Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

ŁKS - Lechia ( 24.02.2012 18:00 )

strona 5/8

24 lutego 2012, 20:38 / piątek
Czy mi sie wydaje czy nie mielismy ani jednego celnego strzalu w swiatlo bramki?
24 lutego 2012, 20:39 / piątek
Niestety prawda.
24 lutego 2012, 20:41 / piątek
Kolego Arku,a właśnie spadek może spowodować,że może się coś zmieni,bo ten zarząd jest już chłopie wypalony.A tak to za rok będzie to samo co masz teraz,czyli nic.Czyli wielkie plany.
Przeczytaj sobie koleżko mój poprzedni wpis to może coś zrozumiesz.
A nasz stadion to moze trzeba będzie rozebrać,bo już granie na min jest nieopłacalne.
Już są długi.Miałeś jakaś imprezę na nowym stadionie?A wiesz kto rządzi stadionem?
24 lutego 2012, 20:43 / piątek
smutny ty tak sobie tutaj nie popiarduj,pamietam twoje komentarze z zeszłej rundy to ci powiem szczerze ze ty musisz miec ładnie nasmarkane w tej łepetynie!!kolega ci napisał grzecznie dlaczego niema go na wyjezdzie a ty mu cisniesz od pajacow!!!zacisnij dupsko i odbiegnij z tego forum
24 lutego 2012, 20:44 / piątek
b.k.77 - do mnie pijesz? To chyba imiona pomyliłeś. Mnie Kuchar robił w chuja? Człowieku, ja już rok temu pisałem, że w tym klubie dzieje się źle. Wtedy takich jak ja nazywano płaczkami. Ile trwało zanim zarząd się obudził, że czas najwyższy wyrzucić Kafarskiego? A kogo wzięli na jego miejsce? Co się potem działo? I wcześniej?

Co ja mam iść do Kuchara i mu zagrozić, żeby sobie poszedł? A może wpaść do biura, zaciągnąć Turnosia do auta i wywieźć za Sopot? Daj spokój z takimi argumentami..

Skoro uważasz, że spadek oczyści atmosfere w klubie i wokół niego to, żebyś się jeszcze nie zdziwił, że będziesz żalował swoich słów, kiedy się jednak przekonasz, że tak nie będzie. Zresztą ja i tak mam najmniej do gadania, swoje zdanie wyraziłem.

Spadek to będzie klęska Lechii i wszystkich osób zaangażowanych w jej odbudowę. Parę osób sobie na tym zarobi, a kibice i klub zostaną z ręką w nocniku. Jak ktoś ma zamiar życzyć Lechii spadku, to niech sobie to najpierw na poważnie przemysli, a potem dopiero rzuca takie teorie.
24 lutego 2012, 20:45 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 lutego 2012, 20:46 / piątek
I znowu popis płaczków, histeryków i innych starych bab. Przypominam, że to jest forum kibiców Lechii Gdańsk, a bycie kibicem Lechii zobowiązuje! Kibic, charakteryzuje się tym, że wierzy do końca. Czasami kompletnie irracjonalnie, bezpodstawnie i slepo, ale wierzy!!! A jak jakiś kurwa jeden przez drugiego lamus i "motylek" wieszczy nam spadek na 11 kolejek przed końcem, to jebał cie pies!!!
Nigdy nie spadnie!
Płaczki wypierdalać!
P.s. drugi z rzędu mecz bez zwycięstwa.. trudno, tak czasami bywa. Wasze żale i lamenty tego nie zmienią i zapewniam, że nic nie dadzą! Jedyne co możemy to dopingować i wierzyć!
24 lutego 2012, 20:47 / piątek
vrsonee

to samo sobie pomyślałem doczytałem do "jo" i resztę sobie podarowałem bo wiadomo z kim mamy do czynienia

ps. nie Piech tylko Pinokio swojaka
24 lutego 2012, 20:47 / piątek
Cóż do momentu kiedy Szczot nie postanowił zrobić Coming Out i pokazać wszystkim że nie jest prawdziwym mężczyzną, tylko jebanym lalusiem, który w ferworze walki pada jak panienka jakoś to wyglądało, mieliśmy przewagę, prowadziliśmy grę, to jednak powód do optymizmu.

