Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

"Inwestorze" Kuchar- żegnaj!

strona 2/4

8 marca 2012, 22:06 / czwartek
....czyli, winni całej sytuacji jesteśmy my! Za mało żremy kiełbasy!

1. Jakby mozna płacić gotówką to liczba potencjalnych klientów zwiększyłaby sie o 100% (młodzi bez karty, dziadki, dzieciaki naciągacze poszłyby same kupować jak starym nie chce sie d... ruszyć).
2. Jakby przed meczem i w przerwie pootwierali kible to nie zmarnowałbym całego wolnego czasu na stanie w kolejce do jedynego kibla i moze bym pomyslał o zakupie czegokolwiek.
3. Zrobić oferte dla każdego, na stadion przychodzą ludzie od 5 do 85 lat, kobiety i dzieci także.
4. 300% narzutu nie zawsze oznacza 300% zysku.
ITD ITD ITD....
Ja piedole co za amatorka.....brak kontaktu z ziemią, nie dziwne ze w pionie sportowym jest jeszcze gorzej.

TYLKO LECHIA!
8 marca 2012, 22:18 / czwartek
dla 60 mln inwestora: odnośnik
żegnaj
9 marca 2012, 00:43 / piątek
jedno mnie ciekawi jak taki kretyn dorobił się tych baniek
9 marca 2012, 12:08 / piątek
Wydoił ile się dało z koszykówki i żużla we Wrocławiu doprowadzając te kluby do ruiny
9 marca 2012, 13:24 / piątek
No to pomyślał do 3 razy sztuka ...
9 marca 2012, 14:18 / piątek
Wywiad z Kucharem w DB odnośnik
9 marca 2012, 14:34 / piątek
Ok.. : | Człowieku, czytaj forum..
9 marca 2012, 14:38 / piątek
Gdzie jest człowiek?!
9 marca 2012, 15:44 / piątek
człowiek nie żyję...
13 marca 2012, 08:27 / wtorek
7 marca napisałem poniższy tekst:

"Dziś Wojciechowski zapowiedział, że zawiesza wypłatę pensji swoim zawodnikom do czasu poprawy przez nich swojej gry. Może to zrobić na okres 3 miesięcy.

Kuchar weź z niego przykład i zawieś pensje naszym grajkom. Zobaczymy jak będą grać jak przez 3 miesiące nie będzie kasiorki za odpiepszanie pańszczyzny na boisku i zacznie brakować złotówek w portfelu. To niczym nie skutkuje. Po upływie 3 miesięcy zaległości należy wypłacić lub w braku wypłaty tych środków piłkarz może rozwiązać kontrakt. W najgorszym przypadku odejdzie kilku zawodników, którzy i tak nic nie grają, a ich pensje są obciążeniem dla budżetu klubu. Może też nastąpić metamorfoza i niektórzy z nich nagle zaczną grać na swoim optymalnym poziomie i z zaangażowaniem jakiego w tej rundzie jeszcze nie widzieliśmy. Pomijam fakt, że kilku (z naciskiem na "kilku") kibiców za takie zachowanie może Kuchara choś odrobinę polubi. :)

Po wczorajszym meczu Polonii z Jagą pozostaje mi tylko bić brawo dla JW. Jego chłopaki w tydzień przypomniały sobie o co chodzi w piłce nożnej. Wiadomo o co chodzi, o kasę !!!! Widmo pustego portfela podziałało tak motywująco na zawodników Polonii, że Jaga dostała 4 brameczki i pojechała do domu. Cała metamorfoza zajęła JW tydzień. W Lechii trwa to już co najmniej 6 miesięcy. Jak na dłoni widać różnicę w prezesowaniu swojemu klubowi.

