Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

JANAS DZIEKI ALE ODEJDZ "

strona 1/3

3 marca 2012, 20:53 / sobota
LG1
3 marca 2012, 19:55 / sobota
PROSZE O EDYCJE TEMATU NA " JANAS DZIEKI ALE ODEJDZ "

KOLEJNA PRZEGRANA ILE MOZNA NA TO PATRZEC TRZEBA ZMIENIAC ,mówisz i masz.
3 marca 2012, 21:01 / sobota
Po chuj kolejny temat o zmianę trenera?? Myślisz kurwa, że w tym przypadku zmiana trenera coś da?? Wątpię.

closed/
3 marca 2012, 21:04 / sobota
Prosiłem o edycje a nie o dodanie nowego ;)
Tak czy inaczej odejdzie jeszcze z dwie przegrane ;)
3 marca 2012, 21:30 / sobota
Gdyby dziś na ławce Lechii był Probierz, a na ławce Wisły Janas - wynik byłby identyczny. Jest problem wkładów, niekoniecznie trenera
3 marca 2012, 21:41 / sobota
panowie to co sie teraz dzieje to nie wina trenerów,to jest tkzw zmęczenie materiału[drużyna] i chociaż oni by bardzo się starali to i tak chuj z tego będzie.mam nadzieje i wierzę w to z całego serca,że chłopacy utrzymają dla nas tą ekstraklase.może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie,czy oni chociaż raz w tygodniu trenują na pge?,bo nieznajomość murawy,obiektu może też na nich negatywnie wpływać.Z BIAŁO-ZIELONYMI pozdrowieniami
3 marca 2012, 22:00 / sobota
Z tymi "piłkarzami" to Murinho by stolca zrobił i tyle w temacie.
3 marca 2012, 22:13 / sobota
Mam takie pytanie dla zwolenników zwolnienia Janasa.
Kogo byscie chcieli na trenera za Janasa ? Może Bakero ? Michniewicz ?

Kafar wyciągnął z nich już 150% i teraz już nie zagrają tak, jesli nie będzie prawdziwej rewolucji kadrowej to albo będziemy grać na farcie jak cracovia lub jak nie w tym sezonie to w następnym polecimy.

Już to dzis pisałem,ale napisze jeszcze raz w tygodniu jakąs ekipę było by trzeba ogarnąć i pójsć na trening i powiedzieć im czego od nich oczekujemy bo tak to mają na nas WYJEBANE.
3 marca 2012, 22:18 / sobota
mirekgd100:

I co Ciebie mirku150 zatrudnimy? Mowisz i masz! Ale jak przejebiesz z Gownikiem Hindenburg to bedzie wpis: mirekgd100 dzieki, ale odejdz!
hahahahahahaha
3 marca 2012, 22:19 / sobota
A za co mu dziękujecie bo nie wiem ??? Janas ma w sobie tyle charyzmy co Jacek "Panda" Zieliński . Narzekaliście na Kafara to teraz macie trenera z "sukcesami" .
3 marca 2012, 22:22 / sobota
Krychaaaaa aaa aaa aaa, to ogarnij jako ekipe i idz ich napierdull baranuff foliowych. Ty bylbys dobra trenerka, ale masz chyba problem z dookresleniem wlasnej pueci? Dlatego trenejro bedzie: mirekgd100

a Ty Krycha do garuff!!!
3 marca 2012, 23:09 / sobota
Co ma zrobić trener jak piłkarze pizdy i jeszcze płaczą w wywiadach że kibice im nie pomagają, a pytam się kto do kurwy nędzy zdzierał dla nich gardło??? Płaczki i Pizdy. Kurwa liście motywacyjne chyba im się należą a nie doping!!!
3 marca 2012, 23:33 / sobota
Kolego z calym szacunkiem ale nawet Ty jako trener wygralbys ten mecz prowadzac Wisle.Niestety nikt z pustego nie nalej.Janas trzymaj sie i prowadz Lechie do boju
4 marca 2012, 01:02 / niedziela
Eljot nie pij tyle, albo jak pijesz to ogranicz wpisy na forum.