Co do po niektórych zawodników:

Lukjanovs - mam nadzieję, że jeszcze w tym okienku kupi go Lech(chuj tam kupi niech idzie za free), co z tego, że potrafi zrobić rajd, jak kurwa i tak na końcu nie podniesie łba i wrzuca jak nikogo nie ma, albo ładuje w nogi obrońców. Jest kompletnie bezproduktywny.

Traore - może to i dobrze, że nie zagra z Wisła, nie zdziwiłbym się gdybyśmy przez to zagrali lepiej. Dobrze, że mu ta ręka nie weszła, pierdole takie oszustwa, za taki coś powinni mu dojebać ze trzy mecze dyskwalifikacji i grubą karę finansową, która by poszła na szkolenia dla młodzieży (najlepiej z fair play).

Mam nadzieję, że z Wisłą zagra "Fortepian" i że Machaj w końcu wróci.

pozdrawiam
24 lutego 2012, 20:48 / piątek
WIdze ze wyniki te same co z poprzedniej rundy wiec z Wisla juz zwyciestwo.
24 lutego 2012, 20:49 / piątek
Mecze Lechii do zakonczenia rundy:

Wisła - porażka (Wisła z kimś sie musi przełamac i pewnie zrobi to w gdansk)

Górnik - porażka (zabrze bedzie chciało sobie zapewnic jak najszybciej utrzymanie, wygrywaja u siebie z ległą grają ambitnie iwalczą)

Korona - wygrana ( tego meczu Lechia nie moze nie wygrac korona juz nie gra o nic)

Podbeskidzie - wygrana ( j.w chociaż w dwa zwyciestwa pod rzad ciezko uwierzyć jak w 19 meczach strzela sie 9 bramek :) )

Bełchatów - przegrana ,remis ( mecz z rywalem o utrzymanie na ich boisku 1pkt bedzie sukcesem)

Zagłębie - remis wygrana (j.w tylko na własnym boisku które wcale nie jest atutem Lechii chyba że do tego czasu beda grali na traugutta bo BIEG wywali Lechie z bursztynka )

Lech - porażka (lech z trenerem Probierzem bedzie jeszcze walcxzyl o puchary i zgarnie 3pkt z przeciwnikiem desperacko walczacym o utrzymanie(

Śląsk - porażka( Śląsk będzi grał o mistrza i nie odpuści miimo że to mecz przyjażni)

Widzew - remis ( taki wynik bedzie sukcesem widzew bedzie walczyl o utrzymanie na wlasny boisku)

Legia - porażka ( cud z poprzedniego sezonu sie nie zdarzy Lechia będzie załamana seria niepowodzen a ten mecz ich dobije)

Ruch - porazka (ten mecz juz bedzie o nic dla Lechii która bedzie juz w 1 lidze a Ruch bedzie walczył o puchary)

zdobędą 9pkt razem w sezonie 28pkt a to nie da utrzymania....wszytko za tym przemawia kalendarz styl (a wzasadzie jego brak) wyniki itp
24 lutego 2012, 20:50 / piątek
smutny

To cudownie, że został ci rozum. Wykorzystaj go, by odpowiedzieć sobie na proste pytanie: po chuj dzielisz kibiców, wedle wziętych z kosmosu kryteriów? Nic o mnie nie wiesz, a wymądrzasz się, jakbyś był moim spowiednikiem.

Krotko mówiac - badz sobie takim kibicem, jakim chcesz. Mnie to jebie, więc nie musisz się tym chwalić. Byle to była Lechia.

Pozdrawiam wszystkich.
24 lutego 2012, 20:54 / piątek
Keanoo

Z jednej strony masz na pewno rację. Ale z drugiej, prawdziwy kibic to ktoś, kto nie zakłamuje rzeczywistości. Mam jakieś takie nieodparte wrażenie, też teraz piłeczka jest po naszej stronie kortu. Jeśli my czegoś nie zrobimy, to nikt nic nie zrobi...

