Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

nowa strona stadionu www.pgearena.gdansk.pl

strona 1/1

1

10 stycznia 2012, 09:24 / wtorek
nowy watek bo to kolejny jaskrawy przyklad nieudolnosci/zlej woli ludzi "decyzyjnych". dawno nie widzialem tak paskudnej strony komercyjnej... nie dosc, ze brzydka to jeszcze praktycznie nie dziala... blueservices, zna ktos tych "tworcow"? ;]
10 stycznia 2012, 10:06 / wtorek
nie chcę być złośliwy, może się nie znam, ale... rzeczywiście... szału nie ma. Przynajmniej dla mnie.
10 stycznia 2012, 10:16 / wtorek
Nie znacie się po prostu ;) Strona jest tak bardzo skomplikowana że aż nie działa hahahaha
10 stycznia 2012, 10:33 / wtorek
szczegolnie czcionka chwyta za jaja, kojarzy mi sie z praca ;]
10 stycznia 2012, 10:40 / wtorek
Zwróćcie uwagę ile i jakie imprezy są zaplanowane.Jak odjąć mecze to nic się nie dzieje.To też świadczy o nieudolności operatora!!
10 stycznia 2012, 11:28 / wtorek
Za dobrą stronę wykonaną przez fachowca trzeba zapłacić ok. 3 t yś.
A można też od jakiegoś studeniaka za 300 zł.
A może Jenek zrobił stronkę z jakiegoś kursu dla gimnazjalistów? Bo faktycznie o coś brzydszego w dzisejszych czasach ciężko.
Czasem mam wrażenie, że ktoś stoi za tym wszystkim i bada naszą wytrzymałość.
Bo już ładniej by się prezentował wielki zielony napis "strona w budowie, przepraszamy"
10 stycznia 2012, 11:40 / wtorek
Nieczytelne , nieużyteczne, prezentuje poziom naszego "zarządu". Kosztowała pewnie 3 miesięczne pensje Bensona.

