Gdańsk: czwartek, 9 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

JANAS DZIEKI ALE ODEJDZ "

strona 2/3

12 marca 2012, 12:58 / poniedziałek
jeżeli coś się za tym kryje to widać, że w Klubie nie ma żadnego pomysłu, żadnego planu działania odnośnik
ulatowski na chwilę, Janas też na chwilę? i kto w zastępstwie? "zbawca" polskiej piłki Bakero, tragedia
12 marca 2012, 13:08 / poniedziałek
Co za patologia jest w tym "zarządzie". Najgorsze jest to, że płacą pensje do końca sezonu Kafarowi, Ulatowskiemu, teraz dojdzie Janas i Bakero.. Ciekawe ile to łącznie to kosztuje - zamiast tego trzeba było kupić dobrego/dobrych zawodników i jeszcze by coś zostało..
12 marca 2012, 13:32 / poniedziałek
kit jak h*j,teraz kto nie obejrzy meczu Lechii to zaraz będzie przymierzany na trenera.Kopaczy trzeba wymienić nie trenera.
12 marca 2012, 14:03 / poniedziałek
odnośnik Haha jeżeli to bylaby prawda nie jeden krzyczalby Janas wroc:D
12 marca 2012, 14:09 / poniedziałek
Piro pewnie chodziło Ci o link, który wrzucił DALI w 1 poście?

Dla mnie to jest paranoja, żeby Janasa wyrzucać, gdy widać, że jednak coś drgnęło do przodu z naszą grą. Zastanawiałem się, czy może Bakero nie jest przymierzany do Górnika, ale po wygranych z Wisłą czy Legią Nawałka raczej może spać spokojnie. U nas obecnie nie ma już trenera w kategorii winni, teraz na tej liście są wyłącznie piłkarze i zarząd, i to ich należałoby wymienić w 1 kolejności by poprawić naszą grę. Jednak jako, że już po okienku to można jedynie obserwować co ma nastąpić w najbliższym czasie...
12 marca 2012, 14:12 / poniedziałek
wrzucam jeszcze raz odnośnik
12 marca 2012, 14:14 / poniedziałek
Zwykła kaczka dziennikarska- to, że Bakero był na meczu, nie oznacza, że klub planuje go zatrudnić. Być może zbiera informacje o grze różnych zespołów, by to wykorzystać w późniejszej pracy trenerskiej w Polsce (skoro deklaruje, że chciałby zostać) w klubie, który jakimś cudem go zatrudni. Nie zdziwiłbym się, gdyby w następnej kolejce był na jakimś innym meczu.
12 marca 2012, 14:16 / poniedziałek
Na moje to zwykła kaczka dziennikarska. Nie ma sensu teraz zmieniac trenera. Bakero ma ponoć objąć Barcelone B.
12 marca 2012, 16:14 / poniedziałek
Piro - wrzuć jeszcze raz bo coś nie działa Twój linka jak ten który wrzucił DALI.
A to coś specjalnie dla Ciebie : odnośnik
12 marca 2012, 20:23 / poniedziałek
A tam pierdolenie z tym Bakero.
Wypatrzony w Zabrzu i już media musiały coś palnąć, że Hiszpan w Lechii.
Na oficjalnej stronie cisza, więc wg mnie nie ma tematu i kropka.
Niech zabiera się do Barcelony ze swoim miernym warsztatem trenerskim!
12 marca 2012, 20:44 / poniedziałek
Dla mnie to oczywista kaczka dziennikarska, Bakero zresztą w jednym z wywiadów wspominał ze bedzie teraz podróżował po Polsce (oczywiscie nie interesują go uroki naszego kraju). Powiem szczerze wolałbym widzieć na naszej ławce Muorinho z Koscierskiej Huty niż Jose Marię. Nigdy nie przekonał mnie do swojego warsztatu trenerskiego, w Polsce nie osiagnął nic, a już sam fakt ze trafił do Polski na tym etapie rozwoju kariery trenerskiej swiadczy o nim ze to miernoasc nad miernosciami.

TYLKO LECHIA!
12 marca 2012, 20:54 / poniedziałek
Pisząc o Kafarze nie twierdze ze byłby teraz lepszy od Janasa, po prostu to wybieranie pomiedzy Ładą, Fiatem 125p i Skodą 105.
Uwazam ze Janas powinien być trenerem do konca rundy a co dalej to sie zobaczy w czerwcu.
Co do Bakero to niech bedzie jak najdalej od ławki trenerskiej naszego klubu.
Teraz trzeba juz tylko wspierać cała druzyne, bo na zmiany był czas wczesniej i został w dużej mierze zmarnowany.

