Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

ŁKS - Lechia ( 24.02.2012 18:00 )

strona 7/8

25 lutego 2012, 16:40 / sobota
Wiśnia akurat miał inną motywację do biegania, bo kto nie chce mieć zrobionej kołyski po strzelonej bramce :)
25 lutego 2012, 21:43 / sobota
I na kiego ch..a jakieś zgrupowania w Turcji,sparingi,,testy wydolnościowe,hotele,sztaby szkoleniowe itd itp.Proszę bardzo.Ile kasy na to poszło.A jaka była różnica między naszymi grajkami a łks?Przecież tamci tylko dwa razy zagrali przed ligą na boisku z normalną murawą.W kraju!!Aż żal na to patrzeć.0 celnych strzałów na bramkę.Który to już mecz taki z kolei?Masakra.
25 lutego 2012, 22:37 / sobota
Duda strzela 4 bramki i zgłasza gotowość do występów w ekstraklasie. Jeśli już mają być męczarnie jak przez cały ten sezon to przynajmniej chcę oglądać na boisku młodych perspektywicznych chłopaków. Janas czas na zmiany w składzie!!!
25 lutego 2012, 23:31 / sobota
Wkurza mnie jak widzę jak młody wychowanek (czyt. Duda) stara się pokazać swoją wartość i nie dostaje szansy, a taki Pietrowski (który myśli że miejsce w 18 dla niego to norma) nic nie pokazuje ... wiem, że Duduś też lubi sobie się zabawić ... fajnie, ale w porównaniu do pana Pietrowskiego widzi umiar i utrzymuje się na nogach !!!

Pietrowski to dno ... nie poznaje tego chłopaka, jeszcze do niedawna był to pracowity i ułożony chłopak, a teraz widzę jak się stacza na dno (alkohol, nieletnie dziewczynki, koledzy i koleżanki, którzy lecą na kase) ... szkoda!
26 lutego 2012, 10:40 / niedziela
Pytanie do wyjazdowiczow . Jak przebiegała rozomowa z Gładysiem przy płocie ? Tlumaczyl zawodnikow z chujowego grania czy co?
26 lutego 2012, 11:15 / niedziela
"Co wy od nich chcecie, przeciez przez wiekszosc meczu grali w 10" - czy cos w tym stylu.

Niech sie wypowie ktos kto stal blizej plotu.
26 lutego 2012, 11:20 / niedziela
Dobrze by było jakby ktoś odp na pyt zadane przez Barniego !!

Co do wyrażenia Swoich opinii zawodnikom po meczu - jak najbardziej za !!
Może kurwa coś Im uderzy do tego łba
26 lutego 2012, 11:40 / niedziela
Barniu tutaj Ci odpowiadam: Gładyś podszedł do płotu,zaczął coś tam nam klaskać,i powiedział że mamy kurwa trzymać się razem czy jakoś tak. Na co mu odpowiedzieliśmy żeby nie bronił tych pajacyków,bo chuja grali,on na to że grali w dziesiątkę,gość za mną dał konkretną ripostę i powiedział do Gładysia ,,CZY TO KURWA NASZA WINA ŻE GRALIŚCIE W 10tkę" wtedy zamilkł,spuścił głowę i słuchał dalej. Temat pietrowskiego odpuszczam bo szkoda gadać na frajera,chłopaczek nadaję się na budowę cegły nosić,albo taczką jeździć a nie grać w piłkę na poziomie ekstraklasy,podobnie janicki,dawidowski,kożans. Jak moja wypowiedź nie trzyma sie kupy,to sory,ale iszę to na takim wkurwie,że lepiej nie mówić.

ps,CHCĘ DUDĘ ZA DAWIDOWSKIEGO!!!!!!!!!
26 lutego 2012, 11:50 / niedziela
Swoją drogą mam pytanie do kogoś z Lwów,kiedy jest spotkanie z zarządem?
26 lutego 2012, 11:58 / niedziela
No ja zadalem to pytanie juz 3 razy. Do dzisiaj odpowiedzi nie ma.
26 lutego 2012, 12:06 / niedziela
Pewnie te zarzad szuka sobie dupochronu i nie chce sie spotykac z kibuicami. A tak zapewniali ze chca cyklicznych spotkan druzyny i dzialaczy z kibicami!!!
26 lutego 2012, 13:30 / niedziela
1 marca jest prezentacja, na niej pewnie bedzie troche nerwowo.
26 lutego 2012, 13:40 / niedziela
Wyjebac polowe tych nieudacznikow i do konca sezonu grac mloda ekstraklasa... troche doswiadczenia zdobeda co zaowocuje w walce o awans za rok.

