Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Małkowski-opinie,porady,pozdrowienia

strona 1/3

2 lutego 2012, 18:35 / czwartek
zostaw piłkę i idź do kopalni pracować. bramkarz z jajami? raczej pośmiewisko drużyny!!! "koledzy nie denerwujcie mnie bo synek czeka". pobiegalbys troche po górach w mrozie to moze wtedy bys docenil to co klub zapewnia. takim podejściem to ty "kariery" nie zrobisz. no chyba, że mówimy o Pelikanie Łowicz ( z całym szacunkiem dla tej drużyny).
2 lutego 2012, 18:38 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 lutego 2012, 18:41 / czwartek
W dupie mu sie poprzewracało!!!
2 lutego 2012, 18:43 / czwartek
Ktos prawde napisał to wpis wyjeba....?! Skandal Panowie.
2 lutego 2012, 18:48 / czwartek
Rozwiąż kontrakt bedziesz miał dużo czasu na wychowanie dziecka. A jesli juz, nie masz takich planów, to skup sie na tym aby synek nie musiał sie wstydzić za twoją grę w Lechii.
Dla scisłosci mam dwójkę dzieci i wiem co to rozłąka dużo dłuższa od twoich wczasów w Turcji.

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2012, 18:52 / czwartek
Trochę zrozumienia dla człowieka mości panowie ! Temat do wyp...
2 lutego 2012, 18:55 / czwartek
TAK MI SMUTNO JAK TO PRZECZYTALEM :((
2 lutego 2012, 18:58 / czwartek
Jak tak wszyscy będa podchodzić do pracy jak nasz reprezentacyjny bramkarz,to w następnym sezonie pierwsza liga
2 lutego 2012, 18:59 / czwartek
Za takie teksty to powinien dostać karę finansową...
Moja porada dla Sebastiana aby przeczytał książkę "Opowiadania kołymskie" to może coś się nauczy o pracy, albo niech bo to zapewne trudna rzecz przeczytać jakąś książkę, Lechia powinna zrobi dzień dla takich jak On wyprawę na platformę wiertniczą Lotosu. Pogada z pracowaniami kto ma lepiej "wielki piłkarz" czy pracownik platformy wiertniczej..
2 lutego 2012, 19:05 / czwartek
Ciekawe dlaczego tak nie plakal jak musial jechac bronic na reprezentacji :)
2 lutego 2012, 19:13 / czwartek
Na następną zimę niech zostanie w takich mrozach trenować z rezerwami... Dodatkowe dwie godziny biegania po plaży aby wszedł w rytm treningowy pierwszej drużyny...
Ale generalnie niech zostanie już w tych rezerwach...
2 lutego 2012, 19:17 / czwartek
Dobra, wpis usuniety hehe
2 lutego 2012, 19:38 / czwartek
No i 2 bramy w ostatnim sparingu jego.
Może faktycznie powinien wrócić i dać sobie spokój. Jakiś urlop wychowawczy do dziecka...
2 lutego 2012, 20:20 / czwartek
Mogę zrozumieć rozłąkę z rodziną, ale do kurwy nędzy to jest profesjonalista?!
Klub widzi, że w kraju mrozy trzaskające i chcą aby drużyna przygotowała się do ważnej rundy w normalnym klimacie, a ten wyskakuje z jakimiś bzdurami aby koledzy się do niego odzywali grzecznie!
Zaciskam zęby i trenuje jeszcze mocniej, a nie pierdole jakieś kacapuły na facebooku!
Przykro mi to powiedzieć, ale jak takie cioty (a nie piłkarzy) mamy w drużynie to martwię się o utrzymanie w ekstraklasie :(
2 lutego 2012, 20:35 / czwartek
W dupach się poprzewracało i tyle. On myśli, że jest jakąś gwiazdą. Nie, nie jesteś. I kurwa nigdy nie będziesz!
2 lutego 2012, 20:58 / czwartek
ciota nie facet zal ze mamy takiego durnia w zespole
2 lutego 2012, 20:59 / czwartek
O ja perdole...
Seba Trzym sie!
2 lutego 2012, 21:19 / czwartek
Seba pakuj sie i wracaj!
2 lutego 2012, 21:22 / czwartek
