Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Wisła 3.03.2012

strona 2/7

27 lutego 2012, 15:05 / poniedziałek
Duda i Tuszynski w wyjsciowej jedenastce!!! moze wtedy bedziemy mieli jakis atak.trzeba stawiac na mlodych majacych sily i szybkosc.a nawet jesli nie strzela bramki,to z pewnoscia nie zagraja gorzej od naszych "Asow".
27 lutego 2012, 16:39 / poniedziałek
Jak najbardziej popieram !
27 lutego 2012, 23:14 / poniedziałek
Mógłby ktoś zrobić plakat na mecz ?
28 lutego 2012, 00:48 / wtorek
Forumowi statystycy liczący ilość sprzedawanych biletów w rundzie wiosennej jeszcze istnieją? Jakie przewidywania na sobotę?
28 lutego 2012, 11:29 / wtorek
Myślę, że z uwagi na fakt, że to pierwszy mecz po przerwie, i że gramy mecz przyjaźni na trybunach, to w tym spotkaniu frekwencja nie spadnie poniżej 10 tysięcy.

W domu przećwiczyłem już przyśpiewkę "Czemu tak dużo? Wisełko czemu tak dużo". Boję się że po ewentualnej porażce na kolejnym meczu istnieje możliwość pobicia kolejnego, tym razem niechlubnego rekordu w historii występów na PGE.

Może kraczę, ale z obecnym składem jesteśmy idealnym rywalem dla Wisły na odblokowanie.
28 lutego 2012, 15:50 / wtorek
ja myślę że pierdolisz bzdury
28 lutego 2012, 15:56 / wtorek
czym to argumentujesz ?
28 lutego 2012, 18:00 / wtorek
Możecie podać jakieś tanie noclegi w rejonie Gdańska Głównego lub Dolnego Miasta ? Żeby były miejsca w sobotę :)
28 lutego 2012, 19:09 / wtorek
Dawidoo Trzymaj www.hostelbursztynek.com.pl koło Dolnego Miasta i blisko Starego Miasta..
28 lutego 2012, 19:51 / wtorek
Dziś kupowałem sobie karnet i przy okazji zapytałem się pani co prowadzi sprzedasz o bilety na mecz z Wisłą. Odpowiedź brzmiała. " źle" a na kolejne pytanie jak to wygląda naprawdę" " bardzo źle" Co prawda do meczu jest jeszcze 4 dni ale nie sądzę że wszyscy ruszą na hurra do kas bo bilety. Nie ważne kto ma byc to będzie!
W ostatnim meczu z ŁKS , zagraliśmy chujowo. Jeśli naszym grajkom cośkolwiek zależy, mają ambicje ,honor, to mogą to teraz w sobotę pokazać.
Jak tak zrobią to wygramy, bo Wisła niestety albo stety, to nie jest ta drużyna z charakterem co kiedyś.
Wygramy .Stawiam 1:0.
28 lutego 2012, 19:58 / wtorek
Gdański dom turystyczny ;) tam jest tanio ;)
28 lutego 2012, 20:11 / wtorek
Wisła będzie w sektorze gości. Kto to ustala ?
28 lutego 2012, 20:37 / wtorek
Dla zainteresowanych, na ten moment wg moich szacunków ok 5700 bez VIPów
28 lutego 2012, 20:40 / wtorek
lem - wejdz sobie na kupbilet.lechia.pl i sam zobaczysz. Na razie frekwencja szykuje sie jak na T29 w zeszłym sezonie. Na zielonej zajetych jest nie wiecej niż 2000 miejsc.
Nie ma co sie dziwic, tych co beda chodzic na Lechię zawsze, jest 5-6 tys, a reszta czyta w gazetach jaka to Lechia jest beznadzieja , widzi w TV kopaczy w meczu z ŁKS, słyszy o problemach z pustym PGE arina i nie chce uczestniczyć tragikomedii jaką urządził nam zarząd z Kucharem.

TYLKO LECHIA!
28 lutego 2012, 20:57 / wtorek
Niezapominajcie o emigracji zawsze jestesmy duchem!!!

