Gdańsk: piątek, 3 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

"Inwestorze" Kuchar- żegnaj!

strona 1/4

4 marca 2012, 13:48 / niedziela
Wszystko zaczyna się od "góry", piłkarze swoją drogą- są słabi i tyle, trener jest jaki jest, a wina słabej gry Lechii tak naprawdę to wina KUCHARA "inwestora" Wkłady grają słabo, bo się wypalili. A to druga sprawa, gdyby były udane transfery, a raczej gdyby były wyłożone pięniądze na lepszych graczy to byśmy teraz nie walczymy o utrzymanie w lidze. Kuchar, kiedyś marzyliśmy by odszedł kafarski, teraz marzymy byś odszedł ty. Znajdzie się nowy inwestor, który chociaż kupi porządnych kopaczy i wymieni pół składu tej popeliny.
4 marca 2012, 13:49 / niedziela
uderz w kucharaaaaaaaaaaaaaaa
4 marca 2012, 14:22 / niedziela
Def
Ja marzyłem o tym żeby kuchar odszedł po pp z jagiellonią.
Po tym jak w jakiejś gazecie udzielił wywiadu że zdobycie w tamtym sezonie (w którym był wywiad) że zdobycie pp będzie dla Lechii problemem.
Jak pizda kafarska podłożyła sie białorusinom wedle życzenia swego mentora to już nie miałem złudzeń.Kolejne okna transferowe i jakieś wynalazki typu tuszyński i inne gwiazdy z kluczborków czy innych łomż poparte zaciągiem łotewsko-litewskim czy z innego rwpg tylko utwierdzały mnie w tym że szybciej kiedyś spadniemy niż zagramy w pucharach.
Kuchar-co-wypierdalaj!!!!!!!!!!
4 marca 2012, 15:49 / niedziela
to setki powodów to jedna komedia więc uderz w Kuchara
4 marca 2012, 16:34 / niedziela
Ten człowiek niszczy nasz klub od środka. Przykre.
4 marca 2012, 17:57 / niedziela
Trzeba sie zastanowic czy po jego odejscu bedzie lepiej czy gorzej.
4 marca 2012, 18:26 / niedziela
Gorzej niż teraz, rozumiem że jaja sobie robisz.
4 marca 2012, 18:41 / niedziela
Przyznam szczerze, że liczę na to, że na meczu z Koroną usłyszę z młynu taki okrzyk:

Młyn: Cały stadion odpowiada, cały stadion odpowiada!... Kuchar!!!

Reszta stadionu: Coo???!!!

Młyn: Wypierdalaj! Wypierdalaj! Wypierdalaj!

I tak wielokrotnie. Ja już mam naszego pseudoinwestora serdecznie dość. Podejrzewam, że podobne zdanie ma większość kibiców. Dobrze by było, żeby nasze stanowisko w tej sprawie usłyszeli wszyscy na stadionie (mam na myśli szczególnie tych co oglądają mecze z lóż vipowskich), jak i przed telewizorami.
4 marca 2012, 19:05 / niedziela
Aż sobie to wyobraziłem... to byłaby taką bomba że ja p******. A czy szanowny inwestor na stadionie bywa ?
4 marca 2012, 19:10 / niedziela
Nie bywa, w TV też meczów nie ogląda. Ma ważniejsze zajęcia.

Ale może "jego ludzie" z klubu przekażą mu chociaż pozdrowienia od nas.
4 marca 2012, 19:35 / niedziela
Mi sie wydaje ze mocniejszym akcentem była by podobna flaga jak dla Kafara i co mecz wywalac na sektorze - poczulby sie wtedy...
4 marca 2012, 20:12 / niedziela
Wszystko fajnie tylko jezeli go "wyrzucimy" to on upomni sie o swoje 12 milionow. Skad my to wtedy wezmiemy ? Poki co jestesmy od niego strasznie uzaleznieni. Chociaz lepiej zerwac z nim wspolprace przy 12 milionach dlugu niz przy 20, 30 itd... Jedyne co by moglo na niego podzialac to zerwanie przez miasto umowy na dzierzawe PGE bo wtedy musialby ukladac sie z nowym wlascicielem(miasto mogloby dac pewne wskazowki) lub isc na T29. Generalnie to chyba nie taka Lechie kibice odbudowywali.
4 marca 2012, 21:04 / niedziela
właśnie w liga+ extra w urywkach meczu z Wisłą pokazali przez moment loże vipowską na której nasz "dobroczyńca siedział w towarzystwie tuska"