Ty, no weź siedź jeszcze tydzień w Turcji...a potem komentuj....ja też bym nie ręczył za siebie....
2 lutego 2012, 21:28 / czwartek
Za taką kasę, w takich warunkach to mógłbym tam nawet miesiąc siedzieć.
2 lutego 2012, 21:34 / czwartek
1945@ haha ;) Ja bym mógł pół roku. Gdyby to wszystko klub mi opłacał ;) i jeszcze pieniądze za to dostawał ;) Baseny, sauny, jacuzzi, jedzenie, siłownia. Żyć nie umierać ;)
2 lutego 2012, 21:57 / czwartek
Niech zapierdala na sztucznej na T29 i sie troche porzuca gorzej niz na betonie powodzenia
2 lutego 2012, 22:10 / czwartek
Przeciez on szukał porady jak to powiedzieć synkowi, że taty nie będzie tydzień dłużej a wy gadacie o warunkach ! Co tam, ze syn za pare lat jak pojdzie do szkoly to bedzie mega dumny ze tata gral/gra w Lechii ale przeciez te 7 dni zrobia taka roznice. SYN GO NIE POZNA
2 lutego 2012, 22:22 / czwartek
Małkowski wróci do domu. Syn go nie pozna i powie" O wujek wrócił mamo" No i zacznie się " wojna domowa" .
A swoją szosą to trzeba być już wyjątkowym debilem żeby o takich rzeczach pisać na jakichś fejsbukach.
Może to będzie nauczką dla innych piłkarzy ,żeby o takim sposobie informowania innych zapomnieli .
2 lutego 2012, 22:22 / czwartek
Chłopaczek powinien już być w drodze do Gdańska i przynajmniej do czerwca trenować i grać (jeśli wywalczy miejsce) w drużynie rezerw. Mamy Pawłowskiego i Buchalika.
2 lutego 2012, 22:27 / czwartek
Dumny? Jak będzie grać tak jak grał do tej pory to synek raczej będzie się wstydzić za ojca.
2 lutego 2012, 22:31 / czwartek
Napisał, może nie pomyślał, ciekawe ilu z Was tu piszących ma 1/2 roczne dziecko...
Weszlo.com - rozumiem, bo maja to w dupie ale Wy? Ogarnijcie się.
2 lutego 2012, 22:37 / czwartek
myślę, że dużo osób (nie ja) z tutejszego forum miało podobną sytuację,ale nie jechali na wakacje do turcji, a zapierdalać za granicę żeby zapewnić rodzinie kase, kilkakrotnie mniej opłacaną niż wakacje w turcji małkosia w których jedyną rzeczą, którą musi robić to zapierdalanie 2 godzin dziennie po schodach. Są prostsze metody zaproponowane już wcześniej, naprzykład nauczyciel wf-u w szkole. Weekendy i wakacje wolne.
2 lutego 2012, 22:37 / czwartek
okon, tak sie sklada ze jak bylem maly to moj tata pracowal 9 miesiecy za granica i miesiac byl w domu itd. Z tego co wiem to sie nie mazgajił wszystkim znajomym ze podjal taka a nie inna prace bo wybral swiadomie. Chce byc pilkarzem to wie ze bedzie wyjezdal. Chce miec dziecko i chce byc pilkarzem wiec kurwa w czym jest problem ?! Ja jakoś żyje a tacie jestem wdzięczny bo dzięki temu miałem więcej niż inni ale pewnie bym wolał żeby zarbiał mniej na miejscu. Wiec jezeli Małkowskiego to tak boli to niech porzuci ten zawód i tyle. Zreszta pewnie nikt by w klubie nie płakał gdyby poprosił o pół roku przerwy w którym klub nie będzie mu płacił wynagrodzenia.
2 lutego 2012, 22:42 / czwartek
ja pierdole szkoda słów...
za coś mu płacą, gwiazdka sie zrobila z malkowskiego.
wyjebac go do rezerwy za takie podejscie i kara finansowa!
w swoim pustym lbie moze myslec co chce o decyzjach i rozstaniach z rodzina.
do tego jeszcze psuje atmosfere w druzynie!
idiota!!
2 lutego 2012, 22:42 / czwartek
Też uważam, że nie powinien zamieszczać takiego wpisu i myślę, że już o tym się dowiedział :). Ale po co taką żółć wylewać na tym forum?
2 lutego 2012, 22:44 / czwartek
napisze juz to 3 raz! Wstyd!!!!!