TYLKO LECHIA!
12 marca 2012, 21:56 / poniedziałek
tu nie ma czasu na trenowanie ; )
skład jest . . . . na niespadek : )

tu trzeba gościa który ogarnie tą beznadzieję i degrengoladę którą pozostawił po sobie szósty kwietnia
już pisałem, Janas jako zawodnik a także jako trener osiągnął w karierze na szczeblu klubowym i reprezentacyjnym 10x więcej niż cała szatnia razem wzięta.

jak dla mnie to . . . . nie ma co mieszac,

nie odnoszę się do cymbalstwa typu do Chose Maria,
bardziej do tytułu tematu
13 marca 2012, 21:18 / wtorek
Może kto wrzuci za wczasu : " Bakero musi odejść lub nie zbliżać się do Lechii "
14 marca 2012, 00:27 / środa
Zgadzam się z Verde, na zmiany za pózno, poza tym Janas chociaż trochę się ogarnął w ostatnim meczu(poza zmianami i Grzelczakiem),a po sezonie czystka, mało realne ,ale oby tak się stało

ps. Pisałęm ,że Ulatowski jest najgorszy, no to Bakero to zacny konkurent, jeżeli ktoś w klubie o nim pomyślał to niech się rozpędzi i jebnie głową w ścianę!
24 marca 2012, 18:55 / sobota
Kafarski przy Tobie to był wirtuozem trenerki ! Odejdź człowieku i zajmij się tym co potrafisz najlepiej robić czyli polowaniem na motyle .
24 marca 2012, 19:02 / sobota
No pewnie nie odchodzi...

Przecież wolny jest Bakero albo Pasieka.

