Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Wisła 3.03.2012

strona 1/7

24 lutego 2012, 22:44 / piątek
Łks za nami, szykujemy się do walki z jeszcze obecnym mistrzem Polski, osobiście niemam złudzeń i 0:3 biorę w ciemno. Czy jest szykowana jakaś oprawa w stylu podziękowaniu zarządowi jak i panu 60 mln ? Białe chusteczki ?
24 lutego 2012, 22:59 / piątek
białe chusteczki?? tutaj trzeba taczek, dla każdego z wielce szanownych jegomościów z zarządu, osobno!
24 lutego 2012, 23:10 / piątek
Dla mnie "oprawa" jak to było z Kafarem, z tym, że zamienić jego mordę na Kuchara:))
24 lutego 2012, 23:16 / piątek
Ja proponuje zrobić mozaikę z kilku mord, między innymi: małkowski, pietrowski, deleu, dawidowski, traore, kuchar
24 lutego 2012, 23:17 / piątek
To jest bardzo ciekawy pomysl, nie wiem czy mozemy cos stracic na odejsciu tego blazna... Tusk i Adamowicz napewno by zadbali o dobro PGE i Lechijki... w tym momencie jest chyba szach na lini miasto vs klub.
24 lutego 2012, 23:43 / piątek
Deleu? Jeden z lepszych w tych dwoch meczach.

Obiektywnie? 1:4.
24 lutego 2012, 23:53 / piątek
Mam w pamięci ostatnie 1,5 sezonu w jego wykonaniu oraz fakt, że nie potrafi się ustawić w obronie i już nigdy się tego nie nauczy. Przyjdą mecze ze Wisła, Śląskiem, Lechem a tym bardziej Legią to wróci do swojej cudownej formy.
25 lutego 2012, 00:03 / sobota
nie no nie wieszajcie psow na Deleu Bracia, gosc wyroznia sie znaczaco na tle reszty...
osobiscie wierze ze mecz z Wisla bedzie latwiejszy niz z lks-em
25 lutego 2012, 00:28 / sobota
Ja już mam wyjebane na ten mecz pod względem piłkarsko. Liczy siętylko że jest mecz przyjaźni i zabawa na trybunach ;)
25 lutego 2012, 00:38 / sobota
po tym co dzis pokazali nasi grajkowie strzelenie przez Lechie honorowej bramki w tym meczu jest szczytem marzeń
25 lutego 2012, 08:48 / sobota
Lechia - Wisła optymistycznie będzie 0:9 chyba że w bramce będzie Pawłowski to może 0:6 sie uda
25 lutego 2012, 09:50 / sobota
Ja i tak mam zakaz ale za to jaka popijawa sie szykuje z Wiślakami jak zawsze pozytywnie:) a co do meczu to z tymi lepszymi lepiej gramy a ze słabymi nie dajemy rady:)
25 lutego 2012, 10:19 / sobota
Dlaczego mój wpis krytykujący tzw. mecze przyjaźni został usuniety??
Czyżby komuna i cenzura wróciły?
25 lutego 2012, 10:32 / sobota
Dlaczego mój wpis krytykujący tzw. mecze przyjaźni został usuniety??
Czyżby komuna i cenzura wróciły?
25 lutego 2012, 10:45 / sobota
nie powinniśmy myśleć w tej chwili o demonstracjach niezadowolenia, chyba że chcemy dołożyć cegiełkę do spadku.
musimy zająć się dopingiem, takim na maksa, pozytywnym, nawet dla Traore (nie mogę patrzeć na niego jak się miota) i Pietrowskiego. Każdy z nich może się przełamie i zostanie zasłużonym w utrzymaniu klubu w T-ME.
no i wtedy, zaraz po utrzymaniu, musimy zademonstrować niezadowolenie i podjąć próbę rozliczenia wszystkich
No i w meczu z Wisłą przyjaźń zostawmy w barach, pubach i przed stadionem, a na stadionie :
A MY SWOJE: LECHIA GDAŃSK
do upadłego, nie jak Traore
25 lutego 2012, 11:30 / sobota
a ja mam przeczucie że wygramy ten mecz :-)
25 lutego 2012, 11:37 / sobota
Tą rundę wiosenna zaczelismy praktycznie tak samo.
Porażki z groclinem i jaga
Remisy z cracovia i Łks