Jeszcze zdanie na temat WKS-u. Jeżeli na początku marca klepie się w mediach, że Solorz na spółkę z miastem ma już 25 mln budżetu na przyszły sezon to dziś widzimy Śląsk, który gra futbol na poziomie ŁKS-u. Jest tylko ta różnica, że Śląsk miał walczyć o mistrza, a skończy się tym, że nawet na puchary się nie załapie. Jak zawodnik ma być zmotywowany do grania na najwyższym poziomie skoro dziś wie, że bez względu na to jak dalej będzie grał kasa na jego pensję już jest.
13 marca 2012, 08:49 / wtorek
Obawiam się że masz sporo racji jeśli chodzi o sprawy finansowe...
13 marca 2012, 09:31 / wtorek
A ja sie zaczynam powoli zastanawiać, czy faktycznie plotki z początku "sprawowania władzy" przez Kuchara,a mówiące, o tym iz jest on tylko czyjąś marionetką, nie są prawdziwe.Kiedy on był ostatnio w Gdańsku????
I w dalszym ciągu , nikt nie wyjaśnił ,tajemniczych powiązań pana Kuchara z wks Wrocław
13 marca 2012, 10:20 / wtorek
Jest marionetką Ali Agcy. I o jakich powiązaniach z WKS piszesz? Przecież to przyjaciele nie?
13 marca 2012, 10:40 / wtorek
ale Kiełbasa jest tylko kibicem zza monitora do czego sam się już przyznał.
13 marca 2012, 10:48 / wtorek
Ale tu nie chodzi o Śląsk Wrocław,który bardzo szanuje,ale o zasady. A fakty sa takie że pan Kuchar ,bardziej jest związany ze Śląskiem, niż z Gdańskiem .To widać ,słychać, i czuć.
13 marca 2012, 11:39 / wtorek
Myślę, że dziennik bałtycki odsłonił prawdziwy cel pana Kuchara! Nie dokładać do Lechii, nic nie robić i cierpliwie czekać aż uefa zapłaci Kucharowi za wynajem stadionu pare mln euro. Zwróci się jemu wszystko co włożył w kupno Lechii i jeszcze odejdzie zarobiony nie robiąc nic. Kto by tak nie chciał. Więc po euro spodziewam się, że Lechia pójdzie na sprzedaż i może to i lepiej! Bo ten pajac przez swoją chciwość zawalił nam parę ładnych lat mydląc oczy swoimi milionami.
13 marca 2012, 12:41 / wtorek
TECHLG, masz 100% rację. Kuchar tylko liczy na Euro i sprzeda Lechie. On nie jest pasjonatem futbolu a tylko prawdziwi fani futbolu moga byc wlascicielami pilkarskich druzyn i prowadzic je bez zastrzezen. Wyglada na to ze po Euro szykuja sie w Lechii duze zmiany. A mysle ze wiele bedzie zalezec od pozycji Polonii w koncowej tabeli.
25 marca 2012, 12:37 / niedziela
Związku z ostatnimi zaistniałymi sytuacjami związanymi z Kucharem chciałem dać małą propozycję zrobienia jakieś flagi typu jak była zrobiona za czasów Kafara.
Miło by się oglądało mecz z jego twarzą przekreśloną + jakiś transparent na płot kierowany do niego.Chciałbym by grupa ultras coś wymyśliła.
To tylko pomysł
Ktoś wie dokładnie kiedy będzie kolejne zebranie ?
25 marca 2012, 13:02 / niedziela
Po co ci zebranie???
Po ostatnim jest WSZYSTKO jasne.
Pogłówkuj trochę. Albo nie, ułatwię ci to.
Jesteśmy w czarnej dupie i możemy liczyć tylko na farta.
I pytanie tylko czy lepiej spaść i się odbudować czy być taką cracowią i bujać się kilka lat w niebycie walcząc o utrzymanie.
25 marca 2012, 14:04 / niedziela
Jako ciekawostka.
Dzisiaj w Cafe Futbol Borek i Cezary Kowalski rozmawiali o Bełchatowie, troche o naszej Lechii i wspominali coś o przenosinach kapitału PGE do Gdańska a dokładniej do Lechii już niedługo (podobno wg ich informacji).
25 marca 2012, 14:12 / niedziela
To by tłumaczyło jakim cudem Paweł Janas z[przypominam pracownik pge] został naszym trenerem. I dlaczego tak cicho o ponoć dużym długu wobec pge
25 marca 2012, 14:31 / niedziela
Z tym PGE to bym jeszcze taki nie był HOP do przodu, bo nie daj boże a będzie jak np; z atomem, który teraz ich zlał i nie płaci zawodniczkom.
25 marca 2012, 14:49 / niedziela
kiełbasa o jakim długu wobec PGE Ty mówisz? Bo albo nie jestem w temacie albo się mylę, ale to chyba PGE za nazwę stadionu płaci
25 marca 2012, 15:19 / niedziela
A za energię używana przez stadion to co????
25 marca 2012, 15:34 / niedziela
zadłużenie hjenka operatora jest wobec Energi - producenta i dysrtybutora energii na terenie Polski Płn.;
PGE nie ma z nią nic wspólnego
25 marca 2012, 16:24 / niedziela
tak wychodziłem wczoraj sobie po meczu z Podbeskidziem i cały czas nie mogłem przegonić smutnych myśli
-co oni kurwa z tym klubem zrobili?
dramat
25 marca 2012, 16:44 / niedziela
U nas też można prąd z PGE kupować.
25 marca 2012, 16:55 / niedziela
PGE moze byc po Euro sponsorem strategicznym Lechii. Takie są pogloski. Nie na darmo dalo nazwe stadionowi by nie sponsorowac klubu. Dzialania sa podejmowane na szczeblach wladz lokalnych i krajowych.
Tak jak powiedzial w wywiadzie Krzysiek Bąk że ważą sie losy klubu. Jesli Lechia sie utrzyma, jest szansa na sponsora ktory da solidne pieniadze. Jesli nie, to wiadomo, odsuwaja sie glowni sponsorzy i lecimy na samo dno.
26 marca 2012, 20:33 / poniedziałek
łubu dubu,łubu dubu
wypierdalaj z naszego klubu
WYPIERDALAJ!
26 marca 2012, 20:40 / poniedziałek
jednym wszystko kojarzy się z jebaniem, drugim ze sraniem, trzecim z prądem. chuj tam nieważne, że PGE i Energa to co innego (jeszcze) ważne że prąd. Dług jest dług.