AVE LECHIA !
10 stycznia 2012, 12:02 / wtorek
Czego Jenek się nie dotknie ostatnimi czasy to spierdoli... Ta stronka jest tak nieczytelna i odrzucająca, że w trybie pilnym trzeba znaleźć nowego operatora stadionu!!! Lechii nie stać na dopłacanie do interesu, bo amatorzy wzieli sobię zabawkę w postaci stadionu.
10 stycznia 2012, 13:03 / wtorek
na srajtasmie wiecej wyczytasz niz na tym dziele sztuki.
10 stycznia 2012, 13:12 / wtorek
strona potwierdza tylko jedno... im szybciej Miasto odbierze Lechii Operator prawa do zarządzania stadionem tym lepiej dla Lechii i samego stadionu; Lechia Operator nie ma żadnego pomysłu, doświadczenia, wsparcia (skusili miasto perspektywą wsparcia ze strony Sportfive, z którym już nie współpracują - pytanie czy umowa na zarządzanie jest w tym momencie ważna z punktu widzenia miasta?) i taniej wyjdzie Lechii wynajmować obiekt na mecze, niż liczyć na zyski z działania spółki będącej ciepłą (już chyba nie na długo) posadką dla Jenka, Motyki i paru innych znajomych. Stadion powinien żyć, zarabiać, a jak jest wszyscy dobrze widzimy.
10 stycznia 2012, 13:31 / wtorek
"To jest stronka na miarę naszych czasów i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa" - czy jakoś tak to leciało...
10 stycznia 2012, 13:58 / wtorek
Znając życie to znajomy amator zrobił stronę za cenę za którą robią to profesjonaliści.
10 stycznia 2012, 14:24 / wtorek
Zrobił ją amator ale za karnet na zieloną albo zniżke w wyspie Lechii.
10 stycznia 2012, 14:27 / wtorek
strona przypomina windowsa 3.11
10 stycznia 2012, 14:31 / wtorek
co wy chcecie :) tak samo "zajebista" jak oficjalna klubu
10 stycznia 2012, 14:38 / wtorek
Jestem chyba za głupi na ten nowatorski pomysł chwytania za strone i jezdzenia nia po ekranie bo nie wiem gdzie co jest
10 stycznia 2012, 14:53 / wtorek
My tu sobie żartujemy, niestety to nie jest śmieszne! Czt ktoś to sprawdza, czy ktoś się na tym zna, niestety wychodzi na to że nikt o niczym nie ma pojęcia. Nie ma Lechii ani jednej dziedziny,w której jest pełny profesjonalizm.
10 stycznia 2012, 16:44 / wtorek
Jak dla mnie to większość informacji pokrywa się z tymi na stronie głównej. Poza tym same "bezguścia" tam pracują
10 stycznia 2012, 17:05 / wtorek
Słuchajcie !
Wy byście robili dziadowskie oszczędności na 10, 20 tysięcy żeby nas byle łajza z komisji rewizyjnej wzięła za tyłek. Więc wbijcie sobie do głowy że pieniądze należy zdobywać legalnie, a nie różnymi kombinacjami. Byle programista może zrobić zajebistą stronę Waszych kobiet. A my zapamiętajcie sobie to :
Wynajmiemy najdroższą domenę za pełną stawkę od instytucji i zapłacimy nawet 100 tysięcy. Rachunki mamy ? Zapłacimy !
I nie oddamy naszej domeny nawet za milion !
Czy Wy wiecie czym ta strona jest ?
Ta strona odpowiada żywotnym potrzebom społeczeństwa, to jest strona na skale naszych możliwości.
Czy wiecie co robimy tą stroną ?
My otwieramy oczy niedowiarkom !
Patrzcie mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo !
I nikt nie ma prawa się przyczepić.
Bo to jest strona społeczna w oparciu o sześć spółek i ta strona sobie wisi w necie !
I co się wtedy zrobi ? Protokół zniszczenia !
Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich internetowych interesach !
A my jako konsultanci dostaniemy 20 % !
10 stycznia 2012, 17:18 / wtorek
Ciezko nie przeklinac ale to co robia te lajzy tragedia , mam juz dosc , nie chce ich ogladac ani na Lechii ani wogule w Gdansku powinni na kopach i lisciach byc wyjebani z miasta z zakazem powrotu, wstyd przynosza naszego klubowi na cala Polske, z pilkarzami tez postepuja tak ze nikt normalny do nas nie przyjdzie chyba z 3,4 ligi sie wypromowac i uciec jak najszybciej, chyba czas sie skonczyl i trzeba pomoc im zrozumiec ze w Gdansku sa persona non grata
10 stycznia 2012, 17:41 / wtorek
To chłopcy bey,bey!!!! Jak sie nie podoba to predzko do do Komisji PiS-u i tam wylewajcie swoje zale!!Troche powedrujcie po innych sieciach i portalach promujacych stadiony i wtedy cmoki zabirajcie glos!!!Zaden z Was nie bardzo kuma (klikanie+a juz jeszt to zle a tamto bym sam zrobił lepiej!!!Tylko dlaczego Wy tego nie robicie!!!??? bo jestescie cmmokami!!>>???
10 stycznia 2012, 17:50 / wtorek
dlaczego ubliżasz kolegom po szalu każdy ma prawo mieć swoje zdanie (przywilej demokracji ) ;)
10 stycznia 2012, 17:53 / wtorek
Tak ,masz racje jest DEMOKRACJA a nie ZAMORDYZM!!!
10 stycznia 2012, 18:17 / wtorek
Strona jak strona. Szału nie ma, ale nie przesadzajcie że trudno się po nij poruszać. Czy komuś się podoba czy nie to kwestia gustu.
Teraz taka moda że cokolwiek nie zrobią to będzie źle. Znam Maćka i Błażeja i napewno nie można im zarzucić że chcą źle dla Lechii.
Jak Maciek wchodził do zarządu Lechii to nawet tak sobie rozmawialiśmy, że przyjdzie taki czas że będą wszyscy po nim jechać, bo niestety taka jest kolej rzeczy.
Co do imprez na stadionie to nie za bardzo wyobrażam sobie jakiekolwiek przed Euro, a po Euro rusza liga i co mają zrobić koncert a gdzie będą grać. Murawa później będzie jak w POZnan.
Tak z ciekawości ile imprez poza meczami jest np. na stadionach w Monachium, Londynie itp itd?
10 stycznia 2012, 18:44 / wtorek
hehe "moda"
jest jazda nie dlatego wyzwania przerosły możliwości chłopców w krótkich spodenkach,
i każda kolejna chwila w obecnym układzie to jak psu pod ogon,

