Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

pejsy - Lechia (18 lutego, 15:45)

strona 5/6

18 lutego 2012, 18:42 / sobota
Tak szczerze to wiecej widzialem balonow na afere w strefie bramkowej sraxy niz gry po ziemi...
18 lutego 2012, 18:45 / sobota
Przestańcie już pierdolić na Pietrowskiego!
Jak dla mnie na duży+ Deleu,wkońcu dobrze w obronie.
18 lutego 2012, 19:00 / sobota
zgadzam się duchu. też jestem wkurwiony wynikiem, ale szczerze mówiąc po jesieni nie spodziewałem się aż tak dobrego meczu Lechii. po tym co zobaczyłem musi być dobrze - to tylko kwestia czasu
18 lutego 2012, 19:04 / sobota
Kurwa powie mi ktoś co ten Vucko odjebał przy bramce ?! Upierdolił bym mu pensje za taka akcja i przywrócił jak nauczy się takie piłki wybijać ! Dramat...
18 lutego 2012, 20:04 / sobota
Czasami bywaja takie mecze ze wydaje sie iz prawie jest wygrana a tu babol obroncow i przypadkowa bramka. Taka jest piłka i nic na to nie poradzimy. Moim zdaniem na plus gra Deleu, Grzelczaka i Surmy. Bajic w sumie tez zagral niezle. Wisnia swoj poziom. Srodkowi obroncy poprzez jeden blad stracili w dzisiejszym meczu wiele. Ale to swiadczy ze Lechia nie ma klasowych obroncow. Nie moze byc tak za bramke zawala wlasciwie dwoch zawodnikow z obrony.
Oczywiscie gdy wszedl Pietrowski sądzilem ze nie bedzie wygranej Lechii i nie pomylilem sie. Czekam z niecierpliwoscia na powrot Machaja bo na gre Pietrowskiego nie da się patrzeć.
W dalszym ciągu twierdze ze walka o utrzymanie bedzie ciezka. a mecz z ŁKS po prostu trzeba wygrac. Tutaj juz nie ma co kombinowac tylko strzelac z kazdej pozycji.
18 lutego 2012, 20:34 / sobota
asoka masz racje moze i bedzie dobrze ale nie zapominajmy ze to jest tylko 13 meczow a dwa pierwsze sa bezwglednie kluczowe dla naszego utrzymania. W pierwszym wykonalismy cholerne minimum spadajac przy tym jedno miejsce w dol. Wolalbym zaczac od dwoch zwyciestw zeby umocnic sie nad spadkowiczami co jest/bylo do zrobienia.
18 lutego 2012, 20:39 / sobota
a co do Vucko to jest on na tyle drewniany ze jako najwyzszy na boisku nigdy nie dochodzi do sytuacji strzeleckich (glowka) ani tez w obronie nia zbytnio nie szaleje. Malo tego wszedzie ja podklada bo to nie pierwszy raz kiedy ma rozbity leb, ostatnie takie spotkanie bylo na derbach ale z tego co kojarze to jeszcze w innych tez sobie rozbil.
18 lutego 2012, 20:57 / sobota
Kurwa nie wierzę !!! Jakim to trzeba być spedaleńcem śledziowym żeby w taki sposób jebać własnych piłkarzy za mecz, w którym widać zostawione zdrowie i serce na boisku ??? Pierdoloni kibice sukcesu...
18 lutego 2012, 21:08 / sobota
sledziem nie jestem i ponadto uwazam ze wlasnie przez takie malo krytyczne podejscie jestesmy tutaj gdzie jestesmy. Za co mamy ich chwalic ? Wisniewski akcje zrobil sam strzal choc slaby to wpadl po rykoszecie ale Wisniewski ma to do siebie ze probuje zawsze strzelac i chwala mu za to. Sory ale zeby oni rozbili te glowy w walce a oni zderzyli sie miedzy soba. Wedlug mnie kilku na plus miedzy innymi Deleu ktory nie raz juz byl na wylocie a teraz zupelnie inaczej. Janicki i Vucko zagrali bardzo przecietnie a przeciez jezeli z przodu mamy taka lipe to z tylu trzeba grac bardzo rozwaznie. Musze tez przyznac ze najwiecej zamieszania to robil Bajic jak bral obronce na plecy. W naszej lidze chyba tego az tak dobrze nikt nie potrafi. Ta jedenastka miala walczyc o puchary wiec mam prawo wymagac od niej duzo wiecej niz remis. Bede z Lechia na dobre i na zle ale nie bede oklamywal rzeczywistosci i ciagle doszukiwal sie plusow.

