Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

ŁKS - Lechia ( 24.02.2012 18:00 )

strona 6/8

24 lutego 2012, 23:26 / piątek
Nie rozumiem troche pretensji do Traore. Jakby to wpakował i sedzia by nie zauważyl , to by było ok. A tak to dla Was nie jest..

Takiego cwaniastwa własnie Nam brakuje. Patrzcie co było chwile wczesniej, gdyby Wiśnia się przewalił po pociagnieciu z bara -byłby karny.
24 lutego 2012, 23:27 / piątek
Rzadko kiedy tutaj pisze na temat przebiegu meczu, dyspozycji piłkarzy. O tym czy ktoś był słaby a kto inny lepszy. Prawie w ogóle nie oceniam kto jak grał bo zwyczajnie nie chcę mi się rozpisywać a z natury jestem raczej cierpliwy i zdystansowany. Ale przysięgam, żaden piłkarz Lechii nie wkurwił mnie aż tak bardzo jak dzisiaj. Powiem jedno: ANDRUSKIEVICIUS TY IDIOTO JEBANY!!!
Pierwsza żółta kartka: był faul ewidentny. Fakt sędzia mógł podarować sobie bo początek meczu, walka o piłkę. No ale trudno. Sędzia chciał pokazać, że nie toleruje takiej gry i nie będzie pobłażliwy.
Czy w takiej sytuacji ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć JAK MOŻNA BYĆ TAKIM DEBILEM żeby stojąc 7m od sędziego, złapać wybiegającego przeciwnika w pół, przetrzymywać go (czytaj faulować) WIEDZĄC KURWA, ŻE SĘDZIA WSTAWIA KARTKI ZA BYLE GÓWNO!! Powinni go wyjebać w chuj razem z dawidowskim. Co do reszty meczu to 0 strzałów na bramkę mówi za siebie.
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Lechii Gdańsk.
24 lutego 2012, 23:28 / piątek
Dokładnie. To, że Lechia gra obecnie piach i generalnie nie ma podstaw do optymizmu nie znaczy, że mamy się od niej odsunąć i nie przychodzić na mecze. Naszym obowiązkiem jest przyjść na mecz Lechia-Wisła i dopingować z całych sił, a nie się opierdalać, albo siedzieć w domu w kapciach z ciepłą herbatą w ręku i ciastkami w mordzie.

Lechia to my i pokażmy to.
24 lutego 2012, 23:31 / piątek
Bo czarny gra pod siebie, jest bezproduktywny tak samo jak Lukjanovs. Oboje nie potrafią zagrać żadnej prostopadłej piłki ani zrobić wrzutki, którą można zamienić na gola. To jest tylko takie klepanie w środku pola, ja do Ciebie Ty do mnie i tak przez 90 minut. Wiecie dlaczego w tamtym roku Traore dobrze grał? Bo Buval robił mu miejsce... i tyle w tym temacie...
24 lutego 2012, 23:32 / piątek
ludzie co tu duzo gadac gra zenujaca tranfery to samo jedynie co sie nie zmienilo to dobre posadki turnowieckiego i jego pupili i ich pensja co gorsze zaden z tych popaprancow nie ma na tyle honoru aby zrezygnowac a skoro oni maja w glebokim powazaniu Lechie to jak ma byc dobrze w druzynie w ktorej ma najwiecej do powiedzenia najwieksza kaleka dawidowski ktory powinien kury ganiac a nie pilke , jak ma byc dobrze skoro w kazdym meczu jest wpuszczana kolejna padaka pietrowski co wprowadza zamieszanie i zamet , no coz czeka nas smutna i ciezka wiosna o obym sie mylil ale i spadek do I ligi
szacun dla tych co byli w Łodzi i musieli ogladac ta zenade
24 lutego 2012, 23:34 / piątek
1945 Nie kim my kurwa jesteśmy, tylko czym są nasze wkłady i nasi najemnicy. Sorry, ale od iluś już lat kibicowanie klubowi, a utożsamianie się z przepłaconymi leniami bez ambicji to dwie różne rzeczy. Niestety ale obecnie to my jesteśmy najmniej charakterną drużyną w lidze. Mówiąc szczerze to kogo w tej lidze łatwiej puknąć nisz Lechię? Zagłębie w meczu z Wisłą zapierdalało aż miło. Myślałem, że Widzew jest słabszy, ale podobno polowa drużyny była zatruta, paru zawodników się odwodniło, więc się z ich oceną jeszcze się wstrzymam. Cracovia grała piach, ale wroci Suworow, do tego chyba maja lepszy od nas terminarz. Łks żeby nie Pawłowski z 2 nas puknął, a z meczu na mecz moga być lepsi.
To nawet nie jest wina piłkarzyków, że ktoś im chce płacić za takie gówno. Kurwa przecież każdy wie, ze taki Pietrowski jest bez talentu i bez charakteru, ale juz u 3 trenera łapie sie do 18, a nawet wchodzi na boisko - JA TEGO NIE ROZUMIEM.