jest jazda dlatego że jest moda
Himenes modzie nie ulega więc . . . jemu stronka sie podoba,
a jak imprezy mają być tak dochodowe jak cały klub i operator razem wzięci to i lepiej zeby ich nie było - święta racja

głupiśmy, jak nam zorganizują koncert to drugiego już w życiu nie będziemy chcieli,
jeszcze powiemy: po co nam to było (znaczy te koncerty)
10 stycznia 2012, 18:54 / wtorek
Bolek "Tylko dlaczego Wy tego nie robicie!!!?"
Bo widzisz, my mamy pomysły, a grubas posadkę. On bierze kaskę, a my płacimy za bilety. Robimy swoje, a grubas? Co on takiego zrobił oprócz podpisania listu do Kuchara z wnioskiem o zwolnienie Kafara? Akcję "przyprowadź na mecz swoją dziewczynę za darmo"? A ilu ich tam jest, co to wymyślili i ile za to wzieli kasy. Ile te pomysły kosztowały? 6 miesięcy myslenia kilku amatorów.
10 stycznia 2012, 19:00 / wtorek
Verde wszyscy po nich jadą, bo tak teraz trzeba. Zgadza się sytuacja ich przerosła ale nie można im zarzucić że źle chcą dla Lechii.
Napisz jaką imprę można zorganizować na stadionie gdzie w dalszym ciągu prowadzone są roboty wykończeniowe?
Przeczytaj dokładnie co napisałem powyżej o stronie. Lechia.gda.pl to też bardzo uboga strona i wcale nie jest lepsza od strony stadionowej.
10 stycznia 2012, 19:06 / wtorek
Wow - zaniemówiłem, robi wrażenie :)

To ja może pomogę twórcom tej jakże profesjonalnej witryny i parę linków podrzucę, jak powinna wyglądać strona stadionu, który pretenduje do miana jednego z najładniejszych w Europie:

odnośnik

odnośnik

odnośnik

i nawet nasze krajowe podwórko...

odnośnik

"Bo już ładniej by się prezentował wielki zielony napis "strona w budowie, przepraszamy"" - dziękuję autorowi za poprawę humoru :))
10 stycznia 2012, 19:13 / wtorek
Himenes dobrymi chęciami to wiesz....ci ludzie pogrążają Lechię,ciągna ją na samo dno.Nie widzisz tego chłopie?Wielu z nas zna dobrze Maćka i Błazeja,sa tak samo jak my Lechistami ale....w tej chwili szkodza Lechii.Bo daja przyzwolenie na niszczenie klubu przez pseudoinwestora z Wrocka.Na co czekaja- az dług wzrosnie do 20 baniek?
A strona cienka i tyle.Na pewno nie na miarę naszych mozliwości ;-)
10 stycznia 2012, 19:59 / wtorek
Trzczy///// Nie chodzi mi o to ze Wy tego zeście nie zrobili bo ktośWam rzuca kłody pod nogi ale wychodze z załozenia ze podobnie Hermes ..tu wszystkim wszystko sie nie podoba....a z innego watku zaczrepnąc ...to nawet Messi by Wam nie pasował...Ja uwazam ze w kazdym watku musi byc odrobina pokory!!!Ktos to zrobił,wymyslił i za to mu chwała a ze Waszym zdaniem zrobił to h....to patrz jak wyzej ...tu nikomu nic sie nie podoba..!!