Z takimi ludzmi jak Dawidowski, Pietrowski czy Janicki to my sie zesramy a nie cos osiagniemy. A teraz prosze aby fajterzy, koledzy wymienionych up zaczeli mnie jechac.. moze za wchodzenie w dupe postawia wam kolejke :)
26 lutego 2012, 14:05 / niedziela
Czas walki

Sam nie trawie piłkarzy typu: Małkowski, Pietrowski, Dawidowski czy Lukjanovs i generalnie zgadzam się z Twoja opinią ale jeśli chodzi o Janickiego to bym się wstrzymał. Chłopak na prawdę ma talent i umiejętności, poza tym ma dopiero 20 lat i autentycznie wole jego w składzie niż już np. 30-letniego Bąka. Trzeba dawać mu szanse mimo wszystko i oceniać go trochę łagodniej gdyż asy typu Deleu czy Andrus nie są od niego lepsi i trudno się pokazać jak cała nasza drużyna w defensywie gra piach.
26 lutego 2012, 14:15 / niedziela
Przede wszystkim Janicki ze względu na wiek będzie tak czy inaczej popełniał dużo jeszcze błędów, a pracy na treningach odmówić mu trudno. Taka to już specyfika pozycji że im stoper starszy tym lepszy.
26 lutego 2012, 15:17 / niedziela
Dreczyciel a gdzie i o ktorej jest prezentacja?
26 lutego 2012, 15:19 / niedziela
Przede wszystkim dac szanse mlodym, min. Dudzie!!! Gorzej niz jest teraz, nie bedzie.
26 lutego 2012, 15:22 / niedziela
Proponuje zrobić na meczu z Wisła napis
Janas daj szanse młodym min Dudzie !! :)
26 lutego 2012, 15:29 / niedziela
Ja proponuje napis WON Z DAWIDEM. I WTEDY I DUDA DOSTANIE SZANSE!!
26 lutego 2012, 15:30 / niedziela
01MS wiem, że jest 1 marca w Leclercu na przymorzu, ale godziny nie pamietam. Co chwile w radiu o tym gadaja
26 lutego 2012, 15:36 / niedziela
No ale z tym leclerkiem to chyba sobie zartujesz?:) To nie było lepszego miejsca. W przyszłym roku bedzie w biedronce.
26 lutego 2012, 16:15 / niedziela
W biedronce w przejazdowie...
26 lutego 2012, 16:54 / niedziela
no jesli dobrze słyszałem, to mówili o Leclerku;)
26 lutego 2012, 17:07 / niedziela
to może w Galerii Bałtyckiej zrobią - Boldi będzie miał blisko ;)
26 lutego 2012, 17:51 / niedziela
spotkanie z zarzondem... hahahahahhhaaahhhha. w cuda wierzycie. zarząd chce waszej kasy a spotkania ma gdzieś.
26 lutego 2012, 20:33 / niedziela
Moze juz ktos pisal. Janas po meczu mial powiedziec - mniej wiecej - celem bylo szybkie strzelenie gola, ale czerwona kartka nam w tym przeszkodzila. Czy on oszalal? Szybka bramka - to wg niego np II polowa? Parafrazujac: idiotyczna mina do zlej gry :( Zenada...
26 lutego 2012, 21:10 / niedziela
odnośnik