A krychaa to jest tez ksywa od imienia Krystian. To tak dla twojej wiadomości.
4 marca 2012, 09:37 / niedziela
Na to nie wpadlem Krystynoo. Bez urazy i przestaje pic. Ale na forum pozwol, ze bede sie wpisywal z taka czestotliwoscia jak mi sie to podobje.

Pozdro

ps. Zmusiles mnie do poznania korzeni imienia Krystian i Krystyna doglebnie i masz racje. Teraz juz bede uwazal ;)
4 marca 2012, 10:27 / niedziela
Cieszę się że doszliśmy do porozumienia :)

Pozdro.
4 marca 2012, 11:36 / niedziela
Ale Janas przynajmniej po meczach nie mówi, że graliśmy dobrze tylko zabrakło czegoś, tego ostatniego podania (ciężko było o jakiekolwiek celne podanie) i obrona grała dobrze tak jak to Kafar pierdolił po każdej przegranej. Mówi,że jest dramat i w ataku i obrona też wali babole. Nie dostał siana na poważne wzmocnienia więc musiał brać co było do wzięcia za grosze. Pamiętajmy, że ryba psuje się od głowy a u nas głową jest Kuchar, który ma w dupie Lechijkę i nie śmierdzi groszem. Pretensje do trenera to może mieć JW, który miliony wykłada co roku i huj z tego ma. Janas to 3 trener w tym roku i nie ma przypadku w tym, że ani on ani Ula ani Kafar nie potrafi tego poukładać. Może po prostu się nie da? Jak można coś zagrać w ataku jak oni nie potrafią sklepać w trójkącie na 5 metrach trzech dokładnych podań, a każdy kontratak kończy się podaniem za plecy zamiast do nogi lub na dobieg. Ja bym się wstrzymał z tym wyrzucaniem trenera ale oczywiście każdy ma prawo mieć własne zdanie.
4 marca 2012, 12:51 / niedziela
To co janas robil w Turcji z tymi pseudo nieudacznikami ? Wpierdalal kebaby ? Jak cos jest zle to pierwszy ktory to widzi jest trener i obowiazkiem jego jest te bledy poprawiac? A janas to sie posepleni posepleni i po gorniku wraca na emeryture.

Co to za pierdolenie ze druzyna niezgrana albo LKS to klub z wieloma reprezentantami. To samo pierdolenie co za Kafarskiego.

W jakim elemencie gry za janasa Lechia zaczela cos prezentowac Lepiej ? Atak ? Chujowy. Pomoc ? Chujowa. Gdzie podania do napastnikow. Obrona ? Tutaj mozna powiedziec ze sie nic nie zmienilo i jako tako to wyglada. Najlepsza pozycja na boisku to bramka ale to tylko do Lipca a co potem ? Malkowski aka nie widzialem syna ?

Czy podczas meczów widzicie jakies wypracowane przez Janasa warianty?
4 marca 2012, 15:03 / niedziela
Nie ma żadnych nowych wariantów (może ono nie potrafią zagrać tego co on wymaga) , stałe fragmenty w dalszym ciągu dramatyczne a do główek po rogach dochodził najniższy Kosecki. Pierdolenie o reprezentantach w Łks czy niezgraniu to bzdury ,pewnie bo niezgrany to może być teraz Kosecki a nie skład , który gra ze sobą tyle czasu. Jesteśmy chyba jedynym zespołem w Europie gdzie efekt nowej miotły nie działa bez znaczenia na liczbę zmienionych trenerów :)
4 marca 2012, 15:06 / niedziela
A jeszcze skoro mowa o Małkowskim to pomyślcie, że gdyby Pawłowskiego już nie było i małpa by broniła to było by w plecy zarówno w Łodzi jak i ze sraksą, a z Wisłą 0-5.
6 marca 2012, 11:20 / wtorek
Myślę, że po sezonie, nie zależnie od tego czy się utrzymamy czy spadniemy Kafar powinien do nas wrócić. Nie widzę w tej chwili lepszego kandydata na trenera Lechii, a Kafa kocha ten klub. Jeżeli zarząd się w końcu jakoś obudzi bądź my im w tym pomożemy to... KAFAR WRACAJ!!! I nie interesuje mnie to, że będziecie teraz na mnie jechać, po prostu wyrażam swoje zdanie bo Kafar najbardziej pasuje do Naszej Lechii!