A MY SWOJE!!!
10 stycznia 2012, 20:02 / wtorek
oni rozpierdola klub, a ty bolek idz spac z lolkiem
10 stycznia 2012, 20:05 / wtorek
TO jest na Twoim poziomi odpowiedz wtw!!Co ma stronka do rop.......nia klubu?????spac to Ty idz bo jutro odpytuja z chemii!!
10 stycznia 2012, 20:29 / wtorek
Bolek i Himenes - dajcie mi chociaż trzy powody, dla których miałbym przyklasnąć Turnosiowi i Jenkowi od czasu wejścia A"60mb"K do Lechii.

Jedyny, który widzę to lobbowanie Turnosia za odwołaniem Kafara, co i tak było tylko wierzchołkiem góry lodowej. Traore to żywy przykład czystego przypadku. Co jeszcze?

Spierdolone:
- drużyna
- forma "pożegnań" z piłkarzami
- forma "pożegnań" z działaczami
- sztab szkoleniowy
- transfery
- wejście na BA
- loże na BA
- imprezy na BA
- karty kibica
- sprzedaż biletów w dniu meczu
- frekwencja
- transparentność - tak kiedyś wychwalana przez Turnosia
- marketing
- straty budżetowe
A teraz jeszcze (najmniej ważna, ale jednak) stronka PGE.
Jeszcze parę rzeczy zapewne by się znalazło... te powyżej wyartykułowałem w niecałą minutę z pamięci.

Całe szczęście, że nie wpadli na pomysł niezamawiania biletów na mecze wyjazdowe. Ale kto wie, może i to spierdolą.
10 stycznia 2012, 20:41 / wtorek
Ale jeszcze raz powtarzam!to nie west watek o działaczach,rozwoju,kartach kibica,transparentnosci,pozegnaniach piłkarzy i działaczy i.t.p lecz nasze odczucia co do SZATY GRAFICZNEJ nowej strony w internecie!!Czy myslenie sprawia az tak wielka wyrwe w niektórych głowach??? TO SA TWOJE,JEGO i WIELU INNYCH OSOB ODZUCIA ESTETYCZNE!!!!!powatarzam ESTETYCZNE!!!
10 stycznia 2012, 20:43 / wtorek
Nie pojebały się wam tematy? Tutaj się śmiejemy z tej pożal się Boże strony... Wstyd i kompromitacja, kto takie gówno zaakceptował?

Swoją drogą gdzie angielska wersja, nie starczyło kasy na tłumacza? Śmiech przez łzy...
10 stycznia 2012, 20:49 / wtorek
Stronka jak dla mnie bez fajerwerków i w miarę czytelna. Ja z tym nie mam większych problemów. Są dwie możliwości przemieszczania się po stronie do wyboru więc nie wiem po co te żale na opcję łapania i przesuwania.
Widziałem takich stron mnóstwo - jedne lepiej inne gorzej wykonane. Powiedzmy że ta znajduje się gdzieś w środku. Ostatnio jest trend na tego typu sajty.

