Gdańsk: poniedziałek, 1 czerwca 2020
FORUM
Podstrony:

ZAPISY NA SUPERPUCHAR WISŁA-LEGIA

strona 5/6

8 lutego 2012, 22:54 / środa
Jak wszyscy wiemy nie odbędzie się mecz o Superpuchar Polski, w którym Wisła Kraków miała zmierzyć się z Legią Warszawa. Tym samym nie dojdzie do skutku najazd Armii Białej Gwiazdy i zgód na stolicę.

W związku z powyższym od poniedziałku (13.02.) do czwartku (16.02.) w godzinach 12:00-18:00 będą oddawane pieniądze za bilety oraz transport. Odbywać się to będzie wyłącznie na podstawie potwierdzenia, które otrzymał każdy z zapisujących się.

Wiślacy ponieśli ogromne koszta związane z organizacją tego niedoszłego wyjazdu. Hasło „Braci się nie traci” zobowiązuje do tego, aby każdy z nas odebrał przygotowany pakiet koszulka+czapka, których koszt wynosi symboliczne wręcz 35 zł.
Liczymy, iż w ramach braterskiej solidarności postąpi tak każdy z 1200 Lechistów, którzy mieli udać się do Warszawy.

Pamiętajmy, Wisła z Krakowa, to Lechii druga połowa...

odnośnik
8 lutego 2012, 23:39 / środa
"Odwołanie tego meczu może mieć wpływ na lokalizację planowanego na 29 lutego meczu reprezentacji Polski z Portugalią. Wcześniej prezes PZPN Grzegorz Lato kategorycznie podkreślał, że mecz o Superpuchar musi zostać rozegrany na Stadionie Narodowym. Groził, że jeśli władze Warszawy nie wyrażą zgody na Superpuchar wówczas PZPN przeniesie spotkanie Polska - Portugalia do Wrocławia.

Jednak wczoraj Lato szybko zmienił zdanie.

- Jestem po rozmowach z Minister Sportu Joanną Muchą i prezesem Narodowego Centrum Sportu Rafałem Kaplerem. Zapewnili mnie, że mecz z Portugalią odbędzie się na Stadionie Narodowym. Ruszyła już sprzedaż biletów, dlatego nie dopuszczam innej myśli - powiedział "Gazecie" Grzegorz Lato Ostatecznie PZPN w czwartek ma zadecydować o lokalizacji spotkania Polska - Portugalia."

sport.pl

Grzesio utrzymuje się w kanonie całej otoczki. K*rwiszon na k*rwiszonie i k*rwiszonem pogania.
8 lutego 2012, 23:45 / środa
Odbiory oczywiście w sklepie "Lwów Północy" w CH Wielki Młyn :).
9 lutego 2012, 00:15 / czwartek
Dla rozluźnienia:
"- Powiedz mi: po co jest ten stadion? - Właśnie: po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co; więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz, co robi ten stadion? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa! To jest stadion na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym stadionem?! My otwieramy oczy niedowiarkom: patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane - i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić. Bo to jest stadion społeczny, w oparciu o sześć instytucji... który sobie zgnije. Do jesieni, na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia.

odnośnik "

gazetapolska.pl
9 lutego 2012, 00:34 / czwartek
Gadżetu nie odpuszczę :) Nie żałować Panowie i Panie.
9 lutego 2012, 01:45 / czwartek
MOżna taki pakiecik kupić osobno żeby pomóc Wiślakom ?
9 lutego 2012, 02:35 / czwartek
Tatusiek - choc wierze w bialo-zielona brac to obawiam sie, ze nie wszyscy odpuszcza te 35 zl wiec tu prosba do Lwow (wiem, ze to dodatkowe zajecie, ale cel wazny). Dajcie znac czy pakiety zostaly, Tatusiek jest chetny, ja tez bym cos kupil zeby pomoc Wislakom.
9 lutego 2012, 07:53 / czwartek
właśnie przeczytałem w metrze że legła organizuje w sobotę przemarsz ze swojego stadionu na narodowy w ramach protestu ale huj wie czy tej gazecie wierzyć
9 lutego 2012, 08:55 / czwartek
Można zakupić tych pakietów ile się chce. Nawet 100. Jest na liście sporo osób, które same przyznawały się, że jada tylko stadion obejrzeć. Nie wierzę, że te osoby będą zainteresowane. Osobiście odbieram sporo telefonów, że nie bylismy przygotowani oraz, że to jest nasza wina. Czasami brak słów.
9 lutego 2012, 09:11 / czwartek
Zlać te szmaty ciepłym moczem.
9 lutego 2012, 09:17 / czwartek
Proszę o przekazanie mojego kompletu suwenirów dla dzieci z Trzepowa lub innych młodych kibiców Lechii, którym pomagają Lwy Północy w ramach działalności charytatywnej. Moje dane znane stowarzyszeniu.
9 lutego 2012, 09:42 / czwartek
Ja rezygnuje ze zwrotów kosztów wyjazdu w całości.