Żeby kibice zakasali rękawy i zabrali się do roboty, muszą sobie zdawać sprawę z tego, że w Klubie źle się dzieje. Bo pewnie, że ja wierzę. Oglądam padakę, ale i tak wierzę, że z Wisełką się uda. Jednak wiara to jedno, a profilaktyka, to drugie.

Czas się chyba wybrać na trening...
Dobrze, że Andruskevicius wyleciał z boiska (choć druga żółta z dupy), gdyby grał do końca to przegralibyśmy ten mecz - pewnie po jego błędach w obronie. Na dziś nie wiem z kim jesteśmy w stanie wygrać. Albo trafią się jakieś swojaki jak z Ruchem, albo 11 remisów na 0:0 i cud.
Ps. Pawłowski tak trzymaj a zajedziesz daleko.
young81, cieszy mnie twoja inwencja, a teraz wracaj na sledzie.pl!
24 lutego 2012, 21:01 / piątek
LUDZIE ONI NAS NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE DYMAJĄ, NIKT SIĘ Z NICH NAWET NIE SPOCIŁ.
TYLKO KASA DLA FRAJERÓW SIĘ LICZY, ZERO AMBICJI
KURWA W KAZDEJ LIDZE PODWORKOWEJ, ZAKŁADOWEJ I INNEJ JEST WIĘCEJ WALKI
ODWALAJĄ TYPOWĄ POZERKĘ
DOBRZE, ZE TRAORE DOSTAŁ TĘ KARTKĘ, NIKT GO OD NAS NIE KUPI I DOBRZE NIECH SIĘ ZMARNUJE, ZWYKŁY SFOCHOWANY FRAJER, ZRESZTĄ JAK CAŁA DRUŻYNA
24 lutego 2012, 21:02 / piątek
duch, skoro wierzysz to po co ten defetyzm???Po co wieszczenie upadku?? Cieszy Cię to, chcesz za 2,5 miesiąca triumfująca nam ogłosić że miałeś rację???
Powiedz, co da wizyta w szatni??
24 lutego 2012, 21:02 / piątek
Keanoo

prawda boli a jak ktoś to mówi lub pisze na tym forum to odrazu jest śledziem......zacznij trzeźwo i realnie myśleć odpowiedz sobie na pytanie ile ta Lechia która gra tak wspaniale widowiskowo skutecznie porywająco itp. może jeszcze zdobyć pkt wiosną i na którym będzie miejscu w tabeli w maju 2012.......
24 lutego 2012, 21:09 / piątek
odnośnik

- 0 strzałów celnych
- rożnych jak na lekarstwo
- spalonych też prawie nic..

Pewnie zjadła ich trema i stawka meczu ;)
24 lutego 2012, 21:10 / piątek
Keanoo

Ja po prostu wierzę doraźnie. Bo widzisz, jak dla mnie, to kibic musi kochać swoją drużynę. Ale czy wierzyć? Jak mam wierzyć w wyniki, skoro odpowiadają za nie ludzie, którym absolutnie nie ufam? Lechia nigdy nie zginie, w to wierzę. Ale, że nie spadnie? Powiedz, co - prócz miłości - może mnie przekonać, że tak będzie? O naszym losie decyduje inwestor indolent, prezydent, który nie chodzi na mecze, prezes, który nic nie może i piłkarze, którzy niewiele potrafią. Cała banda ludzi, którym nie ufam. Póki to oni będą decydować o Lechii, ja nie mogę mieć pewności, że Lechia nie spadnie. Ot, smutna prawda...