TYLKO LECHIA!!!
6 marca 2012, 12:08 / wtorek
w sumie to teraz trochę żałuje że tak bardzo domagałem się i cieszyłem się po dymisji Kafara. koleś miał Lechię w sercu, znał piłkarzy jak mało kto i poza tym w poprzednim sezonie umiał nas wyciągnąć z przeciętności do walki o puchary.

za Kafara byliśmy drużyną średnią. teraz jesteśmy drużyną BEZNADZIEJNĄ.
6 marca 2012, 12:10 / wtorek
Już zapomnieliście ile goli nastukaliśmy za Kafara w tym sezonie? Już z niego było gówno w tych rozgrywkach i proponowałbym skończyć ten temat.
6 marca 2012, 12:16 / wtorek
Ja w tej chwili widze tylko 2 kandydatury na stanowisko trenera... Probierz i Kubicki... potrzebujemy ludzi charakternych ktorzy zlapia pokraki za mordy.
6 marca 2012, 12:24 / wtorek
Dokładnie Lechista. Kafar zrobił z tych piłkarzy drużynę średnią może nawet coś wiecej ale nie da się grać i ciągle wygrywać tymi samymi piłkarzami przez 2-3sezony. Po prostu Kafar miał pecha, że nasz zarząd zaczął w tamtym momencie lecieć w chuja i nie dostał porządnych transferów bo wtedy wystarczyłyby 2lub3 na prawdę dobre transfery i myślę, że gra w pucharach była by wtedy bardzo realna. Kafar potrafił wstrząsnąć tymi piłkarzami, nie raz oglądaliśmy Lechię grająca słabo w pierwszej połowie, a na druga piłkarze wychodzili naładowani, przede wszystkim z wiarą w swoje umiejętności bo te piękne akcje w meczu z Górnikiem, Legią czy Lechem udawały się tylko dlatego, że zawodnicy po prostu wierzyli w to co robią, Kafar natchnął tą drużynę powiedział im, że są w stanie wygrać z każdym i walczyć o coś więcej niż połowa tabeli i oni po prostu w to uwierzyli, a później po prostu się wypalili bo zabrakło tych 2czy3 transferów na miarę drużyny z europejskimi aspiracjami i europejskim stadionem. Teraz widzimy, że Kafar nie leci w chuja jak nasz nie dawny trener Ulatowski który po odejściu z klubu idzie sobie komentować mecze do canal+ tylko szkoli się dalej bo wie, że jest na prawdę dobrym trenerem i, że w przyszłości coś osiągnie i jestem tego pewien, że najbardziej chciałby coś osiągnąć z Naszą i jego Ukochaną Lechią i bardzo bym chciał i myślę, że tak na prawdę nie tylko ja bym chciał żeby Kafar wrócił i będziemy mogli we własnym gronie na młynie mówić "Powróciły tamte dni, pełne chwały, pięknych chwil"