W związku z licznymi telefonami od kibiców informuje, że każdy kibic niezależnie od tego czy był na liście wyjazdowej ma również prawo zakupić dowolną ilość pakietów w cenie 35 zł.
9 lutego 2012, 11:19 / czwartek
Znalezione w necie

18.04.2011 - O Superpuchar 23 lipca w Ostródzie
11.05.2011 - Ostróda rezygnuje z organizacji meczu o Superpuchar
16.06.2011 - Problemy z lokalizacją meczu o Superpuchar
01.07.2011 - Mecz o Superpuchar 2010/11 w lutym 2012
26.09.2011 - Znany termin Superpucharu Polski
02.01.2011 - Nie zdążą z murawą na Superpuchar?
06.01.2011 - Wisła otrzyma 10 tysięcy biletów na mecz o Superpuchar
10.01.2011 - Mniej biletów dla Wisły na mecz o Superpuchar
12.01.2011 - Bilety na Superpuchar od jutra przez Internet
17.01.2011 - Wisła wykorzystała już 7 tys. biletów na Superpuchar
10.01.2011 - Wisła chce kolejne 3 tys. biletów na Superpuchar
24.01.2011 - Superpuchar obejrzy ponad 50 tys. kibiców
30.01.2011 - Na chwilę obecną nie ma zgody na mecz o Superpuchar
31.01.2011 - Kibic z Żylety nie kupi biletu na Superpuchar
03.02.2011 - Władze Warszawy nie zgodziły się na mecz o Superpuchar! Ekstraklasa się odwoła
07.02.2011 - Wojewoda mazowiecki: Mecz o Superpuchar to mecz wysokiego ryzyka, Policja stawia zaporowe warunki
08.02.2011 - Superpuchar odwołany!
9 lutego 2012, 11:36 / czwartek
Wszystko fajnie tylko cos mi ten rok nie pasuje tam w części wpisów :P
9 lutego 2012, 13:36 / czwartek
wlasnei dobrze z emozna kupic tepakiety koszulek i czapek, ja chcialem zadac pytanie czy beda do dostania;) i z tego co wiem duzo osobe chetnei tez wezmie.
9 lutego 2012, 13:44 / czwartek
Czy Ty kurwa napiszesz kiedyś jakiś post nie robiąc więcej niż 5 błędów?
9 lutego 2012, 14:07 / czwartek
ja nie kurwa i nie nie moge, nie czytaj i po klopocie.
9 lutego 2012, 15:09 / czwartek
Czyli pakiet można kupić jak się na mecz nie jechało??Bo już takie tutaj cuda piszą że nic nie wiadomo...
9 lutego 2012, 15:15 / czwartek
Taki pakiet z meczu widmo- cenna pamiątka, a ,że dodatkowo wyciągniecie ręki do Wiślaków, jak dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać
9 lutego 2012, 15:15 / czwartek
LP nie rozumiem czemu oddajecie za ten szalik i czapkę. Od początku było wiadomo , że są w cenie biletu. Jak nie chce gadzetu to niech go nie bierze a i tak 35 pln przepada. To chyba jasne, że nikt w Krakowie nie będzie płacił za czubów chcących tylko obejrzeć stadion. Nastepnym razem proponuje zamowic tylko 800 biletów i sprzdawac tylko tym , którzy nie beda sapać o 35 PLN! Teraz jest okazja zapoczątkować "czarna listę" z tymi sapiącymi cipami co nie powinny już nigdzie jechać więcej.
9 lutego 2012, 15:16 / czwartek
wszystko wiadomo- TAK można kupić pakiet.
9 lutego 2012, 16:31 / czwartek
filet9
A wyobraź sobie, że ktoś kupował kilka biletów m.in. dla mnie i dostał tylko jeden kupon dla wszystkich... Pieniądze odda mi przelewem i osobiście pojadę po gadżety...
To też trafie na "czarną listę" ? ;)
9 lutego 2012, 16:48 / czwartek
A ten ktoś nie może po prostu odebrać za Ciebie gadżetów i zamiast jechać do Młyna to pojedziesz do niego odebrać koszulkę i czapkę? Nie będziesz musiał stresować się "czarną listą".