Wtedy to już zaczniemy wygrywać nie ma co.
24 marca 2012, 19:08 / sobota
Skoncz z tym Kafarem, dzieki niemu jestesmy w takiej ciemnej dupie. Bo niemial jaj zeby powiedziec jaka jest chujnia w klubie, trzymal stolek do konca, to samo robi teraz Turnowiecki pobiera jeszcze sianko a w ostatniej kolejce juz sie nie pojawi bo nie bedzie sie czul zaproszony na rozmowe z kibicami po meczu.
24 marca 2012, 19:43 / sobota
Tak właśnie jest, kiedy do niektórych pustych łbów wreszcie dotrze, że to Kafarski jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy. To on był pachołkiem Andrzeja "puchar to tylko problemy" Kuchara, to on wyjebał ze składu wartościowych zawodników takich jak Bąk, Buzała, Wołąkiewicz i inni, to on wprowadził do naszej drużyny wspaniałego zawodnika o nazwisku Chaos, i wreszcie to on był skończonym bucem i argonckim typem, wina nigdy nie leżała po jego stronie, winni byli dziennikarze, ewentualnie kibice. Płakać po nim to jest szczyt debilizmu.
24 marca 2012, 19:43 / sobota
Janas cudow nie dokona majac tak beznadziejnych zawodnikow i wydaje mi sie ze on to zaczyna dostrzegac. Jest krotko z druzyna i nie wie wiele o stosunkach panujacych w klubie. Wydaje mi sie ze spotkanie z kibicami troszke otworzylo mu oczy w jakim klubie pracuje. Nie sadze by Janas zostal na nastepny sezon. Jesli go nie wywala to odejdzie sam. To nie jest facet bez honoru jak Kafar ktory jak mu cos nie wychodzi to trzyma sie stolka.
24 marca 2012, 19:55 / sobota
Ja myślałem ze Janas tu przychodzi tylko na wczasy nad morzem, wydawało mi się ze będzie miał to wszystko w dupie, jednak jak widać jest jednym z ostatnich który by tak myślał. Stara sie cos zmienić, chce żeby to zatrybilo i tak jak kolega wyzej napisal to nie jego wina ze ma taki a nie inny material. Dzis bylo kilka momentow ciekawego rozegrania pilki przez Lechie, oczywiscie byly tez bledy ale kto ich nie popelnia ? Janas jak widac na podstawie poprzedniego meczu wyciągnął z nich jakies wnioski.
24 marca 2012, 20:35 / sobota
diacomo Ty to jakaś kurwa, jesteś,przecież to autorska drużyna jebanego murinio z kaszub a i jego mistrza guru kuchara.co może nie zauważyłeś jak ta kurwa sprzedaje sie za pare zeta smierdzielom z cracowi.
24 marca 2012, 20:49 / sobota
Obecny stan to wina dwóch ludzi Kafara i Kuchara, z niewielkim wkładem Ulatowskiego. Janas widac ze probuje zmobilizowac zawodnikow jak potrafi, odsunal padline typu Tadic, Dawid, Pietrowski i Andrius, zawodnicy cos tam graja inna sprawa ze wielu czolowych zawodnikow ma niesamowita wrecz zapasc (Lukjanovs, Bak, Kozans). Wedlug mnie cokolwiek sie bedzie dzialo, powinnismy do konca sezonu zaufac Janasowi, zmiana trenera na kilka kolejek przed koncem tylko wprowadzi jeszcze wieksza nerwowosc.
24 marca 2012, 21:06 / sobota
Czas walki
Kogo Ty nazywasz trenerem - Janasa ? Jak chłop który tyle lat w piłce siedzi odpierdala takie coś co on dziś ? Jakim trzeba być debilem żeby przy wyniku 2-3 robić zmianę w 89 min meczu ? Czy on na czas grał tą zmianą ? Chuj nie trener ! Tą zmianę miał zrobić zaraz po stracie trzeciej bramki a nie na minutę przed końcem. I chuj że drukarz doliczył 3 min i tak po chuju ta zmiana była !
Niech wypierdala razem z Borkiem bo obaj są siebie warci !
24 marca 2012, 21:13 / sobota
przestańcie pierdolić tak wina kafara itd, a wcześniej na Traugutta zachwycali się wszyscy, a teraz psy wieszają , a jeszcze jedno dla nieuków w szkole nie uczyli , że Gdańsk to Kaszuby? - przykre ...Zastanówmy się co zrobić by nasz koneser dobrych trunków ( czy jak ktoś woli trener przez T ) utrzymał nas w I lidze!!
Zauważyłem brak utrzymania piłki, brak gry trójkątami z czego wcześniej Lechijka
słyneła, brak gryzienia trawy, 50% pensji odebrać ( zamrozić) i od razu zapewniam gra wygląda inaczej . Pozdrawiam kibicowską brać . A my swoje... LECHIA GDAŃSK!
24 marca 2012, 21:20 / sobota
Uważam, że Janas robi co może mając taką drużynę ! Kto by tu nie przyszedł, więcej nie wykrzesa z tych wypalonych chłopaków. Dzisiaj szybko zareagował i pozbył się śmiesznego Grzelczaka i wypalonego pseudo pilkarza Wiśnie. Ale wracając do tematu Janas nie unika krytyki, doskonale wie jaka jest sytuacja i nie mami nas jak Kafarski tekstami typu jest lepiej zabrakło tylko tego i tego i bedzie super! W ostatnich meczach o wynikach decydują indywidualne błędy piłkarzy czyt. Janicki, Bąk oraz brak napastnika.
24 marca 2012, 21:21 / sobota
No takiego trenera nam dal zarzad wiec teraz musimy sie z nim do konca sezonu meczyc. Pisalem ze Janas robi bledy ale np dzis w tej 89 minucie wszedl napadzior za obronce a nie obronca za napadziora jak w poprzednim meczu. To juz jakis pozytyw, nie wiem czy po sezonie Janas zostanie ale ja bym najchetniej widziaj kogos glodnego sukcesow, tak zwanego motywatora ktory zyje meczem, cos podobnego do Probierza albo samego Probierza...

Ktos wyzej pisal ze plusem jest wywalenie do rezerw takich asow jak pozniak czy dawidowski, efekty od 2 meczy widac... teraz czekac tylko na wyniki za 5 kolejek sie wyjasni czy srakowia spada - w tym wypadku Wisla ich spusci a kafar podziekuje za wspolprace, lks ma gorszy terminarz od nas wiec licze ze jakos sie utrzymamy.
24 marca 2012, 21:45 / sobota
Janas mi leży ale na pewno jest lepszy niż ta sprzedajna pizda kafarski.Wreszcie pietrowski,vućko,andrus,tadic,dawidowski są tam gdzie ich miejsce.A kto pierdolił przed sezonem o wywrównanym składzie i jeszcze twierdził ze transfery sa nie potrzebne!lizał dupe kucharowi zeby jak najdłuzej utrzymać posadke
24 marca 2012, 21:54 / sobota
To Kafarski dokonywał w ostatnim okienku transferów ? vide Grzelczak
To Kafarski przygotowywał drużynę do rundy wiosennej ?