Ktoś wyżej pisał, że jesteśmy kibicami Lechii, wiec nie mamy płakać. Tu nikt nie płacze, po prostu brak jest zgody na bycie dymanym. Źle by było gdyby na forum po takim meczu nie było wkurwu. Wkurw musi być, bo w Lechii nie może być zgody na parodię. Obecnie piłkarsko w lidze Lechia nic nie znaczy i taka jest prawda.
24 lutego 2012, 23:38 / piątek
poziom meczu - T R A G E D I A
a ten przyglup traore wyglada jak jeden z Gremlinow
kurwa te człekokształtne to jednak glupie są...
24 lutego 2012, 23:41 / piątek
Mnie chyba najbardziej wkurwił fakt, że on się jeszcze cieszył z tej zdobytej kartki, kompletnie tego nie czaje...
24 lutego 2012, 23:43 / piątek
Nie pamiętacie jak ten debil się wykartkował przed meczem z Legią? Coś mu się nie chce grać w tych meczach z silniejszymi rywalami..
24 lutego 2012, 23:49 / piątek
mysle ze on nie kalkuluje z kim gramy nastepny mecz i czy warto sie wykartkowac zeby odpoczac...
to jest typ człekoształtnego zyjacego w innej czasoprzestrzeni
ale nie filozofujmy...
zjebany wieczor i tyle
25 lutego 2012, 00:01 / sobota
To ja tez cos napisze odnosnie meczu, chodz stosunkowo rzadko to robie.
Gra obu zespolow to naprawde tragedia Panowie, no bez jaj to byl antyfutbol.
Jest mi troche szkoda czasami ze nasza pilka wyglada tak a nie inaczej ale coz, gowno dasz gowno masz. Zarzad nie potrafi nic zrobic by zakontraktowac konkretnych pilkarzy a ktos pilke kopac musi wiec robia z siebie gwiazdy prezentujac nam to co dzisiaj widzielismy. Mamy takie bagno, z pasami bylo jakies zaangazowanie, dzis duzo mniej moim zdaniem.
Sedzia pojeb, jak wszyscy sedziowie zreszta ...

