nie bedziemy pokrywac, bo wiadomo ze Ekstraklasa uwielbia ustawiac nas w poniedziałki ewentualnie w piątki.

TYLKO LECHIA!
29 grudnia 2011, 21:29 / czwartek
GKS Bodajże 25 zł za ulgowy, 35 zł za normalny.. Także ichnie ceny wcale nie są tak atrakcyjne.. Terminy też raczej rzadko będą kolidowały. Ja uważam, że bilety mogłyby być ciut tańsze ale cóż.. Dla Lechijki wszystko ;) Jak komuś naprawdę zależy to kasę znajdzie. Zmiana cen raczej możliwa dopiero od przyszłego sezonu.. Bo to nie fair byłoby wobec karnetowcow.. Chyba ze zamiast tego naładują mi kartę kibica na 50 zł ;) Uważam to za niegłupie aczkolwiek.... Zarząd jaki pomysłowy mamy to każdy widzi...
30 grudnia 2011, 07:41 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 grudnia 2011, 10:13 / piątek
Średnia musi być na poziomie chyba 14 tys, żeby nie byli w plecy, wiec jak nawet będzie chodzić 10 tys to są w czarnej dupie, chociaż z drugiej strony nie zapłacą paru fakturek i jeszcze będzie na pensje dla grubasów nierobów.
30 grudnia 2011, 10:20 / piątek
z tego co pamietam, 16tys ludzi zwraca koszt stadionu
7 stycznia 2012, 16:24 / sobota
Najpierw Wisła obniżyła ceny biletów, teraz robią to w Poznaniu.
A jest tam o wiele lepszy produkt do sprzedania niż u Nas.

"Działacze Lecha dobrze zdają sobie sprawę, że frekwencja na Stadionie Miejskim w Poznaniu jest daleka od ideału. Aby zachęcić kibiców "Kolejorza" do częstszego wspierania swojej drużyny przy Bułgarskiej zamierzają więc obniżyć ceny biletów i karnetów na nadchodzącą rundę. Pytanie tylko, czy kibice domagający się zwolnienia Jose Mari Bakero docenią taki gest? "

odnośnik
28 marca 2012, 13:07 / środa
odnośnik

No powiedzmy jeden + dla zarządu...

Jak by jeszcze jakieś bilbordy czy plakaty były to 25 tysięcy jest realne , bo nie każdy ma dostęp do internetu...
Jeszcze prezentacja flag która ma być to może być naprawdę pięknie ;)
28 marca 2012, 16:38 / środa
Jesteś pewien, że dla nich?
29 marca 2012, 09:35 / czwartek
A co z posiadaczami karnetów dla nich nie przewidziano żadnych atrakcji cenowych?
29 marca 2012, 09:59 / czwartek
Już jedna była.

Sparing z Żalgirisem Wilno, a posiadacze karnetów mieli wstęp za free. Ponoć jeszcze jeden jakis miał być towarzyski po tym jak odpadli z PP.
29 marca 2012, 10:26 / czwartek
29 marca 2012, 13:20 / czwartek
A jaka to jest promocja dla posiadaczy karnetów? Znów sobie żarty robią i to z tych najwierniejszych kibiców, którzy karnety od lat kupują i huja z tego mają. Kupiłem karnety dla siebie i swojej drugiej połowy i jakby tak policzyć to wogle to mi się nie kalkuluje biorąc pod uwagę , że kobiety miały wejście po 1zł na 2 mecze , teraz można kupić za 10zł wcześniej też były jakieś promocje to ja się pytam jaki jest sens kupowania karnetu (poza zaoszczędzonym czasem jeśli miałbym jeździć po bilety) bo z pewnością ekonomicznie rzecz biorąc jestem na tym, że kupiłem karnety w plecy. A teraz wyskakują ,że mogę wskazać osobę , która wejdzie za darmo tylko gdzie tu dla mnie korzyść? Może mam skasować tą osobę ? Banda debili i nic więcej. Chcą sztucznie napompować frekwencję a później się dziwią , że małe wpływy z biletów.
29 marca 2012, 13:28 / czwartek
Rambuś jak widzisz jakieś plusy w polityce zarządu to gratuluję. Właśnie takich jak Ty próbują przekupić biletem za dychę albo darmowym i jak widać się udaje bo już im plusy rozdajesz. Taka akcja jak ta to tylko wskazuje na ich większą nieudolność i brak jakiegokolwiek pomysłu na zapełnienie stadionu poza rozdawaniem darmowych biletów. Efekt będzie taki, że znów pełno pikników zasiądzie na młynie bo , będą chodzić z biletami jak po multikinie i miejsc szukać. Banery, plakaty , transparenty, radio, prasa tym mają napędzać kibiców. Lepiej jak przyjdzie 2tyś więcej i zapłaci normalnie za bilety niż jak przyjdzie 5tyś więcej za bilety po dyche albo za darmo
29 marca 2012, 13:32 / czwartek
Cinek1977 nie kupuj juz karnetow nie bedziesz sie denerwowal i po temacie, po co bic piane, zapros znajomego na mecz i ciesz sie ze mogles komus zrobic prezent ...
29 marca 2012, 15:56 / czwartek
Masz rację Malcolm, kupując karnet powinienem mieć spokój i komfort a tu tylko nerwy :) Tak naprawdę to mam w dupie czy przepłacę mniej czy więcej ale chodzi mi o sam fakt traktowania tych co kupują karnety . Niech te mądre głowy co wymyślają te wszystkie promocje tak to wszystko wyliczą żeby satysfakcję z jakiejkolwiek promocji mieli wszyscy zainteresowani. Ktoś na zebraniu z zarządem na sam koniec powiedział, że jesteśmy od tego żeby kupić bilety i mamy spierdalać - tak właśnie to wygląda. Oni dbają tylko o to by pozyskiwać nowych klientów, a starych mają w dupie. To działa tak jak w każdej sieci komórkowej gdzie nowy klient dostanie lepsze warunki niż ten co chce przedłużyć umowę. Pewnie i tak kupię karnet w następnym sezonie i będę się łudził ,że w końcu ktoś rozsądny zacznie tym cyrkiem zarządzać.
29 marca 2012, 15:59 / czwartek
A znajomego i tak nie mogę zaprosić bo ci co by chcieli i tak mają karnety a inni nie mają karty :) a jak jakiś mój znajomy nie ma karty kibica to nie jest wart tego żebym mu sprawiał przyjemność :)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059