Nie bez przyczyny Janas został pogoniony w tym sezonie z Bełchatowa po kilku kolejkach a wcześniej z Polonii Warszawa też po kilku . Dobrym trenerem to on może i był a kilkanaście lat temu w Legii . Teraz już tylko jedzie na sławie i rozmienia się na drobne .
24 marca 2012, 21:56 / sobota
Co tu dużo pisać, moim zdaniem jedyny błąd jaki Janas zrobił to zmiana Dudy - powinna być 10 min. wcześniej. Poza tym - to Podbeskidziu wyszły kontry i tyle, my mieliśmy wiele okazji i nie wyszło - ja ciągle wierzę w utrzymanie a Janasa rozliczymy na koniec sezonu i ten temat powinno się zamknąć ew. zmienić tytuł na - "Trener Janas".

pz,
Okon
24 marca 2012, 22:07 / sobota
To ciekawe diakomo ale mi się wydawało że zarząd pseudo debili dał Janasowi nazwiska 35 ? Piłkarzy którzy byli w naszym zasięgu i miał kogoś z nich wybrać do zespołu... widać byli gorsi na tej magicznej liście od Grzelczaka... pamiętajmy o Kafarskim który mówił że wzmocnień nie potrzebuje hehe...

Co do gonienia z belchatowa to poczekaj 2 kolejki i zobaczysz jak Kafar będzie uciekał ze srakowi ;)!
24 marca 2012, 22:27 / sobota
okon
Pijak Janas - nic nie wiem ! On nawet treningów nie prowadzi.
24 marca 2012, 22:32 / sobota
Tylko zauwazylem, ze Janas po meczach mowil to nie gra, w ataku cos nie tak i jak widac zmienil cos, a nie jak Kafar- no tu nie gra, a to pech bo to, brak szczescia, pier... o szopenie
24 marca 2012, 23:18 / sobota
no tak, co złego to zawsze wina trenera. Nie byłem zwolennikiem Janasa i nadal uważam, że straciliśmy mega okazję bo Probierz był do wyciągnięcia z Arisu, ale Janas w przeciwieństwie do chociażby kafara, umie przyznać i WYCIĄGA wnioski. Przynajmniej widać, że kombinuje z ustawieniem i taktyką. Ma to małe przełożenie na punkty, ale nie upatrywałbym tutaj winy w tym Janasa. Kurwa panowie, na chłopski rozum, czy to Janasa wina, że te barany nie umieją piłki podać, albo strzelić chociażby 3 razy celnie z dystansu w meczu ? I nie chodzi mi tutaj o bramki a o celny silny strzał. Jeżeli wcześniej się tego nie nauczyli to już się tego nie nauczą i tyle. Nie rozumiem też pretensji do trenerów o transfery... Jeżeli trener w niby profesjonalnym klubie dostaje karteczkę z nazwiskami na zasadzie, masz tutaj są jacyś darmowi piłkarze i wybieraj sobie trzech, to o czym my w ogóle mówimy ? To nie trener i nie zawodnicy są meritum problemu, a ten jebany kuchar i ten jego zarząd od siedmiu boleści i to na nim powinna opierać się cała krytyka odnośnie obecnej sytuacji w jakiej jesteśmy. Jak to jest możliwe, że na najważniejszą pozycję na boisku mamy w przyszłym roku do dyspozycji, takich bramkarzy jak : Małkowski, Buchalik ii ... ten trzeci z Widzewa. Drugi taki Pawłowski szybko nam się nie trafi. A oni tylko byle zaoszczędzić.. Odnośnie jeszcze trenera i afer z piłkarzami ( pietrowski, dawidowski, małkowski) to też mnie zastanawia jak to możliwe, że nikt z klubu się tym nie zainteresował ? Na bank ktoś im przesyłał na maila wiadomości odnośnie najebanych wojaży Marcina i filmiku przed meczem z łksem z dawidowskim. To chyba ktoś z klubu powinien wejść wpierdolić po karze pieniężnej, walnąć na Lechia.pl newsa z przeprosinami od tych trzech partaczy. Trener jest od trenowania, a nie od siedzenia na facebooku i czytania wpisów małkowskiego czy innego imbecyla. I tyle. Sprawa by się nie ciągneła nie potrzebnie, bo to nikomu nie jest potrzebne, ale niestety brak zdecydowania i organizacji... Do utrzymania wiele nie potrzeba, bo pozostałe drużyny pod nami o dziwo grają gorszą padakę i jeżeli pozostaniemy w ekstraklapie to niestety, trzeba będzie przeprowadzić w drużynie akcję zero litości i wyjebać 3/4 składu, zaczynając od lukjanovsa, który jest na boisku i poza boiskiem zakręcony jak słoik ogórków po szutowiczu skończywszy. No chyba, że ktoś dalej się łudzi, że ludzie będą wbijać po Euro drzwiami i oknami żeby oglądać dawida w akcji. Pozdrawiam !