Co by dała wizyta w szatni? Jak tak się nad tym chwilę zastanowić, to zapewne faktycznie nic. Ewentualnie wyładowanie frustracji. Ale czasami odnoszę wrażenie, że zarząd odgrodził się od nas wysokim murem. Nie widzą nas, więc o nas nie dbaja. Warto im przypomnieć, że Lechia to my. Żeby sobie o tym czasem nie zapomnieli.
24 lutego 2012, 21:14 / piątek
Panowie,jutro co najmniej dwie taczki i trzeba przegonić "naszych" działaczy za dzisiejszy mecz i za Zienia którego olali a on dziś pokazuje na co go stać.
24 lutego 2012, 21:16 / piątek
Nie tylko dziś. Ma już 4 gole w tym sezonie. Jak na pomocnika to dobry wynik.
24 lutego 2012, 21:19 / piątek
Zasłużona degradacja. Przesrana ostatnia szansa w przerwie zimowej na jakiekolwiek wzmocnienia i skuteczną walkę o utrzymanie . Wilk i Grzelczak totalne niewypały. Żal na to badziewie było patrzeć.
24 lutego 2012, 21:23 / piątek
tak dla osłody Zieniu wpierdolił Amice bramkę życia, a Pinokio też hehe
24 lutego 2012, 21:34 / piątek
WSTYD! nigdy nie widziałem gorzej grającej Lechii. Z taką grą dużym problemem było by utrzymać się w górnej części tabeli I ligi... Obawiam się, że bez rewolucji w zarządzie, zmiany właściciela a co za tym idzie wymiany składu to będziemy się wiecznie kopać o utrzymanie.
24 lutego 2012, 21:36 / piątek
Paweł Janas: Było to dla nas trudne spotkanie, bo dosyć szybko graliśmy w dziesięciu. Nie tak sobie wyobrażałem ten mecz, ale skoro tak się potoczył, to trzeba się cieszyć z jednego punktu. Już wcześniej mówiłem, że ŁKS to będzie wymagający rywal. Wystarczy porównać, ilu byłych reprezentantów Polski jest w łódzkim zespole, a ilu w Lechii. Nawet nie ma co liczyć. Po pierwszych minutach, żółtej kartce i kilku bezsensownych wślizgach Andriuskeviciusa, chciałem zdjąć go z boiska, ale nie zdążyłem.
~~~~~~~~~~~~
wynika z tego,że zremisowaliśmy z potentatem-ostoją zasłużonych reprezentantów :/
heh~
tragifarsa
24 lutego 2012, 21:41 / piątek
Aż przyjemnie popatrzeć jak 3x biedniejszy Ruch jebie Amicę, oczywiście my tak nie możemy, bo my mamy A "60mb" Kuchara i my jesteśmy w tej jebanej lidze totalnymi outsiderami... Idzie się wkurwić.
24 lutego 2012, 21:43 / piątek
Ja moge powiedzieć tylko jedno.
Straciłem kolejne dwie godziny życia.
24 lutego 2012, 21:49 / piątek
Janas pindolu,a właściwie słowa te kieruje do Borka bo wiem że on czyta to forum, gdzie są ci wasi "doświadczeni zawodnicy" którzy wybronią Lechię na bezpieczne miejsce w tabeli?Czy byli to:Dawid,Grzelczak,Wilk,Lukjanovs? Gdzie młodzież? :Po co kontrakt z Tuszyńskim na 3,5 roku?Dlaczego nie grał lepiej spisujący się w sparingach Duda?Kurwa-pełna amatorka i kolesiostwo!!!Gdzie obiecane 4 transfery??? Zarząd wie doskonale że po Euro wszyscy mają wypad z Lechii,czyżby chcieli jeszcze spuścić nasz klub do 1 ligi?Won z amatorką!!!
24 lutego 2012, 21:54 / piątek
Co Ty chcesz od ludzi, którzy nie pisną słowem , tylko po to żeby mieć robote.
24 lutego 2012, 21:55 / piątek
