Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Małkowski-opinie,porady,pozdrowienia

strona 3/3

4 lutego 2012, 12:51 / sobota
Małkowski przeprasza : odnośnik
4 lutego 2012, 12:54 / sobota
a co ma chlopak zrobic, widzi ze jego dni w Gdańsku są policzone i stara się wybielić... to samo było z zydowska koszulka i mr D.
4 lutego 2012, 13:02 / sobota
Co za pajac z ciebie mAłkowski to że nie masz jaj to już wiemy ale twoje frajerskie tłumaczenie przekracza wszelkie granice widać ten cios kolanem w twój łeb wywołał trwały uszczerbek na zdrowiu w twoim przypadku na zdrowiu psychicznym
WON Z LECHII pajacu!!!!!
4 lutego 2012, 13:07 / sobota
Mam nadzieje, ze jak nie Pawlowski to Buchalik bedzie bronil. Chlopak sumiennie pracuje na treningach, nie narzeka a nawet sie cieszy, ze moze grac w takim klubie jak Lechia, miec mozliwosc grania na pieknym stadionie w pieknym miescie. Cieszy sie, ze moze trenowac na codzien na kilku boiskach i wyjezdzac na obozy przygotowawcze do Turcji. Nawet w wywiadzie powiedzial, ze odrazu dostal kilka par butow a w Odrze sam sobie musial kupic. Na takich trzeba stawiac!
4 lutego 2012, 13:32 / sobota
@Lechista_UK 1945%
Lepiej stawiać na młodych, zdolnych co będą walczyli i utrzymają Lechię w Eklasie niż "gwiazdy" paru meczy, którym się w dupach po przewracało..

Temat chyba do zamknięcia, bo wszystko zostało powiedziane..
4 lutego 2012, 13:54 / sobota
Hektopaskal się dobrze wypowiedział bo tez mnie wkurwia że od cweli ciupie sie do Małkowskiego. Gnoje takie to do haremu się nadają i tyle za takie słowa. Wychylił się mega lipnie z tym tekstem swoim i też mnie to drażni, ale bez przesady.Za takie pojechanie po rajtach bez przyczyny to sami widać musieli dać się knotem pojechać(kumaci wiedzą o co chodzi). Trzeba być człowiekiem no i będzie git...
4 lutego 2012, 15:24 / sobota
Powiało amatorką, zamiast po prostu wystosować jakieś przeprosiny to przeprowadzili jakiś denny 4 pytaniowy wywiad w ktorym gosc sie tlumaczy zamiast po prostu powiedziec "zjebalem, sorry".
4 lutego 2012, 16:02 / sobota
Chciało by sie zapytać: gdzie jest kapitan?
On powinien w tej chwili zabrać głos i publicznie za pośrednictwem mediów narobic gosciowi za uszami i obsmarowac tak, zeby go to czegoś nauczyło. Myśle, ze nie nauczy niczego, bo każdy tylko na swoją dupę patrzy a Lechia to żadna drużyna, to zlepek nieudaczników na każdym poziomie i wsród graczy i wsród zarządzających.
A każdy z Was wierzy w coś, czego w tej chwili NIE MA.
Myśle, ze "wyznanie" Malkowskiego to i tak piękny opis tego co reszta myśli.
4 lutego 2012, 16:54 / sobota
Pranie brudów przez media to żenada. Powinien pójść do pokoju obok i sprzedać mu laczka castropa na otrzeźwienie.
4 lutego 2012, 17:02 / sobota
Tak apropo w przeprosinach powiedział ciekawa rzecz " "mamy obecnie trzech rownorzednych golkiperow". Tak kurwa rownorzednych ze jeden przechodzi do serie A za 500 000 ojro... Samochwała w kącie stała.
4 lutego 2012, 20:18 / sobota
Walnął babola wie i tak samo się wkurzyłem ;) Ale z tymi cwelami to przegięcie.Spadł mi w oczach jako zawodnik ale nie ubliżałbym z tego powodu.Trochę kultury kurwa :D
5 lutego 2012, 13:00 / niedziela
Dalej ten wpis podbijac beda tylko chyba sledzie i z tym sie liczmy Panowie...
Im napewno chodzi o to by rozpierdalac maksymalnie atmosfere wokol Lechii...
5 lutego 2012, 15:29 / niedziela
eliot,glupote trzeba tepic,za takie zachowanie zawodnika w kazdym europejskim klubie bylby zawieszony!Nie mozna srac w swoje gniazdo
5 lutego 2012, 15:38 / niedziela
Masz chłopie rację!
A teraz przed lustrem z 10 razy powtórz swoje ostatnie zdanie.
5 lutego 2012, 21:15 / niedziela
incoqnito-nawet nie wiem ile stalbym przed tym lustrem,to nie cofne debilnego zachowania naszego reprezentacyjnego bramkarza
8 lutego 2012, 10:41 / środa
Każdy przypadek jest inny. Odejście Wojtka Pawłowskiego sprawia, że chcemy przedłużyć kontrakt z Sebastianem Małkowskim. Wprawdzie jego umowa jest ważna jeszcze 1,5 roku, ale zależy nam na stabilizacji i ciągłości na newralgicznej pozycji bramkarza.

Chroń nas Panie przed tym aby Małkowski był naszą "1".
8 lutego 2012, 18:57 / środa
Ja liczę na Buchalika, Małkowski nigdy mnie nie przekonał, poza tym może jakis junior wyskoczy niczym Pawłowski.

TYLKO LECHIA!
9 lutego 2012, 12:35 / czwartek
nie no.. jeżeli zarząd widzi rozwiązanie problemu odejścia Pawłowskiego w Małkowskim to po raz kolejny udowadniają, że są nieudolni. podstawowy bramkarz musi mieć profesjonalne podejście, a nie że płacze bo się za córeczką stęsknił.. poza tym uważam, że Seba to po prostu słaby bramkarz, ma marne umiejętności, maksymalnie na pierwszego bramkarza w jakiejś niskiej lidze, a nie Ekstraklasie!
9 lutego 2012, 20:43 / czwartek
Miekka faja i slaby bramkarz, kiedy stoji miedzy slupkami kazda akcja przeciwnika to cisnienie, jak go zmienil Wojtek odrazu na budzie powialo pewnoscia siebie i stabilizacja , jak juz wyprobowac Buchalika jak wytrzyma presje bo z Malkowskiego juz nic nie bedzie
9 lutego 2012, 20:47 / czwartek
dokładnie, pamiętam jak na meczu z Górnikiem we wrześniu piłka odbiła mu się od klatki piersiowej i poleciała pod nogi napastnika, który wwalił nam bramę. później do końca meczu miałem pełne gacie za każdym razem kiedy Seba miał kontakt z piłką. a o Buchaliku nic nie wiemy, nie zagrał żadnego meczu w Ekstraklasie, ani pucharze więc nie rozumiem po co został ściągnięty latem. może teraz się zaprezentuje i zobaczymy co potrafi
17 lutego 2012, 09:59 / piątek
Po co mi z nim kontrakt podpisaliśmy to ja nie wiem...
25 kwietnia 2012, 14:40 / środa
Buchalik w pierwszym a Małkowski na ławe!!!!
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.437