A Bączek akurat wie co z klubem będzie, on ma jeszcze 7 meczów, zeby udowodnić swą przydatność, bo na dziś zwija manatki, a szkoda, bo fajnie się mieszka nad morzem nie?
26 marca 2012, 21:38 / poniedziałek
PGE może by weszło jako sponsor ale klub musi być sprawnie i finezyjnie zrządzany. Tak nie jest. Nazywanie Kuchara "inwestorem' to nieporozumienie. To raczej właściciel większości akcji czyli krwiopijca raczej. Ma swojego człowieka, który pilnuje jego interesów . Nie wiemna czym one polegają . Ze stadionu Adamowicz by dawno go wyruchał, gdyby miał kogoś z głową na miejsce Lechia-Operator. Ale też nie ma.
Zwróćcie uwagę, że Kuchar nigdy nie mówił, że da na Lechie choćby złotówkę. I nie daje - chyba że pozyczki na zasadzie lichwy. Nie wiem, czy nie lepsi byliby ci okniarze z Bytowa czy skąd oni tam są. No ale nie ma tematu odsprzedaży akcji, więc Drutex cicho siedzi. Póki co trenuję przed meczem: wpierdalam kiełbaski na tempa i nie leję przez trzy godziny, aby czsunie tracic na stanie w kolejce, by mi starczyło podnieść budżet klubu.
26 marca 2012, 23:00 / poniedziałek
Oczywiscie ze Adamowicz ma opcje za Lechie Operator. Wspominal o tym juz w mediach. A poza tym operatorzy stadionu we Wroclawiu to tez potwierdzili.
26 marca 2012, 23:18 / poniedziałek
Kiedy Lechia spadała z ligi pod koniec lat 80-tych mój ojciec powiedział, że nie doczeka już "oświetlenia na stadionie takiego, jakie ma Bałtyk". To były marzenia ludzi pokolenia lat 50-tych.
Dzisiaj jest wszystko. Trzeba tylko zagospodarować, ostro wziąć się do roboty, nie pozorować, nie uprawiać fuszerki. Nie ma komu. Ręce opadają.
27 marca 2012, 03:48 / wtorek
Inwestor odpowiada za wyniki sportowe he he coraz glupsze to forum :)
27 marca 2012, 08:22 / wtorek
Oczywiście, że Adamowicz ma pomysł na zagospodarowanie PGE Areny po wymiksowaniu spółki, Lechia Operator, Gdańsk zostanie nową stolicą sprzedaży z łóżka polowego, powstanie nowy Jarmark Europa :D
27 marca 2012, 08:34 / wtorek
Zabawne Ogan ja myślałem ze inwestor jest od inwestowania a nie od dawania pożyczek na procent. ;)

