Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:


ZAPISY NA SUPERPUCHAR WISŁA-LEGIA

strona 4/6

7 lutego 2012, 09:55 / wtorek
Jesteśmy pośrednikiem i info mamy takie jak na stronie SKWK. Do jutra rana mamy określić się co do speca i tylko tyle mogę napisać. Koordynator ze Starogardu jest informowany na bieżąco i możesz spokojnie jego pytać. Jak tylko coś będę wiedział to będzie informacja w tym wątku.
7 lutego 2012, 11:30 / wtorek
Superpuchar: Policja stawia zaporowe warunki
źródło: RMF FM

Jak informuje RMF FM, policja nadal nie zgadza się na rozegranie meczu o Superpuchar pomiędzy Wisłą i Legią. Do spotkania zostały już tylko cztery dni, ale ze względu na brak pozwolenia na imprezę, sprzedaż biletów nie może się rozpocząć. Ekstraklasa SA po raz kolejny spotkała się z przedstawicielami Narodowego Centrum Sportu i służbami.
"Tymczasem policja żąda m.in. trwałego podzielenia stadionu. Chodzi nie tylko o odseparowanie kibiców na trybunach, ale także zamontowanie na stałe krat przy wejściach na sektory. Dziś na stadionie mają odbyć się jeszcze testy systemu łączności, co do którego wątpliwości miała policja" - informuje rmf24.pl.

Ostateczna opinia policji ma zostać wydana dopiero w czwartek. Prawdopodobnie jednak żądania służb nie zostaną spełnione. "Jeśli mimo negatywnej opinii miasto wyda zgodę, to z naszych informacji wynika, że policja złoży wniosek do wojewody o zablokowanie tego meczu" - czytamy na stronach portalu.
7 lutego 2012, 11:39 / wtorek
Co za jebany burdel masa ludzi z emigracji ma pozamawiane samoloty i hotele na ten mecz, zmówienie specjali ciągle przedłużane, kto za to odpowie banda złodziei.

Chyba trzeba się pogodzić z tym, że tam nie pojedziemy.
7 lutego 2012, 11:53 / wtorek
Pojedziemy, pojedziemy. Specjalnie chcą kibiców spoza wawy zniechęcić do wyjazdu.
7 lutego 2012, 12:43 / wtorek
Na tą chwilę nie jedziemy.
7 lutego 2012, 12:59 / wtorek
7 lutego 2012, 13:05 / wtorek
To w takim razie jak jutro rano nie będzie decyzji w sprawie wyjazdu a po południu okaże się, że jednak ten mecz się odbędzie z kibicami gości, to już nie mamy jak pojechać ? Szkoda, że w żadnej tv nie usłyszymy o tym skandalu bo inaczej tego nie można nazwać, ale co się dziwić jak to są jebane sługusy tego POjebanego rządu.
7 lutego 2012, 13:42 / wtorek
Propozycja Ekstraklasy SA na oddzielenie kibiców Legii i Wisły Kraków w trakcie sobotniego meczu piłkarskiego o Superpuchar na Stadionie Narodowym w Warszawie została wstępnie zaakceptowana - poinformował rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński.

- Projekt oddzielenia kibiców, jaki zaproponował nam organizator meczu, wstępnie akceptujemy. Zgłaszamy jeszcze do niego swoje poprawki. Wbrew niektórym informacjom, nie są to jednak stałe konstrukcje jak np. kraty pomiędzy poszczególnymi sektorami. Kibiców oddzielać będą wyłączone z użytku sektory, na których przebywać będą służby porządkowe - poinformował Karczyński.

Właśnie brak skutecznego oddzielenia fanów obydwu zespołów było jednym z głównych zastrzeżeń policji przy organizacji sobotniego meczu. Kolejnym argumentem mającym wpływ na negatywną opinię policji był brak łączności na niektórych poziomach obiektu. We wtorek funkcjonariusze testowali nowe urządzenia, które zapewniło im Narodowe Centrum Sportu.