P.s Chcielismy Piecha a dzisiaj wbil bramke, interesowalismy sie Nowakiem i tez wbil bramke :)
18 lutego 2012, 21:10 / sobota
Dobrze to kiko77 podsumował.
Znowu można określić się "płaczkami"
Chuj tam mamy przed sobą całą kolejkę wiosenną.
Możliwe że nie będziemy się o nic martwić więic po co ten ku...wa pesymizm
Nie było tak żle jeśli chodzi o gre.
18 lutego 2012, 21:23 / sobota
Czytam, czytam te forum i mam wrażenie, że większość z Was z chujem na głowy się pozamieniała... Przypominam, że to jest forum Lechii Gdańsk i jej kibiców a nie lamusów, płaczków, histeryków i starych bab i !!
Castrop - cyt: generalnie z tym składem nie ma co liczyć na cud. Zanosi się na spadek. Niestety. A można było zrobić 2 transfery dobrych napastników, a nie drugiego Dawidowskiego. Szkoda - kurwa chłopie, laczki rozdajesz a jesteś kurwa płaczek i lamus najwiekszy. Opamiętaj się, nie rób z forum kanapy u psychoanalityka i nie lamentuj!!! Albo jesteś kibicem Lechii i masz kurwa jaja albo spierdalaj na onet, tam jest więcej takich mazgai!!!
Zagrali jak potrafią, mogło być bardzo dobrze, ale chwila nieuwagi i mamy tylko 1 pkt. Jest znacząca róznica w porównaniu z jesienią - byli lepsi kondycyjnie, grali swoją gre i zydki biegały za piłką, z ŁKSem powinni zgarnąc całą pulę.
Gadanie w tej chwili o spadku jest kurewskim defetyzmem i murzyńska pała w dupsko wszystkim, którzy tu lamentują!!
tu kurwa jest Lechia, tu się wierzy i dopinguje do końca!!!
18 lutego 2012, 21:26 / sobota
za co mamy im dziękować, że biegali i chcieli odebrać piłkę?
Przecież za to kasę biorą a co nie którzy piszą tak jak by byli ich rodzicami.
Ze słabą srakowią 1-1 po przypadkowej bramce i wy piszecie, że bardzo dobry występ, są nadzieję na utrzymanie?
Gdzie puchary europejskie się ptam, gdzie 60 mln, gdzie 4 tansfery kluczowe?
18 lutego 2012, 21:52 / sobota
Zgadzam się duchu z tobą w 100% i dodam jeszcze że Traore nie tylko w tej akcji był faulowany, ale ogólnie dziś kopany był niemiłosiernie. Ja widziałem kilka nie odgwizdanych fauli na nim.
W porównaniu do 4 ostatnich meczy, to zaczęliśmy w końcu grać jak zespół. Widać braki, ale widać też że wszystko idzie w dobrą stronę.
Z lksem trzeba wygrać i na Wisełce wspierac naszych dopingiem ile sie da.
Bedzie dobrze ;]

AVE LECHIA !!!
18 lutego 2012, 21:54 / sobota
bez wnikania w inne wpisy

bigszok - albo jebiąc Wanie za przyczyne kryzysu jesteś nie stąd albo masz gówno w mózgu - na jedno jak dla mnie wychodzi ( jak coś to łatwo mnie znajdziesz, żeby nie było)

dobry mecz, bliśmy lepsi,
od ponad pół roku nie widziałem meczu w którego całym przekroju byliśmy piłkarsko lepsi - brawo Janas,