TYLKO LECHIA!!!
6 marca 2012, 12:53 / wtorek
O czym Wy gadacie? Przecież to cały młyn krzyczał Kafar - wyp...aj i sektorówkę mu ładną przygotował a teraz Wam tęskno za Kafarem? Jakby nie krył dupy zarządowi tylko jasno powiedział , że nie ma siana na transfery i gra tym kogo ma do dyspozycji to pewnie do dzisiaj byłby trenerem bo to My Kibice go zwolniliśmy właśnie za to , że nie potrafił powiedzieć głośno ,że jest dupa.Wolał mówić, że mamy wyrównany skład i nie potrzebujemy wzmocnień. To z jego inicjatywy mamy w zespole Poźniaka, na którego wydaliśmy bańkę, to Kafar nie wstawiał młodych do składu bo np. Dudy po prostu nie lubił. To Kafar po każdym meczu twierdził, że było dobrze ale zabrakło ostatniego podania, to Kafar wstawiał do składu Małkowskiego, Pietrowskiego, Bąka mimo , że byli wogle bez formy. Obojętnie ile szkoleń by jeszcze nie ukończył jednego nie zmieni - charakteru. Gdyby był charakterny to nie poszedłby po sznurku zarządu tylko pieprznął ręką w stół. Z całym szacunkiem pamiętam i dziękuje mu za piękne chwile w derbach, z legła szczególnie w Wa-wie ale chyba wszyscy chcą mieć trenera z jajami.
6 marca 2012, 12:57 / wtorek
Zieliński (ten z diskopolo) będzie wolny na dniach :)
6 marca 2012, 12:58 / wtorek
Co nie zmienia faktu , że dalej takiego trenera nie mamy , ani Ula ani Janas niestety nie gwarantują lepszej gry, a po dokonanych pseudo wzmocnieniach widzimy , że Janas też nie potrafił wymusić na zarządzie dodatkowych środków nawet na 1 wzmocnienie (nie liczę Kosy bo on wraca zaraz do Wa-wy i tyle z niego będzie)
6 marca 2012, 13:07 / wtorek
I nie piszcie mi więcej , że Kafar ma LECHIĘ w sercu bo jakby tak było to by nie poszedł pier.....ej sraksy trenować. Szkoda, że jeszcze k....a do śledzi nie poszedł.
6 marca 2012, 13:11 / wtorek
Dzieki temu ze Kafar poszedl do Cracovii to jednego spadkowicza juz znamy. Bedzie chcial zrobic Barcelone z Cracovii:). Ale spadaja dwie druzyny i tu pojawia sie problem dla Lechii, bo i Zaglebie i ŁKS graja moim zdaniem lepiej niż Lechia. A Jaga nie sądze by spadla.
6 marca 2012, 23:25 / wtorek
Przyznaję, byłem za zwolnieniem trenera Kafarskiego bo uważałem, że już co mógł osiągnął z zespołem w poprzednim sezonie. Wzmocnienia jakich dokonał latem 2011 po 2,3 meczach porażały nieudolnością.Ale Kafarski w 13 meczach zdobył 14 pkt (wygrywając 2 mecze na wyjeździe). Przyszedł nowy - Ulatowski i w 3 meczach z marszu zespół zdobył 3 pkt.I wreszcie nastąpiła era trenera Janasa i...w 3 meczach po "wzmocnieniach", których chciał trener Lechia zdobyła 2 pkt. Od razu gdy padło nazwisko Janasa napisałem...żeby nie było jak GKS Bełchatów 5 meczy i 3 pkt i boję się, że tak może być a dalej jeszcze gorzej Lech,Legia,Ruch i Bełchatów, który zdobył po odejściu Janasa 20 pkt w 15 meczach a wiosna 2012 w 3 meczach 7 pkt i zostawił Lechię mocno w tyle a gra z nami u siebie.Gdzie zatem i z kim zdobyć pkt na utrzymanie? Co na to Janas, czy szuka nowego klubu?
6 marca 2012, 23:45 / wtorek
Wiadomo że Janas to nie jest trener przez duże "T" ale kogo mam wziąć Bakero albo Pasiekę? Człowieku gramy padliną to kolejny aspekt więc prawdopodobnie Chuck by wycisnął coś z tej drużyny.