- Gospodarz obiektu wynajął zewnętrzną firmę, która zaopatrzyła nas w urządzenia do łączności. Obecnie pracujemy na tym sprzęcie i sprawdzamy wszelkie możliwe rozwiązania. Testowanie tego sprzętu zakończymy po południu - dodał Karczyński.

W piątek władze Warszawy odmówiły wydania pozwolenia na rozegranie meczu o Superpuchar na Stadionie Narodowym. Jednym z powodów był brak murawy, ale jej układanie ma się zakończyć w środę. Poważniejsze zastrzeżenia miała policja. Organizator spotkania - Ekstraklasa SA - zapowiedział odwołanie od tej decyzji.

Mecz o Superpuchar pomiędzy mistrzem kraju Wisłą Kraków i zdobywcą Pucharu Polski Legią Warszawa ma być pierwszą imprezą piłkarską na Stadionie Narodowym. Główna polska arena tegorocznych mistrzostw Europy oficjalnie została otwarta 29 stycznia. Odbył się wówczas inauguracyjny koncert, w którym udział wzięło ponad 40 tysięcy osób.
7 lutego 2012, 14:19 / wtorek
"W dniu dzisiejszym prowadzone są rozmowy na temat organizacji meczu o Superpuchar. Na tę chwilę SKLW wynegocjowało pulę 18 tys biletów dla kibiców Legii oraz uzgodniło z Ekstraklasą SA podział miejsc na stadionie, polegający na znacznym zwiększeniu ich liczby dla kibiców obu klubów kosztem miejsc "neutralnych". W tym momencie jedyną przeszkodę dla rozegrania meczu w terminie i na Stadionie Narodowym stanowi brak zgody policji" - czytamy na żyleta.info.
O wynikach rozmów będziemy informowali na bieżąco.
7 lutego 2012, 14:21 / wtorek
7 lutego 2012, 15:29 / wtorek
LGPG ten sam odnośnik wklejony kilka postów wyżej... Ale po co czytać forum? Najwaniejsze zaisnieć i wkleic jeszcze raz to samo! ;)
7 lutego 2012, 16:07 / wtorek
Chcą nas przetrzymać do ostatniej chwili:

odnośnik
7 lutego 2012, 17:21 / wtorek
Co godzinę zmiana zdania jaja :D
7 lutego 2012, 17:54 / wtorek
MPTCZ nie wiem co w tym jest śmiesznego.

W sobotę rano okaże się, że wszystko jest OK co jest równoznaczne z tym, że nie jedziemy.
7 lutego 2012, 17:58 / wtorek
Te wszystkie kurwy powinni nam odszkodowania płacić...
7 lutego 2012, 19:13 / wtorek
mi sie wydaje wlasnei ze oni powiedza w piatek wieczorem lub w sob z rana ze mecz moze sie odbyc..a dla nas i moze dl aWisly byc to juz za pozno,i chca to specjalnie zrobic,zeby nie bylo kibicow przyjezdnych, tylko pojdzie sama legla i nie beda miec problemow.
7 lutego 2012, 19:18 / wtorek
sory ze wpis ponownie, czyli czekamy do piatku. odnośnik
7 lutego 2012, 20:15 / wtorek
To są kurwa jakieś pierdolone jaja ! Ciekawe jak pojedziemy jak się okaże w piątek o 12 (!!!!), że jednak mecz się odbędzie. Skurwysyny jebane !
7 lutego 2012, 20:28 / wtorek
Wszystko jest robione przez tych pedałów jebanych aby ten mecz się... Ale bez kibiców Wisły... Dobrze kurwy wiedzą, że jak ogłoszą w piątek zapewne pozytywną decyzje to kibiców gości[gospodarzy?] nie będzie... Chuj w dupę tym szmatom...
7 lutego 2012, 20:32 / wtorek
Zjadłem słowo "odbył"
7 lutego 2012, 20:32 / wtorek
Pojedziemy razem z Wisłą pod sam stadion i będą mieć problem.
7 lutego 2012, 22:06 / wtorek
Policja ponoć wydała pozytywną zgodę na organizacje meczu.
7 lutego 2012, 22:40 / wtorek
jak dla mnie gdyby Wisła nie jechała to Legia powinna też odpuścić ten mecz niech wiedzą że w chuja mogą robić siebie nawzajem a nie nas
7 lutego 2012, 23:30 / wtorek
8 lutego 2012, 07:10 / środa
joker
zakładając najczarniejszy scenariusz to jak najbardziej niech sami nie zapomną o tym jakie problemy mieli z iti
8 lutego 2012, 13:23 / środa
Jak ustalił Mariusz Piekarski z RMF FM wtorkowy test policyjnego systemu komunikacji radiowej wypadł bardzo źle, a to oznacza, że majeją szansę rozegrania meczu Legii z Wisłą w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym.
Policyjne radiotelefony nie działają na płycie stadionu, funkcjonariusze nie mogli także uzyskać ze sobą kontaktu w tunelach i klatkach schodowych, a także między różnymi poziomami obiektu.