a tak pozatym to jeszcze to :
Na jednym z treningów Ivans uderzył mu z rzutu wolnego, ale niezbyt czysto. Piłka odbijała się, odbijała, a gdy w końcu doleciała do bramki, to Pawłowski nawet się nie schylił, żeby ją złapać, tylko od razu wykopał jak najdalej i krzyknął: - Kaczki to sobie puszczaj w stawie!
25 marca 2012, 20:00 / niedziela
Dobry wpis.
Pozdrawiam
el
26 marca 2012, 08:36 / poniedziałek
Duda niczym nie różni się od Grzelczaka, taki sam drewniak, tylko mniej napakowany :D
26 marca 2012, 15:41 / poniedziałek
Mane, nawet jeśli to prawda, to właśnie podałeś bardzo dobry argument za tym by grał Duda a nie Grzelczak. Skoro grają to samo to niech gra wychowanek, do tego młodszy.
A swoje zdanie jak rozumiem wyrobiłeś sobie oglądają Dudę łącznie przez jego dwadzieścia kilka minut spędzone w ekstraklasie. Niech chłopak w końcu dostanie poważną szansę na grę, ile jeszcze można stawiać na Grzelczaka, niewiele mu już brakuje by mieć passę 1000 minut bez gola (z czego już blisko 450 w Lechii).
26 marca 2012, 16:56 / poniedziałek
Przyznam, że też nie jestem zwolennikiem umiejętności Dudy ale muszę się tutaj zgodzić z Prorokiem. Wolę żeby grał Duda, walczył, ogrywał się (może kiedyś odpali) niż Grzelczak który niczym się nie wyróżnia. Nie wiem po co właściwie był ten transfer.. Janasa nie winie za to bo wiem, że zarząd mu podstawił Grzelczaka i sprawa wyglądała następująco "bierzesz Grzelczaka albo grasz tym co masz" Też bym go przyjął zawsze będzie jakaś konkurencja i alternatywa choć marna na wypadek kontuzji.
26 marca 2012, 18:09 / poniedziałek
Transfer Grzelczaka to był strzał w nogę, w kulawą nogę.
26 marca 2012, 19:01 / poniedziałek
27 marca 2012, 18:20 / wtorek
Zieliński wywalony z Polonii co tam mamy do stracenia, brać go.
27 marca 2012, 20:46 / wtorek
Zieliński niech spierdala skorumpowana kurwa!
27 marca 2012, 21:26 / wtorek
Naprawdę łudzisz się, że Zieliński, Probierz czy ktokolwiek coś zmieni w nogach i głowach naszych kopaczy?
28 marca 2012, 05:51 / środa
Ja sie nie łudzę,to był bardziej żart.
31 marca 2012, 09:38 / sobota
Mimo zwycięstwa trenerowi należy się opierdol. Ten gość w ogóle nie uczy się na błędach. W drugiej połowie momentami zaczęło pachnieć Zabrzem. Po drugiej bramce znowu zbyt głębokie cofnięcie się we własną 16 powodowało, że każda akcja bełchatowian zaczęła pachnieć bramką. Środek pola przestał dawać radę. Aż prosiło się o wpuszczenie świeżej krwi w postaci Surmy czy Machaja kosztem Nowaka, Baicia czy Fortepiana, zwłaszcza że czerwoną kartką został ukarany przeciwnik. Jak zobaczyłem, że Małkowski od 70 min gra na czas, to mało nie spadłem z krzesła. Typowo " janasowe " kunktatorstwo", co zresztą potwierdzają zmiany. 91 min. Deleu za Koseckiego. Co ta zmiana do k...nędzy miała oznaczać ???!!! Mecz już od 15 minut wygrany, a ten dokonuje zmiany taktycznej, by zyskać cenne sekundy :))) Dawidowski za Grzelaka. Kolejny przykład na szczyt taktycznej finezji. Czy już nie mógł wpuścić Dudy aby ten się ogrywał ??? Co musiał by zrobić Duda żeby w 10 minut zagrać gorzej niż Dawid ??? Tam mógł wejść kibic z trybun i efektu gorszego by nie było. Gdzie tu sens i logika ???!