czyli nasz przekaz zaintonowany przez młyn dotarł do samego zainteresowanego
4 marca 2012, 23:15 / niedziela
Co do Kuchara to dodam tylko jedna rzecz. Ów mądry Pan obliczył, że potrzeba 16 000 kibicow na kazdym meczu zeby wszystko sie pieknie zgrywalo. Tymczasem srednia frekwencja to 18070 (wedlug wp.pl) czyli o cale 2070 wiecej i niestety tak kolorowo nie jest.. Biznesmen...
5 marca 2012, 01:33 / poniedziałek
Tu nie o wyniki chodzi ani nawet brak kasy Pana Kuchara. Największym problemem jest brak pomysłu i celu. Wrażenie ciągłej tymczasowosći, zamiast budowy (nawet powolnej) wygląda to jakby jedynym celem było przeczekanie aż trafi się kupiec.
Od meczu PP z Jagielonią nie widać w tym wszystkim ani krzty ambicji, czy chęci budowy silnej Lechii. Nic dziwnego ,że piłkarze grają z reguły bez ambicji, a jedyną wartością dla nich jest wysokość wpływu na konto , skoro taki przykład idzie z góry od szefa. Niemal pewien jest koniec Lechii-operator, jak do tego dojdzie spadek i dzięki temu ten etap dobiegnie końca to jestem za. Kibicowanie drużynie, która gra tylko po to, by ją pózniej drożej sprzedać to naprawdę słaba opcja i coraz bardziej irytująca. Im szybciej zacznie się odbudowa klubu tym lepiej. Wolę zącząć od pierwszej ligi budowanie Wielkiej Lechii, niż tą ciągłą prowizorkę, jak najtańszym kosztem zachować miejsce w ekstraklasie i czekać aż trafi się kupiec.
Po tym okienku straciłem resztki wiary ,że Pan Kuchar się ogarnie, widać jasno ,że chłop nie ma ambicji i pomysłu na budowę silnego klubu, tylko czeka na okazję by wyciągnąć co swoje i zrobić strzałkę. Przejedzie się, ale to marna pociecha...
5 marca 2012, 09:27 / poniedziałek
a.kuchar@lechia.pl

Ja już mu maila wysłałem. Można go wkurwić i skrzynkę zapchać.
5 marca 2012, 10:33 / poniedziałek
Do gregory.To nie byl Kuchar.Przy Tusku siedzial pan Andrzej Kowalczys.
5 marca 2012, 20:19 / poniedziałek
możliwe kolego :)
to był ułamek sekundy -wydawało mi sie że to nasz "dobroczyńca"
6 marca 2012, 11:32 / wtorek
Wojciechowski praktycznie w każdym tygodniu coś się wypowiada na temat drużyny, przeważnie jest to jakaś negatywna wypowiedź ale jest. Sikorski nie strzelił ostatnio bramki na 2:2 z pól metra to Wojciechowski mu mówi, że nie ma już czego w Groclinie szukać, a ten nasz zjeb Kuchar wypowie się raz w roku i za każdym razem jakieś zjebane obiecanki cacanki i chuja z tego jest. Jak mnie to wkurwia to nie pytajcie! W naszym klubie w zarządzie zasiadają chyba same panienki łącznie z pseudo inwestorem co się w pale nie mieści jak można być takimi pizdami mają tak wspaniały stadion jakim jest PGE Arena nosz kurwa nie wiem czy oni są po prostu tak głupi, że nie wiedzą co się stanie kiedy Lechia spadnie z ligi? Mam oczywiście nadzieje, że tak się nie stanie i zarówno w zarządzie jak i w zespole dojdzie do konkretnej przebudowy łącznie z trenerem bo Janas to kolejna cipa która nie potrafi zmotywować piłkarzy. Sorry za ten mój płacz ale musiałem to z siebie wyrzucić bo pół nocy o tym myślałem.

