Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

ŁKS - Lechia ( 24.02.2012 18:00 )

strona 8/8

1 2 3 4 5 6 7 8

27 lutego 2012, 00:01 / poniedziałek
Nie ma, bo Kafarski wszystkich wypierdolił.
27 lutego 2012, 00:06 / poniedziałek
Gdyby sie znalazl taki jeden to by w tej szatni dlugo nie pozyl, chyba ze by byl turbo kozakiem, musialby Z Malkowskiego zrobic faceta co po ostatnich zalach wydaje sie trudne, Traore musialby nauczyc liczyc pieniadze ze z tych jednak tysiecy ojro moze corce kupic ten kilogram bananow, Pietrowskiego nauczyc biegac a w sumie i grac to wtedy moze sobie walic driny w kwadratowej, Dawidowskiemu powiedziec ze w pilce trzeba zdobywac gole a nie miec srednia kartka na 40 minut a bramka na mecz to srednia 0,043 czyli to oznacza ze strzela gola co 23 mecze, czyli prawie raz na sezon. Kurwa ile oni uzbierali tych pseudo pilkarzy...
27 lutego 2012, 00:06 / poniedziałek
Przy Lenczyku, Probierzu oraz przy Fornaliku każdy w tej drużynie chodziłby jak w zegarku.

Ja już nie jestem w stanie czytać i ogarniać tych wszystkich chujowych informacji dotyczących naszego klubu. Mi się autentycznie płakać chce...
27 lutego 2012, 00:07 / poniedziałek
ten s...... niema prawa zakladac koszulki tych barw bierze 35tys czystego kontraktu ktory bez problemu dostal od zarzadu kolezenskie uklady cdn gdzie jest reakcja klubu na ten cyrk
27 lutego 2012, 00:10 / poniedziałek
W przerwie letniej pisałem, że kopacze Lechii osiągnęli w ubiegłym sezonie swoje apogeum i w tym sezonie jak nie będzie rzeczywistych wzmocnień to Lechia staczać się będzie po równi pochyłej. Śmieli się niektórzy z Was, że wypisuje głupoty i... niestety miałem rację.Zawodnicy: Dawidowski, Nowak, Surma, powinni grać w ligach już amatorskich lub oldbojów.Wszyscy zachwycali się Traore a ja mówiłem,poczekajmy obrońcy go nie rozgryźli ale w przyszłym sezonie zgaśnie jak świeczka. I tak jest dokładnie. Poza tym nie chce mu się grać a jego cwaniactwo (z meczu z ŁKS) pasuje do Afryki a nie Europy.W 10 czy 12 meczach złapał 8 kartek.Za walkę, nie za głupotę.Gdyby w karomierzu potrącić mu za każdą kartkę połowę poborów może pomyślałby następnym razem. Tego razu nie będzie bo pewnie odejdzie latem i ... krzyżyk na drogę.Lansowanie się i markowanie walki na boisku z brakiem poszanowania barw klubowych-niech spada.A teraz pytanie? Kto jest za tym żeby wrócił Kafarski!! Już słyszę te przekleństwa i wyzwiska pod moim adresem ale co zrobił Ulatowski i teraz Janas ( Ulatowski miał lepszy wynik bo wygrał z Ruchem po samobóju ale zawsze to 3 pkt). Janas też ma szanse na 3 pkt ale grał z 14 i 15 zespołem a Ulatowski z marszu (bez obozu) z Legią, Ruchem i Jagą. Kafarski zrobił błąd, nie sprowadził dobrego napastnika i pozbył się Buziego i Wołąkiewicza.Janas pewnie prochu nie wymyśli i będzie z nim w Lechii tak jak było w Bełchatowie.Szukajmy trenera i .....połowę zespołu.Z Wisłą będzie bardzo ciężko jeszcze gorzej bo przegrali z Koroną.
27 lutego 2012, 00:11 / poniedziałek
Serwus zapomniales dodac ze jezeli chcesz spotkac pilkarza Lechii to predzej spotkasz go w galerii niz na obiektach Lechii, ile to juz razy przeciez bylem na T29 przy roznych okazjach poza meczami i ani razu prawie nie widzialem naszych gwiazd a do galerii chodze niechetnie ale widzialem tam juz prawie cala kadre ;) nie mam nic przeciwko temu ale co to za klub ze pilkarze o godzinie 12 maja juz przerwe czy tam wolne zeby lazic po galerii a na boisku graja piach ?
27 lutego 2012, 00:18 / poniedziałek
Za granicą biorą kase ale cały dzień są na stadionie itrenują,strzały,wolne itd. a u Nas kase biorą i do kasyna,klubów itd.
Co do galerii to Janasa jeszcze nie widziałem ale jego to chyba przy piwku raczej spotkamy:)
teraz może być już tylko lepiej...chyba
27 lutego 2012, 00:22 / poniedziałek
a co dawidowski zrobił z tą koszulką??bo nic o tym nie słyszałem...
27 lutego 2012, 00:25 / poniedziałek
Przed nadchodzącym meczem z Wisłą, przypomniała mi się sytuacja z ostatniego meczu na T29 z Wisłą, kiedy mega po oczach rzucało się zachowanie Sobolowskiego, który darł morde i ustawiał swoją drużynę, sam zawsze pierwszy do walki, ale było widać że od razu by wyczuł jak któryś z kolegów by odpuszczał. Pomijając różnicę piłkarską, moim zdaniem to był jeden z powodów, że skończyło jak się skończyło. Swego czasu w Lechu taką rolę robił m.in. Arboleda, teraz odpuszcza i już wiadomo.
Taką samą robotę odwalał wczoraj w Widzewie jakiś murzyn, środkowy ich pomocnik, który przy stojącym Bruno zapier.. aż miło, jak się skończyło wiadomo.
27 lutego 2012, 08:45 / poniedziałek
Przy rejestracji powinni robić jakiś test na inteligencję. Rejestrować powyżej 70 IQ!
27 lutego 2012, 12:31 / poniedziałek
nie wiem czy wiesz ale taki prog oznaczalby ze statystycznie kazdy moglby sie zarejestrowac, jedynie kilka panstw w afryce by odpadlo ;)
1 2 3 4 5 6 7 8

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229