Więc teraz powinnismy 2 mecze wygrać :P
25 lutego 2012, 11:37 / sobota
Misio masz racje. Pokażemy niezadowolenie za 11 kolejek, gdy będziemy na czerwono w tabeli.
25 lutego 2012, 16:21 / sobota
Wygramy,wygramy,wygramy... Wisłe pozdrawiamy!
Naszczęście Lechia to coś więcej a sam mecz jest tylko dodatkiem.
2:1 do przodu!
25 lutego 2012, 16:38 / sobota
Przypominam, że w pierwszym meczu wygraliśmy 1-0. I wyniki były dokładnie identycznie. Najpierw dwie porażki, potem dwa remisy.. czas na zwycięstwo:)
25 lutego 2012, 17:32 / sobota
Chyba czas najwyższy kilka minut dopingu poświęcić dla zarządu, bo tak dalej być nie może. Pozostało 11 kolejek do końca, a patrząc na nasz terminarz to ciężko będzie o te 12 pkt, które powinny zapewnić utrzymanie. Ba! Ciężko będzie nawet o 9 pkt, dlatego trzeba liczyć, że ŁKS i cracovia do końca sezonu nie wygrają więcej meczów od nas, bo to jest jedyna szansa na pozostanie w ekstraklasie.

Co do meczu z Wisłą to typuję gładkie 2:0 dla Wiślaków.
25 lutego 2012, 18:22 / sobota
a pomoże nam ADAM DUDA! nie inaczej! Dawaj go Janas bo wkurw już na tych Dawidów.
25 lutego 2012, 19:40 / sobota
Po co ma grać Duda lepiej niech ogrywa się Dawidowski, Janas mówi że to młody chłopak.
25 lutego 2012, 19:48 / sobota
Nikt nam nie pomoże dopóki nie mamy rozgrywającego. Kto ma podawać do napastników?
25 lutego 2012, 21:32 / sobota
od czego mamy rezerwy? Myśle że,ci młodzi chłopacy nie zagrali by gorzej od takich asów jak Wania.
25 lutego 2012, 22:54 / sobota
Wisła nie bedzie siedzieć na naszym młynie tak?? dostana normalnie sektor gości?? a czy bedzie on jakoś oddzielony tak jak byli by to normalni zwykli goście czy tylko po prostu dostaną swoje sektory bez oddzielenia od Lechi??
25 lutego 2012, 23:30 / sobota
Otóż Damianie. Wiślacy będą trzymany jak bydło w klatce. Tuż przed wejściem na sektor zostaną poddani biczom wodnym (oczywiście zimnym). Następnie przez 90 minut będą trzymani na sektorze niczym niewolnicy w łagrach (bez możliwości zjedzenia czy wypicia czegokolwiek). Wiślaków będzie ochraniać znana wszystkim kibicom firma Taurus oraz całe hordy policji. Na dachu stać będą snajperzy i będą strzelać do każdego kto zapali papierosa. Nad stadionem będą latać trzy helikoptery z antyterrorystami i dwa samoloty myśliwskie, gotowe by w każdej chwili użyć rakiet ziemia-powietrze.

Co do pojemności stadionu. Jak przystało na nasz klub, mamy największy sektor buforowy w Polsce i na meczu z Wisłą trzeba to wszystkim pokazać.

Kurwa, ma ktoś jeszcze jakieś idiotyczne pytania?
25 lutego 2012, 23:34 / sobota
Jasne, lepiej dać szanse zawodnikom, którym wszystko jedno (czyt. Dawidowski, Pietrowski - wychowankowie) ... niż Dudzie, który stara się pokazać, że warto dać mu szansę, który będzie gryzł trawę by pokazać swoją wartość !!
25 lutego 2012, 23:34 / sobota
Kurwa pytam bo np Lechia w Krakowie zamiast siedziec razem z Wisla siedziala w sektorze gosci
25 lutego 2012, 23:36 / sobota
"ma ktoś jeszcze jakieś idiotyczne pytania?"

czy zagra Patryk Małecki ?
25 lutego 2012, 23:44 / sobota
Ja też mam:
Czy to prawda, że Pawłowski to bufon?
25 lutego 2012, 23:46 / sobota
mam nadzieje, że Janas po tych dwóch meczach dokona jakiś roszad i da szanse Dudusiowi ..
26 lutego 2012, 01:55 / niedziela
Oczywiście, że Małecki zagra, chyba na fujarce.
26 lutego 2012, 04:39 / niedziela
"ma ktoś jeszcze jakieś idiotyczne pytania?"

Ja mam. Jakim cudem samoloty mają strzelać rakietami ziemia - powietrze?
26 lutego 2012, 10:13 / niedziela
z płyty lotniska ;)
26 lutego 2012, 11:12 / niedziela
Jak się ogląda mecze Lechii oraz Wisełki to można powiedzieć, że graniczy z cudem każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo gości. Drużyna, która przed chwilą grała w pucharach (odpadła moim zdaniem pechowo, bo była lepsza) nie może po prostu przegrać z prawie najgorszą drużyną w lidze. Chyba, że w Wiśle grałby drugi skład. Wisła skupia się teraz tylko na lidze aby być jak najwyżej i nie ma szans, że odpuści ten mecz albo że nie będzie im się chciało wygrać. Są lepsi w każdej formacji i każdy inny wynik niż co najmniej 1:3 0:3 będzie ogromnym zaskoczeniem...