Ekstraklasa jest wciąż Nasza :)
6 marca 2012, 11:42 / wtorek
Cupiał np wcale wywiadów nie udziela a gdzie co roku jest Wisła w tabeli widać. Lepiej żeby inwestor mało mówił a dużo działał dla dobra klubu.
6 marca 2012, 11:43 / wtorek
a LP wysyłają listy...
6 marca 2012, 12:22 / wtorek
no kuchar malo mowi malo robi... wiec na chuj on nam potrzebny ?
6 marca 2012, 13:38 / wtorek
Butthead a co wedle Ciebie Lwy mają zrobić? Iść na woję z klubem?, zrobić kolejny protest?, który przez dużą część płaczków był potępiany a teraz by chcieli podobnego ruchu.
Ja mam pytanie gdzie są strażnicy pieczęci? Jakoś nie widać walnego zebrania które było w prasie anonsowane?, przycichł temat sportowo-transferowy. Wiem że w gronie strażników są osoby które za Lechię oddały by serce ale są też przydupasy Andrzeja inwestora"60milionów"Kuchara. Nasz inwestor wydymał całą Lechię poczynając na piknikach,Lwach,SG a na strażnikach i UM kończąc. Jego wizja a raczej brak wizji dla Lechii własnie tonie czy skonczy się to happyendem czy kolejną budową naszej Lechii od niższych klas nawet magik z Człuchowa nie wie.
6 marca 2012, 14:39 / wtorek
Dokładnie jak Gin napisał...

Ale co mogą wiedzieć Ci którzy potrafią płakać na forum...

CHUJ CI NA IMIĘ !!
HEJ KUCHAR CHUJ CI NA IMIĘ !!
STRAŻNICY PIECZĘCI !! RUSZAĆ DUPY !!
A STRAŻNICY KUCHARA RĘCE PRECZ OD LECHII !!

P.s Ci którzy nie mają sobie nic do zarzucenia nie powinni się poczuć urażeni... A cała reszta powinna być wymieniona z Imienia i z Nazwiska żeby każdy kibic Lechii wiedział kto się okazał sprzedajną kur... !!!

TYLKO LECHIA !!!
6 marca 2012, 15:18 / wtorek
To strażnicy własnych biznesów, a nie żadni strażnicy pieczęci. Jedyni mieli (bo już chyba nie mają) wpływ na reguły sprzedaży Lechii Kucharowi, ale w większości nawet nie próbowali zapobiec wałkowi. Ja nie wierzę w ich dobra wolę, od dawna graja w drużynie Kucharka.
6 marca 2012, 16:54 / wtorek
Gin to święta prawda wyjebali nas w powietrze nie mam delikatniejszych słów.
7 marca 2012, 11:34 / środa
Dziś Wojciechowski zapowiedział, że zawiesza wypłatę pensji swoim zawodnikom do czasu poprawy przez nich swojej gry. Może to zrobić na okres 3 miesięcy.

Kuchar weź z niego przykład i zawieś pensje naszym grajkom. Zobaczymy jak będą grać jak przez 3 miesiące nie będzie kasiorki za odpiepszanie pańszczyzny na boisku i zacznie brakować złotówek w portfelu. To niczym nie skutkuje. Po upływie 3 miesięcy zaległości należy wypłacić lub w braku wypłaty tych środków piłkarz może rozwiązać kontrakt. W najgorszym przypadku odejdzie kilku zawodników, którzy i tak nic nie grają, a ich pensje są obciążeniem dla budżetu klubu. Może też nastąpić metamorfoza i niektórzy z nich nagle zaczną grać na swoim optymalnym poziomie i z zaangażowaniem jakiego w tej rundzie jeszcze nie widzieliśmy. Pomijam fakt, że kilku (z naciskiem na "kilku") kibiców za takie zachowanie może Kuchara choś odrobinę polubi. :)
7 marca 2012, 11:44 / środa
Propozycja Cezara jest jak najbardziej trafiona. tylko ze tak robi inwestor ktoremu zalezy na pozycji druzyny, a nie inwestor bierny ktory ma gdzies swoja druzyne.
7 marca 2012, 12:45 / środa
Lis z Lisewa - o to chodzi! Po co ludzie kupują akcje? Żeby zarobić. teraz widać ilu ludziom zależy na spuszczeniu Lechii. To spekulanci. A pierwszy spekulant to kuchar.
7 marca 2012, 13:28 / środa
W tym przypadku ludzie, z czego część to znani kibice kupowali akcje nie po to, aby zarobić, a przede wszystkim po to, aby chronić barwy, herb, nazwę przed próbą sprzedaży komukolwiek. W jaki sposób mogłyby te osoby zarobić na akcjach, może mnie oświecisz? Pisząc takie kocopoły obrażacie niesłusznie porządne osoby. Najlepiej jest wymądrzać się zza komputera niż wymyślić coś sensownego, albo w cokolwiek się zaangażować. Niektórzy wywalili trochę kasy na akcje i nic z tego nie mają, o pardon, mają zniżkę na karnet..
7 marca 2012, 15:36 / środa
Nie czepiam się kibiców, obrońców barw i porządnych ludzi do cholery! Masz wiedzę ile osób podniosło łapy nad absolutorium dla zarządu? wszystko było opisane w prasie i chyba wiele wyjaśnia prawda.
8 marca 2012, 16:42 / czwartek
Andrzej Kuchar, właściciel Lechii Gdańsk mówi o sytuacji w klubie