Janicki - nie zeby się tylko ograniczać do straconej ramki i punktów,
od wielu, wielu miesiecy idzie fama o jego perspektywiczności, NICZYM, ale to abslutnie niczym nie potwierdzona, wręcz przeciwnie, kazdy jego występ jest obnażeniem jego niepewności, bojaźliwości, obnażeniem tego że poziom którego można by od niego oczekiwać jest dla niego póki co nieosiągalny

cóż, nie pykło,
ale jest o niebo lepiej niż w poprzednim roku,

dzisiaj to Lechia grała w piłkę,
przez ostatni rok miałem takie poczucie raptem raz -> "pzdr" dla szóstego kwietnia

a że nie udało się wygrać ?
chuj z tym,
ważne że nie muszą się wstydzić postawy,
wręcz przeciwnie,
za nią zasługują na pochwałę,
18 lutego 2012, 21:55 / sobota
twuj stary mamlaj szczocha i zamknij jape
18 lutego 2012, 21:58 / sobota
spójrzmy na sprawy trochę inaczej:
1. Nie poniesliśmy ubytkow kadrowych ( Traore, Wania, Pawłowski dogra sezon )
2. Transferów a raczej wzmocnień nie było ( niektórzy na forum TRANSFERY widzieli w Grzelczaku super napadziora na 12 goli na sezon, ale prawda jest taka, że ani on ani Wilk nie sa zawodnikami, których mozna nazwać wzmocnieniami sensu stricte o Tuszynskim, Kanieckim nie wspominając
3. Zatem dźwigamy sie z kolan sami . I dzisiaj widzielismy ten właśnie pierwszy ruch
w wyniku którego:
a) utrzymalismy skromną przewagę nad Craxą
b) zyskalismy punkcik nad ŁKS-em
c) Traore uniknał czerwieni
18 lutego 2012, 22:00 / sobota
Z murzyńską pałą w dupie to Ty sie obudzisz w czerwcu palancie...
A co może według ciebie jest progres?/ Jest zajebiscie, już nie padają grajki na murawe po godzinie gry..jest zajebiscie...jest progres....
Wez się kolego opanuj nie rozdzielaj murzyńskich pal...bo napewno nie poklepie ich po plecach za to co pokazali z głównym faworytem do spadku...
Tu jest Lechia tu sie zapierdala!!!
A forum jest po to aby wyrazac swe opinie a nie jechac po SOBIE!!
Masz cos do powiedzania na temat meczu..to pisz..po to jest forum a bluzgać sam wypierdalaj na onet.
18 lutego 2012, 22:04 / sobota
ojj wysypało Nam dzieci na forum.. Kiedyś sie źle skończy to Wasze jechanie po swoich zza monitora.
18 lutego 2012, 22:05 / sobota
Dziękuje tym biało-zielonym braciom którzy potrafią na to wszystko spojrzeć z optymizmem, doszukać sie plusów w postawie zespołu. A nie tylko jebać wszystko i wszystkich, płakać narzekać itd itd.
TYLKO LECHIA
18 lutego 2012, 22:10 / sobota
nie ma za co Lewan;) hehe

bedzie dobrze!
18 lutego 2012, 22:12 / sobota
werden - Gdzie napisałem, że winię Wanie za przyczynę kryzysu (jakiego kryzysu?!?!)? Napisałem tylko, że on nie powinien być piłkarzem (bo nie ma żadnych umiejętności typowo piłkarskich) tylko maratończykiem (bieganie bez celu w tą i z powrotem).

Sam jestem nadal pod wrażeniem gry naszych piłkarzy, ale nie można się cieszyć z jednego punktu po takim meczu... Przy takiej przewadze w drugiej połowie powinniśmy wygrać z 2/3:0, a nie remisować 1:1.
18 lutego 2012, 22:16 / sobota
byliśmy lepsi ale ie wygraliśmy - cóż futbol nie zawsze jest sprawiedliwy

ale w meczu ligowym byliśmy lepsi od przeciwnika od bodaj roku czasu,
i to trzeba docenić, to domianę na lepsze, a nie obnażać swoje niedostatki/problemy emocjonalne
18 lutego 2012, 22:16 / sobota
zamknąć japy płaczki.