Biało-Zielona Norwegia. Tylko Lechia!!!
28 lutego 2012, 21:07 / wtorek
Bez zbędnej napinki ale powiedźcie gdzie mało bywalcy na Lechii mogą znaleźć informację że w weekend jest jakiś mecz ? Bo ja takiej oficjalnej informacji (reklamy?) nie znalazłem nigdzie. Wiem że poczynania piłkarzy kompletnie nie zachęcają do przyjścia na mecz no ale ktoś musi ludzi zachęcić. Wisła Śląsk Legia - na tych meczach powinna być zapełniona przynajmniej połowa stadionu. Jest dramat.
Heh myślę że atrakcją dla kibiców było by rozegranie tego meczu na T29.
28 lutego 2012, 21:11 / wtorek
15tys bedzie na bank, ale co to za roznica:) najlepszy klimat na PGE był, kiedy było najmniej ludzi jesienią
28 lutego 2012, 21:19 / wtorek
Picnick 100% poparcia T29
28 lutego 2012, 21:35 / wtorek
panowie, nie róbmy sobie jaj.. nie po to budowali nam stadion żebyśmy teraz wracali na Traugutta.. te czasy minęły, sentymenty na bok, żyjemy teraźniejszością
28 lutego 2012, 21:38 / wtorek
Minęły - to fakt. Ale czy nie wrócą...
Nie byłbym taki pewny.
29 lutego 2012, 00:43 / środa
Cygnus - wiem, że można sobie wejść na kupbilet.lechia.pl, tylko że mi te liczby nic nie mówią, bo nie wiem ile w danych sektorach jest miejsc, a liczyć krzesełek to mi się nie chce.
W zeszłej rundzie byli forumowicze, którzy mają dużą wprawę i dane jakie są pojemności, dlatego szybko mogli się zorientować co i jak. Jeśli dobrze pamiętam to bodajże luki był zawsze bardzo dobre dane.
Wiem, że dla wielu tutaj uważa, że nie liczy się ilość, ale jakość - rozumiem to. Ale jestem najzwyczajniej w świecie ciekawy jak idzie sprzedaż, jeżeli w ogóle idzie:)
Niezależnie od tego na mecz się wybieram i jak zwykle namawiam innych.
Sorry za OT.
29 lutego 2012, 01:56 / środa
trochę nie na temat, ale ostatnie wpisy dotyczą frekwencji, zatem w treści dyskusji.
Z Wisłą to jeszcze trochę ludzi przyjdzie, bo Wisła jest rywalem medialnym. Ale mecz z Koroną w poniedziałek może skończyć się dramatem frekwencyjnym

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 19 marca (poniedziałek), 18:30
29 lutego 2012, 13:59 / środa
odnośnik

Oby.. panowie, oby.. i jeszcze raz DAWIDOWSKI WYPIERDALAJ
29 lutego 2012, 14:27 / środa
Co do meczu to spokojna wygrana...

A co wyzywania grajków na necie od kurew, chujów, pizd i nawoływania żeby wypierdalali to jest to co najmniej żałosne. Kazdy wie gdzie można ich spotkać, o ile lepiej byłoby im to powiedzieć w twarz.
29 lutego 2012, 14:36 / środa
Zapewniam Cię, że jeśli będzie jutro możliwość porozmawiania z nimi nie omieszkam im wypomnieć niektórych rzeczy jak i użyć mocnych słów.
29 lutego 2012, 14:49 / środa
i bardzo dobrze tak bedzie lepiej.
29 lutego 2012, 15:56 / środa
Tak się podobno mówi wśród fachowców piłkarskich, zwłaszcza w grodzie Kraka, że mecz Lechii z Wisłą to pojedynek Dawida z Goliatem. W związku z tym gwarantowane wyjście w pierwszym składzie ma mieć podobno Dawid. Niewiadomym tylko pozostaje, czy założy koszulkę biało-zieloną, czy dla zmylenia przeciwnika i sędziego w kolorze czerwieni.
29 lutego 2012, 16:56 / środa
Pawłowski - Deleu, Janicki, Vućko, Wilk - Bajić, Surma, Poźniak, Tuszyński - Lukjanovs, Duda. Na ławie:Buchalik, Bąk, Airapetian, Pietrowski, Wiśniewski, Kosecki, Grzelczak, Machaj (jeśli jest gotów do gry). !9 zawodników bo nie wiem co z Machajem. Czy taki skład zagra gorzej jak ten z Łodzi? Idę o zakład, że kibice więcej wybaczą w takim składzie grającej Lechii. To młodzież z Surmą, który jak na razie nie ma następcy.To jest jeden z błędów. Surma gra 3 lata i nie wychowano godnego następcy. Nie wierzę, że w juniorach Młodej Ekstraklasie grają same nieudaczniki.Potrzebny jest radykalny wstrząs wewnątrz zespołu. Jak Panowie kopacze (bo trudno niektórych nazwać piłkarzami) pobiegają w III lidze lub jeszcze niżej może inaczej podejdą do gry (przykład Deleu). Kto optuje za takim czy zbliżonym do tego składem. Jestem, ciekaw.
29 lutego 2012, 17:18 / środa
W składzie ma wyjść w końcu DUDA, bo już kurwa na tego Dawidowskiego to już patrzyć nie można.
29 lutego 2012, 20:01 / środa
Mam wielką prośbę do Was bracia poszukuję noclegu w przyzwoitej cenie i wmiarę blisko stadionu jeżeli ktoś może jakoś pomóc proszę o info na gg 2739424
29 lutego 2012, 21:50 / środa
Traore tradycyjnie pojechał posiedzieć na ławie Burkina Faso. Trener wie w jakiej jest formie.Ktoś musi nosić sprzęt grającym.Maroko- Burkina Faso 2:0 (88min.)
29 lutego 2012, 21:59 / środa
Wiślaku - blisko stadionu to nie znajdziesz nic konkretnego i rozsądnego. Zobacz wcześniejsze propozycje i możesz jeszcze zajrzeć w necie na Dom Nauczyciela w Brzeźnie. Poza tym opcje podane wcześniej są dobre bo i tak z Głównego Miasta na stadion masz 15 min tramwajem.
29 lutego 2012, 23:57 / środa
czy ktoś orietuje sie jakiej firmy podawane sa Kiełbasy na Pge ? bo nie wiem czy nie ma w nich tej dziwnej soli z gory dzieki za odp
1 marca 2012, 00:01 / czwartek
Wiślak luknij tutaj...

