Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Boks

strona 1/1

5 stycznia 2012, 21:36 / czwartek
Od 7 Stycznia 2012 r. Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "LWY PÓŁNOCY" zaprasza młodzież od 15 roku życia na treningi Boksu dla początkujących. Zajęcia odbywać się będą w profesjonalnie wyposażonej sali z matami oraz ringiem w Studio Sylwetki "FORFIT" mieszczącym się przy ul.Hynka 69 na gdańskiej Zaspie (obok stacji kolejki SKM).

Treningi odbywać się będą w środy o godz. 16-30 i soboty o godz. 12 prowadzone przez uczestnika Mistrzostw Świata,byłego Mistrza Polski Dariusza Gumowskiego oraz Krzysztofa Piotrowskiego. Koszt miesięczny treningu wynosi 50 zł (płatne z góry), a koszt jednorazowego uczestnictwa w treningu wynosi 10 zł (płatne przed zajęciami). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach jest to wspaniała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w długie zimowe wieczory i nie tylko.

Info pod numerem telefonu 531-427-654 w godz.18-20.
5 stycznia 2012, 23:38 / czwartek
Czy młodzież w wieku 40 lat także może przyjść ? ;-)
6 stycznia 2012, 02:34 / piątek
malcom - oczywiscie , od pon do pt od 9 do 12 mozesz przychodzic na zajecia indywidualne :-)
6 stycznia 2012, 08:50 / piątek
malcom jak chcesz się poruszać to zapraszamy
6 stycznia 2012, 09:22 / piątek
Wszędzie tylko boks... boks... dlaczego nigdzie nie ma szkoły wrestlingu? Mimo że to jest wyreżyserowane mogła by być fajna zabawa no i nie tylko
6 stycznia 2012, 09:56 / piątek
Jakoś sobie nie wyobrażam, że w momencie zagrożenia w życiu codziennym obronisz się wrestlingiem kolego...

No chyba, że napastnik jebnie na zawał ze śmiechu :)

Poza tym to nawet ciężko nazwać to sportem... raczej jest to forma rozrywki dla grubych amerykańskich dzieci przez telewizorem...

A że u nas społeczeństwo łyka bez zastanowienia wszystko co z USA to już inna historia.

TYLKO LECHIA !!
6 stycznia 2012, 11:30 / piątek
Maciek zanim zaczniesz nabijac sie z kogos to troche sie zastanow. Wrestling to po angielsku zapasy. Wiec mysle ze taki przyszly oprawca moglby sie zdziwic.