AVE LECHIA
7 marca 2012, 00:49 / środa
O kurwa jak nie Janas to kto ? Opoka To piłkarze do dupy a trener z sukcesami. Wypalili się. Dobre. Trener przygotowuje zespół całą zimę i gra padakę, nie zdobywa punktów ze słabeuszami, bo i Wisłę trudno uznać za ery Moskala za drużynę. I co ? Dobry trener, nic nie może zrobić etc. otóz powiem tak: trener nie tylko może ale musi zrobić z pewnego grona piłkarzy druzynę, która gra w piłkę . Trener, który nie ma głowy lub innych walorów potrzebnych do osiągnięcia tego celu, powinien zajac się czym innym. To prosta odpowiedź. Proszę odpowiedzcie mi na pytanie: gdzie był Śląsk , gdy przychodził Leńczyk ? A gdzie na koniec sezonu i gdzie jest teraz ? Czy Fornalik ma komfort brać wszystkich zawodników z przedziału do 0.5 mln euro, których poprosi o ściągiecie do Ruchu ? A jakie wyniki osiaga ta druzyna ? Trener to dziwny zawód i bardzo trudny i nie ma żadnych prostych, złotych recept na to, aby nim być. Poza tym układ trener-zawodnicy czesto sie wypala i dobry trener przestaje oddziaływać na tych piłkarzy. Był dobry a jest zły. Dlaczego ? Z Janasem jest inaczej: ten trener nic nie potrafi osiagnąć z naszymi piłkarzami. Ja podejrzewam, że jest cienki ale nie znam jego warsztatu etc. wiec to takie krzywdzące może być ale jedno jest pewne jego charakter ospały, mrukowaty tak bardzo przypomina mi Koalę, że i skutki mogą być podobne. On uspi naszych i tak juz śpiących królewiczów.
Taki Probierz to jaskrawe przeciwienstwo - żywe srebro, dla takiego trenera nie sposób nie starać się i grać na najwyższych obrotach. No i według mnie Wielki Myśliwy nie ma pomysłu na choćby mechaniczne ułożenie gry druzyny. Nie ma mózgu drużyny - takiego Mierzejewskiego ( Adriana) to musi schematy tłuc im do głowy, aby w ogóle jakies składne , groźne akcje były generowane podczas meczu. A ci grajkowie nie grają takich akcji , z których padaja bramki. senny futbol jak za Kafara i Uliego. Ja pokładam nadzieję w Kosie i Traore do spółki. Może ich wspomóc Machaj - miał on troche wiecej ochoty do gry niż nasi kopacze. Szkoda, że zamiast Grzelczaka nie mamy Nildo , który takie inteligentmne piłki szybciej przerobiłby na gole ale trzeba grać na Wiśnię. Zrobi on wszystko, aby ratować drużyne przed spadkiem. Niech zagra na szpicy . Zamiast Wani, Dawida czy Grzelczaka mogą grać z przodu juniorzy z U16 , to bez znaczenia byle koszulki się zgadzały. Zrobia tyle samo pozytecznego co w/w a przynajmniej nie będziemy sie wkurwiać na ich widok .
7 marca 2012, 07:29 / środa
Tym patałachom nie potrzeba żadnego trenera, bo trener jest potrzebny piłkarzom a ja tych gamoni jeszcze długo nie nazwę piłkarzami.
Tam jest potrzebny ktoś taki jak Michalczewski albo Kliczko:-) żeby ich zmotywować.
I przede wszystkim zabrać kapitana Surmie bo się kompletnie nie nadaje do tego.
7 marca 2012, 09:09 / środa
Co robi Kubicki teraz? Bo jak spadac to niech on trenuje te kaleki od 1 ligi...
7 marca 2012, 12:11 / środa
Może słowa zwrotek trochę już nieaktualne, ale refren jak najbardziej odnośnik
7 marca 2012, 17:58 / środa
Kubicki to JEDYNY trener w nowej historii naszej Lechii za której Lechia grała dobrze, odważnie i walecznie. Była to II liga ale przypominam że Lechia awansowała z 1 miejsca i to mając gorszych na papierze piłkarzy niż Śląsk czy Arka. Więc pokazał że trener może mieć decydujący wpływ na piłkarzy i ich dyspozycje.