Cenny remis po dobrej grze. Widać poprawę, zwłaszcza w motoryce.
18 lutego 2012, 22:24 / sobota
zdzis, to jest forum kibiców Lechii.Paniał?? Nie mazgai, defetystów, lamusów, pedałów etc, etc... Jest 12 meczy do rozegrania, jesli motylku uważasz że już spadlismy, i dalej masz zamiar dopierdalać grajkom to rób to, ale na na forum śledzi, gdzie twoje miejsce. Jesli dalej chcesz jebać naszą drużynę, a co za tym idzie Lechie jak całośc, to proszę napisz mi na priv.
Sezon stracony, ale nie spadniemy, spokojnie :)
18 lutego 2012, 22:24 / sobota
u nas we wiosce my oglądać tego mecza w całości i tak naprawdę być zadowoleni z 1 punktu... co prawda stracić gola jak frajery bo jednego z komandy cos wygielo przy centrze, a i dwoch kanala dostało ale niech bedzie... wazne ze niejaki bebniarz byc homosiem i tego sie trzymajmy... po rozegranych do tej pory meczykach my widziec ze leca dwa komanda z miasta co go wajda pokazywal w ziemi obiecanej
18 lutego 2012, 22:33 / sobota
Po pierwsze motylku!?!?(Ty jakis ciepły??) gdzie napisałem ,ze Lechia spadnie??
Po drugie do wioski za Sopotem udaj sie sam, ja nie mam takiej potrzeby...
Po trzecie po co mam Ci pisać na priv skoro mogę TU na forum główny...
A po czwarte jesli konstruktywną krytykę uważasz za płacz to życzę Ci powodzenia.
Jestem z Lechią na dobre i na złe od wielu wielu lat i nie bedzie mnie tu jakis pajac wysyłał do sledziowa.
18 lutego 2012, 22:47 / sobota
Nie ma co płakać, jeśli będziemy punktować na wyjazdach i nie tracić tak bezsensownie punktów u siebie jak w zeszłej rundzie to z utrzymaniem nie będzie problemów.

Kluczem do spokojnego utrzymania będą mecze u siebie, jeśli wygramy 3 z 6-ciu pozostaje nam dograć 3-5 pkt. na wyjazdach, a dzisiejsza gra napawa optymizmem.

Za tydzień gramy w Łodzi i tam już możemy wypełnić minimum wyjazdowe, czyli 3 pkt, a jeśli będzie remis to też nieźle, Ci którzy lamentują, że jak tam nie wygramy to już spadamy, niech rzucą okiem na skład ŁKS-u, takie nazwiska jak Iwański, Adamski, Saganowski czy Mięciel to nie są ogóry a sytuacja jaka jest w ŁKS-ie tylko świadczy o tym, że nie poszli tam odcinać kuponów, czyli będzie walka na noże.

Martwi tylko forma środkowych obrońców, mam nadzieję, że z ŁKS-em Janosik wymieni obu i wystawi duet Bąk, Kożans, bo Vućko i Janicki dzisiaj bardzo blado.

Co do Traore to myślę, że Cracovia mogła go specjalnie prowokować żeby wyleciał(co obiektywnie trzeba przyznać na czerwo dziś zasłużył) i obawiam się że w następnych meczach też będziemy obserwowali "podchody" pod Traore, bo wszyscy już wiedzą, że nie panuje nad sobą.