Co nie zmienia faktu ze ten amerykanski wrestling to jest rozrywka i pic na wode lecz ci zawodnicy sa dobrze wyszkoleni jesli chodzi o podstawy zapasow.
6 stycznia 2012, 11:46 / piątek
Zgadzam się to przede wszystkim dobra zabawa, ale również ciężki trening i umiejętności. Nie każde chwyty są w 100% udawane i mogą zaszkodzić innym.
6 stycznia 2012, 14:58 / piątek
A tego to ja nie wiem. Choc uwazam ze zapasy jako dyscyplina olimpijska jest ciekawa to i tak wole boks.
6 stycznia 2012, 20:56 / piątek
Dla mnie boks jest nudny ciągle bija się pięściami i tak cały czas ja lubię jak coś się dzieje. No ale jak ciekawe walki są np. Adamka czy Włodarczyka to oglądam i kibicuje.
6 stycznia 2012, 22:26 / piątek
Dla mnie boks też był nudny. Taka klepanina dla troglodytów, wiecie stereotypy :).
Zapisałem się jakieś dwa lata temu na boks w jednej wrzeszczańskiej szkółce i... ...no wlasnie. Tak sie wkreciłem, że zapisałem się jeszcze do innej szkólłki. Nie będę klepał kazania, ale każdy facet powinien tego spróbować, kożyści jest tyle, że nie mam czasu :) wracam do żony :D
8 stycznia 2012, 15:06 / niedziela
na 1 treningu wrestlingu bedzie przymierzanie strojów i przyjmowanie jarzeniówki na motyl
8 stycznia 2012, 15:43 / niedziela
A rajstopy lub kalesony będą robiły za maskę.
8 stycznia 2012, 16:07 / niedziela
Jak by Cię zobaczył w stroju do zapasów to walkower gwarantowany;)
8 stycznia 2012, 16:33 / niedziela
8 stycznia 2012, 16:39 / niedziela
DFLG w stroju "Kaczora" zrobił by furore ;)
9 stycznia 2012, 19:26 / poniedziałek
Panowie podbijam temat . Cena jest naprawdę atrakcyjna w porównaniu z innymi miejscówkami . Klub i trenerzy bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i gwarantują zajęcia na najwyższym poziomie .
9 stycznia 2012, 22:17 / poniedziałek
zarzadlg:
Wiem co to znaczy wrestling po angielsku :)
Natomiast gdyby koledze chodziło o zapasy to by to chyba napisał po polsku :)
Co do zawodników to mogą być nawet zajebiści w MMA, K1, Vale Tudo i innych Street Fighting`ach ale biorą udział w udawanej szopce a nie w dyscyplinie macierzystej w związku z tym co to ma do rzeczy ?
Mogę tylko powiedzieć na zakończenie, że podtrzymuje swoje zdanie :)
W celu uniknięcia dalszego rozmywania tematu zadane powyżej pytania proszę traktować jako retoryczne :)

Pyton:

Świetny pomysł :)

i żeby nie był to tylko off top:

Temat Boksu naprawdę godny uwagi.... Można się poruszać i przy okazji czegoś nauczyć.

TYLKO LECHIA !!
15 stycznia 2012, 12:47 / niedziela
Od 7 Stycznia 2012 r. Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "LWY PÓŁNOCY" zaprasza młodzież od 15 roku życia na treningi Boksu dla początkujących. Zajęcia odbywać się będą w profesjonalnie wyposażonej sali z matami oraz ringiem w Studio Sylwetki "FORFIT" mieszczącym się przy ul.Hynka 69 na gdańskiej Zaspie (obok stacji kolejki SKM).

Treningi odbywać się będą w środy o godz. 16-30 i soboty o godz. 12 prowadzone przez uczestnika Mistrzostw Świata,byłego Mistrza Polski Dariusza Gumowskiego oraz Krzysztofa Piotrowskiego. Koszt miesięczny treningu wynosi 50 zł (płatne z góry), a koszt jednorazowego uczestnictwa w treningu wynosi 10 zł (płatne przed zajęciami). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach jest to wspaniała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w długie zimowe wieczory i nie tylko.

Info pod numerem telefonu 531-427-654 w godz.18-20.

odnośnik
18 stycznia 2012, 20:54 / środa
Panowie cały czas zapraszamy na treningi,w tej chwili na zajęcia uczęszcza 5 osób jest to śmiesznie mało mając na uwadze cenę którą oferujemy.
18 stycznia 2012, 22:33 / środa
Moge polecic naprawde warto,trenerzy bardzo sie angazuja zeby dobrze nauczyc , jak zalapiecie podstawy treningi beda coraz ciekawsze, boks to dobra sprawa by zaczac sie troche ruszac,zeby niezastygnac podczas przerwy miedzy rundami,atfosmera w For Fit jest spoko wiec nie zastanawiac sie :)
18 stycznia 2012, 23:54 / środa
w co drugą sobotę nie mógłbym być na treningu i czy w przypadku wykupienia karnetu za 50 zł, mógłbym przyjść na jakiś inny trening w forficie boksu ? czy bym musiał płacić dodatkowo i wtedy to nie byłoby to naliczone na karnet ?
19 stycznia 2012, 05:55 / czwartek
mokplo , jeśli zakupisz karnet na cały miesiąc jest to sprawa otwarta abyś mógł co drugi tydzień odrobić trening w innej grupie początkującej .
22 stycznia 2012, 10:26 / niedziela
Witam A czy są jakieś grupy wiekowe czy jest tylko jedna grupa a i czy są jakieś wcześniejsze zapisy czy wystarczy przyjść na trening?
26 stycznia 2012, 07:40 / czwartek
Jest jedna grupa początkowa , zapisów wcześniejszych nie ma wystarczy przyjść na trening i tam się zapisać
30 stycznia 2012, 19:08 / poniedziałek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "LWY PÓŁNOCY" zaprasza młodzież od 15 roku życia na treningi Boksu dla początkujących. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej sali z matami oraz ringiem w Studio Sylwetki "FORFIT" mieszczącym się przy ul.Hynka 69 na gdańskiej Zaspie (obok stacji kolejki SKM).