odnośnik

(gdansk.naszemiasto.pl)
8 marca 2012, 16:48 / czwartek
Czyli już wiemy dlaczego jesteśmy w czarnej dupie - wszystkiemu jest winny kryzys :)

hahahahaha
Kuchar Wypierdalaj!
8 marca 2012, 16:55 / czwartek
"Frekwencja jest nieznacznie poniżej zakładanego poziomu, natomiast gorzej jest z przychodem z jednego widza w zakresie gastronomii. Dla przykładu: obecnie na PGE Arenie Gdańsk w czasie meczów Lechii jest to 2,13 zł z jednej osoby, a na Legii ponad 7 zł."

Mi się podoba ten fragment, zróbcie jeszcze uwiarygodnianie dowodem osobistym i paszportem przy zakupie kiełbaski to wam obroty wzrosną jak jasna cholera.
8 marca 2012, 17:36 / czwartek
Co do gastronomii to wynik jest beznadziejny ponieważ beznadziejne jest jedzenie abstrahując od cen. Kupiłem tam trzy pozycje i naprawdę każda była ohydna! Na T29 przynajmniej były dobre kiełbachy, a tutaj to koło kiełbasy nawet nie leżało:( Sportshospitality czy jak im tam serwują nam beznadziejną usługę więc i przychody są słabe. Kuchar odwołuje się do Legii, okay ale tam naprawdę mają przyzwoitą ofertę!
8 marca 2012, 17:50 / czwartek
I tam można płacić gotówką:)
8 marca 2012, 18:48 / czwartek
Bardzo słabe jedzenie, brak możliwości płacenia gotówką i olbrzymie kolejki to główny powód braku zakładanych przychodów z gastronomii.
Jak frekwencja ma być wysoka skoro sportowo jesteśmy jedną z najgorszych drużyn w Europie ???! Na kogo te tłumy mają przychodzić ??? Na Deleu ??? Pietrowskiego ??? Czy może Kozansa z Dawidem ??? Te 20 tys w meczu z Wisłą, to przy tej chujni i tak było mistrzostwo świata.
8 marca 2012, 19:05 / czwartek
Kuchar idioto będa wyniki Bedą zyski ... A Czego się spodziewał ?? Gramy chujnie a wy nabijajcie kase ;) Bo wkońcu to Lechia ( chodzi mi o nazwe a nie o zespół ) ehhhh
Takie Pierdolenie to on może sobie wciskać SraJenkowi .... Kilim Go !!
8 marca 2012, 19:13 / czwartek
co za brednie.... to jest kurwa działanie na szkodę spółki.
8 marca 2012, 19:28 / czwartek
bełkot pojebańca kuchara to istny kabaret;
wspaniały biznes plan mega zarządu i inwestora storpedowało skandaliczne zachowanie kibiców: nie korzystają z super cateringu hjenka operatora, nie doceniając walorów kulinarnych przysmaku "kiełbasy ultrasa" :]
frekwencja również nie dopisuje, ciężko zrozumieć dlaczego wirtuozi futbolu a'la Dawidowski nie ściągają na trybuny 40 tys. koneserów :/
~~~~
ani słowa o dramatycznej sytuacji drużyny która jest na równi pochyłej i zmierza do I ligowej rzeczywistości :/
kończ kuchar wstydu oszczędź i wypierdalaj
8 marca 2012, 19:37 / czwartek
zwolnienie kuchara z finansowania klubu z wlasnych srodkow to bylo dzialanie na szkode spolki!!!!!!!!!! kuchar zamiast inwestowac pozycza poprzez Wrocławskie Centrum Finansowe - przeciez to jest qrcze rozboj!!!!!!!!!
8 marca 2012, 19:44 / czwartek
a tutaj szerszy rys tego co sie dzieje: odnośnik

sportpjać

i tak juz w naszym pieknym Kraju bedzie - nie zawisli na drzewach to teraz normalni, biedni ludzie sie beda wieszac

to jest dramat