W piątek się nie udało, w sobotę Tomasz się bardziej postara o karteczkę.
26 lutego 2012, 21:27 / niedziela
Za takie pierdolenie i odpierdalanie pańszczyzny powinien w pizdu do rezerw być wyjebany i to natychmiast. A jak nie to do żydzewa niech wypierdala Gwiazda Dawida !
Kurwa czy ktoś w tym klubie ogarnia jeszcze ten syf ?
26 lutego 2012, 21:27 / niedziela
Co to kurwa jest? To jest profesjonalista? Za takie teksty powinien być wywalony do "klubu tzw. kokosa" i jeszcze jakaś kara finansowa, ale nasze kółeczko wzajemnej adoracji kocha Dawida i uznaję go za "Boga"..
26 lutego 2012, 21:34 / niedziela
O KUWRA,(tak naprawdę na te słowa komentarz jest zbędny!!! To co ten leszcz powiedział,to go dyskwalifikuje całkowice ze wszystkiego,nie wiem co napisać,ale widać co się dzieje w klubie!!! Swoją drogą młyn niech przyszykują jakieś konkretne przyśpiewki na mecz z Wisła,i najlepiej cały mecz jechać im tak żeby wypierdalali jak najszybciej,razem z zarządem!
26 lutego 2012, 21:52 / niedziela
Mam nadzieję, że na meczu z Wisłą Dawidowski będzie odpowiednio przez nas pozdrowiony.
26 lutego 2012, 21:57 / niedziela
to zostalo nagrane w lodzi? Ja pierdole... po wymianie koszulek taka akcja... jestes zerem ty kurwo.
26 lutego 2012, 22:00 / niedziela
Dawidowski już całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością
:/
26 lutego 2012, 22:01 / niedziela
Tak to zabrzmiało jakby Dawid tylko czekał na te kartki co by załapać kolejną pauzę w lidze i nie musieć się "spocić" w kolejnym spotkaniu... W sumie co się dziwić, dostawał taką kasę przez tyle czasu w Wiśle za nic nie robienie to i humor na koniec kariery dopisuje.
26 lutego 2012, 22:24 / niedziela
nie potrzeba nam takich zawodników w Lechii. Dawidowski out!!!
26 lutego 2012, 22:30 / niedziela
jeżeli kafarski miał sektorówke na młynie żeby go wyjebać, to za to co odpierdolił i odpierdala dawidowski to on powinien mieć sektorówke na cały stadion z wielkim transparentem WYPIERDALAJ !
26 lutego 2012, 22:31 / niedziela
Nie przepadam za Dawidowskim ale tutaj chlopaki sobie jaja robia zartuja wszyscy wiemy ze w luznych gadkach rozne czasem sie glupoty wygaduje,takze wyluzujcie ja nie lubie Dawidowskiego poniewaz nie potrafi pilki kopnac
26 lutego 2012, 22:34 / niedziela
Za takie zachowanie musi być ODPOWIEDNIA reakcja kibiców. To już jest przegięcie.
26 lutego 2012, 22:36 / niedziela
mati6901, byłeś w Łodzi ?
26 lutego 2012, 22:39 / niedziela
Oni sobie jaja mogli robić,po prostu luźna rozmowa między kolegami!!Ale wkurza coś takiego,że jesli to było przed meczem to powinni być na takim wkurwieniu i nastawieniu aby ich zabic na tym boisku,a nie gadać i się smiać!!
Jesli to było po meczu to najgorsze jest to,że nasze gwiazdy się tym nie przejmują,że spuszczą Lechię do 1ligi!!Muszą jakoś się utożsamiać z Lechią,tym bardziej,że zagrali piach to przydałaby sie chwila refleksji i spuszczzenia głowy i powiedzenia :Kurwa Panowie musimy zapierdalać bo kibice jeżdzą za nami,bo taki klub nie może spaść i My jako piłkarze musimy pokazac,że potrafimy grac w piłkę:/
Ale Dawidwoski woli iśc do kasyna,inni an imprezę itd.
Jakbymy wygrali ten mecz to niech się smieją i szampoany otwierają ale nie po takim czymś jak to coś co zagralismy z ŁKSem...
Biora za to co niby robią dużeee pieniądze,a myślę że kilku junirów bardziej by zasuwało za 25% tego;)
26 lutego 2012, 22:42 / niedziela
Co za kurwa jebana.
Czowiek zapierdala na te mecze, wkurwia się na maxa na wyniki, odchodzi od zmysłów, dopinguje a ta menda powie se z uśmiechem "w sumie 500 minut i 8 kartek hahahaha"
Odechciewa się wszystkiego już.
To jest kurwa rynsztok. Nie chceę tej kurwy widzieć na oczy. Nie chcę żeby strzelał gole dla Lechii.
26 lutego 2012, 22:45 / niedziela
Nazwa. Gola to on dla naszego klubu raczej nie strzeli. Chyba ze do włąsnej bramki. O to sie nie musisz martwic. 2 LATA BEZ GOLA.
26 lutego 2012, 22:46 / niedziela
A gdzie są obrońcy tego błazna po akcji z koszulką ? Wyjebać go w pizdu, ale nie do rezerw czy ME bo tam tylko zepsuje chłopaków.
26 lutego 2012, 22:46 / niedziela
mati6901, i Serwus,weźcie się też nie kompromitujcie tego typu wypowiedziami,nie byliście w Łodzi i tyle,dawidowski jak podchodził do płotu,to jako pierwszy zawrócił,i spojrzał takim pobłażliwym wzrokiem na nas... To już nawet nie jest śmieszne,a Wy tu swoje teorie,że luźne gadki,(śmiech na sali).
26 lutego 2012, 22:52 / niedziela
Emigrant przeczytaj sobie jeszcze raz na spokojnie to co napisałem i może zobaczysz jakie aspekty tej rozmowy i ogólnego zachowania Dawidoskiwgo(z resztą nie tylko jego) tam napisałem:) nie byłem w Łodzi i nie bronię go ale nie wmówisz mi że Ty np. z kolegami nie robisz sobie jakiś jaj i nie powiesz czegoś co mogłoby wkurzyć np. twojego szefa:)
Dla mnie człowiek skończony ale nie dla tego że powiedział że ma 8kartek w sezonie tylko dlatego jakie ma podejście gdy pali się Nam grunt pod nogami,powinni 25h na dobe myśleć co zrobić aby się utrzymać i za takie pieniądze jakie dostają po prostu na nie zasłużyć!!!
26 lutego 2012, 23:11 / niedziela
FCLG: "Tak to zabrzmiało jakby Dawid tylko czekał na te kartki co by załapać kolejną pauzę w lidze i nie musieć się "spocić" w kolejnym spotkaniu..."