duch, ale jaki sens ma rozmowa o wszelkich negatywach Lechii w temacie o meczu z ŁKS? Tak wiem, inwestor najsłabszy z mozliwych, kadra uboga, trener zainteresowany w czasie meczu bardziej tym jak peta zapalic i z piersiówki strzelić niż grą podopiecznych, zarząd i kierownictwo klubu - amatorka, piłkarze banda lamusów i nieudaczników, transfery - jakie transfery?? itp itd. Ja to wszystko wiem, ale do jasnej cholery: spiewasz nasz hymn??? MY WIERZYMY!!! dokładnie to co spiewamy: wierzysz czy nie??
young - nawet jeśli mamy przegrać wszystkie mecze do końca sezonu, to proszę chłopie, swoje kasandryczne wizje wypisuj na onecie a nie na forum kibiców Lechii, bo nam zostaje niewiele wiecej niz wiara a nie sianie defetyzmu!
24 lutego 2012, 22:13 / piątek
Każdy widzi jak jest, nie sądzę, żeby oni chcieli spuścić klub w którym pracują. Ew. w dupie mogą mieć - Pawłowski (a nie ma) bo odchodzi po sezonie, albo Wilk (wypożyczenie). My możemy albo wierzyć w nich do końca i na maxa dopingować albo jebać na każdym kroku. Ja uważam, że powinniśmy pokazać, że mimo wszystko w nich wierzymy, że jakoś się przełamią i będzie dobrze. To właśnie pozostało.
24 lutego 2012, 22:14 / piątek
Keanoo

My wierzymy w BKS. Wierzymy w Lechię, w to, że jest wielka i potrzebna. W to, że jest najważniejszym i najbardziej ukochanym klubem świata. I ja to śpiewam, bo dla mnie Lechia jest zawsze na pierwszym miejscu. Czy wygrywa, czy przegrywa, jest najlepsza i najważniejsza.

Ale musimy mieć świadomość czerwia, który nas toczy od wewnątrz. No co mam Ci powiedzieć? Nie wierzę w dobre chęci ludzi, o których pisałem. Ja trochę inaczej na to wszystko patrzę. Siła mojego uczucia nie jest w żaden sposob uzalezniona od pozycji Lechii w lidze, czy też od samej ligi, w której gramy. Ale to nie oznacza, że będę wierzyć w cuda-wianki, bo tak wypada. Jestem z tych, którzy wolą usłyszeć najgorszą prawdę, niż najpiękniejsze kłamstwo. Dlatego też nie będę czarował rzeczywistości. Jesteśmy na równi pochyłej i obecnie pełnimy funkcję jednego z głównych kandydatów do spadku. I to, że posiadam taką świadomość, w niczym nie przeszkadza mi wierzyć w to, że kiedyś będziemy wielcy.
24 lutego 2012, 22:16 / piątek
Keanoo sens naszego hymnu jest zupelnie inny niz sugerujesz.My wierzymy,ze Lechia zawsze bedzie,niewazne w ktorej lidze.Bo Lechia to kibice.A to nie ma nic wspolnego z realna oceną sytuacji-spadek coraz bliżej!Nikt kurwa nie placze,człowieku zrozum,mam tak naprawdę wyjebane w grajków.Prawie 40 lat kibicowania,z czego tak naprawdę 3-4 sezony radości i nic więcej.Oczywiscie pod wzgledem sukcesow.
Więc nie osadzaj kogoś,że nie wierzy w Lechię.....
24 lutego 2012, 22:24 / piątek
Nigdy nie spadnie !! LECHIKA nigdy nie spadnie !!!!!!!!!!!
24 lutego 2012, 22:30 / piątek
Napisze tyle - Jesteśmy w czarnej dupie i nigdzie więcej!
Jeśli ten zespół się utrzyma w lidze to będzie cud. Cierpimy za głupie i irracjonalne decyzje pseudo trenera i dyrektora - Kafara. Ten kaszub rozjebał do końca ten zespół i niestety ale trener przez duże T tego nie ogarnie już. Tu potrzeba wyjebania w pizdu prawie całego zespołu bo oni już nic więcej poza obecnym miejscem w tabeli nie osiągną. Te pokemony nawet nie potrafią oddać celnego strzału przez 90 min a to już zakrawa na kpinę. Popatrzmy na piłkarzy których puściliśmy za free. My nie mamy środka pola który by zdominował przeciwnika. Nie mamy obrony. A najważniejsze że nie mamy siły ataku. Kto ma coś strzeliś z niczego jak piłka odskakuje na 2-3 m przy przyjęciu ? O kant dupy to rozbić ! Ale jednego nie abije nasz nierząd - WIARY KIBICÓW. A czy to wystarczy do utrzymania ? Zobaczymy w maju.