To może oznaczać, że policja nie wyda zgody na rozegranie meczu. Problemu nie da się także łatwo rozwiązać, bo przed testem dostawiono dodatkowe urządzenia, które miały poprawić komunikację.
Źródło: RMF24.pl
8 lutego 2012, 13:30 / środa
z dwojga zlea nawet gdybysmy mieli nie jechac, jest jeszcze sparing Lechii tylko oczywiscie kolejna bajka...oni nie wiedza gdzie czy na pge czy na Traugutta , bo musi byc trawa tak sobie zyczy trenejro.
8 lutego 2012, 14:25 / środa
Jak do 15:00 nie będzie decyzji, Legia i Wisła rezygnuje z meczu - sport.pl
8 lutego 2012, 14:39 / środa
odnośnik
Brawo pani minister
8 lutego 2012, 15:48 / środa
Mecz odwołany :(
8 lutego 2012, 15:51 / środa
Ekstraklasa.tv
PILNE! Mecz o Superpuchar został odwołany! O takiej decyzji poinformował prezes Ekstraklasy S.A. Andrzej Rusko.
8 lutego 2012, 15:52 / środa
kurwa odwołali kurwy
8 lutego 2012, 15:53 / środa
O problemach z narodowym było wiadomo od x czasu. Zamiast przenieść ten mecz od razu gdzie indziej, to czarowali skurwysyny. Bo warszafka, to warszafka. BANDA CHUJA!
8 lutego 2012, 15:58 / środa
Czy to nie ten sam prezes zapewniał wcześniej, że mecz się odbędzie na 100%. Co za pojebusy w tej stolicy!
Jebać ten stadion narodowy, NCS, ratusz warszawski i resztę aktorów oraz cały ten super-telenowelo-puchar!
Ciekawe jak zapewnią bezpieczeństwo podczas meczu Polska Rosja na euro w dniu święta narodowego ruskich. Powodzenia!
8 lutego 2012, 16:12 / środa
Teraz ciekawe czy Grzesio L. dotrzyma słowa i przeniesie Polska - Portugalia do Wrocławia.

P.S. J*bać warszafkę!
8 lutego 2012, 16:13 / środa
odnośnik

Jaka kompromitacja... Nieudacznicy niech oddają pieniądze! Odszkodowania za urlopy i rezerwowane od dawna weekendy! Niech pokryją koszty dystrybucji biletów przez stowarzyszenia...
8 lutego 2012, 16:19 / środa
Czytaj forum.
8 lutego 2012, 16:21 / środa
Warszafka pokazała jak im słoma z butów wystaje... Wieśniaki pierdolone...
8 lutego 2012, 17:12 / środa
lechia.pl