Aha hahaha, nadal bluzgam na kafara zjeba za wyrzucenie charyzmatycznych zawodnikow bo mu nie pasowali, dzis zieniu i caly ruch pokazal jak sie ambitnie bez gwiazd gra...
25 lutego 2012, 00:11 / sobota
Wolałem oglądać Lechie w 2 lidze za Kubickiego niż w ten zbiór kaleków w ekstraklasie. Dajmy pograć młodym i szykujmy się na drugą ligę.
25 lutego 2012, 00:22 / sobota
czarny by po tym cwaniactwie bramke wpakował to by bylo cacy a tak jazda po nim bo zagrał słaby mecz ehh cieszmy sie z remisu po tragicznej grze w 10
25 lutego 2012, 00:29 / sobota
Zapomniałbym... Andriuškevičius i Dawid niech idą do końca kontraktu biegać po plaży!!
25 lutego 2012, 00:31 / sobota
Tragiczna to byla pierwsza polowa, w drugiej biorac pod uwage gre w 10 i koniecznosc obrony remisu to bylo ok. LKS mial w zasadzie 2 sytuacje i to tyle. Juz od kilku miesiecy pisalem ze Andrius to najwieksze drewno jakie gra w Lechii ale Janas o tym widac nie wiedzial. Nie ogladal zadnych meczow z rundy jesiennej. Jego wypowiedz pomeczowa jest bezsensowna, on boi sie zmienic slabego pilkarza w pierwszej polowie bo co? Andrius w przerwie zajebie mu w ryja?
Jedyny plus ze grajac w 10 i dodatkowo z Pietrowskim nie stracilismy gola. Najlepszy Pawlowski i Deleu i mimo wszystko niezle Surma i Kozans.
25 lutego 2012, 00:36 / sobota
a ja swoje... janas won, nic z tego dobrego nie będzie, a swoją drogą kuchar też..mecz tragedia za najgorszych dni Kafara tak nie graliśmy....
25 lutego 2012, 01:20 / sobota
Debile, którzy zwalają winę za remis na Traore niech się ogarną.
25 lutego 2012, 08:10 / sobota
Na chuj Lechia grzala sie w cieplej Turcji, trzzeba bylo jechac na Alaske albo do Rosji.. Rocky Balboa wiedzial co dobre! Szkoda kasy na te patalachy, z gowna kanapki nie zrobisz !
25 lutego 2012, 08:18 / sobota
Cygnus napisał: " . . . Janas - kto mu wmówił ze ten litewski sabotażysta jest lepszy na lewej obronie od Wilka, a Wilk jest na pomocy lepszy od Wani?, . . . "

o żenującym poziomie litwina nie świadzą wczorajsze kartki,
ale to że po prostu nie umie grać w piłkę,
o tym że to paralita a nie piłkarz pisałem od jego pierwszego meczu w Lechii,
dobrze że spadł z boiska, kazde jego na nim przebywanie jest wsadzaniem na minę lewego pomocnika, z nim się nie da grać, jego drużyna w graniu piłkę powinna pomijać bo nigdy nic dobrego z niego nie wynikło, wręcz przeciwnie,
nigdy lewa nie funkcjonuje jak z tyłu gra paralita,

to, pozbycie sie lewej strony wstawieniem parality,
oraz samopozbycie się Wani i Fortepiana spowodowało że to co tydzień temu wyglądało bardzo przyzwoicie, wczoraj zostało rozwalone

ps. Janicki słaby aż w oczy szczypie
25 lutego 2012, 10:03 / sobota
"Wolałem oglądać Lechie w 2 lidze za Kubickiego niż w ten zbiór kaleków w ekstraklasie. Dajmy pograć młodym i szykujmy się na drugą ligę." święta racja !!!!
25 lutego 2012, 10:36 / sobota
ta litewska kurwa powinna wracać do wilna na stopa bo dla szmaty nie powinno być już miejsca w Gdańsku
25 lutego 2012, 10:45 / sobota
Co wy robicie wy nasza Lechię hańbicie !
LGŻ
25 lutego 2012, 10:46 / sobota
Ale co wy chcecie od nich!!!

Cytat D. Gładys ( po meczu podszedl do plotu)

"Przeciez oni grali prawie caly mecz w 10 co wy chcecie od nich"

Darek nie dostosowuj sie do poziomu tych paralitykow i nie usprawiedliwiaj tego co oni robia na boisku. TO JEST KOMPLETNE DNO!!! Co niektorzy powinni dostac po pyskach to by im sie zachcialo grac.

ŁKS zbitek pilkarzykow z lapanki, nie zgranych bez zadnych obozow przygotowawczych cwiczacy na hali i kurwa prezentujacy ten sam poziom paralityctwa co nasze kurwa gwiazdeczki trenujace na obozie w Turcji ktorym tak teskno do rodziny ze problemem bylo zostac tydzien dłuzej.