odnośnik

nie wiem czy było wcześniej ale ziomki z WKS`u tam mieli nocleg i było całkiem przyzwoicie...

Do stadionu masz 10 min piechotą i mega łatwo trafić...
1 marca 2012, 11:40 / czwartek
odnośnik
WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY WISŁĘ POKONAMY!!
1 marca 2012, 17:44 / czwartek
Probierz w Wiśle... czy może zmienić coś w ciągu 2 dni poza zmotywowaniem efektem nowej miotły ? Czy Wisła będzie jak walec która przejedzie Pietrowski show ? Czy Traore z Dawidowskim zagrają na miarę swoich umiejętności i strzelą po hat tricku ?
1 marca 2012, 18:07 / czwartek
Traore nie zagra, pauzuje za kartki.
1 marca 2012, 18:17 / czwartek
To szkoda bo bez podań Traore, Dawidowski czuje się jak ryba bez wody... szkoda bo naprawdę DAWID bramki strzelać umie.
1 marca 2012, 18:53 / czwartek
zobaczycie, że pykniemy Wisłę 1:0 lub 2:1... Pietrowski w piatek zabierze całą drużynę Wisły na imprezę do Kwadratowej lub Sopotu, oni nie wytrzymają kondycyjnie z nim tego wieczoru :)
1 marca 2012, 19:00 / czwartek
Nic dziwnego przecież trenowali w Niechorzu i Turcji pod okiem "mistrza" tej dyscypliny
1 marca 2012, 21:24 / czwartek
Czy to prawda że nasi bracia z Krakowa będą siedzieć w klatce? Jeśli tak to jakaś paranoja
1 marca 2012, 21:26 / czwartek
A gdzie my siedzielismy w Krakowie?
1 marca 2012, 21:28 / czwartek
Uroki kart kibica, nowoczesnych stadionów..
1 marca 2012, 21:31 / czwartek
Victoryy: tak. Jeszcze wstawią tam poidełko i kołowrotek.
1 marca 2012, 23:37 / czwartek
Może nie tyle stadionów, co ustawy..
1 marca 2012, 23:42 / czwartek
@Wiewiór
Z tym poidełkiem to nie głupi pomysł :) myślę że wtedy to by Wisła tam sama nie siedziała jak by z niego browarek albo okowita płynęła ;) oj było by chętnych
2 marca 2012, 01:40 / piątek
tak Victoryy to prawda i tak Victoryy to paranoja ;]
2 marca 2012, 02:46 / piątek
Nowy Pojazd dla naszego pseudo za-rządu

odnośnik

Osobiście jestem za zainicjowaniem Kupnem Taczki .
Ilu z Was jest chętnych by pójść wręczyć naszemu zarządowi bo to co odpierdalają to krew mnie zalewa .

Chętnych Proszę o wpisy ....
2 marca 2012, 09:38 / piątek
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 18:00, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).

Uff, dobrze, że nie Małek.
2 marca 2012, 10:09 / piątek
Tak szczerze krychaa, czy Ty sobie wyobrażasz, że osoba sędziego będzie miała jakieś znaczenie?:) obojętnie jaki bałwan posędziuje to ta ekipa żadnego meczu nie wygra chyba, że Kraków nawalony wyjdzie na ostatnich nogach. Ludzie mający tyle cierpliwości w oglądaniu tego dziadostwa budzą jednak u mnie szacunek.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256