Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

pejsy - Lechia (18 lutego, 15:45)

strona 6/6

19 lutego 2012, 15:34 / niedziela
Wisła gol :)
19 lutego 2012, 15:51 / niedziela
no i masz gol ! 1:2 :) Oby Wislacy wygrali.
Ciekawą koncepcję zapodał kolega wyżej, zastapic Wisnie Wilkiem, a na lewa obronę wpuscić Andriusa......dobrze ze nie jestes trenerem.
Co do meczu to jest pewien niedosyt bo zwyciestwo było blisko, niestety srodek obrony chyba najbardziej rozczarował. Na razie nie ma co wyciagać dalekoidących wniosków po jednym meczu.
Jesli udałoby sie wygrac z ŁKSem byłoby naprawde dobrze.
Nie wiem na co liczą niektórzy, ale my mozemy tylko powalczyc o utrzymanie, pozostaje tylko kwestia czy bedzie to rozpaczliwa walka czy tez spokojne punktowanie i rozgladanie sie kogo można przeskoczyć.

TYLKO LECHIA!
19 lutego 2012, 16:07 / niedziela
no kurwa ja jebie Po 2
19 lutego 2012, 18:43 / niedziela
duch...91 - tym to mnie rozbawiłeś do łez hahahahahaha
12. Zmian. Dziwne. Nowak za Wiśnię? To było bez sensu. Ale już Kożans za Grzelczaka? Przy 1:1? Powiem tak: za Kafarskiego to by było nie do pomyślenia. Ale widać Janasa remis satysfakcjonował.
Śpieszę Ci tylko przypomnieć że ten pseudo trener robił takie zmiany nawet jak przegrywaliśmy. I faktycznie zgadzam się z Tobą, za Kafara to by było nie do pomyślenia, bo już dawno by przy takim wyniku jaki był od 55 min postawił autobus na naszym polu karnym. I nie jedną taką zmianą ale pewnie trzy naraz by zrobił.
Generalnie jeśli chodzi o mecz to pocieszające jest to że wreszcie była walka, ambicja i nie odstawianie nogi - a to już olbrzymia zmiana od jesieni. Zobaczymy co przyniosą kolejne mecze bo patrząc na tą ligę to wyniki są dużo inne od oczekiwanych.
19 lutego 2012, 18:50 / niedziela
Cos tam widać w waleczności Naszych:)

Dawno na wyjeździe tak sie nie pokazli mimo że na tle pejsów ale zawsze:)
Zobaczymy jak Grzelczak sie rowzinie , Deleu nienajgorzej choć jestem jego wielkim antyfanem. Wiśnia mało widoczny w 1 połowie zwłaszcza ... ale ogolnie remis po dobrej grze i co najwazniejsze widocznej poprawie cieszy.

Klimat w T29 bar mimo mnóstwa krytycznych opini na forum nie najgorszy moge nawet pokusić sie że dobrze sie tam mecz oglada:)
22 lutego 2012, 12:54 / środa
Moim zdaniem tak zagrali: ( 0-10 )
Pawłowski 6
Deleu 5
Vucko 4
Janicki 4
Wilk 5
Surma 7
Bajic 5
Traore 5
Wiśniewski 4
Lukjanovs 5
Grzelczak 4
22 lutego 2012, 13:39 / środa
@polpilzag
bez przesady Surma co najwyżej 5, gdyby lepiej dogrywał to byśmy wywieźli kolejne 3 punkty z Krakowa. W defensywie nie najgorzej ale w ofensywie lipa.
1 2 3 4 5 6
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026