Zresztą trzeba było sypnąć troszkę więcej i np kupić coś z listy wyżej niż z magicznej listy z przedziału od 20 zł do 150 000.
27 marca 2012, 08:58 / wtorek
ale to nie jest inwestor tylko właściciel. zresztą w tytule słusznie jest "cudzysłów". kodeks handlowy nie nakłada na właściciela obowiązku finansowania swojej spólki.
27 marca 2012, 10:41 / wtorek
Nasz problem, polega na tym, że mamy kompletnie rozbite struktury klubowe.
Pan"prezes już nie prezes" Turnowiecki ma już wszystko w dupie,bo on po sezonie odchodzi.
Pan Jenek myślami jest przy stadionie, i ma tez głęboko zarządzanie klubem.
Nasz "Właściciel" mieszka we Wrocku i tez ma nas w dupie.
Nigdy nie myślałem,że to powiem.Ale jedynymi którym na nas zależy są Panowie Adamowicz ,i pan premier Tusk
Co za cholerny chichot histori
27 marca 2012, 11:14 / wtorek
Wywnioskowałeś to nie wychodząc z domu?
27 marca 2012, 11:31 / wtorek
siedząc w domu i w sobotę na stadionie mam podobne wnioski jak kolega kiełbasa.
Na dziś w tym super kryzysie nikt nie chce się przyznać do bycia odpowiedzialnym za losy, do bycia właścicielem Lechii. Własciciel Kuchar opowiada głupoty o samodzielnym podmiocie gospodarczym i braku możliwości dofinansowania klubu np. podniesienie kapitału, mniejszościowi udziałowcy - jakby ich nie było, a mieli być strażnikami pieczęci, prezes zrezygnował, innego nie widać, dyrektor (znaczy Błażej Jenek) nie czuje się zaproszony na spotkania które klub organizuje.
Kto rządzi w Lechii? Kto podejmuje decyzje?Kto uratuje nasz klub?
To są pytania, na które odpowiedź potrzebna jest dziś, w maju będzie za późno. A mam wrażenie, że nas kibiców, sponsorów przez wiele lat mają wszyscy w tej chwili w du....
27 marca 2012, 11:33 / wtorek
Ale to jest prawda!!!!
Proszę mi powiedzieć , kto dzisiaj podejmuje decyzje w klubie?????
Facet co już nie jest prezesem,, czy gość co siedzi we Wrocku? i nic go nie łączy ani emocjonalnie,ani mentalnie z Gdańskiem?
ps Możemy sobie bluzgać na tuska,ale niezmienia to faktu ,że gdyby nie on to mielibyśmy o połowe {przynajmniej} mniejszy budżet
27 marca 2012, 11:48 / wtorek
@kiełbasa O jakim budżecie mówisz? Tym wirtualnym, ukazanym na jakieś stronie www? Kuchar jak przyszedł to mówił, że budżet Lechii w tym sezonie będzie miał te 60mln:D..
Byłeś na spotkaniu zarządem? Jeśli nie to dług wobec zbawcy Kuchara to ponad 10mln.
Więc chciałbym mieć dla dobra Lechii o połowę tej kasy co niby jest w budżecie ale realnej kasy, na transfery itp.

