Gdańsk: piątek, 5 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Jedynka Reda Cup 2003

strona 2/2

14 lutego 2012, 12:00 / wtorek
Walne posta z ciekawosci, czy to nie kobieta badz ktos z rodziny Turnowieckiego jezdzi seatem obklejonym naklejkami radia ZET ? Byc moze to jego sasiadka ale kiedys widzialem jak podchodzil do tego auta.
14 lutego 2012, 12:08 / wtorek
Turnos byl kiedys dziennikarzem radiowym wiec pewnie sporo osob rowniez z radia zet zna.
14 lutego 2012, 12:11 / wtorek
tak czy siak gratuluje mu kolegow po fachu, ktorzy robia mu mocno pod gorke ;)
14 lutego 2012, 12:12 / wtorek
odnośnik Poleć znajomym
Pseudokibice Arki Gdynia, którzy zaatakowali młodych piłkarzy Lechii Gdańsk wpadli w ręce policji. Do zdarzenia doszło na meczu dziecięcego turnieju piłki nożnej. Jak oceniacie takie zachowanie? Dzwońcie na Zielony Telefon Radia ZET: 22 629 55 55. Wysyłajcie też maile na adres: info(at)radiozet.pl.
14 lutego 2012, 20:57 / wtorek
"pseudokibice", "kibole" już nie mówiąc o określeniu "kibice Arki". Dlaczego wszyscy używają tych określeń, w stosunku do bandytów którzy napadają na ludzi z powodu kibicowania innemu klubowi. A to że w tym przypadku poszkodowanymi były dzieciaki sprowadza winnych do poziomu pospolitych szmat.
Mój dzieciak od kąd tylko zaczął chodzić zaczął kopać piłkę. Od ponad roku chodze z nim na treningi dla małych dzieciaków. Ale zastanawiam się czy jak będzie już w wieku "poborowym" do szkółki nie zapiszę go do jakiegoś małego klubiku żeby nie miał podobnych problemów.
15 lutego 2012, 10:12 / środa
odnośnik
mistrzostwo :D hehe
15 lutego 2012, 19:25 / środa
Mam nadzieje ze poszkodowany nie strzelil z ucha ...
15 lutego 2012, 20:24 / środa
jak te jebane kurwy(nie ubliżając prawdziwym kurwom:) miały czelnośc wogóle pomyśłec o tak wielkiej akcji jaką była ta w Redzie.myśle że było to przygotowane kilka miesięcy temu żeby wyłonic najwyższej klasy fighterów którzy potrafią stawic czoła siedmiolatkom z Lechii Gdańsk. jakoś dziwnie się składa że "prawdziwi kibice" zcwelonej arki nie wyłapali swoich ziomali-ale kto by wydał swoją rodzinę:)?
prawda jest jedna szmatą i pedofilem trzeba się urodzic.....tylko w gdyni.
17 lutego 2012, 09:37 / piątek
Z urodzeniem w Gdyni to przesadziłeś z resztą się zgadzam.
17 lutego 2012, 09:54 / piątek
Tak jak pisze mazi... Nie zapominaj kolego, ze wielu naszych chlopakow mieszka w Gdyni, czesc sie pewnie tam urodzila. Nawet ja choc nigdy tam nie mieszkalem, urodzilem sie w jednym z gdynskich szpitali.
Poza tym Twoja teza moze pasc gdy okaze sie, ze wsrod tej grubej bandy nie bylo nikogo urodzonego w Gdyni, a sama elyta z tego drugiego "trojmiasta" wspomagana Puckiem.

Co do samej akcji to lekko brawurowa patrzac na ich aktualny potencjal.