Ktoś pytał o Blueservices, to odpowiadam że jest to jedna z lepszych firm w branży NewTech. Utworzyła ich bodajże spółka BlueMedia dzięki której mamy wszystkie te szybkie systemy płatności internetowych, doładowania prepaid itp.
Znam parę osób z tego otoczenia i nie można zarzucić im braku wiedzy czy profesjonalizmu.
Tutaj więcej : odnośnik jak ktoś chce poczytać.
10 stycznia 2012, 21:08 / wtorek
Ja w sumie ten trend i modę odczytuję, ale ta stronka robi wrażenie takiej niechlujnej, przypadkowej, niestabilnej. Może byłaby dobra dla jakichś narkomanów, artystów albo punków.
11 stycznia 2012, 12:12 / środa
tw bolek czy tam lolek -
weź spierdalaj
11 stycznia 2012, 14:08 / środa
Najlepsze w tej stronce jest to, że w zakładce "Zielona trybuna w rundzie jesiennej" jest zdjęcie z T29 ;)
11 stycznia 2012, 17:49 / środa
twujstary!!!!!ty chyba oprocz noszenia wegla do piwnicy to innych zajec nie masz.Co moge jeszcze powiedziec ,ze masz bardzo bogate słownictwo jestes elokwentny *nie wiem czy rozumiesz to słowo)no i dyskutant.Umiesz swoje argumenty bronic widzisz wszystko w szerokim horyzoncie i ogolnie jestes bardzo sympatyczny pionek od wiadra z weglem.Oderwali Cie od pługa ale sloma z butow jeszcze ci wychodzi.Ktos cie chyba tu zalogowal bo sam to tylko napelniasz swoje wiaderka!!!Pozdrawiam cie serdecznie!!i prosze o wiecej tak wyszukanych komentarzy
11 stycznia 2012, 17:52 / środa
Widze ze jestes tu juz starym bywalcem =5 miesiecy!!!
11 stycznia 2012, 20:03 / środa
również pozdrawiam
11 stycznia 2012, 20:53 / środa
"„Nowa strona PGE Arena Gdańsk wyróżnia się nowoczesnością. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że serwis jest wygodny i intuicyjny w obsłudze, a jednocześnie stanowi nowe i ciekawe doświadczenie dla użytkownika.” – powiedział Rafał Mikołajczak, kierownik projektu po stronie Blue Services"

Od siebie serwis nie jest intuicyjny, nie jest wygodny i mam w dupie takie doświadczenie. Czy pan Rafał M. to jakiś znajomy zarządu ?
Z tą stroną przekombinowali i wyszło gówno. Teksty typu jak się nie podoba to zróbcie lepiej możecie sobie schować bo nam za to nie płacą. A firma Blue Service albo ma fatalnych projektanów stron albo firma którą podnajmuje ma takich.

I tak od siebie jeszcze przykład co znaczy stwierdzenie że że serwis jest wygodny i intuicyjny w obsłudze, prosta strona z Wrocławia:
odnośnik
11 stycznia 2012, 21:38 / środa
Mnie ciekawi jedno, dlaczego akurat ta firma i dlaczego tak drogo? Kto komu rączkę myje?
Nie jeden student PG by machnął stronkę 100 razy lepiej i 10 razy taniej.
11 stycznia 2012, 23:09 / środa
RomeY - spójrz na mój poprzedni wpis.
Mam nieodparte wrażenie że to jest dokładnie tak jak z tym Misiem Barei. Zresztą nie tylko w tym temacie.
11 stycznia 2012, 23:15 / środa
A ja mam nieodparte wrażenie, że to co dzieje się w Lechii od czasu wejścia A"60mb"K jest perfekcyjnym wprowadzaniem tego filmowego epizodu w życie.
12 stycznia 2012, 08:50 / czwartek
@jarokol

Donek były ok, wprowadzi podatek na rzecz Lechii i jakoś wyjdziemy z tego dołka finansowego :)
12 stycznia 2012, 14:59 / czwartek
o tak jestem za 1 zl miesiecznie od kazdego pracujacego mieszkanka w kraju.
30 x 1 30 milinow miesiecznie x 12 = 360 baniek rocznie huhuhuhuhuhuh starczy na CRISTIANO RONALDO i MESSIEGO. tez chetnie zagram

www.podatekdonka.pl -> odnosnik rozsylac linki

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231