Co takiego tusk zrobił dla Lechii wymień mi trzy rzeczy. I to już się pojawiało parę razy, jak Lechiści przyszli do Marszałka tuska aby pomógł im w odbudowie klubu, i jaką usłyszeli odpowiedź. Ten niby premier to od kiedy lansuje się na Lechii, od której ligi?
27 marca 2012, 11:54 / wtorek
To ci odpowiem,jak myślisz skąd w klubie pojawił sie nagle Lotos,a wcześniej spółki skarbu państwa, bo nie mów mi ze ze swojej własnej woli ;
A Kuchar nie jest żadnym inwestorem,Tylko co najwyżej biznesowym trolem
Tylko proszę mi przypomnieć,kto go ściągnął do Gdańska ?
27 marca 2012, 12:33 / wtorek
kiełbasa
To idź pocałuj w dupę swojego płemiera - tego co MaTole !
Jakie kurwa spółki skarbu państwa on załatwił do Lechii ? Energę ? Tą akurat załatwił Kurski ! Jaką jeszcze - odpowiedz, bo ja chyba kurwa w innym świecie żyję. Saur Naptun - Adamowicz. GPEC również on. A ta menda która tylko od 2 ligi pokazuje się na meczach NIC KURWA !
27 marca 2012, 13:15 / wtorek
Wy mnie nie rozumiecie.Mam w dupie Ryzego Kurskiego,kaczystów
Dla mnie to mendy wszystkie co do jednego
Co nie zmienia faktu,że niektóre firmy nas wspierają,tylko ze wzgledu na Ryżego, a co pge to tak sobie w stadion[ i chyba w nas] inwestuje???
27 marca 2012, 13:41 / wtorek
A tak na logikę. Z jakim przesłaniem i na jakiej podstawie przyszedł sobie do Lechii pan Kuchar, jako osoba niezwykle inteligentna jednak nie będąca pod względem majętności nawet w pierwszej "100 wprost" wiedząc, że nawet ludzie z pierwszej "10" inwestujący w klub nie robili mistrza? Jaki cel mu przyświecał. Skoro na lokatach bankowych, czy funduszach, czy obligacjach można w tych niepewnych czasch wyciągnąć góra do 10% rocznie, postanowił więc zabawić się w bank.
Na marginesie Kuchar, dobry kit z tymi trzema nogami/filrami finansowania:) Ale gościu pociągnął:)
Lechia z tej pętli nie wydostanie się nigdy. Pod dwoma wszak warunkami może stać się inaczej; w przypadku jeśli zarobi i odda, albo w przypadku plajty spółki.
Pytanie jest takie, czy Kuchr pozwoli Lechii splajtować mając w zarządzie i rdzie nad. swoich ludzi?
Wnioski są takie, że tylko ciężka praca pozwoli wrócić do normlności, albo jak kto woli pojwienie się dobrego wujka z ameryki. Problem w tym, że nikomu pracować ciężko się nie chce, w klubie jest konflikt interesów, bo nawet jeśli ktoś o ciężkiej pracy pomyśli i spróbuje błysnąć zapewne zostanie sprowadzony na ziemię.
Pozostało więc wierzyć w bajki i czekać na dobrego wujka.
27 marca 2012, 14:43 / wtorek
Ale odpowiedz prosto na pytanie : JAKIE FIRMY ?
PGE nie wspiera w żaden sposób Lechii, tylko jebanych nierobów z BIEG-u i tym samym miasto Gdańsk. Lechia od sponsora stadionu nie ma nawet grosza. Poza tym plują sobie w brodę że dali tyle kasy za tą umowę bo przepłacili bez dwóch zdań. Więc napisz choć jedną spółkę skarbu państwa która coś nam daje. Czekam.
27 marca 2012, 14:46 / wtorek
Lotos
27 marca 2012, 14:56 / wtorek
hahahahahaha To też nie ryżego zasługa
27 marca 2012, 15:17 / wtorek
Poddaje się. Nie znam innych firm ,ale mimo wszystko ,fakt ,ze premier jest naszym kibicem ,zawsze coś znaczy w kraju takim jak Polska
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020