Ten zespol to tylko wklady, wklady ktore odpierdalaja panszczyzne im szybciej to sie skonczy tym lepiej!!!

PS. Pietrowski!!! CO??? Kwadratowa!!!!!!!!!!
25 lutego 2012, 10:51 / sobota
jeszcze mam kaca po wyjeździe pijackiego i moralnego jak można tak grać ????szkoda że grożą nam derby :( jak można tak bezsensu faulować szczęście że mamy chociaż 1 punkt jak nie z sraxą i Łks to kto ?
25 lutego 2012, 10:55 / sobota
Gramy o 3 punkty a ten wpuszcza Pietrowskiego. Janasa chyba ostro popierdzieliło jeśli myślał, że ta dupa będzie lekiem na rozruszanie naszych w ofensywie.

Pietrowski jest takim fenomenem, że niedługo będzie miał swój reportaż w "Galileo" na TV4.
25 lutego 2012, 10:58 / sobota
Ten zarząd naprawde jest aż tak tępy ?
odnośnik
Link do zdjecia, Wania jako jedyny grał bez herbu na koszulce.
25 lutego 2012, 11:01 / sobota
Moze Pietrowski postawil flaszke Janasowi ?
25 lutego 2012, 11:04 / sobota
ciekawe czy dzisiaj będzie popijawa z Jonaszem w Sopocie
Każdego z nich powinno się zakuć w dyby na Długiej i napierdalać kijem po dupie na oczach całego miasta; na końcu Pietrowski Dawidowski z resztą kółka adoracji napierdalali by rimjoba osranym menelom.
25 lutego 2012, 12:10 / sobota
Z perspektywy trybun:

Na zdecydowany minus: Grzelczak, Kozans, Wilk, Traore
Na plus: Pawłowski (ale to już norma), Deleu, Bajic i Surma (szkoda, że nic nie daje w ofensywie...)

Do wypierdolenia: Litwin, Dawid, Pietrowski vel Kwadratowa

Jeżeli nie wygrywamy z dwoma najsłabszymi drużynami w lidze, to z kim mamy wygrać, żeby się utrzymać?
25 lutego 2012, 12:32 / sobota
Punkt z ŁKS-em okaże się zapewne i tak olbrzymią okazją do świętowania dla naszych gwiazdeczek na czele z pupilem "Kwadratowa" znanym również w innych kręgach jako "Wyborowa". Ale czego się spodziewać po pajacu, który nie kryje się i mówi wprost "Piłem, piję i będę pił".
Kopacze to czytają, więc dla nich jedno proste zdanie: MACIE BIEGAĆ I SIĘ STARAĆ, W LECHII MACIE ZAPIERDALAĆ!

