Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Wisła 3.03.2012

strona 4/7

3 marca 2012, 18:35 / sobota
Kurwa co akcja to strata.
3 marca 2012, 18:38 / sobota
3 marca 2012, 18:41 / sobota
Rudy chuj....
3 marca 2012, 18:41 / sobota
Cóż. Sędzia chuj.
3 marca 2012, 18:43 / sobota
frajer jebany z gwizdkiem. LECHIA GRAĆ!! KURWA MAĆ!!!
3 marca 2012, 18:49 / sobota
Kosecki zapierdala aż miło, szkoda, że jak na razie nie ma z tego pożytku...
3 marca 2012, 18:52 / sobota
Nie gramy gorzej... W przypadku czerwonej dla Bunozy/Diaza, jesteśmy w stanie powalczyć.
3 marca 2012, 18:54 / sobota
Bo gorzej już się nie da.
Nawet łks dzisiaj zapierdalał a oni już chyba o wódzie myślą!!!!
3 marca 2012, 18:55 / sobota
Wynik gorszy niż gra, ale niestety wyciągnąć to będzie... no bardzo trudno mówiąc najbardziej delikatnie. Kosecki to perełka i gdyby tak dorzucić do niego Kacprzyckiego mielibyśmy bardzo szybką pomoc - widać, że tego nam bardzo brakowało, bo Kuba jest super widoczny na boisku. W drugiej połowie chyba debiut Dudy.
3 marca 2012, 18:56 / sobota
Tragedia oni nawet z wlasnej polowy nie potrafia wyjsc,widac wielka luka miedzy obrona a pomoca a zazwyczaj tylko surma podbiega do obroncow i probuje cos rozegrac ale gdy dostanie pilke cofa do obroncow a oni kopia do przodu na pale .Jednym slowek brak pomyslu na gre jak dobrze bedzie ;) to przegramy mniejsza iloscia bramek niz 0-5 ;) ale na pocieszenie Wisla wygra ;) hehe
3 marca 2012, 19:01 / sobota
zaden z naszych pilkarzy nie umie przyjac pilki, pobiec z nia kawalek lub podac ziemia juz nie mowiac o grze z pierwszej, pilka wybijana jest na oslep do przodu i nawet jesli nie trafi ona do Wislaka, to nasi pilkarze zamiast ja przyjac to podbijaja ja glowa co tez sie konczy strata
3 marca 2012, 19:04 / sobota
lipa ... Jeszcze w Tv ten komentator mówi na nas Lechici debil jeden ...
3 marca 2012, 19:04 / sobota
co nie zmienia faktu, ze sedzia wypaczyl wynik tego meczu niestety, jedna bramke mozebysmy odrobili ale dwie to potrzebny fart i walka do konca jak ze sledziami
3 marca 2012, 19:06 / sobota
Idziemy na rekord w czerwonych kartkach.
3 marca 2012, 19:14 / sobota
"Lechici"... jeszcze się ten pedał z C+ nie nauczył. Znowu im trzeba skrzynke zaspamować.
3 marca 2012, 19:15 / sobota
e tam, niedługo 1 liga a tam c+ nie transmituje wiec nie ma problemu...
3 marca 2012, 19:19 / sobota
bronimy wyniku czy jaki chuj?
Małkowski za co czerwien?
No to adios janas ;-)
3 marca 2012, 19:22 / sobota
Kartka za bluzganie sędziego.
3 marca 2012, 19:23 / sobota
wkurwil sie na sedziego nie dziwie sie tez bym go zjebal
3 marca 2012, 19:32 / sobota
Zaraz Messi Północy wchodzi. Będzie dobrze.
3 marca 2012, 19:39 / sobota
Duda na boisko!
3 marca 2012, 19:41 / sobota
haha Dawidowski co on wyprawia na tym boisku
3 marca 2012, 19:51 / sobota
Bez ambicji, bez walki... hańba... można przegrać ale po walce! Janas wpuszcza dawidowskiego... kto jest wolny na rynku trenerskim ?
3 marca 2012, 19:52 / sobota
KURWA KIEDY W KOŃCU STRZELĄ JAKIEGOŚ JEBANEGO GOL?
3 marca 2012, 19:56 / sobota
Mecz się ułożył na maksa ch**owo i niestety w drugiej połowie wiary już nie było. Jedyny pozytyw to bardzo dobry debiut Kuby Koseckiego - jeden z najleszych na boisku.
3 marca 2012, 19:56 / sobota
Nasi środkowi obrońcy to kłody drewna. Wciąż pod prądem. Nic konstruktywnego w ofensywie, tylko dzida do przodu. reszta też słabo.
Wilk jest objeżdźany jak junior, dodatkowo nie potrafi dorzucić nawet ze stojącej piłki. Kosecki na plus, widać, że bardzo się starał, ale chyba brakuje trochę doświadczenia, może zgrania z zespołem.
Komentująca para leszczy na c+ (Edziu Durda i drugi koleżka) nie bardzo wiedzą jaki mecz komentują. Wciąż pierdolą o Lechitach...
I ten rudy chuj Borski... Psiara ślepa.
K...a, ale jestem wściekły!!!
Aaaaa. Bym zapomniał. Bajic to dramat...
Ale się rozwinąłem...
3 marca 2012, 19:59 / sobota
Dajcie spokój. W tej końcówce to jeden Duda pressował i machał łapami żeby inni też ruszyli dupy. Brak jakichkolwiek sytuacji bardzo źle wróży. Do tego dochodzi tragiczny poziom sędziowania.

