Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Dlaczego Thusk panoszy sie na Traugutta?

strona 1/1

1 stycznia 2012, 17:19 / niedziela
Ludzie mu pluja w twarz,a on ,ze deszczyk.Jakim prawem gra dla uczczenia Macieja Plazynskiego?Pan Maciej znal Donalda bardzo dobrze i nie chcial miec z nim nic wspolnego.Czy wsrod ludzi Lechii jest takie zaklamanie?Ze niby premier?Co z tego?Ten oszust,hipokryta ma tylko jeden cel.Urzadzic siebie ,kumpli i rodzine.Najlepiej gdzies daleko ,w UE.Polactwo,razem z WSI24,Zakowskimi,Paradowskimi ,bije mu brawo.Pisalem juz kiedys,ze znalem stryja Donalda,Bronislawa.Mowili na niego Buni,mial pracownie ceramiczna na Kaletniczej.Nigdy nie powiedzial dobrego slowa o condonku.Wrecz przeciwnie.Zycze PO i Thuskowi ,zeby ten nowy rok,stanal im w gardle....I prosze mnie nie wyzywac od pisowcow.Chce normalnych,uczciwych ludzi w rzadzie.Bo to co jest to mafia ryzego i Bieleckiego.
1 stycznia 2012, 19:48 / niedziela
Zgadzam się, nazwa tematu bardzo trafna
1 stycznia 2012, 21:14 / niedziela
Jest taki sposób na pozbywanie się stresu. Chodzenie w miejsca w których ten stres się nasila i wmawianie sobie "jest w porządku".
Chyba chodzi o to.
Ponadto także o to, by pokazać: "Wy na mnie plujecie, ale to ja jestem tu kimś". Oczywiście w w towarzystwie ochroniarzy, wówczas faktycznie, nic fizycznie mu nie grozi. Za kilka /kilkanaście lat już taki "odważny" nie będzie.
2 stycznia 2012, 21:26 / poniedziałek
@1947 mam nadzieje ,ze nie trzeba bedzie czekac kilkanascie lat.W moim zyciu ,nawet czerwoni nie byli tak znienawidzeni jak tek"rudy szkop".Tak podobno wolali na niego w podstwowce.
3 stycznia 2012, 01:06 / wtorek
Zapytaj Zbyszka Wnuka. Ma ciekawe spostrzeżenia z lat dziecięcych. Ryży wychowywał się na tym samym podwórku, ale był o bodajże 4 lata starszy. Z perspektywy kilka lat młodszego zawsze to fajnie widać (z perspektywy kilka lat starszego - gówniarze się pałętają, natomiast w drugą stronę wiele rzeczy rzuca się w oczy - chyba pamiętasz swoje dzieciństwo?)
Wnuczek organizuje wyjazd do Częstochowy, to łatwo się z nim skontaktować.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025