Są ludzie co na emigracji za 10 euro zapierdalaja od rana do wieczora i swoja rodzine 3 razy w roku widza ! a ten pajac marudzi ze w Turcji bedzie musiał 7 dni dłużej "poćwiczyć" !!!

Już mu sie w głowie popierdoliło!
2 lutego 2012, 22:46 / czwartek
okon a nie uwazasz ze wielu ludzi na forum wymaga od nich (pilkarzy) walki na boisku, zapierdalania itp. a tymczasem gość płacze na pejsie ze musi tydzien dluzej wykonywac swoja zasrana prace w luksusowych warunkach ? Pewnie ze kazdy by tesknil za synem no ale mogl to powiedziec zonie a nie wszystkim. Kolejny po Traore co wylewa sie przy wszystkich.
2 lutego 2012, 22:49 / czwartek
hime - o tym dokladnie napisalem, ale mysle, ze gosc na raz nastepny sie zastanowi nad tym co napisze... po co dalej ciagnac ten watek.
2 lutego 2012, 22:51 / czwartek
Jak można tego kolesia jeszcze bronić. Ludzie w Gdańsku codziennie na mrozie zapierdalają do roboty od 5, grzeją się przy koksownikach a temu proponują w super warunkach dodatkowe dni obozu a Małkoś płaczę że mu tęskno...Kurwa ludzie na kilka miesięcy do roboty wyjeżdżają zostawiając rodziny i zapierdalają żeby bylo co do gara włożyć dzieciom i żonie, a temu smutno jeszcze.

Gość myśli że coś znaczy, że jest kimś. Jest piłkarzykiem który ma nam sprawiać radość na boisku (czego nie robi oczywiście do tego ).Zwykły rzemieślnik tyle ze piłkarski.W dupach się co poniektórym poprzewracało widzę.