Ja też zapisywałem na listę kilka osób i dla każdej dostałem osobny kupon. No, ale może Ty zapisywałeś się później i zaczęło ich brakować.

Na "czarną listę" na pewno powinny trafić te barany co dzwonią z pretensjami do Stowarzyszenia.
9 lutego 2012, 17:11 / czwartek
Każda osoba, która zapisywała kilka osób miała zadana pytanie czy będzie odbierać za wszystkich. Jeżeli odpowiedź była twierdząca dostawali wszystko na jednym kwicie.

Filet na mecz jedzie jak już wspominałem pełno zwiedzających architekturę. Będę osobiście wydawał i namawiał ludzi. Jeżeli ktoś nie czuje klimatu to co zrobie? Na siłe? Potem bedą pisać po forach, że jesteśmy złodziejami.
A na liście będę odznaczał osoby, którym hasło braci się nie traci lata koło chuja.
9 lutego 2012, 17:41 / czwartek
L P
Do kiedy będzie można kupić gadżeciki? Nie chciałbym się w kolejki wbijać...
9 lutego 2012, 17:57 / czwartek
Tak jak w ogłoszeniu czyli do czwartku.
9 lutego 2012, 18:07 / czwartek
A jak przyjdzie nam jechać na jakiś nowy jeszcze nieoblukany stadion to po stówce gości skasować,dodatkowo oczywiście
9 lutego 2012, 19:23 / czwartek
:).
zobaczymy jaki będzie procent nieodebranych i poinformuje was wszystkich.
9 lutego 2012, 20:45 / czwartek
LP, mam nadzieję, że macie możliwość przykleić "gwiazdkę" takim delikwentom w swojej bazie; ... stękał, marudził... ban na wyjazdy :)
9 lutego 2012, 21:07 / czwartek
Jutro zajadę po gadżety od Wiślaków i tu taka mała prośba do tych co nie mogli jechać a chcą kupić, nie wykupcie mi wszystkich bo zajebe ;)
Nie chce się tu powtarzać, bo komentarze na temat turystów się już pojawiły, ale nie jestem w stanie skumać kogoś kto nie chce takiej pamiątki, pamiątki z meczu który się nie odbył ;))
Jakby można było odebrać gadżety i bilet to ja wnioskuję o taką opcję!!
TKWM!
9 lutego 2012, 22:15 / czwartek
Odbiory od poniedziałku przecież :)

Skoro są obawy że na wyjazd do Krakowa przepisze się za dużo to metoda taka jak na Jagiellonie :).I tak zapewne pojadą ci co zawsze bo większość zapisana na SPP to pewnie tylko dla stadionu jechali :)
9 lutego 2012, 23:21 / czwartek
Bete - bilety raczej fizycznie nie istnieją:(
Pewny nie jestem.
10 lutego 2012, 06:58 / piątek
Nooo bilet też by się przydał. Najważniejszy w kolekcji biletów wyjazdowych. Z nieodbytego się meczu :)
10 lutego 2012, 10:36 / piątek
a propo czarnej listy nie mam pomysłu ale trzeba to wyłowić i ostro kasować wszak na turystach trzeba zarabiać :)
10 lutego 2012, 12:40 / piątek
Dopisac jeszcze na koszulkach "Zamknelismy Narodowy" to bedzie dopiero pamiatka :)
10 lutego 2012, 13:21 / piątek
UWAGA - JUTRO PROWOKACJA

Ze względu na nieoficjalne informacje, które do nas dotarły zmuszeni jesteśmy opublikować nasze stanowisko dotyczące mediów. Jak się dowiedzieliśmy, na dzień jutrzejszy zaplanowana jest zmasowana nagonka wszystkich największych telewizji, gazet i portali internetowych na kibiców Wisły Kraków i Legii Warszawa.

Nikt nie spodziewał się, że jutrzejsze wydarzenia będą komentowane pozytywnie. Jednak w świetle informacji, które otrzymaliśmy od pewnego źródła - blisko związanego ze światem dziennikarskim, wiemy, że największe insytucje medialne w Polsce umówiły się, aby pochody zorganizowanych grup kibiców ukazać w jednoznaczny sposób. Co za tym idzie - spodziewać się możemy koloryzowania, naginania faktów i kłamstw z tym związanych. Manifestacje jeszcze się nawet nie rozpoczęły, a dziennikarze zapewne już piszą z nich relacje - wszak wszystko odbywać się będzie według założonego przez nich schematu. Burdy, przekleństwa, niszczenie mienia - to tylko niektóre z jego elementów. Media przygotowują sie do swojej roli nadzyczaj pilnie - temat jest chwytliwy, a większa część społeczeństwa na pewno go podchwyci. Uwaga skupi się wtedy na kibolach, a nie na nieudolnej polityce rządu i co raz bardziej ograniczanych swobodach obywatelskich. Zwłaszcza w obecnej sytuacji kryzysowej zdecydowanie pomoże to ekipie rządzącej. Tym samym gloryfikowane będą osoby, które zadecydowały, że Superpuchar Polski jednak się nie odbędzie.