24 lutego 2012, 22:39 / piątek
a ja na spokojnie....
Moja ocena zawodników grajacych jako Lechia w skali (1-10):

Pawłowski - 8 (1pkt odejmuje za kilka niepewnych wyjsc, a jeden za to ze nie strzeli zwycieskiego gola, bo kto miałby to zrobić?)

Andrius - ZERO! jak najszybciej wypierdolic do rezerw, najlepszy gracz ŁKSu
Janicki i Kozans - 2 (słabo ale mogli zagrać jeszcze gorzej)
Wilk - 1 (ogrywany jak junior nawet przez klub kokosa , bezproduktywny z przodu)
Deleu - 5 (poprawnie, nawet czasem próbował coś zagrac do przodu)

Surma - 1,5 (0,5 pkt od dna za fife pod okiem, nie umiał szybko wyprowadzać piłki nie mówiąc o jej przyjeciu)
Bajić - 2 (dobrze ze go Janas szybko zdjął, bo kończylibysmy w "9", chwilami cos tam grał, ale tylko chwilami)
Traore - 1 (najsłabszy mecz w Lechii, oprócz idiotycznej fryzury niczym sie nie wyrożnił)
Wiśnia - 5 (jedyny choć trochę jaśniejszy punkt w ofensywie, tylko on stworzył minimalne zagrozenie pod bramką przeciwnika, na minus głupie straty i niepotrzebne włażenie miedzy 3 obrońców)
Lukjanovs - 3 (trochę ozywił martwą ofensywę w II połowie, ale nie umiał zagrać jakies klarowne piłki)
Grzelczak - 2 (bardzo słabo w zasadzie nie ma o czym pisać)
Pietrowski - 1,5 (0,5 pkt od dna za to ze po jego wejsciu nie stracilismy gola)
Dawid - 1,5 (0,5 pkt od dna za to ze nie zdążył dostac żółtej kartki)

Janas - kto mu wmówił ze ten litewski sabotażysta jest lepszy na lewej obronie od Wilka, a Wilk jest na pomocy lepszy od Wani?, tym posunieciem doprowadził mnie do stanu przedzawałowego jeszcze przed meczem. Nie przeczuwałem jednak ze bedzie tak tragicznie, dobrze ze szybko zareagował na wybryki Bajicia.

Niestety musze stwierdzić ze Janas nie ma chyba pomysłu na tą drużynę, grają to samo co jesienią.
Trzeba sobie powiedzieć wprost tej druzynie jest potrzebny WSTRZĄS, amputacja kończyn zarażonych gangreną (czyt zaryzykować z kilkoma młodymi graczami, a odstawić kilku grajków).
Nie ma na co czekac, co najwyzej spadniemy z hukiem, ale nic nie robiąc i łudząc sie ze w koncu ten zblazowany team zaskoczy (a czekamy od ponad roku) i tak spadniemy, w najlepszym wypadku stanie sie cud (14 miejsce).

Ps. Panowie rozumiem ze nerwy i rozgoryczenie po dzisiejszym "spektaklu" jest ciężkie do zniesienia, ale po chuj te głupawe kłótnie ???

TYLKO LECHIA!
24 lutego 2012, 22:48 / piątek
wbrew pozorom na boisku tylko Wilk chciał grać i na bramce Pawłowski reszta padaczka. Jak nie wygrają z Wisłą to w czarnej dupie jesteśmy chociaż od dawna w niej jesteśmy niestety.
24 lutego 2012, 22:49 / piątek
Cygnus

Nie zgodzę się tylko co do Bajica. Uważam, że zagrał zupełnie przyzwoicie. Ponadto trochę wyhamujmy z jazdami na Vitka, bo choć dzisiaj spierdolił, to to nie jest zły piłkarz. I pomijam już fakt, że wg mnie druga żółć była niesłuszna.