Musi być jakieś jebnięcie w tej drużynie żeby coś się zmienił. Jeden raz Lewon tak ruszył, jak oni powinni przez cały mecz zapieprzać. Jakby od tego ich życie zależało.

Niestety, pozytywów na przyszłość nie widzę.
3 marca 2012, 20:00 / sobota
spokojnie wroci Machaj i sie utrzymamy :) bedzie dobrze, inni tez graja chujowo, takze fartem powinnismy sie utrzymac, po sezonie zmiana trenera jakies wzmocnienia i tyle ;]
3 marca 2012, 20:00 / sobota
Jest tragiczne kolejne stracone punkty i kolejny trener do wywalenia !!
Zarzad powinnien mu dac ultimatum nastepny mecz wygrana zostaje ,remis lub przegrana out !!
3 marca 2012, 20:01 / sobota
Odliczanie Janasa: 3 mecze, 2 punkty, 1 gol, 0 zaangażowania.
3 marca 2012, 20:14 / sobota
Na pocieszenie jak dla mnie frekwa i oprawa. Reszta jest milczeniem. Brawo dla obecnych za okrzyki w stronę Kuchara. Czas najwyższy głośno domagać się spełnienia obietnic. Chociaż to chyba kurwa science - fiction.
3 marca 2012, 20:27 / sobota
Naszym wkładom do koszulek to chyba wypadałoby przypomnieć że piłka nożna to dyscyplina polegająca na STRZELANIU KURWA BRAMEK. Bajic kwalifikował się do zmiany już w pierwszej połowie, Surma pierwsza połowa słabo druga trochę lepiej ale bez szału, Lukjanows nie pokazał nic. Z naszych wilków morskich Wilk cienki jak Polsilver, Kosecki ambitny aczkolwiek brak trochę doświadczenia, Grzelczak ogólnie moim zdaniem dobry mecz tylko że niestety nie miał z kim grać. Duda- ciężko cokolwiek powiedzieć fajnie że w końcu zaliczył swój debiut w T-mobile choć jak tak dalej pójdzie może mieć szansę na zdobycie króla strzelców ale I ligi.
Podsumowując chłopaki chcieli wygrać ten mecz tylko nikt im nie powiedział że żeby wygrać trzeba wbić piłkę do bramki przeciwnika.

Aaaa i bym zapomniał RUDY CHUJ
3 marca 2012, 20:36 / sobota
KURWA, 20 MECZY, 8 GOLI. KOGOŚ TU CHYBA POJEBAŁO
3 marca 2012, 20:40 / sobota
Tak szybko po meczu najlepszy u nas to Kosecki denerwowało mnie to, że reszta zawodników od nas nie widziało go lub nie chciała go widzieć jak się ładnie wystawiał dopiero jak go łapali na spalonym to szybko do niego.

RUDY CHUJ !!!!

EJ KUCHAR GDZIE TE MILIONY ???
3 marca 2012, 20:48 / sobota
Ja sie skupioe tylko na plusach:
Kosecki
Deleu - najbardziej ofensywny z naszych piłkarzy
Pietrowski - nie grał :)))))))))
3 marca 2012, 20:51 / sobota
To tak nie może być. Musi się jakas ekipa zebrać i pójsć do nich na trening czego oczekujemy bo tak to oni mają na nas WYJEBANE. Dzis po meczu te ich ironiczne klaskanie, myslałem, że mnie kurwica weźmie.

Dawidowski po meczu wkurwiony, bo żółtej nie dostał za faul za który każdy inny sędzia by pokazał, a to to musi zapierdalać aż do Zabrza.
3 marca 2012, 20:58 / sobota
+ Kosecki zapierdalal za kazda pilka
+ wpuszczenie Dudy
+ Małkowski w koncu cos zalapal (czerwien :P)