Sytuacja jest tak kuriozalna, że brakuje słów by ją dobitnie skomentować. Wydawało nam się, że media mają stać u boku obywatela, przekazywać mu rzetelne i sprawdzone informacje, pomagać w sytuacjach, gdy nam wyczerpią się możliwości działania. W Polsce tak jednak nie jest. Co więcej, gdy dogadują się ze sobą największe nośniki informacji w niepodległym kraju - by w sposób zakłamany przedstawiać rzeczywistość, zaczynamy się zastanawiać, co jeszcze może się wydarzyć.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków jest bezsilne wobec zaplanowej zmowy medialnej - nie możemy przecież wpływać na decyzje hegemonów. Ze swojej strony zapewniamy jednak, że nie złożymy broni. To dopiero początek drogi jaką wszyscy wspólnie musimy przejść.

Już wkrótce postaramy się zamieścić na naszej stronie kolejne informacje dotyczące tego matu.
odnośnik
11 lutego 2012, 10:17 / sobota
Kurwa nie wierze w to co własnie slyszalem. Mecz sie kurwa nie odbedzie bo kurwa psy nie maja lacznosci w garazach pod stadionem!!!!!!!!!!!!!
11 lutego 2012, 11:01 / sobota
odnośnik

Już zaczyna się ta bajeczka dziennikarzy :P
11 lutego 2012, 17:31 / sobota
podsumowaniem całej narodowej szopki jest wypowiedź jednego z czołowych matołów:
"Stadion Narodowy jest budowany na EURO 2012 a nie na jakieś puchary - mówił w TOK FM Adam Szejnfeld z PO.."

:D
11 lutego 2012, 20:44 / sobota
Tego meczu miało nie być i się udało to Im zrobić. Każdy pretekst był potrzebny aby tak się stało. Polecam wam obejrzeć drogi ewentualnych dróg na wypadek interwencji służb mundurowych. Nie wierzę ,żeby taka psiarnia była durna?
odnośnik
12 lutego 2012, 11:34 / niedziela
zachęcam wszystkich do obejrzenia kafe futbol

To co pierdzieli ten grubas z ncs to jakaś paranoja.

Brawo dla WISŁY zarówno kibiców jak i zarządu wspaniale obejrzeć jak się ludzie bawią po kolejnym pucharze w gablocie
12 lutego 2012, 13:04 / niedziela
powiało optymizmem w tvp. Fajna riposta prowadzącego. Polecam od 17 minutyodnośnik
12 lutego 2012, 13:37 / niedziela
Ten Kapler to nie dość, że nie ma kompetencji to jeszcze jest idiotą jakich mało.
12 lutego 2012, 23:45 / niedziela
Mam pytanie do LP

Jak kupowalem bilet sobie i kumplowi to dostalem karteczke z potwierdzeniem ze kupilem 2 bilety...

I teraz pytanie czy przy odbiorze kasy mogę normalnie odebrać za kumpla kase czy muszę mieć jego dowod ?

Pzdr.. LG
13 lutego 2012, 08:52 / poniedziałek
Tak jak pisałem przy każdej nadażajacej się okazji. Pieniądze odbierasz tylko i wyłacznie na podstawie wypisanych paragonów. Tak jak w sklepie. Dostajesz kwotę podaną na paragonie, natomiast numer paragonu jest numerem z listy. Oczywiście kwota minus gadżety.
13 lutego 2012, 22:34 / poniedziałek
Najważniejsze, że premie rozdzielone...
odnośnik
15 lutego 2012, 15:08 / środa
po szukaniu winnych wyboru takich a nie innych drużyn do superpucharu czas zająć się III liga hokeja... wierzcie że ministerstwo się już tym zajmuje :)))) odnośnik
15 lutego 2012, 15:12 / środa
Boże ale oni ją klepią już w każdym programie... Aż mi jej szkoda, że musi tyle wody lać jak odpowiada na każde pytanie.
15 lutego 2012, 15:33 / środa
Pocieszyłbyś ją pewnie zboczeńcu :)
15 lutego 2012, 15:50 / środa
szkoda to jak krowa do studni nasra bo wtedy to ani gnoju ani wody nie ma ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276