Nastawiam się zatem na dobra zabawe na trybunach i na przyjacielski wpierdol na murawie :)
26 lutego 2012, 11:16 / niedziela
Lechia II Gdańsk Pomezania 5:0. Duda strzelił 4 bramki, przy piątej asystował...
Jeżeli Janas nie włączy go do składu na Wisłę to osobiscię mu taczkę podstawię!!!
26 lutego 2012, 11:28 / niedziela
eee tam! ja obstawiam 3:0 dla nas
Na 1:0 Andriuscievicius po koronkowej akcji na skrzydle i błyskotliwej wymianie piłki z Pietrowskim
Na 2:0 Dawidowski , dostaje piłke na 16 metrze i jest obrócony tyłem do bramki na plecach Jaeliens i Chavez, Dawid podbijając piłkę mija obu obrońców i strzela miedzy nogami Pareiki
Na 3:0 Tadić - po serii arcygrożnych stałych fragmentów gry, kolejne groźnie dosrodkowanie z rzutu rożnego wykonywanego przez Hajrapetjana, Chorwat kolejny raz wyskakuje ponad obrońcami i tym razem strzela pięknego gola głową. Pareiko rozkłada ręce z bezradnosci.

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2012, 11:38 / niedziela
hahahahaha
Przecież to scenariusz do oskarowego Science fiction ;D
26 lutego 2012, 11:54 / niedziela
No co pomarzyc ludzka rzecz :D
26 lutego 2012, 14:23 / niedziela
a będzie śmiech jak się ten scenariusz sprawdzi 3:0 dla Lechii skoro Widzew leję Polonię a Zagłębie remisuję z Wisła to wszystko jest możliwe życzę tego z całego serca tego cudu Lechii ;)
26 lutego 2012, 15:25 / niedziela
He he.Cygnus-i wtedy się obudziłem..............
26 lutego 2012, 15:33 / niedziela
ja jeszcze dodam ...
4-0 po błędzie Nuneza piłkę przejmuje Pietrowski na swojej połowie i po ponad 50 metrowy rajdzie (w tym czasie miną 3 Wiślaków) lekkim technicznym strzałem lobuje Parejke.
26 lutego 2012, 16:36 / niedziela
LGPG "hahahahaha Przecież to scenariusz do oskarowego Science fiction ;D"

Dzisiejszej nocy jest rozdanie Oskarów, myśle ze nie jestem bez szans :)

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2012, 18:17 / niedziela
jak w tym meczu nie zobaczę Dudy to chyba Janasowi zasponsoruje wizyty u okulisty.
26 lutego 2012, 18:57 / niedziela
A niby czemu trener przez duże T miał by postawić na Dudę ? Przecież sam pierdolił trzy po trzy że młodzieży da szanse dopiero jak będziemy w środku tabeli na bezpiecznym miejscu. Czyli w tym sezonie nie pograją na pewno niestety. Jeszcze 11 meczy będą nas męczyć swoimi umiejętnościami Dawidowski, Tadić i reszta paralityków.
26 lutego 2012, 19:24 / niedziela
No cóż... Wisła przegrała u siebie z Koroną 0:1. Oby tradycyjnie nie przełamała się w meczu z nami.
26 lutego 2012, 19:45 / niedziela
Idealne mecz na przełamanie dla Wisełki. Na kim się najlepiej przełamać-Na Lechii.
Tak naprawdę ostatnia szansa dla Nich,aby doskoczyć do czołówki i powalczyć o puchary.
27 lutego 2012, 08:34 / poniedziałek
Oczywiscie ze Wisla sie przejamie bo Lechia to obecnie druzyna z ktora najlatwiej wygrac w lidze. Lechia nie prezentuje nawet poziomu I ligowego. W I lidze gra jest duzo bardziej szybsza i techniczna. Ewidentnie scenariusz w Lechii przypomina mi staczanie sie Arki. Brak kompetentnych ludzi w zarzadzie, coraz gorsze wyniki sportowe, zero skautingu. Gdzie jest teraz druzyna zza miedzy? Wszyscy wiemy. Podobnie bedzie z Lechia. Dlatego nawet nie ma co marzyc ze pobyt w I lidze bedzie tylko na jeden sezon.
27 lutego 2012, 10:35 / poniedziałek
Motywacja Dawidowskiego przed meczem:
odnośnik

Jak ten opierdalacz wyjdzie znowu zamiast Dudy to mam nadzieje, że Janas długo u nas nie zagości.
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.554