z biało-zielonymi pozdrowieniami.
18 lutego 2012, 22:48 / sobota
Panowie nie pierdolcie Surma nr 1 w naszym zespole nr 2 Deleu za odmiane nr 3 Wisnia za gola ,Grzelczak mowilem od poczatku beda zniego ludzie ,Traore zdecydowanie ponizej oczekiwan .Teraz powiem wam dlaczego nie wygralismy bo Bajic zszedl z boiska nigdy nikt mu nie da najwyzszej noty a to dlatego ze robi czarna robote tak jak makalele w swoich klubach .Janas pokazal jak sie broni remisu ale nie pokazal jak sie broni wygranego meczu .Jak mozna z ciagnac cofnietego pomocnika w meczu kiedy sie prowadzi ?Pietrowski powinien wejsc za grzelczaka albo Lukjanovsa ktory jak zazwyczaj gral ponizej moich oczekiwan albo nie potrafi grac lepiej .Dziekuje i pozdrawiam bedzie dobrze i sie napewno utrzymamy.Jak ktos zna Janasa to powiedzcie mu ze Bajic to gracz najlepszy w Lechii na chwile obecna .Zapomnialem przed Deleu daje oczywiscie Marco .
18 lutego 2012, 22:49 / sobota
będzie dobrze. Widać postęp w grze. Grzelczak jak dla mnie pozytywnie po 3 dniach pobytu z drużyną nieźle... W końcu mamy prawego obrońcę!!! Ciekawe tylko na jak długo, kończy mu się kontrakt to i do roboty się Deleu zabrał...
Nie to żebym bronił murzynów ale pejsy wybitnie jebały Traore dziś, a ta ślepa kurwa z gwizdkiem nic nie widziała to się chłop w końcu wkurwił i zajebał jednemu i drugiemu z salta... Fart, że czerwieni nie dostał, choć i tak chyba pauzuje teraz z ŁKSem za 7 kartkę hmmm? Ogólnie widać postęp i za to + dla Janosika ale zmiany to hujowe jebnął... Szkoda, takie wpadki nawet najlepszym się zdarzają. Będzie dobrze! Musi być!!!!
18 lutego 2012, 22:52 / sobota
zdzisiu, siejesz defetyzm i tyle. Za takie coś na latarniach wieszali ;) Tzw konstruktywną krytykę zachowaj dla siebie.
Pamietasz rok temu jak zagrali z zydkami??? Pamiętasz jak kosmaci grali na wiosne?? Uratowali się przed spadkiem z 9 pkt po rudzie jesiennej, teraz na dzień dobry zweryfikowaliśmy ich. A jeśli znasz sie na piłce, w co wybacz wątpie, to wiesz, kto dziś grał a kto udawał.
Niestet teren na północ od Sopotu... pracuje tam .
Jeśli chcesz ciągnąc naszą polemikę to na priv bo forum nie jest od siania defetyzmu.
Za tego motylka wybacz i przepraszam, tak mówię zwykle do męskich bab ;)
18 lutego 2012, 23:01 / sobota
Keanoo masz racje popieram pierdola i narzekaja ,a teraz powiem tak MAM nadzieje ze rozpierdoli tego czarnucha ten bialy pozdrawiam normalnych
18 lutego 2012, 23:03 / sobota
zapomniał ja napisać!!! co by nie było... już palę wrotki na pierwszy mecz w Gdansku, zrzucamy my sie we wioska na bilet lotniczy...gdzie by nie grali... my miec zawsze swego człowieka na meczu!!! i to chyba jest najwazniejsze.
18 lutego 2012, 23:05 / sobota
Ktoś tu warknął wyżej, że Kaniecki to żadne wzmocnienie a ja Wam powiem, że to może być rewelacyjny zawodnik jeśli dostanie szanseregularnej gry - to jest zajebiście sprawny, szybki i wysoki zawodnik. Coś mi się wydaje, że to będzie nasz pierwszy bramkarz w następnym sezonie i jeden z lepszych transferów w ostatnim czasie.
To tak na marginesie.
18 lutego 2012, 23:18 / sobota
do tych co jadą cisną czemu Deleu dopiero zaczyna grać, to przypomnę że całe przygotowania do rundy wiosennej ominął przez kontuzję

Grzelczak napewno na plus, jak się zgra to będzie dobrze, szkoda że nei strzelił z lewej nogi na koniec.

Wilk ogólnie ok, ale te kurwa wrzutki..
Jednego rożnego wybił.. na kontrę pasów.
Ale rozumiem, że to brak rytmu meczowego, i z każdym meczem będzie łatwiej.

BRAWO LECHIA ZA WALKĘ !
Będzie dobrze.

Ps.
Jednak przydałby się ten Nildo na wszelki wypadek, tylko nie z 4 letnim kontraktem.
ps2. przepraszam za błędy, powrót Lechii do ligi trzeba było uczcić:)
18 lutego 2012, 23:58 / sobota
Trafiłem ( w sumie przypadkiem ) na forum cracovii, a tam takie wpisy hehe
odnośnik
19 lutego 2012, 00:18 / niedziela
Keanoo nie odpowiedziałeś na moje pierwsze pytanie....Gdzie napisałem ,ze Lechia spadnie??/
Lub przeklej prosze moją wypowiedz gdzie szerze/sieje defetyzm??
19 lutego 2012, 00:19 / niedziela
nie trybi link
19 lutego 2012, 00:25 / niedziela
żydowskie płaczki hehehe
19 lutego 2012, 01:13 / niedziela
Mecz był do wygrania. Ale takich meczy w tym sezonie było kilka. gdyby Lechia je wszystkie wygrała bylibyśmy liderem. 1pkt jest więc tragedii nie ma. Plan maximum(utrzymanie) jest realizowany.
19 lutego 2012, 01:52 / niedziela
Glowa - pelne poparcie co do srodka obrony, po jednym meczu czas najwyzszy dac im odpoczac.