A bo tylko Dawidowski? Traore i Andrus myślisz, że dlaczego kartki zlapali? Im się po prostu nie chce grać, mają wyjebane. Ważne, aby jak najmniejszym kosztem zgarnąć jeszcze kase za ten sezon. Oni wiedzą, że po sezonie odejdą, a czy Lechia spadnie, czy nie to im wisi. Pewnie niektórym to nawet na rękę.
26 lutego 2012, 23:34 / niedziela
Serwus wez Ty zejdz na ziemie czlowieku. Po pierwsze gdybys Ty wyjebal z takim tekstem zeby wkurzyc szefa to on by parsknal smiechem i wypierdolil Cie z roboty i by sie smial jak nie mozesz znalezc pracy co bedzie norma w przypadku Dawidowskiego. Po drugie trzeba byc przyglupem zeby cos takiego powiedziec przy jakiejkolwiek kamerze, po trzecie gosc jak dobrze zauwazyl spedzil 500 minut i dostal 8 kartek czyli jest boiskowym KRETYNEM i pilkarskim zerem. Staram sie nie wyzywac naszych pilkarzy ale ludzie placa ciezkie pieniadze zeby za nimi podrozowac a oni podchodza do tego meczu jak do ruchania taniej dziwki.

Prosze sprobuj powiedziec cos takiego do kamery zeby wkurwic szefa ;)
26 lutego 2012, 23:54 / niedziela
Hime zgodzę się z Tobą,że albo chcesz pracowac albo wypierdalaj tzn.graj i walcz albo nie jestes potrzebny-TO WŁAŚNIE PRÓBUJE NAPISAĆ ŻE DENERWUJE JEGO PODEJŚCIE W OBECNEJ SYTUACJI!!bo jak Lechia byłaby na 3-4miejscu a Dawid miałby 7-8 bramek i te 8kartek ale wynikały by z walki i oddania serca to mało który kibic miałby pretensje za te słowa!!!Pisałem,że biorą kasę i to ogromną jak na warunki w Polsce bo gdzie Ty normalny człowiek zarobisz 50TYś??a tyle ma Dawid (podawali to w jakimś rankingu czy coś) a gra ,że na meczach to nie chce się spoglądać na płyte boiska!
Co do szefa to chodziło mi o to że czasami każdy z kolegami sobie robi jaja ale gdy jest na to czas i miejsce a w obenej sytuacji chyba nikomu nie jest do smiechu...
Jeszcze po meczu czy przed meczem o 9pkt!!!
26 lutego 2012, 23:56 / niedziela
Jest jeszcze jedna kwestia, wewnętrznych stosunków w zespole. Nic tak w sporcie drużynowym nie wkurwia jak musisz grać w jednym zespole z typem, który ma wyjebane. Pamiętam, że jak jechaliśmy na mecz w juniorach a jakiś kolega przyszedł wczorajszy to od razu był prostowany przez resztę. Kto ma być konkretny jak nie stary wychowanek, któremu powinno zależeć. Co to za zespół, który toleruje chlanie przed meczem takie Pietrowskiego?
Czy jest u Nas w szatni komu zależy, a do tego ma charakter wpłynąć na innych? Jest taki Vukovic, Ljubojla itp. charakterny człowiek?
Nie ma
27 lutego 2012, 00:01 / poniedziałek
dokładnie jedni chodza do kasyna(chyba większośc wie kto) nastepnych można spotkac na różnych imprezach-oni się dokonale bawią,a ludzię wydają kasę,mają zawały i ciągle jest dupa ile można czekać na jakiś sukces!!brakuje tutaj kogoś kto weźmie ich za morde i powie o co tak naprawdę walczą i dla kogo..ale od tego jest trener,któryś z piłkarzy lub po prostu zarząd
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.502