- wpuszczenie Dawidowskie
- Dawidowski szukajacy znowu zoltej kartki
3 marca 2012, 21:00 / sobota
Co robił wogole ten nieudacznik sportowy Dawid na boisku?
Rzeczywiście Kosecki dziś najwięcej zdrowia zostawił na boisku, walczył i się nie poddawał, ciągnął za akcją do samego końca.. Reszta powinna się uczyć od niego! Kurwa koleś jest u nas zaledwie kilka dni, a gra z takim zaangażowaniem jakby był naszym wychowankiem.
Deleu też na plus - 3 mecze = równa dobra forma.. to cieszy.. Wogóle z jakiej paki był podyktowany ten karny? Nie rozumiem, może słabo widziałem.. ale na moje oko,gdzie stałem to niesłuszny.
Mowisz o tym jak Dawid taranowal Nuneza? Faktycznie bylem pewien ze za to bedzie kartka... z premedytacja w niego wjechal...
Wstyd ! to słowo chyba wejdzie do słownika na stałe. Wiśniewski oraz Bajic najsłabsi. Gdyby nasi piłkarze w spodenkach mieli kieszenie to pewnie trzymali by tam ręce przez cały mecz. Najwięcej jest ruchu w naszej drużynie jak zbiegają na przerwę. Młodziutki Kosecki, jedyny piłkarz który nie zna chyba taktyki naszych kopaczy i wkłada serce w grę, walczył za całą drużynę mimo, ze przepychali nim raz na lewo a raz na prawo, gratulacje. Surma dużo biegał, próbował, zdecydowanie na + w porównaniu z tym co ostatnio pokazywał. Nasza dwójka środkowych Vucko i Janicki jak dzieci we mgle... następnie nie rozumiem dlaczego Wilk wykonuje wszystkie stałe fragmenty. Facet 3 mecz nie potrafi dokopać dalej niż na pierwszego obrońce. Martwię się o naszą Lechijkę bo ci którzy mieli nam dać punkty na utrzymanie już byli, ciekawe co będzie teraz.

Pozdrawiam
3 marca 2012, 21:02 / sobota
Cruz myślę że Wisła Nam wybaczy i z tym akurat nie będzie problemu ;] kurwa jak widziałem Bajica który chyba od Surmy się kółkami zaraził to aż mnie krew zalewała zero KURWA zero pomysłu na grę u tego gościa ale w sumie to dawałem radę przeżyć to wszystko aż do momentu jak usłyszałem że schodzi Wania i wchodzi.... Nasz lis pola karnego el "I co ja robię tu" no kurwa mać jak w ogóle można go wpuszczać ja powoli zastanawiam się czy się gdzieś na tego pajaca nie zaczaić z Bejsbolem i nóg mu kurwa nie połamać tak żeby już nigdy korków nie założył bo to jest hańba wszedł na boisko i w ciągu 3 minut wyjebał się i sfaulował ehhh ręce opadają :(
3 marca 2012, 21:03 / sobota
Czas walki:

Tak mówię o tym faulu :)

Życzył bym sobie na każdym meczu tak zajętego Sektora Dopingowego.
Dotychczas tylko 3 mecze były z dobrym młynem (cracovia, amica, Wisła).
3 marca 2012, 21:07 / sobota
Jedyna nadzieja ze polonia nie wejdzie do pucharow i JW postanowi hobbystycznie przejac Lechie... to napewno bylby krok do przodu a nie ciagle marzenia ze beda puchary...
3 marca 2012, 21:13 / sobota
To tak na wesoło z weszlo.com

"Sebastian Małkowski, rezerwowy bramkarz Lechii, został w przerwie ukarany czerwoną kartką. Może znowu spieszył się do synka?"
3 marca 2012, 21:15 / sobota
Ahh, ten brak edycji postów...

Zapomniałem tego jeszcze wkleić :P

"Ciekawostka - Marcin Borski, który dzisiaj podyktował głupiego karnego przeciwko Lechii, kiedyś pracował dla Pawła Janasa, jako kierownik młodzieżówki. Niestety, raz zapomniał zabrać strojów i Janas zwolnił go z pracy."

To była ZEMSTA.
3 marca 2012, 21:20 / sobota
Cud, że Małkowski nie złapał kontuzji krzycząc z tej ławki.
Wiadomo jaka frekwencja?
3 marca 2012, 21:21 / sobota
Podobno 16 tys
3 marca 2012, 21:22 / sobota
Rozne padaki widzialem w grze mojej Lechijki i jak ktokolwiek sledzi w miare moje wpisy to wie, ze ja nie krytykuje ich poziomu gry, ale bez kitu ciezko na to patrzec. Nie zazdroszcze tym co maja karnety, a sa z gatunku ogladaczy ktorzy w maju przerzuca sie na zuzel. Ciezkie miesiace przed Wami :)

3 mecze, dwa z outsiderami, jeden z bedaca w kryzysie Wisla i my robimy dwa punkty na dziewiec i strzelamy jedna bramke. Normalnie fantazja.
A najgorsze jest to ze nic nie zostalo z tego co jeszcze nie tak dawno gralismy bardzo dobrze, miedzy innymi zagrania na malej powierzchni w trojkacie i wyjscie po podaniu. Nie ma tego. Do tego Surma idzie na rekord w ilosci strat plus z Baicem sie zalozyli kto wiecej kolek w meczu wykreci.

Kuchar suchar wypierdalaj!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.069