Nie wiem czy Kubicki by się utrzymał do dnia dzisiejszego na posadzie trenera gdyby nie został wyrzucony po awansie. Wiem jedno że Lechia nie grzała by miejsca w walce o spadek ale spokojnie bylibyśmy klubem pokroju Widzewa (solidny środek tabeli). A tak czas za Koali zmarnowany całkowicie a za Kafar zastój totalny pomijając dość szczęśliwy poprzedni sezon gdy paru piłkarzom chciało się grać bo myśleli że na zachód uciekną (czytaj Abdu)
7 marca 2012, 18:54 / środa
Jak dla mnie Lechia miała najlepsze momenty za Kafara i za to facet ma u mnie szacunek. Wszyscy już chyba widzą, że problem jest większy niż tylko trener - nie ma kasy w klubie, brak realnych wzmocnień i budowania fundamentów pod przyszłość (czyt. inwestycji w młodzież). Mamy fajny stadion na czołówkę ekstraklasy, ale poza tym jest goła d*pa i brak perspektyw. Tu nie chodzi o fuksiarską rundę, ale o solidne i długofalowe budowanie drużyny i budżetu, tak jak to obiecywał Kuchar, bez tego sukcesów nie będzie - nie ma się co czarować, że przyjdzie nowy trener i będziemy śmigać w czołówce.
7 marca 2012, 20:37 / środa
Owszem za Kafara w pewnym okresie była odważna gra do przodu , dopóki rywale nie rozpracowali tego systemu nawiązujacego do ustawienia 4-3-3 , to szło dobrze. Ceną za to były tracone bramki, gdy obroncy byli z przodu i traciliśmy piłkę. Potem obrona była nadal nieszczelna a gra na wariata po utracie elementu zaskoczenia przestała przynosić spodziewane efekty. Gdy odszedł Pinokio a Nowak stracił formę ofensywa sie posypała. Czary goryczy dopełniły nieudane transfery i to takie widoczne gołym okiem, bo na Tadica , Spóźniaka to mi wystarczyło 60 min, aby ocenić, że z nich żadnego pozytku nie będzie. Vuko, Benson, Janicki, Wania dawali nadzieję, że coś mogą pomc drużynie. Obecnie zgadzam się, że za dużo u nas patałachów ale dobry trener robi z gromady grajków drużynę piłkarską i o to mi chodzi. Czy Ruch ma kasę, Widzew , przedostatni sezon Polonii Bytom, to jechali chłopaki na długach a dowalali niemal wszystkim, ŁKS zanim nie został wyrzucony z ekstraklasy, aby ocalić Craxę, to skończył tamten sezon na 7-mym miejscu.
ALE UWAGA - nasz trener przemuje ciekawy depozyt: Koseckiego. Niech wokół osi Kosecki - Machaj -Traore z Wiśnią na szpicy próbuje ożywić naszą ofensywę:
a) szybkie kontry na rympał
b) szybką grę do przodu skrzydłami
Jeśli zdąży, ocali nas w tym sezonie. Nie ma mowy o planowanym spadku - tak nie buduje sie poważnej firmy.
7 marca 2012, 21:10 / środa
Kafar zrobił dużo błędów, ale naprawdę sytuacja go tłumaczy, bo w sumie mlody i niedoświadczony koleś dostał od razu w bonusie funkcje Dyrektora Sportowego. Pomoc kogoś z wiedzą na tym stanowisku na pewno by mu pomogła, bo widać było, że do pewnego momentu z trenerką radził sobie super, ale z transferami już niekoniecznie. Niestety żeby być kozakiem trzeba przejść i przez kryzys i tu się Kafar pogubił. Teraz będzie mu już znacznie łatwiej, bo ten dołek na pewno doda mu odwagi i nauczy dystansu do tematu. To może być w Cracovii trener z krwi i kości, bo u nas to był ciągle tylko dobrze się zapowiadający talent, który bał się porażki do tego stopnia, że popadał w paraliż. Tak to przynajmniej wyglądało z mojej perspektywy.
Co do Koseckiego, pełna zgoda. On miał realne szanse na wejście do pierwszego składu Legii po odejściu Rybusa, ale spalił się w meczu ze Sportingiem i chyba to przesądziło. Przy bardzo dużej konkurencji trzeba swoje szanse wykorzystywać. U nas to jest facet z najwyższej półki i to już było widać w debiucie. Do pary dorzuciłbym jeszcze Kacprzyckiego, który wydaje mi się podobnym zawodnikiem - dobry technik i super przyspieszenie. Może zabiegamy tę ligę:-)
7 marca 2012, 23:02 / środa
"Jak dla mnie Lechia miała najlepsze momenty za Kafara i za to facet ma u mnie szacunek."