I jeszcze jedno, odnośnie Andrusa. Bardzo nie spodobało mi się to, jak Janas go potraktował na konferencji (chciałem go zdjąć, ale nie zdążyłem). To takie beznadziejne pierdolenie. Można przyjąć, że Andrus stał się dla Janasa doskonałym usprawiedliwieniem, dlaczego Lechia nie wygrała. A przecież zanim Litwin zszedł z boiska, wcale nie było lepiej.
24 lutego 2012, 22:50 / piątek
czemu Tuszyński i Duda nie grają
24 lutego 2012, 22:51 / piątek
@ppaw10 popieram Kafar to najwieksze zło, zaraz po Kucharze, jakie mogło się nam trafić Sazankow, Pozniak, Buval , Benson , Tadic oraz "jedna runda, nogi w wannie, pokiwam ale nie podam, dostane kartke najlepiej czerwoną, nie mam na banany" Traore to strata kilku baniek, a w miedzyczasie pozbycie sie Zienczuka (sic !!!!!!!!), Wołąkiewicza i Buzały, jestesmy na DNIE gramy najgorsza padakę w stosunku do okolicznosci w lidze, musimy sie utrzymac bo spadek to bankructwo Lechii SA, w I lidze nie da sie utrzymac PGE Areny, remis z najsłabszymi druzynami nie napawa optymizmem pozostaje Podbeskidzie, Korona, Zagłębie jezeli uda sie zdobyc ze 3pkt to mamy 22 pkt, a to nie starczy na utrzymanie :-(
24 lutego 2012, 22:54 / piątek
rzeczywiscie zagrali padakę i potwierdza to moje opinie , że po wypierdoleniu Kafara trzeba było starać się o Fornalika lub Probierza . Za Ulatowskiego graliśmy kiepsko, Janas też nie jest tym trenerem, który ruszy naszym piłkarzom dupsko, aby grali z jajem.
24 lutego 2012, 22:55 / piątek
Traore za ta kretynska reke i debilny usmiech powinien dostac w szatni na dzien dobry laczka na ryj od trenera. Kretyn za wykartkowanie sie w zeszlej rundzie na Legie a teraz na Wisłe powinien do gdańska zapierdalać na piechote. Tylko zeby Janas dal mu jakies odblaski zeby go na drodze widac bylo, chyba ze by szedl z tym jebanym usmiechem.
24 lutego 2012, 22:55 / piątek
zawsze PGE moze robic za najwiekszy jarmark Europy :) Zobaczcie... chcecie kupic oryginalna podrobke kurtki Nike to tam walicie na stanowisko japonczykow i juz prosze odrywaja nalepke i macie z Najk oryginal! Ha! Albo chcecie kupic sobie zwierzaczka na przyklad Jeza pigmejskiego wiec walicie na stanowisko spikera gdzie jest zoologiczny :)!
24 lutego 2012, 22:56 / piątek
A ja wciąż, konsekwentnie uważam, że to nie Kafarski rozjebał Lechię. Przypominam, że rok temu, w niemal tym samym składzie, byliśmy o krok od pucharów. Teraz mieliśmy kilka miesięcy zimowej przerwy. Było wystarczająco czasu, by coś zmienić. A czy coś zmieniono? Nic. Nie ma wzmocnień.

Ja uważam, że problem się zaczął, kiedy zaprzestano prób wzmacniania drużyny. Słynne pierdolenie Kafara, że nie potrzebuje wzmocnień... Tak mówił, skoro i tak wiedział, że nie dostanie. Zarząd nie dał kasy na Traore, nie dał kasy na Pinokia, nie dał kasy na Buzałę. I się zjebało.

Ale to tylko moja opinia.
24 lutego 2012, 22:59 / piątek
Duchu - niestety ja mam od dłuższego czasu kompletnie inny obraz Andriusa, a dzisiejszy mecz był tego smutny dopełnieniem. Oczywiscie ze druga żółta kartka była przesadzona, ale jego gra irytuje mnie od poczatku sezonu. Jest bardzo niepewny w obronie i beznadziejny w ataku (pamietam w zeszłej rundzie taką znamienna sytuację jak pognał z piłka do przodu i pechowo dla niego obroncy sie roztąpili bo czekali na jego podanie do napastników, niestety Andrius tak sie tym zestresował ze sam musi isc na bramkę ze przestrzelił ok 5m za wysoko i 10 m obok bramki, a strzelał z narożnkia pola karnego). Wiem kazdemu cos tam nie wyjdzie, ale on kompletnie nie stwarza zagroznienia (chyba ze pod naszą bramka).