Tym większe brawa należą się piłkarzom, że grając bez trenera wygrali ten mecz. Gratulacje !!!
1 kwietnia 2012, 20:23 / niedziela
Jak już wielokrotnie pisałem Janas nie zbawi naszej drużyny - natomiast jest trenerem, który reaguje na zmieniającą się sytuację, nie boi się zmian. Jakoś je uzasadnia i nie pierdoli, że nam wzmocnień nie trzeba. To przyjmujemy za plus.
Wypieprzył trochę wyjałowionych zawodników i szuka lepszych układów w drużynie.
Działa. najważniejsza sprawa, to trzymać z tyłu na zero. Z Podbeskidziem zaszalał i nasza "obrona" uzmysłowiła mu, że jest w stanie każdą zaliczkę bramkową rozpuścić . Jak w Zabrzu. Dlatego pilnował wyniku. Trenera rozlicza się z wyników, szczególnie, gdy stoimy na krawędzi spadku. Postąpił zachowaczo ale ma swoje doświadczenie i ono mu to podpowiada: ostrożnie, trzeba dowieść wynik do gwizdka. Nie wiem, jak zagra z Zagłębiem ale rzucenie się na nich z takimi lukami z tyłu, to dla mnie samobójstwo. Sam nie wiem, jak bym ustawił zespół ale raczej na początku na pewno dość ostrożnie i nie szarżował 7-8 zwodnikami. Owszem jeden boczny obrońca włączający się do akcji ofensywnej z asekuracją ze strony defensywnego pomocnika ale bez ułańskiej szarży. Tego meczu nie wolno nam przegrać, bo przegrana oznacza ... ich czyli konkurentów do spadku zwycięstwo !
9 kwietnia 2012, 18:17 / poniedziałek
Ilość punktów zdobytych za jego panowaniem jest katastroficzna mogli dać mu jakieś ultimatum bo i tak jedziemy do 1 ligi jak dalej tak pójdzie.Szanuje go za mówienie prawdy ale za wyniki odpowiada trener .Nie ma wyników odejdz
9 kwietnia 2012, 18:36 / poniedziałek
A nie uważasz, że taka gra jest właśnie dzięki Janosikowi, sorry Panowie, kiedy można się do trenera przypieprzyć, to można, ale ostatnie 3 mecze gramy lepiej lub zdecydowanie lepiej, dzisiaj statystyki też mówią same za siebie. Z Podbeskidziem i dzisiaj wyszło jak niesprawiedliwa może być piłka, ale byliśmy kurwa zdecydowanie lepsi, paradoksalnie to z Bełchatowem raczej mecz na remis. Mam nadzieję, że tak będziemy grać do końca, to o utrzymanie jestem spokojny.
9 kwietnia 2012, 19:38 / poniedziałek
Kolejny mecz przegrany przez taktyczne nastawienie nastawienie zespołu przez małego "t". Z kim jak nie z Zagłębiem od samego początku rzucić się po zwycięstwo ???!!! Zamiast pokazać przeciwnikowi, że nie ma kunktatorstwa, od początku gramy o 3pkt., trener chowa się za podwójną gardą jakby remis wiele nam dawał. Wiadomo, ze taka taktyka w 95% kończy się wpierdolem. Oczywiście zmiana trenera obecnie nie ma sensu, zwracam tylko uwagę ile przez tego typa punktów potraciliśmy. Poniżej cytat, który charakteryzuje małego "t" w 100 %

" Myśl przewodnia: "Zagrajmy... na zero z tyłu".

Pieprzyć zero z tyłu, niech będzie dwa z przodu! Wszyscy się zastanawiają, jak zablokować przeciwnika, zamiast pomyśleć, jak mu szybko wbić gola - i niech on się martwi. Potem efekt taki, że gola zdobywa rywal i - o Jezu - "zabrakło czasu na wyrównanie".
9 kwietnia 2012, 20:06 / poniedziałek
Pieprzyć zero z tyłu, niech będzie dwa z przodu! Wszyscy się zastanawiają, jak zablokować przeciwnika, zamiast pomyśleć, jak mu szybko wbić gola - i niech on się martwi. Potem efekt taki, że gola zdobywa rywal i - o Jezu - "zabrakło czasu na wyrównanie".

To mówił w Cafe Futbol chyba Kołtoń :P

Ale taka jest prawda, tak gra praktycznie cała Ekstraklasa może nie w każdym meczu ale jednak grają.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276