Boldi - pelne poparcie co do wpisu na temat dzieci na forum, ale juz z tym, ze na forum beznapletkowcow trafiles przez przypadek nie uwierze :D. Wiemy dobrze, ze lubisz skakac po forach.

Grzelczak - pierwszy mecz za nim, nie bylo zle i w koncu od dawna ktos kto jak ma pile na nodze to chce napierdalac, a nie oddawac do najblizej ustawionego kolegi.

Janas - zmiana Grzelczaka na Kozansa? Nawet jezeli Traore albo Wania mial przejsc na szpice to trzeba bylo pomoc wzmocnic.

Ogolnie to chujowo jak mecz jest grany w synagodze, a nie na stadionie.
19 lutego 2012, 02:14 / niedziela
troche ochłonelem po meczu i na spokojnie gra wyglądała całkiem dobrze, chłopaki walczyli ale niestety gdzieś tak od 70 minuty odpuscili troche nie wiem czy przyczyną było to, że byli pewni ze juz maja wygraną czy nie mieli sił, podobał mi się presing dzis wysoko podchodzilismy

Deleu - nie dał poszaleć Nkizabonkizie czy jak mu tam ktory wiadomo, że jest dobrym pilkarzem jak na naszą lige

Bajic - pięknie ośmieszał Budzińskiego w pierwszej połowie, w środku pomocy pewnie a jak wiadomo wraca po długiej przerwie więc będzie jeszcze lepiej

co do Janickiego chłopak popełnia jeszcze błędy ale pamiętajcie że w tym roku kończy 20 lat więc można go uznać jeszcze młodym...czy nadaje się na pierwszy skład w tej sytuacji co jesteśmy nie wiem...

Traore - nie wiem po co sie go tak czepiacie jak do nas przyszedł też grał tak nonszalancko ale kazdy był zajarany że zdobywa gole, dzisiaj też miał szanse na zdobycie bramki

Vućko - stracona bramka to jego wina nie ma co ukrywać ale w tej chwili na środek obrony u nas pewniak

Wilk - może nie miał dobrych dośrodkowań ale w ofensywie grał równie dobrze co Andrius w obronie wydaje mi się ze lepiej jakos bylem spokojny o lewą strone

Wiśnia znowu w formie no i gol

Grzelczak - wszedl odrazu do pierwszego skladu i nie bylo zle widac ze brakowalo zrozumienia z partnerami ale to przyjdzie z czasem, chlopak potrafic wbiec z pilka w pole karne
19 lutego 2012, 09:07 / niedziela
W jakims tam przedsezonowym wywiadzie Budzinski powiedzial, ze przeca gral w Arce stad na tym, by zagrac z Lechia szczegolnie mu zalezy. I to mi sie podobie, bo chlop potrafi dotrzymac slowa! Po jego kulpycie na "16" byl rykoszet i fajny gol Wisni!
Budzik! Jest asysta i jest gitara! Wierze, ze razem z trenerem Ulem spuscicie Jedwabne Koszule do 1 ligi, tak jak rok temu srArke :)
19 lutego 2012, 09:13 / niedziela
Dobry mecz od dawna nie widziałem Lechii tak grającej na wyjeździe. Dla przypomnienia, że rok temu pejsy na wiosnę wygrały z nami 3:0. U nas było 1:1 a obiektywnie powinna wygrać cracovia (nieuznana prawidłowa bramka chyba niedzielana).
Zobaczymy jak będzie z ŁKS-em.
Surma gracz meczu wg C+. Za chwilę powtórka.
19 lutego 2012, 10:22 / niedziela
Bramki z meczu odnośnik
19 lutego 2012, 11:34 / niedziela
Naprawde dobra gra Lechia przewazala o byt w extralipie mozemy byc spokojni sa gorsi od Nas.Mysle ze jest naprawde szansa na 10 miejsce ale jednak uwazam ze w Lodzi bedzie bardzo ciezko
19 lutego 2012, 12:02 / niedziela
Ten remis jest dla mnie jak porażka, a to dla tego, że znowu przegraliśmy na własne życzenie. Ja nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale od dłuższego już czasu, szczególnie w meczach wyjazdowych, kiedy Lechia jest lepsza, zaczyna prowadzić, to zaczyna im się włączać jakiś minimalizm. Zamiast starać się zdobyć następne bramki, grać swoje w przekonaniu o własnych umiejętnościach, to my aż czekamy aż nam strzelą bramkę. I te pomeczowe wypowiedzi w stylu - jesteśmy zadowoleni z 1 pkt - o co tu k... chodzi ??? Z meczu z beznadziejnie słabą Cracovią , której prezentujemy 1pkt., mamy być zadowoleni ???! Cyba coś jest nie tak panie trenerze.