Zero woli walki, zero zaangażowania, zero determinacji, taką Lechię widzimy od dawna. Mamy młodych, na pewno gorzej nie zagrają niż taki Dawidowski, czy Pietrowski, a przynajmniej będą gryźć trawę.
25 lutego 2012, 12:40 / sobota
z całego meczu na wielki plus jest zachowanie Pawlowskiego. Gosc rocznik 93 a startuje z morda do kazego, czy Saganowski czy Buzała ten odrazu potrafi sie postawic. Pewnie wielu sie teraz naraze ale np taki Wisniewski (choc dobry) to przy byle kontakcie juz lezy lub wymusza faul. Graja w 10, przewazaja i brakuje mi takiej walki, szybkiego rozpoczynania akcji i jakiejs takiej zawzietosci. Zeby oni te zolte i czerwone kartki dostawali za ostra gre, ze walke ale oni dostawali je ze frajerskie faule, za bawienie sie w maradone i za dyskusje. Czasami odnosze wrazenie ze gdyby na boisku byli Cetnarowicz, Buzała, Rybski, Rogalski, Bąk itd to by tam w Lodzi bylo pozamiatane.
25 lutego 2012, 12:40 / sobota
Tego kurwa nie można tak zostawić ! To jest jakaś tragifarsa, wobec której nie można zostać obojętnym !!! Graliśmy z półamatorami grającymi za czapkę gruszek, trenującymi na trawnikach, szkolnych salach gimnastycznych, dla których woda pod prysznicem to luksus. Tymczasem nasze "gwiazdy" opływające we wszelkie możliwe luksusy świata doczesnego, nie oddają żadnego celnego strzału na bramkę !!! Niech mi Janas nie pierdoli, że z jednego pkt, należy się cieszyć, bo to go dyskredytuje w oczach kibiców. Od początku meczu graliśmy "piach" i zejście Andrusa nic w tej kwestii nie zmieniło. Zarządowi za "transfery" należy się Karny Kutas. Taki Łobodziński prosto z fotela przed telewizora, był 2 razy lepszy niż te wszystkie Grzelczaki, Wilki od patrzenia, na których aż zęby bolą.
25 lutego 2012, 12:42 / sobota
Mega kompromitacja, wymęczony punkt w Łodzi. Łobodziński, który rok w piłkę nie grał ośmieszał niejednokrotnie naszych graczy, gdyby ŁKS miał lepszych napastników, to byśmy przegrali. Nie dość, że gramy padakę, to jeszcze chyba nasi piłkarze są najmniej charakterni z całej ligi, tutaj potrzebna jest całkowita rewolucja, a nie kosmetyczne zmiany. Ta liga nam się nie należy, cytując klasyka. Jeśli się utrzymamy, to tylko dlatego, że będą jeszcze gorsze drużyny.

PS. A Dawidowskiego specjalnie wpuszczają na minutę, żeby wyrobił limit meczów i przedłużył automatycznie kontrakt.
25 lutego 2012, 12:44 / sobota
Nie mówiąc już o Iwańskim z którym Lechia rozmawiała i oczywiście się nie dogadali. W ŁKS potrzebowali jednego dnia aby się z nim porozumieć. To ja się pytam do kurwy nędzy kto tu nie ma kasy? ŁKS czy Lechia?
25 lutego 2012, 12:45 / sobota
chuj, nie przegralismy juz 2 meczu z rzedu ... jest sukces ;)
25 lutego 2012, 12:53 / sobota
" Wszedłem na samą końcówkę i nie miałem w zasadzie żadnej okazji bramkowej. Co z tego, że to mój dwusetny mecz w lidze, skoro nie możemy cieszyć się dziś ze zwycięstwa. Jesteśmy zawiedzeni wynikiem, bo pojedynek w Łodzi powinniśmy wygrać"

remisu upatruje w tych slowach. Nalezalo go wpuscic wczesniej a na pewno by mial wykorzystana okazje strzelecka ;))
25 lutego 2012, 13:05 / sobota
A przypadkiem Dawid nie zostal w Lodzi ? Bo slyszalem ze kocha to miasto...
25 lutego 2012, 13:09 / sobota
Wiele się słyszało o opiece psychologa nad zawodnikami. Jak widać nie działa. Chyba potrzebny jest psychiatra... Marco pukający się w czoło, kiedy sam faulował, Razack zadowolony z żółtej kartki, Andrius, który łapie drugą żółtą już w 1. połowie. Inna sprawa, to już dla jakiegoś trenera trampkarzy - nauka dośrodkowywania. Ile razy nasi próbowali dośrodkować, a ile razy im się udało? U nas celnie dośrodkować potrafi tylko Nowak i Fortepian. Acha za pomniałem o Poźniaku....
25 lutego 2012, 13:30 / sobota
limit zaufania został już wyczerpany przez ten cały zarząd i śmiesznego właściciela i czas to pokazać na najbliższym meczu ich działania albo ich brak to już przekracza wszystkie granice przyzwoitości do póki ta klika będzie siedziała to nic się nie zmieni, wkłady w koszulki czyli kwadratowa , dawid zamiast grac powinni grabić murawę i linie malować tylko do tego się nadają
25 lutego 2012, 13:38 / sobota
jaki to kontrakt ma Dawidowski, że o jego przedłużeniu decyduje liczba rozegranych meczy?
25 lutego 2012, 13:54 / sobota
Tu bardziej chodzi o to zeby utrzymac miano zakladu pracy chornionej ;)
25 lutego 2012, 14:05 / sobota
"...zapomniałem o Poźniaku ", powiem szczerze ze po przeczytaniu tego zdania i mnie olsniło! Tak! Kurwa, mamy takiego gracza! Kamil "milion" Poźniak! Obok Sazankowa najlepszy transfer naszego byłego dyrektoro-trenera, za którym to co niektórzy juz płaczą. A jak widzę co robi Zieńczuk w Ruchu to....