Za taki tekst Małkosia to ja zaczynam w kalendarzu zakreślać kółeczka do momentu aż opuści szergi NASZEGO klubu...
2 lutego 2012, 22:52 / czwartek
Bo jezeli juz dwoch odpada. Malkowski tylko skupia sie na rodzinie, Traore na kasie. To strach pomyslec o reszcie.
2 lutego 2012, 22:53 / czwartek
Pawlowski na Udinese...
2 lutego 2012, 22:55 / czwartek
okon a dziwisz się ludziom,ze sa wkurwieni?Piłkarzyki graja padake,mecze bez walki,drużyna bez charakteru i jaj,a ten kurwa grymasi ze musi zostac tydzien dłużej.
Ten gość jest moim zdaniem zupełnie oderwany od rzeczywistości i powinien dostać porządnego kopa na otrzeżwienie.Graja o utrzymanie i maja zapierdalać, w dodatku za płacę dużo wyższa niz srednia krajowa.
2 lutego 2012, 22:57 / czwartek
A moim zdaniem wychodzi brak ciężkiej pracy i kopa w dupę. Oni wszyscy są rozpuszczeni i balangi im we łbie. Nad psychika tez bym radził popracować Malkowskiemu, na marynarza to on sie nie nadaje. Niby mężczyzna a gada jak gowniarz.
2 lutego 2012, 23:00 / czwartek
Jedno to płakanie a drugie to rozpierdalanie atmosfery w drużynie i kurwa zwykłe mącenie.
Kurwa to nie wojsko czy emigracja bez rodziny.
Z drugiej strony można sobie popłakać ale bardziej prywatnie.
Ciekawe co reszta drużyny sądzi o tych wpisach ,bo przecież część
do nich była napisana.
Chyba ten gość tyle ma w głowie ile umiejętności bramkarskich o których wolę już sie nawet nie wypowiadać.
2 lutego 2012, 23:07 / czwartek
Mało tego to to zgrupowanie rozpoczelo sie swiezo po urlopie gdzie mogl sie nacieszyc rodzina. Klub zamiast zapewniac im jeszcze tygodnia super warunkow to powinien poprosic lotos badz jakiegokolwiek innego sponsora zeby pokazal chlopakom jak ludzie zarabiaja pieniadze. To moze takich placzkow by wiecej nie bylo.
2 lutego 2012, 23:09 / czwartek
Piłkarze Nottingham zapłacą 1 tys. funtów kary za każde słowo na Twitterze i Facebooku
Nowy trener angielskiego Nottingham Forest Steve Cotterill zabronił piłkarzom korzystać z Twittera i Facebooka. Za każde napisane słowo zapłacą 1 tys. funtów. Piłkarzem 23. drużyny II ligi angielskiej jest Radosław Majewski

to ile by nasz małkoś zapłacił ? :)
kary za głupie wpisy na twitterze lub facebooku lub innych portalach są za granicą surowo karane, a takich głupich wpisów i kar jest multum, ale jakoś próbują to zwalczać.
2 lutego 2012, 23:36 / czwartek
No i nie zapominajmy ze mowimy o pilkarzu ktory na glownej na pejsie w "Ulubione zajęcia i zainteresowania" podał : "WYBOROWA". Generalnie kazdy sobie popije ale pilkarz moglby sie z tym az tak nie afiszowac, nie wyapda..
2 lutego 2012, 23:36 / czwartek
Nie ogarniam. 99% pilkarzy w Polsce jest pozbawiano jakichkolwiek ambicji sportowej, jaj i boiskowego wkurwienia. Same ciotki. Krew zalewa. Wielkie kurwa gwiazdy.
2 lutego 2012, 23:39 / czwartek
odnośnik
Najmocniejsza strona? 'silny charakter' ( oj bardzo silny, wręcz niebywale silny;)
Najsłabsza strona? 'nie ma takich' ( czyżby? )
Masz konto na pejsbuku? 'miałem ale usunąłem' ( yhm? )

Hipokryzja na kilometr. Pokazał go po dzisiejszej wypowiedzi na pejsbuku...Niektórzy go widywali w bałaganach w pyrlandii więc jak to inaczej nazwać?
3 lutego 2012, 00:15 / piątek
Trzeba paczke slodyczy mu wyslac, moze sie uspokoi :)
3 lutego 2012, 08:30 / piątek
A ten kłamczuch i stęskniona panienka niech wypierdala bo takich, miękim chujem robionych w tym klubie nie potrzeba ! Jest Buchalik i niech on broni jak pawłowski odejdzie. Chyba że kupią jeszcze jakiegoś młodego i zdolnego.
3 lutego 2012, 09:54 / piątek
Jakby ktoś chciał wysłać kartkę do Sebastianka z pozdrowieniami i wyrazami tęsknoty (można zapakować też naleśniki) podaję adres:

Titanic Beach Resort Hotel
Kopak Cayi Mevkii Lara
Antalya
Turkey

można zadzwonić to połączą:
+90 242 352 02 02
3 lutego 2012, 10:47 / piątek
Zachowujecie sie jak skurwia.. pismaki wstyd mi za was.
3 lutego 2012, 11:56 / piątek
rozmowa kontrolowana rozmowa kontrolowana...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.495