Treningi odbywać się będą w środy o godz. 16-30 i soboty o godz. 12 prowadzone przez uczestnika Mistrzostw Świata,byłego Mistrza Polski Dariusza Gumowskiego oraz Krzysztofa Piotrowskiego. Koszt miesięczny treningu wynosi 50 zł (płatne z góry), a koszt jednorazowego uczestnictwa w treningu wynosi 10 zł (płatne przed zajęciami). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach jest to wspaniała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w długie zimowe wieczory i nie tylko.

Info pod numerem telefonu 531-427-654 w godz.18-20.

odnośnik
odnośnik
6 lutego 2012, 22:09 / poniedziałek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "LWY PÓŁNOCY" zaprasza młodzież od 15 roku życia na treningi Boksu dla początkujących. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej sali z matami oraz ringiem w Studio Sylwetki "FORFIT" mieszczącym się przy ul.Hynka 69 na gdańskiej Zaspie (obok stacji kolejki SKM).

Treningi odbywać się będą w środy o godz. 16-30 i soboty o godz. 12 prowadzone przez uczestnika Mistrzostw Świata,byłego Mistrza Polski Dariusza Gumowskiego oraz Krzysztofa Piotrowskiego. Koszt miesięczny treningu wynosi 50 zł (płatne z góry), a koszt jednorazowego uczestnictwa w treningu wynosi 10 zł (płatne przed zajęciami). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach jest to wspaniała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w długie zimowe wieczory i nie tylko.

Info pod numerem telefonu 531-427-654 w godz.18-20.
odnośnik
odnośnik
19 marca 2012, 16:04 / poniedziałek
Podbijam :)
19 marca 2012, 16:47 / poniedziałek
wszyscy trenujący na spotkanie z zarzondem
19 marca 2012, 17:16 / poniedziałek
zarząd się ucieszy ;)
1 kwietnia 2012, 23:40 / niedziela
TurystaLP widzę że często podbijałeś w tym temacie i jesteś zorientowany, czy możesz dać do siebie jakiś namiar mailowy, miałbym kilka pytań odnośnie treningów.
2 kwietnia 2012, 05:39 / poniedziałek
sebastian.paczul@lwypolnocy.pl
11 września 2012, 11:28 / wtorek
Mam pytanie, czy obsługujecie karty "multisport" Benefit. Jeśli nie obsługujecie to, czy zamierzacie. Drugie pytanie, czy są przedziały wiekowe i ile osób ćwiczy.
Pozdro
11 września 2012, 12:15 / wtorek
temat do luznych gadek bo z Lechią to on za dużo wspólnego nie ma...
11 września 2012, 12:25 / wtorek
Dobra siłka i dużo znajomych mord tyle wystarczy.
11 września 2012, 20:50 / wtorek
Clock ten temat ma od groma wspólnego z Lechią. To jest forum kibicowskie a nie klubowe.
12 września 2012, 17:37 / środa
Z tego co jest na stronce i co ja zauważyłem obsługują te karty.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.486