Stawianie za cel awansu do pucharów to nie jest oczekiwanie na fajne momenty, które oznaczają 3-4 dobre mecze, a 30, czyli cały pełny sezon. Tu nie ma miejsca na wrażenia artystyczne i najlepsze momenty. Nie mamy drużyny, która jest na tyle mocna by narzucać przeciwnikowi swój styl w każdym meczu, ale która musi walczyć o każdy punkt. Poza tym drużyna ma być wzmacniania i dobrze przygotowana na każdy mecz w ciągu sezonu. Owszem można ująć to tak, że Kafar nie dał rady trzymać kilku srok za ogon i ciągnąc ten wózek po prostu się z nim wypieprzył, bo za dużo do niego naładował. Jednak chyba ma oczy i widział, że mu to nie służy i praca w ten sposób nie pozwala mu na to co dla niego powinno być najważniejsze - przygotowanie drużyny do realizacji założonego przed sezonem celu poprzez prawidłowe przygotowanie drużyny do sezonu.

Mógł dać sygnał komu trzeba i powiedzieć "wiecie co? nie daję rady na kilku stanowiskach, znajdźcie kogoś na to, czy tamto miejsce, a ja zajmę się trenerką". Kafar wcale nie jest cudotwórcą za jakiego go niektórzy mają, bo gdyby nim był to mając praktycznie taką samą drużynę jak w poprzednim sezonie, w tym sezonie nie rozmontowałby na części tego co sam budował przez prawie 1,5 sezonu, a Lechia byłaby w zupełnie innym miejscu niż się znajduje. Tym bardziej śmieszy mnie takie gadanie Nowaka, czy Buzały, że Kafarski dobierał sobie 11 pod względem charakteru piłkarzy. Tym bardziej, że sam odpalił zawodników, którzy swoim charakterem mogli wnieść sporo do drużyny i posiadali umiejętności by ją poderwać do walki w trudnych momentach. Jednak jeżeli jest to prawda, że był to element selekcji, to w zasadzie jest to logiczne, bo ludzie bez ambicji i woli walki nie są w stanie osiągnąć niczego, co znakomicie pokazuje 13 miejsce w lidze i 9 strzelonych bramek po 20 kolejkach.

Żeby nie było, że go tylko krytykuję. Cieszyły mnie wygrane nad Legią, amiką czy śledziami pod jego wodzą, jednak życie płynie dalej, mamy nowy sezon i punktów z tamtych wspaniałych meczy już nie ma. Trzeba o nie walczyć na nowo, a skoro stara formuła przestała się sprawdzać to trzeba wprowadzać nowe.
8 marca 2012, 06:43 / czwartek
Przedewszystkim Pan Pawel ma klopoty z alkoholem. Wiec jak ma wyciagnac druzyne z kryzysu jak sam w nim jest?
8 marca 2012, 08:10 / czwartek
NAjlepsze czasy to Lechia miala i mam nadzieje ze jeszcze bedzie je miala za czasow Darka Kubickiego i tyle.
8 marca 2012, 08:15 / czwartek
8 marca 2012, 08:37 / czwartek
jak tak dalej pójdzie to ten odnośnik wyjazd. Będzie troche podobny do ostatniego wyjazdu w tej rundzie(chorzów). Pozdrawiam Tych co BYLI SĄ i BĘDĄ !