przerobili nas na FA
8 marca 2012, 20:09 / czwartek
Powiedzcie mi czy Kuchar i jego doradcy to nie jest badna debili. Zalozyli ze PRZYCHOD na jednego widza w dniu meczu to jest 6 zloty na chwile obecna. Czyli czysty zysk na jednym frajerze ktory kupi te ohydne hot dogi to 6 zloty. Owy Pan zalozyl ze potrzebuje na meczu 16 000 ludzi. 16000 * 6 = 96000. Wszystko mnozymy razy 15 i wychodzi ladne 1440000. Zysk na prawde godny, tylko kto przy zdrowych zmyslach zaklada ze prawie kazdy cos kupi na stadionie ? Kto zalozyl ze czyjs dziadek co ma 60-70 lat bedzie sie pierdolil z pay pasem przy kasie ? kto zalozyl ze 15-16 latek tez bedzie z owym pay pasem placil ? Czy moze owy mily Pan sadzil ze jezeli ludziom pozwoli sie pic piwo na stadionie to jak psy sie na nie rzuca ? Te wyliczenia sa tak malo realne ze az to boli. Wystarczylo zrobic zwykla prosta ankiete ile zamierzamy wydawac w gastronomii zeby ten mit obalic. Sportfive pewnie przeprowadzilo te obliczenia na podstawie "zachodnich" standardow...

Zreszta Kuchara powinno sie wypierdolic za same zalozenie ze bedziemy mieli 60 000 000 budzetu a tymaczasem bedziemy mieli w porywach 30 000 000 przy dlugu 12 000 000.
8 marca 2012, 20:48 / czwartek
Przychód to nie zysk ;)

A przychód 5~6 zł na osobę jest jak najbardziej realnym tylko:
a)usługa musi być dobra
b)obsługa musi być dobra
c)nie robi się przeszkód gdy ktoś chce wydać choćby złotówkę
8 marca 2012, 20:52 / czwartek
beka, co on licze ze kazdy podczas meczu wpierdoli kielbasy za 15 zeta ?
8 marca 2012, 21:14 / czwartek
Skoro zysk z 1 kibica jest 2,13 PLN a nie 6 PLN, frekwencję mamy 2 w lidze to chyba coś nie wychodzi w zarządzaniu. Nie jest tu problem ilości kibiców ale może wykorzystania ich siły nabywczej. Bo jak widzę kolejki przed gastronomią to nie jest możliwe w ciągu 15 minut (jak jest obliczone np. w Arsenalu)
- kupić i zjeść kiełbaskę,
- kupić i wypić ciepły/zimny napój,
- zdążyć się odlać,
- jeszcze zapalić,
A gdzie jeszcze czas na zakup gadżetu? Może czas obniżyć trochę ceny za loże i miejsca biznesowe? Może jakiś koncert zorganizować? Może warto barT29 dłużej trzymać otwarty itd itd...
8 marca 2012, 21:41 / czwartek
Trzeba być sporo nie kumatym żeby porównywać Warszawę do Gdańska :)
Biznesowo przepaść...
8 marca 2012, 21:45 / czwartek
jak chcecie pucharów to wpierdalajcie więcej kiełbasy, a od Kuchara się odwalcie!
8 marca 2012, 21:49 / czwartek
Cos smierdzi w tym wywiadzie z panem kucharynka...

1) Srednia 2,30 w Gdansku 7 zl na Legii a my docelowo wyliczenia na 15 zl... wynika z tego ze w 2050 roku kazdy na stadionie wyda 15 zl na mecz ? Czy raczej po wprowadzeniu euro ?

2) Biznesowe porównanie Warszawki do Gdanska, to prawie tak jakby powiedzial ze sportowo taki Dawidowski nie odstaje od Ljubiji :D
8 marca 2012, 21:57 / czwartek
Edwin to zanim kupię giętką to pół meczu minie;)-a może oto chodzi?
Czy na tym wypasionym stadionie jest taka kiełba jak na T29?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.245