Przebłyski w tym meczu były. Co ważne, Lechia wyglądała w tym meczu dobrze fizycznie. Nowe nabytki zagrały przeciętnie. Bardzo podobała mi się walka i zaangażowanie naszych piłkarzy. Bramkę zawalił nam Vucko, lecz również zgadzam się z tezą, że jedynym atrybutem Janickiego staje się jego wiek. Mimo wszystko uważam, że jak w końcu Lechia przestanie się bać, to WIOSNA NASZA !!!
19 lutego 2012, 12:53 / niedziela
Szkoda tych dwóch straconych punktów bo z zespołami typu Śląsk, Wisła, legia, lech o punkty bedzie bardzo ciezko. A tak bylyby trzy, za tydzień kolejne trzy i juz mielibysmy po klopocie. Luka Vucko juz na jesieni byl w dramatycznej formie. Okazuje sie dzisiaj, ze pomoc sie odrodzila (Surma - dobry mecz, Bajic - z charakterem) natomisat naszym problemem bedzie obrona. Janicki i Vucko nie sa gwarancja, na szczescie maja za soba Pawlowskiego w bramce co napewno dodaje pewnosci. Brawo Deleu, Grzelczak nie strzelil, ale w porownaniu z bennym i tadkiem wypadl o niebo lepiej
19 lutego 2012, 14:15 / niedziela
Sebastian Madera - bardzo dobry obrońca, którego Widzew niszczy w rezerwach za nie podpisanie nowego kontraktu. Środek obrony mógłby być zabezpieczony na lata, ale "Grubasy" pewnie nawet nie wiedzą o jego istnieniu ech...
odnośnik
19 lutego 2012, 14:21 / niedziela
Grzelczak w pierwszej połowie najgorszy na boisku. Zero walki, wszystkie główki przegrane. Ogólnie, gra pozostałych napawa optymizmem, będzie dobrze !
19 lutego 2012, 14:44 / niedziela
Fajnie to zaczyna wyglądać dla oka w porównaniu z grą jesienną. Czy to jednorazowe to zweryfikuje łks a tam będzie trudniej o punkty bo dla nich to będzie mecz o życie ,jak umoczą i sraxa wygra to mogą się już nie podnieść dlatego nie dopisujmy 3pkt przed meczem bo jeden może okazać się sukcesem tym bardziej przy naszej defensywie ciężko będzie grać na zero z tyłu a i trzeba coś strzelić . Dał bym szansę Tadiciowi a Grzelczaka wpuścił na zmęczonych emerytów.Przesunąć Wilka na lewą pomoc kosztem Wiśni i dać Andriusa. Reszta pokazała że warto na nich stawiać aczkolwiek zastanawia mnie Pawłowski, chłop sprawia wrażenie chwilami nie obecnego ,wczoraj te dwa wyjścia poza pole były co najmniej bez sensu i mogło się to skończyć prezentem. I na koniec Luka ,co sie z nim dzieje od pół roku? Gość nie trzyma linii spalonego ,decyzje o kryciu w polu karnym to dramat i jego gra odbija się na Janickim który traci przez to pewność i robi głupie błędy przez brak wsparcia . Deleu jesteś wielki! Saidi powinien ci buty czyścić.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011