LECHIA NIGDY NIE SPADNIE !
8 marca 2012, 09:05 / czwartek
A ja musze sie czepic tytulu tego watku bo mnie razi w oczy!
Co takiego Janas zrobil, ze piszesz "Janas dzieki" ?!
Tak o Kafarze mozna bylo napisac bo moim zdaniem zrobil duzo dobrego dla Lechii ale za co dziekuje sie Ulatowskiemu czy teraz Janasowi? Jesli sie nie myle to zaden z nich nawet meczu nie wygral!
8 marca 2012, 10:17 / czwartek
Za ten latynowski temperament na ławce chyba to dzięki;)

Aejaejao!!!
8 marca 2012, 20:26 / czwartek
ciekawa uwaga." Janas wypierdalaj ! " brzmi mniej elegancko ale nie zawiera nieścisłości i niewspółmiernej do zasług uprzejmości.
8 marca 2012, 22:03 / czwartek
Szprechający, hehe beka bo ten filmik jest nagrywany na boisku mojej szkoły średniej, laaaata temu tam widywałem, ale dopiero na koniec filmiku zajarzyłem :)
10 marca 2012, 15:33 / sobota
JANAS CO TY ROBISZ Z NASZA LECHIA !!!!!
ODDAJ SIE DO DYMISJI .
BRAK UMIEJETNOSCI MOTYWACJI PIŁKARZY,
BRAK PRZEMYŚLANYCH ZMIAN,
WPROWADZANIE W PIERWSZYM SKŁADZIE GRZELCZAKA,
CIĄGŁA GRA DO PRZODU DALEKIE PIŁKI NA NAPASTNIKOW MOZE SIE UDA A MOZE NIE,
TAKA GRA MI SIE NIE PODOBA ,OCZEKUJE LADNEJ POŻADNEJ PIŁKI PRZY WOLNYM ROZEGRANIU LUB GRY Z PIERWSZEJ PIŁKI I SZYBKO.
ŻĄDAM ULTIMATUM DLA JANASA 2 MECZE 6 PUNKTÓW !!!
11 marca 2012, 10:06 / niedziela
2-0 do przerwy po niezłej grze. Wiadomo, taktyka na drugą połowę musi być trochę inna. Cofamy się lekko, nie ryzykujemy mocno w tyłach, dajemy im pograć piłką, ale cały czas staramy się zdobyć kolejne bramki. Co robi duże T ??? "Obrona Częstochowy" od 46 min. Kurwa, jak można było tak głęboko się cofnąć i aż prosić się o drugą bramkę ??? Moment wyrównania, cały czas wisiał w powietrzu !!! Po prostu czuć było, że przy takiej grze Lechii, Górnik w końcu strzeli.

Górnik strzelił na 2-2. Co się dzieje dalej ??? Lechia przestaje się bronić i znowu zaczyna grać w piłkę. Efektem tego są dogodne sytuacje pozwalające wierzyć w zwycięstwo. Czy Górnik też ma swoje sytuacje ??? Tak ma, lecz zdecydowanie mniej niż w przypadku kiedy rozpaczliwie broniliśmy remisu !!!

Wnioski:
Nie da się wygrać meczu grając tak bojaźliwie ! Lechia nie umie się tak głęboko bronić i basta ! Wiadomo już to było za Kafara, kiedy praktycznie każda próba rozpaczliwego bronienia wyniku kończyła się fiaskiem. Lechia wygrywa mecze jeśli jej się w tym nie przeszkadza. Nie każe się grać tego czego nie potrafi. Wczoraj wystarczyło powiedzieć piłkarzom: "Panowie, gramy to co przed przerwą. Żadnego murowania na 16 m i wybijanie piłek na pałę. Cały czas wysoki pressing i dążymy do strzelenia kolejnych goli. Janas okazał się tchórzem i wybrał kunktatorstwo. Ja takiego trenera w Lechii nie chcę. Dlatego: JANAS NIE DZIĘKUJĘ I WYP.....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460