A tak juz na powaznie to murzynski chuj w oko frajerom bez honoru.
17 lutego 2012, 11:45 / piątek
heh może nie w do końca w temacie ale z tym urodzeniem w gdyni to wielu moich znajomych i ja osobiście ma to nieszczęście urodzenia się w gdyni nie mając z tym miastem nic wspólnego :(
17 lutego 2012, 14:02 / piątek
Kiedyś każdy Sopociak rodził się w Gdyni. W Sopocie nie ma porodówki.
17 lutego 2012, 14:17 / piątek
nie tylko Sopociak, od zawsze mieszkam w Oliwie a też się urodziłem w Gdyni...
17 lutego 2012, 14:43 / piątek
... i ta lekka mieszanka wstydu i zazenowania kiedy trzeba bylo wpisac miejsce urodzenia ;)

a co do porodowki to dzialala w Sopocie do poczatku lat 60-tych.
27 lutego 2012, 14:19 / poniedziałek
27 lutego 2012, 14:53 / poniedziałek
Nie uwazam aby ta koszulka była w dobrym guscie. Dzieciaki mają na piersi nosic herb klubu którego tzw kibice "pałowali" ich rodziców.
Oczywiscie jak to u śledzi bywa, nastapiło odwrócenie wartosci i poszkodowanym nakazują nosić "pokutne" koszulki. Przecież te koszulki powinni nosić ci "słynni" bohaterowie spod Wejherowa, kwiat młodej arki, to oni powinni zrozumieć głupote swojego postepowania, a nie 7-latki,które przyjechały zagrać turniej piłkarski, a trafiły na ustawkę z "bohaterskimi" arkowcami.

TYLKO LECHIA!
27 lutego 2012, 15:16 / poniedziałek
no co za mendy...
27 lutego 2012, 18:15 / poniedziałek
Czemu "nakazują" ? Ja myślę, że to miał być tylko upominek. Co się stało to się nie odstanie, ale fajnie, że umieli przyjść i przeprosić.
27 lutego 2012, 18:23 / poniedziałek
Przeprosili, oddali rzeczy i tyle, ładny gest(Jak na nich to nawet spektakularny). A te koszulki.. mam nadzieję, że rodzice tych dzieciaków wyjebali gdzieś, a jak nie to schowali głęboko w domu.. wstyd chodzić w takim gównie.
27 lutego 2012, 18:29 / poniedziałek
Ja jebie, co za pokrętne mendy, jeszcze grają w ten sposób , zawsze poniżej chuja, nie wierzę im w nic, jakiekolwiek szczere intencje...
27 lutego 2012, 18:36 / poniedziałek
Skoro umieli zidentyfikować sprawców to kibice arki powinni tym "bohaterom" wytłumaczyc co i jak , nastepnie owi skruszeni powinni przeprosic osobiscie dzieciaki i założyc te koszulki na znak ze zrozumieli to i owo.
Takie postepowanie uznałbym za prawdziwą skruchę i zrozumienie ze dzieci nie są przeciwnikiem dp walki, nawet jak sa razem z rodzicami.

Niestety ten gest jest tylko neutralizacją smrodu jaki powstał wokół nich i niczym wiecej.

TYLKO LECHIA!
27 lutego 2012, 22:36 / poniedziałek
PONAD PEDAŁAMI LECHIA GDAŃSK TAK BRZMI ŁADNIEJ
27 lutego 2012, 22:39 / poniedziałek
A ja uważam że jak by dostał powiedzmy 30 000 pln kary to by go mocniej zabolało... Napaść, pobicie, zastraszenie, a i dobry papug to usiłowanie morderstwa z tegoi zrobił.
27 lutego 2012, 23:08 / poniedziałek
Ja natomiast sądzę że powinieneś sobie odpuścić pisanie na forum, ewidentnie ci nie wychodzi.
27 lutego 2012, 23:39 / poniedziałek
ojciec - dodałbym zamach terorystyczny, zagładę ludzkości i coś tam jeszcze!
Pomyśl - to nie boli - może jeszcze coś byś dodał?
21 marca 2012, 11:50 / środa
w temacie bez zmian

tylko arka bije dzieci

odnośnik
21 marca 2012, 12:14 / środa
Pierdolnięty jesteś? Temat wałkowany od poniedziałku.
21 marca 2012, 12:57 / środa
sorry kurwa cos zamulilem
24 marca 2012, 11:20 / sobota
A może by tak nazwiska tych debili do publicznej wiadomości podać......
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439