Wracajac jednak do meczu z ŁKSem. Napisałem wyzej ze najlepszym graczem grającym dla łodzkiej drużyny był Andriuscievicius i dalej tak twierdzę, jednak można też zauwazyć ze na tle naszych gwiazd, świetnie prezentowali sie też Łobodziński i (mimo ze krótko zagrał) Bonin. Zważywszy ze powszechnie wiadomo o kłopotach finansowych łodzian, można założyc ze chłopaki grają za drobne na paliwo i chyba byli w zasiegu Kuchara60mb.
Dlaczego wiec tak sie nie stało?
Można było przeczytać o tym ze nie możemy ryzykować i brac graczy po przerwach/kontuzjach itd., dlatego wiec wzielismy zawodników, którzy sa ogrywani przez "Szrot Świerszcza". O czym to świadczy?
Albo tzw komitet kompromitacyjny upsss transferowy to grupa osób kompletnie nie rozumiejący o co w tym biznesie chodzi, albo mamy mniej pieniedzy niż ŁKS.

TYLKO LECHIA!
25 lutego 2012, 14:20 / sobota
priorytetem dla nas powinno być w tym momencie przedłużenie kontraktu z Tomkiem Dawidowskim
25 lutego 2012, 14:32 / sobota
Po ludzku boję się zaglądać na forum bo hu,,,,, mie strzela . Właśnie Podbeskidzie sobie idzie co prawda 1 połowa.A nasi byli zawodnicy których się pozbył kafar grają sobie jak należy.Nie ma co wymieniać bo za wiele.
25 lutego 2012, 15:11 / sobota
A mr 1 mln Pozniak to jeszcze figuruje u nas na liscie plac ?
25 lutego 2012, 15:13 / sobota
Wedlug mnie to tak, ŁKS ma więcej pieniędzy niż my. Gdyby wszystko zliczyć do kupy na pewno nie mają długu w wysokości 12 mln złoty. Jeżeli się myle to niech ktos mnie wyprowadzi z bledu.
25 lutego 2012, 15:54 / sobota
A wiesz że o tym nie pomyślałem ;) Oni na gruz arenie robią lepszą robotę niż my na Super stadionie ... co tu można spierdolić jeszcze co ? Adamowicz jednak to przewidział...
25 lutego 2012, 16:18 / sobota
Znalazłem jeden pozytyw wczorajszego meczu. Chłopaki kondycyjnie wytrzymali i biegali za 11. Nawet Wiśniewski chociaż już pod koniec potykal sie o własne nogi ale ambicji mu niew brakło. W przeciwnieństwie do tego wielkiego patałacha Grzelczaka, który nie wygrał ani jednej główki... żal było patrzeć jak tam sobie dreptał
25 lutego 2012, 16:26 / sobota
Obawiam sie ze na tle ŁKS to by nawet reprezentacja żużlowców dobrze wypadła kondycyjnie. Choc nasze przygotowanie fizyczne tez jest calkiem ok.
25 lutego 2012, 16:36 / sobota
Lechia II Gdańsk w meczu sparingowym pokonała w Malborku Pomezanię 5:0. Formą strzelecką błysnął Adam Duda, który zdobył 4 bramki, a przy piątej asystował.
to po jaki chuj tego dawidowskiego wpuszcza
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.259