Rozpoczęły się rozmowy dotyczące przenosin i odbycia meczu o Superpuchar na PGE Arenie Gdańsk.
Odbyła się pierwsza tura negocjacji i osiągnięto wstępne porozumienie w sprawie przeniesienia meczu na jeden z najładniejszych stadionów w tej części Europy. Termin pojedynku uzależniony jest jednak od występów obu zespołów – Wisły Kraków i Legii Warszawa – w Lidze Europejskiej.
- Rozważamy różne warianty kiedy rozegrać ten prestiżowy mecz. Niewykluczone, że spotkanie odbyłoby się w marcu lub kwietniu – podkreślił w rozmowie z przedstawicielami Lechii Operator prezes Ekstraklasy SA Andrzej Rusko.
8 lutego 2012, 17:47 / środa
nie chcę się wymądrzać ale czułem w moich grypowych kościach, że tak właśnie będzie. Przebukowałem bilet wcześniej i wylądowałem w Gdańsku zamiast w dzień meczu w stolicy.
Pytanie do Was co dalej robimy, bo że plują nam w ryj to jasne.
8 lutego 2012, 17:47 / środa
To by była zajebista opcja! Teraz to nie wojskowi graliby u siebie :)
8 lutego 2012, 17:58 / środa
Opcja może i zajebista ale znając tych patafianów to obojętnie gdzie i tak ten mecz nie dojdzie do skutku.
8 lutego 2012, 18:21 / środa
Jeśli miałby dojść do skutku w czasie sezonu, to się odbędzie.

Później już nie ma opcji.
8 lutego 2012, 19:28 / środa
zrobia mecz tuz przed samym euro ze 3-4 dni wczensijejak bedzie cieplo i takei ostatnie sprawdznie stadionu narodowego, albo w jkais wekend majowy cyz cos w Gda. oczywiscie jak terminy beda pasowac;)
8 lutego 2012, 19:31 / środa
Albo w środku tygodnia o odpowiedniej porze aby jak najmniej kibiców przyszło/przyjechało...
8 lutego 2012, 20:31 / środa
Przed samym euro na bank nie zrobią, bo stadion przed euro będzie miał zmienioną murawę, będzie pozbawiony ogrodzeń buforowych i wszelkich takich ograniczeń, oraz przejdzie kompletną "myjnie". Będzie cały bursztyn i struktury stadionu wymyte do połysku. Organizuje to i płaci za to BIEG.

Mecz zrobią (o ile dojdzie do niego w Gdańsku) pewnie w dzień jakiegoś towarzyskiego spotkania reprezentacji, i nie puszczą poprostu kadrowiczów na repre.

Z drugiej strony, prosze jak zaskakująco można sie postarac kiedy ma sie nóż na gardle. Adamowicz zaczął domagać się dymisji, to odrazu jakiś koncert angielskiej gwiazdy na stadionie, starania o superpuchar, i Global Gathering w lipcu.
8 lutego 2012, 21:00 / środa
po sezonie to się może odbyć ale ... kolejny superpuchar.
zagra Śląsk ze Śląskiem -)
8 lutego 2012, 21:58 / środa
Panowie i panie nasi bracia z Krakowa ponieśli ogromne koszty organizacji wyjazdów. 9000 czapek oraz taka sama ilość koszulek. W same gadżety zainwestowali około 300000 zł. Około 1200 z tych gadżetów trafiło do nas. Jest to bardzo pokaźna liczba i zarazem kwota. Nie mamy prawa ani jednego kibica Lechii zmusić do tego, aby przy odbiorze pieniędzy zrezygnował z 35 zł kosztem ttakiego kompletu. Nasi bracia z Krakowa potrzebują pomocy i mają bardzo poważny problem z pieniędzmi zainwestowanymi w ten wyjazd. Niech każdy z nas udowodni, że hasło braci się nie traci nie jest tylko pustym sloganem i kosztem 35 zł zostanie w posiadaniu koszulki oraz czapki. Tak czy siak było to wliczone w koszt wyjazdu.
Zwroty pieniędzy będą prawdopodobnie od poniedziałku i ukaże się w tej sprawie osobny komunikat.
8 lutego 2012, 22:10 / środa
a czy będzie można od razu przepisać się na wyjazd do Krakowa ?
8 lutego 2012, 22:17 / środa
Joker nie wiem. 1200 osób i będzie ogromny "chaos":).
Myślę, ze tak. Wszystko zależy ile będzie rąk do pracy oraz czy bilety z Krakowa już dotrą.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.338