Co do Bajicia - zgoda ! niech bedzie 4pkt, troszkę tam grał, ale wolnego strzelił najgorzej jak mogł i ten przepychanki w II połowie, osłabiły druzyne, bo wszedł za niego Pietrowski...

TYLKO LECHIA!
24 lutego 2012, 23:00 / piątek
Dzisiejszy mecz pokazał w jakiej czarnej dupie jesteśmy. Gówno mnie obchodzi ta czerwona kartka. My ich powinniśmy pyknąć nawet w ośmiu. Kondycyjnie jesteśmy tragicznie słabi. Po meczu w Krakowie myślałem, że już wszystko będzie dobrze, że okres przygotowawczy został dobrze przepracowany.. niestety, gówno z tego wyszło. ŁKS, trenujący w parku, lesie na hali biegał dużo więcej i mądrzej w dzisiejszym meczu.. to jest po prostu kurwa skandal.

Inna sprawa, co to ma znaczyć, że Janas mówi przed meczem, że ŁKS będzie groźny, bo ma więcej reprezentantów Polski.. KURWA MAĆ! Kiedy oni grali na europejskim poziomie? Teraz nadają się co najwyżej na takie zadupia jak Łódź, a nasz trener pierdoli, że mamy się ich bać, bo ktoś tam kiedyś w kadrze kopał.. ręce opadają.

Kwestię zmian przemilczę. Dawidowski i Pietrowski jak zwykle nic nie wnieśli do drużyny.

Traore jest idiotą i pokazał to dzisiaj.

Szkoda mi wszystkich chłopaków, którzy pojechali za Lechią do Łodzi i zostali uraczeni takim widowiskiem...

Jeszcze wracając do postawy naszych pseudo piłkarzy.. nie oddać ani jednego celnego strzału przez 90 minut? Czy ich tam do reszty popierdoliło? Dlaczego każdy zawsze przełamuje swoją passę na nas? Kim my kurwa jesteśmy?

Jeszcze jedno.. niech mi ktoś kurwa wytłumaczy, po jaką cholerę od 70 minuty graliśmy na czas? No kurwa mać, kompromitujący wynik 0-0, decydująca faza meczu, a nasi odpuścili i czekali na końcowy gwizdek. Co za pseudo gwiazdeczki bez ambicji.

Mam nadzieję, że zostali solidnie zrugani przez naszych pod płotem po meczu..
24 lutego 2012, 23:17 / piątek
Słowa P.Janasa w szatni przed meczem info od jedego zawodników "
Panowie Mecz do wygrania , spokojnie i patrzeć gdzie dogrywamy , łapać ich na kontre "

Osobiście rozjebał mnie ... to pokazuje nieudolność trenera ...

nawet w I lidze Lechii się nie wstydzę ....
24 lutego 2012, 23:20 / piątek
Zremisowaliśmy dwa mecze z najsłabszymi drużynami w lidze i to jeszcze po mega beznadziejnej grze. Ja nie wiem skąd u was ten optymizm skoro u nas nikt nie potrafi zagrać piłki...
24 lutego 2012, 23:23 / piątek
Jak się nie ma co się lubi to się lubi 2pkt. Mecz jaki był każdy widział i pewnie w 11 też by było 0:0 . Miejsce Wilka to jednak lewa defensywa a lewa pomoc to powinien grać Fortepian. No i gołym okiem widać że potrzebny napastnik bo Grzelczak nim nie jest, a z rogów powinien zagrywać Fortepian. Deleu znowu najlepszy i niech tak zostanie. I tylko żal dupe ściska jak się patrzy na grę Zienia bo dokładnie kogoś takiego nam brakuje,praktycznie chłop miał 3 asysty + brama. Teraz wszyscy na Lechię i skupić się na dopingu dla naszych bo to naszej Lechii pomoc jest teraz potrzebna a nie Wiśle!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237